tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eli yuzu duzgun » bicicilik » minor » acmak » gundem dışı » cakılı » gormece » badem kurk » yılışıkca » boşluk » gokyuzu mavisi » ic » kuflu » tibetli » sırasına gore » olcek cizgisi » aşka duşmek » cift gormek » oğurtu gelmek » tıkac » koscu » kulunc girmek » goz dişi » lâz » pencgâh » satışa cıkarmak » ali » tuba » fuzyometre » kulfetsizce » kara kedi gecmek » ureme organları » celmek » cuz » patlangac » duşundurtmek » duzgun » helen » resulmal » gokcul » işi ne » her gorduğu sakallıyıbabasısan » tore dışıcılık » sozleşme » kalbi parcalanmak » devetuyu » icten pazarlıklı » ufunetli » yalın ayak başıkabak » şişe »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.