tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bektaşîlik » pb » ofke ile kalkan ziyanla zararl » civi kesmek » duğmecilik » yonetmen » cevre bilimsel » copcu » gurultuye getirmek veya boğmak » cangal » komurcu » onunde ardında gidilmez » japonca » tuhafiye dukkânı » ust cene » mushil » kusmek » nogay » cocukcu » bal ozu » humanistleşmek » cekyat » yağsız ilâc » m2 » ozerk » ruşvet vermek » suruden ayrılan koyunu veya ku » cığır » mucessem » nahiye muduru » yangın yerine donmek » cemrenme » mutekabiliyet esasıuzerine » yardımcıdocent » ciftteker » element kısaltmasıau » makta mekte » arabankurdî » caresiz » canlılara yaşama ortamısağlaya » glâdyator » gec » cul » koy koruculuğu » elini kana bulamak veya bulaşt » kacık » culûsiye » coccothraustes » duşmanlaşmak » iraklaşmak »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.