tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
takunyasıolan » kusmek » colleştirme » kat iyet » bir ağac ciğde zizyphus jujub » tumce » uygulama » alcaltmak » olum tazminatı » yedi kat yerin dibine gecmek » vesveseye duşmek » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » koruksuz » pencelenmek » buyukluk » cekimsenme » aracılığıyla duymak değmek e » hoşduruma gelmek » gozu acılmak » tecessum etmek » cekim » kutletmek » sağic » cepecevre » ci » cakılıp kalmak » oluyu guldurmek » cığ » gostermek » usanc getirmek » aclıktan olmeyecek kadar » burumek » golge tiyatrosu » allah dokuzda verdiğini sekizd » cakılmak » yukleme hâli » soğuk calmak » kostekleyiş » museccel » dili acılmak » huccet » eşbicim » ne şeytanıgor ne salavat getir » sıcanımsılar » duzmek » vucuda vermek aşıyapmak » usderi » evlâduıyal » yaradan » gun yeli »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.