tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
resim yapmada kullanılan komur » ucan kuştan medet ummak » echel » e » uckâğıtcılık » surculisan » folk muziği » fikir veya birinin fikrini alm » avuclama » ortalığıkırıp gecirmek » aracılığıyla duymak değmek e » yurekten cağırmak » dordul » surumsuzluk » allah versin » puritenlik » cekic kemiği » ferdiyetci » dil surcmek » oz odun » İskitce » sınava cekilmek » opuş » murebbiye » uyudu cocuk sevildi cocuk he » tozel » calıştırış » dortluk » buyuk cember » bayram gunu » direncsiz » tukurmek » akcıllanmak » muflis » akcıllaşma » direksiyona gecmek » beyanat vermek veya beyanatta » alcıya almak veya koymak » butan » izdivac » supurgeci » otoparkcı » kecisedefi » mucevher kutusu » muttefikan » munhasır » adam sırasına gecmek veya girm » goz sevdası » civili » lâfcılık »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.