tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iki kulak bir dil icin » grek » tekduze » oksuz » palandoken » arap sabunu » onemsenmek » cakıl kuşu » ustunleşmek » duk » nuh nebiden kalma » yelolcer » dağsıcanı » cimlendirmek » unik » gobek taşı » jubile » gozleyiş » kadınduğmesi » yuklu » operken ısırır » ustubec macunu » duzenci » noel baba » olmayan bağımsız hur » ağac olmak » talip cıkmak veya talibi cıkma » utmek » cingene palamudu » muhur pensi » kurkculuk » bir şeyler veya bir şey olmak » cok » başının gozunun sadakası » gumrahlık » kompozitor » capak » sutlu » antep fıstığı » zaman » girintili yer » horguc » cevir sinyali » truk » oğunmek » butunleme » acılım » acmak » gozdağıvermek » tur »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.