tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozunu ustunden ayırmamak » turk kıyması » kâğıt yapraklarından her biri » yuzustu kalmak » literatur » bir olayıileri surenle inkâr » frenk gomleği » sutculuk » okuz » olmez cicek » icinde pişirilmesi ve limon su » yuzune bakılacak gibi veya yuz » sonum » duzayak » kıskac » kullanılan tadıacıve bir yıll » yurumek » buyukluk taslamak » cekip cevirmek » gorgu kuralları » ozelleştirilmiş genellikle di » guneşyılı » uste vurmak » cift dalma » gozlerinin icine kadar kızarma » acıklamak » cırnık » bebek olumu » surtme ağı » asansorcu » coplukculuk » uretmek » silindir prizma vb bicimindek » saray ciceği » kılcık » antep işi » dudak unsuzu » kopekoğlu kopek » yarım kure » iclendirme » cocuk oyunu » amacsız » carpmak » hareket ve davranış insiyak » uzumu tilki uzumu » beklenmediği umulmadığıveya c » gozlerini fal taşıgibi acmak » cıkartmak » olum dirim » donenmek »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.