tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutlar topluluğu nun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
takke duştu kel gorundu » ogelerin oluşturduğu butun pa » yarışcılık » ruşdunu isbat etmek » kul kole veya kul kurban olmak » goruşbirliği » gunduzluk » yuzunu gormemek » cozumlemeli » bir şey soylemek » cangırtı » cevriyazı » allah iyiliğini veya lâyığını » şirazesinden cıkmak » dişfırcası » ceğmel » urpermek » murekkepli » kostekleniş » surt allah surt » arka cıkmak » kozleşmek » oğle tatili » hesaba katılmak veya katılmama » yuk vurmak » metal parca » tokezlenme » celmeleyiş » turbe eriği » secmen » ayarlanması » vak anuvis » gozleri berraklaşmak » le » terzi cırağı » allah mustahakınıversin » asker kacağı » goturulmek » olu acı » kacaklık » cığır » gozunu ayırmamak » rotuşlamak » ust » derinlikolcer » cozme » sulfamit » kedi veya eti ne budu ne » muslumanlaştırma » komurleştirilmek »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.