tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
malta palamudu » guneşsaati » cem an » durdurmak » kılcıklı » tefahur » utanc duygusu » cuha ciceğigiller » denizden cıkmışbalığa donmek » uyku vermek veya getirmek » yurume » hoşgorulu » baklava borek » dublor » işi ileri goturmek » kemiğine kemiklerine kadar » atma recep din kardeşiyiz » angolalı » carpmak » bir baştan veya uctan bir başa » egzotik corba » cıtlatmak » hayran olmak veya kalmak » mancınıkcı » bakla ciceği » kurakcıl » stabilizator » kucumseme » yuzu yerde » allah hakkıicin » keci mantarı » icerik » bilincli » doşetme » yumru kok » kılıclama » kaya guvercini » gocen » icinde pişirilmesi ve limon su » başısıkılmak veya sıkışmak » kılıc kınınıkesmez » cıvlamak » yuzu gormemek » araplaşma » boyunun olcusunu almak » sulfurik » ayağınısurumek » fırıldak cevirmek veya dondurm » cizmeden yukarıcıkmak » ağac arısı »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.