tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ezgi » gondermek » bize de mi lolo » actırmak » kamcı » ters turs » cile » derisini yuzmek » pişirgec » deprem bolgesi » losemit » cıkagelme » goz kamaştırıcı » kullenme » kesip bicmek » konveyor » tl » okuz gibi bakmak » felemenk » ducar olmak » sıkıduzen » yuluk » kahrolsun » kor kandil » bicme » uye tam sayısı » canak ağızlı » copsuz » gudulmek » gocer » capsız » hırsız kelepce » sudremek » alay gecmek » istihrac etmek » duşunme » cengelleyiş » vantuz cekmek » keciboynuzu » cıkışalmak » araplık » kacışılma » gercekustucu » kuyruk cekmek » dayak cennetten cıkmıştır » govermek » ici yanmak » tuzlayayım da kokmayasın veya » surmelenme » goz actırmamak »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.