tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bolukbaşı » sıfıra sıfır elde var sıfır » patlak goz » koprulu » duse » kok işareti » cifte dikiş » gonlune dokunmak » musamahakârlık » telgraf uslûbu » kulluk » bukturmek » calışmacı » gorev alan ic salgıda salgıla » oksuruklu tıksırıklı » celikleştirmek » oz kesit » icrek » gucendirici » camur banyosu » rontgen » muracaat » coğu » cakırcı » yolgecen hanı » duşkunluk » kuseğen » manisa kebabı » cağla » salkım sacak » obekleşme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kurek ayaklılar » guvenilmek » caprazlamak » sokmek » ayakuzeri » yuksek tahsil » yangın yerine donmek » somurgenlik » sarkıntılık etmek veya yapmak » ummî » buyuklerin ellerinden kucukle » cucuk » uzun yol şoforu » oğretmen evi » ım » sevinc » olcumlemek » ozel televizyon »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.