tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz latife\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duğuncubaşı » buzguleme » donuşumlu » buyruklarının İbranî felsefes » ici ezilmek » carpıntısıtutmak » takla bocekleri » cubuk » kılıc balığı » gonul eri » yukseğe cıkmak » davranmak saygıgostermek soz » kapanmak ortulmek » op babanın elini » sunger cekmek » buz ustune yazıyazmak » gumruklemek » bir ceşit sıkıştırıcıalet » ili » kapsamıolan » tiftik kecisi » cağrışım » guzellik mustahzarları » gerekce » kerteriz almak veya etmek » arkadaşdeğil arka taşı » icine baygınlıklar cokmek » bir iddianın gercekliğini inkâ » ayağına celme takmak » ayciceği yağı » yureği sıkışmak veya tıkanmak » kıblenuma » cift cubuk » kullu » bitkisi gossypium » tanzanyalı » yasa cıkarmak yapmak veya koym » ağzının tadınıkacırmak » guneyli » oge » yoneltim » ustat » cıplak » dondurmek » utmek » ciğnemek » cıkarmak » cile » kullanılan cihaz » epikuroscu »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.