tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tedhişcilik » koktencilik » oğur olmak » başıbelâya girmek veya uğramak » rest cekmek » tumselmek » cabuk ol veya cabuk » guluşulmek » ahkâm yurutmek » secicilik » mubalâğa etmek » otonomi » ucup gitmek » kullanılan mutfak âleti » gumruk » inekci » hodukluk etmek » taşattın da kolun mu yoruldu v » dokulmek » olumluk dirimlik » sulf » oğurme » guc » cocuk oyuncağı » fin ugor » bilincsizce yapılan işve etkin » akce » gok fiziği » sun î bobrek » kırıkcılık » merdumgiriz » paraşutcu » cokertme » sor » hint domuzu » cağ » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » canımın ici » emlâkcilik » edebiyatcılık » goğsu daralmak veya tıkanmak » yıkamaya yarar cukur yer veya » durumunda ayrılabilen parlak b » hakcası » bocul bocul » donuna kacırmak » guneşletme » burnundan duşen bin parca olma » boynunu bukmek » cıl »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.