tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşe minderi » cekişmeli » paraşutlu » kure kuşağı » boşluk » parmaklarınıbirlikte yemek » ceyizlemek » cardaksız » dun » meşru mudafaa » gozunun ustunde kaşın var deme » pufleme » catal » uzum şekeri » bozguna uğramak veya vermek » şimdiye kadar veya şimdiye dek » sunnîlik » tufekci » gozu kaymak veya kacmak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » ic mimarî » korluk » murteci » hayvan derisi » uykusu kacmak » kurduğu medeniyetleri kendi i » candan yurekten » ceneli » kopurtme » kokleşmek » soylenilme » derisini yuzmek » ucuncul » guney noktası » duşunceye varmak » lâtin dilleri » cav » sozu kesmek » bukulgenlik » kadukluk » cekmek » traktorcu » diline dolamak virt etmek veya » al takke ver kulâh » tatarımsı » sozunun eri olmak » ad cekme » dokmecilik » karga yuruyuşu » paranın yuzu sıcaktır »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.