tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz masum zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecimsizleşme » mel un » surt allah surt » zac » kofteci » lâfcı » bugunden yarına » cıkrıkcılık » cim » viraneye cevirmek » duşuncesini okumak » dort yol ağzı » cop tenekesi » gulmek » cayır guzeli » ust » uc buutlu » yargıclık » ogelerin oluşturduğu butun pa » camurluk » cubukluk » granulit » cocuklar » dışında kalan bir veya birden » malikî » ihrac etmek » gocer konar » goruşmeci » catışmak » gır gecmek » lokleme » tatlısu frengi » kuflenme » alcılatmak » inmek » cıkmak » tesisatcı » keskin gozleriyle cok uzakları » gurbuzluk » kostumlu » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » kopeklemek » ust perdeden » bisikletci » gudek » mumkun mertebe » ozleşme » ciceklenme » utmek » sevinmek sev in sevdirmek se »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.