tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nobet şekeri » gecersizlik » viskonsul » buyukken daha kucuk duruma get » kısır dongu » cıngırdamak » huzunlendirme » yurutec » ozleşme » gozcu » iktisat etmek veya yapmak » hicbiri » batakcı » zembereği boşalmak veya boşanm » koktencilik » kure » caprazlaşma » munasebet » mutehakkim » tatlısozlu » turku cağırmak » kaptan koprusu » buyukseme » maltız » kolektor » ufunet » maddelerden oluşan varlığın he » kurdî » corap sokuğu gibi gitmek veya » hatıra veya hatır ve hayale ge » yakasız gomlek » cıkıntılarıolan organ » duzeltilme » mudahil » ancuez » baraj yapmak veya kurmak » sungerleşmek » kukremek » turlu turlu » gormuşgecirmiş » yediği naneye bak » huner » muessiriyet » koklemek » garnitur » viola tricolor » yangınıkoruklemek » cırcır » lokma dokmek » illuzyonizm »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.