tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catılmışkirişsistemi » olum hak miras helâl » capraz kur » kucuk » cağlamak » utanc » sunguleme » icinde kaybolmak » ceteleşme » varlık icinde yaşamak » tezayut » kalp akce » kulağına kar suyu kacmak » teslim bayrağıcekmek » cekirge şalvar » orgutlendirme » uşurme » simitci » ağzınıacmamak » gumbedek » paralel iki yuzeyin sınırladığ » dollenmek » aday gostermek » jubile » ile beraber » bocu » cil yavrusu gibi dağılmak » her gun papaz pilâv yemez » gecmek » duzlemek » bon bon » alıcıcıkmak » sonum » acık ağıl » uruşmek » supurge » suryanîce » emir cumlesi » ozlemini duymak » curuf » cerez » ecel geldi cihana başağrısıba » ciziliş » ağzınıhayra acmak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » unlu catışması » tevessul etmek » yuz » kel olur sırma saclıolur kor » ufurukculuk »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.