tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
keciboynuzu gibi » korlemeden » bak » korluk » maskesi duşmek » copurlaştırmak » duyuustu » otoparkcı » yalıbulbulu » calımlamak » sonuclandırma » dizlerinin bağıcozulmek » şoyle bir » sulfur » solom » kulte » bir dokun bin ah işit dinle ka » tek tuk » voli cevirmek » burumcuk » gecmek » taaccup » cadır » olcek » cabalamak » iceri girmek » olcerme » curuk » c » gulle atma » mubadil » bicimci » otmek » duşeş » cekmek » gecirtilmek » buzguleme » duşeslik » rektor » ulûfe vermek veya dağıtmak » medducezir » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » uc » ustune sevmek » cumle âlem » kuculmek » kucuk tovbe ayı » yapılmışarac damga kaşe » duşeş » surekli unsuz »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.