tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sevgi » monitor » uzerine » lâstikci » yureği hop etmek veya hoplamak » soluğu bir yerde almak » tırt » birkac » kur a cekmek » yerleştirilen demir parcası » ovunc » pirogravur » dipciklenme » kor bağırsak » duze inmek » ucretlendirme makinesi » hava duzenleyicisi » gozleri cekik » daha bircok şeylerin yapımında » temulentum » gun balı » bicimde saplı obur ucu yassıo » gorecelik » ağzından duşmemek veya duşurme » ses yonetmeni » cağın gerisinde kalmak » sıcırgan » karım koylu » muptelâ » gununu doldurmak » cevre » cingenelik » cepelli » gorev almak » peşinden yurumek » farklılaşma » lumen » cembersiz » kuskunluk » burgu » soğdurme » mutevazin » halebî » ekmeğine yağsurmek » gozunden kıskanmak » olan insan topluluğu ulus » bağlama yapan veya satan kimse » gonendirme » iceren genel kavram » koklemek »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.