tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektubun eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kupeşte » yolcu taşımakta kullanılan mot » yığın kulturu » bak » pluton » gepgenc » eğlendirici guldurucu davranı » civit otu » kukreme » madde » buyuğumsu » yureğinden gecmek » ata et ite ot vermek » camur gibi » gozu veya gozleri ustunde kalm » carpışılma » uckâğıt oyunu oynatan kimse » sız siz suz suz » kusku » coğunmek » dollenmesiz ureme » yılan ciceği » tuk » yuzunden akmak » iyiye iyi kotuye kotu demek » bulbul gibi soylemek » cimdirme » gulucuk » tuylendirmek » teberruken » mo » kontak acmak » akaclatma » tevellutlu » duzgun » topceker » gobeği duşmek » allah ın işine bak » sutcu » gordurme » suyu nereden geliyor » gozaydın etmek » yurutmek » hayırla anmak veya yad etmek » can can etmek otmek veya konuş » ustune » cay » kulceleşme » luzumsuzca » devetuyu »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.