tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boy gostermek » leyleğin yuvadan attığıyavru » aşka duşmek » percinlemek » yondeşacılar » paspascılık » recel » nukte » dişgecirememek » koyun can derdinde kasap yağd » veya giysinin uzerine konulan » bulunan kimse » sonuc » şolen cekmek » gecmek » balıkcı » kehkeşan » sıcramak » yonelim » sescil yazım » cığalanmak » koy oyunu » ceyrek » kapcık » beşyuzlu » ackılatmak » cıktı » cift vuruş » kafasıorumcekli » şaka goturmemek » cıplak » olmayan bağımsız hur » muteveccih » lokmasıağzında buyumek » koşe atışı » tutsu yapmak » tutamac » gozetici » cevrelerine saldıklarıkendiler » kerpic gibi » duğumlenebilir nesne » el icin yanma nare yak cubuğu » taaddut » bohcasınıtoplamak » kult » cf » kecitırnağı » kulliyet » kosteklemek » otumluleşmek »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.