tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
garnizonlarına ve bu duzeydeki » muselles » ağzından girip burnundan cıkma » koy korucusu » sungu » celik comak » deveyi yardan ucuran bir tutam » ampirizm usculuk karşıtı » kusur » uretim artığı » kopek » eli dar veya eli darda olmak » ele gecirmek » gayrimuslim » neptunyum » dortnala kaldırmak » manipulâsyon » dere tepe duz gitmek » petek goz » pay cıkarmak » şişkofte » denetci » cağma » duz » otesinde berisinde » cemce » karakeci » arkadan soylemek » kavis cizmek » buyuksemek » ağzıyla kuştutsa » akıcıunsuz » sonuclanmak » civit mavisi » tapi kalmak oyunlarda » mik » bulgurlu kofte » dunya guzeli » korkunclaşmak » yurutuluş » kıt a sahanlığı » peştuca » oruk » otumluluk » ateşli silâh » kecisakalı » gece ucuşu » dağdağa kavuşmaz insan insana » klârnetci » cingenelik »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.