tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkusuz-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cucukleşme » eğri bakmak veya eğri gozle ba » modulâsyon » gobek » bicimini alır hidrojenle oksi » kulhanbeylik » celişmezlik ilkesi » puren » bolum » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » doşeme » gozde » soğuk bufe » arka veya sırt cevirmek » suzme » suyundan yararlanılan cukur » su kacırmak » cete » kor olur badem gozlu olur kel » uclu » guz donemi » durtmek » guclu duygu durumu » gozu pek olmak » aşufte » biri » hititolog » tekst » sınıkcılık » kimse » ortaya cıkarmak » toprak doyursun gozunu » gozetmek » iclem » gercekleştirme » gurgen » portenin başına konulan işaret » kotu » sulfurleme » cakmak » allah ın evi » cıtlatış » goncu » catıklaşma » turbin » gosterici » gereklerine uyacak duruma soka » koyuvermek » gorevli kuruluş » devletlerin uyrukları »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.