tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acmak » apacık » gan gen kan ken » lâtin ciceği » soz sahibi olmak » yuklenme » culûsiye » departman » yangın cıkışı » organların her biri » frenkce » utanc » curutmek » işine bak » celtikci » eskimoca » muntesip » allah ın cezası » olcuşmek » ucer beşer » guneşlenmek » bukluk » turuz otu » borc yemek » fiil cekimi » bir hâl almak » yularıele vermek veya yularıka » yalancıcıkarmak » cıma » ic bukun » filvaki ama » avantur » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » mutevehhim » ilgi gostermek » hedonizm » cıtlatılmak » yureği hop etmek veya hoplamak » gozetmek » gozunu oymak » ipi curuk » elle tutulur gozle gorulur vey » motamot ceviri » uc » gumuşlenmek » murettebat » golerme » ardıc rakısı » calgıcağanak » mulâzım »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.