tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tekâmul etmek » santim kacırmamak » ebulyoskop » onerme » karım koylu » cekimli fiil » muhursuz » telefon etmek veya acmak » bicimdeki bolumler » ay parcasıgibi » buyu yapmak » mudevvenat » gecim dunyası » surundurulmek » lok gibi oturmak veya cokmek » ofke » studyo » alafranga muzik » lâfıgecmek » kırbaclanma » ustune varmak » ağlamayan cocuğa meme vermezle » ucuncu » temel tumce » anıtkabir » golgeye yatmak » universiteler arası » um » muteveccihen » ağaca dayanma kurur adama ins » kullanılan cihaz » uzerine evlenmek » puf desen ucacak » direncsiz » tuydurme » dosta duşmana karşı » asyalılık » yuzlerce » ilgi cekici » orkleme » yuzu yerde » tekefful etmek » arısutu » ic mimarlık » cadırlıordugâh » kulfetsiz » korpe » iki ahbap cavuş » papikci » sun î tahta »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.