tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tutun balığı » homoseksuel » gozunun onunden gecmek » sun î kalp » ağzıacık ayran delisi veya bud » bir deli kuyuya bir taşatar k » kor bağırsak » ote » bir şeyler veya bir şey olmak » ortak bolen » yahudi » gozu toprağa bakmak » kontor » cekimolcer » muhtaclık » uvey » boynunu bukmek » pecelenmek » cakal » pure » başınıucurmak » cızıktırmak » koken » mutedair » olu yatırım » hayvan derisi » say beni sayayım seni » od » doner » kapalıyuzme havuzu » duğmeleme » maden yunu » değnekci » var gucuyle » dovme » ekmeğini taştan cıkarmak » yerden yere calmak » cevreci » gulumsemek » cokertme » bukuntu » arafat » ovunek » koklendirmek » soz misali » cermik » gunu gunune uymaz » yureği ağzına gelmek » bukuntu » ruşvet almak »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.