tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şeytan gecmişgibi » bukunmek » icin » ovgu » goz kırpmadan » olmez oğlu » cuha ciceğigillerden tohumu k » cekmek » sen sağ ben selâmet » dovdurmek » dayayıp doşemek » yuz » urun » kırıp dokmek » toprakcıl » surukletmek » ağzınıhavaya veya poyraza acma » cıyan gibi » kulakcık » suzgunleşme » tup » cıkmak » gulup gecmek » bulbul gibi şakımak » arap » aracılığıyla duymak değmek e » yoneltec » allah ecir sabır versin » pacayıkaptırmak » kangal kopeği » rn » bir yana dunya bir yana » yuzey veya cizgi kaide » puklu » bezekci » siyanurik » sakın ha » şap gibi donmak veya kalmak » oclenme » sutune kalmak » surgulenmek » catlama » takdim edilmek veya olunmak » cıkmak » parmağınıaramak birinin parmağ » aracılığıyla duymak değmek e » su goturur yeri olmamak » solpumek » taşkıran ciceği » doğru soyleyeni dokuz koyden k »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.