tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alumina » unsuzunu gosterir » golge » okcesiz » cuş » sokuntu » eline duşmek » pirinc » makinelerin ağırlığına dayanab » gecmek » ortulu omurgalılar » cimdik » yuzunu kara cıkarmak » maca mece » gorsel sanatlar » uzerine almak » ozge » caprazlamak » cevirmek » mel un » calarmak » muddeiumumî » borc etmek » dumencilik » buyuk unlu uyumu » dunurcu » curcur » tırpandan gecirmek » harekete gecmek » uzumun copu armudun sapıvar de » kukurtlenmek » uzun parca » arkasına duşmek veya takılmak » diktatorluk etmek » kepce » amperolcer » okelik » cok eşli » yiğitce » cumbuşcu » mutecaviz » bıcak yarasıonulur dil yarası » evlâduıyal » duzelmek » ciftelenme » coreklenmek » obur » purceksiz » envaiceşitli » surunme »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.