tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz temsili » ozlu » ozun erosluk » mustebit » cekek » ucucu » hukum » mustelzim » boynuz takmak veya takınmak t » rutbe » kutleme » pencesiz » gozu gonlu acılmak » yıldız kumesi » ibrikci » teşehhut » noroloji » kozlemek » danscı » ciceklenme » ayakkabılarınıcevirmek » ustesinden gelmek » gorevselcilik » carşamba karısı » kotuluk » corekci » revaluasyon » tahtacı » lâtifce » ici icine gecmek » peynirli borek » guzellik » lâmadan oluşmuş arasına yerle » sinekten yağcıkarmak » cete savaşı » pacalarıveya kolları sıvamak » olu doğum » şupheye duşmek » inmek » canım » sebayudu » piyango vurmak veya cıkmak » gozleme » temel oğretim » bıcak yemek » âşığın gozu kordur » gozlukculuk » kılıfcı » gin » cıkmak »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.