tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urperiş » curlatmak » gozu gonlu tok » savaşcı » care » sahneye cıkmak » muşir » ucuşma » ifrat tefritte kalmak veya bul » ortme » gecmek » acık acık » guc mevkide kalmak » virgul » cakırlaşmak » guruh » astsubay kıdemli cavuş » yankıuyandırmak veya yapmak » cermik » yonetme » butunlemeli » curuk iş » dık dik duk duk tık » asker cıkarmak » pislik goturmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » taşkure » muze » az » arka veya sırt cevirmek » catkı » orneğini cıkarmak » tanzimatcı » ust yapı » tel kufluce » oruc tutmak » sumerolog » ayağıuzengide » parmağınıyaranın uzerine basma » korkunc » cocukluk etmek » istimzac » kapıkethudası » tek tuk » ozdeşlemek » apoletleri sokulmek » yuh cekmek » yuksek perdeden konuşmak » okul kacağı » arkalıc »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.