tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ne denir veya ne dersin » diktatorluk etmek » orgutlendirilme » camurluk » kurkculuk » ez de suyunu ic » ustune bir iki guneşdoğmak » cekim » cekişme » gabardıc » cobaniğnesi » viola tricolor » sınır acı » kopek dişi » kucuk duşurmek » kurtun » guvenli » bicimini alır hidrojenle oksi » bahce » surek » imalâtcı » can cekişmektense olmek yeğdir » in » hallaclık » vekilharc » gumuşlenmek » percinleniş » soyletmek » tehacum » bicimsizlik » duğumlemek » golgelendirme » ney uflemek veya ufurmek » gozu acılmak » yuzey veya cizgi kaide » ayarlanması » duşunurluk » turkuleştirmek » bohcacı » tecerrut » kelle koltukta gezmek » hamle etmek veya yapmak » yukselme » gorevlenmek » dibi kırmızımumla veya bal mum » boru calmak » taksirli suc » gozlerinin ici gulmek » cıkmak » başmufettiş »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.