tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sıcıp sıvamak » butunlenmek » kotu yola sapmak » bana dokunmayan veya beni sokm » boykotcu » tel in mitingi » duyek » cinisiz » muscardinus avellanarius » gelişmişcanlı » cağnak » duvakcılık » comert davranmak » davul dengi dengine diye calar » zuppelik » hic değilse veya hic olmazsa » hoduk » kuf kokmak » hukmî » rahatıkacmak » hafta arasında veya icinde » servis otobusu » tranca » gur » kulkedisi » goruntuleyici » magnezyum sulfat » yonetme » hava duzenleyicisi » carnacar » vermek » cıkak » bıcaklama » bicimlenmek » soz etmek » dili kılıctan keskin » alcılama » sumuksu » araplaşma » yuce » bakkala bırakma » kubalı » ispenciyari » şupheye duşurmek » inmek » cekmek » camurcuk » tadınıkacırmak » kor » bakar kor »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.