tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulot » cok tanrıcılık » ucleşme » gam cekmek » nufuzu altında tutmak » yere gecmek » seruvencilik » cenesi acılmak » gulup oynamak veya gulup soyle » dilinin altındaki baklayıcıkar » muşevvik » kumultu » ciziktirmek » kahve dovucunun hınk deyicisi » yakut » ciltci » notrleştirme » yuceltmek » muteaddit » duşmek » kirecsizleştirmek » capullamak » acmak » ne cıkar » muracaat » saksıguzeli » cozelti » adamkoku » celişkisiz » duzce » cozum » penceletmek » teknokratcılık » altayist » odobenus rosmarus » derinlik kayacları » satın alınan erkek kul esir » aracılığıyla duymak değmek e » gecirmek » yağlıgureş » hızlıhucum » yururlukte kalmak » kor duman » işkilli buzuk dingilder » umidini kesmek » ucurmak » bolme » iceri » bicimini alır hidrojenle oksi » nufus kesafeti »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.