tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kan govdeyi goturmek » dubel » acık liman » muft » ackılanmak » yetiş veya yetişin » lisansustu » oldukca » emanetcilik » grekce » oncel » cim » temas etmek veya biriyle temas » gozlemeci » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » ruya gibi » cıkmak » ic tutmak veya ic bağlamak » dort ayak ustune duşmek » opuş » yonlendirme işi » ruping sistemi » ağaclaşmak » calkanış » dışıeli yakar ici beni yakar » uc buutlu » cenaze toreni » allah yarattıdememek » kofteci » yuzmek » lâğım cukuru » kılıc pabucu » goturucu » dunit » guvec » cadır catı » şeyin ayrıcalığınıanlatır » kopeklemek » başcı » ceşnicibaşı » dovme » yoresellik » ozdeş » tanrı ya minnet duygusunu sunm » catış » buyu bozulmak » bunakca » son bulmak veya sona ermek » ilâcsız » kıyıda koşede kalmak »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.