tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gudum » el surmemek » romen » muheyya » bortturme » gundeme almak » danscı » carpışılmak » sectirmek » catıeteği » metalurjik » dokunmek » capraz » gonder » itiyat etmek veya edinmek » cekinmek » tersane kethudası » gozunu ustunden ayırmamak » yuznumara » bicim » burumcek » ayağınıveya ayaklarını altına » oğurtleme » dem dokmek » yaşcayır » durme » calpara » mobilya yapan veya satan kimse » bilinclilik » ustuvanî » statu » derdini dokmek » tovbekâr » soğumolcer » lâfcı » tekefful » gerekce » muhurculuk » oksurme » uretim gucleri » cekirdekli » bicimci » boylece » kireclemek » am » soru cumlesi » cevreleme » gelmişgecmiş » dunyayıtoz pembe gormek » olmayan bağımsız hur »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.