tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu nun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cizikli » bicim birimi » cilekci » kur acı » kır bekcisi » badem gozlu » gunahıveya vebali boynuna » utme » şuphe etmek » uykusu acılmak veya dağılmak » zibelilina » mesai yapmak veya mesaiye kalm » donuşturmek » corapcılık » icin kullanılır » olduğu soz » dizleri kesilmek veya tutmamak » tasallup » cıngıraklı » tıpıştıpışyurumek » orgu » buyuk oynamak » duzlem kure » cevrecilik » delik buyuk yama kucuk » coplu » yoksulluk cekmek » kulot » kıskanc » dolaba girmek veya gelmek » iclem » tıpıştıpışyurumek » işbaşa duşmek » cifteli » gul rengi » boykotculuk » bin turlu » lâf cıkarmak » cakışmak » solucan duşurucu » luzum var » cavlanma » gostermek » icin surulen kimyasal madde » acmak » cemberden donmek » kılıfcı » taksirli suc » dunur duşmek » hanya »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.