tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oda muziği » oldurtmek » sut dişi » gumuşlenmek » cozum yolu » kulbastılık » balıkgozu objektif » fin » soz atmak » kulakcık » im » işten gucten kalmak » şakşakcı » cetrefilce » vergi kanunu » sın sin sun sun » kazmac » plâstikten arac » duzayak » uygur » ateşine veya nârına yanmak » sovuşmek » cilve etmek veya yapmak » ceğmellenmek » kulce » mudavim » murtefi » gozu acık » gulmece » cığırmak » kullanılır » kumeleniş » pirinc » donem » kırlangıc donumu » dikiz etmek veya gecmek » komşuluk etmek veya yapmak » ense cukuru » cıkmak » durac » tırpandan gecirmek » kan cıbanı » got » yureği titremek » cariyeniz veya cariyeleri » mulevves » dudukleme » cift pencere » hunkâr » yuzunden okumak »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.