tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutealiye » madde » basıncolcer » uckâğıtcı » tecrubesi olmak » ağır kure » sıhhî tesisatcı » su yurumek » suvari sınıfı » utusuz » cağrıştırmak » receteyi yaptırmak » soz vermek » muessis » hamle etmek veya yapmak » kohne » ıskarca » arının yuvasına kazık veya cop » orgu » aclıktan olmek » ozgurleştirme » gecmiş » biri yer biri bakar kıyamet o » sulunluk » cimen » ış iş uş uş » durbunlu » cımkırma » kanıkanla yumazlar kanısuyla » boluntu » kucumseyiş » turdeş » acmak » duzenli » cokmek » cekme demir » rol catışması » sovdurme » bir daha yuzune bakmamak » gonen » statu » hareket » nufus patlaması » poğaca » meddah sanatı meddahın işi » soz goturmek » armatorluk » bir nesneye kece gecirmek » huzune kapılmak » puskurmek »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.