tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
faktor » yaya gecidi » yıldız boceği » bıcılgan » gecinilmek » bandrollu » bir ayağıcukurda olmak » ilâclı » da de ta te » cığırtma » ha babam veya ha babam ha » boluk boluk » omur surmek » celebi » uzme » turkce » secmesiz yemek » kurutularak ufalanmışhamurdan » hice saymak veya hice indirgem » hukûmet darbesi » duruma gelmek » mukemmeliyet » saba ruzgârı » mitralyoz gibi konuşma icin » yuksek oğrenim » dut yemişbulbule donmek » neuzubillâh » cıngı » gonlu cekmek » gozden duşmek veya duşurmek » gur » havaya pala veya kılıc sallama » cakozlama » tezata duşmek » onerme » mudellel » muslumanlık » vazgecilme » aşağıtukursem sakalım yukarıt » kulunc kırmak » allah kahretsin » gucu gucune » gumbedek » kimya gocumu » ali kıran başkesen » cozgun » bir abam var atarım nerede ol » inmek » cepel » yonetme »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.