tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gun gune uymaz » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » tırtıl cekme » fotoğrafcı » goze yutarlığı » seksen kapının ipini cekmek » ortadan kaldırılmasısiyaseti » kuşayiş » muttefikan » gozukme » oykunme » takayyut » cok sesli » gidebilen sekiz kucuk taş piy » sultan boreği » karacaylı » pacalarından akmak » olcuşmek » parcacık » goruntu » tam gun » cağırılma » doner sahne » su boreği » cekiş » dokuluş » kavara cekmek » goynuk » kut » ictensizlik » tekcilik » cetinleştirmek » cokrama » hindolog » ucmak » goğus kovuğu » odemek » donme ekseni » cılkıcıkmak » kece kulâh etmek » cıkarmak » cicek tacı » can ciceği » ici icine sığmamak » soz arasında » yokculuk » kızılkok » kopcalanma » dona cekmek » mulâhaza yapmak »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.