tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharetin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sıcan deliğine paha bicilmez o » ozel girişimcilik » suzme yoğurt » kuşat » temizlikci » kotu soylemek » suz » bektaşî uzumu » mustelzim » tereyağından kıl ceker gibi » avuc » kurit » gonul eğlencisi » bromur » yuzyıl » carpılış » goruşulme » kaşının altında gozun var deme » kupe » goz » uflemeli » kalsiyum klorur » gulup oynamak veya gulup soyle » gecmek » iki gonul bir olunca samanlık » ne hesaba gelmek ne de kantar » goze zarı » gozu dumanlanmak » tertipci » karayca » malın gozu » gumuşu » ve katımadde » kavurmak işi yapılmak » komurleştirilme » gecmek » temulentum » beslenme cantası » boşluk » corbacı » duzensizlik » karanlığıdeşmek veya yırtmak » dokmeci » lâf ola beri gele » vatanî gorev » nârına veya nâra yanmak » ici cıfıt carşısı » ekmek carpsın » kılıc uşurmek » olusu kınalı »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.