tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dur veya durun » sandvicci » cığduşmek » kedi gibi dort ayak uzerine du » ağız yer yuz utanır » frenkce » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cilemek » mustahdem » icinden gecmek » kut » ordek » kavukcu » ya sabır cekmek » hukûmet kurmak » enayi dumbeleği » pic kurusu » ruzgârlamak » coğalma » kancılarya » alt ust etmek » enstrumantal muzik » kim kime dum duma » hu cekmek veya demek » acmak » kok işareti » muennes » yuze soğurma » astsubay kıdemli ustcavuş » sulfurik » yalın ayak başıkabak » aşcıbaşı » sozunun eri olmak » gorevden alınmak » konsultasyon yapmak » sandıktan cıkmak » muşteri hizmeti » cağrıcı » uzgu » caldırılmak » cozulme » olum » kumes » doğaclama tiyatro » acem lâlesi » yarayan kuru ince yaprak » borekci » juglans regia » sucluluk » cıkmak »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.