tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
incir cekirdeğini doldurmamak » cıtlatmak » sut danası » gecit » bi » davul dovmek » cıban başvermek » can gozdesi » kıymalıborek » bicim » koklemek » dırt dirt durt durt t » curukluk » ceremesini cekmek » yakıtcı » cuka » kilit kurek altına almak » potibor » onceleme » hurdaya cevirmek » hu cekmek veya demek » sutre » cabuk parlayan cabuk soner » refakatci » parcalama » gucsuz duşmek » tutme » kuskunleşme » gelgec » gomme » murt » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » bilincli » yureği kan ağlamak » kat î olarak » duzelmek » catıklaşma » caprazvari » dunyayıgozu gormemek » uykusu kacmak » gozleri acılmak » veya krom kaplanmışcember bici » yapılan cıkmaz yazıveya resim » yaradan tanrı rab mevlâ » bebek olumu » tuketici » gozyaşımemesi » kuseğen » hint pirinci » klârnetci »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.