tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektubun eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorsel işitsel cağrışım » vulgarize » genc » kıyak kacmak » soz temsili » surgit yapmak » yuz kızartmak » bitlis koftesi » mahkeme aracılığıile mal ve mu » akşamdan kalmışveya kalma » ust başı » sutsuzluk » cizgi bicimindeki gecici ışık » sora sora bağdad veya kâbe bul » kozleşmek » illuzyonizm » cankurtaran yok mu » sokmek » mustesna » gecmek » ic zar » bol paca » corapcılık » selvice » limon kufu » doşemesiz » saklambac » her biri mesame » durtulmek » kamcılayış » soluğu bir yerde almak » can havli ile » dosya acmak veya hazırlamak » rontgen cekmek » cıkmaz sokak » anglosakson » bakac » gecirgenlik » avuc avuc » goz hapsi » guzelleştirilme » seyreyle gumburtuyu » revaluasyon » işci » şurekâ » gur » halk şiiri » talip cıkmak veya talibi cıkma » nacar » sağlayan parca »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.