tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozenci » cerezlenmek » sorgucsuz » gonlu bol » canıcıkmak » topal eşekle kervana katılmak » kacamak » keci yemişi » hipotenus » kucuk unlu uyumu » tesaduf » on bilim » yaradan » gomlek » telâşe muduru » olculme » ceyrek » cocuk bakıcı » ağac kupesi » kulyutmaz » suresiz » goz gozu gormemek » kosteklenmek » gok kubbe » minyaturculuk » kustum otu » eğik duzlem » universiteler arası » deklânşor » gazların toplanması belirli b » surekci » bıcak vurmak » ağlamayan cocuğa meme vermezle » yapmak » govde » yoneltmek » alt ust etmek » calkatmak » tohmetli » gozune dizine dursun » ocakcı » şeytan orumceği » burokratik » gozunu doyurmak » soğutmac » duşuk » somurgesi olan veya somurge el » icli dışlı » bicimlenme » ses vermek veya vermemek »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.