tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camur » gun » coplenmek » ozgunleşmek » teeyyut etmek » akaclamak » sucuğunu cıkarmak » gobek » orumceklenmek » gonendirilme » tel cekmek » gozunu hırs burumek » donanım » kunde » ovundurucu » goğsunu gere gere » calkantı » cocukcu » cuha » değirmenin suyu nereden geliyo » dokulup sacılmak » tir » dediği cıkmak » meydancı avlu bahce gibi yerl » yonetim kurulu » makedon » madde » ın in un un » cıkmak » gecme namert koprusunden ko a » katıla katıla gulmek » telgraf cekmek » yapakcı » nilufergiller » orneklemek » bahcıvanlık » on goğus » unsuzunu gosterir » sınıfta caktırmak » cok ayaklılar » huruc » pata cakmak » ıspanaklıborek » coreklenmek » honduraslı » urkmek » pur » kafasıdonmek » ceşitli kavimlerinin toplandığ » catlak »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.