tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için latife\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
terettup etmek » bezekci » icim » bolme işareti » cekmece » buyultme » kotu » formule » acık secik » dostluk okkayla alışverişdirh » ağırlık basmak veya cokmek » ayın on dordu » alkololcer » gerekceli » cekcek » orospu bohcası » coğaltmak » mutemmim » sumer » olet » gonul meselesi » cur et » cemrek » kesip veya kestirip atmak » unlu turemesi » caycılık » tayini cıkmak » yahudi pazarlığı » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » cunun » kacıklık » kartezyenizm » gercekustu » goz goze » usanc getirmek » gluten » harac » carklı » kana boyamak veya bulamak » cariyeniz veya cariyeleri » tebaruz » gumrukcu » su boceği » enstrumantal muzik » iki rahmetten veya iyilikten b » ucretlilik » ikinci cağ » calar » muhurleme » cevrelemek »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.