tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hizmet gormek veya etmek » bakrac » guc » ucuk » şeylerden her biri tabaka » ağır aksak yurumek veya gitmek » kupe ciceğigiller » hamursuz bayramı » verilen liste » kepceli » koseği » gosterişsiz » gutmek » dovulme » yem dokmek veya koymak » malı meli » cok soylemek » gumuşyağmurcun » gubre gazı » arac » neler de neler maydanozlu kof » cemen » başta veya başında bulunmak » balıkgozu objektif » ustune oturmak » cit sarmaşığı » luks tarife » ku » gulumser » troleybus » soz cambazı » dalgunduz » tecessum etmek » allah kısmet ederse » ustunden atmak » akıl icin yol veya tarik birdi » an anevi » teşbihte hata olmaz veya olmas » hesap gormek » tumselmek » suzuntu » amac » burgac » kacırmak » durum » gozunden kıskanmak » kur anıkerim » cizgilik » sırdaşca » colleşmek »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.