tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkak zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yazır » tunclaşma » y y » sacılma » luks » kabak cekirdeği » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » cirişgibi » ele gecmek » yuzunden duşen bin parca olmak » bilgiclik » candır » hey gidi hey » gubreli » dortgen » koruma icgudusunun bir bicimi » mumasil » cumle » bak bak » calkalanmak » umurumum teki ters soyleşiyle » obeklenme » ozurlu » cokek » caba gostermek » karaimce » kılıclayış » fug » cırpmak » ozel » ac kalmak » kalcıncı » citişme » habeş » acem kılıcıgibi » cocuk gibi » bazıdingil doner bazıteker » bakla dokmek veya atmak » rolântiye almak » goze diken olmak » boşgozlerle bakmak » cinicilik » gecici » munfail » nane likoru » suruklenme » kaktusgiller » subye » donuşturulme » gostertmek »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.