tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mucadele » aliyyulâlâ » tatlısoz » oykunme » yuzsuzleştirme » enjektor » guvec » lâhavle cekmek veya okumak » yuzu soğuk » gunluk » turuncgiller » aklına takmak veya aklınıtakma » bağırıp cağırmak » cekirdekli » anas acuta » orasısenin burasıbenim dolaşm » eteğindeki taşıdokmek » carpınmak » ciy » acıktan » oncu oyun » arac » şolen » ad cekmeye girmek » karanlığa gomulmek » doğac » rehavet cokmek veya basmak » suclandırılma » sonmek » cift yıldız » yuz cevirmek » yerinden yonetim » frenkleşmek » calışıp cabalamak » curuk carık » martaval atmak veya okumak » gomulmek » colleşmek » muselles » cayıgormeden pacalarısıvamak » ucurmak » işkembesini duşunmek » cuval » uzum asması » gun » muctehit » catışma » ruşvet yemek » kumelemek » trafik mufettişi »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.