tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mudir » ucuz » ipek boceği » borc yiyen kesesinden yer » yuzunu yere getirmek » şeriatcı » salcalama » omca » kacımsamak » biciminde duzenlenen ulusal ve » lâstikci » azrail e bir can borcu olmak v » icini boşaltmak » guzelleştirilmek » suzgecleme » cadır » dokme veya taşıma su ile değir » ken » tiriti cıkmak » tekaut » yurumek » kaclı » tup gecit » ic » comelmek » kısmetinde ne varsa kaşığında » uflemek » kel olur sırma saclıolur kor » cekmek » cizinti » turşuya donmek » tum kirpikliler » ammada yaptın ha » duzeltilme » duşuncellik » anus yuzgeci » cuvalcı » cop arabası » ikbali sonmek » ağzına kilit takmak veya vurma » nobet şekeri » cizmeden yukarıcıkmak » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » akıllarıpazara cıkarmışlar he » kadidi cıkmak » ağzının muhru ile » cicek suyu » dortlu » ici icine sığmamak » luk »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.