tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kunye » cergi » slavca » pence » gucenmek » bolumsel » imtihana cekmek » soğdurmek » İslâm dininden olan kimse » genişgoruşluluk » ku » te » tahtalıkoy » estek kostek » olcum » odetme » calışma hayatı » yangınıkoruklemek » surmek » ackıcı » acış » empresyonizm » sut kuzusu » kendini duşunmek » durgunluk cokmek » cene yormak » sacak bulut » direktor » alman gumuşu » unik » grizuolcer » defter acmak » hınc » gayrimumbit » cark etmek » donuşlu » isimden tureme isim » meşakkat cekmek » surmeli » goğusluk » cope donmek » keyfinden bayılmak veya dort k » oluşturduğu demet » buzulup oturmak kalmak » yıllık ve otsu bir bitki convo » ağırlığınıortaya koymak » uretmek zihnî yetiler oluştur » soylemek » mutecaviz » soz gelmek »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.