tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
it » cevirmek » guducu » torpulemek » tavukculuk » uclu » allah bana ben de sana » potlac » gozu kara » dozunu kacırmak veya dozu kacm » toplu calışım » guveyi girmek » parcalara verilen ad » duzluk » frenk asması » coğullaştırmak » gozunde buyutmek » başnereye giderse ayak da ora » kıc » cekinilme » govdesiz » yureğini hoplatmak oynatmak ve » al el » her yokuşun bir inişi her ini » gayrimutecanis » başında beklemek veya durmak » calımlanmak » ceza cekmek » actıağzını yumdu gozunu » kolay işlenebilen yumuşak bir » gonul rahatlığı » kuflenmek » kemiklerden biri » gununu gun etmek » ciceklendirme » durtuş » başcekmek » guneşbatmak » orgutlendirilme » cileden cıkarmak » recete gibi » dutculuk » muallâkta olmak veya muallâkta » uvertur » la le » cilingir sofrası » yaban gulu » başıdara duşmek » mustesna » toplu sozleşme »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.