tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz latife\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz sevdası » icirmek » gobek bağlamak veya salıvermek » salcalımakarna » icten evlilik » tutun » yoneltilme » hareket » bicim » boya fırcası » bakkala bırakma » endustri » canıcekilmek » surek » kupur » revac » aracılığıyla duymak değmek e » kume » cop kovası » inc » yuh cekmek » yağma etmek veya edilmek » yuğruk » merak etmek k kalın okunur » gozu goz değil » korukleme » dondurulme » tezahur » beylik soz » bir olcude » cıngıraklı » girip cıkmak » eli ayağıveya eli kolu bağlı » nobetci » mektep medrese gormuş » cavdar ekmeği » gun ortası » ust » ma me » sonuk » oluk » capsız » bir yerde kullanılan bir yere » surgun » rejisor » caprazlama » bulgurlu kofte » brıcka » coğullama » ustun zekâlı »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.