tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kahkaha ciceği » loşca » olumsuzluk » ustune » elci » oğlenci » cermen » ozdeşleşmek » bukuculuk » kıyıda koşede » gomulu » başında değirmen cevirmek » tekcilik » başına taşduşmek veya yağmak » icerik » arnavutlaşmak » yurek darlığı » ceşnici » muteharrik » comaklamak » tedavul » calgıcağanak » hesabınıgormek » her firavunun bir musa sıcıkar » duşun duşun boktur işin » klorurleştirmek » feylesofca » ipekcilik » yuzsuzluk » sın sin sun sun » projektor ışığı » kok saplı » donem » veya metal bolum » sut cocuğu » one surmek » mes ul olmak » cobaniğnesi » gunlemek » ecen » yonerge » mucerrep » tecrube etmek » elden ayaktan duşmek veya kesi » luk » imza gunu » koksuz » toz » tuylu dalak otu » oğretim gorevlisi »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.