tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tırtıkcı » art avurt unsuzu » yetişen bir ağaccık corylus av » cacaron » aklınıcelmek » icindeki en kucuk birlik » ictensizlik » ıl » gozunun onune gelmek » muracaat etmek veya muracatta » cıl » donem » muşirlik » amac » kultur cevresi » yerlerde yetişen bir bitki me » oğutuş » cıkrık » cekiş » tac giyme toreni » camura yatmak » ucayak » oğretim » mutculuk » ustencilik » sozde » nutuk atmak veya cekmek » babıâli » sedefci » kucak acmak » catıpenceresi » ıskaca » bulutcuk » muftehir » cıt cıkmamak » agrostemmagithago » cuhelâ » bekci kalmak » ozveren » nukte » catır catır sokmek » yukselim » gece » ve bu koldan olan kimse » surerlik » dunya gozu ile gormek » grizuolcer » basınclama » oğutucu diş » hint fıstığı »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.