tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için masum zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucuk » yuzup yuzup kuyruna gelmek » dağılmak » burgu » bıcak gibi » normalustu » gozleri sulanmak » allah seni inandırsın » dikec » ağzının kokusunu cekmek » el gun » negatif buyukluk » zift yesin veya ziftin pekini » dişgostermek » bunye » av dışında padişahın yanında b » burudet » dehşete kapılmak veya duşmek » mukaddesatcı » corbacı » acıortay » acı » cakmak » mueyyide » nufuz ticareti » cakılma » gunduz gozuyle » conk » babac » guc kazanmak icin calışmaya ar » kundak sokmak veya koymak » ampirizm usculuk karşıtı » zuppelik » cok tasım » tedahulde kalmak » koken bilimi » cekirdeksiz » sirkuler » nuvaziş » supruntucu » canıcıksın » keceleşmek » cenesiz » enek » dunyanın yedi harikası » bobrek » gozu bağlıolmak » bu turlu » korkunclaştırmak » aclıktan nefesi kokmak »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.