tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nakışcılık » koruyucu unsuz » vucut vermek » cekiclemek » mancuca » dol vermek » lık lik luk luk » hizipci » cakaralmaz » bir olcude » duşleme » mandepsiye basmak veya bastırm » ic ağa » gozu kapalıolmak » ucuncul » bolucu » şurekâ » buzcozer » calcenelik » ciroz » ustume iyilik sağlık ustune u » zuluflu » fotoğrafcı » erinc » ozbekce » gunuleme » bahcesi » mucehhez olmak » sozum ona sanki guya » cizicilik » ısıolcumu » kulupler arası » aktualizm » tarihcilik » korcesine » biri veya bir şey icin olumsuz » dağsıcanı » duru » hareket » ceşni tutmak » zihin acmak » usanc getirmek » kultur gocu » aday gostermek » gozunun icine bakmak » guveni sarsılmak » kupe ciceği » olan bir taş » gocer » taahhut »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.