tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yapma cicek » soz etmek » elle tutulacak tarafıyanı kalm » oya ciceği » gureştirme » gece gunduz dememek » ha hoca ali ha ali hoca » orgutlenmek » kurekci » denli densiz soz soylemek » ikinci cağ » tur operatoru » cevrilmek » ruyasıcıkmak » hıckırtma » cimleme » diskur gecmek veya cekmek » carşaflanmak » arac » golgede bırakmak » bir sure ayrılmamak » kokun gecmesi » ak ek » bir ayak ustunde bin yalan soy » oksurme » cıtcıtlamak » haric » dondurme » cıtpıt » cıban » yakasına asılmak veya yapışmak » oluluk » lutfetme » yuruyuş » avar » oluruna bırakmak veya bağlamak » sucukcu » ateş » kolcak » komşu acı » harp acmak » tecessum » donuşum » kap » mac mac » az gormek » olaylarıyorumlamaya veya inanc » muşkul » temedduh etmek » akaclama »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.