tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oksurup tıksırmak » duğun bayram etmek » fırdondu » icme » cok sesli » munferiden » puskurtucu » kosele gibi » yeri opmek » olumsuz » coluklu cocuklu » gecmek » koyunun bulunmadığıyerde keciy » kur an » parcalara verilen ad » ici bulanmak » tahtalıkoy » multeci » asitolcer » oğutleme » canın isterse » lâckalaşma » calkı » kohne » carşamba karısı » dili olsa da soylese veya anla » gercek » dunyaya kazık cakmak veya kakm » taaffun » ozdeksel » acımlama » gul yağı » bitlis koftesi » mutecaviz » sut kuzusu » cucuklenme » zararına kazanc sağlamak » parca » celmek » gonul dilencisi » ustune yuklenmek » modasıgecmek » kucuk duşmek » ileri uc oyuncusu » huner gostermek » insanustu » dik ruzgâr » gozunu acmak » orseleme » sublime »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.