tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
unce » tezgâhcı » kamburu cıkmak » kucuk sakarca » nufus kâğıdı » coğulcu » pt » pilic » oldurmek » testiyi kıran da bir suyu get » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kılıc balığıgiller » sapınc » İki veya daha cok maddeyi birb » kerpicci » allah bir dediğinden başka soz » duello » ustune » surtuşturmek » ustun bulunmak veya gormek » gun gormez » murur » şirazesinden cıkmak » cala kaşık » fetva vermek veya cıkarmak » carpışma » koscu » virtuozluk » calıştırmak » » avunc » calışma saati » afrikalı » sulfur » cıkmak » ileri goruşlu » kulfetsiz » siyanur » buzulmek » buzgu » ergurmek » uyku basmak veya bastırmak » cavuşluk » ış iş uş uş » gecmek » gecmesi » kuyruklu yıldız cekirdeği » filvaki ama » nasranîlik » uvertur yapmak »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.