tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuksunme » allah belâsınıversin » cokertme » yazdığıad veya işaret » kamu sektoru » otobuscu » hava iyi veya fena esmek » luk » başaktorluk » yonelim » macun kureği » pacayıkaptırmak » borkenek » guclukle » ceşitlendirmek » sozu kesmek » keyfini kacırmak veya bozmak » cevre yolu » surtunme » futurist » cemberi yarmak » murettebat » ici dışıbir » medreseye duşmek » pence penceye gelmek » a ya getirmek » ciftlemek » tukenik » top surme » soya cekim » yureği ezilmek » cınlamak » carkıfelekgiller » cıra » adıkotuye cıkmak » ruşt » docent » sı si su su » mayalanabilen ve coğu tatlıola » rağbet gormek veya kazanmak » seluloit » aktuel » cok soylemek » bahtıacılmak » ağırlığınıortaya koymak » ozel girişim » kıraclaşma » acem » ağlayanın malıgulene hayretmez » onculuk etmek »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.