tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cul » uc budak » kıc atmak » ceribaşı » sur atlenmek » surgulemek » gozu cıkasıca » fransızlaştırma » hesap etmek kitap etmek » tesetturlu » ac gozunu acarlar gozunu » kem kum » ciftlemek » uzum cekirdeği » pabucuna kum dolmak veya taşka » cozulum » inmek » gecirici » museddes » durdurmak » orumcekli » kılıc » corba olmak » kure kuşağı » cekmek » civi sokmak veya surmek » kıyıda koşede » konektor » bonleşmek » avcunun ici gibi bilmek » hece olcusu » benden soylemesi » gun kavuşmak » secilmiş » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » akımınısağlama işlemi » cene cukuru » gucu gucune yetmek veya yetmem » sozleşmesiz » pejmurde » nufuz etmek » imam osurursa cemaat sıcar » karfice » nufus kutuğu » lâf cıkarmak » İsa yıkusturdu muhammed i mem » duduklu tencere » tumamiral » tok sozluluk » cakıllı »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.