tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müşteki sanık ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hunkâr » duzeltmek » ici vık vık fık fık veya pır p » etmek » fitcilik » sıcak basmak veya bastırmak » muş » kafasına soz girmemek » aman dedirtmek veya amana geti » davranmak saygıgostermek soz » spinosa » ciğitli » vurdukca tozumak » ustu savurmak » calgıhane » ustunde kalmak » torpido gozu » otumsuzleşmek » hipotenus » goz almak » ıcı ici ucu ucu » tetikte tetikte olmak beklem » anlayış mutealiye transandan » harclı » rutbe » ve bilinc merkezlerinin bulund » catlak » insanoğlu ciğsut emmiş » ibaret olmak veya kalmak » koreli » mutekabil » an en » ahlâkcı » kumelenme » yureği ağzına gelmek » gorenekcilik » işsozleşmesi » gocme » orneğini almak » korleştirme » işlemeli yollar » cekimleme » puskurtulme » verilen unvan » ickisiz » camaşırlık » parca almak » erekcilik » ucan top » kullanılan mutfak âleti »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.