tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yavaşgel veya ol » muttehit » ıska gecilmek » hayra karşıolmak » kopya murekkebi » hancerlenmek » duzenli » ongorulu » ardınıalmak veya getirmek » folk muziği » bicimde saplı obur ucu yassıo » partoner » vergi kacakcılığı » uzak goruşlu » tahayyul » ense koku » uzumsuz » ozel » cevirmen » vermek » ceneye kuvvet » calışkan » mujdeli » acık maaşı » gozunu ustunden ayırmamak » duşuncel » olmayan bağımsız hur » tecessum » yeri opmek » goruşmek » koşe yazarı » ordovr » kıraclaşmak » kulliyet » suruklenmek » cimen » veya metal bolum » flort etmek veya yapmak » caresiz » gecgin » cakmaklı » somurgeleştirme » ustunleşme » koyluluk » şurekâ » gun gormemek » gostermek » yangın cıkışı » gormek » ustune varmak »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.