tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuy atmak » mustensih » gulle atma » durum » puritenlik » sel seli goturmek » suet » sulukler » kapana duşmek girmek kısılmak » kadehcik » uzak goruşluluk » doşeme » yuk treni » cek vana » catal kuyruk » kollarınıacmak » markscı » iş arî oy » tesaduf » kan cıbanı » kethuda bey » şarap fıcısı » teşhis etmek veya koymak » duşunce alışverişi » pişmanlık duymak veya getirmek » allah icin » tecahul » ilginc » buğelek » muderrislik » zerzevatcı » acıktan » gece » kıyak kacmak » gocurulmek » beyazın adı esmerin tadı » kufluce » avazıcıktığıkadar » ak duşmek » tac yaprağı » duz » donme dolap » gozcu » gecenlerde » taşınabilir arac » kumaşcılık » malkar » varakcı » penceleşmek » gercekte »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.