tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharetin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonyelemek » lek » seruven » muessir olmak » gokcul » cıkarmak » baklayıağzından cıkarmak » manikurculuk » icindeki en kucuk birlik » arşiduşes » caprazlama » kumbet » mutenasip » allah ım » catışma » inmek » kakıc » kul yemek veya yutmak » tos » sayma işlemi » ic gobek » cakmak » melul mahzun » bıckıevi » kimse » değer duşurme » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » curmumeşhut » nuktedanlık » bağırışcağırış » ister misin » cullamak » bibliyotekci » vergi mukellefi » başınıağrıtmamak veya başınızı » kohnelik » yaltakcı » hıfza calışmak » şuphe etmek » mustahsil » gozunu cıkarmak » perdenin uzerinden oynatılan » arac tığ » kıc » dolleme » nufuzsuz » bocekli » n n » muzecilik » gonul ferman dinlemez »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.