tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için madensel tuzun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
butunlemeye kalmak » cakışmak » şantoz » avar » uretim evi » pohpohcu » kusturme » dalga gecmek » beyazın adı esmerin tadı » ağız tutunu » tahammulsuz » elden duşurmemek » cekimli » elinde bulunduran kimse » zibelilina » kokak ağac » odenme » kozasına cekilmek » o » gormek » ciftleştirmek » deme » savaşcılık » gostermecilik » ekli puklu » kutuğu hayat ağacı » guven kazanmak » kendi kanatlarıyla ucmak » uclu » deyip de gecmemek » gorunmek » orme » umurumum teki ters soyleşiyle » onemsiz » k » carlık » aslanpencesi » luks » lâf soyledi bal kabağı » cakılmak » dupeduz » teslimiyet gostermek » doş » desikator » esmer kuf » kara calmak » hırcın » guneşyağı » kurek cezası » terekkup etmek »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.