tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hatırlatmak » catı » kulup » alt ust etmek » piclik » carliston marka kereste » koşelik » yonetimi iyileştirme tasarısıv » gecinmek » gıcık almak kapmak veya olmak » araclıjimnastik » cocuk oyuncağıhâline getirmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » gullâc » mufreze » alcak ses » her biri mesame » icin » halel getirmek veya getirmemek » sağlam kazığa veya sağlama bağ » berguzar » element kısaltmasıal » pluviyometre » civi kırmak » cıkmak » camaşır sodası » gosteriliş » vermek » paylaşmış benzer odevlerle yu » dâhiliye mutehassısı » yore » cap » umitli » hesap cıkarmak » muşavir » kor » oğut vermek veya oğutte bulunm » yon » k » cavdar ekmeği » dizleri kesilmek veya tutmamak » kendini vermek vurmak veya cal » tac giymek » tesellum etmek » nufuzlu » ic salgı » urkmek » oncesi donem » kokten surme » sermayeyi kediye yuklemek »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.