tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koturumleşme » gocerme » on parmağında on huner veya ma » cekme » denetci » hic değilse veya hic olmazsa » tespih cekmek » levanten » kıt a sahanlığı » bugunden yarına » cirozlaşmak » bağıtcı » cekicilik » turlu » kendini gostermek » salca » şişkofte » şeref unvanı » akıllıgecinmek » lopcuk » dağcayı » ayağınısurumek » ıt it ut ut » koşe donucu » tekme atmak veya tekme vurmak » avara kasnak işlemek veya donm » ortopedi uzmanı » kılcıksız » camurlanma » acmak » uyelik aidatı » allah selâmet versin » kuflu » meşrubatcı » mulkiye mektebi » golgelenme » burokratik » sulfurik asit » suzmek » dollenme » dokmek » fizikci » yer bicimleri » cıkarayazmak » tenkitcilik » cağatayca » kuseğen » sevinc » oksuruklu » munhezim »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.