tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ipini cekmek » ak mıkara mıonune duşunce goru » cokkunluk » goknar » obek obek » kece » munezzeh » gerilim olcumu » gibi » mucize gostermek » delik buyuk yama kucuk » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » tumur » on avurt unsuzu » goz bebeği » defteri durulmek » kat îleşme » cozuluş » cinici » abbasî » furu » cicek durumu » tefeyyuz etmek » butunleme » gomme dolap » celmeleyiş » ucayak » gosteriş » zucaciye » cakılmak » ayağının veya ayaklar altında » herkesin arşınına gore bez ver » gozu sulu » muvezzi » avar » in » rusluk » ozgur » acmak » tunaydın » ehlihibre ehlivukuf eksper » ogelerin oluşturduğu butun pa » yan gelip oturmak veya yatmak » girit kekiği » karanlık basmak veya cokmek » hukum vermek » muzahrefat » pek yuzlu » şeref uyesi » uclu »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.