tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz latife\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boke » oz » bromur » butunlemek » sonucsuz » zihin acmak » calık » calgıcıbocek » guvenme dostuna saman dolduru » gecer akce » cozyağı » mucmel » bunlardan yararlanması » hacet gormek » mulâkat » culluk » izduşuren » akşam guneşi » tunc kafiye » muteessif » gozunu bağlamak » kacırmak » cok buyumek irileşmek » ayım eyim » yayla cayırı » kılıclama » derdini cekmek » yufka boreği » furu » a e » cardaklı » goveri » ortakcılık » cevrimli » elden cıkarmak » yarın obur gun » cekirdek aile » ustuvane » papirus » ayağının veya ayaklar altında » evolusyon » tecavuz etmek » cok seslilik » dumen suyu » hucumbot » cıngırdama » İzinli olma durumu » cıkmak » ticanîlik » olmek »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.