tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuz sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokme » catlak zurna » gorevden ayrılmak » acıktan kazanmak » ozgecil » gozlerine inanamamak » yureğine kar yağmak » cilek uzumu » dunyayıharam etmek » ağır soylemek » camurlamak » yureği yağbağlamak » corbalık » salıncakcı » cıkartmak » bir suru » patırtıcıkarmak » cıtlatılma » di » ilgi gostermek » zahmet cekmek » emek cekmek » muselles » kırmızıcizgi » carşıekmeği » kotek » uzengilenme » musemma » tuzağa duşmek » batınîye » mucevher mahfazası » cocuk » sozunu geri almak » buyur » mısır tavuğu » dokmek » dağveya dağları devirmek » sutsuz » ağzından kacırmak » kocan » kocan bağlamak » gok gurlemesi » pecelenme » goz ardıetmek » askerî ruştiye » amonyum sulfat » helenizm » hırcın » yuruyuş » dunyalı »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.