tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ş » satranclı » allah mubarek etsin » puf desen ucacak » odunleme » kuşgibi veya kadar yemek » sukûtîlik » sozu ağzında kalmak » camurlama » belirtilen bolum » acak ecek » buyuk ana » turlu şeylerden yaptıklarıve t » bulgurlu kofte » antrenorluk » kostekleme » sondurme » yuz verince astar istemek » tamamen veya kısmen durması » sıkıştırmaya yarayan alet men » parfumeri » yiğitliğe leke bok surmemek » teessurat » şeşi beşgormek » ortaya cıkmak » temessul » sumerce » cok cok » duz rakı » rontgenci » parıltı » celişkisiz » capar » ağzınıhayra ac » goynuk » gormezlikten gelmek » mufekkire » keleye cekmek » hic mi hic » ağzısut kokmak » tekellum » curuk gaz » sal » cengi takımı » surutme » buyutec » kufeci » kuşumlenmek » cartır » uzerine »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.