tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tovbeli » gozunu bağlamak » suyu mu cıktı » bildirmek » eşbicimli » yontma taşcağı » gozleri evinden veya yuvaların » Şeker bayramı » gecmek » otu cek kokune bak » sacış » kapanmak ortulmek » cinnet gecirmek » ortulmek » bucak bucak kacmak » donuşturucu » ağzından duşmemek veya duşurme » munhasır » cıdamak » kirecyeren » kucuk abdest » ada » notron » surcturme » dalgıc kuşugiller » cıkarmak » comaklama » yasa gomulmek » bal alacak ciceği bilmek veya » yaza cıkmak » bir ceşit sıkıştırıcıalet » afrikalı » yuzmek » yureği goz goz olmak » dur » tekâsuf etmek » coreklenme » oyun » cıkarmak » durtuşleme » hakkıodenmez » bir el bir eli yıkar iki el b » teyel yapmak veya atmak » saban surmek » telgraf ciceği » gobek » kotuleyiş » humanist » goz var izan var » kan emebilen halk arasında ba »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.