tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sunger » dağcamı » muşkulâtlı » kuşucurmamak » nufus sayımı » melengic » senyor » iciliş » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » muzakerat » anglosakson » izdivac » bicimlenme » deyip de gecmemek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sabahıbulmak veya etmek » gozu kapalı » goğus kafesi » boyacıkupune girmişgibi » tıraşıgelmek veya uzamak » kucuk unlu uyumu » goruştarzı » hasretini cekmek » oge » kullanılır » oykuleştirmek » olcum » kan yurumek » altın yurekli olmak » cırpmak » faraşgibi veya faraşkadar » para cuzdanı » hoşgorusuz » grejuva » turku tutturmak » keciye can kaygısı kasaba et » kol kanat olmak veya germek » mufit » harp acmak » calışılmak » elcim » bucak bucak kacmak » kacar » fırıldak yapan veya satan kims » domates salcası » cıplaklar kampı » para cıkarmak » sacılmak » kul rengi » cukur »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.