tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan kısa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gocuk » muteahhit » noel ağacı » gumruk » serbestce » cekirdecik » kole » pd » dingo nun ahırı » turkcesi » borcunu kapatmak veya borctan » dualizm » olculebilir » cercevelenme » arpa ektim darıcıktı » ozel radyo » bobrek » madagaskarlı » midesi almamak kaldırmamak ka » seluloit » kor nişancı » surekli » odemek » iclendirmek » cehre almak » pacavra hastalığı » kacırma » orneksemek » cumle bilgisi » protestanlık » onluk » anadolulu » goruşmek » kosemen » mantık oncesi » gumruklenme » on » milliyetci » romork » tumsek » işaret yay ayrac » guzellik yarışması » bolumunden her biri sezon » gure » hayal gucu » secmeli » muddeiumumîlik » meden » rasatcı » cicekli »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.