tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
corak » berberî » cekiş » katolik » metal parca » cağıldayış » dunya gozune zindan olmak goru » yaşınıicine akıtmak » kulâh giydirmek » yakıacmak » daha da geliştirmek amacıyla b » gomleksiz » papirus » cepin » barut fıcısıgibi » muhimmat » hicleştirmek » cağrıştırmak » mal kapital » luzumlu » urus » vekil vukelâ » ateşparcası » munakaşa goturmemek » yurumek » ceşitli eşya » ozsel » gozu cıkmak » super fostat » terutaze » madikci » muhendishane » dovuşken » maraşdondurması » kazın ayağıoyle değil » sokturme » karaağac » damarıveya damarları kabarmak » daha neler » duşkunleşme » sur atli » ağlayanın malıgulene hayretmez » olumsuz » nakliyatcılık » coreklenme » duşmanlık » kırıp gecirmek » ayım eyim » ateşalmaya mıgeldin » duşmanlaşmak »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.