tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suzulmek » ozek ağacı » duşmanca » curuklu » cennete donmek » nuh » inhisara almak veya inhisarına » gozunu ağartmak » sokuntu » tervic etmek » cekimli » bocul bocul » kunguldemek » ırakgorur » katılmasıya yapılan secim » camura yatmak » yonelme hâli » al takke ver kulâh » muessese » ilginc » gecişustunluğu » colpalık » geceli » vucuda vermek aşıyapmak » ayağına cağırmak » gonlu ile oynamak » muvellidulhumuza » başaşağıduşmek » ozlu » ikizkenar ucgen » film cevirmek » cirişlemek » ayakcı » başdumeni » sackıran » zikri gecmek » kapakcık » cekimserlik » elciye zeval olmaz » cıtcıtlamak » balık corbası » acılmak » guc kaynağı » trompetci » ardında yuz kopek havlamayan k » cubbeli » uc otuzunda » yetiştirilen bir bitki lycoper » pece » urun »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.