tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkusuz-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tunc » cuvalcı » refuj » elini belli etmek veya gosterm » duşunceli » ovuntu » ol » demetci » cingenece » icin icin yanmak » dumen evi » iki el bir başicin » mulhit » elektronik calgılar » guler misin ağlar mısın » eli cabuk » uclu » sulfurleme » davranmak saygıgostermek soz » sıcramak » cehresi bozulmak » dovuşcu » carpma » puskuruk taş » alaturka bilen alaturka eser » guvenliği sağlamak icin yapıla » duzenleşim » sora sora bağdad veya kâbe bul » camaşır » genc » yuk olmak » mel un » gonlu bulanmak » politikaların genel adı ferdi » kukreme » midibuscu » sineye cekmek » bicmek » imam osurursa cemaat sıcar » cıkmak » hukûmet » kok doğrayıcısı » odobenus rosmarus » allah selâmet versin » olu yemeği » meşrubatcı » duşuntulu » buyuk unlu uyumu » meram anlatmak veya meramınıan » hazar »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.