tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozlem » kacık » buzgusuz » tam adamına catmak » calışma masası » ileri gecmek » otme » ağzıacık ayran delisi veya bud » i » dokuz yorgan eskitmek veya par » kafasından cıkarmak » gomlek » sorma kişinin aslını sohbetin » catlayış » her biri mesame » gic » carşılı » işi ileri goturmek » nufus coğrafyası » terettup etmek » pof » dansoz » formul » soz almak » kırlangıc fırtınası » kok kırmızısı » yuzu yerde » oğrenci kartı » ruşvet almak » başa gelen cekilir » anasınıeşek kovalasın » ic salgıbezi » tuzel » meş ale » yuksek okul » hungurtu » yağmurolcer » allah gecinden versin » bicim » olcusuzluk » kan beynine cıkmak » denetci » falcata » gurultu » kılıclama » surunmek » gocuk » on ses » tazıo tazıama culu değişmiş » donup dolaşmak veya done dolaş »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.