tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için masum zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
durum » ornek » iki cenekliler » komur kayası » dikenli yuzgecliler » butun sıra » mehmetcik » cekimser » coğdurmek » gonul ferman dinlemez » işsozleşmesi » ayağına duşmek » teşekkul etmek » cene kavafı » gercekleşmek » kuştuyu » kumelemek » dunku » ici cız etmek » osmanî » usera » facasıolmak » bir madde » dudukleme » goğus bağır acık olmak » inc » brehmen » colluk » yukleme durumu » cocukluk etmek » olmek var donmek yok » muşkule » plânlıbuyume » japon elması » corbacılık » duz » gorgu » koprulenme » hitit » midesi ekşimek kaynamak veya y » teessur » tarafsız bolge » li » gocurmek » hırcınlık etmek veya yapmak » onlemlerin butunu » kiraz receli » merak sarmak duymak veya salma » kaba turkcesi » bolukbaşı »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.