tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fırcalatmak » calışma masası » yuk arabası » gudumluluk » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » tefekkure dalmak » şuphesiz » banyo kuveti » ucten dokuza » babam » oğlak donencesi » davul birinin boynunda tokmak » dokuluş » teşekkul etmek » olum sigortası » tarafından arabacıicin armağan » broşur » yanay duzlemi » yuz kaplama » ilâclamak » kokenli » gun doğusu » norvecce » canak » almancılık » puf » yonetim gideri » amerika bademi » saksıguzeli » leke surmek » oğretim yardımcıları » celtik » cirişlenme » duğumunu cozmek » ne o » duduklu » az gormek » cozmek » ıslıklıunsuz » kohne » gercek dışı » klorur » mulâhham » işgucu » silindir prizma vb bicimindek » giysi » nabzına gore şerbet vermek » cağıra cağıra » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » kırlangıc otu »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.