tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maraz esenlik karşıtı » guc » şobiyet » mal da yalan mulk de yalan va » âlemşumul » cıban başvermek » carşıağası » acıkcası » acık bono vermek » vahdetivucut » onel » gumruklenme » imalâtcılık » mesafe bırakmak veya koymak » kolcak » karının saclısı tarlanın taşl » cıkmak » gok taşı » odenme » navcağan » mutedavil » her horoz kendi copluğunde ote » calâk » sut otu » son bulmak veya sona ermek » havaya ucmak » acıklık » suvari polisi » fume » burnundan duşen bin parca olma » burnunu cekmek » mahalle bekcisi » mucadele » gommek » yunan » ozenc » moğol » sırtınıdayamak veya vermek » cokları » imalâtcı » yaratık » nobet » gıcık almak kapmak veya olmak » ince » kuvvetini gosterir » yuğruk » gunahıveya vebali boynuna » buyultmek » elci » yuluk »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.