tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kafayıtutsulemek » goğsu daralmak veya tıkanmak » kufur savurmak » supurge » goze bilimi » yeni eflâtuncu » otesi berisi » tahmisci » cıkrık » gecmek » adamın adıcıkacağına canıcıksı » dortnal » olmama durumu serbestî » tum tanrıcılık » sudanlı » soz dizimsel » tevekkul etmek » araplaştırmak » kacıncı » toz pembe gormek » sozunu bilmez » bu cumleden » cift » kolelik duzeni » menu » fıstık camı » konvektor » cıkmaza sokmak » spekulâtor » ummetci » onem vermek » yuzune tukurseler yağmur yağıy » gencleştirme » muteessir olmak » catılış » cıfıtlık » cesaret almak veya bulmak » saik » hucum oyuncusu » amerika uzumu » cıngırak taşıyan uzerinde cın » birbiri icin yaratılmışolmak » hiclik » tevatur » doldurulmuşcam seramik veya c » barbeku » gercekleştirilmek » ulak cıkarmak » icini sıkmak » temulentum »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.