tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için latife\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konakcı » iltimas etmek veya gecmek » trolcu » uzumcu » karaya duşmek » yuzyıl » dallarınıkısaltmak » anac » sozu kesmek » cıkacak » muhurlenme » kucuk gezegen » hayat mucadelesi » yonerge direktif » kambur ustune kambur veya kamb » coğur » muessis » komşu acı » faraşgibi veya faraşkadar » ceşnicilik » soğdca » karşılıklıbirbirini dovmek » lok » serdengecti » buzme » el acmak » mirascı » hem nalına hem mıhına vurmak » buyutmek » acmak » gecimini doğrultmak » ı i » soyleşi » yağsız ilâc » belirtec » ozgurleştirme » zayıf duşurmek » cıvlama » tagayyur etmek » luzumsuz adam » gormek » ca » yanal yuzey » cesaret almak veya bulmak » kucuk abdest » guzelleştirmek » teehhul etmek » eli acık » arap » yaz somestri »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.