tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşe kapmaca » nufus kesafeti » dikilip durmak veya kalmak » transfuzyon » gubrelenmek » gozu sonmek » calkağı » kır gulu » vasatî sur at » tukenmez » zaturree » tokezlenme » cıkrıkcın » tacsız » kureyici » soylenmek » yol acmak » cakma kapı » dil surcmek » corbacı » alevîlik » atcı » cok sesli » teslimatcı » su gosterdi » yeni gineli » gecim » belirten kural » percinli » horguclu » munteha » recel » icinin ateşi kullenmek » cocuk » yasak bolge » sorma kişinin aslını sohbetin » kepcelemek » duşes » cetinlik » toplu goruşme » avar » mekanikcilik » oldurmek » uc beş » cizici » uşengen » conk » oldurtmek » surnaturalizm » umum mudur »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.