tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anas acuta » duşuncesizlik etmek » karahanlı » isim cumlesi » kulaclamak » ackılanmak » goruntuleyici » bir kalem gecmek » ağac morus » boldurme » pur » futurist » sidik sokturucu » yulunmek » gul yağı » dukkân » beyaz sıvı » soruşturma acmak » cocukluk etmek » obstruksiyon » cillenme » unsuz ikizleşmesi » muhre » hilâfetcilik » yahudice » toplamak işleri icin ayrılan k » puan almak veya kazanmak » yuzu yerde » ofkelendirme » cıkmak » nişanıatmak veya bozmak » uretmek » dunyanın dort bucağı » dort goz bir evlât icin » başa cıkmak » oksuruk otu » kopru başı » dayanc » olenle olunmez » ağaclı » oburu » gaz olcumu » sutana » tecavuz etmek » makara cekmek » ozsever » yuz » ceteleştirme » oksuzler anası oksuzler babas » ad cekilmek »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.