tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharet sözcüğünün eş anlamlısı

maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ay parcasıgibi » den yana cıkmak » bakrac » kıpcak » sırplık » goz nuru » yureği kabarmak » musellem » gocermek » veya durduran parca komutator » tecahul » ciğnetmek » kırbac kurtları » oksurup tıksırmak » sayısınıallah bilir » kolay işlenebilen yumuşak bir » kucumencik » pec » başdondurucu » gomme » yazar cizer » boru ciceğigiller » uzerinde » onune geleni kapar ardına gel » gozlerini devirmek » surutmek » etek opmek » kocboynuzu » cokluk eki » gobek havası » ipek ciceği » acısıicine veya yureğine cokme » olumcul » bilincsiz » cimlenme » restitusyon » suzum suzum suzulmek » murekkeplenmek » gozene » koşeklemek » cok gelmek » kotumser » tavşana kac tazıya tut demek » yarıbucuk » sozu ağzına tıkamak » eşbicimli » cumlesi » guclu kuvvetli » gozum veya gozumun nuru » ackı »

maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve maharet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.