tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kureleme » fikstur » iyi yurekli » on » dalgıc » cokertmek » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » tavanına cokmek veya yıkılmak » comez » golgelendirmek » cevgen » polemiğe girmek veya girişmek » notrleşmek » masoz » gul gibi gecinmek veya yaşamak » cep harclığı » unlem » cayırlı » ulûhiyet » dişgostermek » setlic » sun î solunum » cultar » pelikul » bitki sutu » başına tac etmek » aykırıduşmek » karikaturluk » koltukculuk » guc » unite » icerik » ters yuz ters yuzune donmek » yuzsuz yuzsuz » muzik bilimi » ufleme » ustu kalsın » acmak » zaviye » cingene kavgası » karikaturculuk » yuzunden akmak » munhal » gol başı » ceset » lâgun » hafta arasında veya icinde » urus » rukû » hititolog »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.