tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan kısa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ters duşmek » kurtcul » kin gutmek » uzere » cember » ca ce » uyuşmazlık cıkmak » think tank » cehre » cevirici » orulmek » tır » oz guven » yuz binlik » allah tan umut kesilmez » acış » itilâfcı » bicimlendirme » yukumlendirmek » cokertmek » gorsel sanatlar » cek valf » kuşgibi ucup gitmek » calık » acısıicine veya yureğine cokme » mavi kuf » eli para gormek » duşmanlaşma » anadolu » yuz cevirmek » terorcu » beklenmediği umulmadığıveya c » geciş » carpı » kufretmek » inmek » tumlec » urun » gun » daha bircok şeylerin yapımında » mulevven » cantacı » salâ vermek veya okumak » musemmen » oğurleşmek » cekmek » ay » vur abalıya » hancerlenme » acemilik cekmek »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.