tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mısır turnası » marksizm » sorguya cekmek » cergeci » kıs kıs gulmek » yemin icmek » odevli » frenkleşme » gozdağıvermek » muessir » bıyık burmak veya bukmek » icraatcı » dovmek » bakla ciceği » berguzar » istencsizlik » yureğine su serpmek » dağkoyu » yaz donencesi » arap gibi olmak » son gorev » capak » kaldırım supurgesi » başyarılır kırılır bork fes ic » torpu » yuz kızartmak » gok delinmek » kucuk gormek » la » olcuşturmek » onculuk » puriten » anasına bak kızınıal kenarın » ceyrekleme » ım » ustume iyilik sağlık ustune u » gercekli » ceviriş » ic ek » koyluk » boşkume » hanım boceği » olumsuzleştirme » ozdeşleştirme » gagavuz » enstrumantalizm » duzeltmen » yureği şişmek » kufeci » turlu şeylerden yaptıklarıve t »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.