tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müşteki sanık ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catal ses » cepni » cucuklenme » ustupulemek » divaneye donmek » birbiri icin yaratılmışolmak » benimseyip değişik bicimde anl » guneşletmek » oluşturduğu demet » gundeme getirmek » bicimlendirmek » kuşucmaz kervan gecmez » sevgi » doviz » hafıza dağarcık » para cıkarmak » aku » duzemek » celmelenmek » yıkılmayacak bir bicimde duzg » ciskin » musabık » nar ciceği » uzgorur » duk » habeşî » sondurulmek » lu » buvelek » iceriye dalmak » pabucluk » gozune kestirmek » vucuda gelmek » gumuşlemek » surre alayı » cağırıcı » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » kopya etmek yapmak veya kopyas » yuruyuş » celişkili » sacısakalıakar gibi » donuna yapmak veya doldurmak » seckin sivrilmiş » arzuhâl gibi veya kadar » gorece » husnuniyet » sessiz yuruyuş » muessese » sacma » in hali »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.