tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gurul gurul » iyi kotu » bir gun evvel » umidi sonmek » akşam ahıra sabah cayıra » arnavutluk » kopurme » teceddut » yatışma ozelliği olan yatıştı » nar ciceği » ciftcilik » oğretilmek » mujdelemek » yuzden » coğur » eğri yuz » suru » catak » mevlâ » surundurulme » catal bıcak takımı » suclama » yara acmak » surcmek » bukumlu » gencleşme » karım koylu » hoparlorsuz » bicimini alır hidrojenle oksi » altayca » cul » ortak yonetim » ustadane » kolcaklısandalye » icinden cıkmak » uzumsuz » lık lik luk luk » kurdîlihicazkâr » bir elle verdiğini obur elle a » acıktan para kazanmak » duduklemek » iktisatcılık » cakma kapı » toplac » sozde » iki yuzlu » dunurluk » mufteri » gosterişsizce » sorgu suale cekmek »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.