tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuf borusu calmak » alcılama » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » sacmalamak » kentcilik » acıklaştırmak » korku sacmak » pacayıkaptırmak » goymek » gonul bulandırmak » sakıt » ozensizlik » icine doğmak » emekliye ayrılmak veya cıkmak » terekkup tarzı » luk » zırhlıguc » puskurgec » acık sarı » kultur bitkileri » serbest yuk » acık » kan gutmek » gurcu » cağıl cağıl » izaleişuyu » ustune yıkmak veya yıkılmak » kın kin » gayrimumbit » goğusluk » zibelilina » purneşe » devam etmek veya ettirmek » veya metal bolum » yetenek ve genel gidişdurumlar » keceleşmek » calımlayış » hamursuz bayramı » un » nevruz bayramı » yukunme » parcasıbağlıbulunan catal » guzel » dalga gecmek » gu » bir kararda bir allah » catışmak » yuzleme » dipciklemek » kucuk kap »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.