tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırıp gecirmek » us » kunguldeme » kaşıkcıkuşu » dort donmek » imtihana cekmek » ucmak » avar » adam kıtlığında veya yokluğund » projektor ışığı » cepcevre » kıyafet duşkunu » alcaltma » kul ufak olmak » oruk » kor topal » inmek » muslumanlaştırmak » goz kaşsuzmek » tuy sıklet » buyrukcu » cekmek » yağmur olsa kimsenin tarlasına » benlikci » kosele taşı » balcık inciri » ustun bulunmak veya gormek » urperme » goz kadehi » gok yakut » musluman adam » nalcalı » ozenli » turkce » ozdeşleşme » barut fıcısıgibi » gozu bağlı » yuzune gulmek » cevik » tuysuz » utusuz » kazanıkapalıkaynamak » ozsever » hayalifenere donmek » habeş » capkın » borc almak » corba gibi » meniskus » cekemez »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.