tdk sözlük TDK Sözlük

 

korkusuz-eş-anlamlısı

korkusuz-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • korkusuz-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz korkusuz-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük korkusuz-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kosnu » yetki kanunu » otakcı » gumrukcu » bohcalama » helenizm » gureşilme » an aneci » civici » ti » iyi yurekli » ustunde toplayamayan gafil » gum » cubuklamak » arasıveya araları acılmak acık » muteradif » muşkulleşmek » gerekcelendirme » fin ugor » yanından bile gecmemiş » sutcu » golermek » gonendirmek » ceza cekmek » donuşturmek » ha babam veya ha babam ha » kohneleşme » ay gun takvimi » mudana etmek » bonkorluk » losemit » asansor » cayırlı » acık oturum » yurek vermek » um » orenlik » anlamına gelmek veya manaya ge » bortulmek » lutuf dilemek » kacık » camurlanmak » demek ki demek oluyor ki » bir şeyler bir şeyler » avurt satmak veya avurt zavurt » helme dokmek » karaya duşmek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » luzumsuzluk » hulle »

korkusuz-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve korkusuz-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. korkusuz-eş-anlamlısı nedir ve korkusuz-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.