tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iclik » komur kayası » yapılan resim ve bezeme işi » kul olmak » goğus caprazı » kor olasıveya kor olasıca ols » kap » obek » bolutlenme » ense cukuru » geciştirme » gece işciliği » aslanpencesi » ucurulmak » dokuk » sırtınıdayamak veya vermek » ucuz etin yahnisi yavan veya t » guleğen » yureği ezilmek » ruzgâr » pilot koşku » dukkân » cul tutmaz » muze gibi » goveriş » dunya evine girmek » mulhit » cifte atmak » yureğine od veya ateş duşmek » uykusu başına sıcramak » guvercinlik » ortalamasına dayanan durumu » celenk koymak » bulaşmak surekli gorunur duru » mufritlik » uflec » tecrube yapmak » kozlemek » buyukce » canın isterse » uretmek » ardışık goruntu » nufus bilimci » siktir et » ağzına geleni soylemek » mahagoni » yuz kiri » pas gecmek » bahcesiz » varakcı »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.