tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkak zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecerli » murevvic » kumesi » kucuk bey » guveylik » ızgara kofte » hızlısağanak tez gecer » muzik corner » aramak » cakıgibi » suzuluş » kıcustu » acığa vurmak » ucan top » cağacmak » şovalyece » cağırım » uslenme » hint inciri » eyere de gelir semere de » basıncından yararlanarak kum p » sıcan yolu » rotuş » olum » acmak » nobet şekeri » korukculuk » gecmek » mustensih » percem » meşhut suc » dokuk » zumre edebiyatı » dort » cizgi bicimindeki gecici ışık » suciceği » seramikcilik » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » seyrekce » sodyum klorur » tup gaz » mutedair » nervur » uzerinde kalmak » acılama » ağzından dokulmek » arpa boyu kadar gitmek veya yo » icmek » gobek atmak » ucgensel bolge »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.