tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahtalıguvercin » dovdurtmek » oz odun » guzlemek » dışarıcıkmak » sinuzoidal » yuzu olmamak » suruşturmek » entipuften » abdesti kacmak » hg » caldırılmak » acıklamak » mutevehhim » cıkmak » aşcılık » bekâr kalmak veya yaşamak » frenk » sulu goz » soylemek » yuk olmak » işbirlikci » tur » ozlemli » cardak » gormek » kafasında şimşek cakmak » dokumhane » koşac » altıkaval ustu şişhane » saman altından su yurutmek » sozunu geri almak » gundelik » gecici » sukse yapmak » cıkmak » saatci » yurunmek » yuz yuze yaşamak » cekilme » kadir gecesi doğmuş » asma kopru » başustunde yeri var » torpulu » ne munasebet » dogmacı dogmacılıkla ilgili » bir elmanın yarısıo yarısıbu » govdelenme » istizan etmek veya eylemek » citilmek »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.