tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekiclemek » berat kandili » elcilik » ağır soz » dişcıkarmak » surumek » gonul yakmak » bobreksi » carpıcı » ozgurlukculuk » tukuruk hokkası » koşe kapmaca oynamak » sprituel » alt ust olmak » gecit » duzenlenmek » goz goz olmak » bir sure ayrılmamak » besiye cekmek » orgutlendirilme » kaldırım doşeyen kimse » alak elek » yedi gomlek uzak olmak » rafızîlik » ya ya » ışınımolcer » goğus cukuru » yuk vagonu » gozu hicbir şey gormemek » dunyayızindan zehir etmek veya » mudafi » zumrut » beyaz komur » goncu » arpa guvesi » hancerlenmek » kotulukcu » tabak sevdiği deriyi taştan ta » surek avı » puskurtec » goz sevdası » kurklu » sırp » ifrat tefritte kalmak veya bul » ruzgâr altı » mubalâğalı » karakılcık » bir atımlık barutu olmak veya » evdeki pazar veya hesap carşıy » rontgen »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.