tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıcıkırık » ev acmak » suyukculuk » rahat bırakmamak veya vermemek » komşu acı » hizipcilik » ilâclık » surgu » kacın kur ası » gucsuz duşmek » yaptıklarıgosteri » yuze gulmek » zuyuf » kotuleşmek » ramp ışığına cıkarmak » carpınma » citi » ic ice » cozumcu » dunurluk » gecce » kuluckahane » cevre » amerika armudu » bir fincan veya bir acı kahven » başağac » gundondu helianthus annuus » canım dese canım cıksın diyor » eskimo » yarıcap » alaya cıkmak » kacıntı » kayac » gorum » u » dutturu » sinuzoit » muhayyerkurdî » zulfaris » tahta cıkmak » turanî » pocuk » yardımcı yardım eden veya ger » acık duşme » cağlayan » secmek » borcunu kapatmak veya borctan » re » catıklaşma » goz acamamak »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.