tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hucre » beylik soz » yazdığıad veya işaret » eşekce » ağzına verilmesini beklemek ve » guneşe karşıişemek » niyetcilik » kosele taşı » pabuc » goğem » icli dışlıolmak » sukût hakkı » statu » macar ineği » yahudi » cukurunu kazmak » ucret » orumcekli » caşıt » guzel » gevrekcilik » dadacı » allah ecir sabır versin » bicim » uvez » tefessuh etmek » bakrac » camuka » cavmak » gozu olmamak » sorf » menekşe gozlu » goz » alt ust olmak » geceyi gunduze katmak » pic olmak » ozleştirmecilik » gupguzel » kotucul » acıkgozluk » yavaşcacık » gonlunden gecirmek veya gecmek » hedonizm » yeğenim » yureği soğumak » yapıldığında zararıdokunacağıd » nicelikleri ve değerleriyle ay » beyin ucgeni » ozet » muellefat »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.