tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz müsade eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cember » cekinilme » yunan » yağma etmek veya edilmek » dunden bugune » taammum » indukleme » oksuruk » kılıclı » gul gibi bakmak » karahanlı » sakın ha » lâmadan oluşmuş arasına yerle » suslemeci » gecersizleştirmek » kosele taşı » pirinci cok su kaldırmamak vey » sacıtopuklarınıdovmek » ovunc » cimentoculuk » ahıska turkleri » gozu gormez olmak » varoluşculuk » cift halka » orasısenin burasıbenim dolaşm » şilepcilik » kacakcılık » zararına kazanc sağlamak » bon » kap » coğaltma makinesi » muessir olmak » yuksek perdeden konuşmak » goz hapsi » cifte yemek » mesafe bırakmak veya koymak » cgs » bolumlenmek » icini kemirmek » cekirge » descartes cılık » cakmak » goreyim seni » roman » kalcalı » oz itme » goz bebeği » butceleme » cemberlenmek » durtmek »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.