tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tek cenekliler » teessurat » guneşcavmak » hunersiz » kosele taşı » comlek kebabı » mel anet » uygun bir bicimde gosterildiği » beklenmediği umulmadığıveya c » bid at » kor » gormek » amaclama » tohmetlendirmek » uvez » hicleştirmek » karagozculuk » gokce » paytakca » gulerim veya guleyim bari » doğru soyleyeni dokuz koyden k » kaval tufek » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » goğus tahtası » guzelleşme » gulbahar » catırtı » işleri ve dışişleri bakanlıkla » ortopedi uzmanı » gul yağcı » bugun » tarikatcı » hakikî » gecmişi olmak » cıkartılmak » kurdan gibi » gardıropcu » tore dışıcılık » saati saatine veya dakikasıdak » ozalitci » kızılelma » rahat yuzu gormemek » sulungiller » cıkmak » formul » kabul kabul etme » yuzeyinin her noktasına basınc » odunsuz » doşeme » fırıldakcı »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.