tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
allah taksimi » cirkinleşmek » yeşilcekirge » salıncakcı » ferahnuma » koşe kadısı » vazgecilme » cene yarışı » inayet etmek veya eylemek » catlatmak » rolâtivite » gelgecci » memleketci » oz yapı » ihsan etmek veya buyurmak » bric » cıkışma » tac » ad cekmeye girmek » bunların taklidi olan madde » cıkrıksız » ters acı » pecesiz » copleme » kupe » okuz » catık » odevli » hoykurme » sozsuz » huvelbaki » cavelâ » canak » goruşturulme » yapılan fıcıvb » lâf cıkarmak » cerceveletmek » ateş » mufret » ortaya surulmek » surum surum » gecgeclemek » soğulmek » sonucsuz » işcıkarmak » voli cevirmek » servis otobusu » koksuz » dost başa duşman ayağa bakar » sonuclamak »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.