tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sefa surmek » acıklamak » mozaikci » susleme » yurttaşlık hukuku » in hali » sacak kok » gore » yeri goğu tutmak » korleştirmek » saturn » cığlık cığlığa » suzgunluk » kireclik » gunberi » puruzlu » toz » cay bardağı » kerpicleşme » akşamdan kalmışveya kalma » australis » izlenim uyanmak » puskullu » toplu goruşme acık oturum » sağlayan parca » dumenci » zuppeleşmek » gravurculuk » icraata gecmek » uckâğıtcılık » yardımcıhucre » yonetim » cığırış » n » duşeş » dordun » bahaî » camlık » yuklu » sut vermek » komurleştirme » unlenmek » kısa unlu » pocuk » etut etmek » tek cenekliler » gece » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » olu ortu » gozlerinin icine kadar kızarma »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.