tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tık » burumek » yakalıkamcılılar » cobanın gonlu olursa tekeden y » gelişiguzel » oğrenim belgesi » toplac » kacık » saik » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ağrı sancıgibi fiziksel veya » cınarlık » cizge » tutsu yapmak » surdurmek » cıkıntı » ciğer kebapcısı » nankorluk » seslendirmek işi veya bicimi » umit bırakmak » capkınlaşma » medhusenâ » nahiye muduru » at gozluğu » roportajcılık » sozune sahip » punc » sun î » kullu » ic tuzuk » tuketmek » redaktorluk » yaşcayır » alkışcı » cat kapı » aralarından kara kedi gecmek v » bir cekirdek geri kalmamak » tufekci » rik a » davranışcılık » eski pusku » keci inadı » işguzarlık » iciliş » oğutuluş » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » suruklendirme » ulke » dipdinc » l »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.