tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzunu şeytan gorsun » bir yana dunya bir yana » gonen » yaltakcı » zangocluk » komurleştirme » canından gecmek » aracla yakmak » prusyalı » koşelik » tutunculuk » gonlu takılmak » lig » doşem » munasebet kurmak » guncelik » katrankopuğu » hareket » imalâtcı » purcek » ekip bicmek » buklum buklum » alışverişe cıkmak » ayağınıyorganına gore uzatmak » murebbiyelik » dokme veya taşıma su ile değir » ac gozlu » cayır tavuğu » cınarlı » gonul dilencisi » parcalatma » lehce » fermejup » an ane » oteki beriki » carcabuk » oyku » dağılmak » cetele » astsubay kıdemli ustcavuş » nd » colpalık » sehpaya cekmek » icine kapanmak veya icine ceki » karbur » ozek doku » coraklaştırma » teeddup » nufuzsuz » alacık »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.