tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carşı » surtulme » duşuntulu » hiclik » ustel » tavuk kumesi » mak mek » kır duşmek » kuşkuya duşmek » danscı » ne soyluyorsun » uckâğıtcılık » etmek » ciğleşmek » kafasına soz girmemek » golgelendirmek » huner gostermek » yapıldığında zararıdokunacağıd » uretici » duşleme » yalancıod ağacı » torenli » tekâsuf etmek » cevrinti » cekirdekli » ibaret olmak veya kalmak » gumburdetme » uyandırmak » kuseğen » felemenk » lık lik luk luk » oznel » kemane cekme » acan asklımantar » vergi kacağı » ote » yonden » bolum » kalabalıkca » guneşsel » gomulmek » nankorleşmek » kolay işlenebilen yumuşak bir » tutamac » hint avrupa » buyuk abdesti gelmek » cimek » unce » defasında bir sayıyukselterek » gume gitmek »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.