tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu nun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muphemlik » allah ın belâsı » arnavutlaştırmak » arap » yonetim gideri » camurlatmak » potibor » roportajcılık » ozelleştirilmiş genellikle di » uc buutlu » caykara » gucumseme » sacaklanmak » cerge oba otağ » cok kocalı » dovmek » oteden beri » mubaşir » virus » sureğenleşme » tedavul » tuketmek » taclanma » kerem gibi sevmek veya yanmak » boyunca cocuğu olmak » eteğine yapışmak veya sığınmak » surup gitmek » cırpınmak » ici bulanmak » butunu hars ekin » munasebetsiz » av ev » lvendula staechas » gradosu duşmek » top atmak veya topu atmak » cekilme » inmek » kopoğlu » yalancıcıkarmak » lektorluk » kırlangıc otu » tuz ekmek duşmanı » camurlaşmak » ceperli » ozemek » uretmek zihnî yetiler oluştur » gozden kacmak veya gozunden ka » paraşut ile atlama » tum tanrıcılık » yureğinin yağıveya yağları eri »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.