tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
otcul » portleme » icmek » pislik boceği » ozlenme » formul » kilitsiz kureksiz » zıpcıktı » gozu kaymak veya kacmak » yuzunu gozunu acmak » cirişli » mufteri » kâğıt yapraklarından her biri » gorevli kişiler » cay » muracaat » yukseltmek » atlas ciceği » dun cin olmuş bugun adam carp » cenesini actırmak » kul bağlamak » teamul » faca » uzgu » blof yapmak » carpma kapı » kaşgoz işareti yapmak » goturu tur » arasında den başka anlamıyl » topuk calmak » saklamak inkâr etmek » boburtu » maraza cıkarmak » kritik » burgu » dehşete kapılmak veya duşmek » oteki beriki » cıkagelme » hindoloji » buro » takallus » hukum » turt » norvecce » gozunden kacmak » etmek » yuzmek » soz başı » guvenliği sağlamak icin yapıla » cevirme ağı »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.