tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozdenlik » butceleme » el cabukluğu » citilemek » cizgilik » cuval » onemsenme » uflemeli » cimlemek » ataturkculuk » cocuk yetiştirmek » icraatcı » tedavulde olmak » merdumgiriz » biciminde duzenlenen ulusal ve » dokuntu » sağdan geri donmek veya sağdan » otumsuzleşmek » kabuk yonetim » oğuruş » tu kaka etmek veya edilmek » tahkimat elemanlarıustune veya » akıl yurutmek » aştaşınca kepceye paha olmaz » surgun » pislik parmağından veya pacala » ucuşmak » zarar cekmek » sureti haktan gorunmek » think tank » değişkene gore hesaplanan sayı » dumen cevirmek » cark etmek » ikametgâh ilmuhaberi » bodur tavuk her gun veya her d » bunalım gecirmek » uckuruna sağlam » fare deliğe sığmamış bir de k » cırcıplak » muessif » cıkarmak » kokten cicekli » munasebet » orgu » naturalizm » yurutulmesini ve bunlara dayan » elini ayağınıkesmek veya cekme » corbacı » odemek » temerrut etmek »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.