tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surme cekmek » levha » mufsit » korkusuz iyi dovuşen kendine » carkcıbaşı » uc katlı » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » humanizma » alp eren » cift kanatlılar » goruşacısı » t » incelenmesi muşahede » makyavelcilik » ust kume » bolumlenme » ciftelenme » cocuksu » kuru kofte » maketci » cıplanmak » benlikcilik » değer duşurumu » lek » gerci » butunleme » kulyuc » marşmarş » kul kole veya kul kurban olmak » baskul » hamlac » karagozluk etmek » a e » ziyafet cekmek veya vermek » anglikan » gozlenme » cevre » cılgınca » hamursuz bayramı » mutalâada bulunmak » goz değmek » doldurdukları rengi beyazdan » vak a » reseptor » cıkrık » faulsuz » eroscu » sacak opmek » antik cağ » kullukcu »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.