tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vucut bulmak » omur surmek » suru » dovdurmek » gostermecilik » lâz » arasında den başka anlamıyl » kok » nufuzsuz » tokat atmak aşk etmek veya pat » belirtilen bolum » muziklendirmek » cello » tecrube tahtasına donmek veya » cingene palamudu » uste cıkmak » gozlerini kapamak » mulhak » hint kumaşı » kotu » ağzına bir parmak bal calmak » cumhuriyetcilik » olcup bicmek » calımsızlık » gudum » bedcehre » ceşnilemek » şişkofte » ahu gozlu » tecrubesiz » oz » oltaya duşmek » yukletilmek » tm » onune gecmek onune gecmek » uckur » muptezel » utu » ozgunleşme » dostca » yukselme » cav » adî suclu » ufunet » oturuklu » dalkılıc » sundurme » ağzından cıkmak » mayalanabilen ve coğu tatlıola » ağaclaşma »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.