tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aşka duşmek » ipek bocekciliği » bağımlısıralıcumle » kutur kutur » copluk horozu » unvanı » maltız » birbiriyle karşılaşmak birbir » celmek » biskuvi » bocul bocul » ortturmek » iceri girmek » surmelenmek » duzencilik » nefesi kesilmek daralmak veya » kancayıtakmak veya atmak » bitkisi gossypium » poliuretan » ucleşmek » cokkun » faslı » hesaptan duşmek » duşup kalkmak » ayrık kume » veya dokunmuşpamuktan yapılan » catıştırmak » av ev » işkembeden atmak veya soylemek » koalisyon hukûmeti » baygınlık gecirmek » kavrac » buz ustune yazıyazmak » nacizane » millî guvenlik » şurekâ » methiye duzmek » selâm durmak veya selâma durma » horoz dovuşu » pacoz » ez de suyunu ic » uzuncalar » pek gozlu » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » u u » yakıtcı » muhimseme » ilaclanma » cağlamak » sackıran »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.