tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urkutmek » boceklenme » vadesi gelmek veya yetmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » bir dilin kelimeleriyle duşunc » İki veya daha cok maddeyi birb » taaccup » caltı » hint pirinci » cingene pembesi » itham etmek veya ithamda bulun » goceri » gorelik » ileri geri surulebilen sistem » bahcecilik » yazıp cizmek » matematikci » uretme » veya giysinin uzerine konulan » carklı » tecessus » gunu yetmek » duşuk yapmak » bağlar » boynunu bukmek » bir coplukte iki horoz otmez » alcak kabartma » makascılık » hak yerini bulur veya hak yerd » komşuda pişer bize de duşer » inmek » sıcramak » catır catır catlamak » pr » işi bir şeye vurmak » elle tutulur gozle gorulur vey » fitne fucur » goğus kemiği » numayiş » leşini cıkarmak » butunleşme » fındıkcılık » ac gozlu » acık kapamak » nitelikli işci » muft » calmak » hunkâr » canlısı » yuzuş »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.