tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ipci » carşafsız » ustelik » tahammulsuz » cuvallatmak » dokmek » ermeni » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kozleme » gozetim » arayıacmak » gosterir » capraşık » cıt cıkmamak » dışters acı » yuruyuş » li » mal » i » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » co » kor kurttan bile vazgecmemek » polemiğe girmek veya girişmek » bicimini alır hidrojenle oksi » icirik » daruleytam » celişme » gule gule » surtmek » oğrenmek » goğus cukuru » murekkeplemek » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » benzine kan gelmek veya benzi » tebelluğetmek » kunguldemek » kendini vermek vurmak veya cal » durme » sınıfta cakmak » gozlemcilik » mulkî » tahkimat elemanlarıustune veya » normalustu » israfa kacmak » oldubittiye veya olupbittiye g » cay takımı » mortoyu cekmek » uzerine » emeği gecmek » utulmek »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.