tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkak zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzakere » calık » midesi ekşimek kaynamak veya y » yelken gonderi » duşkun olmak » bir dokun bin ah işit dinle ka » memleha » cıkışcizgisi » pence » ihtiyat akcesi » cur etlenme » aylakcılık » pabucu buyuğe okutmak » salcalık » cekmek » goturmek » faca » koyu duruma getirmek » mikro » lâvanta ciceği » gobek havası » banka cuzdanı » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » İngiliz sicimi veya ipi ile as » guncelliğini yitirmek » cizgi » soz goturmez » luks mevki » cıkarcı » kulhanbeylik » vicdan azabıcekmek veya duymak » kap » allah ne verdiyse » nobetci » tatlısulumen » fıcıcılık » merkeziyetci » yuzeyinin her noktasına basınc » guvenilmek » mustakar » tevellut » sonum » anlarsın ya » permece » gırtlak unsuzu » gı gi gu gu » acık dolaşım sistemi » korletme » suruklenmek » yuzunden okumak »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.