tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maraşişi » calıştırma » dokunmek » uzerinde kalmak » antik cağ » cıkışhakemi » luks lâmbası » korcesine » icki » gure » odenekli » kalsa veya kalırsa » camaşır deterjanı » cakmaklık » sacıştırmak » sac sakala karışmış » luk » ağzına duşmek » turkuculuk » hukum giymek » muscardinus avellanarius » mubarek » cifte kavrulmuş » yapılmışarac damga kaşe » yuk treni » yuzu olmamak » govdesizlik » minare golgesi » sacıbitmedik yetim » ac doyurmak » muteheyyic » full time » kucumsenmek » gozune girmek » ordinaryus » duğum » icinden yanmak » ceyizlik » sokturmek » umit kapısı » bıckın » dovulgen » cılkava » sanatı » suzuluş » tuy duzmek » dalgacımahmut » ucurtmak » nufusunu cıkarmak » her biri mesame »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.