tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustune bir bardak soğuk su icm » hicap duymak veya etmek » acıklık » cozdurme » muhafaza etmek veya edilmek » bilinclendirme » koturum » kapalıbolge » kılıc kuşanma » mızıkcılık etmek » hatır icin ciğtavuk yemek » govdeli » bolunmek » işi duşmek » delgic » dalgıclık » kulucka olmak » alcı » coğurcu » ozleştirmeci » cengi takımı » pirinc taneleri » burgulu » odevlendirilme » başının altından cıkmak » orta hizmetcisi » kumeleşim » yarayan kuru ince yaprak » gabardıc » ic mimarî » camur » sutlu kengel » cenesiz » nefes cekmek » sanat dunyası » hoşduruma gelmek » işportaya duşmek » gonullu » gecirimlilik » cıkarmak » roman dilleri » bolu » metal parca » urfa cıbanı » gorup goreceği rahmet bu » catılı » cırpıvurmak » dişcilik » altınıustune getirmek » sevincli »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.