tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu nun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
celik parca » tenkitci » od » madenî yun » guzel yazısanatı » koltukcu » tekabul » davulu biz caldık parsayıbaşk » boynuz takmak veya takınmak t » lâf soyledi bal kabağı » sacaklı » suregelme » ozdekci » ala yuntlu » cıkak » cartayıcekmek » bolunme » ucan kuşa borcu olmak » mısır ozu » dumbelek » lule » lufer » birleştirme montaj » osurgan boceği » sırtcı » ağkepce » notrleme » başıcekmek » ruşeym » gunluk » bicimsiz » azıcoğa saymak veya tutmak » koncerto » yalcın » surgu » faydasınıgormek » kat îleşmek » peceleme » allah utandırmasın » cıktı » ceğmellenme » ickici » ozdeşleştirme » major » ahreti veya obur dunyayı boyla » fişacmak » bektaşî uzumu » gonlunu pazara cıkarmak » guvenliği sağlamak icin yapıla » bazıdingil doner bazıteker »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.