tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ortak mulkiyet » yuz yuze kalmak » yan odeme » lisan » uşurmek » eli boşcıkmak » ici goturmemek » monu » işcatallanmak » dunyaya getirmek » cekmek » burume » yapı sebilhane » başlangıc noktası » surgun gitmek » mufredat » ruzgâr gibi » surum » guc » koken bilimi » cep sozluğu » teşhis etmek veya koymak » tamtakır kuru veya kırmızı bak » elini ayağınıkesmek veya cekme » muteessir » hafifletici sebep bi » buyuk ana » cam goz » gumleyip gitmek » faraşgibi veya faraşkadar » bolmek » ağac arac eğirmen kirmen » şimşek cakmak » cor » difuzyon » uctu uctu » genel kutuphane » asyalı » asansorcu » kecileşmek » tagayyur etmek » oneride bulunmak » dustur » cilemek » pabuc » kılıclı » herkes kaşık yapar ama sapını » art bolge » yuk olmak » yangın cıkışı »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.