tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortalığı goturmek » uşutucu » nişan yuzuğu » soz cambazlığı » yetki kanunu » oldu olacak kırıldınacak » ıl » goru » solpuk » gecmek » birey ustu » tıpkıcekim » acıkta kalmak veya olmak » bileşik onerme » yedikardeş » centilmek » yangın cıkarmak icin kundak ko » munevver » kimine hay hay kimine vay vay » cokmek » siluryen » başrejisor » minuskus » yenidunya » duğmesiz » kalıpcı » oluşmuşmotorlu arac » icyağı » nobet » buğusu ustunde » bir gozeliler » izinden yurumek » sızın sizin » aklında olsun » tecahuluarifaneden gelmek » hanefî » pence vurmak » kullenmek » muzakere » corba gibi » cevrinti » ne soyluyorsun » sumkurtmek » ipek boceği » dilinin altındaki baklayıcıkar » juglans regia » bicerdover » cıtlatmak » bugunden tezi yok » revu »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.