tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için latife\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonul yakmak » citleme » kacmak » nasrettin hoca nın turbesi gib » gonderiş » ici kalkmak veya kabarmak » cekiye gelmez » parcalara ayırmak » muselles » bonkorluk » ıt it ut ut » koklendirmek » zıddına basmak veya bir şey bi » muz » vizon kurk » gic » teşebbuse gecmek » ermenice » sıfırıtuketmek » cıkmak » ciceksime » cıkmak » kurklu » yolu duşmek » rum » comlek kebabı » anlamıverir » unlu duşmesi » teeddup etmek » yuzyıl » bir değer karşılığında birinin » tatarsı » teslimatcı » koşe yazısı » cene yormak » guvenoyu vermek » koklenmek » vekilharclık » recine kesesi » cığır » allah a emanet » izdivac » avuc avuc » durtuşturmek » komur kayası » arac » kose » muphem » kupeli » yuzlu »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.