tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eteğine yapışmak veya sığınmak » dağıtım burosu » batınî » cekimolcer » gonendirmek » yuklu » mutebahhir » iyi gozle bakmamak » kadınduğmesi » yandıgulum keten helva » lâtin ciceğigiller » yediği onunde yemediği ardınd » suzgunluk » tunclaştırma » sozune sahip » cekişmek » gocmek » cişetmek » un almak kazanmak salmak veya » donenmek » recete » guc birliği » gun doğmadan kimliği soylenmez » soğuşlemek » pic kurusu » gonlu akmak » taşkıran ciceği » kotu » karmac » hayalinden gecirmek » pacal » doşenmek » ozletme » cunup » borusunu calmak » mucellitlik » guneştekeri » sağyap » kerpicleşmek » cit sarmaşığıgiller » kapcık » gokce » sozu dağıtmak » carpış » gozu korkmak » hâk ile yeksan etmek veya olma » kustahlaşma » individualizm » uyandırmak » oto parkcılık »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.