tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elektronikci » kopru başı » ruzgârlanma » katranıkaynatsan olur mu şeker » soğuşturmek » ayağıyuruten baştır » sutliman » yaprak boceği » yuklu » cekme » canlıozdekcilik » icme » gozlerini acmak » ozengen » korukleme » tevessu etmek » uşuntu » coplukcu » dağveya dağlar gibi kadar » gonul kimi severse guzel odur » istencli » hınc veya hıncını almak » tuz ekmek duşmanı » tuneklemek » tarafından arabacıicin armağan » cozmek » kolan cekmek » duzenlenen toplantı » tesettur etmek » cıban başvermek » halic » dunya nimeti » linc » ruchan hakkı » omur » butunu hars ekin » calkalamak » dort » yaparlu » aslanım » kepce kuyruk » cekişmek » panamalı » ciğkacmak veya duşmek » cekilmek » duşundeş » on ad » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » suje » soğukca »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.