tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan kısa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mucadele etmek » pastişci » cantacılık » curcur » cat etmek » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » u » ıspanaklıborek » bon » kacırmak » gundondu » okcesiz » etmek » bulgusal yontem » politika gutmek » cirişcilik » bıcak gibi kesmek » rumen » ileri uc » puf noktası » artıuc » gun donumu » cullandırmak » stabilizator » sutsuz » buyurun cenaze namazına » tepetakla gitmek veya yuvarlan » bolşevik » oncelemek » elinden kan cıkmak » koordinator » umera » gul suyu » gulduru » ure » i » sekiz yuzlu » cayır peyniri » sonuk » bîcare » boceksavar » cok yuzlu » dağınıkca » cekingenlik » gumruk » durulmek » olmez cicek » sacın ak mıkara mı onune duşu » olculendirmek » sırt cevirmek cevirmemek »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.