tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yere bakan yurek yakan » kac kec » doşekli » oyun cıkarmak » ismi gecmek » gusul » donekce » allah selâmet versin » puskulcuk » gecek » l » sunepelik » tayyor » cizgi bicimindeki gecici ışık » yuzler » duğun » keceleme » cocuk ruhlu » balcıklı » havaya ucmak » gomme kilit » dunyaya kazık cakmak veya kakm » lâf cıkarmak » panislâmizm » muşir » vazgecirme » kullanılan yapma yuz » kocma » cerkez tavuğu » calışma saatleri » cenek » ust uste » duzme » cayırmelikesi » cifte » uşurme » teseyyup » eşek sudan gelinceye kadar dov » tahaşşut » oz » acıklaşma » cift ayaklılar » uzgusuz » purcuk » muhresenk » bukulmek » icini bayıltmak veya kıymak » suzgun goz » dolapcı » catıpenceresi »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.