tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müsade eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yer opmek » benzi kul gibi olmak » munakaşa etmek » cıfıtlık etmek » mutenavip » mumasil » gomuş » dokmek » buyuyuş » başkurt » kuveytli » dır dir dur dur tır » musemma » kopek sarımsağı » kapıyıacmak » dortnala kalkmak » etuv » kılıclayış » korpe » cakmak » ayıgormeden bayram etme » blofcu » cekmek » gunduz gozuyle » turk kupası » ust uste » cat pat » gon » cabuk » gunberi » kancılar » cift direkli » keci soğudu » curlatma » ceşitlenmek » eskişehir taşı » secmek » ortme » hesaptan duşmek » sucluluk duygusu » korleşmek » kılıchane » mutecanis » failimechul » gok atlası » adliye encumeni » basit cumle » işi uc nalla bir ata kaldı » tahmisci » ozlu soz »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.