tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan kısa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıt a sahanlığı » ozgurleştirme » aklından cıkarmamak » calmadan oynamak » yurutulmek » kalbine gore » oturak kundesi » goruşsahibi » kosteği kırmak » cağrışmak » ovmac » değişkene gore hesaplanan sayı » kece » ciğin » boy gostermek » goru » cırpma » zurafagiller » dort goz » goturmek » t cetveli » vefat ilmuhaberi » urkutmek » polonez » imanım kısa soyleyişle » usteleme » catma » uvertur yapmak » catlama » koyleşme » cillenme » oyuncak » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » geri geri cekilmek » fuzesavar » gozu kalmak » acık mektup » gozden surmeyi calmak veya cek » sinek ufak veya kucuk ama mid » basınclı » cadır devlet » kamanco etmek veya edilmek » paramparca » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » sağlık olsun » def aten » akşam guneşi » acar » ahbapca » iz surmek »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.