tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eline ayağına kapanmak sarılma » ustune yaptırmak » buyulu » ortulu » tutun icmek » inmek » kok salmak » provokator » gobek odunu » uruşmek » acık fikirlilik » seyret » dort » dukkân » tumce » arac tığ » nefes cekmek » yeniceri » rantcı » husran » sumsuk » sonuc almak » tıpıştıpışyurumek » uc bucuk atmak » slovakyalı » dumen suyu » pekiştirmek » suflî » kucuk caplı » mayın dokmek » cırpış » gokcek » canına tukurduğumun veya ufurd » cağırtkan » duruk » nefesi kesilmek daralmak veya » tunclamak » bilincli » ozezer » donuk » horoz evlenir tavuk tellenir » turlu turlu » bicimselleştirme » hint kestanesi » bunların arasınıdolduran ozek » sac saca » sunnet cocuğu » ucu » kapısıacık » cakır pencelik »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.