tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için melek kelimesinin anlami tıklayınız. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecerletme » ve katımadde » cuvallamak » sırtustu yatmak » acısal cap » murdesenk » sozlukcu » ici kapanmak » dunku cocuk » muhliye » ustune perde cekmek » kulâhcı » damdan duşer gibi duşercesine » para cekmek » a e » kalafata cekmek » ustunden başından akmak » catal aşı » dalgıc kuşu » boke » solpumek » yılan gomleği » imalâtcı » ciğnemek » tefeyyuz » kayışcı » kulakcık » mahagoni » kacışılma » dallarınıkısaltmak » roportajcı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » mudavi » celebilik » calışmak » yuzeyleşmek » capacul » kufeci » cengelleyiş » uzatılabilir » ırkcı » cağıldamak » catır catır catlamak » klorur » torpu » oluşturduğu demet » lâf lâfıacar » can can etmek otmek veya konuş » cayır otu » purhiddet »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.