tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz memleketin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkrıkcı » soylemek » cozulmek » operatorluk » kukurtsuz » avcunun icinde tutmak » coreklenmek » ortakcılık » yuzergezer » mustahsil » kopekleşme » yuksuk makarna » gobek atmak » sutune kalmak » ucurumlaşmak » leke etmek veya yapmak » dokumcu » dârıdunya » cıkıştakozu » akcalı » cevikleştirme » kuculmek » cağdaş » kılcıklı » yuzu yerde » dokulgen » sicilyalı » dun » tehacum » toplumsal butunleşme » musteniden » tacik » cezasınıcekmek » genc » tokat atmak aşk etmek veya pat » gun almak » kopekleşiş » uğur boceği » parcalayıcı » lokoplâst » golek » dovuşturme » cıkmak » dilinden duşurmemek » kuruluşlar butunu » alt alta ust uste » kapakcık » sozculuk » cocuk oyunu » bolgecilik »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.