tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muscardinus avellanarius » hukûmet kurmak » secim tutanağı » pusurlu » ortak yuklem » imtizac » durumunda ayrılabilen parlak b » teneffus etmek » tevzi burosu » zıvanadan cıkmak » elektronik muzik » pabuc » ciğnetmek » kor tapa » yurek darlığı » musevîlik » surmek » goz gezdirmek » bicimsizleşmek » koku » her telden calmak » donuşum » humayun » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gozu donmek » ucret » surmeyi gozden cekmek » gurul gurul » surekli olarak gidip gelmek » burnunun dikine veya doğrusuna » gecirme » sinemacı sinemanın ceşitli ko » demirbaştan duşmek » buyrukcu » huzunsuz » başgoz olmak » gazla » kalaydan cıkmak » duyun » cakma » yuzde » gon » guzel duyuculuk » vur dedimse veya dedikse oldur » yanıltmac » kemalpaşa tatlısı » cılgın » isparta halısı » işcevirmek » mucessem »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.