tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozleri kan canağına donmek ve » hele şukur » gumuşîleşmek » corbacı » guncel » vizon kurk » carmıh » us » boynuz kulağıgecmek » cevrelemek » ne gibi » yuzune bakmamak » cimdik » zangocluk » dokuntu » cıkrık » uzumunu ye de bağınısorma » vesveseye duşmek » veya giysinin uzerine konulan » gudumculuk » secmeli » gozde » surmek » kangal kopeği » calımlanmak » az gormek » gobel » kokain cıkarılan en cok peru » oğle uykusu » duğuncu » yerlerde yetişen bir bitki me » gume » akılsız başın cezasınıayak cek » cakılı » guce sarmak » guluşmek » hummasıolan » vekâlet ucreti » kara gun » patlak goz » coğalmak » olmama durumu serbestî » selcukî » teeyyut etmek » gibi » hypogaea » hiclik » duru » gokyuzu mavisi » calık »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.