tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharetin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calmak » kısmeti cıkmak » coban » ruya » oksitlenmeyen bir element kıs » ters yuz veya ters yuzu geri d » icini curutmek » acıağac » canak ağızlı » cicek yaprağı » cerez » boya kızıl kok flubia tinctor » gumuşyağmurcun » guvercingoğsu » bicimlendirme » cayırsedefi » calmak » kukreyiş » kul rengi et sineği » acıklar livasıolmak » cantacı » temerrut » doğru acı » kenarlık » yuksek » guneşyılı » cim » alaturka bilen alaturka eser » guatemalâlı » nârına veya nâra yanmak » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » kısa gunun kârı » ortodoks » bekcilik » tukenmez » parca purcuk » japon kaktusu » tefahur » guven » goturme » gocerme » bolum » colaklık » bicimlendirilme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gecer » kâğıt yapraklarından her biri » guz noktası » curukluk » catal »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.