tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkusuz-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukselti » yağsız ilâc » ofkelenme » citlembik gibi » moduler » anlarsın ya » secici » roportaj » acem » comeltmek » uşutucu » butunlenme » oksurmek » koyuvermek » catal ağız » akcaağac » cebi delik kimse » elekci » buzulmek » mutehammil » başcekmek » caylı » monitor » zebur » sumuk » atmak muracaat etmek » olumcul » işi allah a kalmak » sıfat fiil » ufurukcu » baktıkca alır » camura taşatmak » enote » biri veya bir şey icin olumsuz » dokumhane » gozleri yaşarmak » badıc » yurutum » melul melul » aslanpencesi » toprağa duşmek » ciceklenme » gozunu alamamak » civit rengi » icin kullanılan boru oluk vey » soz arasında » iler tutar yeri olmamak veya k » kulağıkirişte veya tetikte olm » korelmek » metal veya plâstik arac »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.