tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzatılabilir » sacıbaşıağarmak » guatemalâlı » cabuklaştırılmak » emekleme donemi » gucleniş » tutturmek » adamkoku » damarıveya damarları kabarmak » sacsız » cincilyagiller » malikî » hareketi » boğurtlen » capla » oclenme » aslan » iadeli taahhutlu » umidi sonmek » rus ruleti » acındırmak » kostumluk » coğu kez icinde yapıkalıntılar » acısınıgormek » kor kandil » carliston marka » kalsa veya kalırsa » balık corbası » cekirdekci » cığırtkan » soğuk duşmek veya kacmak » bulamac » cuval gibi » geciştirmek » gostere gostere » soz tutmak » gozleyici » kan cekmek » goz nuru » kendinden gecmek » sublime » doşemeci » goturum » gocermek » fotoğrafcı » cucukleşmek » tecrube » gomulmek » iki ahbap cavuş » cağrışım yapmak »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.