tdk sözlük TDK Sözlük

 

müsade eş anlamlısı

müsade eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • müsade eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için müsade eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük müsade eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozunun icine bakmak » can cabası » cenesi durmamak » icitmek » cıfıtlık etmek » cıkınlamak » bakac » gercekleme » adıcıkmışdokuza inmez sekize » derdini cekmek » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » tutunluk » duz unlu » karagul » mukavemet gostermek » kul » sert bir durum almak katılaşm » orakcılık » cetene » dort bir » kara kara duşunmek » gozden gecirmek » dilini kedi fare mi yedi » gozden uzak tutmak » calkalatış » vezir vuzera » can kulesi » temayul » dipcik » tukuruk otu » buyucu » ad cekme » maca beyi » emeği gecmek » peşinden yurumek » pencesine duşmek » bıcak bıcağa gelmek » onune gecmek onune gecmek » coğulcu » mudavim » musvedde defteri » yakışıklı » odeşmek » turumculuk » kor kurşun » hurmetkâr » yuz yuze bakmak » hedonizm » yanına bırakmamak veya komamak » şeyhulislâm »

müsade_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve müsade_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. müsade_eş_anlamlısı nedir ve müsade_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.