tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bruxelles lâhanası » cıngırtı » gumruk » dokturmek » kopya cekmek veya yapmak » duzenbazlık » cirişleme » canakcılık » lutfen » golge etmek » gocurulmek » balıkcın » gundelikci » curum » acık hava » merak sarmak duymak veya salma » koleleştirmek » i » yer tutmak veya tutmamak » uretilmek » takaddum etmek » kağnıgibi gitmek » tezgâhcılık » acısal ivme » kucukle kucuk buyukle buyuk o » ezcumle » gonderilmek » kukremek » cozumleyici » kumeleşmek » goz demiri » gozlerine uyku girmemek veya g » uzerine koymak » koyu duruma getirmek » ureme organları » cala paca » gozlerinin ici gulmek » ve katımadde » cayırlanmak » cin sacı » pey akcesi » lâkırdıağzından dokulmek » sozlukce » arac » katalizor » gozu bağlıolmak » meydan acmak » caykızı » tebellur etmek » sac sakal ağartmak »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.