tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
korelmek » cıtlatmak » torbada veya cantada keklik » kuşat » olgun » hesap gunu » birinin canına ot tıkmak tıkam » cekişli » uckâğıtcılık » başından aşağıkaynar sular dok » kultursuz » yel ufurdu sel veya su goturd » penceleme » ayının kırk turkusu var kırkı » orumcek bağlamak » olum doşeği » zuppelik etmek » ada cayı » siyanurleme » her biri mesame » yaprakcıl » garnitur » mubarek » ne haddine » duğmek » makta mekte » su gibi olmak » ici ezilmek » centik » kacı » kıskaclamak » ustupuleme » aliyyulâlâ » celmek » kopeklemek » okcu » sunturlu kufur » huve » iceride olmak » arkasına duşmek veya takılmak » govde » uretici » el frenini cekmek » okce » mezatcı » duzenleşik » cokmek » odevlendirilmek » iyiye cekmek » iskeletli hayvan corallium rub »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.