tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkusuz-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cankurtaran canı » bulunan iki dairesinden her bi » cıvgın » aralarınıacmak » acık » secmeli yemek » yuzsuzce » mezata cıkarmak veya koymak » koşe » catır catır catlamak » munasip gormek » ardında yuz kopek havlamayan k » kabahat etmek veya işlemek » ağzından kacırmak » mukavemet gostermek » guney karamanı » cicek » beli cokmek » kacak » kac kec » calpara » donem » ciftlik kâhyası » deli raziye gibi » ozellik başkalık fark » gozleri yaşarmak » haklıcıkmak » coğu » dili varmak veya varmamak » mutekabil » cıkmak » ı i u u » dunya goruşu » calışmak » oz dışı » cekirge kuşu » temizlemek » cinko » yontma taşdevri » kokorec » ul » bîcare olmak » kamyonetcilik » danışma burosu » empresyonizm » tatlıyerinde bırakmak veya kes » bok yemenin arapcası » pestile cevirmek » goruşme » kompozitor »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.