tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müşteki sanık ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koklemek » gluten » tıkaclamak » kul etmek » icini bayıltmak veya kıymak » sungerleşmek » gosterişlice » devletlerin uyrukları » taşdoşeme » kulot » cemce » turemek » ofkelendirme » ecişbucuş » ağzınıveya cenesini tutmak » muşterek » cıt cıkmamak » kureselleşme » hendek » bok boceği » yol acmak » toz pembe gormek » karşıtı » verilen tek ve eşit bir varlık » gamaglobulin » gucendirici » yalıngoz » sahil cizgisi » kutikul » acışkonuşması » icini dokmek » musteşarlık » burnu surtulmek veya burnu sur » anketor » acılış » suregelmek » gumleme » cingene pembesi » fesatcı » ticanî » temerkuz kampı » sozel » surekli olarak gidip gelmek » mucerret » gulboceği » suya gostermek » kureleme » kinin sulfatı » yuklem » erik receli »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.