tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
azrail le burun buruna gelmek » cekmek » ay donumu » universite » yekûn cekmek » aluminyum taşı » alt guverte » onune gelen » alıcıyonetmeni » hucumbot » cekingenleşmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » ceyrek final » pec » sonuc oyuncusu » toplumcu gercekcilik » koşullu yan cumle » dışına cıkmak » kacırga » govde » cadır ağırşağı » seluloit » kucuk duşurmek » inkılâpcı » gomlek » fitcilik » mutemadiyen » gonul belâsı » gelip catmak veya gelip dayanm » tuketmek » operator » oğurmek » arapca » ağzından duşmemek veya duşurme » ongorulmek » destekli butce » işaret yay ayrac » husnuteveccuh » paragoz » yuk gemisi » dunden olmuş » acılır kapanır alet » kancılarya » acık » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » aşcıbaşılık » temulentum » kukremek » matrakcı » cemberlenmek »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.