tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acılmak » cargâh » kısmeti acılmak » duzen vermek duzene koymak vey » ev acmak » paraşutcu » nitelikleri sonradan yitirmek » surme cekmek » golge » faca » akıl oğretmek » yoneylem araştırması » vietnam halkından olan kimse » kaşık calımı » iyi soylemek » kalleşce » ispermecet balinası » melengic » tok gozluluk » bildim bileli veya bildik bile » orgutsel » selulozik » ileriyi gormek » duğu » el bende » canak » ağac » kok saplı » cıbanlaşma » kosele taşı » tuberkuloz » otumsuzleşme » carka vermek veya carka cektir » protezi » uslûpsuzluk » kuru yemişci » urkuntulu » ozdenlik » tarikatcı » iclendirme » parfumeri » inmek » ordek » camlıkoşk » erendiz » sap yiyip saman sıcmak » belirtilen bolum » savaşacmak veya ilân etmek » tohmetli » tek cenekli »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.