tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calgın » doşemci » mudir » kucuk tansiyon » hareket » malûlluk » citilenme » rusvalık » gozu olmamak » gunâşık » tunclaştırmak » celikleme » tac » kukurtatar » hint sarısı » briketcilik » oldurucu » duzenleme ve filme aktarma işi » gozleme » bir o yana bir bu yana » yanına bırakmamak veya komamak » cuzamlı » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » bozukca » kalanlıbolme » ustunde kalmak » nur yuzlu » lâcka » emen bir bitki dionaea muscica » durzu » kacmak » cattırma » erinc » avurt satmak veya avurt zavurt » ecel şerbeti icmek » bukuntu » mucehhez olmak » bektaşî uzumu » yeri goğu tutmak » her şeyin yenisi dostun eskis » eltieltiyekustu » suru » oğretim bilgisi » kullanıma hazır duruma getiril » sunnet etmek veya yapmak » pek yurekli » bunların taklidi olan madde » punc » faaliyet gostermek » goz suzmek »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.