tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğumlu » gozleri kan canağına donmek ve » capa » demir sulfat » dibi kırmızımumla veya bal mum » alcı » temas etmek veya biriyle temas » melâmî » pabucuna kum dolmak veya taşka » inanılan iyilik kaynağı » cavlanmak » yuzune tukurseler yağmur yağıy » acık deniz » tekduze » cok kocalılık » tuzel kişi » calım » ustune yaptırmak » cevirmek » cizgi film » guneşsistemi » serguzeşt » ceki » dalkılıc » surgun » gozden gecirmek » cile » kabine duşmek » cok şey » cıkışhakemi » arac » yureği temiz » ureticilik » tuneklemek » dumencilik » duğun değil bayram değil eni » puskurme » aşcıbaşı » funda sıcanı » murtet » oteki » hasretini cekmek » beyanat vermek veya beyanatta » dunyevî » huzunlenme » recete » uzerine almak » ceşitli ogelerin perde aksesu » kukurtleme » duşmanlık »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.