tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
prospektus » bicimini alır hidrojenle oksi » kim oluyor » izduşuren » aracılığıyla duymak değmek e » muracaat » icine işlemek » gule gule » imza sirkuleri » yok etmek » bohca » sonucunda ortaya cıkan ustun y » gosterge bilimi » cifteli » el etek cekilmek » aman allah allahım » cıldırtmak » ters yuz ters yuzune cevirmek » metre kup » ceneleşme » ve burada gorevli kimselerin t » dışıeli yakar ici beni yakar » kuskutuk » kufretme » surulme » copra balığı » celâlî » ile beraber » emlâk burosu » o » ec » ust » sacılıp dokulmek » murt olmak » muterakim » eşbicimlilik » zulfuyâre dokunmak » domivole » guvence » lâcka olmak » ayağının bağınıcozmek » cam » yukseklik » muşekkel » yurutum » şeytan orumceği » ortakcılık » kor ağac » onune gecmek onune gecmek » okleme »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.