tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecerlilik » secmeli ders » yureği kanamak » uzmek » sozleşmesiz » kuşak dolama bağlama kemer » sureksiz » ii murat a yolladığıbir haber » kaldırıma duşmek » ortaya cıkmak » selâm soylemek veya yollamak » mal kapital » kurcatovyum » etmek » mor renkte lâden bitkisinin bi » icapcı » carşafcılık » kalkmasıyla eski bicimini alab » penceli » icini ezmek » topculuk » mohs olceği » duvakcı » antik cağ » kıcustu oturmak » uvey kız » bulunan kimse » fakul » goz kuyruğu » omur boyu » hilâfetci » leyleğin omru veya gunu lâklâk » alt tarafıveya yanı » cığırtkan » acılmak » corlu » cokertme » govdesiz » buyutken doku » şal orneği » yarayan cevresi oluklu kucuk » mulemma » muştak » boru kelepcesi » polarma duzlemi » kucuk parmak » suyu nereden geliyor » illustrasyon » başmufettiş » icit »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.