tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukumlendirmek » eklemek karıştırmak ilâve et » cekiş » tilki uzumu » calımsızlık » yuzu soğuk » murtekip » gozlerinin ici gulmek » ucgensel bolge » subjektiflik » yuzu gulmek » geriye yurutmek » dilinin cezasınıveya belâsını » ağzınıveya cenesini tutmak » dunya gozune zindan olmak goru » ikinci plâna duşmek » donuşum » takipcilik » muphemiyet » oncul » camurlu » cubbe gibi » ozgun » norotik » el etek opmek » catıklık » taşlama işiyle uğraşan usta » yuzu kara » yufka boreği » mucellit » boyle başa boyle tıraş » olumu goze almak » sedefci » karnızil calmak » musamere » cargâh » hur teşebbus » omurlu » kor duğum » kutikul » ateşparcası » universiteler arası » donuşlu » can can etmek otmek veya konuş » gomme » fiil koku » goze batmak » cark etmek » kopuk » halvetî »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.