tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkak zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacıtopuklarınıdovmek » defteri durulmek » muhtaclık » cevirmek » doner kebap » calık » boykotcu » butceleme » ortulu odenek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » halic » akcalı » acıortay duzlemi » muhurculuk » duşunurluk » veya durduran parca komutator » cedik » im » suyu baştan veya başından kesm » cektirici » bon bon bakmak » malın gozu » ahilik » tacik » cıkınlama » bitki sutu » soya cekmek » genişgoruşluluk » cok yetiştirilen bir bitki hor » gulumseyiş » sazlısozlu » bocek cıkarmak » pişekâr » gurbete cıkmak » gezdirme kulağıtemizleme bici » şeytanın bacağınıveya ayağını » butunu hars ekin » duzgusel » tukurmek » İzinli olma durumu » oksuruklu » ağzınıhavaya veya poyraza acma » ici beni yakar dışıeli veya s » kamu sektoru » ıssızlık cokmek » masıyla mesi bir olma » tuba » cumhuriyetcilik » olu gozu gibi » enjektor »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.