tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kepce kulak » mudir » gomulemek » kalıplarla desen yapılmışbez » burukca » tahsil gormek » susleyici » yarıacık ceza evi » duşunce » uslenmek » kriz yonetimi » manzarasıolan » adı » turlu » asker cıkarmak » goz » politikaların genel adı ferdi » temel cumle » transit gecmek » oturak kundesi » ortalığıkırıp gecirmek » curuk veya curuğe cıkmak » yılışıkca » teşhis etmek veya koymak » coğurcuk » kultur ortamı » oyle » bal ozu bezi » goruşme » gelinlik etmek veya tutmak » odemeli » seckinleşmek » catırdama » durac » eşbasınc » bromurlu » cevre » gonul cekmek » cek » surumcemede kalmak » ozerklik » cd » turkî » helen » anasının korpe kuzusu » oğunmek » takla atmak veya kılmak » kutuphanecilik » organizmaların oluşturduğu bir » goz boyamak »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.