tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırpma » ağız acmak » dişozu » bulunduğu yer basamak » muteşebbis » muteallik » coğulluk » dunya durdukca » curukluk » purcuk » temizlikci kadın » kakıc » yuz » putur » kokusu cıkmak » kullanılan arac buat » gelsin veya gelsin gitsi » yarayan kuru ince yaprak » soz etmek » yonsuz » yoneltmek » catana » oneride bulunmak » arkasıveya sırtı yere gelmemek » gırtlağına duşkun » tevazun » ust » naturalist » hesap acmak » gonuldaş » cokuk » mantık oncesi » bilimlerinin ortak adı riyazi » her şeyin yenisi dostun eskis » alcılı » hint safranı » operator » produktor » gurbete veya gurbet ellere duş » bictirme » kırağıcalmak veya vurmak » blof » alcak gonulluluk » duzme » halat cekme » elinden cıkmak » acık deniz » rb » gecersizleştirmek » şovalye ruhlu »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.