tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuklemek » ciftleşmek » bukuntu » bocek cıkarmak » teneffushane » olan biten veya olup biten » su gosterdi » salâ vermek veya okumak » hurluk » endişeye duşmek » dunya yuzu gormemek » hem nalına hem mıhına vurmak » mucbir sebep » ağzından dirhemle cıkmak » ceşitli ogelerin perde aksesu » salcalamak » kel olur sırma saclıolur kor » makam şoforu » pic sinek » doğunme » acılma » dumdar » goğsu daralmak veya tıkanmak » oluş » mu » uretmek zihnî yetiler oluştur » inmek » koşullu yan cumle » mağribî » gelinfeneri cerasus padus » leninizm » aramak » teverrum etmek » koy oyunu » fırıldakcılık » ayıgormeden bayram etme » think tank » calık » duşundeş » almancılık » donup dolaşmak veya done dolaş » akma hancer » değnekci » millî huviyet » yatak yapmak veya sermek » evlât gibi veya evlâdıgibi » ostaki » bac » uğrum » lokleme »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.