tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ermeni » kuru soz » gayrimunasip » catışılmak » puruzlenmek » yun » ak gun ağartır kara gun karar » iclenmek » muhimsemek » carpıtma » kurduğu medeniyetleri kendi i » iliğine işlemek veya gecmek » koturum » elini ayağınıkesmek veya cekme » kalsa veya kalırsa » gok kuresi » şarlatanlık ğı » ceşitlendirme » dişeti unsuzu » tutmek » sozlendiricilik » turemiş » gobeklenmek » ilk gosteri » kotu yola suruklemek veya sapt » surmek » başnereye giderse ayak da ora » cizmecilik » cay ocağı » ucar kefal » nal cakmak » gorgulenme » nisaiye » pengo » gunduz yırtıcıları » acmaz » catkı » balcık » muessis » ustupu » ice donuk » hint kamışı » actırmak » dortnal » tıkac » ayının kırk turkusu var kırkı » ahmağa yuz abdala soz vermeye » kopru altıcocuğu » guncellemek » nufuzsuz »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.