tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
demirkazık » celtik » saygıgostermek icin başeğerek » cıkışamamak » etliye sutluye karışmamak » cifte kıskac » carpıntılı » oren » karacayca » pratik kuramsal karşıtı » suclandırılma » davul dovmek » soyletmek » işkence etmek veya yapmak » başyarılır kırılır bork fes ic » el elden ustundur taa arşa ka » ici kapanmak » koşe kapmaca » cicek pazarı » suit » korpe » yuksunmek » arbutus uneda » sevinmek sev in sevdirmek se » neyce » munhasıran » kızılelma » cağınıaşmak » cıban ağırşağı » ezip buzmek » caycılık » gormek » turk » cirkinleştirmek » gecer » taşyurekli » yuz surmek » pejmurdelik » yısa beraber » hafriyatcı » kahkahayıbasmak koparmak veya » amerikalı » muska boreği » hayvan elephas » acmak » carşaflama » şoforluk » deniz culluğu » gonderici » dortluk »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.