tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cığralık » kume » balkanlılık » lehce » kavlıc » apacıklık » berhudar ol » donuşlu » helenizm » gormek » sozlu film » ozenilmek » mumeyyizlik » badem kurk » makine cekmek » gozu gormez olmak » muşfik » muddeiumumîlik » cımbar » goğus cerrahisi » lâmadan oluşmuş arasına yerle » bir gunden bir gune » başdumenci » ye kurkum ye » enfluanza » ne mal olduğunu bilmek veya an » cifte kavrulmuş » balıkgozu objektif » cizme » surtunme » toprak cimento » dunyasından gecmek » ufurmek » gozunun icine bakmak » gunberi » hıckıra hıckıra » cuzam » yuz yuzden utanır » ecen » ahıra cevirmek » olcu » cetinleşme » hic » bir yana dunya bir yana » cakıl yol » vucut vermek » gocebe » malın gozu » caresiz » keci »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.