tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
butce » buyu bozmak » gecişme » culcu » cehre almak » uremik » musteşar » can cıkmayınca veya cıkmadan h » akciğer lopcuğu » bavyeralı » kem gozle bakmak » nazikce » calmak » vucuda vermek aşıyapmak » suclamak » denetcilik » allah ıcok insanıaz bir yer » tedafuî » cevren » gumuşbalığı » sultan boreği » camurluk » it urur kervan yurur » ciğnemlik » otoparkcı » cenesi kuvvetli » tuy sıklet » tane tane soylemek veya konuşm » nakşîlik » kosemen » cizici » cocuk » baltık dilleri » buyu yapmak » guneştekeri » ustune evlenmek » koşe kapmaca » bukulmek » gorme » kacak » kırsal bolge » yoneltilmek » cepci » cağırtı » gore » u donuşu yapmak » boluntu » dort ayak » citi yapmak » kuldoken »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.