tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
malik » tahtadan yapılmışinsan veya ha » iktisatcı » şuphe etmek » oturuklu » denetcilik » sozun kısası » ummetci » gozunun icine bakmak » kimseden kimseye hayır yok vey » surulmek » koreltme » kısa cizgi » boykotcu » kafasına gecirmek » gok evi » destek gormek » hesap gormek » vucut » sıcan deliğine paha bicilmez o » uc bucuk atmak » dol doş » uzeri » cok seslilik » mubarek » amaclılık » pd » karım koylu » kullanılır » yapay dolleme » acmak » duşunum » percem » yakutca » ic » cunha » ocunu cıkarmak » pence vurmak » muesseseleşmek » havuc » carıklık » koprulu » ustune alınmak » puskurmek » kirec cimento gibi şeyleri su » yamcı » kece kulâh olmak » ık ik uk uk » catılı » ocakcı »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.