tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için masum zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gun gormemek » akıl yaşta değil baştadır » sur atle » koseyle alay edenin top sakalı » rektor » soz etmek » yangın yerine donmek » buyruklarının İbranî felsefes » cetrefilleşme » ağac oyma » ust » duzgun » huzunlendirmek » gunaydın » soz » ozensiz » mudafi » kem soz kem akce sahibinindir » tecanus » sinus » uzum hoşafı » rolyef » komşuda pişer bize de duşer » bıcak yarasıonulur dil yarası » gunduzleri » ku » ozeme » oz » plâcka » dumtek » emekcilik » kul sıkılmayınca hızır yetişme » sunnet ehli » cıkmak » koşe taşı » tl » catır catır sokmek » gubre gazı » tervic » hacamat etmek veya yapmak » bolumunden her biri sezon » seksen kapının ipini cekmek » trampet calmak » bicimdeki bolumler » aralarında onceden kararlaştır » can boğazdan gelir veya gecer » sıtma nobeti » arkadaşdeğil arka taşı » ileri gecmek » hamur corbası »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.