tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıklar livası » gecmek » tut kelin perceminden » cin gulu » ucuk » kore » koşegen » kendi kendine gelin guvey olma » acık » eceliyle olmek » politikaların genel adı ferdi » ortak carpan » gagavuz » calışılma » kanada geyiği » kasketcilik » işin icinden cıkmak veya sıyrı » aba vakti yaba yaba vakti aba » koktenci » tarihsel ozdekci » duvar cekmek » buyuk peder » jubile » cembalo » uzum hoşafı » supurge otu » ic donu » akraba cıkmak » t » ofke ile kalkan ziyanla zararl » gurbuzleşmek » percinlenmek » urum » girdisi cıktısı » bugunku » koşede bucakta kalmak » gun batımı » ac tavuk kendini arpa ambarınd » prescilik » kor capa » sırtınıdayamak veya vermek » gır gecmek » gun gormez » belâlar mubareği » kul rengi » gucune koşmak » bahcesiz » induksiyon » frenk inciri » kontrolorluk »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.