tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu nun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzelleştirilme » yuzu tutmamak » guğum » dovdurtulme » uzatmalıcavuş » gozunden kacmak » kaleminden cıkmak » ozonur » catışmak » cam civisi » kurduğu medeniyetleri kendi i » al takke ver kulâh » gunah işlemek » kadir gecesi doğmuş » fark gozetmek » boğaz acmak » odunsuz » ustune yuklenmek » meridyen duzlemi » icin icin yanmak » cubuklamak » cıngar kopmak » zikri gecmek » usta elinden cıkmak » bukmek » cıkarmak » cengelleme » koftelik » sırasına gecmek » surpriz yapmak » ozur dilemek » kumandı » kendi duşen ağlamaz » bilemedin veya bilemediniz » bilinclendirmek » cıkarmak » devlet duşkunu » coğullaştırmak » arayıp soranıbulunmamak veya o » buvelek » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » sosyal bunye » boburlenme » goymek » kepceli » begdili » mutevehhim » suruklenmek » benlikci » rik a »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.