tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovmek » vay » ayakcı » cemkirme » pencelenmek » ic » secici » kuculmek » cizgilenmek » cobanlık » ekmekci » kaynakca » yaban ordeği » cıkmak » sofra ortusu » bakar kor » cukur » hurdaya cevirmek » caba gostermek » gozlem evi » arısutu » gunduzlu » muthiş » kızılelma » itibar gormek » gecer » rutbe » acıkok » muş » yan cumle » durmece » berat gecesi » ustune duşmek » dunya kadar » kuşgomu » okse » Şafiî kopeği gibi titremek » cift desimetre » kepceleme » surmek » kayışcı » rektorluk » puruzlenmek » arbutus uneda » gumuşu » ses turemesi » kafatascılık » major gam » kerpic dokmek » parcalamak »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.