tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kartezyenizm » cozucu » fizikci » duz » cephe acmak » zırnık bile koklatmamak » tane tane soylemek veya konuşm » yelec » cekiye gelmez » icilmek » ağaccık » yukletilmek » durumunda ayrılabilen parlak b » dalga cukuru » allah tan » gobel » golluk » koyuvermek » buyusel » gonlu bulanmak » lop lop » gercek kişi » cirişlenme » adres bırakmak gostermek veya » kendi derdine duşmek » oksurme » atla arpayıdovuşturmek veya da » calgıc » bir ornek » gozunu acmak » acık imza » usturmaca » kontrolorluk » mustemlekecilik » putur putur » ic oğlanı » cicek gibi » ca ce ca ce » sutluce » nitroseluloz » sululuk yapmak veya etmek » penceleme » purceklenme » okse kuşu » sukûnetli » celme atmak veya takmak » cocuk oyuncağı » gecmek » kılıc kınınıkesmez » cıkarcı »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.