tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tıraşfırcası » guldurmek » etut » lâğım cukuru » buzul donemi » toz » kut » ileri geri soz etmek veya soyl » konferans cekmek » yalama ucuş » kıt a » ozumsenmek » candı » ağzınıacmak » cember » orselemek » hac » gulut » bu yuvacıklar topluluğunun bal » hareket » alt cene » dovunme » alâminut » rafızîlik » begum » gecici » carpım cetveli » borc » cifteleşmek » gunlu » duşeş » kacamak yapmak » hint hıyarı » br » İskambil destesinde maca dizis » piclik » başınıdondurmek » rolâtif » bir veya tek başına » ozelleşme » acma » cıvdırmak » guc kazanmak icin calışmaya ar » ustundeki ustunde başındaki b » yoksulluk cekmek » secmek » nufus yoğunluğu » roportor » lehce bilimi » um »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.