tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzluk » gibi » kul olmak » sulfurleme » gostermelik » hesapcı » gecmek » angstrom » gecimsiz » deli saraylıgibi » ucleşme » lâtin yelkeni » cakmak taşı » salkım soğut » kan beynine cıkmak » duzeme » patlak goz » olculendirme » cozunmek » cakıl cukul » fikir işcisi » sun » secim yapmak » sungerleşme » harclı » ovunme » şohretli » olcunme » ası esi » elinden bir işveya şey gelmeme » ren geyiği » aracılığıyla duymak değmek e » gormek » ıt it ut ut » carşafa girmek » centiklemek » ustu başıdokulmek » ilâclamak » fırcalanmak » dolleniş » malik » gozunu ustunden ayırmamak » gok ekseni » oksuruklu » fincancıkatırlarınıurkutmek » celiksi » tevarus etmek » ural dilleri » lâf lâfıacar » acık yeşil »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.