tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bocek bilimi » yuz yazısı » brahman » ucmak » bol kepce » cuvalsız » icten pazarlıklı » goz bağcılık » uzumu tilki uzumu » ucu cengelli ağır demir arac » a a » den yana cıkmak » anketci » fırcacı » kanada geyiği » mevlevî » mumessillik » peynirli borek » bicimini alır hidrojenle oksi » gun almak » ayıgordum yıldıza itibarım ve » ozgurlukculuk » calar » ucurum » cıbanın başınıkoparmak » veya orulen dikey duzlem » kucuk duşurmek » cıkılanmak » gobek dansı » bitki sutu » cocukluk » guvercinler » figur » alt ust etmek » vak a » dondurulme » kerem gibi sevmek veya yanmak » gozemek » oğur » mutereddit » centme » tez vakitte veya zamanda » omur curutmek » cıtcıtlama » surcme » boya vurmak veya cekmek surme » ulger » celik kalemi » yucelik » acınmak »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.