tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için melek kelimesinin anlami tıklayınız. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ara secim » tecessus » goze gorunmemek » tuccarlaşma » gecer akce » acık soylemek » elden ayaktan duşmek veya kesi » ben hancı sen yolcu oldukca » bekâr kalmak veya yaşamak » su dokmek » afşar » sulunluk » kuluckalık » panamalı » putursuz » kavunici ile pembe arasıbir re » gudu » yuzu ak olsun » cok terimli » arpcı » bıcak gibi kesilmek » dalgalıakım ureteci » slovence » calıbulbulu » kavukcu » bir ayağıcukurda olmak » goturmek » boylelikle » uc parmaklı » hanımgobeği » kaldırım supurgesi » aslî nusha » guzlek » yuzmek » kumeleme » allah hakkıicin » ayaklarına veya ayağına kara s » ici ezilmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » gecmişzaman » carşafsızlık » ad cumlesi » gorumcelik yapmak veya etmek » transformator » hancerlemek » felc olmak » fazla gelmek veya gitmek kacm » hazır mezarın olusu » minibuscu »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.