tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulte » ağzının payınıveya olcusunu ve » pacavra hastalığı » olağanustu hâl » curuf » imza toreni » yurekten » notrleştirmek » acımlamak » cabalamak » hoparlor » ureticilik » kul rengi et sineği » suruklendirmek » gosterme hakkı » yalanıcıkmak » buyukluk satmak » cıkışcizgisi » mektep gormemiş » gecirim » ağaca cıkan kecinin dala bakan » cıplak resim » hanya yıkonya yıgostermek veya » taşkure » eşeyli ureme » kolcaklısandalye » kellesini ucurmak » munakaşa etmek » cift gormek » kırıp gecirmek » kuresel » oğutmek » cocuğumsu » yarıkubik » teberruken » ozel kesim » fırın ekmek yemesi lâzım » somurmek » gecmişola » duğumlenebilir nesne » kulağına calınmak » alkololcer » duğun değil bayram değil eni » kutuk » cuk » gerekce » uzun parca » uretim artığı » yapılan cıkmaz yazıveya resim » puskurtucu »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.