tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
garanti vermek » gosterdiği yetenek veya guc » tumorlenme » yukleme durumu » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » suntırac » korpe » carpıntılı » tac beyit » bağlanan sert nesne » ortak veya kuma gemisi yurumuş » hurufî » cıkarmak » guveyi girmek » metal parca » gluten » cabuk kolay heyecanlanan kims » gulabdan » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » he » alcalış » palet » ağzının kokusunu cekmek » gunah » halk şiiri » koşe rafı » korkunc » bilinc dışı » borusu tutmak veya ustunde » kup » icine kapanmak veya icine ceki » ak ek » t » orseleniş » cuvallamak » cukurlatmak » cıngırakcılık » suzme yoğurt » pupa yelken ilerlemek gitmek » murettep » şomuz » burnundan fitil fitil gelmek » lugol » man men » kullanılan cihaz » itilâfcı » citmik » kabuğuna cekilmek » eğmec » dokmek »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.