tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uye olmak » ters acı » kabak birinin başına veya başı » yureği delik » akla sığmak veya sığmamak » carşıekmeği » menfaatci » kulâh peşinde olmak » dolambac » ici ezilmek » gecimsizleşmek » sandıktaki sırtında ambardaki » suc yukleme » duşuncelilik » elinde bulunduran kimse » ak kopek kara kopek gecit başı » esas vaziyete gecmek » icinden konuşmak veya demek » ters yuz ters yuzune donmek » tovbe etmek » gobekli » bolucu » hukûmeti kurmak » bukunme » ayakcı » karışanıgoruşeni olmamak » arının yuvasına kazık veya cop » kopekli » duşkun olma durumu iptilâ » verilen ad » peşinde dolaşmak veya gezmek » gecen taşınabilir değerlerin b » kucuk dil unsuzu » koyu duruma getirmek » beklenmediği umulmadığıveya c » ceki » tavşan yurekli » fıcı » elinin koru » gonder » gorsel » filozofca » top gibi gurlemek » merkezî ulke » turku yakmak » oğretim bilgisi » orta elci » uzak goruş » humanist » acara »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.