tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
renkli recine » ic oğlanı » od ağacı » sacınıbaşınıyolmak » gurultu cıkarmak etmek koparm » şeylerden her biri tabaka » kap » ici kararmak » nispetci » ovunmek » cipilleşmek » gudulmek » avustralyalı » arapcalaştırma » gluten tutkalı » cuz î » cıra » tedahul » gecilmek » goz kapağı » calgı » ozgun » suvari alayı » mart iceri pire dışarı » sa se » olimpiyat oyunları » onune gelen » turkuaz yeşili » korkudan cıldırmak » alkışcı » pes perdeden konuşmak » japon armudu » celmelenme » himaye etmek » mutedeyyin » dizleri kesilmek veya tutmamak » kor bağırsak » curutmek » uzumun copu armudun sapıvar de » angıc » gıllugişli » bıckıhane » kirecli » ziyade olsun » sonmek » sonucunda veya birden su yuzun » golgelendirmek » cekme demir » de » rumence »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.