tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
deli cıkmak » muhafazakâr » donuşlu catı » cıtıpıtı » aramîce » belirsiz gecmiş » yureği sızlamak » tecrubesizlik » ve bu koldan olan kimse » gucsuz » yasa sozcusu » gecmediği gibi sonunda da gen » karaağacgiller » docentlik » ediyorum demek ya da hasmını » buharlıutu » musademe » ors » cıraklık » yuze soğurma » goz doldurmak » tatlısu frengi » akşamdan kalmışveya kalma » cakmaklaşma » calkanmak » ıskarca » olcturme » bolumlerden her biri kolon » ic yuz » bukulmek » ceyreklenmek » su » popcu » ağac arac eğirmen kirmen » omnibus » gocuş » cerci » kulak asmak veya asmamak » sigara icmek » bilgic » genellikle orduda veya yatılıo » gumuşlemek » tohmet » ozden » alcaklaşmak » denize acılmak » conk » sucustu mahkemesi » muessir olmak » yalıngoz »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.