tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz » corapcılık » uzum guneşi » cokmek » boru ciceği » koluk » parşomen » gostermek » acınım » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » gozluklu yılan » değişkene gore hesaplanan sayı » kulte » tunc » cayır tavuğu » goz atmak » ovulmek » guzel » oruş » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cişetmek » hem nalına hem mıhına vurmak » pedavra gibi veya pedavrasıcık » dekartcı descartes in oğretis » okyanus cukuru » gunlu » sublimleşme » orman sıcanı » kimse » yuzeyinin her noktasına basınc » induklemek » kandırıcı İnandırıcı » yonelim » yukseğe cıkmak » kan beynine cıkmak » rus » bizim gelin bizden kacar tuta » calgılı » bildik cıkmak » copurlaşmak » cerezlik » dunyanın yedi harikası » dervişce » husran » allah hayırlıetsin » civi cıkar ama yeri kalır » gunah kecisi » nicelikleri ve değerleriyle ay » yapılan resim ve bezeme işi » koturumleşmek »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.