tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
araccılık » suruklemek » akıl yaşta değil baştadır » hayvan lama glama pacos » yuz goz olmak » kupeli » gormek » onemseme » tevarus etmek » tıkırıyolunda olmak veya gitme » fuzesavar » duş » acem lâlesi » ucayak » olumsuzleşmek » cıkmak » ust perdeden konuşmak » sukse yapmak » koycu » uşuşme » cergici » cifte » doldurulmuşcam seramik veya c » ultraviyole » ve kanunlara uymaksızın cebir » duzeme » kuplu » imdatcı » eski cağ » subye » gozleri kan canağına donmek ve » eyere de gelir semere de » cekem » alcaltmak » ust yapı » kosem » yayık dovmek » soz konusu olmak veya soz konu » azaltmaya yarayan arac egzoz » nasranî » suregelme » her ne ise veya her neyse » partizan olma durumu veya part » flore » sıskasıcıkmak » otumsuz » turkusunu cağırmak » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » cil » yukarı goğe doğru olan yanı »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.