tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nankorce » reomur » genel goruşme » erik receli » uyuşmazlık cıkmak » kargışetmek veya vermek » defterini durmek » ulfet » ayıuzumu » opuşmek » pacasından tutup atmak » kopuksuz » yureği yufka » gucendirici » cit » kadayıfcı » amerika uzumu » gecimsizleşmek » muhabbet ciceği » ortturme » pekmezkopuğu » nakışcılık » duzlem kure » sutolcer » sırtınıdayamak veya vermek » işine gelmek veya gelmemek » im » basın ozgurluğu » cekel » doğaustuculuk » yıkamaya yarar cukur yer veya » değer duşurumu » mukâfat almak » kıc » z » uzumun copu armudun sapıvar de » iliğini veya iliğini kemiğini » murai » borusu tutmak veya ustunde » dupeduz » pey surmek » cıktı » devam etmek veya ettirmek » muş » gozuyle tartmak » akciğer lopcuğu » turan » soz acmak » tutununu tutturmek » hukmu parasına gecmek »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.