tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müsade eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekmelik » ciğer kebap olmak » ve katımadde » koruyup iyilik getirdiğine ina » tasar cizim » corbacılık » ihtiyat akcesi » ozetlenmek » gagavuz » it izi at izine karışmak » uretmek » organik kutle » ulkuleştirilmek » tul » cekirdek » calap » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » toreci » turkleşme » boyle » ağaclık » phlebotomus » koclanma » şanından olmak veya şanına yak » venus » citmek » sulus » bolu » ulkeler arası » evrak cantası » catlak ses » nukleer reaktor » cakmak cakmak » yuzme » oz guven » gozukme » acmak » cicekci » kortizonlu ilâc » uzum uzume baka baka kararır » yuruk at yemini artırır » kelepcelenmek » gorunmez kaza » deliye donmek » canıcekilmek » gelişmişcanlı » le » vergi kanunu » muteessir » ışıkolcer »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.