tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fırıldak yapan veya satan kims » buğday başak verince orak paha » ici titremek veya titrememek » gurbuzleşmek » zuhal » mutecessis » terzi cırağı » comar » telekomunikasyon » guven yazısı » ozelleşmek » ruyasında gorememek » istencsiz » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » ses cıkarmamak veya etmemek » sonuclamak » rektorluk » lutercilik » karşısına gecmek » broşur » mulhak » ahu gozlu » okse » doğru cıkmak » oz dışı » musveddelik kâğıt » yoldan cevirmek » sabahın korunde » cıkmalıtumlec » notrleşme » muduriyet » trabzon hurması » aklıcıkmak » soğdurmek » gudumlu sanat » ntı nti ntu ntu » cevirmek » buyukle buyuk kucukle kucuk o » batınî » yuksek tahsil » garniturlu » calmak » tesalup » gozu gonlu tok » fırcalatmak » durac » tunek » hevesi kursağında veya icinde » » cıtlatılmak »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.