tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oburku » yaprakcıl » habeşî » kuf bağlamak veya tutmak » foyasıcıkmak » ciğde » kamışatmak veya koymak » yola cıkmak » curukluk » tesisatcılık » cayır yulafı » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » catkılık » calışılma » allah ın evi » adî suclu » nazariyatcı » guclukle » buyuk abdesti gelmek » ust » iceri girmek » guler yuzlu » gozlemleme » operken ısırır » gozunu yummak » catır catır » doner » ucarı » buyuk kalori » guzellik mustahzarları » uzerine gelen duvar ağırlıklar » umitlenme » gunahına girmek veya gunahınıa » buzgulemek » celenk » lâkırdıağzından dokulmek » toplandığıbolum » gozden nihan olmak » rovanşıalmak » taşcılık » icin kullanılan boru oluk vey » cırcırlamak » coğu kez icinde yapıkalıntılar » suhunet » hint pirinci » cok seslendirilmiş » yetenek ve genel gidişdurumlar » hık demişanasının babasının b » allah yapısı » ic »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.