tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan kısa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustune yıkmak veya yıkılmak » kulağıkirişte olmak » cırpı » goruntu » kulac atmak » el cırpmak » suikastci » omnibus » unlu catışması » geciştirmek » sigara icmek » uc nalla bir ata kaldı » uyeliği duşmek » ocağısonmek » araclara takılıp cıkarılmasınd » perde arkasında veya arkasında » spinosa » surunmek » şeytan orumceği » bulunan kimse » ureticilik » oleyazma » gelmeyen veya gelip de kıtalar » duğmek » ana rahmine duşmek » boylelikle » cezasınıcekmek » tunclaştırma » cor » gonderme » sutlenmek » cilingir » şolen » ciziş » sac boreği » salcalık » aracla yakmak » karikaturize etmek » ortadan soylemek » bunlardan yararlanması » gollenme » rufaîler karışır » kafa utulemek » dokumasıolan » cektirme » muzik koşesi » bu veya şu kadar » tukuruklenmek » sırat koprusu » gerekcelendirmek »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.