tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temizlemek » umide duşmek » domivole » murettep » bas veya bas git » her biri mesame » orgu » huve » goz yıldırmak » guneştakvimi » cıtırtı » surekci » kacırmak » soyletmek » mumeyyiz » cık cik cuk cuk » hafriyatcılık » yuk altına girmek » penceleşmek » on tasım » yaprakcıl » dunden bugune » surrealizm » cekimolcer » bir tarafa bırakmak veya koyma » maskaraya cevirmek » alcıkalıp » davranmak saygıgostermek soz » govem eriği » yıldızısonmek » bulunulan noktasının meridyen » arap sacıgibi » koşebent » yuruyuşyapmak » gecer » gerceğin doğaya uygun bicimde » tam gun calışan kimse » pence pence » dağdağa kavuşmaz insan insana » otumluluk » yureği yufka » unsuz ikizleşmesi » sonuc karşılaşması » şomiz » kafayıuşutmek » mac satmak » bilinclendirme » formulleşmek » dovulgen » uzumu tilki uzumu »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.