tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzleştirmek » pey surmek » carpacak buyuklukte sembol ni » hint kirazı » mutemmim » panislâmcılık » ucak alanı » akcopleme » tur » hal etmek » gozetletme » meydan acmak » surek avı » kap » golge » ve bilinc merkezlerinin bulund » zumre » yuz yuze kalmak » macar salamı » okka her yerde dort yuz dirhem » şovalyelik » anlayışgostermek » başına gecmek » cacaronluk » topceker » kokune kibrit suyu » perde cekmek » gobek calkamak veya calkalamak » el surmemek » karagoz » ustunc » yuzu ak olsun » denizgulu » tuketici sayacı » kacımsar » dağveya dağlar gibi kadar » tanzimatcı » mağribî » tuydurmek » tup gecit » soz veya lâf duşmemek » gozune kestirmek » soylemsemek » boşa cıkmak » cevrelenme » nobet beklemek veya tutmak » suyundan yararlanılan cukur » ozel girişim » icinden pazarlıklıveya icten p » kethuda »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.