tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacırmak » gormek » cocuk yuvası » ara cumle » mış miş muş muş » allah eksikliğini gostermesin » tunc » kof cıkmak » ucayak » goğus » yarıklardan her biri » başıbelâya girmek veya uğramak » ciğnemik » yerin dibine gecmek batmak vey » gercekustucu » kalbi carpmak » cirkin » calkar » cıkışhakemi » olum kalım » balcıklı » ducar » ovur » ters acı » teneffus etmek » gozleri yaşarmak » korun istediği bir goz allah » nemse » cekirdek » celenk koymak » cubuk » camaşırlık » ustun olmak veya gelmek » gozetmek » fume » icerik » hurriyetsiz » gonlunden kopmak » başlangıc noktası » ekşili corba » tuğra cekmek » dumen suyundan gitmek » toprağa duşmek » bir madde » penceleşme » uleşme » bicimsiz » gecirilme » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » seciş »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.