tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kafasıcalışmak » sıcan deliğe sığmamış bir de » solungac » hareketli parca » olculmek » ozur dilemek » hareketini inceleyen bilim dal » iğne yutmuşite veya maymuna do » munasebette bulunmak » ki » meş um » kucu kucu » beşeriyetcilik » acık bolge » cop tenekesi » ors kemiği » beli acılmak » ucleme » goturmek » oz » can cabası » gumrukleme » yarısonuc » mudevver » cozuk » cıtkırıldım » kacırmak » kohneme » teşerruf etmek » cekişmeli » gelenekcilik » ayağına cağırmak » aktor » acık oy » yedekci » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » ortunmek » bolşevik » muzakere » gurbuzluk » cekiver kuyruğunu » kamu yonetimi » surgu » doner kebap » taşınabilir arac » yumruk gostermek » kakınc » manipulâtor » ek butce » değişkene gore hesaplanan sayı »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.