tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuksek » gocmen » gelişmişcanlı » on tasım » mulkiye » turedi » belirtir » yonetmen yardımcısı » luzumundan fazla » araplık » kireclik » yuksekten ucmak » oğur » guzel » carpmak » kopulemek » deve yuku » yedi kat yerin dibine gecmek » vazgecilme » suveyda » inekci » noron » olcusuzluk » ayağına sıcak su mu soğuk su » supruntu » canak » katma butce » kotu kişi olmak » lâz » gokdelen » mutevakkıf » bicimlerde tutturmalık » trockicilik » oge » yumurta okce » duduk makarnası » ustunluk duygusu » icten » maskaraya cevirmek » ceğmellenmek » tuketmek harcamak » dunyevî » boluk » tahkimat elemanlarıustune veya » dokuntu » suyu gorunce teyemmum bozulur » oz gecmiş » gondolcu » boşta olarak yapılan ortu » pişirilen tatlıcorek »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.