tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzına tukurmek » paranın ustu » cerezlik » kıs kıs gulmek » muzevirleme » armatorluk » arasında den başka anlamıyl » kopcalı » ucuk » yazdığıad veya işaret » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » muslukculuk » coğu » saltcılık » orneğini cıkarmak » caktırmak » oğrenimli » icerme » buyu bozmak » maoculuk » sarıcicek » yer bicimleri » calkanma » goğuslemek » berber cırağı » dokmek » si » cileli » ruşvet almak » cinke » cekmek » nakışcılık » kelepire konmak veya yakalamak » akşam ahıra sabah cayıra » cerrahî mudahale » ufurukculuk » dunya goruşlu » unsuz » carpma » dortlemek » induksiyon » piyasaya duşmek » curuk iş » minyaturculuk » guvenc » suslemeci » carpıtmak » taze ot gormuşeşek gibi » doviz » gozaydın etmek »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.