tdk sözlük TDK Sözlük

 

mektup sonuna yazılan ksıa not

mektup sonuna yazılan ksıa not kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mektup sonuna yazılan ksıa not hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mektup sonuna yazılan ksıa not ziyaret ediniz. uludağ sözlük mektup sonuna yazılan ksıa not başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kola cıkmak » değişkene gore hesaplanan sayı » ayakuzeri » sozel oğrenme » mulemma » mufettişlik » civit » dumbelek » yukseltec » aktualizm » futur etmemek » goturmek » tukurmek » onune arkasına bakmadan » ucuklamak » kriz gecirmek » sonumsuz » koşe yazarlığı » gormek » cozuluş » sorma kişinin aslını sohbetin » tuvaca » hoşgorusuzluk » nufus bilimci » kor bağırsak » gelip gecmek » gureşmek » murettebat » artcılık » cucuk » cıkış » yabancısıolmak veya olmamak » civitli » umit dunyası » topaccı » gok guvercin » ciftlemek » pazar yerine donmek » alman » utanc duygusu » yetenekli kimse » gec olsun da guc olmasın » gullâc » gundelikli » takarrup » kukurtsuz » zor alıma carpmak » civi kesmek » kepce » el ermez guc yetmez »

mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not hakkında da bilgi ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not nedir ve mektup_sonuna_yazılan_ksıa_not kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.