tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guc gelmek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » frenk maydanozu » yureği yaralı » muşevveş » yontem bilgisi » masturbasyon » kuremek » imtizac » gucune koşmak » cevirtme » yuvaya donuş » koydeş » mukâfat » iskorcina » hercumerc » dupeduz » kapanmak ortulmek » bukumsuz » sıygaya cekmek » mana cıkarmak » f f » ayva tuyu » duğun evi » kusku » ledun » melâmîlik » yularıele vermek veya yularıka » mayın dokmek » cıkarmak » başortulu » Şafiî kopeği gibi titremek » traktorcu » duşey duzlem » verkac » guc » kukremek » surtuş » gormek » uzerine evlenmek » tukenik » calışma yontemi » bukme » kulağına kupe olmak veya etmek » işaretci » cift gormek » kopruleniş » olum allah ın emri » turşusu cıkmak » kapricyo »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.