tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için melek kelimesinin anlami tıklayınız. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc beyi » pazar ola » bahce domatesi » noroloji » bulgar » muzik bilimci » posteki saydırmak » kostek » duşunce ozgurluğu » im » cur et » mezatcı » bitki organizmaları » odyovizuel » puf noktası » cokmek » hakca » gunu dolmak » gunahkâr » cağırma » ovuluş » başakcık » akma hancer » uzuntu » adınıanmak veya anmamak » ekmekci » gerekceli » acmaz halatı » cullanmak » uyudu cocuk sevildi cocuk he » akşam yıldızı » koncerto » kedi ciğere bakar gibi bakmak » ciğerimin koşesi » cobanlama » tıraşcı » rufaîler karışır » ağzınıveya cenesini tutmak » soru cumlesi » yazlıkcı » karikaturluk » kullî » tm » buğday surmesi » yağcubuğu » taşkıran ciceği » tatbikatcı » muharriş tırmalayan tahrişed » bir cift sozu olmak » faceta »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.