tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruslaşmak » akcopleme » aşka duşmek » zaireli » yazar cizer » kan govdeyi goturmek » ceşmibulbul » dik acı » lutfeyleme » uzay ucuşu » âdet gormek » tarafından arabacıicin armağan » sulfatlanma » gecmek » icin icin gulmek veya gulumsem » kosemen » beti bereketi kalmamak veya ka » metal veya plâstik arac » sutlendirmek » olu » buyuk sesli uyumu » tukuruk hokkası » donuşumcu » kotu » kabuk yonetim » derinlik olcumu » fakul » camaşır deterjanı » bektaşî babası » doldurdukları rengi beyazdan » sapcık » rum » tunclaştırmak » aracılığıyla duymak değmek e » gece kulubu » sutten kesmek » otesi berisi » kulhan » ozerklik » muselles » oturu » İcinde baklava bulunan » orgutlenmek » kafaya cıkmak » afganlı » guc » at var meydan yok » bardağın konulduğu yeri kirlet » olcunlu » yarayan cevresi oluklu kucuk »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.