tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz cıkmak » dunurleşme » ayağının veya ayaklar altında » urdunlu » catlaklık » oğlende » tunc bilekli » kat îleşmek » turkceleştirme » gecirtme » pecelenme » biri » ortadan kaldırılmasısiyaseti » bolme » gorev alan ic salgıda salgıla » icli kofte » husnuhâl kâğıdı » ozgurlukcu » gercekleştirmek » boşluk » yugoslav » onemsenme » anasınıeşek kovalasın » kırbaclama » arayıacmak » fırcacı » gamaglobulin » bakır calmak » elinden hicbir şey kurtulmamak » haric » cumlenin ogeleri » ceddine lânet veya yedi ceddin » celik gibi » tarafsız bîtaraf » baktıkca alır » cakırkeyif » cırpıgibi » davulu biz caldık parsayıbaşk » sonucunda ortaya cıkan ustun y » sonradan gorme gâvurdan donme » zevk icin » gın gin gun gun » balıkcılık » başkurt » işgucu » izduşuren » kıyıda koşede » olağanustu » anlamıverir » kostek vurmak »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.