tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
full time » ulaşabilen yatay uzaklık » terbiyesizlik etmek veya yapma » gecinmeye gonlu olmamak » olum tazminatı » dumeni kırmak » yeni gercekci » tat kazanmak veya tadıgelmek » tazıya donmek » tukenmez » tasallup » ve katımadde » mahalle capkını » kasetcalar » cokuntu » mes uliyetsiz » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » gosterge » kesmeden ustten gecmesini sağl » eli ermez gucu yetmez » urtiker » cirkinleşme » oruş » inmek » değişkene gore hesaplanan sayı » angstrom » cicek tozu » orgutleyiş » teselsul etmek » elinde bulunmak veya olmak » goz gormeyince gonul katlanır » kılcık » alcılamak » copurina » saksıguzeli » onune getirilir » oz kesit » adamına duşmek » ustune gitmek » mal kapital » celenk koymak » boxsalpa » aktore » gozden kaybolmak » yıva » uc vermek » bolumlerine konulan ağırlık » gezercalar » peşinden yurumek » boynuna gecirmek »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.