tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutebaki » cırpma » golgelendirme » yuzde yuz » lw » koklendirme » ickin » carşıekmeği » girişimolcer » yağolcer » burgulu » bey veya paşa gibi yaşamak » tayini cıkmak » zuppeleştirme » ustelemek » birinci cağ » gok adası » yufka acmak » kufran » bir soyledi pir soyledi » fevc » geyik bocekleri » bıckı » ispenciyari » moskof camı » insan icine cıkmak » balcıklı » cerceveleme » davetci » kopuklenmek » her dem taze olmak » cıkmak » onemsizce » aclıktan imanıgevremek » rukû » donanım » yapmacıktan uzak duzgun anlat » bocek bilimci » renkli recine » kopuleme » od kanalı » gulkurusu » cinko » ney uflemek veya ufurmek » uzunc » duşuncesizlik » acmaz » kokar ağac » sacınısupurge etmek » icecek »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.