tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kostekleyiş » dunyanın ucu uzundur » kapricyo » karda yuruyup gezip izini bell » genclik » kor hat » armudun iyisini dağda ayılar y » goze carpmak » gubrelemek » sacık » cedik » civili » ayak surumek » bal alacak ciceği bilmek veya » duzlem » yapılan fıcıvb » oz » yurunmek » deniz orumceği » v v » mısır baklası » cıkarmak » ve katımadde » mehil muddeti » uzun yol surucusu » gun » baksana baksanıza » mozaikci » gun yayı » gesneriana » nur ol » gamaglobulin » camıcerceveyi indirmek » sozleşmek » cırpıştırma » bir fincan veya bir acı kahven » takla bocekleri » gobek bağlamak veya salıvermek » sacsız » kıs kıs gulmek » potikare » tel cekmek » sukûnet veya sukûnet bulmak » duztaban » grek » melul » sırplık » cevikleşme » urat » bucurluk »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.