tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurutec » govde » kuru ceşme » malik » duzeysiz » miniskul » gor veya gorursun » surtunmek » adam kıtlığında veya yokluğund » cayırlaşma » gurlemek » kurume » yazıp cizmek » orneklemek » yanlarında goturmekle yukumlu » yururcalar » ren geyiği » munacat » balcık hurması » purtuk » korlenme » muhtac » kulâh kapmak » ors » hava iyi veya fena esmek » ağzına vur lokmasınıal » cocuk kalmak » ağac ebegumeci » dava gormek » ere gitmek veya varmak » soğdurmek » gedik acmak » mangalda kul bırakmamak » ozlentili » menşevik » yuzunden » cılgına donmek » gecirilmek » dort gozle beklemek veya bakma » icmece » yargılama usulu » erincli » catıklaşmak » beli bukuk » dışında kalan bir veya birden » paratuberkuloz » elci » karaardıc » capaklı » percinsiz »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.