tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceddine lânet veya yedi ceddin » yoneltec » kuafor » kuremsi » ahmakca » anlamında ikileme oluşturur » koşesiz » yarım gun » kahkaha ciceği » onlemlerin butunu » ayrıcanak yapraklılar » ustune cekmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » nacar » comeltme » maruz kalmak veya kalmamak » yuzlemece » cakır ayaz » kemale ermek gelmek veya kemal » donuşmek » tadıgitmek veya kacmak » kucuk kap » gozu bağlı » siz » tanrı nın gunu » kirec sondurmek » oldurmek » guc » eğimolcer » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » yuruyen merdiven » uc birlik kuralı » sonra yalnız balistik kanunlar » kurt kopeği » orneklenmek » demec » tekâsul » cakıllık » calılık » kamcıkuyruk » sc » onemseyiş » kos dinlemiş » su kucuğun soz buyuğun » yureğini serinletmek » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » bayındır olma durumu umran » acılmak » hodukleşmek » dışında kalan bir veya birden »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.