tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırpıgibi » kopuklenmek » sove » acıklıkolcer » bıcak atmak » sevinc » kacak » temiz yurekli » bukum » ortalıkcı » azrail e bir can borcu olmak v » at olur meydan olmaz bulunmaz » seruvenci » cilve etmek veya yapmak » ağzınıacmamak » davayıileri bir tarihe bırakma » sen bilirsin veya siz bilirsin » elinde buyumek » mektupustu » cağırmak » yuvarolcer » gozetime almak » susleme sanatları » urkuntu » okyanus cukuru » zulfuyâre dokunmak » ciceklemek » yukumlendirme » perşembenin gelişi carşambadan » maya veya meye gorsun ve » kursu şeyhi » tikel onerme » maruz kalmak veya kalmamak » elektronikci » hatırıicin » kampcılık » kucak acmak » kısa omurlu » dort donmek » trabzon hurması » ceyrek son » omurlu » kutuk » catkı » gelip gecmek » ihtiyac » ozentili » haber cıkmamak » cember » dur »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.