tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ispenc » gumruk koymak » goz ardıetmek » ciftelemek » mudur yardımcısı » acılma » mudebbir » gokten zembille mi indi » yaşdonumu » mulkiye mufettişi » guduk kalmak » penceli » muslim » ortaklaşa alışkanlıkların tut » temiz kanıda vucuda dağıtan or » nazınıcekmek » on secim » hangi taşpekse katıysa başını » cekememek » catal gormek » cırakma » tasa cekmek » tb » zarfcı » soğuk cıkmak » tereddut etmek » guveyfeneri » kopekkuyruğu » yasa onerisi » ad cekme » ipin ucunu kacırmak » top atmak veya topu atmak » aklının koşesinden gecmemek » on oda » kokleme » tenkitcilik » cınarımsı » yuz kere » allah bilir » sunnî » orta elci » olcmek hesaplamak hesap etme » cemen » kucukle kucuk buyukle buyuk o » selâmunaleykum kor kadı » kor şeytan » kaşıkcılık » ustesinden gelmek » goreneksiz » cenesi acılmak »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.