tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vermek » sunger cekmek » iki geceli » tedavulde olmak » yureği kaldırmamak » somestr » kokorecci » acık soylemek » duşuncesizlik » stokcu » civi » gok kutbu » koyleşme » kucumsenme » olmayan tortul kayac birimi » bir deri bir kemik kalmak » si » kalıpcı » belediye encumeni » ucak alanı » tuvit » genellikle orduda veya yatılıo » eski koye yeni âdet » buz ustune yazıyazmak » uzaktan işitilecek nitelikte s » durum durum » cehre etmek » kehkeşan » menfaatci » tup bebek » cay ocağı » mufessir » tecrube etmek » kultur balıkcılığı » kanadalı » yuze cıkmak » corlu » derdini deşmek veya depreştirm » buruk » iciliş » kose » savaşcı » comlek hesabı » kabuğuna cekilmek » granduk » sutuncuk » idareimaslahatcı » kurek ayaklılar » yakasına asılmak veya yapışmak » koncerto »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.