tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teknikci » musmir » mehmetcik » talip cıkmak veya talibi cıkma » katılmasıya yapılan secim » dayanc » bayram cocuğu » madenî yun » koclanmak » gecmek » kanıyla odemek » hamaratca » cıkışhakemi » duruk » pur » kalensove » cepellemek » goturu tur » da de ta te » on belirti » olu acı » baba koruk veya erik yer oğlu » seckin sivrilmiş » komurlu » olumsuzleşmek » işlerine bakmakla yukumlu kims » ek kok » oru » kılıccı » koşe minderi » somikok » yuzlerce » omurlu » mucbir sebep » usderi » senatorluk » cam balı » edat tumleci » cekmek » subjektivist » hot » temiz kanıda vucuda dağıtan or » tahrikci » carşaf carşaf » kokten dinci » individualizm » sır vermek veya sızdırmak » kul etmek » flâman » yosun kulu »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.