tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dizginleri ele vermek » roman » duşe kalka » gozu bağlı » fume » yukletilme » maddelerin genel adı » ackı » coban merhemi » hırtlambasıcıkmak » ici rahat etmek » ayağına uşenmemek » seciliş » cıkınlama » alak elek » yarım elma gonul alma » muzakere etmek veya yapmak » cenesi oynamak » kor hat » catıştırmak » kelebek ciceği » icinden konuşmak veya demek » beklenmediği umulmadığıveya c » yurutulmek » yureğine inmek » orumcek kuşugiller » kırağıcalmak veya vurmak » âdet gormek » anser » uzerine uzerine gitmek » suc olmak » gun gormuş » komunikasyon » okul cocuğu » kakac » puruzsuz » cepellenme » karidesci » guven » avuc » goz kesilmek » cokgen » mizac » sıra savmak veya sırasınısavma » dokmek » olculu » ici titremek veya titrememek » techizat » ciftlemek » ac susuz kalmak »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.