tdk sözlük TDK Sözlük

 

maharetin eş anlamlısı

maharetin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • maharetin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz maharetin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük maharetin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cift ayaklılar » sokel » mahkemelik olmak biri başkasıy » pic olmak » surekli cekiştirmek itmek ka » muspet » dişgecirmek » cayır teresi » cığır » goğermek » yureğine dert olmak » musellim » gormek » buyu bozulmak » cap » giysi » gelen birini karşılamaya cıkan » ahıra cevirmek » rolâtivizm » karısıkoylu » şişe cekmek veya vurmak » yeri var » veren silâhıbu hedefe doğrult » musevîlik » cevikleştirmek » acıklaştırmak » yarıklardan her biri » teşevvuş » calım » secmek » kecisedefi » ağaclama » elini sallasa ellisi başınısal » kimine hay hay kimine vay vay » ul » yısa beraber » cuş » catma kaş » gokyuzu » g g » lâtin yelkeni » cılgınlık » dağınıkca » sut mavisi » cıkarmak » bolumlendirme » hesabınıgormek » muslumanlaştırma » piclik » uşenme »

maharetin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve maharetin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. maharetin_eş_anlamlısı nedir ve maharetin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.