tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokuntu » cur etlenme » kopek balığı » karşıtı » pabuccu » zihni alt ust etmek » gonderme » canıyurekten » okuler » yucelmek » arıkcı » mudana » oncelik » vucut bulmak » oltu kebabı » araccılık » kundeye getirmek » rotuşcu » tumel kavram » tumel » cozdurme » icin kullanılır » kuyudan adam cıkarmak » cok yanlıveya yonlu » kışdonencesi » varlık icinde yaşamak » korku dağlarıbekler veya aşırı » film muziği » numarasıolan » goce » buyuk lokma ye buyuk soyleme » ruyasında gorememek » kocek » sodyum fluorit » gibi şart niteliğinde olan bir » tumel onerme » buyukce » yelken gonderi » kulâhıma anlat » kendi kanatlarıyla ucmak » fonetikci » dağarcığındakini cıkarmak » acılmış dikdortgen biciminde » likor » not duşmek » koşeye cekilmek » İcra ve İflâs hukuku » cıkılatma » curuk iş » kuzey yıldızı »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.