tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzu olmamak » rağbet gormek veya kazanmak » daha neler » elinde buyumek » ırkcılık » yol gostermek » rolcu » gozunu acmak » hışırıcıkmak » pacavracı » tutsulenme » ustune gitmek » boksor » portor » cekme » ferz cıkmak » mes uliyetsizlik » acık hava » omur torpusu » civitlenmek » uye tam sayısı » konakcı » secal » karaağac » urkekleşmek » kanun sozcusu » cıkışyolu » ceviricilik » kuzum » ust uste » kafasınıucurmak » niyaz etmek veya eylemek » keci » derdini cekmek » luks tarife » opulme » şoyle » sozluk bilimci » oteye beriye » gunah » goz nuru » uretici » oyle ya » tupculuk » ispenc horozu » fitcilik » kundeden atmak » ozelik » oldum bittim oldum olasıveya o » goreyim seni »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.