tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akcopleme » olcmek hesaplamak hesap etme » yol acmak » nukleer enerji » curuk boya » bircoğu » yer demir gok bakır » tozculuk » yalavac » geyik boceği » sureğen » yontemsizlik » kapcıklı » aracılığıyla duymak değmek e » uretmek » acmaza getirmek veya duşurmek » hıckırma » gecmiş » midesi almamak kaldırmamak ka » uzerinde kalmak » cav » orucu » nankorluk » yoldan cıkmak » gorevsel » gobek havası » akıllarıpazara cıkarmışlar he » malın gozu » muteselsil » davetci » cap » otesi berisi » donuşlu catı » dorduz » cukurluk » neyin nesi kimin fesi » teselli etmek veya vermek » kibrit cakmak » dışa donuk » acık kalplilik » bir el bir eli yıkar iki el b » parmağınıyaranın uzerine basma » acığa vurmak » cıtak » uğur boceği » cağcıllık » allah tamamına eriştirsin » aramak » cakşır » iz duşumu »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.