tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektubun eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vazgecmek » cat » me » putursuz » koleleşmek » kıssadan hisse almak veya cıka » duşeylik » goruşacısı » calıcırpı » icini kurt yemek veya kemirmek » bicimini alır hidrojenle oksi » bicimci » gucenme » kukremek » soydur ceker boktur kokar » bir gunluk beylik beyliktir » yureğini acmak » sacma » gormezlik » losemit » murailik » mujde » gecmişzaman gorunumu » yureği parcalanmak » gorececilik » gokkuzgun » yureği urpermek » entrika cevirmek » cacaronca » evvelâ can sonra canan » dinim hakkıicin veya dinim aşk » gepgenc » eşkenar ucgen » toprak kolesi » kultivator » uc parmaklı » cevikleştirmek » temizlemek veya parlatmak icin » catana » tutma satışıtek elden yonetme » koyu duruma getirmek » nukteli » cıkıntı » stand bay » olumluluk » tercume etmek » doğal ve saydam değerli taş » butuncul » moto » alkışcı »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.