tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonul » beklenmediği umulmadığıveya c » sap cekmek » kızım sana soyluyorum veya ded » işi gucu bırakmak » cirkefe camura taşatmak veya c » orseleyiş » pomakca » kucuk bitkilere verilen ortak » tuy dikmek » nârına veya nâra yanmak » bir baştan veya uctan bir başa » gozu sulu » kandırıcı İnandırıcı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kanırtmac » cakışma » kelepcelemek » hal etme » en kotusu » suvari boluğu » el frenini cekmek » cıkıntılarıolan organ » kamu sektoru » golgeli resim » calım » termoelektrik cifti » siyanur » gormek » aclıktan nefesi kokmak » duşkunluk » uste cıkmak » cividî » duşeş » cemberleme » beli cokmek » sungu » sandık duzmek » duduk makarnası » odlek » dağcayı » calışma odası » coriandrum sativum kara kimyo » muhtac » kotulukculuk » konsensus » sutleğengiller » cağdışı » peltek dişunsuzu » parcalara ayırmak »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.