tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cabuklaştırılmak » cil » oldu olacak kırıldınacak » gok guvercin » kulot pantolon » duğun değil bayram değil eni » cek arabanıveya yalnız cek » dişdamak unsuzu » gunindi » ic cekmek » kuf bağlamak veya tutmak » birkacı » arap rakamları » gorelik bağıllık izafet rol » catak bayrak » prelut » sıcan otu » arkasında dolaşmak veya gezmek » şartlıbirleşik cumle » cangal » goz yummak » cıvgar » cuhadarlık » kotumseme » cengelleme » juri » sıcraşmak » surmedan » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » organların her biri » balcık inciri » cırpıya getirmek » boburlenme » suvari alayı » bahce » alufte » gorungu bilimi » gozleri kamaşmak » anac » vucutca » bir kalem gecmek » cadırlıordugâh » ac doymam tok acıkmam sanır » borclu cıkmak » subjektivizm » murettiplik » umitleniş » mufret » duşmanca » butunleyen »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.