tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hint baklası » kulucka makinesi » cıkmak » cağırtkan » oz kedi balığıgiller » duşuntulu » gun atmak » genişce » eşbicimli » dev aynasında gormek » kur an veya ekmek carpsın » canavar duduğu » muttefik » fayanscılık » ipek ciceği » horoz evlenir tavuk tellenir » duğmek » başaktor » ho » cotuk » duztaban » guvenmek » muteessif olmak » pufleme » gozune kestirmek » ilâclı » kacak » tesettur etmek » kosnuk » rumlaştırma » duz » muhre » duello » soyletme » geciliş » baccılık » us » yaşta kalmış kavat pabucu gib » aktore » tel in mitingi » mutekait » hulle » carpıkca » cekirge şalvar » ucmak » inkılâpcılık » yuzsuz » burnu buyuk » munhezim » gozunu kapamak »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.