tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gungormuş » ackılı » kapsul » ciftlemek » cancı » kaput gitmek veya olmak » goz kulak olmak » sacma » denir » ic » muyesser olmak » ne ekersen onu bicersin » nankorluk » ust » cok yıllık » bilim » kurulur » eğic » formul » cabuk parlayan cabuk soner » dışdunya » mesele yok » guclu duygu durumu » cevrileme » hırkayıbaşına cekmek » yukseltmek » hiccilik » tup bebek » kedi veya eti ne budu ne » koklendirme » imam osurursa cemaat sıcar » taşkıran ciceği » otme » işcıkarmak » ağzıacık ayran delisi veya bud » cıkartılmak » koyuvermek » organların her biri » dokumlu » catışılma » hayvan derisi » mustakil » cekichane » yanlarında goturmekle yukumlu » notrlemek » oşurcu » damdan duşer gibi duşercesine » niteliği » alkışcı » ses vermek veya vermemek »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.