tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mı mi mu mu » el acmak » buzlar cozulmek » teslim bayrağıcekmek » figur » ulac » fotoğraf cekmek » gozunu cıkarmak » elinden işcıkmamak » dondurulan ince uzun ışık ara » cırpıştırılmak » zararlıcıkmak » sen ben davasıveya kavgası » organların her biri » buyuk başın derdi buyuk olur » ickin » kâğıda dokmek » kureselleşme » kunh » gozune hicbir şey gorunmemek » oluyu guldurmek » izduşuren » luleci » yurutme kurulu » rontgenci » celik gibi » suyunu cekmek » toretanımazlık » onemsemek » fırcalanmak » iyi veya temiz işaltıayda cıka » celtik kargası » calıştıran » ozleşme » terbiyeli kofte » cakırcılık » kuluckalık » gecmiş » mustefit etmek » oncul » ter dokmek » dovec » eşbicim » mujde » cokuntu » muzik odası » terennum etmek » sana taşla vurana sen aşla var » allah kısmet ederse » cekmek »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.