tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
geckinlik » gorulmek » parca » cağ » şolen cekmek » kulliyen » bulunduğu yer basamak » celişmeli » beşuc » tut kelin perceminden » aşcılık » tokaclanmak » alcaltı » guvenc » rusum » guvenliği sağlamak icin yapıla » caprazlama » man men » on » gum gum etmek » tansiyon olcmek » addan tureme fiil » benzine kan gelmek veya benzi » birinci gelmek veya cıkmak » cin carpmışa donmek » plâtonizm » kup şeker » gercekleştirilmek » bulunan bir sıvı » yureği parlamak » sprituel » iştah acmak » desikator » allah vere de » munakaşa goturmemek » yurekli » cıtlama » fon muziği » gozyaşıbezeleri » cayırlamak » guzel » kuşcubaşı » lutfetmek » servis otobusu » ciğnemek » e e » kemane cekme » ense koku » karşısına gecmek » usderi »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.