tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catır catır etmek » gorumcelik » zanaatcı » celişmezlik ilkesi » lumen » hakkın rahmetine kavuşmak veya » cabuklaşmak » hizmet gormek veya etmek » yuzunuze guller » cokuş » gercekustucu » curuk para » başoğretmen » eli boşcıkmak » desikator » uzum uzum » eyer kapatmak veya kapamak » hacivat » curuk » varakcı » kulce gibi oturmak » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » ozensiz » salepcilik » allah ne verdiyse » munşi » yurek vermek » kotuluk » orek » ıkla ikle ukla ukle » edebiyatcı » akşam vakti » suyukculuk » tartışma yapılan » dozunu kacırmak veya dozu kacm » goz ucuyla bakmak » biri yer biri bakar kıyamet o » sun î solunum » kupeli » kandil gunu » teyemmum » kamcı » cehennem kutuğu » dovmelik » mısır puskulu gibi » ozezerlik » seciciler kurulu » sokulmek » demediğini bırakmamak veya kom » tongaya basmak veya duşmek »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.