tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozunmek » bir koşeye atmak » gosterişsizce » kuşcubaşı » duşut » celik metre » ruyalarına girmek » gunberi » surumlu » boynu armut sapına donmek » suyu gorunce teyemmum bozulur » gozetletmek » dişcilik » konsul » durumundaki bileşkenin uygulam » sureduran » ulkudaş » muhre » cıkıntısız » cılgıncasına » buyuleyici » kacı » goz pencere » gozlerini acmak » katma butce » tekeden sut cıkarmak » cıkma » secim » modulâsyon » suzdurmek » guluncleşmek » sosyokulturel » cap » arnavutlaştırma » goturmek » gun » duzen acıklaması » emek » adıcıkmışdokuza inmez sekize » ala gun » gure » ucuklamak » kalem cekmek » benekli kopek balığı » sacı » yuzde » goğsu daralmak veya tıkanmak » calımlı » ş Ş » fıcılama »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.