tdk sözlük TDK Sözlük

 

manda ve himayecilik

manda ve himayecilik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • manda ve himayecilik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz manda ve himayecilik ziyaret ediniz. uludağ sözlük manda ve himayecilik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
citmek » gorevlendirilmek » guncelleştirme » şobiyet » ayağıveya ayakları suya ermek » hazırlık donemi » ıskarca » duzeltmen » cek » mubadil » gecmek » gozu tutmak » onel » odemek » hoşmerim » ru » cirişgibi » ciltci » bicimsel » aksaklık veya bozukluk » korler mahallesinde ayna satma » fiil govdesi » yalın cumle » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » celişkili » alaturka muzik » calgıhane » yuzmek » ne cıkar » vazifesi mi » kırmız boceği » cizgilik » uzum kompostosu » ofkesiz » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » gecirgenlik » denizden veya denizi gecip cay » iktisatcılık » el frenini cekmek » acınmak » ustelemek » unvanı » ne alıp veremiyor » yapısının işleyişinin ve geli » julus terrestris » lutfetme » gor bak » gulunc » allah dağına gore kar verir » ortturmek »

manda_ve_himayecilik hakkında da bilgi ve manda_ve_himayecilik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. manda_ve_himayecilik nedir ve manda_ve_himayecilik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.