tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıklık » korelme » gostermek » duşunum » kopek balıkları » ayca » taclı » uleştirme » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » veya rejimi değiştirecek bicim » mustağni » serdengectilik » tohmet » profesor » ruzgâr gibi » surgu » gume gitmek » gorumsetme » donup dolaşmak veya done dolaş » cd » bordur » cilesi dolmak » surmek » acılım » cukurlanma » kem gozle bakmak » suet » jupon » orta oğrenim » cıtak » fırıldak cevirmek veya dondurm » kendi kabuğuna cekilmek » neşesi kacmak » kopurme » ustun zekâlılık » sifonu cekmek veya sifon cekil » uzatılabilir » inayet etmek veya eylemek » ucleşmek » hic değil » bodur tavuk her gun veya her d » hepcil » ateşler icinde » kafdağı » azerîce » hasatcılık » piknik tupu » turbedar » genc » tam acı »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.