tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
refuj » cenesini dağıtmak » yuksek ses » ciğlik » helenizm » muzakere » ana yureği » surunceme » ihaleye cıkarılmak » eksi uc » kece » dunden hazır veya razı » urolog » comlekleme » gonendirilmek » koc » elden ele gecmek » boldurme » gozu gonlu tok » duşun duşun boktur işin » gullâbicilik » ciceklendirme » sansurlemek » sozunu geri almak » centilme » ozdeştirmek » ortadan soylemek » caşıtlamak » lule » cırptırma » subjektiflik » kacamak » kosteklenme » cenesi durmamak » ağaclık » mahkemelerinin adı » cekek » yapsatcılık » birbiri ustune gelmek » cat orada cat burada cat kapıa » perulu » muessese » yuzde yuz » kahrolsun » kelepcelenme » yuzu ak olsun » bir elini bırakıp otekini opme » melengic » kırbaclama » takunyasıolan »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.