tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gokkuzgun » habeş » korleştiriş » punc » yuz tutmak » kutleştirme » deke duşmek » cimensiz » kececilik » cucuklenmek » cermen dilleri » guneyli » niteliği » bicimli » sozune gelmek » normalustu » kırbaclanma » sectirmek » gonul tokluğu » harbiyeli » guveni olmak » ozumseme » pirinc unu » yuzunu gormemek » bir sozunu iki etmemek » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » gozunde » canıcıkmak » hangi ruzgâr attı » ozetleme » armatorluk » tatbik muhru » tuze » falcete » imam osurursa cemaat sıcar » duztaban » piyango cekmek » durdurmak » eylul » kulube » tercume etmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » lâcivert di » oğleustu » merkeziyetci » moskof gâvuru » koclanmak » bozuk calmak » uyelik dondurmak » kâkul »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.