tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
etcil » cumle » istintac » gelip catmak veya gelip dayanm » tutununu tutturmek » uzerinde » oncesi donem » cekilmek » soze atılmak » yalan dunya » cullanmak » marksizm » gunu gunune » balcık » cayırlaşma » kaşıkcı » fakul » gecer » onunu ardınıduşunmemek » cingenece » kulucka » lule taşı » alkololcer » gozcu » iyi gun » bir karıyla bir koca dırdır e » oğrenilmek » malik » toskurmek » ucgen » yon » dollenme » ıl » ıntı » duruşt » paca » yuze cıkmak » uşumek » peygamber ciceği » acmaz halatı » sacalanma » yenilir veya yenir yutulur şey » cobanpuskulu » kışdonencesi » duşunsel » nasrettin hoca nın turbesi gib » den eylemek » oğrenmek » fır donmek » cokluk »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.