tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sunmek » coplenme » cocuk » olcerme » gecer » ote gun » gozu pek » postekini sermek » maoculuk » kantara cekmek veya vurmak » sure olcumu » sokağa dokulmek » iz duşumu » gozleri buğulanmak veya bulutl » uzerinde » uşutme » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » parkcı » genc » gobek calkamak veya calkalamak » surme » ilk gosteri » mustevli » hayvan sınıfı haşere » tarakcı » dunya » eri » kireclenmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cembersiz » cok yıllık » kulte » guneşcarpmak » ic » hizipci » menekşe gulu » man men » yufka yurekli » rencper » ali nin kulâhınıveli ye veli » balıkgozu objektif » goz ardıetmek » dunya kadar » xviii yuzyıl sonunda başlayan » kâğıda dokmek » kapanmak ortulmek » cenesinin bağıcozulmek » ne imiş » kulis calışması » duşunup taşınmak »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.