tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz melek kelimesinin anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ocağısonmek » cift cinsellik » koşe bucak » şerbetcilik » kotu olmak » gok ada » omurlu » yuzulmek » sevinmek sev in sevdirmek se » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » gormek » guluşulme » yangından veya gumrukten mal k » ici titremek veya titrememek » dovdurmek » parkcılık » ağzınıacmak » davranmak saygıgostermek soz » gormez » eflâke ser cekmek » can cabası » gonlunden gecirmek veya gecmek » senatorluk » sunnet cocuğu » denize cıkmak » camurlatmak » kulağıkirişte veya tetikte olm » yağlıkomur » dolambacsız » tovbeli » dollenme » koşe bucak kacmak » tup gecit » soz gecirmek » kukurtsuz » mes ul olmak » surgun avı » istifci » bec tavuğu » murettip » umidi boşa cıkmak » tunc » cinko » dinim hakkıicin veya dinim aşk » te » İki veya daha cok maddeyi birb » hayırlıveya hayırlısı olsun » ortaklaşa alışkanlıkların tut » yaygara koparmak veya yaygaray » tespihcilik »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.