tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müsade eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık sayım » nufuz etmek » cok şey » gozleri takılıp kalmak » goz » balast direnc » başbaşa veya kafa kafaya verme » calışma saati » oz » ust » kostum » kancılarya » kok bilgisi » ufunet » yonetimi iyileştirme tasarısıv » comez » ağac kurdu » tekduze » guneşalmak veya guneşgormek » duşurmek » burcak » sur at » cizmek » pacalık » dunyayıtoz pembe gormek » rukun » cicek » dinamitci » yakın cağ » azrail e bir can borcu olmak v » uzun parca » atladıgecti genc osman » asbest yunu » toplandığıbolum » ceyiz duzmek » haclılar » dışıkalaylı ici alaylı » gureşilmek » hallaclık » hararet kesmek veya sondurmek » bolşevizm » yuvarlak unlu » olumsuz » sodyum fluorit » mulâhazat hanesini acık bırakm » cınlak » ozu sozu bir » ağac morus » malûm ya » borekci »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.