tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müsade eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zararına kazanc sağlamak » gonullu » comlek kebabı » yureğine inmek » guduk » hesap gormek » sunturlu kufur » dol almak » benicinci » acak ecek » kubik » halic » arasıveya araları acılmak acık » cicekci esnafı » acık yurekli » gosterişcilik » tespit etmek » hurmeten » sakal bırakmak koyuvermek sal » gecirici » oldu olacak kırıldınacak » turkleşme » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » gulcu » ozek » teşkilâtıesasiye kanunu » goresimek » ihaleye cıkarılmak » buyuk dalga » yurttaşlık hukuku » başına tac etmek » az gunun adamıolmamak » anglosakson » umitleniş » sulfurik asit » canıağzına veya boğazına gelme » topaccı » bilincsizlik » buyusel » celmelenmek » mineral » kureselleşmek » gun » z z » bula bula bunu onu bir şeyi » otumsuzluk » cağrım » cizik cizik » yonetme » koselik »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.