tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağrılı » zumrut yeşili » telâşgostermek » guveyi girmek » cep sozluğu » muşirlik » soz veya lâf altında kalmamak » gunulemek » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » adam icine cıkmak » anaclaşmak » gosterici » akıl kethudası » muhre » goz bağcılık » olum hak miras helâl » fıstıkcılık » cakal eriği » cekmek » cin anasonu » yunmuşarınmışveya yıkanmış » cok karılı » bir elle verdiğini obur elle a » gormek » cumle » ornek almak » ustunseme » komşu kapısına cevirmek » gule gule » bir dilin kelimeleriyle duşunc » eğimolcer » soz etmek » gozunde buyumek » goz onunde » kusku » eski koye yeni âdet » odenek » bortturme » cenebaz » cilek » tecrube » bostan bekcisi » konseptualizm » ceşitli ogelerin perde aksesu » ne hâli varsa gorsun » yuz » muhliye » ağzına surmemek » modasıgecmek » omca »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.