tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureği titremek » avrupalılaşmak » susengiller » iki rahmetten veya iyilikten b » ruzgârlamak » baskısız buyumek » kelepceleme » sıcan deliğine paha bicilmez o » corapcılık » toplamak işleri icin ayrılan k » birleşikgillerden kok sapları » alcaklaştırmak » yureği bayılmak » otakcı » oğle » dokmecilik » goğus kemiği » uleşilmek » kucuk » cakaloz » ispenc horozu » cimdik » cucuk » suzmek » aramak taramak veya arayıp tar » odevlendirilmek » mustakar » herkesin gonlunde bir aslan ya » yumuşak ince kâğıt » afrikalılık » pestilini cıkarmak » numayişkâr » carpanlara ayırma » calkalatış » uretmek » cıban ağırşağı » sevap kazanmak veya işlemek » culu duzmek veya duzeltmek » kusulu » dilinden duşurmemek » kurklu » yuzlu » gorunurde » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » barokculuk » hakcası » sozunden cıkmamak » ortaya surulmek » okuyup uflemek » yardakcı »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.