tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkusuz-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceker » kollarından birinin başında bu » bildirim odencesi » sebat etmek veya gostermek » tumden gelim » kor faregiller » roproduksiyon » hırs burumek » gulle atma » mukâfaten » yalancıcıkarmak » etciller » maya veya meye gorsun ve » borkenek » duşmanca » norotik » duzluk » guney noktası » duruşt » tatarsı » ruslaşmak » kamışkalemleri acmak icin kull » nitelikler gosteren madde » ac ec » depara gecmek » tavukculuk » surekli olarak gidip gelmek » calkalanmak » tat kazanmak veya tadıgelmek » yıldızıduşuk » coraklaştırmak » koklendirmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » tokezlenme » mustear » kalite cemberleri » cetrefilce » ele gecirmek » canak yalayıcı » yalıbulbulu » ayırac » terlikci » rumluk » başkasına ait olan bir şeyi iz » hoyuk » kıyakcı » benim oğlum bina okur doner d » kulâh giydirmek » kalvenizm » fluorışıl »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.