tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için melek kelimesinin anlami tıklayınız. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
odunsuz » orgu » eşbicimlilik » ev ev dolaşmak veya gezmek » ozel kesim » acıklık getirmek veya kazandır » parca » alak elek » cimento » nukteci » calkalanmak » munasip » muziksiz » pek gozlu » cokek » murdumuk » otlakcılık » bordur » duşunuculuk » başıdara duşmek » ici kararmak » kındırac » hoduk » cakıcı » bıcak silmek » a veya e gelince » sıhhî tesisatcılık » kılık kıyafet duşkunu » bu gunlerde » ust » luzucet » suluk gibi » olcek » fizik kondusyonu » divanıhumayun » urkekce » huner gostermek » işitmezliğe getirmek veya işit » pacayıkurtarmak » ağaclı » ışık kure » mulâkat » ici gitmek » camcak » gocme » gumuşrengi » can » ustluk » cukur » dortlu »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.