tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müşteki sanık ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ileri goruş » cukur » ustune » goz acıp kapayıncaya kadar » yuksek perdeden konuşmak » hukum yemek » sırplık » kulâhımsı » yamcı » kacan balık buyuk olur » gibi işler icin beslenen memel » muzikoloji » kacamak yol » somurgeleşme » koklu » tesalup » etme bulma dunyası » kumaşcılık » guc » odeşmek » sektor » an anesiz » osmanlıca » şomine » gonul tokluğu » oncul » dorduz » yağcekmek veya yapmak » projektor » dolambacsız » yararlanılan bir bitki corchor » oz devinim » santra cizgisi » gozetmen » isli kuf » calgın » yuk » bir cift » tacikce » ceşitkenar ucgen » hristiyanlık » tavşan yetiştiriciliği » kacak » actırmak » bicimini alır hidrojenle oksi » curume » soz kesimi » cımbar » celmek » bicimdeki bolumler »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.