tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kanınıicine akıtmak » panslavizm » kene goz » donuşumcu » zırhlıarac » yazdığıad veya işaret » vucutca » olum kalım meselesi » durt » zararlıcıkmak » kecileri kacırmak » bicicilik » yonlu » ceki duzen » kubik » son dort » cıplak » ters acı » duşuncesini acmak » muk » goc etmek veya eylemek » cinnet gecirmek » somurgeci » gozunu hırs burumek » ağaclandırılmak » acıklama yapmak » erosculuk » koku » utu makinesi » somuruculuk » ne gunlere kaldık » otesi berisi » el elin eşeğini turku cağırara » senator » mayın dokmek » cift capraz denir » gerekcelendirme » lehinde soylemek veya bulunmak » tecrube » donuk » gomleğinden veya gomlekten gec » somurmek » ıskatcı » muzisyen » dokmek » ipi birinin eline gecmek » işbirinden bitmek » harman cevirmek » dunya âlem » spekulâtif »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.