tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacıntı » lâtin cicekleri » mulkî » kuvvetolcer » govdesiz » ucuşmak » ac bırakmak » munhat » olcmek hesaplamak hesap etme » ım » yuklu » oğleustu » yere gecmek » taşcı » sınır cekmek veya cizmek » purcek » yerden goğe kadar » değişim yonetimi » adı » durmece » iz ansızca » cincilya » ahzukabz » dunyanın birşey i » mutevellit » cirkefce » bicimcilik » batınî » ozgul » humayun » saygıduymak veya beslemek » alcak » gundelikcilik » uscavuş » surgulu » penceleşmek » kulleme » bir kalem gecmek » ozgun » hristiyanlık » ne demek » oğrenci bileti » lvendula staechas » maketcilik » ateşsacmak » kamu duzeni » catkı » ural dilleri » kor nişancılık » kor »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.