tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan kısa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
genişzaman sıfat fiili » nişan yuzuğu » gozden nihan olmak » cağ » suyu veya cayı gormeden pacala » soğuşme » guluncluk » cavuşkuşu » bitkisi lâstik ağacıficus ela » arasında den başka anlamıyl » bileşik onerme » az » ayca » gazolcer » yukumlu » arap rakamları » ucan kale » mudebbir » su orumceği » olay cıkarmak » mac satmak » fincancıkatırlarınıurkutmek » kuvvetten duşmek » koza cekmek » yorgan gitti kavga bitti » cıkmak » bicim » unletme » saksıguzeli » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » celik kapı » cıkıntı » turedi » oluşmuşmotorlu arac » manisa lâlesi » bulunan kopuren su » kacırmak » cole donmek » toskurtmek » utancından yere gecmek » kıkır kıkır gulmek » ı i u u » potansiyel suclu » sunger cekmek » puruzsuz » anlamına gelmek veya manaya ge » oz » makta mekte » catınma » onlem almak »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.