tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tan ağarmak veya atmak » taammuden » yuz cevirmek » duşkunler evi » calgısız » guvenilmek » bir gunden bir gune » kupleme » kamcılatmak » akıl kethudası » mustensih » goz goz olmak » utangac » celmeleme » ufurmek » haddeden gecirmek » kostek » kornişcilik » cağırış » gokcul » teknik oğretim » değişen arac » elini belli etmek veya gosterm » şeylerden her biri tabaka » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » cucuk » insan konuşa konuşa hayvan ko » oho » bon » ceneli » akdeniz mavisi » acısınıgormek » şarkiyatcılık » ilgecli » tabakcı » ickinlik » vikaye etmek sıyanet etmek » sinuzoit » bir gomlek fazla eskitmişolmak » ortunme » cakıldamak » golgelenme » kazgıc » zevki cıkmak » organizmaların oluşturduğu bir » vay sen misin » yuzlemece » ceneye kuvvet » sus icin » yuklenmek »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.