tdk sözlük TDK Sözlük

 

konutun eş anlamlısı

konutun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • konutun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz konutun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük konutun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
deli sacması » bobur » ici beni yakar dışıeli veya s » bukuk » pestilini cıkarmak » yardımcıdocent » şolen » cıplak » gudulmek » capraz kafiye » cıldırmak » redaktor » yezidîlik » sıcırganlık » uzerine yatmak » calkantı » yakut » caput » cok koyu sarırenkli guclu bir » cubbeli » boşgozlerle bakmak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » musabık » pala surtmek » acık soylemek » doğmelik » tıraşcı » ihtilâc » yurek carpıntısı » ic mimar » tutmek » duşurme » cıngırdatma » karakeci » boru değil veya boru mu bu » cizmeleri cekmek » purceksiz » konakcı » sebep olan fiziksel enerji ha » fucur » ayrıc » metal parca » gır gecmek » olu mevsim » rusva » tavşan boku gibi ne kokar ne » on denetim » bozuk calmak » cıldırtma » govde »

konutun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve konutun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. konutun_eş_anlamlısı nedir ve konutun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.