tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dağıtılan bağday » yağma etmek veya edilmek » individualizm » parca almak » ad cekilmek » lâtin ciceğigiller » ozu sozu bir » cakmağıolmayan » etuv » kaldırac » gozu yılmak » dalgacımahmut » arka kapıdan cıkmak » sun » onune gecmek » kor hat » butunlenmek » yuk asansoru » makara cekmek » gurlemek » kohneleşme » calımlanış » alacabalıkcıl » dalgıclık » pay bicmek » surgulu » suzuluş » yerle bir veya yeksan etmek » zerre kadar olsaydı » orumceksi zar » burnu havada veya kaf dağında » kızılderili » tanesi » midesi almamak kaldırmamak ka » tuzel kişilik » haberin olsun » koklendirmek » cocuk oyuncağıhâline getirmek » nispetci » suya gostermek » luleci camuru » rutbesiz » dağıstanlı » cakaralmaz » libyalı » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » sapsarıkesilmek veya olmak » yetişen bir ağaccık corylus av » ay ey » gelişmişcanlı »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.