tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gic » icine dokunmak » acık » m » cay takımı » cihannuma » coz » yırtmaclı » guc » boşcıkmamak » supermarket » ozlentili » yuz binlerce » olcuş » koklemek » tutsu yapmak » cizici » kancılarya » burudet » afrika domuzu » ayağıveya ayakları dolaşmak » tecessus » dort ayak » catlaklık » alt ust etmek » cekeceği olmak » kabine duşmek » carıklı » catıklaşmak » humanizma » catkınlık » inmek » acmak » dunyadan gecmek veya el cekmek » gecirtmek » bitişik canak yapraklılar » dudak dudağa gelmek veya kalma » gununu gun etmek » ic salgı » hata etmek veya işlemek » tatarımsı » reva gormek veya gormemek » kopruden veya kopruyu gecincey » merkur » ayağına sıcak su mu soğuk su » suzulme » toplumsal butunleşme » gobek » tokaclanma » şerbetci otu »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.