tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurbete veya gurbet ellere duş » pusku » acık celse » cakmak » icini sarmak » muco » adıveya ismi gibi bilmek » ağız acmamak » ozgeci » cerezlenmek » cılkava » yularıele vermek veya yularıka » acık şehir » arka kapıdan cıkmak » gormek » emir cumlesi » guvence » gercekli » cim cim » raportor » olcum » sahil cizgisi » yukarı goğe doğru olan yanı » curuk para » zararına kazanc sağlamak » mubadil » buyukseme » kuf » ek odenek » muslim » ozlu » olmuş » dovmecilik » umitlenme » karagoz oynatmak » kaktus » surcturme » acar » tuy duzmek » juglans regia » camurlukculuk » tehaluf » onel » yuz beşlik » carşaflamak » ulahca » avrupalı avrupa da yaşayan a » mancınıkcı » kalın musluk » munşeat »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.