tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koşe rafı » cakmak » dokulmek » odeşmek » capul » şapka cıkarmak » ağzına geleni soylemek » yabancısaymak veya tutmak » teneffus » yardımcı yardım eden veya ger » gurultuye getirmek veya boğmak » sumuk doku » sansurcu » dunya yuzu gormemek » ruh olcumu » kekec » her kafadan bir ses cıkmak » sil » uleştirim » duğumlenmek » tevessu etmek » davul dengi dengine diye calar » orman sıcanı » iğneli soz » sultan boreği » kan cekmek » istintac » dağkoyu » mahalle bekcisi » lâyık gormek » ciğil » lâhavle cekmek veya okumak » yonetim » tullenme » gitti gider dahi gider » karantina muddeti » inmek » ustune evlenmek » beyanat vermek veya beyanatta » kıvanclı » duğmeli » lopcuk » otostopculuk » gozleri evinden veya yuvaların » populer » cekişe cekişe pazarlık etmek » olcu » oto parkcılık » yemin olarak kullanılır » catlatmak »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.