tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suzulmek » şilepcilik » suhulet » uzlaşma sağlayan » centiklemek » purcuklu » uşutmek » allah vergisi » odevlendirilmek » kırık dolu » iki satır lâf etmek veya konuş » boke » renginde sapıdort koşeli olan » gozunden kıskanmak » estetikcilik » goz » gonderme » yuksek atlama » hazır corba » ağzına geleni soylemek » tezgâhcı » lâz » tecrit izolasyon » kacmak » cıkmak » şukreyleme » caldırış » umit uyanmak » biciminde duzenlenen ulusal ve » ote » kadirîlik » tezahurat » sacılmak » kostum » unvanı » karşıduşurum » munasebetiyle » helâluhoşolsun » faydasınıgormek » gecme » munteha » ortuşmek » muthiş » gumlemek » kılıclayış » kuyruksuren » odul almak » yapma » luzucî » murekkep balığı »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.