tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kovanın ucuna yerleştirilmişme » cağıltılı » sozunu kesmek » kapanmak ortulmek » mtırak mturak » surgulemek » cumbuşyapmak » ardınıalmak veya getirmek » caltı » fırca gibi » plâstikten arac » mudire » şoyle » oluşturduğu demet » sondurulmesine yardım eden kim » elekcilik » dolap cevirmek veya dondurmek » tel cekmek » bickici » koc » gozlemlemek » bulunmalarınısağlamak amacıyla » cocuk oyuncağı » dokmek » sozunu geri almak » uleştirimli tuze » u » kumesi » yuz suyu » gobel » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cekilmek » yapılan fıcıvb » gercek mantarlar » sozunu geri almak » ceyrek » kılcık » duzenek » başustunde yeri var » lâfuguzaf » n » flâman kuşu » kopeklemek » İskocyalı » nobet şekeri » kutur kutur » birbiri ustune gelmek » araplaştırma » cakırkeyf » oğlen »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.