tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bu gozle » kurutac » yuzu ak olsun » cok sozlu » carpmak » cizginmek » gozunu toprak doyursun » işguderlik » purtuklenmek » ortaya dokmek » gezdirme kulağıtemizleme bici » mizacgirlik » ın in un un » cekemezlik » bağa bak uzum olsun yemeye y » aklında olsun » doşem » işbolumu » babamın veya ustamın adıhıdır » başbaşa veya kafa kafaya verme » alman » kartezyen » orneğin » ustunden şu kadar zaman gecmek » cozunmek » roproduksiyon » ici alaylı dışıkalaylı » boşol veya olsun » surundurmek » tehaluk » murebbi » cay saati » ağkepce » duzme » cabuk » muphem » ozbek pilâvı » orgutsuzluk » gıcık almak kapmak veya olmak » iz » kanlıbıcaklı » ademimerkeziyetci » fıcıbalığı » dokulmek » fince » sıcakca » burumcuk » goz kararı » yuzuğu geriye cevirmek » carşamba pazarı »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.