tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müşteki sanık ne anlama gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
munakale » donuşlu catı » ucuz halkcılık » zerzevatcı » bolumlerden her biri kolon » yapay dolleme » kacmak » duşuk yapmak » calışmak yapmaya kalkışmak » kosnul » celik comak » cenesi acılmak » gozu yılmak » taşkure » kocak » pencuse » pencesine duşmek » duğununde kalburla elekle su t » dorduz » boşaltac » satışsozleşmesi » otucu kuşlar » carpmak » isli kuf » doner kule » zırhlıguc » yuzune bakılacak gibi veya yuz » başa cıkmak » demir uzerinde » purhiddet » mtırak mturak » kaşıkcı » ulûfe vermek veya dağıtmak » olmez oğlu » dorduz » sırtcılık » gozu akmak » gecmek » tum cahil » ca ce ca ce » ustunde kalmak » ic bukun » muzminleşmek » ilâclama » makyavelcilik » la le » oğreniş » kapak bıckısı » kullanılır » sağlayan parca »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.