tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah yuru ya kulum demiş » cicek boyası » izlenim uyanmak » hakasca » guclendirmek » cenebazlık » gecirmek » oğretmek » gorkemli » kusursuz » muşevvik » kethuda bey » cıkma » muteessir » deniz durmak veya duşmek » cıvlama » altta kalanın canıcıksın » muhammedî » keci sakal » duzluk » ciharıdu » beniz gecmek » hareketli parca » gorgu aşılayarak onceden tesp » catıklaşmak » kalan mal ve paradan paylarına » ardına veya arkasına duşmek » manikur » camurlama » cop tenekesi » disiplin sucu » eden felsefe ve din doktrini » bicim birimi » gonul yarası » kafa işcisi » yeni gineli » yaban ordeği » kutuğe gecirmek » nesneler icin guclu zorlayıcı » tekaut ikramiyesi » muderrislik » kemikcik » kelle kulak yerinde olmak » cantacılık » itibar gormek » cat kapı » carmık » gundaş » citmik » allah »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.