tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için masum zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tok evin ac kedisi » on uyum » ad » formulleştirmek » cok katlıotopark » ağustos boceği » acılmak » serbest bolge » her ne ise veya her neyse » alp yıldızı » kacmak » kullanılan yapma yuz » işin icinden cıkamamak » cakıcı » ucleme » sureksizlik » xviii yuzyıl sonunda başlayan » mushil » arnavutlaşma » yureği kaldırmamak » bukuntu » sozunu bilmez » enfluanza » buyuk harf » torun torba veya torun tosun s » varidatcı » salepcilik » vasatî sur at » dunya yuzu gormemek » seluloit » dunden » şomiz » gostermek » yuzey veya cizgi kaide » herifcioğlu » tahkimat elemanlarıustune veya » yuksekten almak » muyesser olmak » tadınıkacırmak » guluşme » duğmelenme » ackılı » cetinleşme » gepgenc » tek cenekli » işgostermek » mundemic » canınıcehenneme gondermek veya » calışma » yara bere icinde »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.