tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan kısa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kediye peynir veya ciğer ısma » kundeye getirmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » cekiştirmek » icin kullanılan boru oluk vey » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » veya ağzının icine bakmak » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » somurgeleştirme » goz bebeği » dilinin altındaki baklayıcıkar » tumce » nervurlu » mudana etmek » lopcuk » sın sin sun sun » tokaclamak » dolleme » ız » garnitur » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » surtunmek » oğutleme » arabî » munhezim » nukul etmek » kayakcılık » eceliyle olmek » virgul » takla atmak veya kılmak » sırt cevirmek cevirmemek » cıplak » ucuculuk » cicek tacı » tepeli dalgıc » ice bakış » gozunde » murt olmak » davranmak saygıgostermek soz » kunguldeme » goreyim seni » guzellik » lâf cıkarmak » sıcırganlık » kavlıc » kadirîlik » baston gibi veya baston yutmuş » actırmak » sureti haktan gorunmek » puruzlenme »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.