tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cam sakızı » guducu » corbacı » oruc » kesmeden ustten gecmesini sağl » munavebe » goreneksiz » dolapcı » bozukca » nufus memurluğu » element kısaltmasıau » buyulu » malikî » cılgınca » mulevves » cişetmek » ucretsiz » noktalıvirgul » bukluk » her biri mesame » kara kedi gecmek » gobel » vakitce » duzlem geometri » gecmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » koyungobeği » fitcilik » icini acmak » cıvdırma » maltalı » cıkış » uremi » canınıcıkarmak » oteki beriki » yurttaşlık hukuku » uzerine » sabanın tutağına yapışan el ac » ceyizci » sozsuz calınan parca » bir o yana bir bu yana » uslûp » gozlerini acmak » kulağına koymak veya sokmak » korunma gormek » olumsuz » colpa » gec kalmak » beyazın adı esmerin tadı » guc birliği »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.