tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
maket bıcağı » tesaduf » acısal yol » dollenmesiz » mektep kacağı » catal ses » kırlangıc balığıgiller » dem cekmek » gibi cok yonlu hizmetleri en a » onu sıra » goruntu » goz acıp kapayıncaya kadar » carka » cangal » guzelim » mıhsıctı » kukremek » dunyevî » yurutulmesini ve bunlara dayan » kacak » cıyanlık etmek » nukleer reaktor » rumca » sıcmak » sus bitkisi » ha hoca ali ha ali hoca » bobreksi » sozde kalmak » tırnak suruşturmek » gocurtmek » bi » capalanma » nuzul inmek veya gelmek » mutemmim » portfoy » calılandırmak » dekartcılık » udeba » ceşitlilik » gozetlemek » imanına kadar kısa soyleyişle » bicimini alır hidrojenle oksi » istatistikci » ofkeye kapılmak » suje » goz » cemkirme » borcluya yazdığıbildiri » duşes » soyup soğana cevirmek »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.