tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yurumek » usturmaca » capraz ateş » oz » cat pat » sosyal duzen » ote » onlemek » biyokatalizor » tunemek » terennum etmek » keyfi kacmak » calımlamak » kutleştirme » bilinclenmek » mulkiye memuru » başıgoğe ermek veya değmek » caltılık » goknar » surmek » ağzıteneke kaplıolmak » gecmek » surukleme » kabul gunu » tuzuk » korpe » kusuf » hatıra veya hatır ve hayale ge » askıya cıkarmak veya cıkarılma » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » cağlayan » baştan cıkarmak » yarım elma gonul alma » partoner » yonerge direktif » kupe » hakir gormek » fırdondu » varlıkta darlık cekmek » gec kalmak » yapmacık guluş » pencelemek » tam gun calışan kimse » trampetcilik » olum doşeği » balcık » maket bıcağı » mustağni » ot » eli ermez gucu yetmez »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.