tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu ısırmak » ackılatma » sağlamak amacıyla birbirlerind » gunah kecisi » iyiye iyi kotuye kotu demek » yoruk » odunleme » bahcemsi » suratından duşen bin parca olm » ısıtıp ısıtıp onune koymak » ık ik uk uk » ictima etmek » hırvat » gozleri acılmak » leşini cıkarmak » gozleri cakmak cakmak olmak » turev » revu » nuh der peygamber demez » icerlemek » olan kişilerin toplanıp toplum » gosteriş » derc » akcıl » yukletilmek » patlak goz » gozlerinde şimşek veya şimşekl » gozunun icine bakmak » doğru soyleyeni dokuz koyden k » kan govdeyi goturmek » top surme » arac » bukuntu » dikec » meflûc » akağac » cıkmak » muennes » amperolcer » cırpma » gucuk » gozleri sulanmak » ak ek » kundakcılık » cu » kapıbir komşu » mutehassis etmek » yahudi baklası » acılmak » yakadan gecirmek »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.