tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunu kapamak » onemseyiş » beklenmediği umulmadığıveya c » metal parca » koşe kadısı » cakma » dovmek » orselenme » gonul almak veya gonlunu almak » bir kıyamettir gitmek veya kop » un » duvenci » gonulsuzce » yuksekten atmak » gozetim » acıklayış » gundeme getirmek » sonuc almak » alcaltma » kaya ucmazsa dere dolmaz » sac saca başbaşa sac saca başb » ozleşmek » yuruyuşyapmak » lâzım gelmek veya olmak » colleşme » burnunu cekmek » onlemek » uzman cavuş » bukunme » fırsatcılık » hırsız kelepce » cırak etmek » su goturur yeri olmamak » icli » yuksek bir yerden aşağıya doğr » sungusu depreşmesin » nukleoprotein » caput » yarım pabuclu » neşesi kacmak » akaclama » fent cevirmek » catlak » kâğıt gibi olmak » kılıclı » capraşıklık » olu dil » dayak cennetten cıkmıştır » muhabbet ciceği » nobet »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.