tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mektepten cıkan eşek marsuvan » catlatmak » kuyu acmak » yuruk » yatık cit » catal kundak » donme » teverrum etmek » yayla cayırı » cıkarma » pustul » pamukcu » na » calkanmak » kışıgecirmek » cubuk makarna » cillenme » rutbeli » gobeği sokakta kesilmiş » herifcioğlu » tam adamınıbulmak veya tam ada » gubrelenme » suzgu » cı ci cu cu » cimlenme » gunu birliğine » kendini aşağıgormek » tecahul » icinde yuzmek » kok mantar » turkculuk » olumlu cumle » sarnıc » beklenmediği umulmadığıveya c » kızık » daha da geliştirmek amacıyla b » gunluk defter » cıpıl cıpıl » ovunme » on oluşum » kıvanc » duşey » catlatmak » mizacsız » allah iki iyilikten birisini v » done done » buyuye kapılmak veya tutulmak » muzahrefat » onerge » okuyana bırakan oyun muamma »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.