tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
geciştirilmek » korpe » gun yağmuru » seylân taşı » kucuk » işbaşında eğitim gormek veya y » dediğinden dışarı cıkmak » dar kacmak » kirec sondurmek » ne diye » tepeli dalgıc » tekemmul etmek » mudevvenat » hucreler arası » oho » rotuş » capraz kafiye » yarma corbası » bir araya getirilerek divan du » think tank » başıicin » koşeye oturmak » nispetci » derdini deşmek veya depreştirm » cırpışmak » gurleme » gure » fırsatıkacırmamak » kalbini calmak » cakım » cekememe » tegaful » yuzu acılmak » kullanılır » cingene duğunu » karina etmek veya karinaya bas » dovmek » mut a » tukuruk » perulu » sutkardeş » sesini yukseltmek » sublimleştirmek » bir değer karşılığında birinin » hayvan komuru » aklına şaşayım veya şaşarım » gosterici » tam gun calışan kimse » icirilme » dert kupu »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.