tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cabukca » cimdik » top atmak veya topu atmak » arıbal alacak ciceği bilir » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » genel goruşluluk » basubadelmevt » karadağlı » birinci cağ » elaman cekmek » cavlağıcekmek » suzulmek » şakşakcı » turkiye turkcesi » orukleme » gorumluk » astsubay kıdemli cavuş » karanlıkta goz kırpmak » yoneltmek » erincli » rolântide durmak veya calışmak » boluk » anac » gostermek » sıcramak » kullanılan arac buat » goruşbildirmek » tukurduğunu yalamak » cağrılış » hurriyetci » kotucul » satılığa cıkarmak » inmek » surveyan » goze zarı » mudire » comlek hesabı » acmak » yakalıkamcılılar » kok sokturmek » icerik » abdulleziz » mumin » bir elin sesi cıkmaz » nusayrî » gormediğe donmek veya gormemiş » oyku » ustune yormak » sac saca başbaşa sac saca başb » ormek »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.