tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
park etmek veya yapmak » kultursuzluk » muşkul » ve katımadde » cağrınumarası » gonul avutmak » guneşlik » gobek » yuzbeyuz » dutturu » l » bir avuc » olduresiye » sutculuk » teneffus » purcuk » tab an » ucuzdur vardır illeti pahalıd » yemek » bukmek » w w » bağırışcağırış » gosteriliş » ağzının icine girmek » sakarozolcer » gumruksuz » cabucacık » kotu » bicimdeki bolumler » ozel » şoyle bir bakmak veya goz atma » ipek bocekciliği » odev bilmek veya saymak » kabine duşmek » gozlu » cevrelemek » bonkor » fazla kacırmak » muhre » carpım tablosu » kendini bilen veya bilir » kucuk dalga » acmak » yerle gok bir olsa » icinde yuzmek » ust perdeden » aktualite » aza coğa bakmamak » ahbapca » i »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.