tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gocuk » spinosum » olum var dirim var » ulûfe vermek veya dağıtmak » ciftci » kapıdan cevirmek » ihtilâc » catılış » malı meli » surunme » dort başımamur » tatar ağası posta gorevi yapan » cozmek » orta elci » bin yaşa » muzikal » musluman » odyometre » ol » half time » kavanco » dost ağlatır duşman guldurur » mayıs boceği » tukenmişlik » acelya » olcek » yolu acmak » icin icin yanmak » bıcakcı » acımlanma » arkasınıbir şeye vermek » olan kişilerin toplanıp toplum » uclu » icli » capaculculuk » dur » gecindirmek » boğur » arafatta soyulmuşhacıya donmek » gecirmek » muteessir » ve daha başka ekonomik etkinli » ic asalak » parcalara ayırmak » sarayda veya zengin konakların » yufka yurekli » kargabuken » işi ileri goturmek » okculuk » ışıl kufler »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.