tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sahneye cıkmak » fır donmek » mustevli » takallus » cembalo » bıcakcılık » coğullaştırma » koltukcu » musemmen » torensel » ust deri altı » yuzunu ağartmak » cılgınca » yureğine sinmek » gorumce » balık kavağa cıkınca » kendini toparlamak veya toplam » nufuz ticareti » turel » iyi işdoğrusu » cumbuşlu » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » davranmak saygıgostermek soz » carice » kosemenlik » eline duşmek » sağgorusuzluk » surum » akaclamak » rehine koymak veya vermek » toplanmışbulunan bir sus bitki » populerlik » guhercile » tutununu tutturmek » mustahak olmak » şahadet şerbetini icmek » uzum turşusu » puskurme » kusku » ım » cıkmak » atcılık » tek cekirdekli » luleci camuru » hamsi corbası » icin kullanılır » goz nuru dokmek » yakınlık gormek » park etmek veya yapmak » cıkılanma »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.