tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için latife\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olaylarıyorumlamaya veya inanc » bir şeyler veya bir şey olmak » butunleşme » govdeye atmak veya indirmek » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » derinlikolcer » bir cokları » iskeletli hayvan corallium rub » kut » butun sıra » pt » şoyle bir » utopi » kucuk terim » tes it » kafayıyere vurmak » onleme durumu » ayırac » uzatılabilir » ic bukun » guc » ortme » direncli » ilâc yazmak » yolgecen hanı » inmek » gubreleme » resim » orumceklenmek » posasınıcıkarmak » patır kutur » mico » turlu şeylerden yaptıklarıve t » gozunu kapamak » mahfazasıolan » borc bini aşmak » taraca » ciltci » cicim » elektrikli basac » curum » raportorluk » ankara kecisi » turkî » dilinden duşurmemek » hangi ruzgâr attı » capulacılık » birleşimiyle elde edilen daya » hasekikupesi » muthiş »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.