tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
klâsor » sokmek » kufeci » er gec » uzere » carkına etmek veya okumak » gunu dolmak » bolutlenme » ahde vefa etmek » fevc fevc » allah seni veya sizi inandırsı » umum mudur » dondurmek » se » kabir azabıcekmek » burc » cilek suyu » doşetme » bugunku » kıskac » cizgi » ici cıfıt carşısı » olum doşeği » lokma dokmek » capalanma » caldırılma » secilmiş » tutsulenmek » ahmakca » kokulu cayır otu » parşomen » evc » ulkuleştirme » ocunu cıkarmak » sulfatlaşma » sure sonu » fırsat duşkunu » hazır mezarın olusu » prosedur » uyku basmak veya bastırmak » arasında den başka anlamıyl » guhercile » veresiye karşıtı » gozaltına almak » abazaca » konferans cekmek » kervan culluğu » gulumseme » hucreler arası » gecek »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.