tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhimsemek » parca » ters turs » riyazet diyet rejim » ayıptır soylemesi » yonelmeli » muzakere etmek veya yapmak » hollândaca » kuresel valf » dorduncu » yureği kararmak » anadolulu » fırtına cıkmak » sırasına gecmek » duzayak » altlıustlu » yanlışcıkmak » tevarus etmek » guzellik enstitusu » surungenler » empresyonizm » celik » gorevdaşlık » cepel » tunc » icmek » soğme » ozelleştirmek » teşrifatcı » kul » tane tane soylemek veya konuşm » pence vurmak » molekul » mars » azap cekmek » orospu cocuğu » oclenmek » yuzde » yanına bırakmamak veya komamak » gonderiliş » sut kuzusu » kurek cezası » teleksci » goze girmek » cavlanmak » kenarlık » tarafsız bîtaraf » lık lik luk luk » hırvatca » mutedavil »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.