tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » nazariyatcı » kulâh » kurek kadar veya papuc kadar d » turlu şeylerden yaptıklarıve t » sublime » sana taşla vurana sen aşla var » soğuk cıkmak » konukculuk » eşolcum » cizgi » cercevesiz » cift desimetre » ucmak » album » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » İskoc » nakibuleşraf » murekkepci » oğlende » bir madde » sığırgozu » danalar gibi bağırmak veya boğ » berber cırağı » hint avrupa » gec » nabzınıyoklamak veya nabız yok » himaye etmek » karikaturleştirmek » munasebet almak veya almamak » kucuk onerme » ayağıuzengide » sozu kesmek » cekirdeksel » manikurlu » bir şey soylemek » nazar değmek veya nazara gelme » kamcılanmak » ver elini şu veya bu yer » olmez oğlu » turkî » bulbul canağı » bangladeşli » buyumek » değerlerine yapılan yeni eklem » ne bicim » iki eli boğrunde kalmak » kacırmak » bol bulamac » cicek tacı »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.