tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cağrışımsal » ağac sansarı » fal acmak veya bakmak » donuşumlu » sovuşturme » tespih bocekleri » cakozlama » calmak » gercekleşmek » goden » karagul » nedamet duymak veya getirmek » sutanne » ortakcı » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » curutmek » kultur varlıkları » komurcu cırağına donmek » cakmak » para cıkarmak » bir değer karşılığında birinin » kıvanc » murekkepleme » ul » sokmek » parca » balkanlılık » cakal eriği » gevrekcilik » teşkilâtcı » deli divane âşık olmak » gulumseme » ozellik başkalık fark » kabına dokmek » bir kapıya cıkmak » icindekiler » fıcı » deklânşor » munavebe » sıcraşmak » baltasıkutukten cıkmak » karahanlı » mustahdem » motorkroscu » doşemesiz » ev acmak » kacıngan » sacılmak » yuzluk » benimseyip değişik bicimde anl »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.