tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç tıklayınız. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
musait » kavlıc » dondurulan ince uzun ışık ara » hucre bilimi » suruşturmek » cırakman » acındırmak » işguc sahibi » zayıf duşurmek » bir kızıbin kişi ister bir ki » şovalye » ayağının bağınıcozmek » yuzu yumuşak » kol kanat olmak veya germek » carice » heyecana duşurmek » bitkisel veya hayvansal madde » ici titremek veya titrememek » etcik » pacayıkaptırmak » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » cın cın » tutun rengi » sozu gecmek » buyukseme » ara tumce » acıkcası » duşundurucu » corapcılık » kalite cemberleri » mum ciceği » defterini durmek » adıbatasıveya adıbatasıca » sıkca » itilâfcı » rum ateşi » cozumlemek » ciğlik » dağarcığı » dol vermek » arasında den başka anlamıyl » ceşitlilik » nufuz etmek » amber ciceği » tahmisci » gorelik bağıllık izafet rol » kuşculuk » alcak gonulluluk » cıkışyapmak » naldoken »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.