tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koh » servis otobusu » mektupcu » sacılıp dokulmek » calımından gecilmemek » puskurmek » soğuş » musmir » olgunluk cağı » aslan yurekli » dirhemle soylemek veya konuşma » golgelemek » cak cek cak cek » turbedar » ekşili corba » tesetturlu » eli ermek veya ermemek » guneşdoğmak » levha » oğrencelik » kirli cıkı » cevrim » odevlendirilmek » midibuscu » secim bolgesi » yurumek » gozunu bağlamak » antik cağ » bocekciller » olu sezon » hint tavuğu » sonmek » kın kin » yapılmışalet » ceyrek final » fındıkcılık » alt gecit » slovakca » deli danalar gibi donmek » pacasından tutup atmak » oparlor » eğik bicme » catılı » olmek » kacurga » duşunce iyilik ahmet ertuğr » bir dilin kelimeleriyle duşunc » suratıkasap sungeriyle silinmi » catlaklık » tamir etmek »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.