tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cello » gurleşmek » goynumek » muthiş » acmaz » aman derim » turkuleştirmek » embriyon » yer bakır gok demir kesilmek » tuyleri diken diken olmak » mehmetcik » atıp veya atmak tutmak » secim yasağı » uc bucuk » mukavemetci » ağız yer yuz utanır » kendini duşunmek » recelcilik » tatarsı » gumrukleme » iz duşumu » ıkla ikle ukla ukle » kandil gunu » citlembik gibi » cencen » sinema sanatcısı » yuzgec » yaygın oğretim » orgun » başına belâ olmak veya kesilme » kirecsizlenme » hatırından cıkmamak » tunus gediği » başmufettiş » cıkmak » formul » calkantılı » gece » cırpılma » esperanto » pakistanlı » ustelemek » turku yakmak » t cetveli » yakasız gomlek » acılıp sacılmak » yureğine sinmek » satışa cıkarmak » davranmak saygıgostermek soz » cınlatmak »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.