tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pastırmasınıcıkarmak » cengelli iğne » kocsamak » film cevirmek » hispanica » goden bağırsağı » kacmak » tunuslu » yureğini kemirmek » bize de mi lolo » cıkmak » copluğu » ağız aramak veya yoklamak » heple hic ilkesi » ti » tazıya donmek » butunu hars ekin » yuklemek » guneşlik » buyukluk taslamak » demir gibi cok sağlam » luzumlu luzumsuz » topluluktan olan kimse » paracol » uzerine gelen duvar ağırlıklar » genişyurekli » muphem » 30 ağustos » kahır yuzunden lutfa uğramak » tandır coreği » tohmet » ucmak » tekefful » soylemesi ayıp » uzumun copu armudun sapıvar de » orselenme » kelle goturmek » eğilimli ortu » bokun soyu veya bok soyu » yonetmenlik » olu gibi » cıkıştırma » copluğu » us » cop sepeti » portlemek » midibus » ciroz » ropdoşambr » inmek »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.