tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu nun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koşeye atılmak » gunce » turbe eriği » iyi işdoğrusu » humayun » urperti vermek » cığlık cığlığa » ovunc » uclu bahis » kok bilgisi » tehevvur etmek » gormek » kutletmek » cullandırmak » camaşır ertesi olmak » boya kızıl kok flubia tinctor » yuzyıl » cağrıştırmak » acık vermek » oluşan cok duzlemli cisim men » bicimini alır hidrojenle oksi » derisini yuzmek » catma » derleyip toplamak veya toparla » ses seda cıkmamak » cizmek » cuha » ici icini yemek » sonuk » cat pat » fırcalatmak » havalara ucmak » ic denge » buyuk mevlit ayı » gormezlik » subut bulmak » subap » icinde » gumuşîleşmek » kac kec » bunlardan yararlanması » yuz » cacık cecik » holluk » imdatcı » boğure boğure » cıplaklaşmak » yeme icme » mac satmak » pirinci cok su kaldırmamak vey »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.