tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için latife\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorme acısı » surunme » eliyle koymuşgibi bulmak » um » on bilim » keci yolu » kamu sektoru » secme » gın gin gun gun » orselenme » kopru kurmak » sunnet cocuğu » şeref kıt ası » eylul » zulfuyâre dokunmamak » tam adamına catmak » feleğin sillesine uğramak veya » sonukluk » diz cokmek » izahat vermek veya izahatta bu » kaltakcı » muslumanlaştırmak » gorsel işitsel eğitim » olu nokta » işitmezliğe getirmek veya işit » kafdağı » ayyuka cıkmak » hıfza calışmak » duzeltme işareti » koşker » guzellik salonu » orgutculuk » yangın yerine donmek » bir elini bırakıp otekini opme » koklendirmek » ortenek » cıkrıkcın » şumul » başlangıc » hucum » caprazlama » romork » lık lik luk luk » tabak sevdiği deriyi taştan ta » yolgecen » guveyi girmek » tekcilik » vatandaşlıktan cıkarılmak » hukum » avrupalı avrupa da yaşayan a »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.