tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oteleme » meş um » cayıgormeden pacalarısıvamak » kimsenin eski saygınlığının ka » cirkefleşme » cevrinme » ceyrek final » aralarında boluşmek pay etmek » cağrıcihazı » uzerine koymak » helen » lehinde soylemek veya bulunmak » catal kazık » gulcu » gonderme » olumsuz » ayrılan kimselerden kurulu der » cokca » kuşat » ortulme » pusatcı » gozetmenlik » olayı » eşeğini veya atını sağlam kazı » ensulin » sus » abbas yolcu » kuru yuk gemisi » anketor » soz yazarı » cam fıstığı » kendi duşen ağlamaz » icraata gecmek » carklı » muterakim » catallı » anka » cingen » unsuzunu gosterir » pusuya duşmek » toplumu tek başına belirleyen » dalga yuksekliği » kendini gosteren ve bulaşıcıol » surculisan » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » belirtec » tanrımisafiri » panislâmizm » zam gormek »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.