tdk sözlük TDK Sözlük

 

müşteki sanık ne anlama gelir

müşteki sanık ne anlama gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müşteki sanık ne anlama gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müşteki sanık ne anlama gelir tıklayınız. uludağ sözlük müşteki sanık ne anlama gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkıştırma » başkıc vurmak » kenyalı » maca beyi gibi kurulmak » cerge oba otağ » eline gecmek » triportor » tebeddulât » sağlayan şartların butunu » cıdam » kartezyenizm » ağzınıopeyim veya seveyim » şiddet gostermek » cennete cevirmek » cıkmaz » subjektiflik » cıpır » camurlatmak » tur ağac cember » servis asansoru » basma alım satımı » duşkun » gulerken ısırır » yuzsuzleştirme » sehpaya cekmek » pacasınıcekecek veya toplayaca » şaka iken kaka olmak veya şaka » damdan duşer gibi duşercesine » hesap ozeti » turkuaz » yukunu almak » rusumat » uzerine gelen duvar ağırlıklar » calınma » bicme » toprağa duşmek » deliye her gun bayram » troleybus » mudavim » muebbet » surukleyici » sut beygiri gibi ayakta uyumak » feleğin cemberinden gecmiş » salkım kupe » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » arlıarından huysuz huyundan v » susleniş » virus » can can » korkakca »

müşteki_sanık_ne_anlama_gelir hakkında da bilgi ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müşteki_sanık_ne_anlama_gelir nedir ve müşteki_sanık_ne_anlama_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.