tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için latife\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
individualizm » gonul bağlamak » bahcesiz » tuvit » ucu kıvrık uzunca başlık » kelebek ciceği » yağlıkcı » inmek » bec tavuğu » ruyalarına girmek » etmek icin uzerlerine konulan » ustune kuşkondurmak » cok gelmek » lâfcı » verilen unvan » aksiliği ustunde » mulâyim » surfile » serceden korkan darıekmez » ozelleştirilmiş genellikle di » um » gozunu hırs burumek » duz yuzeylerden her biri » utucu » konstruktivizm » cakal armudu » cay şekeri » tekere comak sokmak veya taşko » acıklık » harekete gecirmek » cok uzun uzun sure uzun olar » torbada veya cantada keklik » otesi berisi » hazırlık gormek » olumluk » buryan » icleniş » tekaut maaşı » dallarınıkısaltmak » herkesin gonlunde bir aslan ya » mustebit » sureti haktan gorunmek » cıngar kopmak » uzerine cokmek » cıtcıtlamak » sulus » belli belirli kesinleşmiş ş » kızıl otesi » bolungu » coluklu cocuklu »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.