tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu nun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surşarj » duşgucu » olmek var donmek yok » zeytinyağıgibi uste cıkmak » kulturfizik » gobek » donemi uc dort gun suren tehli » kosele taşı » olculu bicili » canıcıkasıca » besmele cekmek » muteşebbis » gelsin veya gelsin gitsi » ibretiâlem icin » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » gore » citmek » onunu kesmek » sozleşmek » olan biten veya olup biten » cabucak » adıkotuye cıkmak » teşekkul » eşekcilik » guc » alcalma » kor dokmek » iyi kotu » yukunu cekmek » kostek » yavaşca » faca etmek » surmeyi gozden cekmek » gece gunduz » acmak » gondertmek » nitelikli işci » ote beri » zembereği boşalmak veya boşanm » olcum » duzenlik » kuduz bocekleri » tuzsuz durgun su ortusu » yonetilmek » başol da istersen soğan başıo » cucelik » ut » ateşciceği » golgeleyiş » beşikci »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.