tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
futuroloji » başcı » yuzey veya cizgi kaide » dere tepe duz gitmek » catışma » cuhcuh » verilen ad » gomme » tel in » surukleyiş » aşcıbaltası » arpcı » sağdıclık » duşes » cullanmak » calıştırıcılık » gonlu takılmak » gon » ipliği pazara cıkmak » ortak yonetim » omur torpusu » kunyesi gelmek » capulculuk » domuzdan bir kıl cekmek veya k » korkutuk » sulfur » kostebek » yureği kararmak » cesaret almak veya bulmak » ne gune duruyor » ıskaca » havale » mubalâğalı » ne haddine » cobanpuskulu » catıcı » cin anasonu » cokeltme » devam etmek veya ettirmek » cop kovası » imza atmak veya bir şeyi imza » duk » cıkarınıtepmek » acık oy » fars » dansorluk » guvez » yuz bulmak » soz » gorunen koy kılavuz istemez »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.