tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucurek » percin » bohcacı » gunun adamı » cgs » başına corap ormek » husnuhâl » ağzınıhayra ac » fitne fesat cıkarmak » mucerret » karbon donemi » sac baş » guzluk » gok kuşağı » dovuşcu » balcık » gocmen » yandıgulum keten helva » onleyen eğik bolum » fe » avuc dolusu » doğma buyume » tur ağac cember » telekscilik » hint avrupa » minder curutmek » camur » cicek yaprağı » goğus eti » kaldırıma duşmek » a e » turemek » yerine gecmek » ustu başıdokulmek » karşıtı » acıklaştırma » durulmek » gonul acmak » hizmet ici eğitim » gondermek » bicim » figuratif » tamir gormek » istenc » arkasına duşmek veya takılmak » aclıktan olmek » mız miz muz muz » para cantası » cıplak resim » sacıntı »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.