tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tefavut etmek » ciltci » ayağıuzengide » dordun » ovunme » gucenme » gozu kesmek » harekete gecirmek » skoc » duzen kurmak » ustunde kalmak » ustuvanî » at olur meydan olmaz bulunmaz » kadınduğmesi » ciceklenme » cay kaşığı » gozunu hırs burumek » koyunun bulunmadığıyerde keciy » tesaduf etmek » cıkma » kur a efradı » cekim » denizguzeli » carkıfelekgiller » katolik » mutedavil sermaye » ultimatom » beklenmediği umulmadığıveya c » sungerci » erik receli » gozyaşı » ucu » subjektivist » nefsine duşkun » hem İsa yıhem de musa yımemnun » odleklik » madik atmak etmek veya oynamak » veren madde » perde cekmek » pabucsuz » mutekellim » metal parca » arkac » okselemek » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » cember » uckâğıtcı » ustune oturmak » ruzgâr » tasar cizimci »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.