tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tadata cıkmak » kalsa veya kalırsa » dumen » başcevirtmek » ne haddine » parcalanma » duşsel » cıkmak » cozulme » duzenlemeci » madikci » cıvlamak » oğur olmak » lecek » sonuk » duşman » icleniş » cembersel bolge » somurgesi olan veya somurge el » kan ken » yuzucu » cıkışmak » uzman cavuş » gormek » ağır aksak yurumek veya gitmek » bıcaklık » gorunuşalmak » petek guvesi » malın gozu » saclısakallı » boru değil veya boru mu bu » ağaccılık » furs » organların her biri » geceyi gunduze katmak » tumcemsi » alt ust boreği » doğme » gelip catmak veya gelip dayanm » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » muzahrefat » guzelim » kutuğu hayat ağacı » dışticaret acığı » cıma » calık » gun durumu » izlenim uyanmak » uflenme » capar »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.