tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağlayış » gecer akce » duyun » gelinfeneri cerasus padus » gule gule » gun meselesi » cerezci » cirkinleştirmek » camaşırcılık » cokbilmişlik taslamak » ice kapanık » tufeklik » ne munasebet » taahhutlu mektup » arap zamkı » calık » odun vermek » nasihat etmek vermek veya nasi » koc yumurtası » temiz kanıda vucuda dağıtan or » moral cokuntu » sescil yazım » uslûplaştırma » keceleşmek » catkılı » şefaatcilik » yuk katarı » hindistan cevizi » hafta sekiz gun dokuz » putur putur » oyuncak » goz kesilmek » gokcul » agrandisor » yon eki » kacan kacana » bıcağın keskin olmayan ters ya » guz » uc » gorumluk » celikhane » cift » sus bitkisi » kecileşmek » ici goturmemek » akca armudu » istifcilik » anlamına gelmek veya manaya ge » gozu dalmak » cehrece »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.