tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tetiğe basmak tetiğe dokunmak » olcumlemek » cağcıl » coğu gitti azıkaldı » koskoturum » teessus » sureyya » cilâlıtaşdevri » batınîye » sondurmek » duşunur » oğreti » oluk » yarayan kuru ince yaprak » butun » sarayda veya zengin konakların » ciğde » surundurulme » dunyayızindan zehir etmek veya » golfcu » dokmek » coban » gume gitmek » gelişiguzel » ceyizcilik » gubrelenme » paytakca » faca » denetcilik » kelle kulak yerinde olmak » aykırıduşmek » uc etek » tenezzul etmek » ihrac etmek » surgulu » gulerim veya guleyim bari » karakılcık » ust » mahkemeye duşmek » tupcu » gozunu acmak » ibaret olmak veya kalmak » boğure boğure » cekim » mutevehhim » korletme » yaltakcı » olumsuz tumce » mujde koşturmak » corman »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.