tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konduit » yer altıcarşısı » kalaydan cıkmak » oğrenci belgesi » gunlu » l » aslıcıkmak » gorevden alınmak » baskca » can cekişmektense olmek yeğdir » dırıltıcıkarmak » gun gormuş » mustacelen » imalâtcılık » karacalılık » duzlenmek » urtiker » uc boyutlu film » yağlıharc » figur » turetme eki » gozu gonlu tok » goze gorunmemek » tesisatcılık » sonuc niteliğinde başka bir bi » sulus » catallaşmak » oteki » ek kok » maden komurunden cıkarılan ya » marşmarş » buyultme » ahilik » gunun adamı » imdada veya imdadına koşmak ve » sarsakca » civiletme » yuruk » ac ec » ense cukuru » onsel » ellerin dert gormesin » gobek » tuketim » avar » şeytan gorsun yuzunu » sağlayan parca » işguder » nuktesiz » iskeleti cıkmak »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.