tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sirkuler » donemec » yuksuk makarna » belirli muayyen » fizikci » cuhadar » başlangıc » koklemek » uzum şekeri » yağcubuğu » direncli » duğum » gocermek » deduksiyon » perdahcılık » kucuk minder » alcaltmak » ağaclaşmak » allah selâmet versin » tek cekirdekli » bıckı » kimse » olcmek hesaplamak hesap etme » emdiği helâl sut haram olmak » yeniceri » kullanılan mutfak âleti » gercek dışı » calımsız » yer cekirdeği » hukûmet kapısı » yer demir gok bakır » yedi kat yerin dibine gecmek » mucrim » recete gibi » comleklemek » koksu » etek opmek » gibi işler icin beslenen memel » ballıborekli olmak » tahammul » gozyaşıbezleri » olme » tun » calcenelik » murekkepli » buyuk abdest » gun doğmadan kimliği soylenmez » muziksiz » frenkce » ozenme »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.