tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
popularite » ulaşabilen yatay uzaklık » minuskul » klârnetci » duzeltme » komşu acı » geri cekilmek » cicek acmak veya vermek » kavlukarar » kulleniş » kukurtatar » beşeriyetci » it ite buyurur it de kuyruğun » eğmecli » kucuk dilini yutmak » muteessir » eli yuzu duzgun » acıklık » cocuklaştırma » cıkmaz » başetmek veya edememek » mudir » işgostermek » cullamak » oncesiz » etmek » cift vuruş » tanrı ya minnet duygusunu sunm » mutehevvir » cabuk kolay heyecanlanan kims » gac gec kac kec » herkesin gonlunde bir aslan ya » goz nuru » algıbıcağı » işi e vurmak » durust » dutu rubus caesus » kaplıkapak » teselsul » onem » camlıkoşk » mureffeh » suveyda » zurriyet » kocmak » araccılık » gok kubbe » yolu duşmek » yureğini hoplatmak oynatmak ve » cizgi film »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.