tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz yuzden utanır » yedi kat yerin dibine gecmek » ici icine gecmek » yumruğuna guvenmek » sır tutmak veya saklamak » ustune gitmek » muşahhas » kazanclı » orumceklenmek » fırsatcılık » altayca » eli ayağıduzgun » gorev alan ic salgıda salgıla » nutasyon » bir cicekle bahar veya yaz olm » cağrıştırma » moskof toprağı » beyaz etmek veya beyaza cekmek » guceniklik » fırıldak ciceği » darac » ucuz » faca » citilemek » in » tarcın » ciltcilik » urkutmek » gozu cıkasıca » vasıflıişci » carşaflı » cilingirlik » munazaa » slavistik » sebep olan fiziksel enerji ha » yonlendirme işi » satın alınan erkek kul esir » kolcaklısandalye » okuler » an anesiz » kılıc uşurmek » kuşsutu » yosun kulu » cuceleşmek » kubik » tesellum » secmeli ders » spekulâsyon » klorur » gonlu cokmek »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.