tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cordek » ortusuz » ruzgârlama » toluen » şofor muavini » yuze vurmak » tumamirallik » elden duşme » duzey » carpılış » makta mekte » hicleştirme » tenezzul etmek » sempervirens » iki el bir başicin » zırva tevil goturmez » cıngıl » nobet » goruşturmek » kok sokturmek » yun » cizimci » guneşsizlik » trockici » davetci » darac » camurlukculuk » almancılık » sitteisevir kapıyıcevirir » durtuşmek » ilgincleşme » carpıtmak » tu » bisulfat » borclu cıkmak » soğe » mutehayyir » deplâsmana gitmek veya cıkmak » munasebetsizlik » sureolcer » tutsulemek » guneyli » hacet gormek » cekmek » okse » gokce » buyuk para » suruklemek » catallanmak » allah tamamına eriştirsin »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.