tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lw » kotuleme » hukûmet surmek » acından olmek » ortodoks » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » balıkcılık » dağcileği » kuşa benzemek veya donmek » kem soz kem akce sahibinindir » duzgun » bac » kırağıcalmak veya vurmak » muzelik » hırlımıdır hırsız mıdır » dekoratorluk » muhurlemek » triportor » lule taşı » can havli ile » cultar » gecilmemek » utulenme » terbiyeli kofte » kurekcilik » diri diri henuz olmemiş » acığa vurmak » tuketim » nabzına gore şerbet vermek » tecrubesiz » duşku » samanlıkerpic » kayıkcıkavgası » calâk » mısır puskulu » siyasetci » dovmeci » ahu parcası » mutebeddil » dayanıklıbir orman ağacıquercu » cumleten » karikatur » muslukcu » cingene kavgası » kokteştumlec » cok sağlam dayanıklı sert » halkcı » şohret salmak » icine sinmek veya sinmemek » muruvvetsiz »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.