tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu nun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kullanılan yapma yuz » duşkunleşmek » ta ki ta uzun soylenir » kaval tufek » uzum sirkesi » urkutmek » muhreleme » cağcıl » turk biberi » ciceklik » parcalanmak » oncecilik » bulgurlu ya gelin mi gidecek » lâf ola beri gele » alufte » yureği yağbağlamak » dirlik yuzu gormemek » ağız tutunu » uclu ganyan » uzgun » canlılara yaşama ortamısağlaya » kacamak » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » yureğini tuketmek » dumdar » kullanılır » uzum guneşi » burnunu cekmek » onlem » ve katımadde » ortu » renk vermek veya rengini belli » yerleşim yerinden başka bir ye » gonlune gore » ceşnilik » ısıtma aracı » kacırga » anasının ipini satmışveya paza » acık kapamak » uckâğıtcılık » sovulmek » devletcilik » ası esi » levha » bal ozuluk » cop » gozum gormesin » toplandığıbolum » cemrenmek » takat kalmamak veya kesilmek »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.