tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayak cekmek » nuktedan » kullenmek » gozgu » mutehassis olmak » sumsukleşmek » haberleşme komunikasyon » kotu » hopurdetme » kulağına carpmak » beniz gecmek » surguleme » duz yuzeylerden her biri » sercegiller » baskul » cığırtma » gonendirmek » pocuk » hasatcılık » duzen » gudulmek » vinc » canavar duduğu » yatcı » guneşsaati » harac » kure » takarrur » den yana olmak » cevza » cocuklaştırmak » cağırıcı » muterakki » yuf borusu calmak » mahkemeye duşmek » cocuk bakıcı » yapılan resim ve bezeme işi » kokten cicekli » halk şiiri » kurdan » muhallebi cocuğu » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » glâdyator » başına işacmak » uzağıgormek » ovguculuk » orucu » cocuk oyunu » kırlangıc donumu » musvedde »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.