tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
neşvunema » alt ust etmek » yon zarfı » sulhcu » kampcılık » oğurme » kancılarlık » cebic » murekkep » kafasınıtutsulemek » kukremek » hak dini » bisikletcilik » centiklemek » goz ucuyla gormek » oturuklu » flâmanca » kacmak » sıl sil sul sul » denizden veya denizi gecip cay » dunyayıharam etmek » carpıklaşma » mizacsız » bu gunlerde » doviz » zerre kadar olsaydı » tibet okuzu » muzikci » coban aldıbağa gitti kurt ald » camaşır mandalı » ovunmek » alumina » teeyyut » hafifce » cenet » yurumek » gulluk » sıkıduzen zapturapt » yuruyen merdiven » suruculuk » goynumek » badem ici » citi yapmak » durumuna duşmek » cırpıvurmak » seciş » dol doşsahibi olmak » musteşar » olan kişilerin toplanıp toplum » coğaltmak »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.