tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surgulemek » peştuca » capanoğlu » ici kalkmak veya kabarmak » urkme » dunku » sıcraşmak » buzuk » kecitırnağı » tek ornek » kirli cıkı » parcalanmak » hindistan cevizi » gunluk » golge » koyu duruma getirmek » masa ortusu » kulfet » insan konuşa konuşa hayvan ko » dokulmek » gineli » tuveyc » curuk veya curuğe cıkmak » ıstırap » capraşık » gucluluk » duşme » ozveren » sacak kok » karşıcıkmak » anas acuta » doner sahne » eşgudum » goz yoklaması » davul dengi dengine diye calar » eli boşcıkmak » alnından opmek » saatcilik » babamın veya ustamın adıhıdır » cemberletmek » yıldız boceği » goz kamaştırıcı » nasrettin hoca nın turbesi gib » noktalardan her biri » psikolojizm » cumbur cemaat » antikomunizm » genişacı » kavukcu » ıslıklıunsuz »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.