tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orgu » omur curutmek » arap » ağrılarda goz ağrısı her kişi » surcturme » işguzarlık » gok bilimi » yuksek perdeden konuşmak » carpışma » olum kalım » belirli gecmiş » kufeci » perdenin uzerinden oynatılan » ad cumlesi » orgutlemek » portekizce » simitcilik » koylu » parfumeri » baştan cıkmak » gozleri bayılmak » » gencleşme » koken » pabuc eskitmek veya paralamak » nuruceşmim » babaî » kaşyapayım derken goz cıkartma » sofra veya sofrayı kurmak » uzerinde kalmak » sunnetci » yumuşakcalar » trost » olmezleştirme » sağlamak amacıyla birbirlerind » allah cezasınıvermesin veya al » burgac » dona cekmek » duz yazı » brut » yemeden icmeden » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » mobleli » karikaturculuk » gunah » uzumlu » seksuel » iyi gozle bakmamak » sozu ağzında bırakmak veya soz » ciğnetmek »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.