tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektubun eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
orgutsuzluk » goz banyosu » ac bırakmak » para cıkarmak » bir kararda bir allah » koc katımı » surek » coğun » acıktan » gozu kalmak » bağa bak uzum olsun yemeye y » ayakcak » camlık » surunme » germanist » orselemek » mutekellim » uzunlamasına acılan oyuk » alcı » etmek icin uzerlerine konulan » cumle âlem » tenkitci » seninki can da benimki patlıca » on » okcu » vatanî gorev » butun sıra » yalanıcıkmak » slovak » ortuş » boyle » cuhcuh » kundeden atmak » musamahalı » yuz goz olmak » copra » mudevver » mustevi » askere cağrılmak » dan den tan ten » oğan » duzgun » dağcayı » oksuz kalmak » tur ağac cember » tertibe duşurulmek » aklından cıkarmamak » gecmiş » yuzu sıcak » hayatınıbirine borclu olmak »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.