tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iliğini veya iliğini kemiğini » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » faturasınıbirine cıkarmak veya » hacet gormek » yedi iklim dort bucak » cın cın » bicime sokmak veya bicim verme » mumin » iz surmek » gumuşlemek » ustune tuz biber ekmek » uslenme » turan » helenizm » keyfini kacırmak veya bozmak » mudara etmek » cumle » o o » sel goturmek » yuruyen merdiven » gurultusuz » gun yağmuru » bulaşıkcılık » congul » tarafından arabacıicin armağan » lupletmek » cam goz » tur » cekmece » bir soyle on dinle » centikli » sungulemek » tahakkum etmek » ipekcilik » goz kırpmak » buzmek » caşıtlama » canak yalamak » mezhepci » ahıcıkmak » kumultu » urkek » şeytan gorsun yuzunu » puf » uzerinde durmak » studyo » ovunc » okuyana bırakan oyun muamma » baba değil tırabzan babası » cap »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.