tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kokenlenme » gozu olmamak » gonen » patırtıya veya gurultuye verme » oğurtlemek » cağcıllık » kalkışa gecmek » kole » fizikci » gol kestanesi » kırağıcalmak veya vurmak » ikiyuzlu » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » koftun » utopyacı » turkuaz yeşili » hava koprusu » cinleri başına toplanmak veya » carpmak » guvenceli » oznelci » ayağının bağınıcozmek » ackılamak » guzel » buzuşme » cekinilmek » gurultuye getirmek veya boğmak » tok evin ac kedisi » buro » bilincaltı » sarıkart gormek » goynuk » gercek » alkollu » yuzde yuz » duzeltim » oldurulmek » ablakca » zehir sacmak » lop lop » olan bir taş » hukum » kotek » cukundur » tureme unlu » kulluk ağzı » cember cevirmek » cephe acmak » sondurmek » gercekcilik »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.