tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokuntu » grek » lule taşı » un » aşağıduşmek » calımsız » gok » hukûmeti devirmek » aşcılık » elden kacırmak » kumulus » ozet » bıyık burmak veya bukmek » duşunce alışverişi » orta cağ » vermek icin bir araya getirilm » ciftelenme » kostumlu » tarikatcı » tarafsız bîtaraf » yakınlık gostermek » eli boğrunde » gumuşîleşme » gozetletme » kut kut » meden » aracılığıyla duymak değmek e » somurgeleşme » ulkusel » kurca cıbanı » duğme » hırcınlık » ağızsıl unlu » goruş » bir cift sozu olmak » ayca » alım calım » satılık ziftin olsun selânik » yurutum » corbacı » zucaciye » allah » kuculme » hunkârbeğendi » temulentum » onune arkasına bakmadan » eğri buğru » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » cıkmak » atlambac »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.