tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalburustu » kostekli » aliyyulâlâ » duk » pulucluk » buzme » kustere » ozgunleştirmek » yore » cadır kurmak » tevazun » ıtriyatcı » bulamac » sen sağ ben selâmet » Şafiî kopeğine donmek » ben hancı sen yolcu oldukca » carcur etmek » lutfetmek » catışma » kebapcılık » değerlerine yapılan yeni eklem » taharruşetmek » biri nusha » acık duşme » sosyal statu » cokcu » lâcin » somestr » oz beslenen » mahrec » iştahıacılmak » olcturmek » oğretim » başıustunde yeri olmak » bordur » carcabuk » tavukgotu » munafıklık » pacavracılık » bir şeyler veya bir şey olmak » kucuk gezegen » gor veya gorursun » parasınıcıkarmak » dar kacmak » kotuye cekmek » tumden gelim » oclu » fuzen » recine kanalı » purin »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.