tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ictinap » ara konakcı » cenek » yardım kurulu ve şirketler bir » alt ust olmak » sacma » kuplere binmek » burokrat » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » flort » buklum » juglans regia » dışına cıkmak » mubalâğacı » bir kapıya cıkmak » koşutculuk » celme » fakul » el işciliği » sun î cayır » etkin oğretim » istifcilik » soz gelimi » gorunmek » paraya cevirmek » allah etmesin » goreyim seni » yumuk gozlu » işe yaramak veya yaramamak » anasına avradına sovmek » cilve etmek veya yapmak » pic etmek » musadif » gecgecleme » rengi atmak kacmak veya ucmak » koyunun bulunmadığıyerde keciy » muziksiz » pişekâr » orneklendirme » sutsuz » cığrışma » goz kırpmadan » carpma işareti » tervic » cenesini bağlamak » cekmek » kuşat » butunu » asansorcu » coban »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.