tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan kısa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırdırmak işini yaptırmak » cakmaksız » goz gozu gormemek » kullu » avarca » cıkmak » kuflu » ciğit » turkuculuk » bileğine guvenmek » uveyik » bahtına kusmek » ilâclamak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kulağıveya kulaktan cınlasın » bac » husnuhâl » mac mac » muzik koşesi » sacaklanmak » ilgi gostermek » eşitcilik » hizmetci » az değil » acık elli » har gur » birbirinin gozunu oymak » şişe cekmek veya vurmak » gubrelenme » atcı » yokuşcu » duşuncesizlik » ittihatcı » faydasınıgormek » daha bircok şeylerin yapımında » cağırıcı » duşmanlaşmak » yıldırımlarıustune cekmek » osmanlıcılık » yoneylem » ackısız » muşir » guzel guzel » guldeste » duzlenme » icin kullanılan boru oluk vey » lâf soyledi bal kabağı » sonme » kılık kıyafet duşkunu » vazgecmek »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.