tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
burnunun ucunu gormemek » kardeşkardeşi atmış yar başın » erkek fatma veya ayşe » sumuksu zar » goğus caprazı » telgrafcı » sakatatcı » cokmek » calık » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » rusup » tuy sıklet » orumcek bağlamak » cekiş » harbiyeli » ağaclıklı » nefsi mudafaa » cotira » renkli element kısaltmasıcu » dokumasıolan » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » soz goturmek » mı mi mu mu » gerilimolcer » sokağa cıkmak » mumeyyiz » mufettişlik » ustencilik » icerleme » celmek » ında inde değil » butun sıra » bahaî » kazaya rıza gostermek » allah dirlik duzenlik versin » yaşyetmiş işbitmiş » acıklatma » mutekâmil » karaya duşmek » cekirdekci » suzulme » yaydığıgozle gorulen ışıma » kandırıcı İnandırıcı » ozel tiyatro » cokkun » yuklem » macarca » gecindirme » suzgecgagalılar » organların her biri »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.