tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ote » duzlenme » unlem işareti » bıkıldığıbildirilir » tatar ağası posta gorevi yapan » hukûmeti devirmek » suruklendirmek » mış miş muş muş » basketci » ust cene » komşu komşunun kulune veya tut » oğul balı oğul arılarının yap » koyleşmek » kurakcıl » cocuksuluk » takayyut » madde » dondurulme » tebaruz » keci mantarı » suslenmek » trabzon hurması » doven » kuf kokusu » turlu » yontem bilimi » cucuk » kullanılırdı » protestanlık » terazi » yediği onunde yemediği ardınd » hristiyanlık » ari dil » bilmem hangi veya bilmem kac » oz » cuha ciceği » acemce » orgun eğitim » sarıcizmeli mehmet ağa » ozlu » turap » lâponyalı » keciler » muteheyyic » cuceleşmek » bohcasınıkoltuğuna vermek » muptedi » teşvikci » doşetilme » ne soyluyorsun »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.