tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
citilemek » suyu mu cıktı » fırsat duşkunu » ay » cekememek » mahkeme kadıya mulk değil » satın alınan erkek kul esir » cok uluslu » cığırtma » buzgu » kıyafet duşkunu » bildirme cumlesi » metanet gostermek » hinduizm » mutehassıs » okselemek » parmağının ucuyla veya ucunda » turkceci » yureği tukenmek veya yurek tuk » nufus » buzmek » allah yuru ya kulum demiş » ucmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » pecic » guzellikle » goz akı » tekâsuf » karadağlı » zuğurtleşmek » girmesiyle cıkmasıbir olmak » hunkâr » z » fotoğrafcılık » ana avrat duz veya dumduz gitm » fakul » togolu » gunu yetmek » gır gıra almak veya getirmek » orumcek bağlamak » gozunde şimşek cakmak » ustune gitmek » coğullaştırmak » vucuda vermek aşıyapmak » gok taşı » teressup » kok » kelepce » kamburu cıkmak » curukluk »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.