tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuvvetli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicim almak » muphemiyet » başlıkcı » koc katımı » zeval bulmak veya zevale ermek » dil surcmesi » ayırmac » olmayan bağımsız hur » donuşturucu » tekst » burnunun ucundan otesini veya » aclık » tuvaca » kosemen » guneştacı » cıkrıkcı » yılan cıyan » baccılık » kınık » imanıgevremek kısa soyleyişle » dağardında olsun da yer altın » yuz kızartıcı » gonul darlığı » allah mustahakınıversin » utulmek » carka vermek veya carka cektir » aşcıbaşılık » musavatcılık » birinin iyi niyetini kotuye ku » acmak » uyelik aidatı » kara gun » cıngırdak » duşurum » ustune oturmak » dibi kırmızımumla veya bal mum » kafasıcalışmak » ic deri » mustafi » tebeyyun » zuluflu » medet allah » limon kufu » kuman » mulk » bir şeyler veya bir şey olmak » guneşi uzerine doğdurmamak » allah selâmet versin » kemer gozu » hareketli parca »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.