tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektubun eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ul » tupluk » kotumser » pedikurcu » pacavra gibi » vicdan azabıcekmek veya duymak » koşe donucu » acem » sorgucsuz » temizlemek veya parlatmak icin » cakma » comezlik » aralarında boluşmek pay etmek » terakum » muyesser » elinde bulunduran kimse » hodukce » bulbulu altın kafese koymuşlar » nasip etmek veya etmemek » ciğnenmek » gormemiş » corten gibi » camaşırhane » yağma etmek veya edilmek » dortluk » ardınıalmak veya getirmek » akıldan cıkmak » servise cıkmak » ozelleşme » muracaat » ruşdunu isbat etmek » cift halka » başıdinc » oğlen » calmadan oynamak » ilgincleşmek » donekce » cal » cok şey » gozden kacmak veya gozunden ka » derdini soylemeyen derman bula » ağız tutunu » cerceveletme » yakasına asılmak veya yapışmak » tuy » mutalâa » curuk carık » comaklama » kesmeden ustten gecmesini sağl » hukumdarlık »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.