tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
urpertici » celmek » tutsuleme » dede dedesi koruk yer torunun » boduc » muteessif » musavat » ozlenme » tahammul » guler yuz » cıkış » iclik » fırsat duşkunu » mustahkem mevki » ciğyemedim ki karnım ağrısın » vasıflıişci » celişme » bicilmişkaftan » capaklı » yuz » hanya yıkonya yıoğrenmek » acıkgozluluk » aklınıcelmek » icin » caprazolcer » troleybus » canakcı » purcek » samanlıgubre » kohne » catıldamak » ciğ » ak arap » iki cenetli » makro » surgune gondermek » alcalış » bayramî » ozendirme » bazılarıveya bazısı » guzelim » guneğik » kuney » kapkaccı belli etmeden para v » kulaclamak » duzeltmek » barutculuk » guc gelmek » cocuk olmak » soğuşluk »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.