tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soylenilmek » tumorlenmek » gorececilik » coraklık » sulfurik » hice saymak veya hice indirgem » gurcuce » nukleer reaktor » resim yapmada kullanılan komur » makedonca » iktisatcı » urolog » cekimli » başgostermek » etmek » bağlaclı » zayıf duşmek » mustemirren » cehre » bulbul » ceneye kuvvet » top ağac » duşgucu » ağac arısı » kullanılan arac buat » surur » yatay geciş » havanda su dovmek » ceki » umitsizlik » şoyle dursun » gormek » dibi kırmızımumla veya bal mum » yuksek yaylak » vazgecmek » acık kalp ameliyatı » aclık » ozellikle celik dokum ve alaş » şeşuse » gokce yazın » yuksek perdeden konuşmak » goz banyosu » oluşturduğu demet » ust » ilâc yazmak » murebbiyelik » donmek » sulbunden gelmek » carpılmak » duzemek »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.