tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tarakcı » haşatıcıkmak » gumrukleme » afşar » anlam cıkarmak » gungormuş » kılıc oynatmak » kureme » cakıldama » boğazına duşkun » yalancıod ağacı » geniz unsuzu » obur » rusvalık » capalanmak » goturmek » dokmek » noroloji » dolambac » bir tatlı » boru kelepcesi » yısa beraber » yuzlemece » ultimatom » uretec » ust » bicimsiz » ayciceği » konstruktivizm » bunalım gecirmek » gecmek » tepegoz » guler yuz » psikolojizm » iştirakci » kosteksiz » altıkaval ustu şişhane » dağılmak » her yokuşun bir inişi her ini » munasebette bulunmak » sutanalık » fizikci » cicek » nadasa bırakmak veya nadasa ya » husrana uğramak » başının caresine bakmak » ceviz ici » calım » gelini ata bindirmişler ya na » gecişim »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.