tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lâluebkem » ozerkleştirmek » deveden buyuk fil var » uz » cavdar » yorungesine oturmak » orselemek » muslim » burokrasi » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gununu gostermek » surungen » bir ayağıcukurda olmak » gul gibi » kurkas » li » dona cekmek » kandil gunu » beşyuzluk » duğumlemek » elma cayı » dortlu final » cadır canağı » hukumsuz kılmak » erinc » u » mudafaa etmek » bon bon » fitcilik » goksel » uleştirim » bitkisi gossypium » patırtıya pabuc bırakmamak » teşkilâtcı » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » veya orulen dikey duzlem » kı ki » koken bilimsel » batakcı » beyin gucu » taklip bi » ozgurleşmek » endustrileşme » gozunun ustunde kaşın var deme » goğsu daralmak veya tıkanmak » kostumcu » cinke » ortulme » paldır kuldur » tırnak suruşturmek »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.