tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uslûpcu » loca » patırtıya veya gurultuye verme » olu gozu gibi » renk olcme » işin icinden cıkmak veya sıyrı » durdu durdu turnayıgozunden » faaliyet gostermek » emekleme cağı » molekul » grek » bağrışa cağrışa » kotulukcu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » gaile acmak » komutator » tupculuk » ic ice » gerceğe aykırılık » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bolumunden her biri sezon » porsume » gelip gecmek » akaclama » akşamdan sonra merhaba veya sa » taraca » cermen dilleri » tutunu tepesinden cıkmak » olcusuz » tagayyur etmek » arnavutlaştırmak » supurge » calar » gozculuk etmek » duzguncu » horoz olur gozu coplukte kalı » muezzin » halil İbrahim bereketi » elden vefa zehirden şifa » turkculuk » hareket » cekişe cekişe pazarlık etmek » yağlıkomur » operatorleşmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » uveymek » tuplemek » capaculcu » muşkilât cıkarmak » ileri geri surulebilen sistem »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.