tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için masum zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hasetci » takaddum etmek » topcu » dolambac » bolumlerden her biri kolon » eskişehir taşı » kambersiz duğun olmaz » cift cubuk » surunceme » yalanınıyakalamak veya tutmak » somurmek » munadi » bugunden yarına » surre » sulûk etmek » odunsuz » goz yoklaması » mubadele » suz » zamanıgecmek » şerit » harcsız » işine bak » bocekler » surtuşme » yuzune vurmak veya carpmak » bir ucu sivri olarak yapılan t » kukremek » oğul balı oğul arılarının yap » kısa goruşlu » uslûpsuz » calkalatmak » partoner » uzerine varmak » cavuşkuşugiller » alkollu » gelini ata bindirmişler ya na » farisî » gecirmek » bugun » cop arabası » lâtin ciceğigiller » hititoloji » goz aşısı » bir postum var atarım nerede » denizden cıkmışbalığa donmek » gelecekcilik » karadeniz de gemilerin mi batt » koylu corbası » odlekce »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.