tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
penceli » yuzeyinin her noktasına basınc » kacmak » anlamaya yarayan sınama » ikisi bir kapıya cıkmak » kut » aku » merdumgiriz » luleci » secilmiş » ak ek » muhabbet ciceğigiller » cil yavrusu gibi dağılmak » koşe » oylamaya gecmek » gobek » biskuvi » medet allah » ana duşunce » boğumlanma bolgesi » allah rahmet eylesin » kecisedefi » » mecusîlik » pluralist » yavaşcacık » ongorulmek » vucut » ust » kalkmasıyla eski bicimini alab » eskimo » ozelleştirilmiş genellikle di » butun devletler » kufluce » onemsizce » sel goturmek » nerede nerede » kolacan » boşatıp dolu tutmak vurmak » un » guderici » arabî » cetin ceviz » mefhum nosyon » kadıkoy taşı » gun gormez » citar » yupurmek » yuksuk » yuzune gozune bulaştırmak »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.