tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan kısa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dongel » duduklemek » kumeleşme » gecmek » ozgulemek » copurina » arasında den başka anlamıyl » gok bilimi » acıolcer » surungen » cekinmek » cop tenekesi » sozluk bilgisi » ruh olcumu » oykunmek » cok cok » celmek » dalıp cıkmak » ses seda kesilmek veya kalmama » ağzınıacmak » senyor » izazuikram » oldubittiye veya olupbittiye g » gomulme » gumuşlemek » baksana baksanıza » hay allah » koluk » cozme » se » omur torpusu » beli cokmek » ışıl kufler » muracaatcı » otleğen » koyuvermek » civili » puskurmek » obekleşme » pusursuz » hoşmerim » ız iz uz uz » memleha » kufur savurmak » soz gosterisi » eli ayağıtutmak veya tutmamak » ciğeri veya yureği sızlamak » gomme » cozuntu » turuncgillerden hindistan da »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.