tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yatışma ozelliği olan yatıştı » sr » caldırılmak » golalası » cozuşme » nefsine duşkun » şuphecilik » sıcratmak » komurleştirme » seyrana cıkmak » doldurulmuşcam seramik veya c » kuşgomu » yaylıcalgılar » kacmaz » ıspanaklıborek » hatırlatmak » koşelemek » uşniye » uckuruna sağlam » icli dışlıolmak » taktir etmek » dort başımamur » u donuşu » cok yanlıveya yonlu » kutleme » turev » otesi berisi » cuz î » sondurulmek » allah bir dediğinden başka soz » meşru mudafaa » borclandırılmak » ustupu » silâh catmak » yere yonelim » dişgostermek » işguc edinmek » celebi » buve » tevekkul etmek » ayağınıcekmek » sukse yapmak » borc etmek » cok gecmeden » hızla batmak » catlatış » koşe » cikolatacı » ongorulme » sağgorulu »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.