tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu nun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
peşinde dolaşmak veya gezmek » urem » kaynac taşı » carkcı » birbirinin gozunu cıkarmak » ornek almak » adliye encumeni » dayanc » basıp gecmek » arapcalaştırmak » gozleği » carliston marka kereste » pislik goturmek » buve » dil cıkarmak » uclu » tıraşkopuğu » şuheda » oz denetim » mubeyyiz » cağırış » cemrenmek » oğutuluş » duzlemek » mektep medrese gormuş » kaucuktan yapılmışşilte » yedi duvel » lehce » ve bu koldan olan kimse » iştahıacılmak » aktuel » catışık » cıkarmak » ur » olculer » kacak » canına gecmek canına işlemek » rotarlı » gudumlemek » cakmak cakmak » taclı » dinclik » koreli » cok ayaklılar » kokten » yazık gunah » bileğine guvenmek » mutevali » salıncakcı » kimseden kimseye hayır yok vey »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.