tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dolambaclı » cekelez » bicme » buzul cağı » kabir azabıcekmek » kacırmak » teslimiyetci » halil İbrahim bereketi » oz direnc » dokuntu » yuk vagonu » munakale » burnundan duşen bin parca olma » ozenilmek » kapakcık » sundus » zararlıcıkmak » otobuscu » suhulet » up » yetişen bir ağaccık corylus av » alnına kara surmek » gozle yemek » operator » torpu » yonelim » paraya duşkun » cirkeflik » sacıkılmak veya sacıatmak » kosnuk » govdesiz » eşek sudan gelinceye kadar dov » produktor » duzgu » gecit toreni » parkcılık » kopeklemek » muzik market » gorevdaşlık » kuşum » da var ki anlamlarında kullan » oluşmuşmotorlu arac » işine gelmek veya gelmemek » soğumolcer » ul » cepic » delgec » başmurettiplik » ust tarafı » oykulemek »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.