tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzme yoğurt » ağzınıacacağına gozunu ac » on » traktorcu » akcıllaşmak » hic mi hic » daim etmek veya eylemek » muamele gormek » dunya gozu ile gormek » uzum salkımı » cekmek » turkistanlı » uretme » boke » paralel iki yuzeyin sınırladığ » japon hurması » pirinc » terennum » bortturme » dokulmek » hukmî şahsiyet » geri donmek » kufe » sonra yalnız balistik kanunlar » kopuleme » capraşıklık » pes perdeden konuşmak » arka yuz » yarıkure » grejuva » orasısenin burasıbenim dolaşm » bahcesi » kumaşcılık » soz kaldırmamak » cekme » capaculcu » yoreselleşmek » duduk gibi » sora sora bağdad veya kâbe bul » ruslaştırmak » rehine koymak veya vermek » bıckınlaşma » etek opmek » cobandeğneği » yanardağpuskurmesi » ekti puktuler » bir sanat eserinin yapının ve » musaade » gecmişi olmak » tokuc »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.