tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevre » gormek » uşuşmek » gayrimusmir » puriten » dağılmak » carşafcılık » bunakca » olcek » karım koylu » on teker » calgıcıbocek » kılıclayış » kucuk parmak » ulke » ustelenme » yer tutmak veya tutmamak » tokac » koktencilik » ozenip bezenmek » burokratik » surucu » duvenci » ors ve cekic arasında kalmak » paylaşmış benzer odevlerle yu » elini ayağınıkesmek veya cekme » yukun » guclu » biciminde cıkan eser » olcu bilimci » dokmecilik » cuhcuh » nalcasız » tutunluk » grizuolcer » boşta olarak yapılan ortu » civilemek » konclu » cilingir sofrası » gure » fazla kacırmak » kefaretini odemek » kralice gibi » duzeltici » yan urun » kan cıkmak » duşunurluk » gozunden kacmamak » gecirilmek » ne âlemde »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.