tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkacak » anglikan » donuşumculuk » unsiyet » tukuruk » menşeviklik » cınlatış » oz » cukur acmak » curuk gaz » duşeş » carpılan » topluluğu » emekleme cağı » sumuksel » kara surmek » yapılan fıcıvb » hurufî » canak » rh » yureksizlik » işini gormek » gozukmek » olcuşturmek » coban kopeği » himaye etmek » muddetli » hırvat » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » cevrelemek » tumden » cozulme » nacar » cenesi kuvvetli » tuvaca » gozleği » koşk » sonuc » acık kalpli » sozlendirme » oluşmuşmotorlu arac » cember » zatulkursî » polarolcer » kuskunluk » ozdek » ozdeş » kalvenizm » soyletme » oğan »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.