tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karagul » tunc » aktualite » zulcelâl » pahalıya oturmak veya pahalıya » ozlenme » cumlecik » tikel onerme » maltız kecisi » cekirge » gecmek » gul gibi bakmak » cay bardağı » gonul bağı » soz dağarcığı » luksmetre » acılmak » gozleri ışık icinde veya ışıkl » şolen cekmek » rabbena hakkıicin » bir bir veya bir de » duruma gelmek usanmak » uzay ussu » onunu kesmek » cubuk odası » kutleşmek » cuvaşca » zirve veya doruk toplantısıvey » uste cıkmak » ortusuz » addan tureme fiil » cağırtı » cedik » saray ciceği » muştereken » gormezlik » gibi şart niteliğinde olan bir » ceneli » studyo » emekci » museddes » ictensizlik » gucluluk » t » acıklatma » kacırtmak » palyacoluk » koleleştiriş » onunu almak » gormuşluk »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.