tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cenekli » istifcilik » cektirmek » gunucu » zebunkuş » nebuloz » şaka goturmemek » amaclama » kafa utulemek » dolambaclı » mekanikci » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » tebeyyun » kutukluk » gurbuzluk » pembe gormek » vişnecuruğu » porsuk » alcaltma » ağzıacık » huruc » unlu turemesi » teselsul » burnundan fitil fitil gelmek » ilâc icin yok » tulum cıkmak » olum sukûtu » dalga gecmek » ozelliklerine gore bu organlar » burnundan duşen bin parca olma » catallanmak » toprakcıl » acığa vurmak » boşol veya olsun » burnunu cekmek » vucut vermek » catak » mutemmim » cıkışyapmak » cekberi » suvarilik » fluoresans » begum » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bocek gibi » kaleyi icinden fethetmek » mut a » otakcı » acısoz » cullanış »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.