tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorunme » refakatci » ustune kalmak » regulâtor » suluk » yuz yazmak » yuz binlik » ağzının tadınıkacırmak » acmak » sutleğengiller » erendiz » acıklamak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cekingenleşme » namertce » kaşla goz arası » inmek » cumlesi » kohne » ağzının icine baktırmak » zekâ bolumu » muhre » akburcak » onsellik » cusse » guneyli » acık hava tiyatrosu » harman cevirmek » dizi veya dizinin dibi » başına vur ağzından lokmasını » gullâbicilik » sulâle » yuklu » e hâli » yuklu » inmek » gozlem evi » cay kenarında kuyu kazmak » patates puresi » kultur varlıkları » ti » cekimsenme » turt » catır cutur » milfoy » bunalım gecirmek » sacınısupurge etmek » denetcilik » yuksuk » tam adamına catmak »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.