tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rehber oğretmen » icapcı » cikolata yapan veya satan kims » gorevli kişiler » gormuşluk » kurtun » harp acmak » cıbanbaşı » c » sovgu » uykusu başına sıcramak » bitki alkanna tinctoria » jon » dibi gorunmek » ciriş » den eylemek » uclemek » ve daha başka ekonomik etkinli » boylece » cirozlaşma » cıban ağırşağı » İsvecli » portfoy » teşerruf etmek » inmek » kıc » ş Ş » mucahitlik » gecmişola » başıcekmek » cubuklamak » cinko » cirişli » hatırlatmak » kimin arabasına binerse onun t » suregelme » hiclik » duzence » beli acılmak » carpma işareti » aşure gunu » ruzgâr tutmak veya tutmamak » nubuvvet » tukenmek » ağızdan burun yakın kardeşten » bağlaclıtamlama » cerezlenme » kor bağırsak » kopeksiz » allah ın emri »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.