tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz latife\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
albumin » gobek bağlamak veya salıvermek » cetince » kacıncı » sozde » gozu kor olsun » ureme » on gun » beklenmediği umulmadığıveya c » caşıtlık » bilgi şoleni » balkanlılık » kemane cekme » dili ensesinden cekilsin » guc » koprucu » suregelmek » acan » ayaklıkutuphane » komur » boğazıduğumlenmek » niyet cekmek » yuruyuşkolu » tuy ağırlık » hancere » rahat doşeği » orneklendirme » mustecir » ucretlilik » kotuye cekmek » okce » harman cevirmek » borcunu bilmek veya saymak » gosterişyapmak » edinmek hissetmek » yuf borusu calmak » sac sakal ağartmak » mana cıkmak » uzerine yatmak » parantez acmak » ozellik başkalık fark » acar » kor kor parmağım gozune » gozunden surmeyi calmak » cokbilmişlik taslamak » hatırlatmak » cokmek » davranmaya sebep olan sevgi du » sorfcu » capa »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.