tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
facetalı » ucurma » gozetme » cerci » muheyya » mucehhez » kulluk ağzı » parmaklarınıbirlikte yemek » yağsız ilâc » surveyan » musamahakâr » cifteleşmek » cakşırlı » caprazlamak » tunclamak » kuncu » kufluce » cizmeden yukarıcıkmak » surtunup durmak » kor » bicim » icin yaptığıhazırlık calışma » kahır veya kahrını cekmek » mucadele vermek » alcak gonulluluk » avurtlarıcokmek veya avurtları » meydana cıkmak » ipi birinin eline gecmek » kazak » koturum » sozleşmek » ici bayılmak » gorulmek » tevessul etmek » gosterme » dort yuzlu » kurtluca yer palamudu » mozaikci » sabahcı » cıraklık » mutemadi » ustune sevmek » gorece » leyin » cekmece » rantcı » acı » allah hakkıicin » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » pek cok »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.