tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hukumdarlık » alcıtaşı » buten » t » barışcıl » temize cıkarmak veya cıkartmak » secmecilik » uye aidatı » menekşe gozlu » on bilgi » mulk » yardakcılık » cıplaklık » dalkılıc » yorunge » kalem cekmek » cozmek » belirten kural » koyluk » gorecelik » dumenci » basit cumle » parmağınıyaranın uzerine basma » goruşturme » iyi veya temiz işaltıayda cıka » duvesime » parca » yeni gercekci » işayağa duşmek » gonul bağı » slovence » tarafından arabacıicin armağan » yapay dolleme » yakınlık gormek » kurduğu medeniyetleri kendi i » tekst » şeriatcılık » sacak » kimseden kimseye hayır yok vey » sağacık » kâğıtcılık » dunyasından gecmek » bakla ciceği » aksaklık veya bozukluk » yuz karasıolmak » kuffar » kul bağlamak » milfoy » bufe » golge duşmek »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.