tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muteharrik » surgune gondermek » cıkmak » guzel yazısanatı » etut » muhurlu » tezelzul » koşeye cekilmek » kırk bir bucuk » kucuk duşurmek » tepesi veya beyni atmak » eski pusku » yureği sıkılmak » cavşır » cevirmek » cs » kotuye kullanmak » bicmek » camaşırlık » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » ciftelenme » ticanî » deniz ussu » luzucet » yeni eflâtuncu » koşac » bolge » kulustur » buğet » suclu sayılmak » cokları » acılışkonuşması » gun merkezli » mulâkat » boşcıkmak » ciceksimek » koktencilik » gurbet cekmek » ağa borc eder uşak harc » uleştirme sıfatı » nispet vermek veya yapmak » armudun iyisini dağda ayılar y » acık ellilik » kacmaz » actırma kutuyu soyletme kotuy » vurdukca tozumak » fucceten gitmek » ayağıyuruten baştır » basmak » ustun olmak veya gelmek »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.