tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
barut fıcısıgibi » guclenme » kulucka donemi » goz acamamak » canınıcıkarmak » meydana cıkmak » celtiklik » citilenme » donuna yapmak veya doldurmak » yedi duvelle barışık » dışbukeylik » gunduz » urun yelpazesi » muessir » guz » icler acısı » ileri atılmak veya cıkmak » cattırma » akılsız başın cezasınıayak cek » ibaret olmak veya kalmak » satışa cıkarmak » goz demiri » ahıra cevirmek » milliyetci » carptırış » icerik » ic tuzuk » bornova misketi » taraca » karşılıklıbirbirini dovmek » muzikal » afrikalı » tuberkulin » coğullaştırmak » un » oruc bozmak » surtme » duşkun » kurdanlık » murit » murt » kuveytli » kultur varlıkları » cakı » kutlu » gonlu varmamak » oldurulmek » gununu gormek » cimmek » suru »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.