tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureği dar » yargıcevresi » gucendirme » acıklaştırmak » cekmek » istenc dışı » nuh nebiden kalma » mik » ağzına bir şey veya bir cop ko » barışgoruşolmak » teamul » dulger balığı » sonukluk » ozensiz » ceteleşme » haymana okuzu » gumburdetme » uleştirimli » inkâr etmek veya inkârdan gelm » yoresellik » alın damarıcatlamak » spekulâsyon » arasına veya aralarına karışma » alın teri dokmek » gorgusuzce » sozde kalmak » senyor » akşamlar veya akşam şerifler h » bir hâl almak » acılmak » bukucu » muracaatcı » para cıkarmak » durbunun tersiyle bakmak » trompetci » alt ust etmek » ay parcasıgibi » kucaktan kucağa dolaşmak veya » babasıtutmak veya babalarıustu » kalensove » gorguculuk » cemberli » korunu oldurmek » puan almak veya kazanmak » alınır ve başına bir ya geti » carpılmak » kok » daussıla » acından olmek » gozleği »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.