tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oc » okuzgozu » cozuşmek » maca beyi gibi kurulmak » culsuz » maraz esenlik karşıtı » coğullamak » postekini sermek » undeş » kok saplı » ağızda sakız gibi ciğnemek » hamle etmek veya yapmak » duğumunu cozmek » gupegunduz » ustun olmak veya gelmek » gocen » kurşungecirmez » maden yunu » kuseğen » allah akıl fikir versin veya a » başa gureşmek » surmelik » duzenleşik » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » toreli » salkım soğut » gormek » gecirimlilik » şehriye corbası » rum » kopeksiz koye veya suruye kurt » muşterek » şimşekleri ustune cekmek » induksiyon » yalın cumle » adam kıtlığında veya yokluğund » kucak cocuğu » elinden cıkmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » sabah ola hayır ola » goz alabildiğine » genc » ışık canağı » mış miş muş muş » cap » suruklendirmek » yurek burkmak » kırk kapının ipini cekmek » teberruz » cekmek »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.