tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yorgunu yokuşa surmek » bakır calmak » cıngıl » borcunu bilmek veya saymak » avanakca » cekingenleşme » icim » buyuk anne » kelle goturmek » cıkarmak » ozenc » nukteli » i » ictikleri su ayrıgitmemek » yuk vagonu » kutuk » calınma » hazır duruma getirildiği omurg » pluviyometre » meydanıbirine veya bir şeye bı » cabuklaşmak » keloğlan » tek cenekli » calmak » kirli camaşırlarınıortaya dokm » dokuntulu » guncelleştirmek » gecersiz » alcak yaylak » gorkemli » uzlaşma sağlayan » şakaya boğmak dokmek veya bozm » temiz kanıda vucuda dağıtan or » yayılmasınısağlayan cihaz » bocek » muft » bicimde anlatılması edebikelâ » oncul » ilâclanmak » arap tavşanı » ic » ceşnici » cokmek » takipci » ozelleştirilmiş genellikle di » mutemmim » yarayan kuru ince yaprak » ur » dokuntu » soz temsili »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.