tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırcıllanma » icinde kaybolmak » cokturme havuzu » notron » bıckın » gozlerini alamamak » pabuccu » herhangi bir doğal nesne veya » kartca » erkek fatma veya ayşe » allah ım » cıkılatma » oz su » tok gozluluk » abanozdan yapılmışdilenci cana » beniz gecmek » notrluk » acık işletme » kuskun » cozunmek » yuzluk » yuz yapmak » koşe » duşunce iyilik ahmet ertuğr » horguc » gozunu kapamak » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » dolek » dekartcılık » elden cıkmak » doşemelik » ayağının bağınıcozmek » murdesenk » oz kardeş » metal parca » lisan » kapsul » zulfuyâre dokunmamak » bobur » goz alıcı » yenilir veya yenir yutulur şey » gormuşluk » akşamıbulmak veya akşamıetmek » adamına duşmek » ıl » suru » cok gecmeden » cağrıcılık » guneşcarpmak » surucul »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.