tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yalancıod ağacı » duzleşme » panslavizm » boğazına duşkun » acısıcıkmak » muessese » cevrinti » rontgen » kırmız boceği » cırcırlamak » dortkenar » yuz tutmak » ışık canağı » gurultuye veya patırtıya pabuc » guvenceye bağlamak » vur abalıya » olum » alın damarıcatlamak » mukâfaten » anuri » tartışma goturmemek » kor yılangiller » patlangac » kalbini calmak » sun î solunum » mutevelli heyeti » cokelti » ucretlendirmek » cenaze toreni » ucuza cıkmak » kucuk terim » ustune gecirmek » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » ici kararmak » ic » dunyayıtoz pembe gormek » gozu bağlı » burgu » kulup » cıplak resim » entelektuellik » alnına kara surmek » kundak sokmak veya koymak » yayılmasınısağlayan cihaz » catlama » catır catır » carşamba pazarı » hilâfetcilik » mustevi » halka veya âleme verir talkını »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.