tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
otesi var mı » yureği geniş » koyuvermek » altından capanoğlu cıkmak » bıkıldığıbildirilir » cok yavaşişyapan cevik olmaya » başıyastığa duşmek » bicimlendirilmek » lâcivert di » teamul » acısıcıkmak » karşılaşmalarda sayıları uyar » gumrah » at » kirec ocağı » tir » puruzlenme » yufka yurekli » sokmek » facalı » yureği yanmak » sungulenmek » dollenmesiz ureme » muzaheret » durdurmak » kanun sozcusu » ac bîilâc » calmadan oynamak » acmak » cağırılma » duze » korelmek » İsa yıkusturdu muhammed i mem » lâf veya soz altında kalmamak » yolu acık » kucuk » arac » hayata kusmek » curum » yuz goz olmak » yururlukten kaldırmak » genel kutuphane » bicimsizleşmek » duğuncu » munfesih » şolen cekmek » gonul maskarası » guvence » yuzer havuz » mubrem »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.