tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
her ne ise veya her neyse » cozuluş » hindoloji » olumsuz » gok » zirve veya doruk toplantısıvey » kıl kadar kalmak » havaya pala veya kılıc sallama » unlem işareti » acıklama yapmak » capaculluk » kırlangıc donumu » sorgucsuz » ozumseme » malikî » kundakcı » gosteri adamı » bolunme » tumgeneral » gonulden cıkarmak » cicekci » ozgulemek » gormemezliğe gelmek » cebinden cıkarmak » kahrından olmek » romanyalı » acıklar livasıolmak » cortu » tayyor » oğrenmek » cıkarış » opuşmek » duruma gelmek » uzun omurlu » vazgecme » gercekleştirilme » duşkunler yurdu » sozcuk vurgusu » oz itmeli » avantur » dava etmek veya acmak » kepce » cergi » bicim » ut » işi duşmek » ucaksavar » got » cucukleşmek » gurz »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.