tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tunus gediği » silâh catmak » oldurmek » su kesmek veya su kesilmek » buyuk sozume tovbe » bahcemsi » cirişcilik » aykırıduşmek » tagayyur etmek » havale » gumuşlemek » gok kumu » yalelli gibi veya arabın yalel » ucler » gocurmek » carpıtma » işi ne » turkistanlı » eski pusku » cifte vatandaşlık » tuberkulin testi » kapcık » kulluk » anasından emdiği sut burnundan » maddî olmayan manevî şeyler » yuzlemece » kucukle kucuk buyukle buyuk o » sozu mu olur » th » buzulmek » beşeriyetci » capsız » cin carpmak » ışık gocum » yerinden yonetim » kozleşme » gumburdeyiş » dışına cıkmak » kavanco » ortac » utanc duygusu » kotu » okleme » umtırak » surmelik » levazım boluğu » caşıtlama » iki eli boğrunde kalmak » hucre » gostermek »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.