tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vantuz cekmek » cemrenme » elektrik duğmesi » cinko » yararlanılan bir bitki corchor » kulturel » yardımcıyargıc » balıkcıl » yavaş » vazife » ufunet » sonmek » teneffushane » duzmece » baston gibi veya baston yutmuş » cencen » imtizac etmek » taşınmaz varlıklarıile bunları » soze son vermek » burgu » koşegen » allah esirgesin veya saklasın » koturumleşme » kesmeden ustten gecmesini sağl » oz » cığırtmak » oykunce » at pazarında eşek osurtmuyoruz » goz bağı » benzine kan gelmek veya benzi » onu sıra » alcalma » canak » gulerken ısırır » buyuk atardamar » carpım tablosu » yuklem birliği » araplaşmak » cekelemek » kuzum » kontrolcu » tuylenmek » dort » fare cıktığıdeliği bilir » cabuk kolay heyecanlanan kims » unvanı » başyemek başınıyemek » iyi gozle bakmamak » yuksekten ucmak » ozlu »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.