tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz actırmamak » gun donumu » cucuk » dağılmak » venus » tel in etmek » sıfırıtuketmek » başdondurucu » gecinmek » ağzıteneke kaplıolmak » babac » catma » ceşit » cok seslendirilmiş » tes it » durulme » alumina » tutunculuk » yuz tutmak » mız miz muz muz » eşyukselti eğrisi » tehaluf etmek » paşmakcı » levuloz » duşkunu » nobet » ozel yaşam » hinduizm » buyukseme » culsuz » oğan » yemin icmek » tecessum » coğunmek » yuzunuze guller » yoğurtculuk » kasketci » cift halka » afrika menekşesi » duşeyazma » dunyanın kac bucak veya koşe o » ithalâtcı » ağaclık » tahayyul » cizgilik » arkadaşca » tumorleşmek » İki veya daha cok maddeyi birb » dağılmak » yuzlemek »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.