tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cocuksuz » yurutmek » hatırlatmak » kanıma gore veya kanımca » hesap acmak » yureğinin yağıveya yağları eri » erkecsakalı » meflûc » geri cekilmek » monsenyor » ciftleştirmek » mef ul » zumrut » duzeltilme » iyi gozle bakmamak » bahaîlik » sakla samanı gelir zamanı » carksız » yarım elmanın yarısıo yarısıb » guvensizlik » acık yureklilik » cıkmak » iceri » işacmak » cat pat » gozleri sulanmak » elini ayağınıopeyim » kuplere binmek » tedavulde olmak » kosele taşı » kispet cıkarılması » guncelleştirmek » şeytan orumceği » guneşe karşıişemek » musevîlik » acık hava sineması » muesses » beklenmediği umulmadığıveya c » gonlu razıolmamak » gul yağı » duzelti » el elden ustundur ta arşa kada » entelektuellik » karnından konuşmak veya soylem » kulağına carpmak » elcilik » yuksek » ici gecmek » kirecsileme » dovulmek »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.