tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan kısa not

mektup sonuna yazılan kısa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan kısa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan kısa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan kısa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kızılbaş » yuz aklığıgostermek » orselemek » kacamak yol » cekimleme » muteessif » malik » kooperatifci » calışmacı » cıkmak » portor » cavmak » dışcizgiler durumu » bu yuvacıklar topluluğunun bal » beleşcilik » kendini toparlamak veya toplam » icine atmak » su uyur duşman uyumaz » sucut » tanesi » calkalatış » cirozluk » ırgat gibi calışmak » dağılmak » lutfeyleme » goz bilimi » cağıldayış » kâğıt yapraklarından her biri » ustupuleme » suzgecleme » kultur cevresi » sevinmek sev in sevdirmek se » gosterisi » mizacsız » hata etmek veya işlemek » allah duşmanıma vermesin » duğun corbası » camurlamak » guzel » cozumleyici » yenilir veya yenir yutulur şey » iş arî » davranma » cember » afişcilik » golge tiyatrosu » numayiş » girip cıkmak » olmez cicek » bir elle verdiğini obur elle a »

mektup_sonuna_yazılan_kısa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_kısa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_kısa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.