tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için melek kelimesinin anlami tıklayınız. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
moğol » oz » sertleşmek katılaşmak » kuf bağlamak veya tutmak » kazanıkapalıkaynamak » acınım » produktivite » obus » hakcası » sabaha cıkmamak » ağacıkurt insanıdert yer » ağır aksak yurumek veya gitmek » munasebete girmek » yumuşakcalar » oznel » surgunlerinde kokulu yağbuluna » işgormek » borkenek » gecirgenlik » unlu catışması » onerme » kabak ciceği gibi acılmak » guc » gozu goz değil » ustelemek » gurleme » golge tiyatrosu » bolme işareti » zurriyet » kulağına kar suyu kacmak » kohnemek » know how » sozlenme » kakac » acık sozluluk » başına calsın » yurutme kurulu » icten pazarlıklı » tutunu tepesinden cıkmak » notrluk » calım » derme catma » kirecsileme » uzunc » gozlukculuk » fotoğrafcılık » treni kacırmak » suclu sayılmak » cenek » tacikce »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.