tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hur » kızılbaşlık » sandvic » yamcısız » ateşci » cekmek » gomlekci » zangocluk » belini doğrultmak veya doğrult » kuf » coğunluk » uzerinden dokulmek giysi icin » servis asansoru » gozunun ustunde kaşın var deme » kadar ıskarmozlar arasına uyu » cıncınlatmak » allah ovmuşde yaratmış » ışık golge » dokuntu » adana kebabı » mulâhazat » elini surmemek » odemek » gecişhakkı » maddî olmayan manevî şeyler » ortulu » busbutun » percinleniş » cizmek » cıngar kopmak » gecmişi kandilli » hur teşebbus » biciminde duzenlenen ulusal ve » mukâfatlandırma » guneştekeri » mulâyim » bazlamac » dur » aletler butunu » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » insan bicimcilik » muzikalite » calıkuşu » plâncete » hareketin yeniden kurulmasıyla » turk » duzence » yeri var » gece » bez tuyler »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.