tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayağıveya ayakları suya ermek » suclandırmak » yapılan fıcıvb » mulhem » olcunme » yere calmak » aman allah allahım » gumruklemek » pacavra » eski defterleri karıştırmak ve » başustunde yeri var » başıicin » yureklenmek » tup gaz » ses cıkmamak » muessir » cabuk kolay heyecanlanan kims » yalınc » sacısakalıakar gibi » sorf » ağac cileği » cakmaklık » ozne grubu » dilli duduk » toskuru » terakum » potasyum klorur » tek acıklık bulunan ocak » acış » duşurmek » rektorluk » tatarca » hareketli parca » butun butune » numayişkâr » rahatca » l demiri » gonul indirmek » tanrı » inci sacmak » bıcak atmak » cıtcıtlama » kostek olmak » sut otugiller » cifte koşmak » dârıfulful » calarma » duzeysiz » civi kırmak » ric at »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.