tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acındırmak » menşevik » kır bekcisi » recinesi hekimlikte kullanılan » arapcalaştırmak » rn » ortodoksluk » kılık kıyafet duşkunu » tum » acılım » sut otugiller » nazikce » cikletcilik » oylesi » kıskac » ipcik » gıcık almak kapmak veya olmak » istintac » gosteriş » bacasıtutmek » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » guvenceli » denli densiz soz soylemek » hangi biri » kultursuzluk » uckâğıt oyunu oynatan kimse » adıcıkmışdokuza inmez sekize » kutuk » cevirmek » olcum » veche » para cuzdanı » canak yalayıcılık » kucak acmak » tekme atmak veya tekme vurmak » dumen » sacak kok » gumbedek » gurcu » satranc taşı » oleyazma » l » lehceci » icecek » okculuk » kırık dokuk » cılgınca » deniz cıkmak » fikir hurriyeti » calkama »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.