tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuttedek » başına corap ormek » ici yanmak » cembersiz » nakzen gormek » cozulmek » tartışma yapılan » gozunu bir şeye dikmek » kan cıkmak » tam ustune basmak » tepegoz » duz tumlec » coplu » kureyve » allah vergisi » er gec » kullenme » denizden veya denizi gecip cay » catık cehre » gucluk » olu saat » acığa vurmak » hıckırık » minor » geriye donmek » sol acık » ciğneme » puf boreği » kırılıp dokulmek » cicek pazarı » ictihat » canıağzına veya boğazına gelme » parcalı » komur kalem » cepez » yon vermek » vermek » mal da yalan mulk de yalan va » ruesa » cemaziyulevvel » kolelik » zevzekce » parcası » yasa cıkarmak yapmak veya koym » eli boşdonmek cevrilmek veya g » musevî » cıkarcı » ağzınıacmak » cekilmek » zuht »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.