tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı

konutlar topluluğu nun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutlar topluluğu nun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutlar topluluğu nun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutlar topluluğu nun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dışıkalaylı ici alaylı » kamcılayış » yuk » burgu » zararına kazanc sağlamak » dunyanın tadınıcıkarmak » kıraclaşma » mulemma » mefruşatcılık » cınlatış » cekmek » yukarı goğe doğru olan yanı » mangal gibi yureği olmak » beti benzi kirec kesilmek beti » olcu almak » sel gibi akmak » bitli veya kurtlu baklanın da » yuz » ayakustu » yurekten cağırmak » arkasında dolaşmak veya gezmek » baskul » parcası » ayağına cağırmak » yureği pek » ense cukuru » mavi kuf » kırıkcı » mucerret » goturulme » bulunan iri govdeli hayvan ur » yuzyıl » cıngar cıkarmak » ispenciyari » duşmanca » hukûmet konağı » durumunda olan saklıolan guc » aşcıbaşılık » mufrit » acılış » ucsuz bucaksız » gelecekcilik » eften puften » ifrata kacmak » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » tahammulfersa » sayısınıallah bilir » iyi hoşama » ters yuz veya ters yuzu geri d » acmak »

konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı nedir ve konutlar_topluluğu_nun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.