tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunyaya gozlerini kapamak veya » carık » allah senden razıolsun » cıkıntı » pence vurmak » musavi » bir ağac ciğde zizyphus jujub » urku » dalgunduz » donem » hakikî » turev » munasip » goz demiri » paraşutcu » borulce » geciliş » bicimselleştirme » turkceleştirmek » sunnetleme » sundurme » bıcak vurmak » toplumsal butunleşme » sıfat fiil » yuksuk makarna » pembe gormek » sozel » pekiştirmek » koşe yazarı » taksirli suc » kırmızıkart gormek » kuru yuk » ne gibi » tozunu almak atmak silkmek ve » izinden yurumek » hırvatca » cokermek » ılıkca » tez vakitte veya zamanda » akrep » goz bankası » tekabul » gosterim » zarifce » ansiklopedik sozluk » ş » konsultasyon » grek » murdum » cilingir sofrası »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.