tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allahuâlem » midibus » gomleksiz » perdahcılık » duruma gelmek » nefes cekmek » eli ermez gucu yetmez » cift ayaklılar » taammuden » yasa gomulmek » oğur » aktor » citlemek » muşteri hizmeti » surutme » faaliyete gecmek » cenesini actırmak » calınmak » banliyo treni » dustur » hu cekmek veya demek » kucuksemek » uretim gucleri » kanlıbıcaklı » gume gitmek » carşaf » icerlek » sacılmak » frenk menekşesi » cıkarına bakmak » gor veya gorursun » cokal » ekip bicmek » duduk gibi kalmak » araplaşmak » birleşikgillerden kok sapları » ilgecli tumlec » sulfurimetre » tıkaclanma » icin icin kaynamak » ortunmek » ana bir baba ayrı » musadif » tahtalıguvercin » ucuza cıkmak » sunnetleme » kopek gibi » donum noktası » tane tane soylemek veya konuşm » cekirdek »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.