tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzine » mek » hızır gibi yetişmek » yuksek gerilim » rusluk » iz » hucum oyuncusu » bulunan bolum kafa ser » caldırılmak » cit sarmaşığı » komurcu cırağına donmek » ovuntu » torpu » icermek » icten pazarlıklı » kulot pantolon » gecmiş » kahkahayıbasmak koparmak veya » balta değmemişgirmemişveya gor » gonlu kararmak » altta kalanın canıcıksın » sacmalama » goğus germek » halka veya âleme verir talkını » cuvalsız » diyalektikci » culsuz » gecimsizlik » kamışcık » dortluk » fena gozle bakmak » avurt satmak veya avurt zavurt » eskisi kadar veya gibi » mudafaaname » cırak cıkarmak » coğalmak » yabanî gul » golgede kalmak » guguk gibi kalmak veya oturmak » tac » gok gurultusu » her yiğidin gonlunde bir aslan » besi oru » osmanlıca » umranlı » gonenmek » canıağzına veya boğazına gelme » cozmek » kesenin dibi gorunmek » guzellik malzemesi »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.