tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için manda ve himayecilik tıklayınız. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulfetsiz » sunguleşmek » atom reaktoru » kalbi carpmak » buyuklenme » catkılı » mec » icine kurt duşmek » tekme atmak veya tekme vurmak » yağma etmek veya edilmek » capulculuk » yuksek perdeden » akıntıcağanozu » cıplak resim » catallanmak » cumle » uzerine yuklenmek » turkceleştirme » tansiyon olcmek » takla atmak veya kılmak » oğelerin tumu » ejektor » değişkene gore hesaplanan sayı » yontem bilimsel » moğolca » tencere tava herkeste bir hav » nufuz » goz » siyanurik » ilâcsız » ic pilâv » nevaleyi duzmek » tink tank » ovunek » masturbasyon » cumbuş » cakmak taşı » tebaruz ettirmek » cil » toplumcu gercekci » potikare » goz bağcı » ikiyuzlu » aylığa gecmek » berbat etmek veya eylemek » cekirdek » yer bakır gok demir kesilmek » cevrinti » turev » olu gozu kadar »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.