tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
leton dili » divaneye donmek » mulhem olmak » adî suclu » eline fırsat gecmek » yarayan kuru ince yaprak » edilmesi » nogay » damdan cardağa atlamak » işin kotusu veya fenası » fotr » biri » sovyet » tapıncakcılık putperestlik » mutecaviz » girip cıkmak » buyucek » darulâceze » sozune gelmek » gunu dolmak » supurme » pastorize etmek » sağlık olsun » cok şey » parkcılık » bektaşî uzumu » bakrac » rustik » cay servisi » somurgesi olan veya somurge el » gayret dayıya duştu » lâfcılık » akcıllaşma » palyacoluk » başına belâ acmak » hizmetlerde calıştırılan tımar » olumsuzluk » sove » l » sonmek » helenizm » alevî » olumle oc alınmaz » biciminde duzenlenen ulusal ve » goncu » kızamıkcık » gercek » markscı » hava kure » goz dikeği »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.