tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için melek kelimesinin anlami tıklayınız. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşunuş » genişacı » nasrettin hoca nın turbesi gib » cırpıştırmak » ekmek duşmanı » doğal cevrelerini değiştirmele » unsuzunu gosterir » acıklaştırmak » kotu » suveyda » gosterme » cıkın etmek » icine atmak » yankıuyandırmak veya yapmak » kurkculuk » cıkmak » teşekkul » ırkcı » şeytan orumceği » ultrason » iki ahbap cavuş » felc gelmek » akışkanın gecişini ayarlamaya » gocuşme » korukcu » canıcıkasıca » zayıf duşmek » calkanış » hatırlatmak » paraşut ile atlama » gozene » susleniş » bulbulyuvası » w » mes uliyetsiz » bahcıvan » boburlenme » ucurum » cinke » goz sevdası » ahıcıkmak » fiske fiske kabarmak veya olma » cokrama » golluk » olumle oc alınmaz » tur ağac veya metalden değnek » tuydurmek » tırmanıcıbir bitki piper nigru » bortuk » gercekcilik »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.