tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sulfur » catılma » bolum » sacıştırma » muhimsemek » gozetilmek » cıldırtıcılık » danscı » ver elini şu veya bu yer » surme » hint pamuğu » oğleuzeri » cezaya carptırmak » akma hancer » muslumanlık » klâsor » murekkep » gozlerini alamamak » kulucka makinesi » tan sokmek » ayağıuzengide » kirecleşmek » carşaflatma » patlangac » midesi almamak kaldırmamak ka » icyağı » icerikli » cıkmak » turkuleme » cekici » cirişcilik » ulkucu » alıc » şişe cekmek veya vurmak » perdenin uzerinden oynatılan » koyluk » cuce » elle tutulacak tarafıyanı kalm » kucuk minder » kacak » koklu » te » yağmurolcer » cimbali » şohretli » salcalık » dortnal » diline dolamak virt etmek veya » mel unca » circirci »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.