tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektubun eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koşeye oturmak » yuklenmek » insanicincilik » ocakcı » arabasınıduze cıkarmak » gozuyle gormek » arac » bukuluş » cil » surme » cıra » rantcılık » kılığına ceki duzen vermek » gelinlik cağı » notrluk » somurgeci » inmek » deprem bolgesi » duşlemek » ucurulma » memleha » ceviren » uğrum » kantcılık » koltukcu » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » yuzgec » vucuda getirilmek » anglosakson » gonulsuz » sovgu » gecimsizleşmek » tedric » sol acık » şovalyelik » manisa lâlesi » cakıl » cehennem kutuğu » omruhayat » yaşam oykusu » sacak » parca bohcası » fume » astsubay ustcavuş » penceletmek » anlamlandırma » oyku » goverti » gobek » yuksek »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.