tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ekti puktuler » ağzının payınıveya olcusunu ve » te » minare golgesi » gorulmemiş » dalgacımahmut » ters yuz » bir gozeli » alcak kavuşum » uygurca » cankurtaran kulubesi » saklamak inkâr etmek » dişgecirmek » soğukca » aslan yurekli » kamerunlu » geri gondermek » icre » golge duşurmek » duğumunu cozmek » aramak » urkutmek » golgesine sığınmak » tohmetlendirme » olcer » gosterilme » merkezkac kuvvet » el dokunulmak veya dokunulmama » cihannuma » altın kupu » muruvvetli » horoz olur gozu coplukte kalı » opuşmek » uykusu acılmak veya dağılmak » değnekci » tecessus » maskesini duşurmek veya sıyırm » gunah » kacıncı » ortunme » suhunet » porsumek » komur başa vurmak » uzuntulu » bok boceği » cangır cungur » biyokatalizor » bahcecilik » catlaklık » bir kol cengi olmak »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.