tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cağrışmak » gomulmek » boyle gelmişboyle gider » cirişcilik » ust perdeden » tuzla buz veya tuz buz olmak » angıc » suruşturme » duduklu tencere » uslûp » suresiz » bulunmak nezretmek » karina etmek veya karinaya bas » toreli » erinc » capalanış » serdengecti » cok seslilik » ın » şoyle bir bakmak veya goz atma » gecmek » kacmak » parcacı » cavdarlı » bilincaltı » cok şukur » kumultu » munkir » doşeme » sıkıntıya duşmek » işgormek » huccet » kılıc oyuncusu » fiks monu » yonerge direktif » rebiyulâhır » koh basili » pirinci cok su kaldırmamak vey » kostekleme » vazgecirme » her yiğidin gonlunde bir aslan » ay modulu » kostum » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » carklı » musebbip » ı i u u » komunist » karfice » şut cekmek »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.