tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan kısa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
toyga corbası » hopurtu » ucuş » buyuk para » posasınıcıkarmak » selvice » olumsuzleşmek » seslikci » cift kume » ordek » karakeci » dordul » şovalye » imza toreni » muşkulleşme » balığa cıkmak » nefesi kesilmek daralmak veya » kacıklık » buyutken doku » ciceksimek » cicim » homoseksuellik » gozde » abazaca » hayırla anmak veya yad etmek » yarayan kuru ince yaprak » ustunde kalmak » gozluk takmak » hucre bilimi » matrak gecmek » yahudi ebegumeci » esmer kuf » pulverizator » bitkisel veya hayvansal madde » gozaltı » surt allah surt » mes ut » senyor » vezikul » ağaclama » gudulenme » curcur » kotu yola suruklemek veya sapt » ortusuz » cok gozeli » başına dert etmek veya acmak » goğus sesi » yalınc » onune gecmek onune gecmek » toplanmışbulunan bir sus bitki »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.