tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eğik bicme » goturuş » notrleştirmek » korcesine » nesic » nesneler icin guclu zorlayıcı » guve » soyutculuk » ceşit » calgı » alcaklık » guvenilmek » buro » uc birlik kuralı » altınıustune getirmek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gulkurusu » ademimerkeziyetcilik » avcıucağı » erik receli » acmalık » keci sakal » icki psikozu » induksiyon » orme » mtırak mturak » akcıllanmak » koftelik » gonul cokuşu » muslumanlaştırma » protestan » dodurga » hancerlemek » calkantı » sefalet cekmek » hukmu parasına gecmek » olculmek » vazife » suzule suzule » gecinme endeksi » yuz yuzden utanır » kantara cekmek veya vurmak » bir cift soz » savaşacmak veya ilân etmek » kuskunu duşuk » başıcekmek » el etek opmek » elektrik carpması » govdesizlik »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.