tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşuncelilik » uzuncalar » sız siz suz suz » kulte » yapılmışince ve uzun şerit » icin icin yanmak » kediye peynir veya ciğer ısma » loşca » başak bağlamak veya tutmak » allah tan » arasıveya araları acılmak acık » iki gozu iki ceşme ağlamak » curlatma » hukûmet darbesi » vekil vukelâ » departman » silip supurmek » selcuklu » ateşler icinde » iceri » merhem » yun » sızıcıunsuz » acınsama » ra » kucuk » ozel » bulunan kopuren su » hırgur » gokdelen » şohretli » cıkış » turkmence » camaşırhane » ustupulemek » buyuk kan dolaşımı » gibi şart niteliğinde olan bir » teşkilâtcılık » ceyrek » hafıza » cakmaklık » bîcare olmak » gulistan » trampetcilik » arap uyandıveya arabın gozu ac » mece » telgrafcılık » yukseltgenme » cişetmek » gocertme »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.