tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için melek kelimesinin anlami tıklayınız. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dorduncu cağ » fetiş » olcekli » ustat » maskarasınıcıkarmak » vermemişveya vermeyince mabut » koşeli parantez » orme » dovme » iplikci » kirec gibi olmak » oluk » can » can kaygısına duşmek » mutevellit » gecit toreni » puruzalır » im » gomlek » varsa yoksa » kulleme » muzehhep » oğretim uyesi » goruşmek » ozbek » oğretim gorevlisi » duvel » teselsul » cennete donmek » oburu » buzulme » kanıicine akmak » gucluk » tutun » jeton gec duşmek » ocağıkor kalmak » kucuk bitkilere verilen ortak » bîtap duşmek » yuz suyu dokmek » inayet etmek veya eylemek » sozunde durmak » duğumlenebilir nesne » ucleşme » cirkince » figuran » alacağıolsun » boke » ıntı » bolme » duzeltmen »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.