tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için masum zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surukleme » tifus » flut » gonulden ırak olmak » oclenmek » kaba turkcesi » altına etmek veya kacırmak » sigara icmek » kıssadan hisse almak veya cıka » hopurtu » mulk » kakac » odemek » diplomatca » civilenme » yandıgulum keten helva » urfa cıbanı » projektor » yuksek perdeden konuşmak » gorunmez » şolen » illuzyon » şofor okulu » pacacı » suclandırmak » sozune sahip » yarıgecirgen » peşinden yurumek » ağaclanmak » uretim araclarınıozel mulkiyet » ummîlik » bir kapıya cıkmak » cimdiklemek » emici tuyler » cetrefillik » bon » sapınc » koy muhtarı » gomme banyo » başkoşe » surme mantarıgiller » luks baskı » cığrışmak » dunur duşmek » pekiştirme unlusu » mutehavvil » deve doşlu » yuzunu gormemek » sınır cekmek veya cizmek » suratından duşen bin parca olm »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.