tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuvvetli zıt anlamlısı

kuvvetli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuvvetli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuvvetli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kuvvetli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yangın cıkarmak icin kundak ko » kopeği bağlasan durmaz » ne hesaba gelmek ne de kantar » muşteri » kulağınıbukmek » gozu cıkmak » koken » hoşgorusuz » umit bağlamak » sureklilik gosteren » muselsel » guneşalmak veya guneşgormek » hic » coğullamak » gecmek » gunu yetmek » gorecilik » goz emeği » bazımadde fiyatlarının ustune » veya toprak harc » kırbac kurdu » ızgara kofte » pislik parmağından veya pacala » sinuzoit » kucak acmak » koalisyon hukûmeti » işguc » goze diken olmak » oylemesine » diktator » urkunc » memleha » cakal » keci soğudu » yukseltgemek » cenek » jubile » koydunsa bul » siperlik » aktuel » burnu buyuk » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » sukûnet veya sukûnet bulmak » oğut » uste » sirkuler » bocu » emretti patrik efendi » yuklu » acıklaşmak »

kuvvetli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kuvvetli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuvvetli_zıt_anlamlısı nedir ve kuvvetli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.