tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kadiriye » ozellik başkalık fark » tespihcilik » ornek » yaltakcı » yorgan carşafı » sır vermek veya sızdırmak » yureğini ateşalmak » yuzu yerde » karekok » tl » boy gostermek » i hâli » penceletmek » cırpılmak » sansurlemek » bir araya getirilerek divan du » yurumek » ozon olcum » dortnal » cağdaş » iyi veya temiz işaltıayda cıka » ışıl kufler » bektaşî babası » nesturî » sırtınıdayamak veya vermek » somurgecilik » kacmak » calkak » lutufkârlık » yıkamaya yarar cukur yer veya » tutmek » uc » slavca » patlayıcıunsuz » kumulâtif » guven mektubu » ca ce » tayyor » zekeriya sofrası » yuz yapmak » kaymak bağlamak veya tutmak » hanım boceği » keci inadı » celişkisiz » yosun bağlamak veya tutmak » mulemma » karikaturleştirme » sakınılan goze cop batar » olu »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.