tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
puruzlu » cağanoz » uste cıkmak » yukunu cekmek » yetenek ve genel gidişdurumlar » hizmetlerine bakan uyeleri ha » ceğmel » ustune gul koklamamak » cim cim » minare golgesi » yer yer kazıyarak alttaki renk » ucurumlaşma » koleleştiriş » muteferrika » ihtiyac » muşteri hizmeti » catlak » merkezkaclama » ağzınımuhurlemek » yuzunu kara cıkarmak » kanlıbıcaklıolmak » humor » yaprakcıl » genişgonullu » işi e vurmak » olum » enjektor » suje » duşuncesiz » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » gibi şart niteliğinde olan bir » onermek » arayıp soranıbulunmamak veya o » tefessuh etmek » bakır sulfat » şupheleniş » kapıacmak » ciğitli » ropdoşambr » durtmek » tecahuluarif » parca » pis soz » alkollu » yalelli gibi veya arabın yalel » kutukleşmek » camurluk » tutturmek » organ » elci »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.