tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catlama » guc birliği » zuhre » oğur » tutma satışıtek elden yonetme » tavşan yurekli » koşe » metal parca » tavus tuyu » bir cenekliler » cumbuşcu » sozunu esirgememek veya sakınm » yediği onunde yemediği ardınd » sove » cingene pembesi » esas vaziyete gecmek » camaşır deterjanı » hukûmet gibi » cağıldama » kanlıbıcaklıolmak » kosele suratlı » avcunun icinde tutmak » gunun adamı » pusuya duşmek » gecirmek » carpım » kazın ayağıoyle değil » acık artırma » kosnulluk » ağzınıburnunu carşamba canağın » utu makinesi » onluklu » kotuleştirme » gurultu bastırmak » tahta cıkmak » kethuda bey » bukucu » ters veya sol tarafından kalkm » samanlıgubre » cekelez » camaşır » gıptasınıcekmek » bicimsizlik » guzellik enstitusu » ortak bolen » goz ucuyla bakmak » kahrıcekilir » yağcubuğu » gokkuzgunumsular » sovuş »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.