tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahaccur etmek » badıc » ayakustu » salcalık » hic » ı i u u » noel » bozyuruk » anasının korpe kuzusu » cilve etmek veya yapmak » calgı » protestanlık » hukûmet surmek » bilmem hangi veya bilmem kac » up » bir ceşit sıkıştırıcıalet » gozunu acmak » yuzu yerde » potaslı sutlu tuz » bekcilik etmek » ittihatcı » eğmec » lok » ağzından cıt cıkmamak » turunc » topal eşekle kervana katılmak » yağlıharc » icin » e e » ustune yıkmak veya yıkılmak » corbalık » surungenler » dibi gorunmek » şebekci » hedonizm » aşağıyukarıyurumek » catınma » icimli » omur boyu » kacak gureşmek » dumduz » erendiz » gobel » sac baş » odenme » duzmek » orumceklenme » avar » organların her biri » boşsoz »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.