tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mektup sonuna yazılan ksıa not tıklayınız. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
inişli cıkışlı » dalgıc elbisesi » yukunu cekmek » duduk » şark cıbanı » iz surmek » coğu » fıcı » kıt a sahanlığı » davetci » guclu » can can » cıkıntı » ucgensel bolge » buyuk unlu uyumu » maz mez » ileri goruş » kunguldemek » oldurulme » tuneme » karikaturize etmek » guzun » caykızı » bust » cerezlenmek » gozden gonulden cıkarmak » gocurmek » girdisi cıktısı » gobek » ağaclama » karşıduşurum » olumsuzleşmek » butcelemek » canak uzengi » tur ağac veya metalden değnek » kılıclama » ceker » duzecleme » fusunkâr » siperlik » duzgulu » nufus tezkeresi » cirişli » gun gune uymaz » bitumlemek » cerge » mulâyemet » goz dikmek » uzerine varmak » hem kacar hem davul calar »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.