tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
satılığa cıkarmak » otesi var mı » camaşır deterjanı » alumin » cağınıaşmak » peceleme » tenturdiyot » duşunulmek » urkuş » cıldırtma » mudafaa » turban » gozunu gozune dikmek » buyuk tovbe ayı » formul » altıalay ustu kalay » butuncul » herhangi bir doğal nesne veya » carıkcı » serce parmak » ucgensel bolge » darac » caycı » dık dik duk duk tık » on » olcum » yağmur olsa kimsenin tarlasına » curuk para karşıtı » imtihana cekmek » yer ustu » musteşarlık » catma » mujde » afyon cekmek » devrik cumle » yonetilme » sıvıolcer » ayak surumek » cocuk kalmak » maocu » cekic atma » mujdeleme » kamcı » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » cıplaklık » akca » cıkarmak » muzikoloji » gul » yapışık ceneliler »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.