tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koşe minderi » yusufcuk » lâgun » ay parcasıgibi » hazır mezarın olusu » yuruk aksak » sr » kurekci » gostermek » sumuk doku » suzek » element kısaltmasıau » oğuruş » yalıngoz » cimen » turemişsıfat » kanlıbıcaklı » dil oğretimi » bilemedin veya bilemediniz » mer iyet » şupheci » dortnala » murdum eriği » cıkarmak » esmayıhusnâ » boğur » gozunden kacmamak » cuzdan » kalite cemberleri » hesap ozeti » dur veya durun » dol yolu » sarnıc » acıklayıcı » orfî » suheyl » asıda olmak veya asıda kalmak » kıt a » sade birimler boluğu » duzec » orselemek » cem » akciğer gobeği » ant icmek veya etmek » butun » uvey evlât » buğday surmesi » secilmiş » cıngırdamak » e »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.