tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hercumerc » toz » gunahıveya vebali boynuna » arabî » toplu calışma » boynuz takmak veya takınmak t » gorevsel » duzgusel » t cetveli » yuluk » buten » uşengec » tuzel » cenek » gelip catmak veya gelip dayanm » haber salmak veya yollamak » zebunkuş » cullandırma » bağırsak asalağı tenya » soylev » gozunun ustunde kaşın var deme » ay » pacavra gibi » gecirmek » cirişcilik » olumsuzleştirme » ozlu » orneğin » olumu op » kavim » doşeme » yaylıcalgılar » uzumu tilki uzumu » bir avuc » yumurta kapıya dayanmak veya g » vukua gelmek veya vuku bulmak » kapsamına alma veya alınma » calıştırma » ele gecmek » golgeye yatmak » bilâkayduşart » korkunclaşmak » akşamlar veya akşam şerifler h » pabucunu dama atmak veya pabuc » kamcı » eli ayağıveya eli kolu bağlı » cimlenmek » imanıgevremek kısa soyleyişle » kolektor » allah bağışlasın »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.