tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elektronik muzik » kedi veya eti ne budu ne » takat kalmamak veya kesilmek » karanlıkta goz kırpmak » sıcankuyruğu » babasının veya babalarının cif » pekin ordeği » furs » ney uflemek veya ufurmek » gozlerini bayıltmak » ortaya dokmek » lvendula staechas » yurumek » yapılan işlem » icin icin yanmak » cağrınumarası » gul gibi gecinmek veya yaşamak » duzluk » eşekce » dirsek cevirmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » guneşsel » ikbal duşkunu » onunu kesmek » anaclaşma » muzik » yonsuz » gulut » cekiştiricilik » teşekkul » nuksetme » yumurta kufesi yok ya » calgın » meydana cıkarmak » değer duşurme » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » az cok » bicimlendirme » kuvvetini gosterir » celik macunu » kalbura donmek » goğus ingini » sağgozunu sol gozunden sakınma » ipe cekmek » surcme » gun yeli » rontgen cekmek » tuvaletci » atma recep din kardeşiyiz » cercevelenmek »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.