tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için konutun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pufkurmek » acınma » donmek » lugatce » turku yakmak » şomiz » tuy » alt ust etmek » bayrak cekmek veya asmak » hur » cok gormek » cengelleyiş » gorunuş » tefeul » kuturdeme » cenesini kapatmak » kulhan makinesi » cozumcu » elinden cıkmak » ıspanaklıborek » mucadele » catlak ses » kosemen » calımlanmak » cakırkanat » ağız tufeği » yansıtan veya yansıyan » muşabih » mahalle bekcisi » murekkepci » uleştirim » bilinclenme » envaiceşit » patlangac » yalan cıkmak » angstrom » âlemi var mı » kurdîlihicazkâr » ne altınıbırakmak ne ustunu » tarafa olmak veya cıkmak » ak sulumen » artcılık » icindeki en kucuk birlik » acz icinde olmak » ayağıalışmak veya alışmamak » surtmek » abes kacmak » lule taşı » hece olcusu » gule gule »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.