tdk sözlük TDK Sözlük

 

konut eş anlamlısı

konut eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konut eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konut eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konut eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkıklık » yukseltgenme » yureği yanmak » panamalı » ag » goru » ballıborek » cıkmaza sokmak » muessiriyet » tekci » dorduz yumrucuklar » ilgi gostermek » buzme » cevriliş » kafasıdonmek » işi ne » calışılma » bacasıtutmez olmak » tabakcı » ok yaydan veya yayından cıkmak » icki psikozu » ağzınıburnunu carşamba canağın » olmuşveya pişmiş armut gibi el » akla ekle » gucenmek » maddenin icinden yavaşyavaşgec » kakınc » başına gecirmek » calışma dolabı » cimdik » sebep mazeret » dol » oldurmek » dekartcılık » tebeddul » başıicin » bolumlerden her biri kolon » nufus sayımı » aylıkcı » gecim sıkıntısı » sudan tavuğu » cevgen » carpım » muslumanlaştırmak » perde cekmek » kopurtuş » huvelbaki » duzeni feodalite » ric at etmek » cul »

konut_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konut_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konut_eş_anlamlısı nedir ve konut_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.