tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
varoluşcu » buyuleme » ağzına bir şey veya bir cop ko » cingene cergesinde musandıra n » gurultuye gitmek » acıklayış » kore » yerinden yonetim » organizator » tutun icmek » hil at » golgesinden korkmak » dayanım omru » uc » icine sıcmak » boşnakca » cok » selâmunkavlen » doruk cizgisi » tumsek » naturalizm » tarafsız bolge » tekaut maaşı » burclar kuşağı » ileri veya one surmek » gorunme » mufreze » kırlangıc balığı » cağırtma » pek gozlu » akıllıduşununceye kadar deli c » tepesine veya başına binmek ve » ay » ıt it ut ut » ayva gobekli » muspet » sarkıntılık etmek veya yapmak » taklitcilik ği » uyelik dondurmak » surtuşturme » transit gecmek » bir cekirdek geri kalmamak » yunlu » cağlayık » uzerine almak » bir madde » kalbini acmak » dunyayıanlamak » itham etmek veya ithamda bulun » avanturiyer »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.