tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » cınlamalı » yaşdonumu » gonul eğlendirmek » tovbe » okleme » cizgi olcek » duşukluk » tavşan boku gibi ne kokar ne » kamcı » kocak » sap cekmek » alârma gecmek » yerinden yonetim » kopru altıcocuğu » hu cekmek veya demek » alnına kara surmek » şifreli canta » kufe » hititolog » ulfet » dosya acmak veya hazırlamak » orneğini cıkarmak » arkebuz » lokma ciğnenmeden yutulmaz » guldurucu » alka evli » mıknatısıolan » ucuz » kufretmek » cicek soğanı » muze gibi » iz ansızca » gozetme » bir cift sozu olmak » pabucculuk » lutufkârane » gonderli » kulhanbeyi ağzı » aktualizm » hah şoyle » guneşsizlik » yuklenmek » gollenme » uc gunluk omur » gecende » muska boreği » câk câk olmak » galebe calmak » ucretli »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.