tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carka » yontemsiz » kayakcı » ruh kazandırmak veya vermek » puskurmek » bahtıacık olmak » gubresiz » onerti » tekessur etmek » gonlunun dumeni bozuk » hoşgoru » vay » cıkılan catkı » salkım kupe » vur dedimse veya dedikse oldur » acık hava » bir ağac stryhnos nux vomice » evire cevire » kesesine gore » hukmî şahsiyet » zuppelik etmek » işteşcatı » yureğine saplanmak » cozundurmek » gunlukcu » surre emini » catal » bocu » gonul darlığı » yedirip icmek » haziran boceği » acılıştoreni » kucuk kopru » super cimento » kırıp gecirmek » tebellur » gaile acmak » ucuzdur vardır illeti pahalıd » mulkî » uce beşe bakmamak » yusufcuk » ev acmak » buyuk dalga » kolcak » Şeker bayramı » kukurt » itibar gormek » dukkân » malın gozu » bir kol cengi olmak »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.