tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzengi kayışı » yuf borusu calmak » sovdurme » su gibi bilmek veya okumak » uyudu cocuk sevildi cocuk he » cıvlamak » yenilir veya yenir yutulur şey » arka cıkmak » şamata etmek veya koparmak » iceri girmek » tanrıyarattıdememek » duğum duğum » calımcı » yuz yapmak » pic etmek » orakcı » calmak » kececi » tespihcilik » başlangıc » gecici » cenesi acılmak » odul » icinde duymak » kukremek » cizdirmek » catırdatmak » elde avucta ne varsa » icindeki en kucuk birlik » unsuz » guvensizlik » seckin » musbet ilimler » urun » cisenti » ha hoca ali ha ali hoca » icerleme » calık » goz » slovence » gecmişi olmak » icki » oclenme » mutefennin » uzum kompostosu » tanrıkayrası » boyacıkupune girmişgibi » kuzguna yavrusu şahin veya ank » sac saca » carmıha germek »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.