tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıtcıtlama » kaşjolesi » ucurmak » sevinc » ateşolmayan yerden duman cıkma » gorevli » bıcaklama » cevher » akıntıya kurek cekmek » cıkmak » muddeiumumîlik » cişetmek » al el » mubadele etmek » kısmetinde ne varsa kaşığında » karagozculuk » iceriye duşmek » non stop » surumsuz » tedahul » arabist » donuşturulme » cercevelemek » buvelek » w w » dur » secmen kutuğu » koksel » bağlayıcı bağlama niteliği ol » dovunuş » coraklaştırma » mulâyemet » cirişci canağı » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » yuzyıl » bukmek » cozme » toplumsal butunleşme » dokunac » ucretlendirmek » bicimli » koprucu » dunya gormuş » puskurtucu » tuvit » birkacı » tumbek » tekeline veya tekellerine alma » ana sayac » cekişmeli »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.