tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkusuz-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eklemek karıştırmak ilâve et » bukunlu » lokoz » bulbul » kancıklık etmek veya yapmak » iktisat etmek veya yapmak » ickin » kapak bıckıcısı » sudremek » celek » kapsama icine alma icerme » amerikanist » tuy atmak » gorsel işitsel » civilemek » calkatmak » celişmeli » gelip gecmek » kanarya ciceği » goğus germek » olan biten veya olup biten » sigara boreği » cıkışnoktası » yuk » guncelliğini yitirmek » cile » calgı » mutalâada bulunmak » başmudur » goz akı » slavca » genişletmeyi amaclayan yetkin » vakitce » altından capanoğlu cıkmak » alnından opmek » goturmek » karekok almak » tefessuh » colleşmek » berat gecesi » yureğini kemirmek » cabalamak » duldul » turbulâns » tebeddul » bakır calığı » tenkitcilik » bukum » suyu kesilmişdeğirmene donmek » muellefat »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.