tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bana dokunmayan veya beni sokm » keciboynuzu » gorev » namutenahilik » pırıldakcı » basınclamak » taşıma veya dokme su ile değir » bıcak silmek » cıkmak » kırlangıcgiller » kulfet » usulsuz » kuculuş » kundak sokmak veya koymak » kılıclamak » konduit » maymun gozunu actı » norotik karakter » cicek olmak » caresine bakmak » kacınılmaz olan şey » ciğlik » ultimatom » aslıcıkmak » elinin koru » ozgulluk » etut » gecirme » oğurluk » allah mubarek etsin » mutehassis etmek » korelmek » gonc » yapmacık guluş » batınî » duzlenme » gecmek » kongolu » cakaloz » guzel » pacalı » kazanıkapalıkaynamak » kopya cekmek veya yapmak » usturmaca » yuruyuşyapmak » kurek ayaklılar » yurek » direksiyona gecmek » orgutculuk » kafayıyere vurmak »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.