tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu nun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gulistan » onlemek » maocu » cifte vatandaşlık » biletci » celtik » tevekkul » kanlıyaşlar dokmek » gecmek » duruluş » gozunu kırpmadan » gorevli kuruluş » olum kalım meselesi » sacak » gundeme getirmek » alcacık » kotuluk » icinden okumak » aclıktan nefesi kokmak » cekmek » cipilleşme » yuzeyinin her noktasına basınc » goğus ingini » elinden cıkmak » işcilik » cakıldamak » anasının gozu » turkiye turkcesi » kin » benlik catışması » pencelenme » yuzmek » utopi » ha hoca ali ha ali hoca » iceri » nemse » koşutculuk » askıya cıkarmak veya cıkarılma » eli boğrunde » kosemenlik etmek » ozel » su urunleri » surundurmek » kıpcak » teşrifatcılık » suzgec » uretmek zihnî yetiler oluştur » utmek » kacak » mudur yardımcısı »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.