tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gostermecilik » tuketici sayacı » sureğen » yardımcıyargıc » mururuzaman » uzerine » ic salgı » cinili » maddî olmayan manevî şeyler » ickisiz » toplamak işleri icin ayrılan k » kufretmek » kırmızıgomlek » fırın ekmek yemesi lâzım » at binenin veya işbilenin kıl » yuksekten bakmak » uzerine almak » mihnet cekmek » yazık etmek veya olmak » fotoğrafcılık » golgelenme » inmek » dutturu » daruleytam » boru ciceği » muzelik » cozulmek » cember » devam etmek veya ettirmek » duduk gibi kalmak » başyonetmenlik » film cekmek » kotu olmak » fluor » imam osurursa cemaat sıcar » alman papatyası » yanıltmac » dağlara duşmek » oluşturduğu donme eğrim cevr » buzgusuz » sel seli goturmek » boyunun olcusunu almak » envaiceşit » oteki aktarma oğelerine ileten » direnişci » olum kalım meselesi » ciğneniş » kelepceli » tuketmek » ureme »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.