tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yumuk gozlu » cuk » pece » goveri » ikinci dizeleri birinci beyitl » olmuşveya pişmiş armut gibi el » catlasa da veya catlasa da pat » soz getirmek » ne bicim » fume » buyuk mağaza » ozbek » yuz kalıbı » duzayak » değiştirmemek veya yanılmamak » cuvallamak » celenk » helenizm » ağırlık basmak veya cokmek » tevazun » kuşucurmamak » bildirme cumlesi » suclu sayılmak » acık » kolemen » catınmak » duşmanlık » granulit » cancı » suit » canaksıhucreler » yuksuk otu » tan sokmek » bolumlerine konulan ağırlık » karikaturize » ustu kalsın » strukturalizm » gun yapmak » sorguc » cingenelik » ocakcı » boylece » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » kacamak yapmak » tecavuz etmek » icine işlemek » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » alcaklık » gorumluk » altına etmek veya kacırmak »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.