tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mecaz anlam sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muteakip » muşir » bilincli » ozek » lâf lâfıacar » bitkisi gossypium » zembereği boşalmak veya boşanm » duğuncu » kacak » cimdiklenmek » ici tez » tebelluğetmek » carpışmak » didik didik etmek veya olmak » suryanî » borekcilik » yumurtayıcalkamak » kadıkoy taşı » sucluluk duygusu » habeş » ali nin kulâhınıveli ye veli » surtuşmek » cirkince » doğunmek » lutufkâr » insanoğlu ciğsut emmiş » lule » ayağınıveya ayaklarını opeyim » can başustune » cozumlemek » kultur sitesi » cucu » tumlemek » domuzdan bir kıl cekmek veya k » dovuşken » cozuş » sozleşmesiz » ve katımadde » goruştarzı » bedcehre » kulhanbeyi ağzı » cuşka » kuman » dolambaclı » ispenc » cuha ciceğigillerden tohumu k » koşe yastığı » yonetiş » cariyeniz veya cariyeleri » esperantocu »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.