tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için masum zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
once » monsenyor » urum » gozu dunyayıgormemek » cıktı » ebegumeci » soz dinlemek veya soz tutmak » ismi cıkmak » guzel » yurumek » cocuk olmak » yuz yuze yaşamak » dolambac » rejisorluk etmek » abaza » mutenavip » ce » cikolata » okuler » lisanımunasip » yaydığıgozle gorulen ışıma » regaip kandili » guneşsel » zırhlıarac » bolunmez » golfcu » durdurmak » cerviş » az » umit uyanmak » basmak » doşeme » cevir kazıyanmasın » nispet vermek veya yapmak » bufe » irade beyanlarıile gercekleşen » caşıt » gok gurlemesi » gum gum etmek » suvarilik » tık » bulamac » ucuk » surgun avı » antep fıstığı » carşaflamak » acıkcası » yenilir veya yenir yutulur şey » karşılığında cinsel ilişkide b » ağzıvar dili yok »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.