tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konut eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hazır duruma getirildiği omurg » kaba duzen » el cekmek » cumle âlem » cekme » zekeriya sofrası » buhtan » gunlukcu » duzlemsel » cevrinti » gozgu » buyuk oynamak » cekirdek » suruklemek » k » ala yuntlu » luzumundan fazla » coreklenmek » elek » ana baba gunu » calkalanış » kucumen » savaşacmak veya ilân etmek » oh cekmek » muteneffir » kostebek » bildim bileli veya bildik bile » kenara cekilmek » yuzunuze guller » dokuntu » cok tasım » hakka erenler » gil » gorgu kuralları » ceribaşı » sıcratmak » ozgun » odu kopmak veya patlamak » belini bukmek » gecersizleşmek » tarafından arabacıicin armağan » arnavutlaşmak » acıkca » hizmet gormek veya etmek » meydancı avlu bahce gibi yerl » yer bicimleri » kızılcam » deli divane âşık olmak » durdurmak » icini dokmek »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.