tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iki gozum iki gozumun nuru » kılıc » otekisi » yonetmen » ozel okul » durum » cember makası » suzme » celmelemek » la le » cocuk bilimi » başından gecen olağan dışıola » kopeğe hoşt kediye pişt demem » cın tutmak » gorunme » akağac » maymun gozunu actı » karakalpakca » goz bebeği » cileli » yerine gecmek » analiz » yapma » ayranıyok icmeye atla veya ta » pence » hicbir » linumusitatissimum » acmaz halatı » mahmur ciceği » lutufkârlık » kelin merhemi olsa başına sure » tecrube » gonul dilencisi » elaman cekmek » gozu pek olmak » biciminde cıkan eser » tekcilik » boşa cıkarmak » tanzimatcı » hizmetlerde calıştırılan tımar » ceza cekmek » komşuda pişer bize de duşer » heple hic ilkesi » kapuşon » diz cokmek » allah allah » ada cayı » munasebetsizlik » korku dağlarıbekler veya aşırı » ustune gecirmek »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.