tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzen » sıcramak » operator » gulunclu » cekme demir » turnagozu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » antep işi » rotarlı » kopeği bağlasan durmaz » altıkaval ustu şişhane » hil at » arada cıkarmak » bırakılan mulk veya para » kimse » ameliyat gecirmek » işkembeden atmak veya soylemek » ciftcilik » terettup » hizipci » sungulu » toharca » ortuşme » yorgan carşafı » ahu parcası » pirupak olmak » on » duruma gelmek » bahar donemi » yalıngoz » cumlecik » tecahuluarifaneden gelmek » kozleme » gecmiş » cermen » yarayan cevresi oluklu kucuk » vicdan azabıcekmek veya duymak » sıcan deliğe sığmamış bir de » tutsu yapmak » guc gelmek » israfa kacmak » sulf » bir onerme sayılır cunku her » buyuğumsu » imtizacsız » onemlice » ozel sayı » komurleşme » mustakil » parmakla gosterilmek »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.