tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozumleme » cıkarılış » cav » eyleme gecmek » kutleştirmek » sebep mazeret » cocuk oyuncağıhâline getirmek » hızla batmak » cekmek » guzellikle » cevirme ağı » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » rutbesiz » ac susuz kalmak » dulgerlik » uzum turşusu » kacamak yol » cıkılanma » koturum olmak veya kalmak » furs » komurcu » caresiz » gecer akce » da de » demirperde » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » olumsek » tuzlayayım da kokmayasın veya » ucmak » hışırıcıkmak » ibaret olmak veya kalmak » turkceleştirmek » madalyanın veya madalyonun ter » capul » gok evi » bıcaklatma » vişne receli » zumrutlenmek » uyku basmak veya bastırmak » carık » ihrac » işmi » caltı » gun veya belirli zaman aralıkl » celme atmak veya takmak » goturuş » sus icin » faslı » catallı » ure »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.