tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kavukcu » gomulu » illustrasyon » ozgurluk » arıkcı » yureği katılmak » skandinav » lâtin » aclık grevi » kucuk sakarca » arap sabunu » az bucuk » yenilir veya yenir yutulur şey » guzelleştirilme » guz ciğdemi » gelsin veya gelsin gitsi » oda muziği » dokumculuk » efendim nerede ben nerede » oyle » sanskrit » yuzeyleşme » takaddum » guzel » coklukla » surme » acacak » muhtedi » yontemsizlik » goncu » hamam boceğigiller » cıkmak » ardışık goruntu » sonuk » cağınıaşmak » urban » şolen » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » lu » surfile yapmak » palyacoluk » az kaldıveya az kalsın » suhulet » imdatcı » furu » borc odemekle veya vermekle y » kostumlu » cinnet gecirmek » guneşletme » cıkılama »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.