tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırpmak » baştan kara gitmek veya etmek » statu » butun butun » kucuk kap » mineral » camurlama » ucurma » curutulmek » gol ayağı » muhur gozlu » kooperatifcilik » doner kule » nargile tutunu » ozonolcer » nuh nebiden kalma » gercekci » curuk tahtaya basmak » goruşayrılığı » oğutleme » cı ci cu cu » kiremitci » muttefik » olcmede kullanılan alet » koydunsa bul » alt ust olmak » cağlama » ağac » sacılmak » utcu » oğutmek » saklamak inkâr etmek » uzerine tuz biber ekmek » desinator » yonetiş » duşkun olma durumu iptilâ » gomlek » bulunan bolum kafa ser » duşmanlık » kabir azabıcekmek » olcerme » orneğin » ozlu soz » gibi cok yonlu hizmetleri en a » comak » ust guverte » celik pamuğu » boru ciceği » korebe » alcak »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.