tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukseltmek » cişi gelmek » cıkmak » devrik cumle » uykusu acılmak veya dağılmak » imanına kadar kısa soyleyişle » yenidunya » ciğit » koreşe » ata et ite ot vermek » curuk » muteverrim » temayul » kılıctan gecirmek » durzî » direksiyona gecmek » İskitce » citilmek » istim ustunde olmak » depara gecmek » kulleniş » uzunlukta bir yanıyivli yuva » carşaf kadar » dalgunduz » işgormek » onsellik » pencuyek » aşuftelik » umranlı » alcak » kirec kaymağı » suzmek » kuyudan adam cıkarmak » acılım » butikcilik » kutukluk » yayla gulu » vur dedimse veya dedikse oldur » olumsuzleştirmek » den eylemek » kunye » yediği naneye bak » ince eleyip veya eğirip sık do » solpuk » ozge » alt ust etmek » multipleks » catallı » yumruğuna guvenmek » korelme »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.