tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mişli gecmiş » kalpakcılık » naturalist » soz sahibi » kerpicci » kılıfcı » cekmek » başa cıkmak » cayır kuşu » cobanlık etmek » gun doğusu » ortenek » ceyreklenme » olu » ismi cıkmak » duru » guruh » malın gozu » bohcasınıtoplamak » koşe yazısı » cozucu » goturulmek » kul sıkılmayınca hızır yetişme » koklu aile » yetkili yargıc » bisikletcilik » gun gormemek » deyip de gecmek » heyheyleri tutmak veya heyheyl » on veya beş para etmez » mustemlekeci » tekabul » kıc » veya giysinin uzerine konulan » turk kıyması » guluncleşmek » oy cokluğu » celik parca » kafasına gecirmek » sumerolog » o duvar senin bu duvar benim » sıcan duşse başıyarılır » tuhafiye dukkânı » tuketim » resim » duldul » İsa yıkusturdu muhammed i mem » secmeli » tevzi burosu » cakırlaşmak »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.