tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu nun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
siperlik » kul kesilmek » şovalye ruhlu » susletmek » diz ustu cokmek » makinelerin ağırlığına dayanab » kullanılır » catılmışkirişsistemi » gecinim » ciceklik » yuklenilme » acılıp sacılmak » kedi yavrusunu yerken sıcana b » kor kaya » tulum cıkarmak » cadısupurgesi » garpcılık » kalafatcılar » bebek olumu » başka bir gune zamana erteley » mustahak olmak » ın in un un » cizmeleri cekmek » ozlu un » cevirme » muvellidulhumuza » dekartcılık » muzevirlik etmek » sozu tartmak » suit » buklum » guvenirlik » ayakcak » colaklık » buyu bozulmak » şeylerden her biri tabaka » acısınıcıkarmak » cayırlanma » guzelim » oğur » kulucka olmak » infiratcılık » buyuklenmek » acık tribun » duşunce » solom » ziyafet cekmek veya vermek » kıvanc » borcunu kapatmak veya borctan » konsolide butce »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.