tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gelecek zaman sıfat fiili » merak etmek k kalın okunur » calkalamak » cancı » icerlemek » perulu » yurutme » gomlek » dokulmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » mulâkat vermek » ceşitli ogelerin perde aksesu » bakkala bırakma » mulâhazat hanesini acık bırakm » ozlu » gecirici » turlu » cıkılatma » tahavvul » komur » sutlenmek » işmar etmek veya gecmek » kolcak » amerika elması » bir madde » dama oynanan taş » sokuk » cenet » yureği dolu » goruşulme » bakır sulfat » hazır duruma getirildiği omurg » yuzuncu » duzen » butun » gozetmek » cıkmak » adaptor » yakından bilmek veya tanımak » anketci » zuppeleşme » kadidi cıkmak » ustten » operetci » lâf acmak » cingene cergesinde musandıra n » sa se » odun komuru » aluminyum taşı » zulum gormek »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.