tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anlam cıkarmak » utulme » cimlenmek » mutesanit » caplamak » kacmak » surunmek » burunmek » ozensizlik » salkım soğut » cekiver kuyruğunu » hapcı » ofke topuklarına cıkmak » gozu keskin » ant icmek veya etmek » baston gibi veya baston yutmuş » kosemen » madde » gok cismi » gozunu yıldırmak » esprituel » gecirmek » iz surmek » yelec » donmek » hırsız kelepce » cerceve anlaşma » uretim araclarınıozel mulkiyet » goyuk » uzengilemek » gudum » revacta olmak » kır duşmek » aydınlıkolcer » korleştirme » lâcin » gozden nihan olmak » hint kestanesi » gondermek » tahavvul etmek » individualizm » ustubec macunu » emir cumlesi » herhangi bir doğal nesne veya » muteaffin » koruklenmek » iceriye dalmak » gun durumu » gozleği » gecinip gitmek »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.