tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cocuk » kuyruk cekmek » başyonetmen » l » uscu » muşkulât cekmek » şovale » merak sarmak duymak veya salma » işmar etmek veya gecmek » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » tecrube » aklına geleni soylemek » bocekli » dumen suyu » ucuklama » hazır duruma getirildiği omurg » sol acık » suyukculuk » fırıldakcılık » kulluk » tepesine veya başına binmek ve » ovguculuk » tanrıile şeytan arasında surek » kosteklemek » zumre edebiyatı » lâfcı » ya ya » doğrultmac » icecek suyu olmak » tecrube » cumartesi kibarıgibi suslenmek » tukenmek » el surmemek » parşomen » veya durduran parca komutator » inekci » inşaat civisi » cimbali » holoturitler » akıntıcağanozu » curuk iş » carmıh » kadınduğmesi » ikiyuzluluk » gecim derdi » murettep » muteveffa » icki » nufus yoğunluğu » muzminleştirmek »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.