tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
odun » otoparkcı » baygın duşmek » iceri » ses yonetmeni » bıcılgan » bicimsellik » olgun » durtulmek » kan cekmek » gokce » vus at » manikurlu » allah ından bulsun » dumtek tutmak » yoneltmek » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » soluğu bir yerde almak » paraşut » catır catır » muddeiumumîlik » yuzeyinin her noktasına basınc » cokları » harc » ciftelenmek » olcme » metanet gostermek » yukarı goğe doğru olan yanı » aldangıc » gun bugun » buz ustune yazıyazmak » bolivyalı » ilaclanma » sırtustu » tehacum » tehyic » cıdam » ciğciğyemek » gecit hakkı » actırma kutuyu soyletme kotuy » faaliyete gecmek » luzucet » ısıolcer » ici bayılmak » şansolyelik » kirecsiz » gozaltı » veya metal bolum » gozculuk etmek » alacabalıkcıl »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.