tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için lügat eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kult » guzel duyu » katresi kalmadıveya katresi yo » cekiştirmek » goruş » plâcka » yıldızısonmek » gardıropcu » yukarı goğe doğru olan yanı » tekme atmak veya tekme vurmak » curcur » ozurlu » cenesi kuvvetli » sultanîhuzzam » hasta ol benim icin oleyim se » yontem » esperantocu » guncel » alcılı » mumsondu » fikir hurriyeti » munazaa » hakca » keli gorunmek » sefalet cekmek » sectirmek » buyuleyiş » bufe » olum hak miras helâl » kucumsenmek » cinli » muruvvetsiz » avuc veya el acmak » bir cenekliler » macasına mecesine » golge balığı » once » alın catısı » yaşıyerde veya toprakta sayıla » cağrışımcı » cıngar » curuk » sureolcer » bir ayağıcukurda olmak » babaî » ofkesiz » yureği boğazına tıkanmak » bam teline basmak veya dokunma » etmek » lugatci »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.