tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan kısa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eşkenar ucgen » katıve cıkıntılıorgan » uzere » ucmak » mak mek » fak fuk fonu » tuzağa duşmek » cıkınlamak » ordekgiller » derleyip toplamak veya toparla » bicimdeki bolumler » turkuleştirmek » pek cok » icerik » ustun olmak veya gelmek » gozu kara » yonetici » sanatı » uleştirme sıfatı » oyuncakcılık » yureği soğumak » carkına etmek veya okumak » gore » goğus vermek » pekmez kopuğu » komur gibi » palavra savurmak atmak veya sı » nukul » duz » sutculuk » şumullu » icinden okumak » ac gozluluk etmek » pabuclu » calışma odası » y » moskof gâvuru » boyu bosu devrilsin veya devri » corekcilik » murtekip » karnından konuşmak veya soylem » utulemek » kapcık meyve » duşman başına » mevlit kandili » boluş » goverme » cukur » turk » iğne ustunde oturmak »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.