tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
musteşar » aluftelik » eğitim arac ve gereclerinden d » tehacum » kopruleniş » koruma icgudusunun bir bicimi » gorev » el cırpmak » zamanıgecirmek » hoşgormek veya karşılamak » once can sonra canan » kor boğaz » molekul » rumlaşmak » coğur » maltalı » cullanmak » mumasil » kalıplarla desen yapılmışbez » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » duşunce » olur musun oldurur musun » gerceğin doğaya uygun bicimde » omur » ust » boşsoz » ozen gostermek » gozleme » murettip » akraba cıkmak » gozleri velfecri okumak » ciğnemek » coraklaşma » beyninden vurulmuşa donmek » cıngırakcı » acık maaşı » sutleğengiller » fluorit » cece » olumlu dunya » unlem işareti » allah ın kulu » Şafiî kopeği gibi titremek » baraj yapmak veya kurmak » alcak » ucleme » cekiver kuyruğunu » allah dokuzda verdiğini sekizd » bicim birimi » kukurtsuz »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.