tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arpasıcok gelmek » gozu onunde » veya giysinin uzerine konulan » surtuk » icini dokmek » el cırpmak » soğdurme » havale » başkoşe » cabucak » olcmek hesaplamak hesap etme » gocuk » gormek » suresiz » sağgoru » ayağına dolanmak veya dolaşmak » hatırlatmak » sağdıclık » bolu » sun î solunum » tesellum » teeyyut etmek » oz indukleme » guzel » suru » yuzmek » terettup etmek » vahdetivucut » ici dışıbir » uckun » koprucuk kemiği » oteye beriye » ha hoca ali ha ali hoca » poliuretan » sap doner keser doner gun ge » tutsu yapmak » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » yuzustu » traktorcu » cağdaşlaşmak » tumamirallik » kacıklık » şeytan orumceği » sırasına gore » cengel takmak » ayrac acmak » harp acmak » her dem taze olmak » fin » icin surulen kimyasal madde »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.