tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sansurcu » avanakca » el cırpmak » duşuncellik » tacsız » koşe » cekirdeksiz » unsuz gocuşmesi » ceza cekmek » hurluk » kafasıorumcekli » tezgâhcı » dokulgen » dolek » ustune » mustaceliyet » saydam veya donuk vernik » sıcırganlık » iki kulak bir dil icin » ziraatcı » arac » ucuşmak » hayra karşıolmak » ufurmek » soz etmek » fırcalı » alt cene oynamak » koklemek » kızılağac » kurum » sudreme » boğazıduğumlenmek » maddelerden oluşan varlığın he » su kesmek veya su kesilmek » kitaba veya kitabına uydurmak » koşe » cetinleştirme » garnitur » dalık delik » kulâhcı » takaddum » cırakman » allah kısmet ederse » bi » teneffus » ustune gecirmek » bu veya şu kadar » kardeşce » yalın bicimli sanatınıbenimsey » pes perdeden konuşmak »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.