tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutekâsif » yandıgulum keten helva » kucuk » yuz kızdırmak » kırıkcılık » kamcı » goğuslu » unlu duşmesi » etmediğini bırakmamak veya kom » ağzından kacırmak » izdivac etmek » tervic » daha neler » uzerine atmak » posteki » olu yemeği » damak unsuzu » jeofizikci » ozumlemek » goruculuk » tekeline veya tekellerine alma » catal kargı » gozu korkmak » şuyu » korleştiriş » cekem » cift capraz denir » uzak doğu » ciğrenkcilik » trenckotlu » pas gecmek » kadiriye » dovuşken » musteşar » cılbır » acıklar livası » erkeklik sende kalsın » mavi boncuk kimde » eskimoca » koreliş » duğun dernek » kulfetli » yuzulmek » ortadan soylemek » başınıcatmak » paldır kuldur » cayırlamak » parıltı » gutmek » mubadele »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.