tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cirozluk » corten gibi » kup gibi » murver » can kaygısına duşmek » duşkunleşme » omruhayat » cirişgibi » cıkartma » tumamiral » buyuk amiral » cakıl yol » nuruceşmim » orneklik » aracla yakmak » po » olum kalım » orulmek » aklınıbaşına almak veya toplam » cırcıplak » fal acmak veya bakmak » kavim » acımlanma » surgulenmek » canis lupus » hıckırmak » nufus cuzdanı » od kesesi » yoresellik » cene yarıştırmak » uzulmek » parcalara verilen ad » kotucul » oluruna bırakmak veya bağlamak » fırcalanmak » cubuk makarna » catal » akgunluk » aluminyum taşı » bukuntu » eğen » halep cıbanı » dualizm » cıplaklaşma » ağac oyma » dervişce » ici titremek veya titrememek » kotuleme » bohcacı » calışkanlık »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.