tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosterme zarfı » guluncleşme » yaka paca etmek veya goturmek » tevekkul etmek » cavuş » surmeleme » bugduz » kose » ucmak » kac para eder » kopurmek » anlayana sivri sinek saz anla » icin » akıllıgecinmek » guc » buzulmek » olumlu tumce » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » oğutulmek » yurutmek » kavunici » nesne » gonlunu serin tutmak » kulustur » kozleşmek » konukculuk » veya metal bolum » şeşi beşgormek » ay ey y » ağaclaşma » gor veya gorursun » makascı » muzminleşme » plâtonculuk » unlu duşmesi » hic değilse veya hic olmazsa » durmek » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » kırbaclamak » tuyo » hareket » aklınıkacırmak » mudebbir » batınîye » cıban başvermek » suratıkasap sungeriyle silinmi » gelecek zaman sıfat fiili » lâmadan oluşmuş arasına yerle » supermarket » mujdelemek »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.