tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tumen » icini kurt yemek veya kemirmek » citmik » ayakcı » durtmek » kor ucuş » yarayan kuru ince yaprak » ıslahatcılık » mudafaa » yugoslavyalı » mızıkcı » ittihatcılık » yukarı goğe doğru olan yanı » olcumlemek » kulucka makinesi » cakır » luzum yok » şofor ağzı » urun » carpmak » ic acıcı » gozlerinde şimşek veya şimşekl » peynirli borek » cumbuşlu » duzenleyen ve genel olarak ilg » dipciklemek » sanayi ulkesi » goncluk » deneyustuculuk » sumuk » ozgurleşme » kocsamak » goturmek » habeşî » kızılderili » ağacıdibinden kesmek » hint ciceği » caplamak » cevre kirliliği » su » ikindiden sonra dukkân acmak » suya goturup susuz getirir » fark gozetmek » nefes tuketmek » ceker » gulme » acık » sağic » ne arar veya onda ne gezer » vucut »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.