tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lâf veya soz altında kalmamak » gecerleme » bok yemenin arapcası » gun ağarmak » aleykumselâm » suzgun goz » gecende » vermek » kulluk » balta değmemişgirmemişveya gor » sungerler » teneke calmak » urperti » kor nokta » imalâtcı » l l » kor yılangiller » telli calgılar » gulunmek » celik pamuğu » ihtiyac » buyutme » ferman cıkarmak » refakatci » » cigan » resmigecit » carşaflamak » docentlik » muteammim » can duşmanı » ferdiyetci » moble » curuk carık » cıkralık » hâli veya hâlleri duman olmak » kacırga » duzenci » cıtlatmak » perdahcı bazıparlatıcımaddele » erkekcil » goğcek » tuzel kişi » cinnet gecirmek » ucuc boceği » ic politika » inmek » su veya soz goturmez » penceleşme » keceleşmek »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.