tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kabahat samur kurk olsa kimse » ozerkleştirmek » cayırlatmak » defol » yuzdurulmek » cincilyagiller » gumuşbalığıgiller » olu yemeği » gecerleme » cekmece » ilgi cekici » mız miz muz muz » gece gunduz dememek » parıltı » lule lule » karacalı » hamsi corbası » allah akıl fikir versin veya a » mektepten cıkan eşek marsuvan » patırtıya veya gurultuye verme » hareket » kotuleştiriş » spotcu » bel kundesi » cangırdamak » durdurmak » defter acmak » sevinmek sev in sevdirmek se » cok karılı » mektupustu » sulfurik asit » suyu kesilmişdeğirmene donmek » fiks monu » ac bîilâc » direksiyona gecmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » emekci » eşkenar dortgen » ecel teri dokmek » koturum » gomme » gecirici » maketci » corten » ceyizcilik » ayağınısurumek » kuvvetini gosterir » sesini yukseltmek » zebur » başıbelâya girmek veya uğramak »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.