tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gudukleşme » eşek sudan gelinceye kadar dov » muşkul » giysi » ileri geri surulebilen sistem » cepellilik » sozlukcu » beti benzi kirec kesilmek beti » hungurdemek » c c » fikir işcisi » tenkitci » pengo » kepceli » tum tanrıcılık » gâvur olusu gibi » acısal sapma » duduk makarnası » sac saca başbaşa sac saca başb » yemin olarak kullanılır » tampon bolge » ağac kurbağası » cehre etmek » lâcka etmek » yukseltmek » dışına cıkmak » harama uckur cozmek » gomulu » koturum » atmak muracaat etmek » meşrutiyetci » ucucu » cengucegane » gonul okşayıcı » bicimini alır hidrojenle oksi » orumcek kafalı » acılmak » metal parca » cimdik » tekci » colpan » puskurtmek » trenckot » harclık » politika ile uğraşan kimse si » cozunmek » lâcivert di » yavaşgel veya ol » bağlayıcı bağlama niteliği ol » cıvdırma »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.