tdk sözlük TDK Sözlük

 

mecaz anlam sözlüğü

mecaz anlam sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mecaz anlam sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mecaz anlam sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük mecaz anlam sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
insanın adıcıkacağına canıcıks » unlu kaynaşması » surmeyi gozden cekmek » butunlemek » ustune gul koklamamak » fondoten » hamam bohcası » cağanoz gibi » protestan » ağaca dayanma kurur adama ins » carcur olmak » cıkıntı » harıgecmek » cıldır cıldır » caylık » tespihci » uşenc » ucurum » gurultuye getirmek veya boğmak » calmak » isimden tureme fiil » gozu kızmak » muphemlik » cur etlenmek » karaardıc » at pazarında eşek osurtmuyoruz » tuketim » acığa vurmak » beti bereketi kalmamak veya ka » gozemek » tarikatcı » birleşimiyle elde edilen daya » geri cekilmek » cağlamadan catlamak » alâminut » kumanca » uz » yuz tutmak » gayret dayıya duştu » oluşturduğu demet » citlembik » uslenmek » muzikcilik » tekduze » zumruduanka gibi » tanrıvergisi » tezekkur » copurina » cırcıl » insan ayağıdeğmemişveya basmam »

mecaz_anlam_sözlüğü hakkında da bilgi ve mecaz_anlam_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mecaz_anlam_sözlüğü nedir ve mecaz_anlam_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.