tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir dilin kelimeleriyle duşunc » ışık kure » cevri » doner kule » doğa otesi » dustur » oğrenci bileti » govdesel » tarih atmak veya koymak » yuzu yerde » ballıborek » ağzıvar dili yok » yaşıyerde veya toprakta sayıla » akşamdan kavur sabaha savur » tureme » suit » uc beyi » buhtan etmek » ozezer » yazıp cizmek » yonetmek » tun » ateşten gomlek » susleniş » cul » sanayi bolgesi » verilen unvan » oz itme » gocmenleştirme » yuznumara » nesneler icin guclu zorlayıcı » guncellemek » markscı » arap uyandıveya arabın gozu ac » pursıhhat » şarkiyatcılık » olcek » koreşe » akla zarar veya ziyan » avşar » derinlik kayacları » cayır mantarı » lâfcı » ana avrat duz veya dumduz gitm » ordekgiller » klorur » oğleyin » pirinc » mufettişlik » olu deniz »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.