tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uyur goz » copurlaştırma » kotu soylemek » garnizonlarına ve bu duzeydeki » allah belâsınıversin » merkepci » kukumav gibi duşunup durmak » gozleme » gormece » kucuk duşurmek » arabî » marşmarş » fin hamamı » ikisi bir kapıya cıkmak » harrangurra » civi yazısı » gommek » ocu » tukenmek » gume » bancolaşma » lugat » alcaltıcı » cekme » cember cevirmek » porsuk » fırcacılık » moskof » leşini cıkarmak » kumes hayvanlarını urkutup kac » canak yaprağı » gerektirir » yetişme » kampa girmek veya kamp yapmak » muvezzi » ortodoks » kirecleşme » tevehhum » dokturme » bayramîlik » midibuscu » yureğini hoplatmak oynatmak ve » bez tuyler » bicerdover » ali cengiz oyunu » eli varmamak veya gitmemek » pekiştirme unlusu » uzerine yuklenmek » selulozik » mushaf »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.