tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic yarıcap » yuksek sosyete » zuğurt tesellisi » kupe ciceğigiller » cavuş » keciler » ibrikci » boyu veya boyuna boyunca bera » işine gelmek veya gelmemek » cokturme » carkına etmek veya okumak » palavra savurmak atmak veya sı » cozmek » kadayıfcılık » uygun duşmek » kul bağlamak » murekkepli » ulkuleştirilmek » bahcıvan » şikâyetci » muk » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » mes uliyetsiz » gelecek zaman gorunumu » sarac » elinden hicbir şey kurtulmamak » keli gorunmek » karaağac » eflâke ser cekmek » gokyolu » mucadele » itilâfcı » bolum » zevk icin » sureğen » gıllugişsiz » doşemek » mustahzar » yunlu » yuk » cicekci » tac » buyukluk taslamak » oruc acmak » canaklık » cınlak » mucerret » carşamba pazarına cevirmek » odevlendirmek » kutleme »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.