tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan kısa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ay » ya ya » gozenek » efradınıcami ağyarınımani » tura cıkmak » surre » ici kalkmak veya kabarmak » curuf » ufunetli » baştan cıkarmak » ağzıyla kuştutsa » opulmek » cıkılan catkı » beli cokmek » temeddun » borc » organize suc » sonucunda ortaya cıkan ustun y » dovulgen » ufurmek » briketci » lule » ağac » tevettur » buyukluk » camurluk » sacına ak duşmek » guldur guldur » sacmak » cakmak taşı » ateşparcası » ukalâ dumbeleği » can can etmek otmek veya konuş » tebellur » bıcak atmak » kavukcu » caktırılma » cokmek » duğun dernek hep bir ornek » mulhakat » gok bilimci » iyilikci » allah kavuştursun » muptelâ olmak » bir ilcenin en buyuk yonetim g » cılgınca » pece » kucaktan kucağa dolaşmak veya » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » hitit »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.