tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pure » iple cekmek » ozerkleştirmek » t » yaz donencesi » ayağına veya ayaklarına kapanm » cember » cocuk gibi sevinmek » ucleme » ucarı » selâmete cıkmak » şarkiyatcı » duşuş » kâğıtcı » değer duşurme » kucağına duşmek » sezu » tac yaprağı » bolme » ışık kure » mes ut » dili acılmak » buyuk boy » dostlar şehit biz gazi » siktir » karikaturluk » hoşca kal veya kalın » boduc » iz » armudun iyisini dağda ayılar y » matematikci » catal sakal » gucsuz » surmek » icine baygınlıklar cokmek » gozden ırak olan gonulden de ı » koycu » cilecilik » balon ucurmak » cıtırdama » ağzının ici yangın yerine donm » konferans cekmek » ucuşmak » mayalanabilen ve coğu tatlıola » ucsuz bucaksız » guvenc » musavat » butunu » boyu bosu devrilsin veya devri » cargâh »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.