tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zemheri zurafası » tutuşmak yanmaya başlamak » teessurat » yonlendirme işi » kedigozu » cocukcağız » kucukucu » ruşvet » bayramuzeri » soya cekmek » studyo » uzerine atmak » corapcılık » trenckot » munasip bulmak » ordurme » ak gozlu » dokmek » got » kemiksi bolge » tahaccur etmek » yenilir veya yenir yutulur şey » civit » gozlerinin ici gulmek » gumruklenme » karikaturleştirme » muzevirlemek » yoğurt calmak » dışcevre » vokabuler » pusuya duşmek » sovuşmek » govdeli » tesellum » nane likoru » allah omurler versin » sapcık » cevirmen » duzletme » gecenek » um » mulâyim » muhre » susleme » allah rızasıicin » cuz » harput koftesi » var varın varsın varsınlar » harclı » teknokratcılık »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.