tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşe minderi » zaviye » kavurmak işi yapılmak » sonumlemek » uslûplaştırmak » golet » yansıtac » ağza alınmaz veya ağza alınmay » aramak » işi gucu bırakmak » bulunan bolum kafa ser » mahkemelik olmak biri başkasıy » vucudunu ortadan kaldırmak » yeni gumuş » olmayan bağımsız hur » hışırıcıkmak » mudevvenat » gocertme » salâ vermek veya okumak » gensoru onergesi » kızılbaş » gomulmek » hunnapgiller » azerî » uye olmak » uc başlı » flâman atı » cekirdek » oğle paydosu » arık cekmek » dık dik duk duk tık » muşterek » bicim » sukût ikrardan gelir » yureği hop etmek veya hoplamak » te » tirşe gozlu » ağız acmamak » tevekkul » cekememek » celik » lu » kok doğrayıcısı » bir cırpıda » gecmek » gun doğusu » terbiye almak veya gormek » kulot » tecerrut » fuzen »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.