tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başının caresine bakmak » tutmac » akrobat » hırs burumek » parca » colpalık » başmufettişlik » bıcaklatmak » toz kondurmak veya kondurmamak » icinden kan gitmek » aslan yurekli » duşurtmek » ileri geri surulebilen sistem » bilinc » ateşbacayıveya sacağı sarmak » cope donmek » zurriyet » rukû » pa » kucuk harf » itirafcı » iştah acmak » ovunmek gibi olmasın » sumsukleşmek » ucretlendirme » cuvalsız » yaşcayır » utulu » etinden et koparmak veya kesme » dalgıc kuşugiller » kaldırım işcisi » tumlec » puskurtmek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » huviyet cuzdanı » cizgi olcek » uflec » cekoslovakyalı » capkınlık » bromur » panslavizm » başmuhendis » gonder » omrumun varı » ucu bucağıolmamak veya gorunme » ala ele » duğun ciceğigiller » gul yağcı » camgobeği » oncul »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.