tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuz tutmak » ayyuka cıkmak » kacımsar » konveyor » deve yuku » yataklık yapmak veya etmek » oyle » surpriz yapmak » mertce » gecenlerde » cephe acmak » alıcıcıkmak » ağzınıacmak » yaşgunu » başyarılır kırılır bork fes ic » calkalanmak » anlamaya yarayan sınama » gıcırıbukme » koksuz » ceyreklenmek » yontuk duz » ici goturmemek » maddelerin genel adı » kustah » bayramustu » mufit » siyanurleme » ozgurce » soğdca » ceza gormek » akaclama » bulunulan noktasının meridyen » adınıanmak veya anmamak » dondurulme » kandırıcı İnandırıcı » duzenleşim » luterci » orman gulu » sungerci » ust tabaka » aradan cekilmek » uzumcu » calkanma » hırgur » cığırmak » para donmek » fug » butunu hars ekin » bayramlık ağzınıacmak » amerika tavşanı »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.