tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mobilya yapan veya satan kimse » guney noktası » tesisatcılık » bicimlendirmek » borclanma » acık » gonul almak veya gonlunu almak » hafta sekiz gun dokuz » cekişte » da de ta te » cobanaldatangiller » yuz akı » gocebeleşme » gulut » palet » uzatmalıcavuş » ruh kazandırmak veya vermek » uşenme » kullanılan cihaz » ozveri » kumuc » inatcılık » sackıran » on defa veya kere » govem eriği » pislik parmağından veya pacala » defasında bir sayıyukselterek » gecirmek » kısmî secim » mest sermest » yuregir » cotuk » icini yemek » sovuşme » caprazlama » fransızlaşmak » suryanîce » hayata kusmek » sunguleme » tutunluk » hovarda olma durumu » ovunmek » popularite kazanmak » sofra ortusu » kargılık » unvanı » kaşık calımı » em » cakşırsız » goz acıp kapayıncaya kadar »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.