tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elinden kan cıkmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » oğlende » surgulu » kortizonlu ilâc » goz gezdirmek » ureme organları » başıdonmek » icirme » yahudilik » trockicilik » cift kapı » gozleri kapanmak » cirişcilik » sut dişi » hayvan sınıfı haşere » yureğini ateşalmak » duven surmek veya dovmek » gul rengi » kok komuru » gozluklu » cumlenin ogeleri » ozlenti » ilce » kup » yalova kaymakamı » kethudalık » cekmek » fena değil veya fena sayılmaz » uzun oyku » olu » guderileme » sessizliğe gomulmek » bloke cek » gencleştirmek » cocuklaştırma » cayırlanmak » ceki » cevre bilimci » candan gecmek » işbaşa duşmek » bitmek tukenmek bilmemek » uzunluğu » kan akcesi » ickicilik » allah tamamına eriştirsin » boğazıacılmak » orgu » konsolitci » cıkarmak »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.