tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hopurdetmek » kap » denizden cıkmışbalığa donmek » parcası » yayılmasınısağlayan cihaz » yuzler » turedi » yanardağpuskurmesi » surrealite » teşekkul teşkilât » oğle yemeği » poc » hıncsız » aile bahcesi » ufurmek » ceşni » uleştirimli » celişme » gullâbicilik etmek » hayvan elephas » bankada veya aracısında actırı » icinden gelmek veya gelmemek » midibus » duzelticilik » arap sacına donmek » soz misali » araştırma gorevlisi » cekişe cekişe pazarlık etmek » rh » in » gunah » gunu gunune uymaz » ucan top » şukretmek » gece bekcisi » seckin » araplaşmak » yan cumle » muteessir olmak » uc uca ucu ucuna azar azar » kan canağıgibi » kohneme » goyuk » ulku » butce » dovmek » sonuc vermek » abdesti kacmak » koken » cok uluslu »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.