tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz latife\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
farsca » kotuye cekmek » sonmek » caşıtlık » haraccı » yuz suyu » uzak doğu » curutmek » ibaret olmak veya kalmak » ar er » carıklıerkânıharp » got » soydur ceker boktur kokar » kupeşte » uzerine duşmek » erkeklik oldu mu » alıcıcıkmak » fak fuk fonu » işine gelmek veya gelmemek » kacmak » hıckırık tutmak » cukurluk » korkunclaştırmak » gecirgenlik » para cıkarmak » soz dizimsel » puf desen ucacak » zevkinde olmak veya zevkine ba » boluntu » tedavul » derinlikolcer » husran » kosnulluk » buyuk elcilik » unsuz » slovakyalı » akıl yaşta değil baştadır » kez duz kabartılar » calımcı » filozofca » kopcasız » huseynî » cifte cubuğa gitmek » ruzgâr ekip fırtına bicmek » kır boynunu » elinde bulunmak veya olmak » kecilik » tecessum » cizgi » puskurtme »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.