tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
değişkene gore hesaplanan sayı » tahammul etmek » acınmak » doner » basınclı » t » parazit » kendine gel » cenesi acılmak » gozculuk » ciltci » dunyanın dort bucağı » bahcıvan » tek erkcilik » ağac biti » gozune karasu inmek » karşılaşmalarda sayıları uyar » luks koltuk » mulkî » kulfetsizce » karaya cıkarmak » komurleşme » ibrikci » koruksuz » boşluk » kor ağac » zul » buyuk anne » oncul olmak » cumleten » yuk asansoru » puantor » ceneli » cavdar ekmeği » uzerinden dokulmek giysi icin » cile cıkarmak veya doldurmak » gozetmek » gozunu burumek » govdelenmek » baba değil tırabzan babası » âdet gormek » ureme » cene yarıştırmak » seruvencilik » kopeğe hoşt kediye pişt demem » yureği yanmak » gonul acmak » cıt cıkmamak » zucaciye » bir calgı »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.