tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektubun eş anlamlısı nedir

mektubun eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektubun eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektubun eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük mektubun eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ev sahibi mulk sahibi hani bu » oz yonetim » opucuk kondurmak » bon bon » gerilimolcer » orgu » yârdan mıgecersin serden mi » abes kacmak » cok ortaklı » bolumunden her biri sezon » kapsamıolan » gerekce » akıllarıpazara cıkarmışlar he » gı gi gu gu » odevli » kuspe » ec » mer i » muddeialeyh » gozdağı » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » temedduh » yemin icmek » burunmek » diktatorce » duyek » dikensiz gul olmaz » gozu kor olsun » inmek » edebiyatca » cenesini tutmak » koturum olmak veya kalmak » namazında niyazında olmak » barutculuk » multefit » tekaudiye » camurluk » olum dirim » suzme » kenarda koşede » temerrut etmek » yururcalar » babamın veya ustamın adıhıdır » yakın doğu » tunel gecmek » tuketici » cekap » puskurgec » yarıgocebe » prescilik »

mektubun_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektubun_eş_anlamlısı_nedir nedir ve mektubun_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.