tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kampcılık » mustevi » yureklenmek » kulâhıma anlat » duzenleme ve filme aktarma işi » dovec » sofra veya sofrayı kurmak » uvez » calık kavak » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » sokağa cıkmak » yuzey şekilleri » carpma » kılıc » ustunde kalmak » karantina suresi » turk biberi » molekul » gungormez » millî mucadele » sun î gubre » kestane kabuğundan cıkmışda ka » dişleri dokulmek » temettu hissesi » mal mulk » guneşlemek » bolice » guzel » gon » regulâtor » kusu » evrak cantası » tombala cekmek » calışma gunu » minuskul » şeytanın bacağınıveya ayağını » icin » cargâh » cıkarmak » duzulme » uzerinde kalmak » faullu » gorev » ağız tamburasıcalmak » iş arî » cızıktırmak » tuneme » brıcka » yararlanılan bir ağac acacia » hakkısukût »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.