tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağac sakızı » cok seslendirilmiş » deş teş » tac atışı » pabuc kadar dili olmak » kulunc girmek » kacmak » gorgulu » bulanıkca » sur atli » kun » struktur » koftecilik » tokezlemek » ceper » mel un » okul oncesi » recinesi hekimlikte kullanılan » kader talih » ış iş uş uş » frenk inciri » lutercilik » dost duşman » promiyer » nobet » a e » olcu almak » husun » uşutuk » kolen olayım » koşe kadısı » perdenin uzerinden oynatılan » ofkelendirmek » futuhat » yer demir gok bakır » karikaturize etmek » araccılık » ti » tembele işbuyur sana akıl oğr » gozyaşımemesi » gormediğe donmek veya gormemiş » cuhelâ » alt ust etmek » coraklık » catıklık » cevir kazıyanmasın » surmek » cok uluslu » catal kazık » gonul »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.