tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cavuş » uzak goruş » cenesiz » gozunun bebeği gibi sevmek » acılmak » maksat gutmek » ali cengiz oyunu » oğretmek » borclandırma » gerceklik » balıkcıllar » citişmek » rekonstruksiyon » h » guzelim » cakıltı » guzelleştirmek » muşkule » kralicelik » donme dolap » kurduğu medeniyetleri kendi i » ceper » dokme » meşakkat cekmek » acık vermek » alcaltmak » yankıuyandırmak veya yapmak » kuafor » cıkmak » oruk » eli kolu bağlıkalmak veya durm » muhur gozlu » bizlengic » vergi kacakcısı » şoyle ki » usderi » bilinc akışı » kopeğe hoşt kediye pişt demem » germanist » gocuş » tup gecit » oğretilerin genel adı usculuk » cokeltme » alcak gerilim » aklına takmak veya aklınıtakma » citlemek » yonelmeli » yedirip icmek » kacamak yolu » puruzlenme »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.