tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sırtında veya arkasında yumurt » dilini kesmek veya kesip oturm » duşmek » ortulme » tartışma yapılan » yandıgulum keten helva » kalbura donmek » bicimlerini belirleyen ana oze » bıcak altına yatmak » gundelikci kadın » muzik » aralarında onceden kararlaştır » ağabeylik etmek veya yapmak » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » yureğine oturmak » hamam bohcası » koknar sakızı » buryan pilâvı » gozleri donmek » mecusî » daha da geliştirmek amacıyla b » goz ucuyla gormek » b b » tunclaştırma » teceddut » butunler acı » sun î bobrek » cevir sinyali » dokuk » tukuruk » bukum » ciziktirme » yuz » suje » eksen ulke » cemrenme » badem gozlu » beklenmediği umulmadığıveya c » satranc vezni » duşkun » yay » cor » teslim bayrağıcekmek » yosun kulu » uzerine yurumek » doner kavşak » gureştirme » cocukca » kufeci » gozunu kapamak »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.