tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekirdeklenmek » goğus ingini » merkepci » fizik kondusyonu » c c » ozsever » kırlangıc otu » kırbaclama » yukseklik » cılgınca » baklava borek » aylakcılık » sureksiz » yureklenme » doğunme » olumluk » pembe gormek » teşekkur » cıkık » malta eriği » ayağıveya ayakları suya ermek » tunc » man men » cakaralmaz » it » bulunan kimse » zibelilina » endişeye duşmek » oğlende » benzine kan gelmek veya benzi » citme » kırbaclanmak » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » uretmek zihnî yetiler oluştur » ucuculuk » hayal duzeyi » taşa cekmek » medreseye duşmek » yaka paca goturmek » play back » hesapca » şovalye » buğeme » hırcın » icinden cıkmak » muhre » tombala cekmek » gulunmek » ihtimam etmek veya gostermek » cl »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.