tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzulmek » muezzinlik » yucelim » minder curutmek » konakcı » minareyi calan kılıfınıhazırla » kokertme » el emeği goz nuru » oksuruş » klorurleştirmek » camat » yerleştirilmişcift camdan oluş » allah ından bulsun » cucuk » celâlî » on tasım » sutyen » bir dilin kelimeleriyle duşunc » duz yuzeylerden her biri » ust » kucumseme » nakliyatcı » temerrut » cifteleme » ağzından baklayıcıkarmak » fayanscılık » başınıdondurmek » tesalup » tunel » muptezel » andac » cağırıcı » kostekli » gelişmişcanlı » bir gunden bir gune » sodyum klorur » azaltmaya yarayan arac egzoz » ardında yuz kopek havlamayan k » ağır işitmek veya duymak » şenlik gormemiş » munkir » oğrenmek » sı si su su » onluk » mine ciceği » oz » goze yutarlığı » kuşucuşu » ticanî » oran »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.