tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tadınıcıkarmak » balkanoloji » paylaşmış benzer odevlerle yu » catırtı » gun durumu » arafatta soyulmuşhacıya donmek » capaklanma » u » senyor » kirişci » armutun sapıvar uzumun veya k » parcalanma » bey mi yaman el mi yaman » acem pilâvı » dunyaya kazık cakmak veya kakm » corlu » tahavvul etmek » kanıyla odemek » kulturlenme » abes kacmak » kabuk bocekleri » flâşor » suzgun goz » centiklenmek » cokcu » İspanyol muziği » yelengec » surucu » olum cezası » cingenelik » akupunktur » kompresor » avaz avaz bağırmak » kalıplarla desen yapılmışbez » bolumlerden her biri kolon » terzi kendi sokuğunu dikemez » murver » gerceğin doğaya uygun bicimde » etiyopyalı » taaffun » frenkleşmek » yıkılmayacak bir bicimde duzg » kor fare » ucurmak » gozunun ustunde kaşın var deme » amac » gucumseme » kaleminden cıkmak » cekeceği olmak » duruma gelmek »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.