tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sevinc » cınarlık » artistce » sofra veya sofrayı kaldırmak v » begum » suflîleşme » cuha ciceğigiller » guc » cocuklu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gerceğe aykırı » zorun ne » ciğtoprak » kapricyo » ay » net ucret » uzumunu ye de bağınısorma » perşembenin gelişi carşambadan » pabuc » dili olsa da soylese veya anla » iktisatcılık » akce » katran camı » peygamberokuzu » kopruculuk » gecim yolu » cekinilme » toplandığıbolum » cengel » uclu » konukculuk » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » dokulmek » gokyolu » notr » duztaban » karikaturleştirme » guzel duyuculuk » yuz beşlik » mutercim » kalıba dokmek » domifinal » tezelzul » komşuda pişer bize de duşer » doşemek » odun komuru » bahceci » ataturkcu » bağlantısız ulkeler » gomleğinden veya gomlekten gec »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.