tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müsade eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kahır veya kahrını cekmek » orgu » bektaşî babası » gotten bacaklı » başoğretmenlik » arozoz » temayuz » cur et » ornekleme » gosteriliş » kokertmek » dolaba girmek veya gelmek » catılmışkirişsistemi » tutumu akliye rasyonalizm » gercek sayı » carpmak » urkutmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » icitme » bıyık burmak veya bukmek » organların her biri » notrleştirme » duşman » yukseğe cıkmak » sungerli » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » supruntu » ozgunluk » muttehit » goz akı » kazancsız » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » suclandırmak » tarih atmak veya koymak » dişcekimi » suzulmek » kız bocekleri » kabuk bocekleri » cokrağan » mulhem olmak » camaşır sepeti » istimzac » keder cekmek » dinim hakkıicin veya dinim aşk » yureği kararmak » sicilyalı » turkuaz » bezi herkesin arşınına gore ve » gozleyiş »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.