tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
a veya e gelince » bizlengic » mutedeyyin » ara tumce » tuketim » santrifuj » goz ucuyla bakmak » muheyyic » guğum » hicten » comezlik » bu turlu » etme bulma dunyası » karısıkoylu » burnu yere duşse almaz » arafat » gorunum » harac » cobanın gonlu olursa tekeden y » sozcu » komutator » yureği carpmak » parşomen kâğıdı » kacmak » bin yaşa » kıratınıolcmek » gumuşlenmek » uretkenlik » dunurluk » ve kanunlara uymaksızın cebir » mevsimi » ağac oyma » narkozitor » kıyamet mi kopar » umitlenmek » blof » uclu » ut acıcılık » koruklemek » methini işitmek veya duymak » yuzucu » buyuk hanım » ipcilik » rekonstruksiyon » hafızıkutup » şer an » şimşekleri ustune cekmek » ustunuze afiyet veya sağlık » oşurcu » aklınıbaşına almak veya toplam »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.