tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektubun eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catıklaşma » koşe bucak kacmak » ozdeştirme » cam sakızıcoban armağanı » mustevi » değiştirmemek veya yanılmamak » foyasıcıkmak » komşu acı » r » parcası » uzun sivri kumes hayvanların » gundem dışı » carşafcı » gorunum » gecersizleşme » cer cop » gun olur yılıbesler yıl olur » tesalup » es gecmek » gam cekmek » koleniz veya koleleri » duvesime » kucak cocuğu » kaput gitmek veya olmak » dalgaya duşmek veya gelmek » olu mevsim » tuketim » zumrut » corba olmak » durtmek » magnezyum klorur » gumec » circirci » ahmakca » percinleştirme » sirkuler » ceza cekmek » ozensiz » puslu » can ciceğigiller » pacayıkurtarmak » sıcan » yugoslavyalı » yuzucu » yuzlemece » teneffus » allah kazadan belâdan saklasın » utu masası » tecavuz » yaşınıicine akıtmak »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.