tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dikişcilik » oğleustu » tek cekirdekliler » temedduh » beyaz etmek veya beyaza cekmek » sacmalaşma » odenekli » huzurunu kacırmak » puantor » şurekâ » kısmetinde ne varsa kaşığında » hazarca » ateşbocekleri » soğuş » kamcı » duşunce iyilik ahmet ertuğr » adıdeliye cıkmak » buyuk terim » duzen teker » letce » ustunluk » purin » gozluklu yılan » capraşıklaşma » karekok almak » muşir » yaşama cabası » salkım kupe » birbirine duşmek » başlangıc noktası » doğaustu » ticaret kanunu » yuz geri etmek » arasıgecmeden » cevre acı » cekmek » subjektivite » cilek » ustencilik » bugun » acan asklımantar » cukurlu » arpa boyu kadar gitmek veya yo » dolambac » hesaptan duşmek » pencelenme » hoşgormek veya karşılamak » carşıekmeği » demec » kamanco etmek veya edilmek »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.