tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektubun eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kacıkca » karşıtcı » cekmecesiz » yerleşme birimi » kumuc » ustun zekâlı » ar er » teslim tesellum » sokel » petrolun bir cinsi olan yanıcı » tefessuh etmek » tehacum » ilâclamak » ciceksime » eziyet cekmek » uflec » purneşe » olcer » şerit » para cıkışmamak » onel » kızıl otesi » oğutmek » imza atmak veya bir şeyi imza » silindir prizma vb bicimindek » sırat koprusunden gecmek » kupleme » ortulu odenek » calısız » mutehassis etmek » fil yuruyuşu » surcturme » kaca patlamak » bıcakcı » şehriye corbası » cabası savaşım » soz sahibi » himaye etmek » parcalarıgibi şeylerin tumu » paraşut birlikleri » tohmet » mucahitlik » dordul » orta cağ » ileri gecmek » allah hayırlıetsin » kucumseyiş » akşamın işini sabaha veya yarı » koşkerlik » doteryum »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.