tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşkunler yurdu » ozelleştirilmiş genellikle di » palet » sodyum klorur » sulfur » caylak fırtınası » cekmek » goğsunu gere gere » icitme » ceşitlenme » atladıgecti genc osman » gulculuk » zahmet etmek zahmete girmek ve » soz yitimi » domuz gibi yemek veya tıkınmak » acem » macar salamı » kacışılma » kalcalı » kuluckahane » ağır işitmek veya duymak » yureği goturmemek » keyif benim koy mehmet ağanın » uclu » duzeltmek » yukarı goğe doğru olan yanı » keceleşme » fon muziği » burgu » başkurtca » habeş » amatorluk » capraza almak » yuksek fiyat » carptırış » oteki beriki » doldurulmuşcam seramik veya c » cek » zararına kazanc sağlamak » bıcak vurmak » musaade etmek veya buyurmak » boğure boğure » kalem komuru » arazi acma » mujdelenmek » ust başı » soz konusu olmak veya soz konu » allah vermesin » kucaktan kucağa dolaşmak veya » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.