tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cirkin » aklızıvanadan cıkmak » puskurme » kuşgibi ucup gitmek » su gecirmez » anka » niyet cekmek » kosele taşı » dem dokmek » poker cevirmek » inmek » veya metal bolum » uzerinize afiyet » cakır pence » işcıkarmak » icinde kaybolmak » buddhizm » sağlayan şartların butunu » omur surmek » gumuşsu » borc yiyen kesesinden yer » uc » pusur » donmek » mubarek otu » sulfatlaşma » cıkmak » sukûnet » ağız ağıza vermek veya konuşma » yarayan kuru ince yaprak » macun cekmek » cevgen » guclendirilme » cokertme » sokme » arasına veya aralarına karışma » kıraclık » biyokatalizor » zuppece » ustune gitmek » gecmişi olmak » mulâki » dilli duduk » ağac balı » utancından yere gecmek » kaplumbağa yuruyuşu » cocuk bilimci » yaya gecidi » dovunme » bir şey soylemek »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.