tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ac gozluluk etmek » ağzınıacmamak » tembele işbuyur sana akıl oğr » cu » cıtır pıtır » balcık » dokumantasyon » dostlar alışverişte gorsun diy » surukletme » acılmak » harclık » teşbihte hata olmaz veya olmas » kafa işcisi » cantacılık » gormemezliğe gelmek » ukalâ dumbeleği » cıfıt » kullanıma hazır duruma getiril » ataturkculuk » eli varmamak veya gitmemek » hoykurmek » gerec » fistul » onculuk » pejmurde » koselik » dumduz » cevik » oylemesine » cakmakcı » coraklık » doner kebap » mustefit etmek » yapı sebilhane » yeni gineli » turkceleşme » ocakcı » olmama durumu serbestî » dik » celmelemek » secmek » jupiter » uzun parca » reproduksiyon » canıcıkmak » copten celebi » gencleştirilme » ciğnemek » ga ge » mucevher mahfazası »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.