tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunya » gurbet cekmek » cırpmak » ici kalkmak veya kabarmak » somalili » beşyuzluk » oğretilerin genel adı akliye » yureği sıkışmak veya tıkanmak » akla zarar veya ziyan » infiratcılık » celik » oneze » temizlikci kadın » ciğerimin koşesi » duşuncellik » yarın obur gun » multefit » uzgun balığı » akıl kethudası » capanoğlu » inanılan iyilik kaynağı » korku dağlarıbekler veya aşırı » kut » budu » cokme » olcu vermek » kulube » gunlukcu » imanıgevremek kısa soyleyişle » in cin top oynamak veya in cin » e » yunlu » aşcıbaşılık » orneklendirme » sıcraşmak » ileri atılmak veya cıkmak » gıcırıbukme » goruculuk » gun bugun » cifte » cırpmacılık » catırtı » tuyleri icin avlanan bir kuşso » doğal ve saydam değerli taş » acık » zirve veya doruk toplantısıvey » golgeleme » odenmez » hayırla anmak veya yad etmek » alumin »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.