tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dipciklenmek » tırnakcı » uryanî » işmi » mucahit » ic yuz » nesic » se » puskurtme tabancası » metal parca » tırnak gostermek » guluk » aklınıbaşına almak veya toplam » yer ozekcil » borc yiyen kesesinden yer » ceset » konakcı » ucu cengelli ağır demir arac » orospu cocuğu » şarkısoylemek » golet » mızıkcı » hareketlerde bulunmak » selâmete cıkmak » dolambac » statu » icine dokunmak » kulağınıbukmek » girişik cumle » rontgenlemek » cırak » papaz ucurmak » carpıntı » taharruşetmek » cikletcilik » ustunleşmek » turku soylemek » gecişim » kaynatılmasıyla elde edilen ye » kılıc oyuncusu » mizahcı » yelken acmak » goz » yeme de yanında yat » kur yapmak » cırpış » yukseklik korkusu » şapka cıkarmak » nefis mudafaası » cıkartı »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.