tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuz sözlük anlamı

madensel tuz sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuz sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuz sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuz sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aleykumselâm » lâkırdıcıkarmak » duvak duşkunu » murekkepleme » başortu » kan cekmek » tercumanlık » futuroloji » duzgusel » tecavuz etmek » ovunek » sağelinin verdiğini sol elin g » boceksavar » calıştırmak » gommek » bucurleşmek » goden bağırsağı » cınarlı » cokertme » donuşumcu » yurutmek » orselenme » ucgul » ozluk » etut etmek » ağzından dirhemle cıkmak » şerefe veya şerefinize » sb » var gucuyle » cıkmak » macar salamı » corak » hasatcılık » goğuslemek » şeytan orumceği » at cevirmek » musamahakârlık » sacaklanma » cekmek » caykızı » dokuz yorgan eskitmek veya par » puruzlenmek » yanılgıya duşmek » buyuk kalori » kırık dolu » dumencilik » goze gorunmemek » buyukbaş » boyunca cocuğu olmak » cevikleştirme »

madensel_tuz_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuz_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuz_sözlük_anlamı nedir ve madensel_tuz_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.