tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dağcileği » turku tutturmak » dumanıustunde » ucuk » solusyon » coban kulubesinde padişah ruya » piknikci » icapcı » soğulmek » mesele cıkarmak » bahceci » temiz kanıda vucuda dağıtan or » duşlemek » teşrifatcılık » kırılıp dokulmek » gecmek » kokleme » kok sokturmek » otmek » badana etmek veya vurmak » cekim » urfa cıbanı » boluşum » yuklem » yuzu acılmak » gorevselcilik » koşe » dostluk başka alışverişbaşka » soz tutmak » pala calmak veya sallamak » gunindi » ayının kırk turkusu var kırkı » duşku » yaradana kurban olayım » sacma » gumuş » temettu hissesi » gercekcilik » gok ekseni » cırpmak » kulâhcı » simitcilik » bilgi şoleni » puturlenme » yuz yuze » ecza cantası » bildirme cumlesi » gotten bacaklı » tulum cıkarmak » salcalık »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.