tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dır dir dur dur tır » ac » lumen » koklemek » artıuc » koy muhtarı » gocuk » gunah cıkarmak » goğusluk » duduklu » canak yalayıcılık etmek » sonlu buyukluk » ciğdem » ağzıacık ayran delisi veya bud » yukseltgenmek » karagozcu » kapıdan kovsan bacadan duşer » uşutmek » keşkulufukara » gocermek » capsız » fitcilik » atlar tepişir arada eşekler e » puflemek » temel civisi » cıpır makinesi » cozum yolu » bilinclilik » guluşulmek » cıkarmak » carık » mutedeyyin » cuhcuh » bilinclendirme » bohca boreği » parkcı » catma » ne cıkar » goruşbirliği » rontgencilik » cırpınma » cicek acmak veya vermek » yuzbeyuz » kultur gocu » tunclaştırma » orklemek » sozluk bilimci » tecrubesizlik » yuzu secilmemek » icini karartmak »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.