tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iplik cekmek » arap zamkı » alacağına şahin vereceğine ka » antik cağ » takaddum » bukme » oldurtme » cullama » plâtonizm » gundeş » icini cekmek ic cekmek veya ic » oznelcilik » dışarıcıkmak » portfoy » cer » gocermek » kucumsenmek » orumcekli » surgun olmak » dudak cukuru » reva gormek veya gormemek » cimdikleme » duğununde kalburla elekle su t » obek » can cekişmek » canak » slavca » susme » koylu kentli » doğum kontrolu » kalite cemberleri » yulumek » dokmek » cokbilmişlik » allah iyiliğini veya lâyığını » kurekci » turkuleme » yuz goz olmak » gozcu » kuyudan adam cıkarmak » gonuldaş » goz gore gore » yayla ciceği » varoluşculuk » acı » dağda bağın var yureğinde dağ » goğus kovuğu » suslu uslûp » gecmişzaman » buk »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.