tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakılıkalmak » sut dişi » bulunduğu yer basamak » harac » goru » gozleri acılmak » gun » kolcak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » alımlıcalımlı » gosteri » lule taşı » tunc » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » oğretme » sırp » kazancsız » yuzu ak olsun » yuk » ayağınıveya ayaklarını opeyim » tore » oksuruklu » avrupaî » ciğkacmak veya duşmek » gucluğu veya guclukleri yenme » feneri nerede sondurdun » purdikkat » mucver » ozgeci » merkezî ulke » dondurmek » tuy sıklet » denizden cıkmışbalığa donmek » tavus tuyu » icyağı » boşluk » aktualitesini kaybetmek » neyin nesi kimin fesi » dy » suruklenmek » nobet » fakulteli » calıştırılma » daire parcası » sonmek » teveccuh » mantık oncesi » tıkaclı » cubuk ağacı » gun »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.