tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucmak » curutme » koc » celişmesiz » donuşmek » gureşetmek veya tutmak » goruşulmek » absurt » lâğım doşemi » hukum surmek » cağrışma » ağzınıveya cenesini tutmak » mustafi » protokolcu » m m » lâhavle cekmek veya okumak » gocebelik » pluralist » gulbahar » keloğlan » oyle gelmek » turnayıgozunden vurmak » yoruk » kemer gozu » yaradana kurban olayım » cakılmak » dovmek » gorulmemiş » yazıyıcıkarmak veya sokmek » sabahcı » recinesi hekimlikte kullanılan » para cıkarmak » turedi » ayağına celme takmak » lâkırdıağzından dokulmek » gonlunu celmek » gecmek » kosele » cakmak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » tutsulemek » luzumlu » i » urperti » kokleştirmek » organize suc » doğmelik » anglosakson » coreklenmek » gonderli »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.