tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan kısa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
konvertisor » kohnemek » gorevli kuruluş » acık » kaşcatmak » gevrekcilik » şuyu bulmak » acıkta bırakmak » acık liman » tecrubî » deklânşor » kok » katışmac » sert bir durum almak katılaşm » norotik » ozelleştirilmiş genellikle di » ictensiz » yuzucu » carpılmak » cıkınlama » tostcu » sabah ola hayır ola » horozgozu » kuru yemişci » duduk gibi » muz » gunu gecmiş » cıkarmak » cemkirmek » gecerlilik » ceşnici » yapılmışbağlantıparcası » paylaşmış benzer odevlerle yu » yoğurtcu » ictenlikle » kefaretini odemek » puskurgec » lâckalaşmak » tespih boceği » olu yemeği » tuylenmek » artcılık » sozde » tuy atmak » cığırmak » nufus » dayanc » camurcuk » mutereddit » olcer »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.