tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karaağacgiller » mukellefiyet » civanpercemi » gostermek » muyesser » kışve yaz arasındaki mevsim i » surveyan » tohmetlendirmek » calmak » tukurmek » ec » cilsiz » kayac » ciğleşmek » nilufergiller » ortodoksluk » on soz » başının gozunun sadakası » gırc gırc » mundemic » otumlu » olcuşturme » ortaya surulmek » cizgilemek » roman » kundak sokmak veya koymak » kuru oksuruk » bulunan bolum kafa ser » boylesi » cağlar » mef ul » ay gun takvimi » gelmelerine gore taşilerletere » ayağına dolanmak veya dolaşmak » veren alet » bardağın konulduğu yeri kirlet » gozetletmek » sıkıntıcekmek » yuzu pek » sonucsuz » cavuşluk » uflemek » cocuk oyuncağı » eroscu » oyle veya boyle » carpmak » zurra » cingen » telgraf ciceği » sı si su su »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.