tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teselsul etmek » odemeli » ferz cıkmak » olumsuzleşmek » altayca » baygınlık gecirmek » tebellur etmek » kuresel gok bilimi » ice donukluk » savaşacmak veya ilân etmek » cop kebabı » acılmak » tufekcilik » makineli tufek gibi » kamcılanmak » suflor » makine cekmek » mizacgirlik » cağın gerisinde kalmak » e » musluman » mef ul » olcek » yureğini eritmek veya sızlatma » muzakerat » muhafaza etmek veya edilmek » saygıgostermek » koşullu yan cumle » tart etmek veya eylemek » gununu doldurmak » eline duşmek » kuşucurmamak » herru » ocağına duşmek » gecilmek » coğunlukla » yuzune bakmaya kıyamamak veya » germanistik » on » catma kaş » posta koymak veya atmak » uzum cekirdeği » murebbiyelik » kosnu » kok » secenek » gubrelenmek » cırpınıcırpını » tefessuh etmek » citmek »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.