tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goğusluce » onderlik » başıdinc » kulceleşmek » muhur kimde ise suleyman odur » durum durum » karamusal veya karamursel sepe » kosnul » ors ve cekic arasında kalmak » copurluk » arabasınıduze cıkarmak » cığalanma » cikolatacılık » cevrileme » başak » allah ın adamı » bandrollu » cift dikiş » sabahlar hayrolsun » mal mudurluğu » olumsu » puluc » golge etmek » acem pilâvı » muracaat » puskurtulme » yuzune bir daha bakmamak » it surusu kadar » oruluş » gockun » gur gur » mustefit » ruya » hamur corbası » cıngar cıkarmak » devlet duşkunu » camurlu » z » ağız ağıza vermek veya konuşma » cekememezlik » selâmunaleykum » ne haber » kız beşikte veya kundakta cey » kohnemek » cav » ozellik başkalık ayrım » boşluk » gosteri yuruyuşu » ozerk » pala surtmek »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.