tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kerpicci » surumsuz » sutana » guzel » bukulu » koksu » hırcınlaşmak » cicek durbunu » gonyelemek » hakikî » baltık dilleri » ici hop etmek » gulucuk » duşunurluk » kostek vurmak » urkutucu » musebbip » ağız unlusu » utulme » sokağa dokulmek » huzzam » ahreti veya obur dunyayı boyla » bilmece cozmek » hakasca » oluşturduğu demet » caca balığı » devir acmak » siyanurik » hıckırmak » gorsel etkileme » guler misin ağlar mısın » usalize » ense koku » alt tur » bir koşeye koymak » mavi kuf » brahmanlık » imtizac » kutluk » nankorluk » catık surat » vurut » baştan kara gitmek veya etmek » oğrenci yurdu » hoşca kal veya kalın » orumceklenmek » lugatce » kıcustu oturmak » kacıncı » parantez acmak »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.