tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cecence » calımlanmak » calılandırmak » ic » kana boyamak veya bulamak » s » cingene pembesi » cıt cıkmamak » bocek » kulup » bicerdover » zn » un corbası » suzgu » gorgulenme » zevkten dort koşe olmak » goz alıcı » uremek » goynuk » kuseğen » bal ozuluk » oz tahta » uzerine almak » tuberkulin » kahpe dolu » donmek » anlamaya yarayan sınama » vergi kacakcısı » celmek » sı si su su » yuruyuşyapmak » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » ortalığı almak » ciseme » actırma kutuyu soyletme kotuy » sıcramak » gol başı » cekmek » suzulmek » yunmuşarınmışveya yıkanmış » genişzaman sıfat fiili » goce » ulac » sun » mulhak butce » pusur » cozulme » sol acık » dalgaya duşmek veya gelmek » yakasıacılmadık »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.