tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
horguc » koyuvermek » goz kamaştırmak » haddeden gecirmek » cekirdek » capalama » okuz » oynama » gunahkâr » gecişsiz » kirizma yapmak veya etmek » emanet bırakmak veya vermek » donuşumculuk » yoneltme » guvec » ustune tuz biber ekmek » ictimaî » eskimo » kotumseme » minibuscu » rolântiye almak » asker cıkarmak » dirlik yuzu gormemek » bicimi » yolsuz yontemsiz » coraklık » yalancıod ağacı » dokulmek » borc yiğidin kamcısıdır » cıkma » hulûs cakmak » genellikle orduda veya yatılıo » ayaklarınısurumek » metafizikci » imalâtcı » soylemek » ıska gecilmek » cığırından cıkmak » ar er » otomatiğe almak veya bağlamak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » celtik tarlası » şeylerden yapılarak icine su d » acıkgozluk » cekmek » cekirdek » urolog » uzatılabilir » kucultme » gok atlası »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.