tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağza duşmek » temerrut etmek » kur asıolmak » sut otu » goruntu » cokmek » belediye sucları » celik parca » gurultuye gelmek » gozleri kan canağına donmek ve » kuluckaya oturmak veya yatmak » ekli puklu » cıngıraklı » kafasınıtutsulemek » coluk cocuk » oğretmenlik » karadağlı » celtikli » cayırlamak » sepetcilik » gedik acılmak » tahtalıkoyu boylamak » deveci ile goruşen kapısınıyuk » orakcı » karşıtı » mukeyyifat » oz kedi balığıgiller » camurluk » golgecil » duzeltmek » anasından emdiği sut burnundan » kundeden atmak » turkulemek » şeytan tuyu olmak » cepni » bukulgen » cullandırmak » kurtluca yer palamudu » ucmak » makyavelizm » deli gullâbicisi » cerkez » bitum » turkuleme » turkuleşme » uniformalı » copur » cekiye gelmez » pas gecmek » uvey evlât »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.