tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muşterek » ic ice » ac gozunu acarlar gozunu » muptelâ olmak » sacısakalıakar gibi » kurkculuk » antik cağ » guclu duygu durumu » kireclik » yuzune bakmaya kıyamamak veya » kılıclı » usanclık getirmek » goğsu daralmak veya tıkanmak » at var meydan yok » canaklık » gozleri kararmak » kunguldemek » addan tureme fiil » başmuhendislik » vucut yapmak » lâckalaşma » onlemlerin butunu » calgı » kurek cezası » um » ucurulma » rayic fiyat » teslimiyet gostermek » pohpohcu » arma ucurmak veya arma budatma » gonlunu sondurmek » teyel yapmak veya atmak » c c » ic » sungerci » at olur meydan olmaz bulunmaz » muteakip » cayır otu » ali nin kulâhınıveli ye veli » kuturdemek » saclarıiki turlu olmak » mal » parcasıbağlıbulunan catal » ceng » dişfırcası » organik kutle » duasınıveya dua almak » yuz beşlik » yalcın » mubalâğacılık »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.