tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cenesini kapatmak » hayrulhalef » direnc » kazak comelmesi » geciştirme » ittihatcı » hastalıklarının genel adı » ucmak » veya krom kaplanmışcember bici » suzgec » akıllıduşununceye kadar deli c » selvice » ulke acmak » surmek » korlenme » kuplu » bolumlerine konulan ağırlık » duz yuzeylerden her biri » oksijen cadırı » bezekci » duzeltilme » fit vermek veya fit sokmak » piramitcik » onune arkasına bakmadan » gluten tutkalı » temasa gecmek » iyiye cekmek » dumtek tutmak » gec » lisanımunasip » kalkmasıyla eski bicimini alab » duzen » kultur » boşluk » ickici » yonelim » tıraşıgelmek veya uzamak » suregelme » dır dir dur dur tır » yoğurtcu » donbaba » buzul donemi » skoc » goz bağı » altayistik » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » sumerce » kure » kellesini ucurmak » cın cın inletmek »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.