tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utulemek » maoculuk » dulger » dikenli yuzgecliler » katıyurekli » hakasca » malta eriği » duzgulu » koturum » gun doğmak » hopurdetmek » tumleme » hamur corbası » guz donemi » oğutcu » sosyal guvenlik » sigara icmek » duşman catlatmak » tayini cıkmak » kokten cicekli » inmek » cemberli » hukûmeti devirmek » cıkmak » butceleme » calışmak » gecmişlerini karıştırmak » turev » gozu ac » ofkeli » kullanılır » carpma » tankcı » duşmek » istimzac » buklum buklum » dedikodu etmek veya yapmak » elma cayı » el pence divan durmak » dikkat cekmek veya dikkati cek » civi sokmak veya surmek » aza sormuşlar nereye coğun » gureşminderi » ucretlendirme » cevre bilimsel » kontrolcu » guclendirilme » comertce » cıtlatmak » kuşsutu ile beslemek »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.