tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cirkinleştirmek » goğuslemek » toplumcu gercekcilik » yun » yerleştirilmişcift camdan oluş » nukleer silâh » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » kızamıkcık » yurutme » anadan yeni doğmuşa donmek vey » otcu » teşekkur etmek » kaclı » cayırmelikesi » cinko » guzellik enstitusu » lâfcılık » yuzme havuzu » boğurtu » kandil coreği » gozu uyku tutmamak » durdurmak » bayındur » otumluluk » gundeliğe gitmek » dikec » peşinden yurumek » muhlet istemek » mumanaat etmek » kurneme » muhursuz » gurultu bastırmak » kulusturluk » gozlu » bıckı » amerikalı » uckâğıtcılık » dalga yuksekliği » element kısaltmasıau » gecici madde » yerleşim yerinden başka bir ye » makta mekte » ozel sayı » golgelemek » yuzukoyun » daş taş » calışmak » gozdağıvermek » keci » camaşır ipeği »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.