tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozculuk » acıklık » kor duman » ilk goz ağrısı » okul oncesi » cem an » koşk » paskalya coreği » kotu gozle bakmak » yureğini tuketmek » hungur hungur » nesne obeği » yerden yere calmak » olmayan kimse veya topluluk g » azrail e bir can borcu olmak v » satılık ziftin olsun selânik » kuresel » cifte vatandaşlık » izlenim uyanmak » godeş » j j » dilinin cezasınıveya belâsını » iki hırtı bir pırtı » police cekmek » ozel ad » kurallara ve yontemlere gore k » iki kulak bir dil icin » kıskaclamak » odemek » senegalli » şeytan orumceği » zamanıgecmek » kutuphanecilik » buddhist » olumu op » uzay kapsulu » yarıklardan her biri » işbirlikci » sabahın korunde » sureklilik gosteren » ceyizlenme » dovulmek » ozverili » cok sozlu » dişgostermek » el ile elle tutulur » omrubillâh » barca » tumamirallik » faaliyete gecmek »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.