tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kullî » cayırlatma » yerine kullanılır » sorumluluk duşmek » soz getirmek » kalbura donmek » dokuz yorgan eskitmek veya par » cocuk » gol kestanesi » boylesine » mulâkat » kuru cayır » hristiyanlaşmak » teneffushane » cıkartma » ciharıdu » gercekustucu » kefekiye donmek » muruvvetli » mustakil » kimse » catık » ağzının payınıveya olcusunu ve » okka her yerde dort yuz dirhem » duz » elekten gecirmek » ara acmak » lutfetmek » kuvvetini gosterir » İcra ve İflâs hukuku » sutlenmek » duduk makarnası » ulkuleştirilmek » cin gulu » yarışcı » uckâğıt » uzun parca » elinden hicbir şey kurtulmamak » duz rakı » hadise cıkarmak » cadır uşağı » kıpcak » gozu gormemek » podosuet » kosnu » guruh » dem cekmek » kucuk ay » olumsuzleştirmek » lop »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.