tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sucunu bağışlamak veya birinin » flâman kuşu » emlâkci » bal ozlu » cekiye gelmez » pence atmak » cıkma » gozu bağlıolmak » ilâcsız » cimentolanmak » calıştırıcı » produksiyon » celik gibi » jole » dortnala » dovmecilik » ayak cekmek » ağlayanın malıgulene hayretmez » doğru durust » hic değilse veya hic olmazsa » carkıdondurmek » acık yeşil » gercekleştirilmesi » gorev » yarım pabuclu » na » gozeme » hal caresi » rontgen cekmek » iliğine veya iliklerine kadar » on yargılı » başından gecen olağan dışıola » ana bir baba ayrı » gocurulme » dipcikleme » kıcustu oturmak » okaliptus » dili donmemek veya donmek » nusayrî » cağırım » uzum » kaleminden cıkmak » palet » cekişmek » kıptîlik » doşenmek » duşeylik » maca kızı » guveyi girmek » rezili cıkmak »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.