tdk sözlük TDK Sözlük

 

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç

kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç ziyaret ediniz. uludağ sözlük kuyudan kovayı çekmeye yarayan araç başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ulûhiyet » oncesizlik » ufleyici » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » capaculluk » ceneksiz » hem nalına hem mıhına vurmak » kâğıt yapraklarından her biri » ofkelenme » olu doğum » dorder » mustevi » torba cay » allah canınıalsın » hatırlatmak » gozlerini dikmek » yureğinden gecmek » tebellur » sırtından gecinmek » surumek » sovme » surucu belgesi » acan » nervur » başta veya başında bulunmak » carşaflama » fırcalamak » kene goz » cırcır » fetiş » denk kume » uretmek » carpıkca » tacsız » gerekce » cekmek » suclandırma » ilmuhaber » yedi duvel » ustune alınmak » luleci camuru » muzevir » dem cekmek » aşağıyukarıyurumek » surgun avı » oğur » ileri veya one surmek » evli evine koylu koyune » kokak ağac » gomme »

kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç hakkında da bilgi ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç nedir ve kuyudan_kovayı_çekmeye_yarayan_araç kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.