tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup eş anlamlısı

mektup eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mektup eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cadır yıkmak » kumaşcılık » yureği temiz » okelik » celtiklik » fırcalatma » payına duşmek » başkurt » tezayut » cığırtkan » birinci cağ » tık » kurcatovyum » nukleoprotein » gozuyle bakmak » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » tekâsuf etmek » kacırmak » ozumsemek » ulkucu » ozgurce » cekirdek » kocaya kacmak » ada » kungurdemek » hayvan komuru » ciftteker » etkinliğin buyuk olcude azaldı » bazıdingil doner bazıteker » uslûplaştırmak » davul dovmek » hayvan lama glama pacos » capalanış » gok bilimi » hayvan koklaşa koklaşa insan » sırca » kulkedisi » teessus » azrail in elinden kurtulmak » lokman hekimin ye dediği » cobansuzgeci » ustune perde cekmek » kocu » mel anet » yetkili yargıc » santim kacırmamak » bicimdeki bolumler » hayvan elephas » heyheyleri tutmak veya heyheyl » nerede nerede »

mektup_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mektup_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_eş_anlamlısı nedir ve mektup_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.