tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
el mi yaman bey mi yaman el ya » catık surat » ic kuyu » pek gozlu » başmurettip » acık pembe » yularıele vermek veya yularıka » telhisci » yurekler acısı » gormemezlik » cağrılma » oluş » gok fiziği » lutufkâr » somurgenlik » cayır otu » calgın » sac » fesatcı » facalı » horguclu » şartlıbirleşik cumle » mucevher » hafifletici sebep bi » koaptor » mek » cesaret gostermek » cakışmalı » gozetim » ayca » ardıc kuşu » vechişebeh » somurucu » pence penceye gelmek » hint hıyarı » borclanılmak » tuy sıklet » odun vermek » icinde » soz başı » allah var veya allah ıvar » mustesna » devam etmek veya ettirmek » gorenekci » merak etme k kalın okunur » yukseliş » domivole » hafakanlar boğmak veya basmak » suvari » kume »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.