tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan kısa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureği kan ağlamak » kozleşmek » dogmacı dogmacılıkla ilgili » surgu » kap » gule oynaya » cokuk » bicem » sulfurleme » temel onerme » cekirdek » duz » kor şeytandan bulmak » naturizm » balıkcıyaka » tuyleri diken diken olmak » butunu » akcıllık » calâk » avrupa kayını » gormek » icerleme » yangın cıkışı » orgulu pilâv » boyunduruğa atmak veya almak » tebessum » uzengisiz » kacmaktan kovalamaya vakit olm » cubuk » opmek » yayla ciceği » orgutleme » cevirtme » kofte » kem soz kem akce sahibinindir » kor topal » purhiddet » gozleri bayılmak » kor sıcan » değişkene gore hesaplanan sayı » mavimtırak esmer renkte bir el » tanrıaşkına » peltek dişunsuzu » futursuz » notr » pd » temiz kanıda vucuda dağıtan or » deklânşor » yurekten cağırmak » cekim »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.