tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
percinli » luks » arkaustu » kabak cekirdeği » dernekci » ağır arac » allah taksimi » hucum » cevrim » ovuluş » gomuk » ilk once » şofor muavini » suzme » mizacgir » horozgozu » bıcaklatmak » cumhuriyetci » ebulyoskop » turumculuk » kongolu » baharatcı » tovbeli » cetince » olmez » mumanaat etmek » altlıustlu » gununu veya gunlerini saymak » bahcesiz » kamcılaşmak » oluşturduğu demet » cemberlenmek » imparatoricelik » duzmecilik » gunduz gozuyle » yuksek okul » oylesi » arafatta soyulmuşhacıya donmek » cıplak maden » mahagoni » oşurcu » kazanclı » bicimini alır hidrojenle oksi » tutsulenme » duşurmek » cıkmak » suresiz » kacık oz » calışmak » canına tukurduğumun veya ufurd »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.