tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boşgezmekten bedava calışmak y » aycoreği » insan ayağıdeğmemişveya basmam » yaydığıgozle gorulen ışıma » ağız tufeği » hafifce » allah kuru iftiradan saklasın » kupelik » cekirge otleğeni » cakıl » bıraktığım bıraktığı bağladığ » yureği carpmak » tok evin ac kedisi » cop torbası » mumas » cengelli iğne » kırık dokuk » evire cevire » munasebet kurmak » pluralist » ayva tuyu » yerden yere calmak » gecimli » iceri » duğumlenebilir nesne » olumune susamak veya olume koş » gonul koymak » cıkmak » koku » makedonyalı » dol doş » âdet gormek » sorumluluk duşmek » eski goz ağrısı » akımınısağlama işlemi » ustupuleme » soz sozu acmak » oru » tuymek » kolacan » anasının korpe kuzusu » koroğlu » anahtar yapan satan veya onar » dağınıkca » flut » capar » kosnulluk » klorurleştirmek » yenidunya » bağlayıcı bağlama niteliği ol »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.