tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yer cekirdeği » rağbet etmek veya gostermek » başına corap ormek » dokuk » değişme olayı tekâmul » tutsu yapmak » cokmek » gayrimumkun » oduncleşme » duldul » yukseklik » urfa kebabı » suya gostermek » yonetim gideri » gecici » ağaclandırılmak » e hâli » oylemesine » otleğengiller » carşamba karısı » percemli » duven surmek veya dovmek » cıkmak » icsiz » yuz » zuluf » seylân taşı » olmek » kebapcılık » yerine gecmek » se » ceşnicibaşı » tespih cekmek » boşcıkmak » acıklığa kavuşturmak » korluk » allah yapısı » ozgu » uleştirimli » bi » ovulme » yulgu » jonpromiye » guneşyılı » puf noktası » cuzam » cıkmak » pufkurmek » cıtırdatış » koşe bucak kacmak »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.