tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soylevci » ozgulemek » bıcak atmak » seruvensiz » cekikce » dort goz » ocağına duşmek » hanya yıkonya yıanlamak » citmek » cozgun » gun durumu » temettu » naturizm » orulu » hayırlıveya hayırlısı olsun » suyek » falso cıkmak » dokulmek » umit bırakmak » nonfiguratif » acısıicine veya yureğine cokme » sutten ağzıyanmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » gayrimutecanis » cekiştirici » toretanımaz » cok karılı » dalgunduz » ustun » abazaca » borclandırılma » sulukler » cekiye gelmek » arabasınıduze cıkarmak » zevk almak veya duymak » eften puften » parmağının ucuyla veya ucunda » odullendirmek » toskuru » ciceklik » borkenek » kendi derdine duşmek » uvey cocuk » kor baca » barışcı » cavlağıcekmek » babam » cıralık » kur acı » plâtonculuk »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.