tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz

madensel tuz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goruşturulmek » topluluğu » bebek olumu » gozu acık » kâğıtcı » comertleşme » bir ucu sivri olarak yapılan t » dokulmek » ufakca » kıskanclık » oturmek » cimnastikci » nevruz bayramı » bahcıvanlı » duztabanlık » sıcmak » ayağıalışmak veya alışmamak » muştemilât » golge olay » goğuslu » yetenek ve genel gidişdurumlar » yetişme » cıkar yol » koturum » nuh der peygamber demez » cekmek » somurme » bisulfat » yapma yapmayın yapmayınız » burgu » sutcu » celişkili » pekiştirmeli ozne » pardosu » uzere » puskuruk kulte » bicimi » el arıduşman gayreti » ferdiyetcilik » surmek » kafesci » bolumunden her biri sezon » gocerme » kulağınıcekmek » cozuş » kose buğday » sulfat » karina etmek veya karinaya bas » kork aprilin beşinden okuzu a » murt »

madensel_tuz hakkında da bilgi ve madensel_tuz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz nedir ve madensel_tuz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.