tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicek evi » dost başa duşman ayağa bakar » starta gecmek » ovunek » genc » hava iyi veya fena esmek » asansorcu » duz yazı » onduleli » provokator » karagoz oynatmak » kamyonetci » kirizma yapmak veya etmek » bohca » yunlu » dehşete kapılmak veya duşmek » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » penceleşmek » cap » cılgınca » gun bugun » kılıc oyunu » nukleer » teleksci » gore » on » şerit » ifrit kesilmek veya olmak » lâf cıkarmak » gecmişi olmak » olcuşturme » sivric » takarrur » kırkıcıkmak » başyemek başınıyemek » gokten zembille mi indi » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » ucurtma » başkurt » entelektuel » calımlamak » ustlenme » puskulcuk » yarım pabuclu » haklıcıkmak » ağan eğen » guncellemek » koken » deniz cıkmak » ovunmek »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.