tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
endustriyalizm » edep yahu » kavukcu » kundak sokmak veya koymak » zihin acıklığı » soz almak » yaradan tanrı rab mevlâ » kapalıtribun » camur » kapıcuhadarı » anlamına gelmek veya manaya ge » can borcunu odemek » kendinden gecmek » soğme » capar » bulgarca » duşunur » cıldırma » cevrelenmiştahta ağırşak » vergi yukumlusu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yuzu yerde » kafa kocanı » uvey evlât gibi tutmak veya sa » kıcın kıcın gitmek » guzel » unsuz turemesi » acze duşmek » cırpma » » kackın » motivasyon » bulbulyuvası » celikleştirme » rejisorluk » asurca » keramet buyurdunuz veya kerame » yan cizmek » horguclu » secim bolgesi » tersine donmek » borkenek » allah rızasıicin » bicimlenme » cetrefilce » mantık oncesi » afrika cekirgesi » mektepten cıkan eşek marsuvan » gonenme » madde »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.