tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu nun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyulu » incir cekirdeğini doldurmamak » odemek zorunda olduklarıucreti » ac gozluluk etmek » zayıf duşmek » boşluk » darulâceze » yarıklardan her biri » mustelzim » capa » limon kufu » yere batasıca veya yere batsın » uclu ganyan » beyin gocu » sesci » envaiceşit » kendi havasında gitmek veya ha » iceri » gozluksuz » yonlu doğru » veya giysinin uzerine konulan » guven beslemek » ayak surumek » allah vergisi » yamcılı » cakmak » cicek cıkarmak » cepez » cobanpuskulugiller » cingene parası » lâtin cicekleri » marunî » su kucuğun soz buyuğun » iblisce » sonumlu » yavaştutun » naza cekmek » ustunu veya ustune gormek » ikili unlu » balıkcı » cul » kurduğu medeniyetleri kendi i » boşinanc » defter acmak » antrenor » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » kopeklemek » kupleği » dala cıka » ayağıveya ayakları dolaşmak »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.