tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz ebesi » kalıplarla desen yapılmışbez » acık » cingenelik » se » musamahasızlık » tefeul » yer ozekcil » gocmek » şumullendirmek » kancılarya » tatarsı » mesafe bırakmak veya koymak » burokrasi » capaklanış » cıtırdatmak » tırmanıcıbir bitki piper nigru » kelâmıkadim » garpcılık » toyga corbası » otomatiğe gecmek » flut » gercek sayı » coğunmek » koftelik » kullanılır » zerzevatcılık » koluk » duz yuzeylerden her biri » gunduzleri » uslamlama » başıdinc » akşamın işini sabaha veya yarı » tevarus etmek » acık zaman » cayır kuşu » herkesin gectiği kopruden sen » allah rahmet eylesin » tink tank » bohca » adınıkirletmek veya lekelemek » gundelikli » derme catma » uşengeclik » yuksek » celtik kargası » sungulenmek » duzenleşik » koşkerlik » kaca »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.