tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yonerge » koksu » soğumolcer » bicimsizlik » gotun gotun » fırca gibi » park etmek veya yapmak » al veya alın » cember » kefekiye donmek » ankara kecisi » herkesin yararlandığı » duzen vermek duzene koymak vey » bıcak atmak » mahrut » tarihe gecmek » sempati duymak veya beslemek » bilim » eşeyli ureme » acıklıkolcer » bukuculuk » gorunurlerde » gecirme » kıc atmak » toplu goruşme acık oturum » cekmek » cıdamak » boşluk » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » supurulme » uzak goruş » bitkisi gossypium » cekichane » orgu » bulbul kesilmek » ayağıduşmek » can cabası » kolacan etmek » taşcıtarağı » ar damarıcatlamış » ağaclama » kuvvet cifti » gonlunu yaralamak » taksit odemek veya taksit verm » susme » cıralı » kendi derdine duşmek » size veya sizlere omur » kılıclamak » tuylenme »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.