tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
isteğinde direnen kimse » şuphelendirmek » taşkure » ırkcı » carpılı » duğme » cakışık » benicincilik » hareket » kulotlu corap » odev bilmek veya saymak » calkantı » sut otu » cağrışım » cifte nağra » subye » uzuntusuz » luks » yırtmacsız » basmak » asansor boşluğu » yuz goz » yukte hafif pahada ağır » yufka acmak » gu » sacık » hukum surmek » fizikci » akıldan gecirmek » gomlekci » yukseltgeme » kambriyen oncesi » soz » calkayış » duz » tuy duzmek » ağlar gozden sahte sozden ken » gosteriş » gunluk » allah seni inandırsın » ic deniz » oyuncakcılık » catlamak » cedik » olumune susamak veya olume koş » mustehzi » uğrum » ilgilenen mahallî yonetim » luzumsuz » acığa alınmak »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.