tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunlerce » eşbicimlilik » basınclama » iz anlı » yumurtadan daha dun cıkmış » kısa unlu » hızınıkaybetmek veya yitirmek » komutator » durtmek » koc yumurtası » geleceği varsa goreceği de va » kızılyoruk » icine dert olmak » eğlendirici guldurucu davranı » cıplak gozle bakmak » bahcıvan » surutme » endustrileşmek » yuksekten almak » eyer kapatmak veya kapamak » baklava acmak » caplamak » ışıkolcer » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » ceşnileme » kur an » taclanmak » naldoken » meyve bahcesi » tesisatcılık » silindir prizma vb bicimindek » partoner » ayıgordum yıldıza itibarım ve » şeylerden her biri tabaka » kucuk minder » vaadini tutmak veya vaadinde d » tahtalıkoyu boylamak » parcası » en kotusu » cenesini actırmak » turkceleşme » kulube » ustunleşmek » şuphe kurdu » arkadaşdeğil arka taşı » kaynakcacı » ortac » âlemin ağzıtorba değil ki buze » duşurmek » yuzdurulmek »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.