tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cumle » kına ciceği » itham etmek veya ithamda bulun » ust » ilâclık » burumek » beyninde şimşekler cakmak » cepel » olan insan topluluğu ulus » kendini bilen veya bilir » cotra » halisuddem » hukum » gecmişzaman sıfat fiili » halka donuk » tunclaşma » ozumlenmek » kıpcakca » coban kebabı » isimden tureme isim » brut » muteşekkir » soz duellosu » kucumsenme » beklenmediği umulmadığıveya c » kara evli » lâponyalı » koyleşmek » gordek » defibrator » faaliyete gecmek » duşundurucu » otesi berisi » ozlemini cekmek » uşuşmek » arkasınıbirine vermek » yalanıcıkmak » zikri gecmek » bıcaklanma » ıssızlık cokmek » cileli » ciftlemek » timus » kaynakcı » gelin boceği » suyu baştan veya başından kesm » koşe başınıtutmak » kırağıcalmak veya vurmak » kirecleşmek » mulk »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.