tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kul » koturum olmak veya kalmak » sahip cıkmak » munşi » sinus » cıkmak » turt » başka işi yok mu » kutuphaneci » gecirimsizlik » secmesiz yemek » cigan muziği » urkutucu » ordovr arabası » donenme » at » la » capaklanmak » kaba duzen » gerceğe aykırılık » nilufer » karşıtı » uretmek » sut beygiri gibi ayakta uyumak » getirilir » kervankıran » paracol » inisiyatifi ele almak veya gec » yanlışınıcıkarmak » arapca » serbest olmayan » bolunen » cift capraz denir » yore » ucgen » cizgi cekmek » acınım » dulger » cıyan gibi » elcek » carmık » yardım etmek veya yapmak » maddelerden oluşan varlığın he » vur patlasın cal oynasın » pocuk » mahallî secim » temiz yureklilik » mulkî idare » vus at » akaclamak »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.