tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulunan bir sıvı » cekilmek » yasama gucu » hint gergedanı » başdumenci » kup » donanım » darulbedayi » sun î kalp » kalsa veya kalırsa » mutevelli heyeti » sinuzoit » tibet okuzu » yuzune vurmak veya carpmak » ic guveyinden hâllice » tuylu » yonelmek » bıckın » bulunan bolum kafa ser » citar » herkesin yararlandığı » başgoz olmak » cokelge » yakut » olcuşme » kavmiyetci » yavaşca » boşluk » acık duruşma » gorevlendirilme » bin bir ayak bir ayak ustune » rumlaşma » butunletme » vatandaşlıktan cıkarılmak » uretimlik » cobanlık » pabuc » kopcalı » icim » gulhatmi » cekişmeli » bir ucu sivri olarak yapılan t » ilmuhaber » yuzune kan gelmek » kopurtucu » yabanî mercankoşk » munafık » kecisakalı » duğmek » urpertme »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.