tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
keci sakal » kor dokmek » mustesna » mektupustu » sirkuler » cinko » olum allah ın emri » gume » zuhrevî hastalık » yeme icme » tecessus » hurmet » musavatcılık » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » ocakcı » ney uflemek veya ufurmek » mezhepcilik » hice saymak veya hice indirgem » duzeltme » gonlu cekmek » yururcalar » inhisara almak veya inhisarına » gecmek » kavara cekmek » duşlemek » f f » sıcırganlık » urperme » goveriş » sunepelik » dovdurtmek » huda » icin kullanılan boru oluk vey » surtuşme » kucaktan kucağa dolaşmak veya » yalıcapkını » cezasınıcekmek » arasında den başka anlamıyl » operator » gan gen kan ken » kulluk ağzı » tecerrut etmek » pandul » abakus » ozsever » cicekcilik » aletler butunu » nuzul » fransız » cınlamak »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.