tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sudanlı » iktisatcılık » uğrum » urkekce » dubbuekber » gez goz arpacık » yukunu cekmek » sovyet » popularite kazanmak » coraklaşmak » keyif benim koy mehmet ağanın » bir değer karşılığında birinin » cocuk kalmak » yuruk » icin icin yanmak » kulusturluk » batınî » davayıileri bir tarihe bırakma » sel gider kum kalır » carpıtılma » kor bağırsak » cokcu » dolmuşculuk » kucuk » guzelleştirme » şomiz » havuc » sonucunda ortaya cıkan ustun y » toz » goturmek » meşakkat cekmek » cubuklu » yukculuk » dur » yuruyuşkolu » gobelek » mumkun olmak » izlenim uyanmak » kopekli » orgu » hayrulhalef » mulhakat » sunnetli » civileme » yukseklik » oldurme » yuzbaşılık » koşeye atılmak » arpa boyu kadar gitmek veya yo » temelluk »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.