tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mirac » atom cekirdeği » metal parca » celik parca » yakasına cokmek » duello » patlak goz » vukelâ » cancı » golcuk » buro » yoluna cıkmak » murekkebi kurumadan bozmak » antrenorluk » govdeye atmak veya indirmek » cıtır cıtır konuşmak » ustelenme » merkezî yonetim » cullandırma » icinden gecmek » esmer kufler » koşelik » cotanak » analıkuzu kınalıkuzu » murdesenk » yurek ağrısı » bocelenme » gozetilme » butce » mutalâa » dolambacsız » mufit » allah bir dediğinden başka soz » tes it » gecce » tumen » istizan etmek veya eylemek » kışdonemi » şoyle » soz almak » oğurtucu » citi yapmak » kapuşon » kafasına soz girmemek » ucgul » dugâh » gozunu kırpmadan » suya gostermek » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » ruşvet vermek »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.