tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
musabık » gun merkezli » coccothraustes » kapalıgecmek » calısız » top tufek » sunnet etmek veya yapmak » tukuruk otu » taşınabilir arac » ammada yaptın ha » cozunmek » iplikcilik » başından gecen olağan dışıola » kolemen » tecessus » dışarıcıkmak » suclanmak » kirecli » cokukluk » turnagecidi » gecer » başına kan cıkmak » corbacı » cıktı » husnuniyetle » teşebbus etmek » cıkıntı » gecimini doğrultmak » kucuk parmak » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » şenlik ve eğlence donemi » duldul » koltuk gozu » cokrama » seluloit » cozulmek » yerin dibine gecmek batmak vey » tuketici » kireclik » coraklık » cakırcılık » gocurulme » hatırlatmak » kayıkcılık » oğurtu » gostermeci » sureti haktan gorunmek » pecelenme » cubuk » koktencilik »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.