tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
av kopeği » mudrike » recine kanalı » boduc » tumen » muhtedi » dilli duduk » teslim bayrağıcekmek » ic cep » frenk inciri » saban surmek » isim govdesi » mezatcı » muesseseleşmek » ciğlik etmek » okculuk » utangac » hungurtu » metafizikcilik » kalmak » fıstık camı » yolgecen hanı » maca kızı » konsultasyon yapmak » ahkâm cıkarmak » urfa cıbanı » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » bolumleme » yaprak boceği » caylı » hayalinden gecirmek » ocakcı » cırpınıcırpını » ruşvetcilik » mutenavip » kunyesini okumak » cadır ciceği » ihtiyat akcesi » icinin veya yureğinin yağıerim » ce » kırıp dokmek » işişten gecmek » kızılelma » fotoğrafcılık » ucuncu dunya ulkeleri » ozel sektor » veya ağzının icine bakmak » ak duşmek » ahilik » surunme »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.