tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
elinden cıkmak » cıktı » kuf bağlamak veya tutmak » cık cik cuk cuk » buyukbaş » yonerge direktif » doğen » sumuk » meme sungeri » tenkitci » fakir duşmek » uzum şırası » gun koymak » basınclama » murşit » olcuşmek » şeref uyesi » kasa » meydana cıkmak » tebeyyun » tufekcilik » kulâhıma anlat » tulum cıkarmak » paca » cancı » catılma » tarikatcılık » coplukculuk » kolaylık gostermek » guzluk » toreli » olcum » trolcu » cağdışıolmak veya kalmak » yamac » cırpıcı » surtunup durmak » oykunmek » duz rakı » bekâr kalmak veya yaşamak » eline yuzune bulaştırmak » boşatıp dolu tutmak vurmak » biri » japon kaktusu » duşman olmak » kac parca olayım » kukremek » kose sakal » cığrışmak » cerceve »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.