tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
y y » olum orucu » torel » sapıkca » guvenli » ikinci cağ » kalafata cekmek » doğuşcu » tazıya donmek » cekme » uzun yol şoforu » eli dar veya eli darda olmak » sesci » başıicin » gumul » kat î » sanayi bolgesi » didik didik etmek veya olmak » dunur gezmek » mucevherci » kaucuklu » hopurtulu » ya ya » onceki » yuzu karışmak allak bullak olm » baştan cıkmak » altın cağ » uşniye » tuzağa duşmek » yuzmek » ortalığı almak » hint kestanesi » kotuluk » it » cubuğunu tutturmek » curuf » sonlu buyukluk » atsan atılmaz satsan satılmaz » iştah kapamak veya kesmek » pabuc pahalı » yukletme » yapılmışalet » kucuk » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » kullanılan arac buat » soz » mukevvenat » yonetim yeri » ciceklenme » cordek »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.