tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gucun » hareketlerde bulunmak » ortu » ufurukcu » iki duzlemli » mustensih » rum » olu renk » grev sozcusu » burumek » ayarlanması » corba etmek » cifti bozmak » kosemen » feleğe kusmek » acıklık » acıklıkolcer » dostluk okkayla alışverişdirh » cuhadar » biri nusha » rolântide durmak veya calışmak » cete » vucuda vermek aşıyapmak » ic su » orneklem » oğutme » yureği kabarmak » cok sağlam dayanıklı sert » yelken gonderi » ucuc boceği » uretmek zihnî yetiler oluştur » kafatascı » taşıolceyim » fırca » tropikal bolge » pestile cevirmek » goğuslu » moğol » fayans doşemek » yer yarılıp icine girmek veya » tab an » yarayan cevresi oluklu kucuk » cay kenarında kuyu kazmak » ice donuk » ele gecirmek » u u » kaygıcekmek » tuy atmak » ozellik başkalık ayrım » cincilya »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.