tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olculebilir » tutmac » docentlik » calık » dovunmek » ucuza cıkmak » ucteker » cırcır » celik kalemi » une kavuşmak » başına taşduşmek veya yağmak » ortalığı goturmek » gozleri donmek » arşiduşes » kotu » turkuaz yeşili » cetele cekmek veya tutmak » akımolcer » renkli recine » cınar » plânorculuk » merak etmek k kalın okunur » ic yuz » fırsatınıduşurmek » kulluk » hataya duşmek » acısal » odul almak » rengi atmak kacmak veya ucmak » yuz olcumu » buhtan » surekli » cektirme » uzay kapsulu » portlek » muhur gozlu » uretmek zihnî yetiler oluştur » vokal muzik » guclu » canak » orumcek kafalı » incelenmesi muşahede » oğle yemeği » yontma taşdevri » bitmek tukenmek bilmemek » bicim bilimi » kutle » doğa otesi » hakikatsiz cıkmak » İri balık ve deniz hayvanların »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.