tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akciğer lopcuğu » on vurgu » fare duşse başıyarılır » durdurmak » rumence » tutun » tenakuza duşmek » ha babam veya ha babam ha » uretimsel » cevirmek » hancer » musteşar » muhre » guzelleşmek » mel un » himaye gormek » doğmelik » murtefi » cıngıraklı » unsuzunu gosterir » metanet gostermek » muhtac etmek » ucmak » mıhsıctılık » uvey ana » yemek cıkarmak » rencper » mustefit etmek » tek ornek » makinelerin ağırlığına dayanab » oylemesine » cenk » kume » yuzlu yuzlu » namzet gostermek » lâtin halkları » tecrube » telgraf uslûbu » buna değdi idi buna değmedi id » cuvalcı » calımlayış » yuz tutmak » golge » gozler onune serilmek » bulunan bolum kafa ser » comlekcilik » kedi yetişemediği veya uzanama » mumarese » yerinde su cıkmak » borc gırtlağına cıkmak »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.