tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tukuruk bezleri » iflâs anlaşması » yuz kere » canak yalayıcılık » bicimsel » koşe rafı » gul gibi gecinmek veya yaşamak » danscı » gundaş » catılı » muşteri » carliston » rotuşlama » ucuz atlatmak veya kurtulmak » kuruluşlar butunu » icindekiler » notr » işguzar » coğalış » tereddutsuz » ortulu » başına işacmak » yuz goz olmak » el pence divan durmak » kuvvetle basmak » ortulu odenek » artırılan bir manyetik alanın » hırdavatcı » bicimlerini belirleyen ana oze » boğur » bortturmek » acmak » carşaflama » hazar » batak culluğu » kurekcilik » cepcevre » kirec cimento gibi şeyleri su » mutekellim » pekiştirmeli ozne » tekercalar » koken bilimi » hacivat » siper guneşlik » gorunmek » mahrut » sulûk etmek » kırcıllanmak » boynunu bukmek » ucurmak »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.