tdk sözlük TDK Sözlük

 

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı

medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük medeniyet sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzeyinin her noktasına basınc » munasebet » deli kızın ceyizi gibi » cekecek » eyer kapatmak veya kapamak » otucu kuşlar » cepheden hucuma gecmek » ahmakca » olcmek hesaplamak hesap etme » muvekkil » kurtun » postaya atmak veya vermek » muspet ilimler » boşta olarak yapılan ortu » uc katlı » kayakcılık » sağlayan parca » guveylik » civisiz kalkan » cift koşmak » kutuphanecilik » cekimleme » kethuda bey » orospu cocuğu » konferanscı » suyu hurmetine veya yuzu suyun » butun » uzerine » tecrube » ruşeym » ayağıveya ayakları suya ermek » suzgecleme » kustahlaşmak » sağlayan parca » tuneklemek » lutfetmek » iti oldurene surukletirler » ozetleme » mukerreren » ağzına bir parmak bal calmak » duğununde kalburla elekle su t » falcata » cardak » ni » temelli senator » başa gecmek » catıcı » turku soylemek » jole » duşkun »

medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve medeniyet_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.