tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kullanılır » başına gecmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » hucre yutarlığı » tan ten » catırtılı » partoner » onemli » kabuğundan kinin cıkarılan bir » halvetî » başından aşağıkaynar sular dok » ic pazar » canının derdine duşmek » kacamak » uckâğıt oyunu oynatan kimse » kurklu » dumeni eğri » yonetmelik » atsan atılmaz satsan satılmaz » marksizm » temelli senator » cırpıştırılmak » yureğini tuketmek » vay sen misin » muzelik » zihni acılmak » rahat kıcına batmak » utopi » bugunku » soylemek » başıustunde yeri olmak » ozerkleşmek » meş um » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » buzuşmek » fizik kondusyonu » ejder ejderha gibi » dutturu » fındık sıcanı » cekişe cekişe pazarlık etmek » bacasıtutmek » yer tutmak veya tutmamak » cevirmek » ziyafeti cekmek » bulunmak nezretmek » yerine kullanılır » utu altlığı » toreci » oclenme » kullî »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.