tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulunan iki dairesinden her bi » nerede nerede » kume bulut » orgulu pilâv » sağlayan parca » emniyet muduru » kap » dişeti dudak unsuzu » kufur yemek » alınmasınısağlayan kimse kame » tekâmul etmek » buzdurmek » oho » isim cumlesi » gectiği yoldan gecmek » kapakcık » ve katımadde » kukla hukûmet » candan yurekten » sebep mazeret » olcermek » tartan arac » civi sokmak veya surmek » direksiyona gecmek » kacırmak » isim cekimi » ic mimarlık » borclandırılmak » katır tepmişe donmek » kışdonemi » sulfurleme » gerekce » duşundurmelik » yahudi tapınağı » odul vermek » yuzlu yuzlu » mel unca » dikce » tat kazanmak veya tadıgelmek » inmek » tuvit » azap cekmek » kavlukarar etmek » uc etek » goturulme » olumcul » bulunulan noktasının meridyen » cevre teker » ustu başıdokulmek » cayır tirfili »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.