tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zevk icin » corek » salepcilik » acık kalplilik » gonlunu celmek » arasıveya araları acılmak acık » bıckın » kurume » damdan duşer gibi duşercesine » ku » coreklenme » uzulmek » yaylıcalgılar » eklemek karıştırmak ilâve et » iskeletli hayvan corallium rub » her dem taze olmak » kopek memesi » pestile cevirmek » torba cay » su cekmek » koseği » yukarı goğe doğru olan yanı » olcek » kucuk duşurmek » iler tutar yeri olmamak veya k » arkasınıbir şeye vermek » hasatcılık » gundem » calkalatış » kotu olmak » tezekkur » temerkuz etmek » dizlerinin bağıcozulmek » gerceklik » peşinden yurumek » canıburnuna veya burnundan gel » ırzına gecmek » faraşgibi veya faraşkadar » duzen acıklaması » onunu kesmek » kethuda » turkceleştirmek » seyret » icin » koreli » avrupalılık » yer yarılıp icine girmek veya » tur operatoru » ust » kamburunu cıkarmak »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.