tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hızır » dışdunya » envaiceşit » stokculuk » doşemeci » cingene cergesi » gecmek » murdum eriği » tekefful etmek » ciftlik kâhyası » ozellik başkalık ayrım » pece » yuk asansoru » cakıştırmak » guneşsiz » hurufîlik » yer ustu » gockun » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » ufurmek » dekartcı descartes in oğretis » icine huzun cokmek » kantarlıkufur » felemenkli » ali kıran başkesen » voli cevirmek » onlukluk » kâğıtcılık » gozune kestirmek » gluten » yarıbucuk » diktator » dovmecilik » maddelerden oluşan varlığın he » meydana cıkmak » cat pat » kopeksiz » pabuc eskitmek veya paralamak » nusha » fistul » husnuniyetle » nobetleşme » kiminin parası kiminin duası » goz etmek » kostumluk » gonlunu hoşetmek » tumsekli » doşekli » ceşitlendirmek » kıtlıktan cıkmışgibi yemek »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.