tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uclanmak » kurar » rum » işcilik » neyce » bicki yurdu » bıcak gibi kesilmek » benzine kan gelmek veya benzi » galebe calmak » illustrasyon » kırlangıc balığı » carpma » silip supurmek » kurekci » ucaksavar » acımlanmak » etmek » fâni dunya » yansıtan veya yansıyan » duruma gelmek » cevri » tonlu unsuz » pabucunu dama atmak veya pabuc » gozu hicbir şey gormemek » gurluk » atıp veya atmak tutmak » munazaa » capalı » parcalarıkaynaştırma işi veya » koken bilimci » cariyeniz veya cariyeleri » etiketcilik » kurum » eti budu yerinde veya etine do » civi » mumessillik » başkıc vurmak » kul rengi et sineği » sutluce » kılıc oynatmak » taktir etmek » ceşitkenar ucgen » kostek vurmak » cekmek » yuvarlak unlu » odev bilgisi » caşıtlama » yerleştirilmişcift camdan oluş » acık sayım » rahatıkacmak »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.