tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici tez » vızvız boceği » al birini vur otekine veya bi » moskof toprağı » sozlukcu » kuf kokusu » ic hat » arasında den başka anlamıyl » acıklatmak » otlakcılık » dunyalık » eski dunya » yatak yapmak veya sermek » gumuşservi » ağzınıacmak » altın tutsa toprak olur veya » kuskunleşmek » kostumluk » gecer » govek » koruk gibi » ileri geri soz etmek veya soyl » muslukculuk » dunya malı » icici » cevrili » puskurmek » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » cağrışım yapmak » gil » muşebbeh » sokum » soylemek » istintac » gozu akmak » guclu » tuğra cekmek » kulustur » imtizac etmek » muşahede » cakıştırmak » olumsuz » turk » gununu gormek » sanat enstitusu » odunsuz » calımlıcalımlı » bircoğu » ciylemek » tebeyyun etmek »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.