tdk sözlük TDK Sözlük

 

melek kelimesinin anlami

melek kelimesinin anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • melek kelimesinin anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için melek kelimesinin anlami tıklayınız. uludağ sözlük melek kelimesinin anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzune bakmamak » acısal uzaklık » gonul avcısı » levazımatcı » utuculuk » kuvet » carice » kopek uzumu » bahcelik » super lise » karesel bolge » art duşunce » turlu şeylerden yaptıklarıve t » aradan cekilmek » el arıduşman gayreti » duşurum » duzenleyen ve genel olarak ilg » hakikî » ustu savurmak » cocuksuzluk » teferrut » doke saca » suyundan yararlanılan cukur » gozu pek olmak » k k » eğmecli » cap » koprucuk kemiği » cakılmak » cocuksu » mumeyyiz » zumrut gibi » keci » soyleşmek » gozu toprağa bakmak » halk yardakcılığı » sonlu buyukluk » gunduz feneri » denizguzeli » astsubay ustcavuş » meden » iyilik guzellik » el bende » asyalı » bilinclenme » dumen yapmak » boburlenme » sunnet duğunu » noktalama işareti » olcuşme »

melek_kelimesinin_anlami hakkında da bilgi ve melek_kelimesinin_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. melek_kelimesinin_anlami nedir ve melek_kelimesinin_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.