tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ordek » noel ağacı » oltu kebabı » fırsat duşkunu » koşeye atılmak » tahta cıkmak » ters yuz ters yuzune donmek » ekmekcilik » lupletme » dokuz koyden kovulmuş » ust yapı » cağdışı » kamburu cıkmak » olcuşmek » kucultme » akcıllanma » muebbet » giritli » korcesine » oldurucu » donuşlu zamir » mutehakkim » oğurtu » yonetmelik » bon bon » yuze cıkmak » amac edinmek » tutamac » kozlemek » suzgunluk » gumruklu » tuylenmek » ondelik » camur » yolu duşmek » olumle burun buruna gelmek » bicilmişkaftan » cevre sağlığı » şeylerden yapılarak icine su d » bu veya şu kadar » cabalamak » elcek » carşamba » icerlek » yuzulmek » cevgen » cekichane » yedekci » mak mek » hararet kesmek veya sondurmek »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.