tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canaklık » mumeyyiz » ozur dilemek » cığlık atmak koparmak veya bas » zebur » ickisiz » kornişci » nufuz etmek » mutebessim » apacık » cekirdeksiz » ay gun takvimi » rotuşlamak » ceyiz cemen » sağlayan parca » koyuvermek » kancayıtakmak veya atmak » amerika bademi » kopurme » kaşıkcılık » su turbini » kozlemek » yuzden » nuh » mevsimi » kadiriye » acık secik » kulot pantolon » hafifce » vatanî gorev » yontma taşcağı » yuzey şekilleri » cimmek » mustahak » olmayan bağımsız hur » suruklenmek » kılıc oyunu » kırlangıc » tekniği » icli dışlıolmak » kurelenmek » basıncolcum » pencelenmek » kurekcilik » sarsakca » ropdoşambr » catlatmak » el etek opmek » tahtacı » gormek »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.