tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cektirme ağı » vurma calgılar » bayram cocuğu » cokertmek » turşusu cıkmak » sut kırı » duduk » oluşturduğu demet » olmez » kaşgoz etmek » elinle ver ayağınla ara » şeylerden her biri tabaka » puruzsuzluk » surgun » icleniş » erendiz » koklendiriş » turetme eki » kızılcık receli » maltız » ac goz » acara » goz » ruzgârlanmak » veya metal bolum » askıya cıkarmak veya cıkarılma » capalama » zevkini cıkarmak » ateşalmaya mıgeldin » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » yureğine bir şey cokmek » koşe dolabı » gozu gormemek » el bende » kavara cekmek » usulsuzluk » secme hakkı » kamışatmak veya koymak » corten gibi » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » olcmek hesaplamak hesap etme » cıkarma birliği » buro » catma » bakla ciceği » hallac pamuğu gibi atmak » ateşi duşmek » comeltmek » yenicerilik » direksiyona gecmek »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.