tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için melek kelimesinin anlami tıklayınız. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
meme sungeri » calkanma » gormezlik » gozetim » başınıcıkarmak » parcacılık » cortu » ceki » muteyakkız » yaza cıkmak » gecersizlik » şolen cekmek » cat orada cat burada cat kapıa » cocuklaşma » muteferrika » calışma yontemi » ihraz etmek veya eylemek » arkasına duşmek veya takılmak » el etek opmek » banco » aracsızlık » yuruk » gosterge » temeyyuz » ak duşmek » birkac » calıştırış » kacışmak » kudum » bal ozuluk » kakac » allah ın hikmeti » lulecilik » huruc » frenk » civilenmek » guzel duyuculuk » cuceleşme » soruşturma acmak » etuv » surekli olarak gidip gelmek » en kucuk birliği goze » rik a » dort yuzlu » cal » cağrışmak » taammut » curum » kendini gostermek » bicim »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.