tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dil surcmesi » ne gune duruyor » vekilharc » birinci cağ » yenilir veya yenir yutulur şey » ucuncunun olmazlığı » yureğine inmek » goz ucuyla suzmek » dişozu » duzenek » muminlik » iki cenetli » yuk katarı » meflûc » ve kanunlara uymaksızın cebir » kafayıyere vurmak » yukunu almak » uzerinde durmak » cıldır cıldır » ne hâlde » ici gitmek » şeytan elini cekmiş » nev i şahsına munhasır » donem » caltı » rebiyulevvel » onemseyiş » gollenme » gecmez akce » zararına kazanc sağlamak » saptan oluşan ekin bicme aracı » daim etmek veya eylemek » cıkmak » matematikci » istenccilik » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » meduz » cepin » komşuluk etmek veya yapmak » formulleştirme » ayakkabıyapan satan kimse pa » ak gun ağartır kara gun karar » oksuruk » cırcır » yuzunu gormemek » cifter cifter » havanda su dovmek » sulus » sozun kısası » cember gecirmek »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.