tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cimentolamak » tesettur etmek » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » işayağa duşmek » uzumunu ye de bağınısorma » sokmek » ici beni yakar dışıeli veya s » kapsama icine alma icerme » kimse » aslî nusha » sel gibi akmak » gorulmemiş » korluk » otre » korukcu » kabul gunu » capalama » sucsuz » cıkıntısız » deli danalar gibi donmek » gununu gormek » duzlem » sansur » ay » sayısınıallah bilir » arslanın adıcıkmış cakallar b » iz ac etmek » kırağıduşmek veya yağmak » aramak » olum » ozumseme » oncecilik » konsolitci » ic gecirmek » ozleşme » gozleri kan canağına donmek ve » boru değil veya boru mu bu » kamcılayış » c » aklınıcalmak » inanılan iyilik kaynağı » an aneci » altından capanoğlu cıkmak » yerlere gecmek » incelenmesi muşahede » toharca » tufekci » dunya » bayrakcı » ıslahatcı »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.