tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camur banyosu » culûsiye » disiplin sucu » cabalayış » ozet » mesele yok » cabuk cabuk » arslanın adıcıkmış cakallar b » ne buyrulur » ozleşmek » sozlukculuk » camgoz » daraya atmak veya cıkarmak » ileri gecmek » bayram kocu gibi » şikâyetci » dini butun » trockicilik » cek » kirec fabrikası » reaktor » acılım » tuyme » aylığa gecmek » umit dunyası » kamburunu cıkarmak » caylaklık » cokmek » cıkmak » cıbanın başınıkoparmak » takla atmak veya kılmak » verilen unvan » muşarunileyh » envaiturlu » ıtriyatcı » eli ayağıtutmak veya tutmamak » kubik » haberin olsun » yuzlenme » bir yerde kullanılan bir yere » nakliyatcılık » ust yapı » sovulme » teknik universite » gucenmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » durtuklemek » cala » golge balığı » canak »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.