tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dort goz » acısal bolge » supruntu » yuz goz » al kiraz ustune kar yağmış » hic değilse veya hic olmazsa » kredisi duşmek » ağzına geleni soylemek » ilham etmek veya vermek » cağatayca » guclendirilme » carnacar » gozeneksizlik » muneccimlik » serbest bolge » gumruksuz » dupeduz » dirlik yuzu gormemek » somurucu » ıl » bukum » cizgisel » musademe » oluşturduğu demet » tecessum etmek » keceleştirme » fiks monu » birinin iyi niyetini kotuye ku » japon » torun torba veya torun tosun s » kısa goruşlu » gun atmak » murtekip » sinyal muziği » sıcrama tahtası » danscı » abdal » kurduğu medeniyetleri kendi i » gercekcilik » tehaluk » acık yeşil » cemenleme » anam » ne sularda » kucuk karga » kacırmak » uzerinde » allah ın adamı » turbedar » gorevdaşlık »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.