tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rotuşetmek veya yapmak » kişiye ozel » muselles » zararına kazanc sağlamak » ceker » optikci » ankara kecisi » bardağın konulduğu yeri kirlet » koklemek » duzayak » mulâhaza » arslanın adıcıkmış cakallar b » us » cd » fırıldak cevirmek veya dondurm » gozlenmek » taşısıksa suyunu cıkarır » hafriyatcılık » guve » ulkuleştirilmek » yedekci » surumsuzluk » cekici » subjektif » yeşilcekirge » hukum surmek » ışınolcer » bakalım veya bakayım » av donemi » gitti gider dahi gider » fırsat beklemek veya aramak » suruklendirmek » mac yapmak » on tasar » canıltı » duğmeli » kuşucurmamak » umit bağlamak » cap » korkulu ruya veya duş gormekte » cocuk » kedi gibi dort ayak uzerine du » ceşitlenmek » aptal yerine koymak veya koyul » ikili kok » bıcak atmak » muteharrik » endişeye duşmek » cucuk » ışıkcılık »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.