tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
futurizm » kafatascı » ceyizleme » cakmaklık » naturalist » hoşca kal veya kalın » gozunu kan burumek » mueccel » mustemleke » bin işci bir başcı » comert » bayramuzeri » gunduz feneri » onermek » bilmunasebe » karşıgoruş » gozu kalmak » gecenek » kaba duzen » kat îleşme » kıskac » duşunmek » ceper » puskurgec » buzme » yola veya yollara duşmek » sarıcalı » gonul kocamamak » davranmak saygıgostermek soz » kunye » ırakca » pirinc unu » ruh cokuntusu » ziraatcı » goruşmeci » âdet gormek » cevikleşmek » kurekcilik » el cantası » yurutulmesini ve bunlara dayan » fark gozetmek » vezikul » surum » cağın gerisinde kalmak » gonlunden gecirmek veya gecmek » kul rengi » bir goz gulmek » davranmak saygıgostermek soz » aklıbaşından bir karışyukarıve » tekaut »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.