tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müsade eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ovunek » opulmek » calımlıcalımlı » torpu » soylevci » ovmac » daraya atmak veya cıkarmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » soz veya lâf duşmemek » durme » cıkarmak » bezekci » nacar » cağla » caktırılma » tenasup » carpılma » acığa almak » himaye etmek » cadır ciceği » kerpic » mumeyyiz » etinden et koparmak veya kesme » cengel » konuk koşesi » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » kosnulluk » bocek bilimci » ucu herhangi birine dokunmak » carklı » balıkcın » coğunlukla » mulâzım » yeterlik onergesi » kahrından olmek » goz taşı » mumarese » bıcak gibi kesmek » cıtak » dolaylıtumlec » emekcilik » capsız » dokuk » gule gule » gucune koşmak » mum ciceği » anadan yeni doğmuşa donmek vey » benlikci » oldurme » cıkıntılarıolan organ »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.