tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustat » surundurme » arının yuvasına kazık veya cop » t cetveli » ice kapanık » olumsuz » daha neler » başına işcıkarmak » hukmî » ağaclanma » muhafız olma durumu » duzgusuz » ince eleyip veya eğirip sık do » cığırtkan » ictenlik » pabuc bırakmamak » takla atmak veya kılmak » ne gibi » nakışcılık » şuphelendirmek » merdumgiriz » kanadalı » borc bini aşmak » gok gurlemesi » gecerli » guler yuzluluk » tarihci » hır cıkarmak » ağaclandırılma » sozune sahip » teşekkur etmek » oğutmeye yarayan dişlerin orta » almancı » kaşlıgozlu » fonetikci » başcavuşluk » duzenek » tarafından başkasına verilmesi » gorme » yuzbaşı » gorsel işitsel » gerilimolcer » kostum » ziyafeti cekmek » benlikci » gulut » cımbar » citi » yuk katarı » vazife gormek »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.