tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz akı » kasınc » yucelmek » muzayede » hamle etmek veya yapmak » uzerine evlenmek » gecen » sınır cekmek veya cizmek » kıyak kacmak » duzmece » gozleme » gun yayı » ceşnili » kundakcılık » iki ateşarasında kalmak » acıolcer » buyuklenmek » sacak kok » sungerler » avuc ici » kın kin » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » keceyi suya atmak » gormece » cene yarışı » cağlayık » doşek » ust » kulturluluk » bekci kalmak » yoğunlukolcer » saymakla bitmemek veya tukenme » acık yeşil » suzmek » caldırma » mef ul » yangın sondurucu » cizin cizin » surumek » lokman hekimin ye dediği » cokuşme » gosterim » duzme » ısıtma aracı » ruhunda guneşacmak » kalem komuru » tureyiş » guvenlik » da de ta te » sublimleştirme »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.