tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciy » kullanılan tadıacıve bir yıll » somurge » biciminde cıkan eser » mufettiş » var varın varsın varsınlar » acık fikirli » olumsuz » olculu » azerîce » ayağına sıcak su mu soğuk su » yukseklik korkusu » bıckınlık » ceşitlendirmek » bacasıtutmez olmak » cay saati » sul » tazallum temek » onduleli » doner kavşak » jonpromiye » cerci » gorevli » cıtlatılma » yeterlik onergesi » kan cekmek » musekkin » yerel yonetim » bukulmek » yel ufurdu sel veya su goturd » kok » tuy gibi » temiz kanıda vucuda dağıtan or » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » makam odeneği » on bilim » kostek olmak » acıortay » ic ısıtıcı » cekiye gelmez » kulplu kap » coplenmek » ortunme » kalıpcı » uşenc » yardımcıyargıc » uzre » kulturlenmek » portlemek » kılcık »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.