tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
itilâfcı » gectim olsun » aşcılık » hanefî » suvari sınıfı » bahce » elle tutulacak tarafıyanı kalm » kuyruksuren » veya dokunmuşpamuktan yapılan » nalca » nikâh duşmek » susme » kulce » kumes » carlık » kandil coreği » yurume » gocmenleştirme » mineral » mal » cuz î » yureğini dağlamak » tup » ağza duşmek » komurcu » ispermecet » cetrefilleşme » somurmek » harman etmek veya yapmak » gun gormemek » catal bel » tumler » scorpio » kıptî » teşekkul etmek » gıcırıbukme » askıya cıkmak » kulhanbeyce » gozunu sevdiğim » goz yıldırmak » kosemen » muptelâ » zaman » sun î » as » he » ickicilik » kacık » uc catal » genel ad »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.