tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cirkefli » kayışcı » mulâki olmak » ileriyi gormek » toplandığıbolum » acıklatmak » gozene » cıkmak » ceşitlemek » yarışcı » keci yemişi » hicleştirmek » carık » tebaruz » kose sakal » ahıra cevirmek » İri balık ve deniz hayvanların » gok atlası » yandan carklı » ilgilenen mahallî yonetim » comce » seckin sivrilmiş » uveyik » capaklanma » tuccar » arapsacı » boksor » reasurans » guduk » muttefikan » rezili cıkmak » anasının gozu » işi cıkmak » teptim kece oldu sivrilttim k » uygurca » tumsek » goğus kovuğu » direnc » doğaustu » tek kurekle mehtaba cıkmak » mektepten cıkan eşek marsuvan » tozunu almak atmak silkmek ve » arnavut ciğeri » beyanat vermek veya beyanatta » cakşır » profesorluk » kolemen » ustunde dokulmek » supuruş » icine tukurmek »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.