tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duruluş » anız bicmek » kuldoken » koturum » surgulenme » celik metre » havaya pala veya kılıc sallama » akıntıcağanozu » oykuleme » bahcıvanlı » guclu duygu durumu » uzun unlu » sağlayan şartların butunu » yuzeysel » guvenilirlik » elimi sallasam ellisi başımıs » mayalanabilen ve coğu tatlıola » huzunlendirme » carpılmak » cuz » avar » incelenmesi muşahede » fırsat duşkunu » gururlanmak » keciler » adam sen de veya yalnız adam » capa » kaldırım ciğnemek » ayrıcalık tanınmak veya goster » koşe » hafriyatcı » operatorluk » berguzar » olet » dilinin cezasınıveya belâsını » ahmağa yuz abdala soz vermeye » psikolojizm » gunu dolmak » gozlerini dikmek » dordun » otcu » suruden ayrılmak » gonyeleme » guclendirici » kecisağan » ictima » mubayenet » bir yakadan başcıkarmak » kırbaclamak » peygamber ciceği »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.