tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teessur etmek » yarayan kuru ince yaprak » calkantısız » ozgurleştirmek » yumuşak yuzluluk » şehit duşmek veya olmak » sutun » hesap vermek veya hesabınıverm » kacmaklık » yureği kabarmak » kemenceci » inmek » rusluk » sustalıcakı » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » brut » gubrelenme » gelgec » fiil cekimi » yangın yerine donmek » cinler cirit veya top oynamak » deniz ussu » madde » coban aldıbağa gitti kurt ald » bukumsuz » sunger gecirmek » kultur balıkcılığı » murdum eriği » otobus » gunluk » muşteri » munkir » caylık » ne imiş » muphem » koprulenmek » ite ot ata et vermek » hangisinde bulunduklarınıbelir » dunurleşmek » gonlune doğmak » cap » guvenoyu » harıgecmek » gecmek » kucukce » soluğu bir yerde almak » camur kalemi » kireclenmek » cimentolu » karaya duşmek »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.