tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkak zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulac » calkantı » gubrelik » golluk » gecici » caput » centme » taclanma » al el » butce yılı » sunnet cocuğu » afrikalı » cd » okun yanlarda gosterilmişağır » muslumanlaştırma » bıcaklık » bolum » ozgurce » kapıbir komşu » yureğini acmak » koşeye atılmak » banyo kuveti » oğretilmek » us » olum sessizliği » calkatma » kendini dev aynasında gormek » pacasıduşuk » cemrenmek » kız beşikte veya kundakta cey » allah sonunu hayır etsin » boğa gureşi » sacıtopuklarınıdovmek » aryanizm » oz yaşam oykusu » gurultu patırtı » bulbulun cektiği dili belâsı » kurekci » inada binmek veya bindirmek » ya sabır cekmek » yeme de yanında yat » civiletmek » gonulluce » amputasyon » harama uckur cozmek » oncel duzen » gumuşu » tropikal bolge » sıctıcafer bez getir » cucukleşme »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.