tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu

konutlar topluluğu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mestci » murekkepli » tadata cıkmak » illuzyonizm » elinle ver ayağınla ara » onleniş » kotu » cadırcı » dir » ozluk hakkı » kalıpcı » yasakcı » munkir » goğsunu gere gere » cekmek » ayıgormeden bayram etme » arkasında dolaşmak veya gezmek » kafasına dank etmek veya demek » boşta olarak yapılan ortu » yuzunu yere getirmek » gozunu yummak » cevirmek » kucumsenmek » bıcaklık » gokce » horozdan kacmak » uzerinde » oh olsun » yukseltmek » duzgu » gorulmek » catallaşmak » yuzleştirme » balıkcı » cur etlenme » gozu olmamak » yer yarılıp icine girmek veya » jon » cizdirme » kuresel » uc dort » boğazıacılmak » yuz kaplama » gercekleştirilmek » salcalı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kurdanlık » duşman » produksiyon » hodukluk etmek »

konutlar_topluluğu hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu nedir ve konutlar_topluluğu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.