tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tatar boreği » durtuşme » huruc » oldurtme » cimentolanmak » ruzgârlanma » teslimiyet gostermek » dovmelik » selâmunkavlen » bir soy » altın adıpul oldu kız adıdul » acıktan para kazanmak » kuşmu konduracak » yığın kulturu » uzerinize afiyet » oğurmek » başına balta kesilmek veya olm » esas vaziyete gecmek » kavakcılık » rukun » sıralıcumle » muşahhas » mudahale » bitkisel veya hayvansal madde » corbalık » lokman hekimin ye dediği » cayır guzeli » bağırıp cağırmak » ozveri » ic lâstik » bohcalamak » plâkcı » sarıciğdem » net ucret » acıklık » dik bicme » carpıntısız » mustenit » ye kurkum ye » kacamak » av donemi » carpıkca » copcatan » ortenek » duz unlu » cocuk bilimi » mahkemeye duşmek » gozetmen » murdum » lâtifce »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.