tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşeslik » mutemmim » cala paca » metal parca » cok hucreli » kerpic dokmek » cipura » amacsız » catal » goceri » ozdeşleme » munfesih » mandallı uzerinde mandal bulu » tespit etmek » kan dokmek » kavmiyetci » cozulmek » aracı » gonuldaş » goruşmek » fug » bulunan kopuren su » gocurme » utuleme » siyanurleme » kacurga » cıngı » bok pusur » k » sonmek » cıngırağıcekmek » boyunduruğa atmak veya almak » keceleşmek » cıkarsama » bilinc akışı » cacaron » uc » ciftteker » zararlıcıkmak » goz kaşsuzmek » yağma etmek veya edilmek » musabaka » dudukcu » tıkırıyolunda olmak veya gitme » gozlerinde şimşek veya şimşekl » toplum ekonomi din kan veya » kamu duzeni » lok gibi oturmak veya cokmek » suzme » yerleşim yerinden başka bir ye »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.