tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu nun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rumence » birleştirme montaj » cicek » silindir prizma vb bicimindek » elde avucta ne varsa » it urur kervan yurur » bakrac » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » cıngırdak » tesaduf etmek » semturreis » biber salcası » onculuk etmek » tedhişci » alacağına şahin vereceğine ka » gozetilme » ozgul » armatur » kultur sitesi » australis » fin » caker » tespihcilik » secme suresi » ortodoks » banko gecmek » kulucka olmak » tabiatustuculuk » ceddine rahmet » iclilik » bata cıka » corbacılık » insan ayağıdeğmemişveya basmam » buyuk onerme » toretanımazlık » yureği kararmak » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » duşuncedir almak » ozgunluk » el mi yaman bey mi yaman el ya » uzak goruşlu » bırakılmışkimse » tarla sıcanı » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » kırıkcı » odemek » olum kalım meselesi » su culluğu » karman corman etmek » gocup gitmek »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.