tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruznamce » sivil yonetim » cuz î » civit » sağgorusuz » allah eksik etmesin » dağarcığındakini cıkarmak » gonderici » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » iki buklum olmak » kukurt » dosta duşmana karşı » ağır kacmak » tokezlenme » cekirdek » luterci » sigara icmek » zerduştculuk » deyip de gecmemek » gorgu aşılayarak onceden tesp » sozlukculuk » faca » celik » otmek » omrude » goru » merkeziyetcilik » copur » ses vermek veya vermemek » gonlu ile oynamak » sacmacı » yakmac » ot » sempati duymak veya beslemek » calışmak » dort bir » barışcılık » cabuklaşmak » gorgu » gitsin » puruzlu » goz var izan var » fırın ekmek yemesi lâzım » gecer akce » duzguncu » secici » nikâh duşmek » horoz dovuşu » olumle oc alınmaz » muselles »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.