tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor ağac » yuzunden okumak » kotulukcu » ettiğini bulmak veya cekmek » veya kazanc payıolarak belirli » k k » cadır kurmak » guven vermek » cirişlemek » ad cekilmek » insan gonlunun artığınısoyler » mutekellim » ozet » cokmek » goz kırpmamak » toplantı konuşu bilimsel top » muruvvetli » ozden » yarın obur gun » şuyu bulmak » z » gecindirme » yerden yere calmak » kalsa veya kalırsa » tekci » carpıcılık » gormek » yapıldığında zararıdokunacağıd » kolayına bakmak veya kolayına » ici cız etmek » marpuc » mustensih » inşaatcılık » karburator » dilinin altındaki baklayıcıkar » humayun » acık » ozseverlik » merdane » el el ustunde oturmak » değişkene gore hesaplanan sayı » durzî » ağzının icine girmek » doşeme » kelime turu » w » kamcılatmak » yazılan yazıveya yapılan resim » akbalıkcıl » arkalıc »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.