tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozyaşıbezeleri » beşuc » cit » odiyometre » pence penceye gelmek » koaptor » kuru yuk gemisi » kadıngobeği » teşekkur » gosteren » ozel ad » kafayıuşutmek » helenist » suklum puklum » carpınma » girdisi cıktısı » mg » duşeyazmak » top cam » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » kultur akımı » cıpır » carpmak » potibor » emekleme cağı » anser » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bitki organizmaları » bayramî » doşetme » gunah kecisi » civanım » yuzunu gormemek » curutulme » muco » allahutealâ » golgelendirmek » it izi at izine karışmak » mujdeci » kılcıklı » geckin » yuz yazmak » nahiye muduru » muhrusuleyman » kim kim » cirkin » zayıf duşmek » hata etmek veya işlemek » kazak » sutsuz »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.