tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tahayyul » bulbulun cektiği dili belâsı » oğrenmek » lâf cıkmak » doğal cevrelerini değiştirmele » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » kırağıcalmak veya vurmak » kaplıkapak » cubuklamak » gorumsetme » ordekgagası » somak rhus coriafia » ruh cokuntusu » dort » yorgan carşafı » elinin koru » uretmek » orgu » taklitci » olcumlemek » yoneltec » inişli cıkışlı » corapcılık » guney noktası » seyrusefer » baccılık » devaluasyon » cucu » o » hukumdar » temizlemek » ciftlenmek » kuf bağlamak veya tutmak » tutac » icinden pazarlıklıveya icten p » mut a » vakit oldurmek » şansolyelik » suriyeli » ic turizm » kutuphaneci » gormediğe donmek veya gormemiş » oldurtmek » teşerruf » yakın doğu » iclem » gonderiş » cınlamalı » gonlu zengin » murebbiyelik »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.