tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koken » ic merkez » yuz sabunu » hicleştirme » mustevli » beyazın adı esmerin tadı » onune bir kemik atmak » ağzına tukurmek » berat gecesi » munafıklık » cekimolcer » cekirge » cicek » orumceklenme » metal tutturmalık fermejup k » bicimli » kalbini acmak » zemheri zurafası » dur durak veya dur dinlen dur » yukletmek » golet » bugunluk yarınlık » ozdenlik » fıcıcılık » comaklama » carpıtılmak » unletmek » cakozlamak » cift capraz denir » hindu » etmek » granul » ağac cileği » duzen » ilgi gostermek » gosterişyapmak » olmek » camur gibi » kılınıbile kıpırdatmamak veya » gundondu helianthus annuus » goz sevdası » butunleşme » donuşmek » bulgaristanlı » super » guvenliği sağlamak icin yapıla » dualizm » cekilmek » dekartcı descartes in oğretis » eti ne budu ne »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.