tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
korletme » arabeskci » gunduzleri » yıldızısonmek » ilikcilik » icini cekmek ic cekmek veya ic » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » cıpır makinesi » lâf soyledi bal kabağı » basıncından yararlanarak kum p » aylakcılık » sunnetleme » gevrekcilik » cezaya carptırmak » frenk » gecmek » butunu » anlayış mutealiye transandan » cifte koşmak » kaptıkactı » cağla » tuketmek » yolgecen hanı » govdelenmek » cift » uzumun copu armudun sapıvar de » mayıs boceği » kireclik » cumle bilgisi » lutuf dilemek » icli » lâhavle cekmek veya okumak » can ciceğigiller » icli kofte » ustune cekmek » yorgan carşafı » buyuğumsu » narkozitor » caldırmak » goreceli » kustahlaşma » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » coluk cocuk » kanıtlamak » selâm soylemek » gok guvercin » sure sonu » sonukluk » etmek » duzenli »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.