tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağcekmek » cay evi » başkurt » kaya guvercini » curuk para karşıtı » temel civisi » akupunktur » cekim » sunger » kostumlu » monitor » yuzune karşı » ispenc » sungulenmek » icbukey » sublimleşmek » ozleme » doğen » actırmak » komşu kapısına cevirmek » mesket turkleri » yola veya yollara duşmek » poğacacılık » cakırlaşmak » ortak mulkiyet » soyunup dokunmek » buyuye kapılmak veya tutulmak » mukâfat » gecen » kok » savul savulun » munhani » salcalama » duygusal duşunme » işbirinden bitmek » calımlık » dolap beygiri gibi donup durma » sulûk » turkuleştirme » acak ecek » heyheyler gecirmek » gockun » muneccimbaşı » ormek » olumu goze almak » caldırma » gurcu » uc uca ucu ucuna azar azar » ateşacmak » icinden gecirmek »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.