tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acemce » ceşitlendirmek » cırpıvurmak » gorsel işitsel eğitim » gorucu » u u » bicimlendirilmek » uyudu cocuk sevildi cocuk he » cimmek » kucuk karyola » cağırılmak » kabul toreni » mantar ozu » arac » soz dizimi » bekâr kalmak veya yaşamak » gonder » carşafsızlık » durtulmek » cullama » yuz geri etmek » cala kılıc » hurmeten » cakmaklaşma » buyukluk gostermek » arakcı » gozunun icine bakmak » ciritci » duduk gibi » arac » durum » duvakcı » peşine duşmek veya gitmek » tepesi ustu » ele » gozetim » emanet bırakmak veya vermek » alt ust olmak » kıyıda koşede » yalancıod ağacı » doşetme » duğum vurmak » kafasıorumcekli » kırlangıcgiller » kup » kosteği kırmak » butunu hars ekin » gonc » uvez » mucehhez »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.