tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozemek » gun » ortturmek » sodyum fluorit » otuşme » gudum bilimi » enek » koken bilimci » kılığına ceki duzen vermek » dortlu » guceniklik » kimin arabasına binerse onun t » veya metal kemer » murtefi » ganalı » aklınıcelmek » avrupaî » cikolatalı » başustune » yanardoner » ısparmaca » by pass » cozuluş » tezevvuc » suclu » gostermek » bir abam var atarım nerede ol » ucgen prizma » gecişmek » guvenilme » katgut » boncukculuk » camurlama » tesellum etmek » odunsuz » cakıl » surme mantarıgiller » ceteleştirmek » alacağına şahin vereceğine ka » tupcu » kundeye gelmek » d » duşun » korkusuz iyi dovuşen kendine » koy turkusu » yuz geri etmek » taşıtcı » hukumdarlık » ettiren ozellik tınnet » ustunluk kompleksi »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.