tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacına sakalına kar yağmak » karekok almak » bir cift sozu olmak » kulhanbeyi ağzı » trenckot » bitki alkanna tinctoria » humayun » okseleme » gosterge » satranc tahtası » sacmak » kopurtuş » bugun bana ise yarın sana » el frenini cekmek » şovalyelik » cıkmak » namazında niyazında olmak » gec » cığırmak » citmek » vergi yukumlusu » etmek » tm » kosemen » sansurlu » cığa » us » biri yer biri bakar kıyamet o » meksikalı » on veya beş para etmez » samanlıkerpic » başlangıc noktası » kopya cekmek veya yapmak » can ciceği » gun merkezli » nilufer » goruşacısı » gubre boceği » catkılık » duşundurmek » uzerine » kovanın ucuna yerleştirilmişme » curuk tahtaya basmak » one surmek » tel fırca » donum » cocuk bilimi » liman işcisi » kırmızıkart gormek » carcabuk »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.