tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işbolumu » namibyalı » yuz » akıl kethudası » bicim » başına işcıkmak » cayırlamak » cevgen » burclar kuşağı » şomine » acıktan » konsantre etmek veya olmak » sureksizlik » cıkıştırma » ustat » masraf gormek » gol başı » ozbeoz » oğretilme » sanat enstitusu » cakal » başınıucurmak » gonul kocamamak » alaturka bilen alaturka eser » oltu taşı » koşe kadısı » ucmak » teberruz ettirmek » cekme demir » hil at » ayağınıveya ayaklarını altına » donenmek » sacalanmak » zamanıgecmek » otmek » yonlendirmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » comlek hesabı » uvey » mutemekkin » mutercem » durdurmak » melâmî » kopuklenmek » mektep cocuğu » allah ın evi » cam fıstığı » uretim ilişkileri » petek goz » can cekişmektense olmek yeğdir »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.