tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkak zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
barışcı » tevekkul » acık » karakalpakca » olan kişilerin toplanıp toplum » boğa » celmik » pic etmek » taannut etmek » duzletme » kundakcılık » rezil rusva olmak veya rezil k » cırpıgibi » binin yarısıbeşyuz o da bizde » estetikcilik » telâşa duşmek » denetci » hukumran » bahtıacık » cekim ekleri » ustunleşme » taksirli suc » meslek secmek » puruzlenmek » catırdatmak » onuruna vermek » kor nokta » anlamaya yarayan sınama » merkeziyetcilik » ak kopek kara kopek gecit başı » parcalarıkaynaştırma işi veya » lâtin » ilaclanma » hacamat etmek veya yapmak » kıvrakca » aclık » carpışmak » dalık delik » allah yuru ya kulum demiş » ruşvetcilik » psikolojizm » bazımadde fiyatlarının ustune » maya veya meye gorsun ve » eşeyli ureme » can cekişmek » olculu » doşetmek » calışma saatleri » sozlenme » ihtiyac »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.