tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guzellik » sacmacı » goturu tur » vurucu guc » cuval gibi » obekleşme » bitki alkanna tinctoria » gozaltına almak » dokumlemek » şovalyelik » lutufkârane » muteakiben » guvenmek » el cektirmek veya cektirilmek » muhurculuk » guzellikle » mutebasbıs » cakmaklık » soz getirmek » yargıgucu » uygun gormek » muhre » ceneli » yureği carpmak » humayun » gugu ciceği » uretilmek » bocuk domuzuna donmek » gosteri » muleyyin » sokak cocuğu » unsuz benzeşmesi » pek yuzlu » karga yuruyuşu » kusturmek » kacamak » cıkışnoktası » oz » cığıltı » borclu cıkmak » ayağına sıcak su mu soğuk su » ickici » yan tumce » cekmek » altayistik » ic » cemberden donmek » buro » deneyustu » gormek »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.