tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oksurtucu » tanıdık cıkmak » uflec » akağac » grizuolcer » supruntu » purtelâş » arkasında veya sırtında yumurt » ceyizleme » belgegecer » ofkesi kabarmak » yan urun » mustevli » uzere » bey veya paşa gibi yaşamak » dolapcı » karagozculuk » piyasaya duşmek » kor şeytandan bulmak » civitleme » kayıkcılık » ucara atmak » pence » teheyyuc » hat bekcisi » canak tutmak veya acmak » cocuk işi » ceşme » bon bon bakmak » rolyef » kuşgomu » İskoc » kureselleşme » muşirlik » kerpic gibi » dollenme » hayvan lama glama pacos » muvafık bulmamak » gecindirme » cobancantası » istifci » curukluk » colak » z » tellâl cağırtmak » fuzeatar » biciş » acmak » cıban başvermek » cekiye gelmek »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.