tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu goz değil » comelmek » lâm elif cevirmek veya cizmek » govde » şomine » ofkesi burnunda » goğsunu gere gere » uşenmek » peceleme » kurallıcumle » doldurulmuşcam seramik veya c » imanıgevremek kısa soyleyişle » cantada keklik » ermenice » calmadan oynamak » surekli » sumuk » mayıs boceği » maslahatguzarlık » başbaşa veya kafa kafaya verme » surerlik » cepni » ocağıtutmek » bromur » trockici » cubuk » memleha » avcıucağı » bayrakcı » kukurtlenmek » gecirici » gozemek » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » buvet » kefil gostermek » duzen » elde avucta bir şey kalmamak » cıkarım » hızır gibi yetişmek » frenk maydanozu » olum sukûtu cokmek » duze inmek » dişunsuzu » kısa gunun kârı » kalıplarla desen yapılmışbez » somuruculuk » kotuye kullanmak » gırc gırc » bir iddianın gercekliğini inkâ » sulfurik asit »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.