tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vasatî sur at » koku kazınmak » su veya soz goturmez » toretanımazlık » hukmolunma » doşetilme » alcak » cokrağan » duşunum » bağlayıcı bağlama niteliği ol » ağırlık basmak veya cokmek » mulâhham » kirec taşı » cin sacı » mes ut » yalcınlaşma » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » komşu komşunun kulune veya tut » cekmek » yuzeyleşmek » sahneye cıkmak » urkmek » hafıza dağarcık » cem an yekûn » lu » ictenlikli » hukûmet » yuklu » İskitce » hafta sekiz gun dokuz » allah canınıalsın » fikir veya birinin fikrini alm » top ağac » gozunu cıkarmak » merhem » pabuc eskitmek veya paralamak » dili olsa da soylese veya anla » ac acına » ağza tat boğaza feryat » ozonur » tesisatcı » kulağına carpmak » konduit » cadır ağırşağı » muttehit » guzluk » kulplu kap » balkar » muslukcu » urkutmek »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.