tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koruma icgudusunun bir bicimi » surundurmek » yuzlu » cayan » uzere » yumruğuna guvenmek » acık secik » vasıfsız işci » kan cekmek » kirec » mulkî » uckur » cıkrık » hoşgormek veya karşılamak » gecirmek » beşpence » husnukabul » beyaz renkte kolay işlenir ve » başkoşeye kurulmak » coğunlukla » sabahcı » kacanın anasıağlamamış » ciftteker » hışırıcıkmak » guzelleştirilme » kullanılır » icinden okumak » direnişci » balina cubuğu » togolu » muşabehet » ciğneme » yarıklardan her biri » ata et ite ot vermek » ozur dilemek » kimus » felemenkce » eşekcilik » bilincsiz » yaprak doner » il » cekmek » uctu uctu » tac yapraklı » cobandeğneği » icine su almak » gecerlemek » bahcesi » cadır uşağı » mizac »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.