tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunurcu » yola duzulmek duzelmek veya ko » cifttekerci » civit mavisi » dağarcığındakini cıkarmak » guvercinler » ortulmek » lâkırdıcıkarmak » kacmak » iğne atsan yere duşmez » coğaltma » olu deniz » malik » pabuc » acıkgoz » ucuk » oz » fırcalatma » soyleyeceği olmak » cingeneleşme » sitteisevir kapıyıcevirir » durum » tehacum » berguzar » bolumsel » İslâm dininden olan kimse » tırnakcı » cark » cıkarayazmak » yuz » sofrasıacık » uretkenlik » gumburdetme » gunu dolmak » sapınc » cekmek » muşteri hizmeti » muşkule » gonul eğlencisi » i tutmak » komurlu » ucuklaşmak » rest cekmek » suzuntu » mustafi » cur etli » ici vık vık fık fık veya pır p » vur patlasın cal oynasın » dikkat cekmek veya dikkati cek » surtuk »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.