tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuru zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kosemen » catal gormek » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » dovmecilik » sut ağacı » doğaclamak » ovunmek » sperma ana hucresi » kispet cıkarılması » paspascı » surekli » konferans cekmek » arabanın on tekerleği nereden » ruzgârsız » carpışmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ceşitlilik » sureklilik gosteren » tumlec » duzayak » dumen suyu » muhayyersumbule » ağac kurdu » kadayıfcılık » duşgucu » cakıl kuşu » kulağına carpmak » duztaban » kabına dokmek » duze » arkasında yer alan alfabetik l » gupegunduz » bahcemsi » kapıacmak » kepekci » ademimerkeziyetcilik » kutleştirmek » uckâğıtcılık » horozlar otmek » marşmarş » işci sigortası » duşuk » yenilir veya yenir yutulur şey » tumel kavram » cakaralmaz » yaza cıkmak » oldurucu » kokusunu veya koku almak veya » ağrılarda goz ağrısı her kişi » dilmaclık »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.