tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için masum zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
top atmak veya topu atmak » ispenc » hristiyanlaşma » komurcu » tribun » gurultusuzce » tereddutle » surşarj » anser » kalcın » tufekci » yemek » veya metal bolum » ustel » cekememek » orneklenme » ovunmek gibi olmasın » ici bayılmak » okelik » ısıtma aracı » para peşin kırmızımeşin » ozluk » koh » mızrap » ermeni » caycı » yuz cevirmek » carşıve pazar dolaşmak veya ge » ondule » kırcıllaşma » ziraatcılık » dortlu » dışcokgen » derc » mahşer gunu » kaclık » kendini duşunmek » kırmızıgomlek » taşcı » dik » yureğini acmak » mutemeddin » lule » uşniye » kor yılan » kostekleme » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » pek gozlu » mesele cıkarmak » guzel »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.