tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu nun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dik » ozelleştirmek » gecersizleştirmek » duğununde kalburla elekle su t » bicimlerini belirleyen ana oze » takallus etmek » hulle » secilmiş » değnekci » tavukculuk » secim » cıkarmak » yontma taşdevri » tekduze » konsolitci » hurmetli » kılıc oyunu » surum surum » yanardoner » kus kus » tunus gediği » gulunmek » ic hastalıklarıuzmanı » otuşme » sağlayan şartların butunu » kor şans » usanc » duşkun » duduk gibi kalmak » gonul yakmak » kanavice » arac » cakmağıolmayan » sutun » donuşturme » olan biten veya olup biten » sıhhî tesisatcılık » fizikci » korleşmek » carpıntı » tenezzuh » utangac » coğunmek » cekmek » pişirilen tatlıcorek » dunden hazır veya razı » murekkeplenmek » vergi kacakcısı » tekaut » kun »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.