tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu nun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
son bulmak veya sona ermek » guzelleme » cekimsenme » koylu » kucuk » sokuluş » yerin dibine gecmek batmak vey » kacma » gecinmeye gonlu olmamak » ucuşmak » soyletme » başkonakcı » cıfıtlık » muslumanlaştırma » oşur » direncli » soze son vermek » tevessu » kurban bayramı » başcavuşluk » uygulama » basmak » badem ici » pamukcuk » dava etmek veya acmak » muşkul » kumeleme » boğaz acmak » bukunlu » kıyafet duşkunu » potaslı sutlu tuz » coban yıldızı » rafa koymak veya kaldırmak » cetin » boşluk » sinir torpusu » kaldırac » havan dovucunun hınk deyicisi » ustesinden gelmek » bukum » değişkene gore hesaplanan sayı » hicleştirmek » serbestce » gostermelik » gunluk ağacı » hesap acmak » cefa cekmek veya gormek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » dik » garniturlu »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.