tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için maharetin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yamcı » mufettişlik » sarılgan govde » ve sorumluluğunu taşıyan birim » veya orulen dikey duzlem » nakışcı » grejuva » eyer kapatmak veya kapamak » duz baskı » babıâli » ucteker » peşine duşmek veya gitmek » aramak » ter dokmek » duğu » kirec kaymağı » dostluk başka alışverişbaşka » sutbaba » duzgun » cu » suvari sınıfı » yerleşim yerinden başka bir ye » gozetilmek » ıp ip up up » gormezlikten gelmek » uveyik » başınıkaldırmamak veya kaldıra » seckincilik » dovme yapmak » kuflenmek » kazan kaldırmak veya devirmek » koşeye cekilmek » dovizzede » oğretme » durtu » gepgenc » yureğine kar yağmak » acısoylemek » ceyizcilik » banco » başlangıc noktası » su carpmak » ilerisini gerisini hesaplamama » gubresiz » surtuşme » zerdecal » hangi taşıkaldırsan altından » gunluk » ici daralmak » gormemezlik »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.