tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icin » lâckalaşmak » yelengec » cıkarmak » duz » banko gecme » tezgâhcılık » acıklamak » cifteleşme » parcası » leninizm » tertipci » yağma hasan ın boreği » işcıkarmak » kılıclama » rest cekmek » kuskun » goz goz » gonul yakmak » potifur » govde » temettu hissesi » faaliyet gostermek » dalga cukuru » mustesna » lutfetme » yuzeyinin her noktasına basınc » strukturalist » başdondurucu » duşman » doğru acı » dirlik yuzu gormemek » tanzimatcı » arnavut biberi » sıcankulağı » yıldız ciceği » goz » hoşgoru » sıcana donmek » gocertmek » musekkin » har gur » yukum » sutre » mucevher tarih » işlerine bakmakla yukumlu kims » duasınıveya dua almak » asgarî ucret » sıra savmak veya sırasınısavma » cocuk işi »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.