tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ışınolcer » aktualitesini kaybetmek » gorunur » t » daha bircok şeylerin yapımında » akaclatmak » boğumlanma bolgesi » yukumlu belli nitelikleri ve » carpıklaşma » tesettur » otucu » gedik acılmak » cabuklaştırmak » uzgorur » şeytan orumceği » aluvyon » kucukleşmek » horguc » kırkgecit » normalustu » cakozlama » ay donumu » caprazlamak » korktuğu başına gelmek veya ko » gecti bor un pazarı sur eşeği » tatlısu frengi » salıncakcı » hukmu parasına gecmek » gun ciceği » dolleme » ac gozlu » onune cıkmak » ana yureği » am » uzunclu » midibuscu » duz » dik acı » olum kalım » ceteleştirme » cok anlamlı » kuflu » suslu uslûp » carnacar » liman işcisi » usulsuz » kızılcam » camgoz » her şeye aklıeren zeki akıll » kılıckuyruk »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.