tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gutmek » yapılan yığın » yenilir veya yenir yutulur şey » mucellâ » sperma ana hucresi » ağacıdibinden kesmek » duzgun » tatarımsı » kacamak » yayılmasınıonlemek icin kullan » uc » fil yuruyuşu » ay orumceği » kunefe » fizikci » dunku » turlu » golge gibi » kiminin parası kiminin duası » takaddum » gozunu hırs burumek » malta palamudu » zumrut yeşili » yerleştirilen demir parcası » kaltakcı » kabak cıkmak karpuz kavun vb » duz » surme mantarları » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » gudeleme » guveyi girmek » gecmesi » da de » sıcak yuz gostermek » kursu başkanı » cukurlatma » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » pay bicmek » gobeğini kesmek » candır » curukcul » yarayan cevresi oluklu kucuk » al el » İskambil destesinde maca dizis » cakmak » mektep gormemiş » cekirge şalvar » hafifce » portekizli » partizan olma durumu veya part »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.