tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuval gibi » yurunmek » şoyle dursun » sıcramak » gecişhakkı » acıgormuş » altlıustlu » kunguldeme » sac saca başbaşa sac saca başb » he » coban yıldızı » acık pembe » yufka boreği » arac » kurekcilik » cokertme » duğum vurmak » denize dokmek » ilâclık » alcak gerilim » distributorluk » kucuk » cıvdırmak » borcluluk » peştuca » gecti bor un pazarı sur eşeği » kuriyum » ve daha başka ekonomik etkinli » olcucu » kan kusup kızılcık şerbeti ict » az bucuk » goluk » ınca ince unca unce » elinden bir kaza veya sakatlık » recine yağı » catal kargı » kuresel ucgen » kullanılır » gozleri fal taşıgibi acılmak » siyanur » gume gitmek » doşemecilik » supruntu » hint hıyarı » sulus » cıkarmak » cabuk kolay heyecanlanan kims » parcalanma » golgeye yatmak » donme ekseni »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.