tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cicek bozuğu » goz yoklaması » mukellef » tumorleşme » cumle bilgisi » korkunc » musavatsız » gencleştirmek » imtihana cekmek » kalmalıtumlec » burumcuk » hayalifenere donmek » donup dolaşmak veya done dolaş » gectiği yoldan gecmek » asker cıkarmak » dubbuekber » sivil yonetim » duvar cekmek » gun donumu » vus at » imzayıbasmak veya cakmak » gorev » ağır işitmek veya duymak » karşılıklıbirbirini dovmek » eşelemek işi yapılmak » ıskaca » tukenmez kalem » iz duşumlu » taşkıran ciceği » olmek var donmek yok » şekerim » fotoğrafcılık » corek otu » guc kazanmak icin calışmaya ar » uzerine yurumek » kenarlık » uzunluk olcusu » piyasaya duşmek » dunyalığıdoğrultmak » kandırıcı İnandırıcı » siperlik » koyuvermek » cifti bozmak » cigan muziği » carpmak » tebdilihava » tagayyur etmek » murekkep » panturanizm » toplumsal butunleşme »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.