tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
odemek » oncecilik » koc yiğit » pabucsuz » guneşe karşıişemek » hayal duzeyi » bukulgen » tam acı » araba devrilince yol gosteren » cokturme havuzu » rolu olmak » beli bukuk » tuvana » armatorluk » nefsi mudafaa » hurmetsiz » capar » soz yitimi » gulgiller » pencere acmak » grejuva » gommek » bak » yapma yapmayın yapmayınız » moblesiz » citmek » iki ucu acık boru biciminde it » okuz damı » cemaziyulevvelini bilmek » culûsiye » pejmurde » kume » yırtmacsız » ağızdan burun yakın kardeşten » direncsiz » gozlem evi » hafakanlar boğmak veya basmak » cığırtmak » at binicisine gore kişner » tokuc » hırcınlaşma » atlas ciceği » tok gozlu » bolunme » arpa guvesi » goz ucu » surunmek » yureklenmek » oykuculuk » vergi kanunu »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.