tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkak zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nitelikleri sonradan yitirmek » yuluk » barcak » zir » bitkisi thuya » oğreniş » koktencilik » tup gaz » cıktı » bağlayıcıunsuz » uzun omurlu » noroloji » cargâh » osmanlıturkcesi » calgılı » gormuşluk duygusu » kultur bitkileri » bana da demesinler » cizik cizik » eline ayağına kapanmak sarılma » taahhutlu mektup » bağbıcağı » ozelik » lâkırdısımıolur » disiplin sucu » icinde duymak » armutun sapıvar uzumun veya k » capalanma » telli calgılar » badıc » inmek » burcak » değişimli unsuzler » ceperli » fişacmak » gun ışığına cıkmak » koturumleşmek » gun yayı » tokaclamak » duzelti » gozu ac » ağzından dirhemle cıkmak » ogelerin oluşturduğu butun pa » yurek » oy cokluğu » hatır gonul bilmemek saymamak » gorgusuz » cozulum » boyunca cocuğu olmak » guldeste »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.