tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aşağıkalır yeri veya yanı yok » lokmasıağzında buyumek » zuğurtlemek » tetikci » govdelenme » mueccel » iki bucukluk » gucu gucune yetmek veya yetmem » kadukluk » pabuctan aşağı » kaucuktan yapılmışşilte » iltimascı » muhre » durumundaki bileşkenin uygulam » purhiddet » hazır bulunmak veya olmak » kadıkoy taşı » yardımcı yardım eden veya ger » duvesime » kokak ağac » pustul » iki gozum iki gozumun nuru » godeş » cs » culûsiye » atasozu » icindeki en kucuk birlik » cozundurme » huzun cokmek veya icine bir hu » parcasıbağlıbulunan catal » onuruna vermek » sut corbası » balıkcılgiller » sanatcı » irade beyanlarıile gercekleşen » cevre » figuratif sanat » buyuk ana » dunyayıgozu gormemek » kullemek » calkalamak » ele gecirmek » yalıngoz » catılma » yorungesine oturmak » dokturmek » kimin nesi » kuvvetten duşmek » dunya kelâmı » kulunc »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.