tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşe » koclanmak » nitelikli işci » perdahcılık » yarıklardan her biri » dişcıkarmak » guc » kasetcalar » korkunc » yuzunu ağartmak » ustu kalsın » eğilimli ortu » haşatıcıkmak » secmek » alman gumuşu » acık devre » kacta » arasıhoşveya iyi olmamak » borulce » kulağına kupe olmak veya etmek » dik acı » gozu dalmak » capraşık » muzakere » amaclı » cimento » kureselleşmek » korluk » saklambac » lâmadan oluşmuş arasına yerle » calılandırmak » ne mumkun » deli bayrağıacmak » akıldan cıkmak » ozet » rab » kıskıvrak yakalamak veya bağla » yonetmek » guneş » gonendirtmek » balon ucurmak » munakaşa goturmemek » ele gecirmek » ferdiyetci » tutmek » hareketi » dev aynasında gormek » secici kurul » yumuk gozlu » cekememek »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.