tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oksuruk » dehşete duşurmek » akıl yaşta değil baştadır » cakır » boğurtlenlik » oncel duzen » catırtı » boğur » once » duğumlenmek » carpıcılık » pic olmak » caba » gozlerini belertmek » kapcıklı » bisikletcilik » dinclenmek » kulucka donemi » cuk » yukumlendirmek » mineral » celik parca » lâmbayıacmak » andac » almanlaşma » gurbuz » malkoc » kurtajcı » yamcı » minare golgesi » buyuk defter » lu » rotarlı » orgucu » mulhak » ceşitli ogelerin perde aksesu » kulotlu corap » icinde yuzmek » ek » subap » ne ekersen onu bicersin » İki veya daha cok maddeyi birb » avuc » guvec » umum mudurluk » petrolcu » cicek soğanı » suru » savaşcı » bakac »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.