tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorevdaşlık » oğle uykusu » bugunluk » mucessem » kara cavuş » balığı falyanos balaena misty » tarih atmak veya koymak » ofkelendirmek » gupguzel » cağırtma » ananın ak sutu gibi helâl olsu » sudan cıkmışbalığa donmek » sure olcen » şovalyece » garaz veya garez bağlamak » eyleme gecmek » sulun » âdet gormek » kızılbaşlık » yureğine inmek » amaclama » sozluk » bir soy » frenk cileği » guzel » gozlukculuk » cokca » oturuklu » gozleme » dokulmek » yarım pabuclu » ipcilik » tahakkum » goze carpmak » subut bulmak » cift direkli » forsmajor » can başustune » uğuru acık » sunnetsiz » vurgun veya vurgunu vurmak » acık bono » yumuşak yuzlu » bir hucreli » soylemek » mehtaba cıkmak » bağrışcağrış » yuz olcumu » kumuc » ruhum »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.