tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için latife\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâğım cukuru » bolunmezlik » dolaylıozne » busbutun ortadan kaldırmak ici » surpriz yapmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » secme » uzerine » umidi suya duşmek » kure kuşağı » makascılık » oyle ya » kucuk » yıllık ve otsu bir bitki convo » hic değilse veya hic olmazsa » zuyuf akce » kor ağac » taş » cekmek » gozunu kapamak » alcaltı » arak erek » u » cirkinseme » rumelili » cift koşmak » gunahsız » el elin eşeğini turku cağırara » koyu koyu duşunmek » adam sırasına gecmek veya girm » muheyyic » bıcaklı » kukurt » akıcıunsuz » aristoculuk » munasebetli » buzulmek » naldoken » murekkeplenme » murşit » agop un kazıgibi bakmak » turedi » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » gocmen » para donmek » yuzey şekilleri » aslanpencesi » ureyiş » kartezyen » acılmak »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.