tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muellefat » duşuncesiz » camur » catkı » mubarek otu » sokmek » genişzaman sıfat fiili » od dışı » duzenlik » yardımcıyargıc » muhtedi » parcalatmak » sazlısozlu » kambersiz duğun olmaz » kucuk ad » yukselti » gecme » cap » pr » gumruksuz » deyip de gecmek » bir olayıileri surenle inkâr » sonmek » fazla kacırmak » guvence vermek » programıolan » kalıpcı » almanlaşmak » gomulemek » yuksek » şerefe veya şerefinize » cekmek » mufettişlik » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » veya krom kaplanmışcember bici » kulucka devri » murşit » yedi gomlek uzak olmak » duz » işbirine kalmak » kopek soyu » gozle yemek » goz acamamak » sevincsiz » bant yapan kimse » acacak » refakatci » klâsor » azınlık hukûmeti » ici acılmak »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.