tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunah kecisi » gokcul » cur etkârlık » mandepsiye basmak veya bastırm » penceli » gumuşî » olum tazminatı » yukunu cekmek » dolek » sukûn » duzensiz » akupunktur » kayıkcı » gok kır » okul cocuğu » guneşlenmek » luzum gormek veya gormemek » kara yuz » kitapcılık » topluluğu » paraşut ile atlama » tepegoz » boceklik » gazolcer » suc » golcul » duşundurucu » civileme » korpe » capacullaştırma » rolculuk » gecmek » alka evli » guderileme » yuksek fiyat » muvezzilik » sunguleme » kosemen » cıtır cıtır etmek » gec kalmak » koklemek » gunluk defter » sıctıcafer bez getir » au » gundeme getirmek » t » guvence akcesi » orselenme » muspet » ilaclanma »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.