tdk sözlük TDK Sözlük

 

madensel tuzun anlamı

madensel tuzun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • madensel tuzun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz madensel tuzun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük madensel tuzun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iki ateşarasında kalmak » mes ut etmek » şakaya boğmak dokmek veya bozm » arasında den başka anlamıyl » muhammedî » kambersiz duğun olmaz » iğne ustunde oturmak » sutsuzluk » burc » gubreli » mubalâğacı » gıcırıbukme » ca ce » adı » gecirmek » kumaşcılık » duşunuculuk » nasihatci » dunya » kalafatcılar » ruzgâr gulu » uyur goz » hicleştirme » tanrıile şeytan arasında surek » gunduz feneri » doğma buyume » pusur » turkuaz » gurultuye getirmek veya boğmak » gommek » surekli » şerc » nufus coğrafyası » dışcokgen » cakmak » dur » surcmek » reomur » mirac kandili » yenilir veya yenir yutulur şey » icin icin kaynamak » tup gecit » bulunan bolum kafa ser » doğuşmek » cok sesli » surekli olarak gidip gelmek » hg » rahat bırakmamak veya vermemek » doğaclama » tekâmul »

madensel_tuzun_anlamı hakkında da bilgi ve madensel_tuzun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. madensel_tuzun_anlamı nedir ve madensel_tuzun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.