tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
memleha » konuşma gucluğu » kalbine gore » tarla sıcanı » alcaltıcı » kıyıya cıkmak » azrail in elinden kurtulmak » goz » omru vefa etmemek » onlenmek » dikce » dokuntu » asyalı » icini karartmak » emekleme cağı » yığın kulturu » ric at etmek » ucmak » civicilik » ceteleştirmek » ifrata kacmak » feleğe kusmek » catal ağız » cekişmek » allah bilir » cıtır cıtır etmek » kollarıveya kol ve pacaları sı » oy cokluğu » gurcu » colluk » kısa gunun kârı » bangladeşli » kedi yavrusunu yerken sıcana b » kor boğaz » secimlik ders » duğuncu » el cekmek » sur atle » rotuş » duzelmek » uste vermek » kalensove » kabuğu dışına cıkmak » catıcı » yataklık yapmak veya etmek » gecmek » bugun bana ise yarın sana » can cekişmek » caycılık » suvari boluğu »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.