tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oluşturduğu donme eğrim cevr » dovmek » galebe calmak » ic mimar » canorus » işdayıya duştu » utuleme » tavşan yetiştiriciliği » tur operatoru » ozelleştirmek » kecisakalı » ir » dort ayak » bulamac » kalıplarla desen yapılmışbez » deli raziye gibi » gonendirilmek » yuksek gerilim » tazıya donmek » yurek » muhurlenmek » ceyiz » allah ecir sabır versin » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » gozden gecirmek » kaşının altında gozun var deme » can cabası » kamcılamak » toprak cimento » ustune duşmek » yonelmek » derc » ana rahmine duşmek » cotuk » kafasıcalışmak » ustunde toplayamayan gafil » bicimini alır hidrojenle oksi » elci » aktualitesini kaybetmek » kucumseyiş » candan gecmek » gercekcilik » buzulme » kuculuş » guneşsistemi » tufekci » dışıkalaylı ici alaylı » col tavuğugiller » bulaşıkcı » selâm para kelâm para »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.