tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzatılabilir » ciğnemik » hınc veya hıncını almak » hoparlor » ici titremek veya titrememek » cumle kapısı » su bolumu cizgisi » parıltı » kanada geyiği » borc » secmen kutuğu » bunakca » yapmacık guluş » capa » cıyan gibi » cıkarmak » koşe bucak kacmak » bağbıcağı » mulevves » madde ağı sem » cuha ciceğigillerden tohumu k » kofte » kıcustu » goz » nicin » parmakla gosterilmek » sorguya cekmek » hem kacar hem davul calar » tankcı » sıskasıcıkmak » calıştırıcılık » duşeşatmak » el cektirmek veya cektirilmek » gormek » oğul cıkarmak » fındıkcı » sevdasına duşmek » suzme » tekessur » olcuşturmek » tuyleri diken diken olmak » gozlukcu » duzmek » sumek » kanavice » bobrek ustu bezi » uclemek » kumuk » calışmak » cervişli »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.