tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzlemece » fırcalanmak » elci » sozunu esirgememek veya sakınm » işguc sahibi » daha da geliştirmek amacıyla b » gozlemecilik » bukum » du » ucuncu kişi » sut kırı » adınıkirletmek veya lekelemek » sessiz yuruyuş » duzmek » doşem » iplik cekmek » ayıgulu » ata et ite ot vermek » manikur » on koşul » taammut » kalcın » tuylu » acmazlık » uryan » gurlek » her şeye aklıeren zeki akıll » sungu » selâm cakmak » coğu » kap » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » girdisi cıktısı » gozu olmamak » pilot bolge » muessese » inkılâpcılık » serdengecti » anlaşmazlık cıkmak » onune cıkmak » dokunmek » kibritci » mulâhazat hanesi » gozden kacırmak » işayağa duşmek » keceleşmek » refakatci » keyfi kacmak » hopurdetme » ozluk hakkı »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.