tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secmen » ciğnetme » munhal » celişme » adam icine cıkmak » durdurmak » seramikcilik » yururcalar » gurleşmek » guvenli » frenk inciri » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » cekirge otleğeni » cayhaneci » terbiyeli corba » oğutme haznesi » catlama » sinema endustrisi » kotu » kavurmac » muhurculuk » kalensove » kureselleşme » yolcu taşımakta kullanılan mot » gocmek » pay cıkarmak » kollarınıacmak » goklere cıkmak » cirkefleşmek » yuzu sıcak » kur a cekmek » kuf yeşili » orcin » boşa koysan dolmaz doluya koy » ustune oturmak » aluftelik » işi ne » guzellik mustahzarları » başıacık » gecersiz » camurluk » cıraklık » yerkure » t » cukurlanmak » tabana kuvvet kacmak » cakışma » bu gozle » cicekli » kızılyoruk »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.