tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz latife\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catışılma » duğumlenme » oluluk » uleşmek » nesturî » gulerken ısırır » tutamaclı » balcak » sıcrayış » ucuk » burnundan fitil fitil gelmek » hukmî şahsiyet » soze karışmak » kutle » gozleri kamaşmak » akcaağac » ucu kıvrık uzunca başlık » muteaddit » arac » once » kazak comelmesi » yedikardeş » babamın veya ustamın adıhıdır » metal parca » dalınc » illuzyonist » tenezzul » barok muzik » gun » mudafaaname » deklânşor » dokmek » uyku gozunden akmak » yureğini pek tutmak » yonelim » gum gum atmak » kabak cekirdeği » maca mece » ara konakcı » sac saca » yerleştirilmişcift camdan oluş » cinler cirit veya top oynamak » suzum suzum suzulmek » esir duşmek » kangal kopeği » ustu kapalı » golet » hukmen » icirme » uranus »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.