tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
artcılık » rucu hakkı » kapıyıgostermek » taharruşetmek » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » yapmacık guluş » goce » omurlu » eşekten duşmuşkarpuza donmek » ovuluş » şirretce » yaban gulu » gecer » cinkograf » kayışa cekmek » zorunda kalmak veya olmak » uzum sirkesi » fransızlaştırma » bir cenetli » kapalıtribun » ust diş » anlıkcılık » gure » cadır kurmak » gocuşme » museddes » cıkarma » gudum bilimi » oncul » mustesna » posta koymak veya atmak » dadacılık » goz bebeği » muzik dolabı » ihtiyac » kabak cekirdeği » sozune sahip » panel kopru » elden duşme » murekkepli » kısmet veya kısmeti cıkmak » gecek » yaradana sığınıp bir işyapmak » cıkrıkcılık » calışma » sus » emekleme cağı » gorevsel dil bilimi » cekmece » ustelik »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.