tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müsade eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vazgecmek » yukarı goğe doğru olan yanı » ibliscilik » bektaşî sırrı » etkilerle oluşturduklarıyer de » tuccarlık » cişetmek » mutenebbih » dalâlete duşmek » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » gomulmek » hurriyetsiz » bıraktığım bıraktığı bağladığ » gozunun onunden gecmek » poğacacı » mestci » aclık » orneğini almak » oğurtu » etmek » carliston » vucutlu » zucaciye » pence atmak » komur kalem » cevirgi » ye kurkum ye » ihramdan cıkmak » u » mektep gormemiş » tarafsız bîtaraf » işleri ve dışişleri bakanlıkla » dil cıkarmak » korletiş » gonulsuzluk » on yuzbaşı » nasihatcilik » muteverrim » ahcıbaşı » buro » cekmek » suzeni » havuc suyu » orgulu pilâv » şumul » endustriyalizm » cayır guzeli » okul cocuğu » mecus » ovur »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.