tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başka bir gune zamana erteley » bolmek » gunbegun » cemrek » puskuruk » ış iş uş uş » harclı » ust cene » calışmacı » statu » gomuk » catlak » acar » citi yapmak » lâcka etmek » huzunlenme » sofra veya sofrayı kurmak » gecinmek » kubist » dunyalık » kemence » perdrix » hoykurmek » kurtpencesi » oh cekmek » cıkarma » başıcekmek » maraşişi » burnu yere duşse almaz » ada » ruzgâr » cıplak » ruzgâr ustu » gurultucu » kul etmek » kırıp gecirmek » az cok » cobandağarcığı » deli cıkmak » munasip » ucuklaşma » olcuşturmek » kedigozu » bok ustun bok » gecer » rolculuk » konveyor » oneri » oyle veya boyle » kalıpcı »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.