tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gutmek » alcak gerilim » ozelleşmek » olumsuzleştirmek » sungerler » nankorleşme » sonuclamak » merkezkac » bucurleşmek » kısmî felc » surmek » yukarı goğe doğru olan yanı » kafayıuşutmek » kıyamet mi kopar » icli kofte » nazım turu » hakkıicin » donum » necef taşı » saltanat surmek » ayrıtac yapraklılar » eşeyli ureme » dekorator » cılgınlaşma » cuhcuh » demediğini bırakmamak veya kom » catal ağız » temize cıkmak » mufredat » tohmet » kırbaclanmak » kimus » şeriatcı » kupe ciceği » cıkmak » sumuk doku » olcum » bicimlerini belirleyen ana oze » namazında niyazında olmak » puskurtulme » polemiğe girmek veya girişmek » akma hancer » dokuluş » blof yapmak » durtuşlemek » kıc » kuresel » pek soylemek » uruguaylı » defibrator »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.