tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
marşmarş » gozunu burumek » oteden beri » imdatcı » ustune olu toprağıserpilmişgib » cekiştirme » kibritci » turkistanlı » distributorluk » cicekci » tukuruklenme » hurmetkâr » yarayan kuru ince yaprak » donuşturulme » camurlukcu » yuklem birliği » sunguleşmek » gunlemek » kuflenmek » sur atlenmek » surek » nacar » cokuş » tunc » dukkân » oykulemek » lâğım cukuru » corek otu » ucuncu » akca armudu » ordekgiller » uşutme » govde » caprak » pufleme » ezinc » hayrınıgor » allah kerim » iki el bir başicin » kazgıc » akıl icin yol veya tarik birdi » tranca » cala paca » onel » kaynakcacı » dort yol ağzı » gumuşlu » mustamel » yukselti » yukarı goğe doğru olan yanı »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.