tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
curuksuz » ofkeye kapılmak » mudrik » sonum ayrımı » cağrım » mizac » carliston » mtırak mturak » dişfırcası » dinamitcilik » azrail le burun buruna gelmek » kamcılanış » cozulmek » bobur » cimentosuz » inmek » pic » telâşe muduru » cekirdecik » omurlu » tartışma goturmemek » yerleştirilmişcift camdan oluş » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » ic tutmak veya ic bağlamak » meydan dayağına cekmek » ceper » cekmek » arak erek » olarak yurutulduğu siyasî duze » ust » kandil gunu » mece » hareket ve davranış insiyak » cenesi kitlenmek » alev bacayıveya sacağı sarmak » karşılaşmalarda sayıları uyar » kırbac kurdu » ureticilik » kucukle kucuk buyukle buyuk o » genc » avuc avuc » duş » kahkahayıbasmak koparmak veya » naturalizm » cokertmek » yureği urpermek » goruşacısı » kar ciceği » tab an »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.