tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cobanpuskulugiller » bir cuval inciri berbat etmek » kredisi duşmek » donuşturmek » uste cıkmak » docentlik » gurcuce » gorgu aşılayarak onceden tesp » gepgenc » tesisatcı » cantada keklik » suzmek » termonukleer » para cıkışmamak » urkmek » torenli » mubalâğacılık » yeri goğu birbirine katmak » surtuşme » tutmek » goz actırmamak » ustuvanî » dovunmek » ust alize » comelme » tur ağac cember » maaşa gecmek » balık kavağa cıkınca » kırıkcı » beyaz sıvı » cayır teresi » bloke cek » catal bıcak takımı » » buyukken daha kucuk duruma get » capkın » kutikul » klorur » astsubay kıdemli ustcavuş » cap » cevren » sarnıc vagonu » soz » gecit hakkı » yureğine saplanmak » goz erimi » tahkimat elemanlarıustune veya » gomulemek » cekmeli » bektaşî uzumu »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.