tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan kısa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onune katmak » boşluk » bazıbitkilerin turlu organları » bal ozu bezi » amerikan bezi » bir ilcenin en buyuk yonetim g » kustere » levazımatcı » orgu » ahcı » yara acmak » pey surmek » cay servisi » catal kuyruk » muftehir » dokmek » operatorluk » dekartcılık » emekleme donemi » yoruk » cingene borcu » yahudi arapcası » yuklemek » cıkmak » donmek » odev bilmek veya saymak » orselemek » le » gozluk takmak » kız bocekleri » dongel orucu » kopru altıcocuğu » bicem » maslahatguzarlık » brahmanizm » şerit » butikcilik » kuplu » rest cekmek » bardakcı » carşamba karısı » nasrettin hoca nın turbesi gib » duğmecilik » oz saygı » cıngırak taşıyan uzerinde cın » akşam guneşi » tuylenme » ozleştirmeci » kutuk » koknar »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.