tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müşteki sanık ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
temerrut » suvari » calıkuşu » koklemek » uc duzlemli » gomutluk » cukurluk » eden felsefe ve din doktrini » mudiriyet » bektaşî dedesi » acınmak » kopoğlu » işayağa duşmek » dil oğretimi » gecişhakkı » kumesi » adamın alacasıicinde hayvanın » munkesir » durac » badem kurk » catışmak » lâpcınlı » sonuclamak » sıcıp sıvamak » arlıarından huysuz huyundan v » bitki sutu » kuru ceşme » ilmuhaber » cekilmek » gorevden uzaklaştırmak » evire cevire » yakışık almak veya almamak » bağa bak uzum olsun yemeye y » rumlaşma » soz ustası » odenek » cekirdek » gozunun icine baka baka » borc » yuksek perdeden konuşmak » cayırlaşmak » cop arabası » yonetici » mefruşatcılık » rahat kıcına batmak » duşman başına » ortmek » yer sıcanı » yedi gobek » uscu »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.