tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekilmek » parmağının ucuyla veya ucunda » bir cicekle bahar veya yaz olm » derdini cekmek » kıyıda koşede kalmak » yun » yucelim » kilimci ile kor hacı » yurutme » goturmek » hoşgorurluk » soğan ciceği » kostumlu » kaşıkcın » blofcu » yureğine sinmek » suclama » mezatcı » munacat » tulbent » kapakcık » bazımadde fiyatlarının ustune » dortnal » luks » allah ın emri » durum » yelken acmak » calkantı » yarayan celik disk » urem » serdengectilik » emanetci » zibelilina » başkurtca » tırmanıcıbir bitki piper nigru » gec veya gec efendim » hoşduruma gelmek » sorgucsuz » cinko » trenckotlu » sozluk bilimi » cakşır » cumbur cemaat » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » cerezcilik » mutenakıs » tereddutle » kayışa cekmek » kopruden veya kopruyu gecincey » boluntuler »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.