tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzenlemek » oğrenmelik » ucer » ozdenlik » ciğe » mustakar » belirsiz gecmiş » bilek gureşi » cokkun » geleceği varsa goreceği de var » gozleri kapanmak » gd » catı » ve kanunlara uymaksızın cebir » furu » gozu cıkmak » ozdeşleştirmek » goruşsahibi » kırağıduşmek veya yağmak » gunahsızlık » ogelerin oluşturduğu butun pa » gecmişi kınalı » saltanatcı » tervic » abdesti kacmak » kureselleşmek » sosyal statu » eteğine yapışmak veya sığınmak » dağveya dağlar gibi kadar » zulfaris » nobet » sutun acmak » acıcekmek veya duymak » felcli » bayrak cekmek veya asmak » mustezat » kulceleşmek » cekichane » cankurtaran canı » statu » kulfetli » donemec » tuz ekmek duşmanı » goz nuru dokmek » cın cın » kendini toparlamak veya toplam » surguleme » dunur duşmek » kispet cıkarılması » goz hapsine almak »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.