tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuyruğunu tava sapına cevirmek » xe » ictimaî » onluk » canınıbir yere dar atmak » ic kavuz » cılgınlaşma » aku » sozleşme tutanağı » elden ayaktan duşmek veya kesi » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » doşenmek » ozel dil » maymun gozunu actı » buzuk » gocu » arpacıkumrusu gibi duşunmek » ez de suyunu ic » tunclaşma » caycı » muzikal » calısız » diktator » icirmek » ucurtma » kucuk minder » nasır bağlamak veya tutmak » cur etli » gorunuş » sorguc » duzine » ozek demiri » cevirici » cocuk duşurmek » cay evi » zamanıgecirmek » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » gozunun icine bakmak » karaimce » icini cekmek ic cekmek veya ic » kapkac » japon armudu » meyve receli » guceniş » beklenmediği umulmadığıveya c » kuculmek » tuplu » corku » mancınıkcı » teklif tekelluf »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.