tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkak zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sacak » lık lik luk luk » sarılgan govde » buyuk mevlit ayı » canlımuzik » cozyağı » kızılelma » dokum » gravurculuk » kat iyen » bıcak gibi » cıldır cıldır » cakşırlı » gucsuz duşmek » hint hurması » sarnıclı » yorgan doşek yatmak » dort ayaklılar » cakışma » okselemek » bocek kabuğu » muzevirlik etmek » goz » gencleştirmek » tahtadan yapılmışinsan veya ha » yuzu gulmek » buyutmek » paraşut birlikleri » gozu kesmemek » gormemezlikten gelmek » yuk altına girmek » olcuş » yuruk semaî » sondurulmek » ne olacak » kok » dun cin olmuş bugun adam carp » cıkmak » gok » muştak » luleli » tokezlemek » uc » genel butce » oğmac » uflec » cerceveci » sulfat » cokelmek » şeytan elini cekmiş »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.