tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
demirperde » yelengec » cemberi yarmak » gozlemci » uzluk » carkına etmek veya okumak » sal sel » cıkmak » suzmek » fırcalamak » ticaret hukuku » cayır otu » okse » akortcu » penceleşme » gorevlendirmek » sakatcı » muhresenk » dumen » haber salmak veya yollamak » anglikanizm » cıkmak » muslumanlık » davul calsan işitmez » vadiye dokulmek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » ic gobek » kulhanbeyce » meden » yukseltgenmek » yaşakıtmak veya dokmek » tekerlek kırıldıktan sonra yol » sun î » figuratif » atlambac » cınsabah » bildik cıkmak » gumuşservi » elcim » ay » durac » oruluş » ciceklenme » teslim bayrağıcekmek » sun î peyk » tereddutle » dili ensesinden cekilsin » muşavirlik » catlama » duşey »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.