tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kılcıklı » icini boşaltmak » yeri goğu tırmalamak » başetmek veya edememek » tırnaklarınısokmek » ceşit ceşit » hancerleme » tumsekleşme » gumuşlenme » cotiragiller » lâz » lâf soyledi bal kabağı » niyetcilik » uremsel » dernekci » fındıkcı » canak anten » sıhhî tesisatcılık » dortleme » kırkından sonra saz calmak » acıklık » fevc » şeytan gecmişgibi » kalkışa gecmek » play back » kul ufak olmak » cantada keklik » gununu gormek » gecti bor un pazarı sur eşeği » cırakman » gozu acıklık » hoşgoru » ic ters acı » bahis acmak veya acılmak » paca » unlem » kafasıorumcekli » hukukcu » kacaklık » allah ından bulsun » cevgen » yuksek perdeden konuşmak » dışyarıcap » neptun » boğur » e » zulfaruz » gecce » ili » ruya »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.