tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için korkusuz-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic hat » kup » tarafından arabacıicin armağan » gozune kestirmek » majuskul » kanadıaltına almak veya birini » kirec » can duşmanı » iz duşumu » ucurma » turev » ahıska turkleri » oz yapı » kapanmak ortulmek » yuz tutmak » değişkene gore hesaplanan sayı » vido cekmek » kopuksuz » folk sanatcısı » cıkışlarıuzerine konulan kafes » eşekten duşmuşkarpuza donmek » tarafından arabacıicin armağan » facasınıalmak veya al aşağıetm » uzerine yaptırmak » kır ciceği » supruntu » ici gecmek » kılcıklı » bıcık » dişgecirmek » ac » kulliyet » iki kere iki dort eder » z » boşa cıkmak » tuccarlaşmak » acık artırma » namerde muhtac olmak veya name » bağlayıcıunsuz » soz duşurmek » yukseltgemek » ucuklaşma » cok şişmiş » civiletmek » kalcın » candan yurekten » cl » allah bağışlasın » uruguaylı » calımlayış »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.