tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calvincilik » ateşi duşmek » mızıkcı » ic cekmek » uşuşme » eski defterleri karıştırmak ve » tatar » antrenor » kotu » ozellikle celik dokum ve alaş » gorevlilik » ağackakan » İnegol koftesi » kucultme » su uyur duşman uyumaz » onune gecmek onune gecmek » kılıc sallamak » cekce » kuzguna yavrusu şahin veya ank » koklendirmek » doviz » tutsulemek » ses duşmesi » donme » rejisorluk » gecenek » kuveytli » kacıntı » akac » calkalanmak » ispermecet » citilenme » apacıklık » yureği temiz » kucuk unlu uyumu » tribun » cusse » teeddup » ortulu omurgalılar » teessuf etmek » pur » maktul duşmek veya olmak » turedi » cıkışnoktası » guven kazanmak » orta cağ » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » dondurac » ucurtma » geckin »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.