tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharetin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orumcek kafalı » cocuk » cayır tirfili » alâka cekmek toplamak veya uya » z » hamlac » muşebbeh » mudebbir » ucuz etin yahnisi yavan veya t » cemaatimuslimin » kıl kecisi » guveni olmak » koyun can derdinde kasap yağd » gobek » sovme » art damak unsuzu » hizmet ici eğitim » kotu yola sapmak » mustakar » duzen » cehreli » capar » koc katımıfırtınası » ceşit ceşit » edinmek hissetmek » cevir sinyali » kucuklu buyuklu » ozensiz » yahudice » munasebet » cat pat » yuzleşme » gum gum » ummetce » kuflu » mustahsil » iciriş » donenme » kuşculuk » flutcu » kıc » mahşer gunu » cavalye » kamcıkuyruk » unsuz ikizleşmesi » bolşevik » dokmek » kavgaya girişmek veya tutuşmak » cavdar » bitkisi gossypium »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.