tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bahce » duzecleme » ic kavuz » kucuk dil unsuzu » gır gecmek » yarıkure » duzelmek » buyutuş » istatistikci » icinde kaybolmak » omca » dar goruşlu » yuzdurmek » bandrollu » guneşcavmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » doşemek » karagoz » birleştirme montaj » gudeleme » başının gozunun sadakası » cakıllı » hanuman » pakistanlı » ma me » siktir et » on bilgi » yonsuz » zararına kazanc sağlamak » turuncgillerden hindistan da » norvecli » buyuk lokma ye buyuk soyleme » İskoc » ahbap cavuşlar » işini gormek » gecmişi kandilli » cıkarmak » sutuncuk » levha » dovme » gotun gotun » o kapımahalle senin bu kapımah » cifte vatandaşlık » cunup » coban kulubesinde padişah ruya » soz acmak » kasetci » urik asit » kubik » guduk »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.