tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şeytan gorsun yuzunu » salcalık » helenistik » sanskeritce » kup » cetrefilsiz » ickicilik » kos dinlemek » tarla acmak » tekaut olmak » yuzu kalmamak » tekcilik » kurekci » zararına kazanc sağlamak » bayrak cekmek veya asmak » yukumluluk » murevvic » oteki beriki » osmanlıcacılık » adam adama savunma » ortalığıkırıp gecirmek » un almak kazanmak salmak veya » yerleştirilen demir parcası » gorevli kişiler » vermek » doğuşken » ciğrenkci » muzik corner » purtuklenmek » ozdeşlik » erkec » ters yuzu » zayıf duşurmek » cakmak taşı » bicimli » giysi » kolen olayım » fıcıbalığı » amac edinmek » duduk makarnası » recete » ordek » kopuk » kostekleniş » surgulemek » gormek » ağzına geleni soylemek » lubnanlı » iştirakci » musademe »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.