tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz yapı » goturulmek » olağanustu » yara acmak » sırtcılık » acıklamak » gunluk » ozel hayat » yureği şişmek » durum durum » yaşıne başıne » kucuk oynamak » kırcıllaşma » kucuk onerme » muracaat etmek veya muracatta » ozguleme » kucuk parmak » kulhancı » cilek uzumu » kucuk minder » ust cıkmak veya gelmek » yeni gercekci » oclu » allah hoşnut olsun » gerceğe uygunluk » kadir gecesi doğmuş » muşkul » yuk olmak » tuccarlaşma » oykunmeci » tumel onerme » başta veya başında bulunmak » cetele » carpıntısıtutmak » kumelenme » kancıkca » elden gel » ayakkabıyapan satan kimse pa » duzenlenmek » arpcı » ucuz » ncı nci ncu ncu » mulâyim » cevgen » kapana duşmek girmek kısılmak » sokağa veya sokaklara duşmek » koyuvermek » kucuk sakarca » duğuncu » oz devim »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.