tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hava iyi veya fena esmek » yureğine işlemek veya yureğe i » zihni acılmak » yuzu gulmek » sacıbitmedik yetim » gozden gonulden cıkarmak » duzgusuz » ağac arac eğirmen kirmen » tavan supurgesi » un » su urunleri » mukemmelen » sarımsağıgelin etmişler de kır » kaldırıma duşmek » malc » turk meşesi » bir gozeli » bacasıtutmek » nuvaziş » cergeci » surrealist » orulu » cinli » ikindiustu » gurultu cıkmak » yer demir gok bakır » ogesi » yontemsizlik » cakıl cukul » kapucin » gonlu takılmak » munkir » ma me » bağdad ıtamir etmek » turkluk » temeyyuz etmek » yuzune bağırmak » kendi icine cekilmek » butan » ozel » aldanc » lokma ciğnenmeden yutulmaz » on sozleşme » uretmek » sorgu suale cekmek » duze » dovuşken » rağbet etmek veya gostermek » guvendiği dağlara kar yağmak v » ve katımadde »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.