tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicme » koyuvermek » cıtkırıldımlık » arapca » gun » tukurukleme » veya orulen dikey duzlem » ben hancı sen yolcu oldukca » maca beyi » usturmaca » oğle » cicek » muzecilik » yurumek » allah ovmuşde yaratmış » acmalık » soz dalaşı » gubre » muskirat » turk kıyması » kolay işlenebilen yumuşak bir » bukumsuz » ote » toplum ekonomi din kan veya » cıkar budak » tuplu » yatcı » batoz » fetva vermek veya cıkarmak » goruşbirliği » gozu yolda veya yollarda kalma » untu » arasında den başka anlamıyl » muptelâ » tok evin ac kedisi » sercin » oğurtleme » kopekleşmek » uzum hoşafı » cakıştırmak » duztaban » acık » tapan cekmek » karalâhana corbası » kocan bağlamak » one surmek » daire parcası » tuyu bozuk » koylu kentli » kubbealtı »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.