tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan kısa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzlaşma sağlayan » acıklama » kotu yola sapmak » calımlıcalımlı » guven yazısı » baltık dilleri » mal mudurluğu » uygur » gozene » istencsizlik » sol acık » koşkerlik » ensulin » tekâmul » un » kur » anonsor » ceşnileme » ayağıduze basmak » alcaklık » in » tumsek » camcak » kurar » meram anlatmak veya meramınıan » odyometre » kucağına duşmek » lupculuk » olumlu dunya » sutsuz » kıt a » v v » cağcıllık » ni » icine ateşduşmek » pacavra gibi » kılıcıkınına koymak » koşeye oturmak » musveddelik » on defa veya kere » cocuklu » tuzsuz durgun su ortusu » mukavemet gostermek » pufkurmek » cift dişliler » ecek » yonelmek » batıl inanc » lugol » kucuk »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.