tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cok yanlıveya yonlu » unsuz uyumu » koruk luferi » el acmak » sozsuz calınan parca » mezur » yuzeyinin her noktasına basınc » gomulmek » umuda duşmek » gurultusuz » kavlukarar » kazgıc » mel un » guneşyanığı » perlon fırca » dolmuşucak » kor » en kucuk teknikciler topluluğu » ic hastalıklarıuzmanı » ustelenmek » nasranîlik » mektupcu » servisi yapılan yemek » eli boğrunde » kose buğday » arap rakamları » tez vakitte veya zamanda » yılışıkca » cakırlaşmak » yuzune tukurseler yağmur yağıy » yuz geri etmek » sozleşmeli » kana boyamak veya bulamak » oncecilik » duzeltilme » beklenmediği umulmadığıveya c » şefaatcilik » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kustah » ilgincleşme » hapır hapır hapır hupur » tropikal bolge » geckin » araştırma gorevlisi » musaade etmek veya buyurmak » oğurmek » ad cekmek » suzgec » munasebete girmek » mubayenet »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.