tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parcalarıkaynaştırma işi veya » cağ » kucak cocuğu » ustcavuşluk » etci » itilâfcılık » cağrışımlı » ceremesini cekmek » bir ağac ciğde zizyphus jujub » gozeler arası » kuplu » hurriyetsizlik » fuze » icerlek » iskele kelepcesi » dunyaya kazık cakmak veya kakm » hastahaneye kaldırmak veya yat » gunun adamı » ozverili » ortusuz » sm » kufur kufur » dayanamamak » kırılıp dokulmek » gorunurlerde » mac satmak » muellif » utuculuk » geceli gunduzlu » tevarus » buğday surmesi » bulbul » mulemma » lisanımunasip » tumlec » katıyurekli » dilinden duşurmemek » uzerine almak » musevvit » bildirme cumlesi » kalbini calmak » ceteleştirme » centilme » hayvan elephas » gunlukcu » diken ustunde oturmak veya olm » golgelendirmek » luzum yok » cetrefillik » yarayan celik disk »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.