tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
temerrut » getirilir » can havli ile » olup olup dirilmek » gobek havası » İki veya daha cok maddeyi birb » yan cumle » guneşleme » pufkurmek » duellocu » profesorluk » icrek » hac cıkarmak » vadiye dokulmek » icten » oluşturduğu demet » bir derece veya bir dereceye k » surerlik » turşu kurmak veya yapmak » buyukayı » yukumlenme » tecahul etmek » karamusal veya karamursel sepe » acınmak » pirinci cok su kaldırmamak vey » aslan yurekli » kangal kopeği » cik » yedirip icmek » muteammim » colak » refakatci » dokturmek » gonullu » gozune kestirmek » uzengileme » kalafatcı » duzenleyen ve genel olarak ilg » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » asbest yunu » şerc » mecalsiz duşmek » ceviklik » oğurmek » yabancıcıta » ilham etmek veya vermek » sokmek » muhurlenme » karıncayıbile ezmemek veya inc » yahudi almancası »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.