tdk sözlük TDK Sözlük

 

masum zıt anlamlısı

masum zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • masum zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için masum zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük masum zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tumlec » yurek darlığı » yureğine dokunmak » dilenci canağı » ozdeşleşme » ucretsiz » gumuşservi » gulluk gulistanlık » alı eli » ruhunda guneşacmak » tatarımsı » ortalık duzelmek » iyilik gormek » goğsunu yırtmak » okul kacağı » sutu bozuk » civitli » şansolye » sacalanmak » soya cekim » gecilme » pence » icin icin yanmak » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » comlekci » guneşe karşıişemek » kelepceli » oltu kebabı » zengin arabasınıdağdan aşırır » cıkıntı » kılıc cekmek » dunya malı » gazla » calık » mubaşeret » guzergâh » buz ustune yazıyazmak » oklava veya baston yutmuşgibi » altın yurekli olmak » yuz karası » kandil gunu » munşeat » koktencilik » gonlu ile oynamak » kesesine guvenmek » penceleşme » dediğim dedik otturduğum veya » muzik market » kara duzen » kuşatma ihata »

masum_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve masum_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. masum_zıt_anlamlısı nedir ve masum_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.