tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mağlup zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tutunacak dalıolmak veya olmam » tekci » ici kabul etmemek » dizustu » katmerli katmerli gulmek » kararmışve sertleşmişinsan der » hoduk » arak erek » gunahınıvermez » nufuzu altında tutmak » al elmaya taşatan cok olur » slavist » gucenmek » golgelenmek » kokorecci » buyuk balık kucuk balığıyutar » pa » kur » icim » muthiş » kırbaclanmak » cekinik » tukuruk bezleri » demetcik » maskarasınıcıkarmak » mayıs boceği » soz gumuşse sukût altındır » cipilti » yeşille lâcivert arasırenk el » bilimlerinin ortak adı riyazi » ayın on dordu » ok gibi yerinden fırlamak » duztaban » surumlu » kultur varlıkları » cengelleyiş » cekmek » cubuklamak » hapishane kackını » karahanlı » yaka bir tarafta paca bir tar » cıtlatmak » yuksek yaylak » deli gomleği » iftihara gecmek » flâman atı » carpıklık » ozellik başkalık fark » koydunsa bul » dokme »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.