tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ornek » sungerleşmek » cekmek » cıtırdayış » yerinde su cıkmak » ağac » dışarıcıkmak » mukevvenat » kuzum » bir baştan veya uctan bir başa » kor yılan » cavdarmahmuzu » tup » yer altıcarşısı » cağırım » cocuk gibi sevinmek » duz kanatlılar » yuk katarı » elini kana bulamak veya bulaşt » bilgili » bitişik tac yapraklılar » hangi taşpekse katıysa başını » yuzune bakılacak gibi veya yuz » coklarınca » utopist » fiil koku » cucukleşmek » araba devrilince yol gosteren » karakeci » beleşveya bahşiş atın dişine v » gosterge » kulfet » tatarımsı » dokuk » uremsel » gozetmek » gudeleme » utu bezi » borcsuz » goz kamaştırıcı » mezar kackını » sozleşmek » inc » ve kanunlara uymaksızın cebir » cuvalcılık » hayırlıveya hayırlısı olsun » kutleşme » kut » gordurme » sumerce »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.