tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hukum » esrar cekmek » cay » rabbena » cuhcuh » muhurcu » ovunme » delgic » yuzune gulmek » tel cekmek » saponaria officinalis » bir kızıbin kişi ister bir ki » yaylar uzerinde hareket etmek » dallıgullu » bildirmek » yureği dayanmamak » mecus » tuy sıklet » panturanizm » kirec » şeytan cekici » gore » korelme » burumcek » kucuksemek » komurcu » kestane kabuğundan cıkmışda ka » allah acısınıunutturmasın » aşcı » tetikci » olu deniz » yurek carpıntısı » cıktı » reseptor » duzen vermek duzene koymak vey » kotuye cekmek » allah ın gazabı » figuratif sanat » emanetci » kece » toreci » kulturlenmek » bir an once » gunahıkadar sevmemek » cıkar yol » tuy » ucretsiz » uzunluğu » ozcesi » kulhancı »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.