tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kokten dincilik » cevre » acımlanma » lık lik luk luk » ulkuleştirilmek » biri veya bir şey icin olumsuz » yarım elma gonul alma » ağac mobilya » kuremsi » onlemek » bir koroğlu bir ayvaz » profesor » yargıgucu » cıvgın » keyfinden bayılmak veya dort k » oznellik » barokculuk » sunme » tovbeli » stabilizator » guneştopu » guneştacı » togolu » cıkmalı » gozler onune sermek » mulâyim » calkatmak » cobanlık etmek » ust » yuzyıl » cayır » coğaltma » muhimsemek » tehevvur » sandvic » sabah ola hayır ola » kavanco » bir sure ayrılmamak » lâhavle cekmek veya okumak » kelebek gozluk » minuskus » aku » kamanco » gullâc » muddeialeyh » hareket » durust oyun » cektiri » panislâmcı » gulculuk »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.