tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
komurcu » yabancısıolmak veya olmamak » burnundan fitil fitil gelmek » teferrut » anasının ipini satmışveya paza » sap yiyip saman sıcmak » goz doldurmak » minder curutmek » gocu » golgeli » paraşutlu » japon hurması » husnuniyetle » sıcan dişi » karşıgoruş » sut dişi » şuphelendirme » şukretme » suzulmek » dudak cukuru » amber ciceği » alım elim » aşufte » rağbet gormek veya kazanmak » kıskac » bortmek » gum » guttuğum domuzu bana oğretme » catır catır etmek » medhusenâ » gun ciceği » hat bekcisi » cakıntısız » namertce » cizgi » muharriş tırmalayan tahrişed » bayramîlik » yuze gulucu » cavuşkuşu » yuz etmek » ici gecmek » kılcıklı » ballıborekli olmak » sumeroloji » birleştirerek bir varlığıyenid » cığır » guneşbalcıkla sıvanmaz » cekilmek » tat » buruşukca »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.