tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
su urunleri » ketcap » yer bicimleri » kacış » kompresor » gelecekci » puskurme » gorsel sanatlar » garnitur » lokma goz » mujde koşturmak » sacak kok » tıpıştıpışyurumek » kızamıkcık » cevrelemek » zebunkuş » cıkmak » gozleri donmek » kumaşcı » şahadet şerbetini icmek » capcak » papirus » yahudi arapcası » ic » yapısının işleyişinin ve geli » onların temsilcileri arasındak » suregelen » surucu belgesi » gozunu acmak » guneşalmak veya guneşgormek » yuzyıl » zıvanadan cıkarmak » fenikeli » kor » yan tumce » kulluk kolelik » uckur » duğun evi gibi » yapma » taktir etmek » inişli cıkışlı » civisiz » mufit » koşe donuculuk » sacma » acısıicine veya yureğine cokme » cekmek » resimlerin sesli veya sessiz k » uzum » jole »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.