tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yedi kat yerin dibine gecmek » oğretici » cıkın » cehrece » havaya ucmak » eyer kapatmak veya kapamak » topceker » palavra savurmak atmak veya sı » cevirgi » arap » mucerrep » yarışcı » borc almak » cok uzun uzun sure uzun olar » donmek » pacavra gibi » duldul » eşelemek işi yapılmak » dutculuk » yağma etmek veya edilmek » tez vakitte veya zamanda » teslim bayrağıcekmek » cile » ici vık vık fık fık veya pır p » kancıklık etmek veya yapmak » kutleşme » gozu kapalıolmak » dovdurtulme » catılı » arka cıkmak » ayakustu » boyun bukmek » kıcına bakarak veya kıcına bak » teessuf etmek » tekaut ikramiyesi » ceteleye donmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » allah buyuktur » kult » ciğnemek » cuvalcılık » erkekcil » dovulgen » sıcramak » surnaturalist » bicim » gozu doymak » pirinc unu » konferans cekmek » dudak unsuzu »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.