tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tahrikcilik » mudara » alaya cıkmak » meş um » mulkiyeli » alcalma » caresiz » ici titremek veya titrememek » uvendire » ucu » kurklu » boğaya cekmek » kullenmek » bir koşeye atmak » elektrikcilik » tahta cıkmak » caycılık » yuksuk kadar » muselles » ntı nti ntu ntu » duzenleme işleri » sus icin » dokmek » goğem » keceli » allah utandırmasın » cekimsenmek » kostumluk » bu abdestle daha cok namaz kıl » kuf bağlamak veya tutmak » keskin gozleriyle cok uzakları » corak » makine veya bir kuruluşu plân » sacı » kakınc » bir kızıbin kişi ister bir ki » citilmek » nasihatcilik » gurultulu » kucuk burjuva » uflec » murekkebi kurumadan bozmak » gecmek » arap sacıgibi » ortme » cap » cırakman » icin » ceyrek son » paraşut kulesi »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.