tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkusuz-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunun birinde » dadacı » lokmasıağzında buyumek » hunnapgiller » dar kacmak » hareket » bağdad ıtamir etmek » indukleme akımı » şeytanın kıc bacağıveya art ay » sutana » kucuk kan dolaşımı » mulâkat » ruzgâr tutmak veya tutmamak » gorumluk » cakı » sağdıc emeği » goğus sesi » uye tam sayısı » yelolcer » kapalıbolge » komurleştirme » sinemacı sinemanın ceşitli ko » yonetmek » sacmacı » transit gecmek » gonul kocamamak » yayla cayırı » bildiğinden şaşmamak veya kalm » mehmetcik » nakliyatcılık » formul » cok şişmiş » savaşcı » ondule » allah ın binasınıyıkmak » suslemek » cekinme » goktırmalayıcı » lenguistik » surundurulme » makyavelizm » İri balık ve deniz hayvanların » estetikci » tevekkul » cabuk » cucuk » el el ustunde oturmak » akıcılık olceği » camgiller » bortulme »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.