tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzic » silindir prizma vb bicimindek » cullukgiller » ciseleme » başkoşeye kurulmak » acıklık » kiremitci » telekomunikasyon duzeni » gul » zıvanadan cıkmak » duşurmek » şupheleniş » tutsuleme » işine gore » yuz olcumu » pey surmek » kosteksiz » kubist » dalga yuksekliği » onlemek » pabuc » orme » olum sukûtu cokmek » muteşekkil » ma me » cerkezce » romen » yaltakcı » dokunmek » buzulmek » kopeklenme » dağılmak » afrikalı » yerlerde surunmek » muhlet istemek » umidi sonmek » fair play » kıc » ele gecirmek » gecmek » gorunmez kaza » pacavra » gocmenleştirme » oğretici » baklayıağzından cıkarmak » sahabetci » olan bir taş » tel kufluce » takla atmak veya kılmak » maslahatguzarlık »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.