tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkusuz-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıldırış » izazuikram » sacılıp dokulmek » canta ciceği » kacırmak » dar unlu » usulsuz » kelepceleme » yurutum » putursuzluk » carpmak » işcıkarmak » kuşum » turumculuk » lugatcilik » basıncolcer » eli acık » doygun olma durumu veya gonul » goru » hoşgorulu » oğle yemeği » dunya penceresi » yondeşacılar » arnavutca » mantar corbası » kaymak bağlamak veya tutmak » yuzu gormek » ictihat » halep cıbanı » gorulmemiş » cayan » cok yuzlu » sulfurik » sun î bobrek » mahrec » bulunan bolum kafa ser » ihraz etmek veya eylemek » tumgeneral » album » dişleri dokulmek » percinlemek » mezatcı » tercumanlık » oğrenilme » koşe yastığı » sozu kesmek » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » tok sozluluk » uzgu » kurek kemiği »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.