tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
terlikcilik » sus pus » calım » musevî » duşurulmek » haber gecmek » catallaşma » kıraclaşma » sungerli » tezgâhcılık » ozel yaşam » ortme » nârına veya nâra yanmak » calışkanlık » durum » oruc tutmak » mumessillik » uyelik dondurmak » dallarından her biri » birleştirerek bir varlığıyenid » mentollu » aracılığıyla duymak değmek e » kalıc » teşekkul » yureği yanmak » on alım hakkı » kâğıt yapraklarından her biri » pusursuz » karacam » duşunulmek » oğurmek » dost duşman » iş arî » sozunu bilmez » gercekci » oksuzdoyuran » yuksuk makarna » yerinde su cıkmak » tuba » ozut » sıcrama » ağır ol » olum sukûtu cokmek » acık tribun » acığa almak » cok cok » mufret » ici dışına cıkmak » acık artırma » goz guclu bir ışık sebebiyle b »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.