tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuz » yuzu yazılıkalmak » ozlu » sıygaya cekmek » kotu soylemek » cıkılamak » guneşlenme » eline elinize veya ellerinize » aman dedirtmek veya amana geti » parca » ağzınıacacağına gozunu ac » tadıgitmek veya kacmak » husnukuruntu » hem suclu hem guclu » ucara atmak » ici veya midesi kazınmak veya » enayi dumbeleği » turetici » hoşduruma gelmek » alı eli » kenyalı » kotu » sınır acı » alacabalıkcıl » tutun icmek » muteaffin » ahlâkca » kok » daki deki taki teki » duğmelenmek » sacı » gocurme » goz evi » oh cekmek » haşlanıp ardından guneşte kuru » neyin nesi kimin fesi » dişunsuzu » yureğini dağlamak » sinus » cilehane » mudrik » edi » olu salı » secim yasağı » bektaşî » parkcı » gok bilimsel » nabzınıyoklamak veya nabız yok » commek » donmek »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.