tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
veya dokunmuşpamuktan yapılan » vucuttan duşmek » goğus » guzlemek » oruş » cavdarlı » soz duşurmek » turkiyat » orselenmek » duzeltilmek » pirupak » cevir kazıyanmasın » mektupcu » yaşam guvencesi » avantur » yaban gulu » koşeklemek » olduğu soz » sinirine dokunmak » yağlıkcı » he » onur uyesi » aşcı » trabzon hurması » arac » durustluk » burokrat » musteşrik » peşinden yurumek » muhurlenme » mufritlik » lâğım su yolu vb nin gereken » tu » ozlu » ucerli » liman işcisi » leyleği havada gormek » denizkopuğu » sıcan duşse başıyarılır » avcunun icine almak » muhre » oykunmek » gol ayağı » kazanıkapalıkaynamak » haber ucurmak » nesnelerin butunu » ledun » catışık » sinuzit » yukletmek »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.