tdk sözlük TDK Sözlük

 

mağlup zıt anlamlısı

mağlup zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mağlup zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mağlup zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mağlup zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sınıfta cakmak » cicek » golgesiz » boylesi » ornek » uniforma » emlâk burosu » cift cubuk » catır catır » cabuk » tagallup » muddetsiz » goz » ı i u u » cınsabah » guzel olmak » ici alaylı dışıkalaylı » buyutuş » cita » gormek » gungormez » protestanlık » denizden veya denizi gecip cay » goreyim seni » cozulme » aralarında onceden kararlaştır » calcenelik » maoculuk » kotulenme » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sumsuk » cetince » tahammul etmek » suzulmek » hesap gunu » kırıp gecirmek » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » soz duellosu » odunc » soze atılmak » allah yarattıdememek » goz goz » frenk uzumu » gumruksuz » suz » icine ateşduşmek » carlık » hic değil » daha neler » ettiği yanına kâr kalmak »

mağlup_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve mağlup_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mağlup_zıt_anlamlısı nedir ve mağlup_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.