tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cay saati » geleceği varsa goreceği de var » cağrıcihazı » her biri mesame » dansorluk » koyculuk » top gibi gurlemek » toplu calışma » juglans regia » cakıl taşı » ordurmek » cadır canağı » cur etlenme » ric at » buğe » uşengenlik » uvez » camaşırlık » b » tepesinden veya başından kayna » mubalâğasız » yuze guluculuk » bektaşîlik » saclısakallı » muheyya » recete » kotu olmak » sumbulteber » kır bekcisi » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » mor otesi » ors » ic deri » mantık oncesi » munasebetiyle » koy oyunu » başından buyuk işlere girişmek » lehinde soylemek veya bulunmak » uzumculuk » pocuk » orgutlenmek » arkasınıveya peşini bırakmak » surdurumcu » gunun adamı » irade beyanlarıile gercekleşen » akaclamak » surmek » uctu uctu » usanclık » ac kalmak »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.