tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurklu » puruzlenmek » gozculuk » capanoğlunun abdest suyu gibi » temizlemek » başdumenci » cıkma » onemsizlik » şerit » tekaut maaşı » goz yummak » dirsek cevirmek » putur » guvenilme » potasyum sulfur » eskimo » guzlek » yaşıyerde veya toprakta sayıla » ceneksiz » rum ateşi » boğurtme » manisa kebabı » yemek secmek » silgic » comertce » ackı » gelini ata bindirmişler ya na » ustune koymak » kalıplarla desen yapılmışbez » bicimdeki bolumler » muzehhep » ıskarca » ayakkabıyapan satan kimse pa » yuklu » yatcılık » uzun yol surucusu » işguzarlık » yer orumceği » karbur » tenisci » murekkep olmak » helenistik » dışa donukluk » konsantre etmek veya olmak » omre bedel » ucuz » cek arabanıveya yalnız cek » canaksıhucreler » kostek » dun »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.