tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arap gibi olmak » futuhatcı » oncelik » mutevelli heyeti » dili bir karışdışarıcıkmak vey » tedahul » bromurlu » sungusu duşuk » bir şey icin gerekli en buyuk » barut kesilmek veya olmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cayır otu » başıbutun » bolum » olu dil » kıyıbalıkcılığı » huvelbaki » yonlu doğru » luzumundan fazla » olmek » ruh cokuntusu » goz gormeyince gonul katlanır » cember » ucleme » cengel sakızı » kor boğaz » sovup saymak » beytulmal » ite ot ata et vermek » atasozu » eli boşcıkmak » kendini gostermek » beklenmediği umulmadığıveya c » taşkıran ciceği » yuk gemisi » alıp yurumek » otobuscu » capaculcu » darulâceze » doğaustu » almancı » kılcıksız » yuzeyleşmek » yuzuğu geriye cevirmek » goğus » kurban olayım » acıkgoz » dingo nun ahırı » ikili unlu » kız kacırmak »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.