tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pas acmak » suspansiyon » cevgen » hint yağıağacı » kılıfcı » orgutlu » uniformalı » kırık dokuk » kervankıran » değişme olayı tekâmul » acık kapısiyaseti » ustune varmak » cisenti » cebrî yuruyuş » lâpcın » kocma » amerika armudu » sozunu geri almak » ağzından lâkırdıveya lâf almak » tutun » civisiz kalkan » yalancıcıkarmak » muşerref olmak » gure » sovuşturmek » dordun » gun meselesi » tutumu akliye rasyonalizm » suyu mu cıktı » durbunun tersiyle bakmak » gunduz feneri » ondelik » turdeşlik » fiil govdesi » yureği daralmak » aklıcıkmak » başıacık » ahkâm cıkarmak » renginde sapıdort koşeli olan » muminlik » cıkmaklık » donebilecek bicimde yapılan şa » um » tandır coreği » sakatatcı » buzuktaş » akcıllık » copcatanlık » tuyo » yabancılık cekmek »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.