tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu nun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
patlangıc » bazıbitkilerin turlu organları » ucretli » işguzarlık » trenckot » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » camgoz » vucuda getirilmek » guluşulmek » ne gune duruyor » sokmek » susleme sanatları » oduncleşme » elini ayağınıkesmek veya cekme » yiyip icmek » deniz altında bulunan » bir veya tek başına » bilinclilik » mukâfat » turlu şeylerden yaptıklarıve t » mezhepci » gorunur » cimdik » cicek sapı » hucum etmek » ortaya cıkarmak » dun » kız beşikte veya kundakta cey » kultur akımı » kunduz boceği » yonelmeli » kılcal kok » ceşitleme » iz ansızca » capacul » duruma gelmek » tohmetli » ikiyuzlu » cetrefillik » organların her biri » yuzu kalmamak » tiriti cıkmak » goz altıkremi » dokme » itce » gobek » kan revan icinde » letce » kıcınıyırtmak » memleha »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.