tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karaman ın koyunu sonra cıkar » rahat bırakmamak veya vermemek » formul » cabalama kaptan ben gidemem » muzebzep » koluk » gok kumu » acığıcıkmak » olsun olsun » kazanc » tesetturlu » koy ihtiyar heyeti » cerezci » kacamak yolu » tuplu » salcalı » f k b » cığır » cap » tapu kutuğu » ickicilik » donuşturucu » icli dışlılık » plâcka » gunduz gozuyle » ozerklik » bunakca » yargılama usulu » allah ın evi » olmek » yonetmenlik » muphem » kul sıkılmayınca hızır yetişme » capaklanma » ozek » olcme » rum ateşi » avcunun icinde tutmak » cıtırdatmak » muteferrika » oğut vermek veya oğutte bulunm » onder » bayındır olma durumu umran » sıcan dişi » oğutulme » turlu şeylerden yaptıklarıve t » parcasıbağlıbulunan catal » opup başına koymak » cerci » yukseğe cıkmak »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.