tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpmak » ciğrenkcilik » icinden cıkmak » oğleustu » kamanco etmek veya edilmek » girişik cumle » cığalanma » calışkan » tırnakcı » cizmek » gozleri cukura gitmek veya kac » cağdışı » kapıbaca acık veya kilitli » harclık » koftun » oluşturduğu siperler borda ka » suslenmek » sulumen » goz ucuyla gormek » nankor » yuk » ordek yuruyuşu » medeniyetcilik » kuflu » tapan cekmek » iliğine işlemek veya gecmek » cekişme » cadır direği » gun » azrail » gelgecci » yemenli » spekulâtif » oltu tozu » dovmecilik » orumcek » ruh cokuntusu » dalgacımahmut » elmanın yarısıo yarısıbu » elektromanyetik guc » gayrimutecanis » guncek » kullanılır » temerkuz kampı » mutemadi » hidrur » cucuk » setlic » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » mağribî »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.