tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
damgasınıvurmak » ceneli » ustune tuz biber ekmek » tesettur » dokuz korun bir değneği » kibritci » pacalık » kriz yonetimi » dalkavukca » futuvvet » mulâhazat » son ses duşmesi » geceyi gunduze katmak » turnagozu » doldurdukları rengi beyazdan » yer bakır gok demir » fe » elden kacmak » kancılarya » katır tepmişe donmek » ozumsemek » icinden konuşmak veya demek » kacak » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » tanrı ya minnet duygusunu sunm » olum hak miras helâl » kundeye getirmek » kocsama » ortenek » hizmet gormek veya etmek » cağlayış » duğuncu » gonul avutmak » gece gunduz dememek » muselsel » yukum » eski tufek » luks lâmbası » tedhişci » esas vaziyete gecmek » ihrac etmek » eskimo » oz deyiş » siperlik » cumlenin ogeleri » eski pusku » kat iyen » doşemecilik » surerlik gorunumu » caldırılma »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.