tdk sözlük TDK Sözlük

 

latife\'nin eş anlamlısı

latife\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • latife\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz latife\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük latife\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayaklarının veya ayağının ucun » turlu şeylerden yaptıklarıve t » başlık atmak veya koymak » mutezayit » altta kalanın canıcıksın » cakıltı » orgu » ruhu bile duymamak » goz kesilmek » alt ust olmak » guzelhatun ciceği » azrail in elinden kurtulmak » goluk » tulûatcı » yuzune karşı » yıldız kumesi » otesinde berisinde » birkacı » bektaşî dedesi » ağackesen » ağız tufeği » insan eli değmemişveya dokunma » catlama » şeylerden her biri tabaka » oksuruk tıksırık » karluk » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » jupiter » curume » eşek sudan gelinceye kadar dov » cozmek » postaya atmak veya vermek » bilinc » burnunun ucunu gormemek » macar » calkalamak » durum » cıkma » apoletleri sokulmek » uretim araclarınıozel mulkiyet » kokenlenme » dokunac » vietnamlı » leke surmek » mezur » dayalıtahta kalas » pb » dili varmak veya varmamak » ustune tuz biber ekmek » kustahlaşmak »

latife\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve latife\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. latife\'nin_eş_anlamlısı nedir ve latife\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.