tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharetin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kul gibi » cekimleme » dışa donuk » ictenlikle » belli bir noktayıaltınıcizerek » kayıkcıkavgası » brehmen » kolemen » tıraşkopuğu » ağzına veya diline sağlık » ovunduruculuk » orgen » carptırış » gonderme » duzlem geometri » curuk gaz » akşamın işini sabaha veya yarı » yan gozle veya yan gozle bakma » yurumek » şolen cekmek » gelen paşam giden ağam » yuksek lisans » yakınlık gostermek » murt » catılmak » olu » cok ayaklılar » sozcuk hazinesi » coluk cocuk » yatcı » ustat » daha da geliştirmek amacıyla b » buyuturluk » acılım » suruklemek » lisansustu » yureği yanmak » cav » goze batmak » adı » inmek » maksat gutmek » kacmak » cift cubuk » hava kacırmak » tohumu dokulmek » unsuzunu gosterir » duş » doğac » burumcuk »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.