tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gomulemek » zumrut » yuksek perdeden konuşmak » borc yapmak » tabiatustu » sac orgusu » uzun parca » hint gureşi » kece » oğutlemek » ışınolcer » tırmanıcıbir bitki piper nigru » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » gosterge » iceri » duşunuş » temessul » bilgic » donuk » yol yurumek » la le » hur » okyanus cukuru » kapalıyuzme havuzu » cirişlemek » kutuğe gecirmek » gocuşme » devrik cumle » somuruculuk » ayrıseci yapmak » selvice » yuz etmek » armatorluk » iştirakci » boşkume » coban salatası » cınlatma » toplu jimnastikte yapılan hafi » calışkanlık » şohret » ozel kesim » gonlu kara » takla atmak veya kılmak » ağac arac eğirmen kirmen » boşluk » sandık duzmek » haraccı » futursuz » ak don kara don gecitte belli » olum hak miras helâl »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.