tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneybalığı » fennini almak veya kapmak » ayağına veya ayaklarına kapanm » davranışcılık » surtukluk » goreneksel » alım elim » bicimselleştirme » kume » cakmak » oğureceği gelmek » kalmak » cıkarına bakmak » harıgecmek » allah taksimi » koşeye oturmak » duo » guceniklik » tutsu gozu » mustamel » boluşturme » acık tribun » ozgurlukcu » ayrıtac yapraklılar » forsmajor » mutecaviz » başa cıkmak » ucleşme » zaman » beklenmediği umulmadığıveya c » cicek » ocağına duşmek » bobur » kuyudan adam cıkarmak » goce » gurultu bastırmak » gozunun icine bakmak » arslanın adıcıkmış cakallar b » mechul » cevrelenmiştahta ağırşak » omurler olsun » tezgâhcılık » civileme » dayak cennetten cıkmıştır » dort goz bir evlât icin » kokten dinci » orgutsuzluk » ayağına duşmek » doktor doktor dolaşmak veya ge » unvanı »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.