tdk sözlük TDK Sözlük

 

lügat eş anlamlısı

lügat eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • lügat eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz lügat eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük lügat eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
borcsuz harcsız » cok yavaşişyapan cevik olmaya » etiyopyalı » kundeye getirmek » boluk porcuk » duşuk » şaka iken kaka olmak veya şaka » parıltı » haddeden gecirmek » kulkedisi » yureği dayanmamak » ha şoyle » iciş » catı » kopeği bağlasan durmaz » surme » dili kurusun » mektupustu » kafayıuşutmek » kokleştirmek » oldurmek » catlatmak » purceklenme » barut fıcısı » adıcıkmak » faraşgibi veya faraşkadar » zerresi veya zerre kadar eseri » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » yontem » duşurmek » cekmek » cağla » ozdeşlik » icerlek » cekilmek » yardımcıhucre » hararet kesmek veya sondurmek » kızılelma » guncel » cobanlık » birbirine duşmek » muteahhitlik » hidr hidro » donuşumculuk » hodukluk » dort donmek » catır catır » japonca » ceribaşı » gurleşmek »

lügat_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve lügat_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. lügat_eş_anlamlısı nedir ve lügat_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.