tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rumlaştırmak » icini kurt yemek veya kemirmek » vazgecirmek » kupe » ateşbocekleri » kellesini ucurmak » ma me » duğumunu cozmek » odemek » arapcalaştırma » kufretmek » yapmacıktan uzak duzgun anlat » corap sokuğu gibi gitmek veya » soylemesi ayıp » dizi veya dizinin dibi » arabanın on tekerleği nereden » celek » orumcek » taze ot gormuşeşek gibi » ters turs » goz » iki el bir başicin » gosterim » calışıp cabalamak » hur » merih » metalurjik » gecim zorluğu » suciceği » tel kufluce » kokleştirme » ciğerimin koşesi » bahcıvan » yufka boreği » gerektirir » kuşatma ihata » cekişmeli » dayanc » okul kacağı » cabuklaşma » yuruyuşyapmak » museddes » canına yandığım veya yandığımı » kacırma » odenen prim karşılığında bu iş » hakkın rahmetine kavuşmak veya » kelepceleme » yurutec » kılık kıyafet duşkunu » sungu »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.