tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müsade eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
toz pembe gormek » kapıbir komşu » cekirge şalvar » purin » major » suzgunluk » goruşbildirmek » cevirici » hidrokarbur » gure » onceleme » takla boceği » kan canağıgibi » fırıldak ciceği » koşebent » uvertur » zatulcenp » hatırıicin » cadırlı » şakşakcılık » gok kır » harekete gecirmek » cemrek » celtik » sokuş » yapıldığında zararıdokunacağıd » ter dokmek » nakliyatcılık » bolivyalı » duyun » korpe » kepceli » fare cıktığıdeliği bilir » ric at etmek » butunu hars ekin » kuresel ucgen » yururluk » alcaklaşma » ustencilik » gureşme » gocken » ic cokgen » yureği ferahlamak veya hafifle » cakıl » sıcan deliğe sığmamış bir de » carpıklaştırma » cizelge » ongorulu » ın in un un » sutlenmek »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.