tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzme bal » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » alt ust olmak » carpıklık » perulu » zihni acılmak » arkaya bırakmak veya koymak » oflicinalis » sozunu kesmek » ortulu odenek » hukum surmek » in cin top oynamak veya in cin » gocurmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » kendini kapıp koyuvermek » cilek suyu » goynuk » patlangac » piknik tupu » onculuk etmek » dipsiz kile boşambar » cabalanma » olculmek » ciftleşme » alcalma » ozumleme » kandırıcı İnandırıcı » kelle koltukta gezmek » belirli muayyen » acık rejim » yalın kılıc » beslenme cantası » şakşakcı » olenle olunmez » gumrahlık » huyu huyuna suyu suyuna uygun » acmak » veya krom kaplanmışcember bici » tenceresi veya tencereleri kay » tuy sıklet » kılıckuyruk » katıyurekli » iz surmek » munşeat » ak don kara don gecitte belli » suruklenmek » dokuk » suclandırma » gucsuzluk » mufrez »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.