tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kamcılı » tacikce » duzen » cizgi olcek » ağzından cıt cıkmamak » likor » uşmek » gozeme » kuşumlenmek » surekli unsuz » dır dir dur dur tır » cağa » cıvmak » sacıp savurmak » parşomen kâğıdı » kotumserleşmek » burunmek » oda » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » oz yonetim » beklenmediği umulmadığıveya c » var gucuyle » ozellikle celik dokum ve alaş » lutuf » gok kır » cumbuş » haclamak » kufretme » amerikanist » metanet gostermek » sucustu yakalama » ortaya cıkmak » ac gozluluk etmek » goğusleme » suzulme » yararlanarak yasalar cıkarmaya » muselles » gun gunden » ulu » kaynatılmasıyla elde edilen ye » yenidunya » u » turku yakmak » genişletmeyi amaclayan yetkin » cekmek » kevser » fe » işacmak » telefon kulubesi » hakas »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.