tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
romalı » gunleri sayılıolmak » anak enek » İskoc » calcene » zangocluk » kur an » tuneme » odu bokuna karışmak » gunlerce » gun almak » dokunmek » uluş » rivayet olunmak veya edilmek » nabzınıyoklamak veya nabız yok » koşe başınıtutmak » gulmek » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » olunmek » kok » kuvertur » rezalet cıkarmak » mujdelik » basma alım satımı » cemen » gonul ferahlığı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » hukum » tespihci » avuc avuc » husnutelâkki » inmek » pr » yontemi ile hazırlanan tabla » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » calım » diktatorce » supurgecilik » İki veya daha cok maddeyi birb » coğu zarar azıkarar » tuplu » utme » kumeleşim » elektrikci » citilenme » ors ve cekic arasında kalmak » lup » defasında bir sayıyukselterek » kardeşkardeşi atmış yar başın » ciftlenme »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.