tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capsız » tedric » gosteriliş » percinleşme » gozden cıkarmak » muşabih » muhresenk » camurlanmak » coğaltmak » adıkotuye cıkmak » paraşut ile atlama » olan insan topluluğu ulus » lâstikci » şoforluk » guducu » coğunluk » kurelenmek » ceşitlilik » carşamba karısı » cingene kavgası » başıyastık yuzu gormemek » duzenbazlık » burc » kafasıorumcekli » sanatcı » yarın obur gun » gun » citen » guzaf » cinli » cuhacılık » cekip cevirmek » arkasından suruklemek » parantez acmak » gorunurlerde » ayıptır soylemesi » yabancılık cekmek » hazırlıksız olmak veya bulunma » bu gunlerde » mucellit » teessus » zararlıcıkmak » cığır » dur durak veya dur dinlen dur » yasakcı » kargaşa cıkarmak » kaduk » nc » ickicilik » popularite »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.