tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
derinlik kayacları » batakcıl » sokmek » geciliş » cabuk » yenene icilene bakılmamak » başrejisorluk » alev sacağısarmak » buyuk oynamak » albumin işeme » yapılan resim ve bezeme işi » oğretilerin genel adı akliye » denkci » musamahasız » kavukcu » telekomunikasyon duzeni » ağac cileği » efradınıcami ağyarınımani » surgu » buğusu ustunde » kirec ocağı » cam balı » donel » sundurme » yanlarında goturmekle yukumlu » cizgili » esperanto » acımlanmak » yukseğe cıkmak » carşaflamak » gutme » tahta goğuslu » by pass » a e » stand bay » cusse » ruşvet yemek » gulucuk » kakınc » neye uğradığınıbilememek veya » uleşmek » iki yuzlu » ickisiz » gecerli » acıklaşma » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » kulâh » kaduk » cift halka »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.