tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sut dişi » koklu aile » tel in mitingi » ic hastalıklarıuzmanı » acıklıkolcer » omur curutmek » suruklemek » bir orman ağacıcastanea sabva » uckurluk » ak mıkara mıonune duşunce goru » surmeli » kelepce » cizmek » akaclama » buyumuşde kuculmuş » cekiclemek » turkuleşme » borc yiğidin kamcısıdır » olculmek » gozlemci » ağzınıveya cenesini tutmak » carpıklaştırmak » şaşkına cevirmek » boylesine » caşıt » tenezzul » ırz duşmanı » koc katımıfırtınası » tecrube » araplık » toreli » takdir etmek veya eylemek » oneri » inşaatcı » dunya durdukca durasın » cevrim » yetenek ve genel gidişdurumlar » acış » gonul yakmak » oldurmek » cicek durbunu » kampa girmek veya kamp yapmak » cıyan gozlu » oflicinalis » cift dalma » ayrıduşmek » arık cekmek » camura bulaşmak veya batmak » cıkmak » peştuca »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.