tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için melek kelimesinin anlami tıklayınız. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muhayyerkurdî » ulser » gokturkce » utu masası » teehhul » gâvura kızıp oruc yemek veya b » duvakcılık » sulfatlaşma » ibliscilik etmek » camurcuk » boyu bosu devrilsin veya devri » adamkoku » gurlemek » elini eteğini cekmek veya kesm » hopurdetme » cok karılı » oldurmek » arasında den başka anlamıyl » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » inmek » yer olcumu » yemen ellerinde veysel karanî » toplum ekonomi din kan veya » oyle veya oyle yağma yok » bavyeralı » belirtec » ağzıacık ayran delisi veya bud » tırnak suruşturmek » gozunde buyutmek » gecmek » yuzu yerde » sun î » bol kepce » bulbul gibi şakımak » cevirme » kanarya ciceği » parca » ti » yarışcılık » gecici » pluton » munavebe ile » oğut » mulk » bordur » ulfet etmek » gozde » kan govdeyi goturmek » ac kalmak » ilgi gormek »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.