tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guzelce » koceklik » kullemek » molekul » tutsu yapmak » sloven » ağırlık basmak veya cokmek » sungerci » surmek » iceri » dondurulme » pic » ozezerlik » ulker » omru oldukca » uluscu » bolunuş » cimdik » orumcek kafalı » olarak belirtilmişbicimi sıyg » ciğer kebap olmak » yuzunu guldurmek » cozucu » tespihci » beklenmediği umulmadığıveya c » tebessum » eroscu » yuz kaplama » ozerkleşmek » gucune gitmek » zararına kazanc sağlamak » dort ustu murat ustu » ricada bulunmak veya birinden » ismi cıkmak » tereddut etmek » tutsu gozu » ciftelenme » cığırından cıkmak » ici gitmek » kedigozu » mızıkcılık etmek » başakcı » calâk » bal ozu » fotoğraf cekmek » efradınıcami ağyarınımani » korluk » kokertme » yağlıkomur » trafik mufettişi »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.