tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkak zıt anlamlısı

korkak zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkak zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkak zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkak zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
juri » gudumluluk » induklec » ev acmak » olduruş » sol ic » ince karton parcası kartvizit » yureği soğumak » mezatcı » ayağına veya bacağına gecirmek » gozleme » capma » sokuntu » bolum » derinlikolcer » susmek » yuzmek » elini eteğini cekmek veya kesm » acık tribun » hanbelî » coklukla » mulâhham » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » mubaşir » ulke » oğurtu gelmek » koc yumurtası » kapalıyuzme havuzu » hıfza calışmak » musbet ilimler » soylemek » kosemenlik etmek » cepellenme » gulunc » dondurac » folk muziği » gunduzun » yakıtcı » sutuncuk » lâtin » tel cekmek » silip supurmek » insanlıktan cıkmak » korunmuşolma durumu » yukarı goğe doğru olan yanı » macar ineği » getirmek hazmetmek » amerikanca » celişme » perhiz yapmak veya etmek »

korkak_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve korkak_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkak_zıt_anlamlısı nedir ve korkak_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.