tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uretilmek » acmak » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » hukûmet » cebine indirmek veya atmak » yalan cıkmak » cektirmek » bukuculuk » civit otu » başıgoğe ermek veya değmek » cıpıl cıpıl » ozdeşleştirme » cıkışkapısı » cocuk bezi » gurlemek » icki » pencuyek » acığıcıkmak » gozlu » ucarı » sur atlenmek » bahsi gecmek » isli kuf » etmek icin uzerlerine konulan » pala cekmek » gercekcilik » donuş » allah ından bulsun » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » camaşır sabunu » acık vermek » yapılan resim ve bezeme işi » gozu kor olsun » tart sucu » başmufettiş » cizik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » bula bula bunu onu bir şeyi » gutmek » calımsız » duşurmek » fazla mal goz cıkarmaz » ek gorev » ceki duzen » sacılmak » dol yatağı » onunu kesmek » sağacık » bufeci » donercilik »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.