tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
el surmemek » carcabuk » gocmek » dayanabilen sağlam guclu mu » dokuntu » hukukculuk » yuksek perdeden konuşmak » dondurac » perhiz yapmak veya etmek » acem » mumas » geyik bocekleri » cabuk kolay heyecanlanan kims » goynumek » yureğini dağlamak » maca » kuruluşlar butunu » munakaşa etmek » kenarlık » meydana duşmek » etinden et koparmak veya kesme » bektaşî uzumu » ulkusel » sorgu suale cekmek » aşağıgormek » direktorluk » vesveseye duşmek » beklenmediği umulmadığıveya c » ceyreklenme » genellikle orduda veya yatılıo » cozumleniş » ağzına bir zeytin verir altın » mubareze » gomlek » yaz somestri » uvey oğul » otre » bıcak vurmak » kılcık » kabuğundan kinin cıkarılan bir » kolemen » ihtiyac » ciceklendirmek » duşuk » cayırsız » pecenekce » guzide » kardeşce » one duşmek » karıncayıbile ezmemek veya inc »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.