tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tırnakcı » gozleri kan canağına donmek ve » gomlek » kafasına vur ekmeğini elinden » akla zarar veya ziyan » dirsek curutmek » mubahase » koşkerlik » gozlemek » uzum şırası » gecmişzaman sıfat fiili » gulluk gulistanlık » yazlıkcı » menengic » cop » cekemezlik » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » serbest olmayan » batınîye » ustune » kuvet » otmek » caldırılma » coğulcu » itibardan duşmek » ucuz etin yahnisi yavan veya t » uzunluk olcusu » sumbul » kazanc » pis soz » duğum ustune duğum vurmak atma » dağsıcanı » cişi gelmek » kor fare » ter dokmek » uzlaşma sağlayan » govdelenmek » hint avrupa » bicki » tekâsuf » bokun soyu veya bok soyu » kıvanc duymak » tecahul etmek » kufluce » goden » soz ustası » hatırlatmak » beklenmediği umulmadığıveya c » ne hesaba gelmek ne de kantar » madenî yun »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.