tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yapılan resim ve bezeme işi » cıkarmak » istifci » ozgu » kokleniş » eyere de gelir semere de » muntesip » cağlamak » dort donmek » yalın tumce » tesettur modası » gozunu burumek » mulhakat » cokrama » cicek soğanı » mutekebbir » dordul » hristiyanlaştırma » dunyanın kac bucak veya koşe o » camurdan cekip cıkarmak » olmez cicek » carpan balığı » etmek » conk » umur gormek » kırık dokuk » Şafiî kopeği gibi titremek » populerlik » fakul » zahmet etmek zahmete girmek ve » doner ayna » ciziktirme » sunnetcilik » cenesi durmamak » yukseğe cıkmak » goze batmak » toz kondurmak veya kondurmamak » birleştirme montaj » cuceleşmek » yaprak dokumu » donelme » curume » makaralarıkoyuvermek zapt edem » otostopculuk » eline ayağına kapanmak sarılma » abdesti gelmek veya olmak » omru oldukca » onerge » ho » yuzu ak olsun »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.