tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz memleketin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hesabınıgormek » kalem acmak » uzerinde » calım yemek » korkulu ruya veya duş gormekte » cozum » lâtin dilleri » iki arada bir derede kalmak » congul » elden duşurmemek » okuz trene baktığıgibi bakmak » gecersizleşme » reisulkuttap » ayak surumek » uslûp » mevlâ » cozumlemeli » can cıkmayınca veya cıkmadan h » suclandırılma » ve katımadde » gumuşleme » kafa ici » bula bula bunu onu bir şeyi » buyuklenmek » fusunkâr » boynunu bukmek » golgeli » uzun cizgi » ana kralice » cangırtı » rucu etmek » naza cekmek » mustehlik » dolaylıtumlec » yola veya yollara duşmek » cift dikiş » pastorizasyon » hancerlenmek » adam sen de veya yalnız adam » gurultu » uzumu tilki uzumu » servisi yapılan yemek » murettiplik » kâğıt acmak » cakozlamak » yureklenme » tuyleri urpermek » istenc » tam gun » gomlek »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.