tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustevi » dukkân » işişten gecmek » cıkış » sokmek » kırıp dokmek » tavşan yetiştiriciliği » imtırak » tumel kavram » sıskasıcıkmak » ciğnemek » barok muzik » gorenekcilik » borc » subap » kunguldeme » yalancının evi yanmış kimse i » kece » genc irisi » mısır daki sağır sultan bile d » cıtır cıtır etmek » ulkesel » suren goruş indeterminizm » calcenelik » koşeye oturmak » gosterişli » hunnapgiller » gecmek » limon kufu » ahdiatik » duşkunluk » dalyan corbası » soz atmak » soyleme » den eylemek » korletme » veya başka duzenlerle işletile » mizahcı » ozge » kafasınıucurmak » turum » ussubay » guneybalığı » muruvvetli » soğut » mayalanabilen ve coğu tatlıola » hayvan derisi » tutunacak dalıolmak veya olmam » cok » sonum »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.