tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için masum zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksuk otu » gocuk » puskurtme » capacı » hayata gozlerini yummak veya k » kısmeti cıkmak » dans etmek veya yapmak » el opmek » ma me » boburlenme » ekmek kufu » mubadil » karbon donemi » golgelendirme » soyleniş » coreklenmek » duşunsel » ciceksiz bitkiler » cifteleşmek » uzum salkımı » cekimsenme » havale » gosterge » jole » kapılarıacık tutmak » şeytan cekici » jut » bilcumle » miktar ile indirimden sonraki » tebeddul » cekim » lunet » sacıp savurmak » ufleme » gonlu razıolmamak » yola veya yollara duşmek » yoresellik » munakaşa » saclısakallı » lutfeylemek » carlık » korluk » ipekci » uşutmek » kumeleme » sukûnet veya sukûnet bulmak » kalp kazanmak veya fethetmek » derc » lisan » yururlukte kalmak »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.