tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tam gun calışan kimse » dy » bulbul gibi soylemek » mutenekkiren » cığırtkan » icecek suyu olmak » gorev almak » sulfitleme » uremik » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » bağıtcı » oh cekmek » mine ciceği » calgıc » catma kaş » allah rızasıicin » bal dok de yala » puskurme benli » muebbet » akumulâtor » gugu ciceği » puskurtme tabancası » utuleme » muhendis » bir dirhem bal icin bir ceki k » uckurluk » uzumu tilki uzumu » soyunup dokunmek » gosterişci » guveyi olmadık ama kapıdışınd » yureği ezilmek » cakal » cakım » cekilmek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » cul » babıâli » govde » keceleşme » zevk almak veya duymak » pusatcı » tutuşmak yanmaya başlamak » ateşpuskurmek » ız iz uz uz » govde » kurit » kocancı » bac » gecmek » ozleştirmecilik »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.