tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coraklık » daruleytam » pabucu buyuğe okutmak » kalbura donmek » sacak » buk » harp acmak » gure » ağac nemi » soz cıkmak » nobetleşe » dizleriini dovmek » cantada keklik » turkceleştirmek » parcalayış » emanet bırakmak veya vermek » donulme » lunet » cipilleşme » kahır veya kahrını cekememek » donuşum » ceper cekmek » otmek » cor cop » komur kayası » ust » gonye » olu dil » cıkışmak » suzgun bakış » hamam bohcası » utucu » genclik » yalın ayak başıkabak » goruşmeci » gonlunu sondurmek » duz yazı » sozum ona sanki guya » vererek yansıtma yoluyla oynat » kompresor » orgutlenme » gecenek » canaklık » goğsunu yırtmak » sunnetleme » duyuustu » kendini gosteren ve bulaşıcıol » kesmeden ustten gecmesini sağl » gozleği » cabuk cabuk »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.