tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ekmek duşmanı » muk » ordovr tabağı » dokuluş » âlemi var mı » işbirinden bitmek » fair play » acık ordugâh » hukûmet kapısı » acındırmak » kucuk dil unsuzu » ayağıile veya kendi ayağıile g » solusyon » mevlevî » cıldırmak » doygun olma durumu veya gonul » gecişme » copur » cokertme » duzlenme » eri » sacalama » havaya ucmak » pek yurekli » makedonyalı » susleme sanatları » acem lâlesi » hodukleşmek » kaldırıma duşmek » mudavim olmak » turk » tayini cıkmak » cor » cıkıntılarıolan organ » ateşbacayıveya sacağı sarmak » cırcır boceği » sonmek » kapcak » ucuzdur vardır illeti pahalıd » yon » gercekli » pahaya gecmek » gurbuzluk » iki cami arasında kalmışbeynam » yonsuz » gan gen kan ken » celme atmak veya takmak » akıl var yakın var veya akıl » ciğ » ayrac acmak »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.