tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calkatmak » okka her yerde dort yuz dirhem » surtme ağı » negatif buyukluk » ş » gonulsuz » ornek » allah bir dediğinden başka soz » kufur yemek » gic » zıpcıktı » bir şeyler veya bir şey olmak » sunger » benden soylemesi » kadukluk » sozu edilmek » zayıf duşurmek » mutebaki » kumuc » gecmek » dağsıcanı » dişfırcası » enstrumantal muzik » gomlek » memleha » soğut » kursu » yarma kutuğu » bonluk » buyusel » cocuk dunyaya getirmek » bir soyledi pir soyledi » cağrışım yapmak » geceli gunduzlu » kostek » oğelerin tumu » mutenekkir » turev » bicimsizlik » teessus » yuz bulmak » top atmak veya topu atmak » cobanlama » toplanmışbulunan bir sus bitki » gunduzlu » mustahak » hazır corba » turt » suit » cekilme »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.