tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz memleketin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dort ayak ustune duşmek » duşundurmek » bunye » yahudi » pahalıya oturmak veya pahalıya » suruyu guden kurdu gorur » ucretlendirme » besle kargayı oysun gozunu » ciğciğyemek » abdal » sutleğen » saygıgostermek » ağac kupesi » gunah cıkarmak » ru » ustluk » ancuez » suzgunleşme » on ek » granulin » zulfuyâr » karbon donemi » ilâc » kumbet » oruş » muferrih » cevrimli » luzum gormek veya gormemek » gobek » deduksiyon » merkezî ulke » gomec » yıllıkcı » bromurlu » kokorec » kuskun » temeyyuz etmek » olcek » kantarlıkufur » ust guverte » gumruk » kısmeti acılmak » şanlışohretli » zahmet cekmek » vezikul » gule oynaya » ziyaretci » on lisans » fetva vermek veya cıkarmak » taştaşustunde bırakmamak »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.