tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz latife\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kamcılılar » kutukluk » cayırlama » korletmek » ilk gosteri » komutator » ga ge » ureme » biciminde duzenlenen ulusal ve » elini belli etmek veya gosterm » bulunan bolum kafa ser » acıktan kazanmak » ağzından duşmemek veya duşurme » duşuncedir almak » allah ından bulsun » secim tutanağı » falcata » vantilâtor » fıstık camı » duz » cıkagelme » koklu » ıtlak uzre » puantor » gecersiz » ferman cıkarmak » gunduzleri » muhur mumu » secal » izinden yurumek » mustantiklik » suzuntu » gunduz » yurutucu » ackı » kargın » kurek ayaklılar » sulumen » ele verir talkını kendi yutar » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gok guvercin » cırpış » canının icine sokacağıgelmek » ga » zevale yuz tutmak » mel anet » cekilmek » rumî » doğma buyume » cevre bilimsel »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.