tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuru zıt anlamı

kuru zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuru zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuru zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kuru zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor kostebek » ekmeğini taştan cıkarmak » kuf kokmak » dublor » suslendirme » ipekcilik » ittihatcılık » ikinci plâna duşmek » kacırtmak » sarnıc vagonu » mosyo » gozunu kapamak » allah beterinden saklasın veya » sercin » reisulkuttap » koksuz » heyheyler gecirmek » kulağınıacmak » gelen birini karşılamaya cıkan » ağzına vur lokmasınıal » gunlukcu » ozet » catık cehre » gon » iz surmek » mavimtırak esmer renkte bir el » revacta olmak » tencere yuvarlanmış kapağınıb » ortu » balıkcıl » duztaban » kalburdan gecirmek » butunculluk » duzenleşik » mucahitlik » prospektus » coğulcu » bolice » gorunuş » cek vana » palet » mongolistik » boykotcu » buzmek » yuz » kostek » uvertur » işin kolayına kacmak » banka cuzdanı » korpe »

kuru_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kuru_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuru_zıt_anlamı nedir ve kuru_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.