tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sackıran » zuğurtleşme » cam sakızıcoban armağanı » trampetcilik » ev alma komşu al » ispenc » ic camaşırı » iki cenekliler » gure » olmayan bağımsız hur » hizmetci » maskesini duşurmek veya sıyırm » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yuzsuzluk » yuzu acılmak » gutmek » kutuphaneci » pecete » muhurlu » ulen » pişmişaşa soğuk su katmak » tıraşbıcağı » kat î » ermeni » istifcilik » muz » canına yandığım veya yandığımı » aktualite » gorguculuk » tarihsel ozdekci » omrude » got » selvice » yuzu ak » kesip veya kestirip atmak » kulkedisi » şifreli canta » icindeki en kucuk birlik » sacıp savurmak » bicim » gonlunce » camur gibi » yuklem obeği » oşurcu » yuzu olmamak » burnundan duşen bin parca olma » cevirme » golge etmek » lâtin ciceğigiller » hamallığınıetmek veya yapmak »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.