tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkusuz-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calıfasulyesi » pacasından tutup atmak » derinlikolcer » aracı » katalizor » koc yiğit » derleyip toplamak veya toparla » muminlik » korluk » cenet » dudak ucuyla soylemek » bolgesel » duk » cennete donmek » varoluşculuk » cığırtma » sistem » onlenmek » ozel » bıcak gibi kesilmek » cicek cıkarmak » gecmişi kandilli » tulum cıkarmak » anadolulu » aşufte » pluralizm » tercuman olmak » yıkamaya yarar cukur yer veya » urperti » sinek ufak veya kucuk ama mid » cekmek » rekabetci » ilk dordun » cabalayış » armutun sapıvar uzumun veya k » başcı » gocebelik » cabukca » musamahakâr » gonul almak veya gonlunu almak » calık » cortu » olculer » aldanc » muvezzi » onerme » yuz » muntahip » konclu » taraf gozetmek »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.