tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonlu razıolmamak » cağıltılı » kapcak » hesap gormek » kitapcılık » ustune toz kondurmamak » cılgınca » yer bicimleri » hastalık almak hastalık kapmak » değişkene gore hesaplanan sayı » burnunu sıksan canıcıkacak » cadır bezi » yazıcevrimi » malik » cozumleme » dort işlem » defter acmak » yanılgıya duşmek » bulunan bolum kafa ser » b » ustatlık » mustakbel » yoneliş » dayanamamak » hızır » dunya varmış » moğol » altından capanoğlu cıkmak » cok tasım » sozu gecmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » icmek » tumsek » zam gormek » dallanıp budaklanmak veya bir » buzulmek » yol gostermek » ic gecirmek » sumuksel » pislik parmağından veya pacala » mutebeddil » yelengec » donuşum » kirec kaymağı » şapcılık » recete » mizac » ucurmak » zıvanadan cıkmak » yon »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.