tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vazgecmek » boru ciceği » gumuşbalığı » mercimek kofte » mulkiye mufettişi » sutlu kengel » canak » her ne ise veya her neyse » yureği katı » oğretici » ortalamasına dayanan durumu » negatif buyukluk » on » yeşille lâcivert arasırenk el » olmezlik » işin icinden cıkmak veya sıyrı » sovgu » tumu cemiyet » icli » durumunda ayrılabilen parlak b » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » bolu » sun î tahta » paraguaylı » embriyon » cirişli » kır bekcisi » duvesimek » fransızca » ust dudak » zayicesine bakmak » oluşturduğu demet » kırlangıc » kuvvetle basmak » cene » aleykumselâm » ci » guven » ozel sektor » uzum şırası » dunyanın birşey i » olumsuzluk » boşa koysan dolmaz doluya koy » rolyef » uşutucu » durdu durdu turnayıgozunden » ustune perde cekmek » cobantarağı » hamdusena » surmek »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.