tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celiksi » genc » sefa geldin veya geldiniz » beli cokmek » imdatcı » uckur cozmek » koşeye sinmek » kızım sana soyluyorum veya ded » ateşi cıkmak veya yukselmek » sonumlemek » zamane cocuğu » temel onerme » icimlik » iki rahmetten veya iyilikten b » parcacık » eşbicim » ucgen » acığa alma » sebep olan fiziksel enerji ha » muttehiden » surgulu » ciğrenkcilik » comlek » tur ağac veya metalden değnek » ahcılık » bolumlerden her biri kolon » cumlenin ogeleri » duzenlemek » duzem » gunun adamı » yuksek yaylak » cur et » karakacan » alacabalıkcıl » ovunduruculuk » muptelâ » oluş » sutun acmak » bortulme » gun gormemek » olum fermanı » tutununu tutturmek » kurulur » ut acıcılık » yureği dayanmamak » gayya » nukte yapmak » duzeltme işareti » tum tanrıcı » atıalan uskudar ıgecti »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.