tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzun sivri kumes hayvanların » cicek aşısı » kırk bir bucuk » saptayıcı saptayan sabit kıl » gozluk takmak » cekic » sırtından cıkarmak » ozel ulak » gozlukculuk » cepni » zırhlıguc » celik halat » treni kacırmak » kamcılamak » ucukluk » sineye cekmek » cekemez » duzeltici » rutbe » yuzleşmece » icinde duymak » ceteleşmek » cabuk » bir şeyler veya bir şey olmak » dağıtılan bağday » carşaflık » cağdaşlaşmak » oksuruklu » kavurmak işi yapılmak » bağlayıcıunsuz » ustenci » carpıcılık » koy ihtiyar heyeti » sallanma » cec » cerezlenmek » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » besi oru » yosun bağlamak veya tutmak » yuzsuzleştirmek » normal vucut sıcaklığı icinde » dunya evi » kâğıtcı » ciğeri veya yureği sızlamak » gokyolu » avurt unsuzu » işgunu » yer demir gok bakır » cerezlik » yukarı goğe doğru olan yanı »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.