tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boğaz boğaza veya gırtlak gırt » grek » yuzdelik » susleyip puslemek » hukmu gecmek veya hukum yurutm » insanlıktan cıkmak » guzelim » zul saymak » musavatsız » goz kırpmadan » cıkıklık » coğulcu » cağanak » duğmelenmek » olan kişilerin toplanıp toplum » kucuk » ustlenmek » gormek » notr » ormek » hilâfetci » onculuk » gon » gecinmek » goturmek » duzelmek » donel » guzellikle » kurtcuk » capullamak » cırcıplaklık » ackılama » veya metal kemer » kıskıvrak yakalamak veya bağla » masıyla mesi bir olma » kufur » doner » iğne ipliğe donmek » ceyiz duzmek » soz » ruşdunu isbat etmek » kucuk asya » elcilik » cekelemek » sesi ayyuka cıkmak » duduk gibi » ropdoşambr » ortalığı goturmek » alaya cıkmak » leyleği havada gormek »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.