tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oksuruk » ic cokgen » ağac kurdu » duşman » cimentoculuk » b » dolgun ucret » hakkıgecmek » kusu » curuk carık » canıcıksın » bin turlu » ustun zekâlı » kısa gunun kârı » tapi kalmak oyunlarda » perdrix » ceşitlemek » kostek olmak » nobetleşme » mustehcenlik » koordinator » muzevirlik etmek » iki cifte » gin » bu sıcağa kar mıdayanır » ozek doku » cokuntu » afişcilik » boğazına duşkun » eline yuzune bulaştırmak » akımolcer » dağgolu » e e » cemenleme » boru ciceğigiller » kacakcı » aza coğa bakmamak » olum oranı » calışma karnesi » cokları » vandal » calkanmak » caycı » oğul balı oğul arılarının yap » tereddutsuz » ediyorum demek ya da hasmını » şoyle bir » hicten » durdurmak » olcek »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.