tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakmaklaşma » kerem buyurun veya eyleyin » munasebette bulunmak » ışıl kufluce » goz gore gore » harp malûlu » copurlaşma » donuş » calkantılı » geciş » yuzeyinin her noktasına basınc » istenc yitimi » turkuleme » sun î solunum » kacakcılık » golge etmek » temerkuz etmek » psikolojizm » emdiği helâl sut haram olmak » recine » tenkitci » onunde ardında gidilmez » kunh » cıngır cıngır » gurultulu » kostekli » ucretlendirme » cok gecmeden » oyuncak » şuheda » kumulus » sandıktan cıkmak » acıklık » ortusuz » lâfıgecmek » goz nuru » az cok » cekemezlik » manipulâsyon » cok yavaşişyapan cevik olmaya » başlangıc tutmak » cantacı » kullukcu » ustunluk » ozel televizyon » gozleri berraklaşmak » yarıbucuk » rezil rusva olmak veya rezil k » cevirmek » calmak »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.