tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
coğalış » yukletmek » duzleme » duşunulmek » kıratınıolcmek » ış iş uş uş » capak » obur dunyayıboylamak » gucendirme » duyumolcer » amerikanvarî » muteselli olmak » koordinator » ikisi ucu bir arada tire ile » buyuk terim » ayağına sıcak su mu soğuk su » selâm soylemek » kaclı » yuzunu ağartmak » cırpıştırılma » korluk » doner kavşak » taannut » giysisi » dikkat cekmek veya dikkati cek » ciceksimek » kor ağac » gosteriş » tampon bolge » murur » imza toreni » puruzsuzluk » ilişkilerin butunu iktisat » bocekkapan » duzenek » host » oksuz » oyle veya oyle yağma yok » mumas » bukulmek » cıtcıtlama » konakcı » cerviş » yonelim » tatlısozlu » acıklar livası » cangal » tayfolcer » terbiyeli kofte » ellerin dert gormesin »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.