tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu nun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotu olmak » goktırmalayan » gozaltına almak » mahrec » yureği kanamak » tuf » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » acık hesap » muezzinlik » barışcılık » tervic » tanzanyalı » kofteci » sacısakalıakar gibi » ileri goturmek » arının yuvasına kazık veya cop » acacak » camur gibi » in cin top oynamak veya in cin » doğma buyume » tevekkul » mutalâa » inanc » cift halka » cınargiller » asansorcu » cak cek cak cek » buzlar cozulmek » duduklemek » copurlaştırma » gecmişi kandilli » rafızî » golleşme » cakal » gulleci » dumen suyu » xviii yuzyıl sonunda başlayan » acıktan para almak » dişozu » gozlerinin ici gulmek » oğrenmek » sublime » goz kamaştırıcı » orgun eğitim » yalancıdunya » gulutcu » diline dolamak virt etmek veya » kopek » cıkıntılarıolan organ » ağzınıacmak »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.