tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumsek » icgudu » dortlu » populizm » eğitim » ahıra cevirmek » guvenoyu almak » aracla yakmak » tamir gormek » yedek veya yedekte cekmek » kacmak » cekicilik » duşculuk » cengel takmak » hesaba almak veya hesaba katma » muteakiben » gobekli » amasımamasıyok » bektaşî uzumu » hırsıza yol gostermek » l l » sarkac » ağacıkurt insanıdert yer » vurucu guc » kuflendirme » uzum guneşi » bağlayıcıunlu » bir deli kuyuya bir taşatar k » akrep » hristiyanlık » secmeci » guzelce » gonul indirmek » pabuc pahalı » kaşıkcın » hallac pamuğu gibi atmak » rab » tekaut » akşam guneşi » tacsızlar » uzak gocuşme » ic cokgen » golermek » cavdarsız » bunakca » ağır ol » carcur olmak » muzipce » muteber olmak uzere » uygun gormek »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.