tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tezellul » uclu bahis » yukumlu » gozlenme » yukseğe cıkmak » soğukca » tutunluk » ilkoğrenim » teceddut » rolântiye almak » başından aşağıkaynar sular dok » elektrikcilik » li » bisulfur » olumluk dirimlik » bilim kolu morfoloji » luzucet » cok şukur » koşe » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » işi e dokmek » acık ağızlı » cap » art bolge » levuloz » bir kararda bir allah » yıkılmayacak bir bicimde duzg » futur getirmek » kotuye cekmek » cağrışımcı » kacmak » dolek » habeş » yonsuz » durdu durdu turnayıgozunden » universal » benden gunah gitti » kucuk dil unsuzu » gorevdaşlık » oğutlemek » korkuncluk » hurmetkâr » pastırmasınıcıkarmak » allah ıveya allah ını seversen » gozu kaymak veya kacmak » bolunen » kuflu » orgu » bocelenmek » kuseğen »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.