tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anketcilik » turemiş » ana sozleşme » tenturdiyot » nacar » boğa gureşi » haricten gazel okumak veya atm » pala calmak veya sallamak » etekleri zil calmak » on » patırtıya pabuc bırakmamak » yaygın oğretim » tahta goğus » yureğine bir şey cokmek » bicki dikişyurdu » geckinlik » abdal » goz yummamak » goymek » iz an » nilufergiller » tanzimat » capkınlaşmak » mulkiyet » muttefikan » el cekmek » tırnak gostermek » manyakca » y » la » dilini kesmek veya kesip oturm » ismi gecmek » juri » celmelenmek » bağlayıcıunlu » terbiyeli corba » cıkmak » yakmac » tespih bocekleri » meydana cıkmak » cokluk eki » arasında den başka anlamıyl » teptim kece oldu sivrilttim k » ceddine lânet veya yedi ceddin » orneğin » ickiyi bırakmak » kılıc kuşanmak veya takmak » cift cinsellik » mukavemetci » teverrum etmek »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.