tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muşteki olmak » ote » cilesi dolmak » turancılık » allah belâsınıversin » derisini yuzmek » dodurga » oğretmen evi » kok saplı » izletmek » cağdışıolmak veya kalmak » cozum yolu » gelip gecmek » gun doğmadan kimliği soylenmez » cıkrıkcı » kotuleme » genc » murebbiyelik » arıtma unitesi » ciftlenme » sozunu bilmez » munasip » dostluk başka alışverişbaşka » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » yureği hop etmek veya hoplamak » parmağınıyaranın uzerine basma » guc kazanmak icin calışmaya ar » cıngırdama » picleşmek » kelepire konmak veya yakalamak » soz almak » acısal cap » kekec » ceşit » borc yapmak » ceşitlendirme » cizge » cumbuşyapmak » eli boğrunde veya koynunda kal » sağelinin verdiğini sol elin g » ay cekirdeği » yok pahasına satmak almak vey » cur et etmek » gundem dışı » kacakcılık » sene » ev acmak » goreneksel » duzenleşik » keyif surmek »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.