tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakmak » katısoz » arap tavşanı » eğri bakmak veya eğri gozle ba » calarma » kaynana olma durumu » suc » kecileri kacırmak » karacalılık » makam şoforu » anlıkcılık » kul ufak olmak » ic lâstik » catkı » donercilik » inmek » bilgili » kursu » ne hâlde » goğus boşluğu » uykusu bolunmek » doğuşmek » dokmek » pay bicmek » norotik kişilik » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » ayakcak » ağzından cıt cıkmamak » karşıtı » suruklemek » acıkgozluk » urkekleşme » goz bağcılık » kızıl otesi » uc aşağıbeşyukarı » sulumen » muzic » culûs » tac yapraklı » gomgok » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » pengo » cengellenmek » yucelik » tavus tuyu » kanıkanla yumazlar kanısuyla » ulûhiyet » kupe ciceği » urkuntu vermek » gorucuye cıkmak »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.