tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müsade eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulbul gibi şakımak » diline dolamak virt etmek veya » ihtiyac » talih oyunu » hıckırtma » kecelenme » yureği boğazına tıkanmak » cıkınlama » gozleme » halkcı » tenezzul » cehre » fransız » etme bulma dunyası » gumuşgrisi » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » curuk carık » poliuretan » cifte kıskac » coz » bicmek » ozel » başbıcağı » gullâbicilik etmek » uzum asması » oluşturduğu siperler borda ka » tirşe gozlu » pekiştirmek » arapcalaştırma » bilgic » leffuneşir » susmek » kazanclı » goğsunu gere gere » iftira etmek veya atmak » gecmek » dilli duduk » icin icin » aktualitesini kaybetmek » kotu » yakıt gostergesi » yabancısaymak veya tutmak » cocuk bezi » mukellefiyet » goynuk » tek tuk » başıdonmek » altın koku » cuha ciceğigillerden tohumu k » kulucka donemi »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.