tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharetin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâtin » yonetmek gorev ve sorumluluğun » catma kaş » yumurtayıcalkamak » azrail e bir can borcu olmak v » kundakcılık » bitumlemek » eli ayağıtutmak veya tutmamak » duşurulme » duğun değil bayram değil eni » cekimsenme » bukulmek » yuz » on deyiş » ağzıyla kuştutsa » ekmekci » kafasıorumcekli » cile cekmek » ceyrek final » tahkimat elemanlarıustune veya » sansualizm » protezi » değirmen taşının altından diri » benimseyip değişik bicimde anl » duzgun » burukca » australis » mudana » onluklu » lugatce » cay vermek » cığ » tutsuluk » har gur » uzaktan işitilecek nitelikte s » uflenme » avrupalı avrupa da yaşayan a » şolen » produksiyon » kuf » ruzgâr tutmak veya tutmamak » allah a bir can borcu var » hic de » celik pamuğu » yan cizgisi » koreli » yedek parca » gozde » mustesna » karman corman »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.