tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
perdenin uzerinden oynatılan » civisiz » kale cizgisi » ozendirme » pislik goturmek » odenek » uzmek » gecinilme » catıpenceresi » iyi soylemek » cıraklık » batak culluğu » uzum kompostosu » yukunu almak » yore » coğulcu » pas gecmek » centmek » suruklemek » corbalık » mutehammil » başbıcağı » kume kume » cığır » helvacıkoku » sofrasıacık » cımacılık » murekkeplenme » cığır acmak » dokme » doşekli » mustefit olmak » bir veya tek başına » şupheye duşmek » allah cezasınıvermesin veya al » elden gel » entelektuel » gecirimli » usta elinden cıkmak » gozlemcilik » barokcu » hizmetci » luk » guneşdil teorisi » bu veya şu kadar » teşrifatcılık » ozerkleşmek » sen sağ ben selâmet » benlikci » bir dilin kelimeleriyle duşunc »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.