tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
culu duzmek veya duzeltmek » secmek » varakcı » geciş » siyasetci » anlayışgostermek » bol bulamac » yureklilik » cembersiz » olmuş » kalburdan gecirmek » on secici » yurt ici » catallık » kalite kontrolu » kaynakca » comert » tez vakitte veya zamanda » korpecik » tatarca » nitroseluloz » m2 » tutuşmak yanmaya başlamak » olmez oğlu » yuz kızdırmak » yureği yanık » başdondurucu » sarnıc gemisi » aralarında onceden kararlaştır » ceyrek » cabucak » kulube » ustune ustune gitmek » ovunmek gibi olmasın » işin icinde işvar » uzuncalar » faca » kirec kuyusu » s » mesih » gunebakan » bromur » a dan z ye kadar » himaye etmek » yarım kure » tel cekmek » ulu » ıtlak uzre » artırılan bir manyetik alanın » monitor »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.