tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimini alır hidrojenle oksi » iblisce » sozleşmeli » sarayda veya zengin konakların » orucu » bicimdeki bolumler » burudet » celme » olan kişilerin toplanıp toplum » carpma » maraşişi » akşam ahıra sabah cayıra » muhakeme usulu » tekci » yuz gostermek » universiteli » purin » carpma » tez vakitte veya zamanda » kotu haber tez duyulur » giderlerini tur ve ayrıntıları » mubaşir » pecesiz » cabalama » tavşana kac tazıya tut demek » ordurme » yanından bile gecmemiş » yasa onerisi » granul » gonul eğlencisi » catlama » ozel » iştirakci » tekautluk » cekme » sor » ayrac acmak » tutsulemek » baklayıağzından cıkarmak » goden bağırsağı » kocaya kacmak » boyle » icgudu » ciğrenkci » borc yapmak » canıyanan eşek attan yuğruk ol » coğunlukla » utu makinesi » anadan gorme » tekaut olmak »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.