tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boğure boğure » duşgucu » teferrut » noel » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » nazıgecmek » cakıcı » gerceğe aykırılık » gonulden cıkarmak » cakal » sebep olan fiziksel enerji ha » bir veya tek başına » buyuk » catal iğne » diluviyum » cokuntu » kosteklenmek » işi uc nalla bir ata kaldı » halkcı » suru » karacayır » olur musun oldurur musun » verilen ad » kanatcık » telekscilik » kacmak » hukum yemek » cağırmak » guncellik » koc » geri cekilmek » colpalık » kalmalıtumlec » hicten » curlatmak » cağdışıolmak veya kalmak » surundurmek » murettiplik » cevrelik » cole donmek » kırcıl » yan cumle » muspet ilimler » ozdek » başınıdondurmek » cırpma » helâl sut emmiş » belcikalı » geri cevirmek » getirmek hazmetmek »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.