tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhurletmek » ağac morus » kireclemek » tayini cıkmak » yuzleştirme » okuler » yaka paca etmek veya goturmek » bicimsizlik » kalcasız » hic değilse veya hic olmazsa » gundelikcilik » catık cehre » nasranî » onemseyiş » dumanıustunde » munteha » ustune oturmak » benlikci » kusulu » yukunu almak » humayun » yonetmelik » aradan cekilmek » hareket ve davranış insiyak » yazlıkcı » kıt a sahanlığı » koşeyi donmek » kultur balıkcılığı » renkci » purneşe » cemberli » cevrim » kilus » kocan bağlamak » cek arabanıveya yalnız cek » ciğlik » kızılelma » catkın » ici rahat etmek » kutikul » carpanlara ayırma » kurevî » telâşe muduru » cıkmak » tek cenekli » cil » kedigozu » care » ta » işbolumu »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.