tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cimlendirme » uflemek » cekkin » mucrim » poğacacılık » top atmak veya topu atmak » cavun » li » gozu ısırmak » cıkrıksız » temas etmek veya biriyle temas » veya giysinin uzerine konulan » gozu alışmak » luks » işcıkarmak » dolleniş » once » camura yatmak » gocucu » istencli » tumel kavram » odobenus rosmarus » distributorluk » dorduncu cağ » kısmeti ayağına kadar gelmek » mes uliyetsiz » boğur » suyu gorunce teyemmum bozulur » goz » yonsuz » muşahit » mulk » ağzınıacacağına gozunu ac » goz » cengelleyiş » kayıkcılık » cağırtkan » cozumcu » dalgıc elbisesi » yamcısız » munafıklık » gun doğmadan kimliği soylenmez » olcek » catır catır catlamak » cozuş » tukurme » cekme » cizgilenmek » karikaturist » percinleştirme »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.