tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz memleketin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inmek » tekelluf » rusum » yuklu » kuresel » tatar » başustu » gecit toreni » kedi veya eti ne budu ne » yıldız akmak kaymak veya ucmak » dunyayıanlamak » duruma gelmek » muttehiden » tokezlemek » mucellitlik » muallâkta olmak veya muallâkta » hıckıra hıckıra » kulube » yatak carşafı » kacmak » İslâm dininden olan kimse » cekimsizlik » uzerinde kalmak » icini sıkmak » ağlamayan cocuğa meme vermezle » kafasıduzelmek » cifttekercilik » alman gumuşu » kavga cıkmak » seslendirmek işi veya bicimi » capkın » yaylar uzerinde hareket etmek » cevrim » ufurukculuk » teşehhut » guluncleşmek » kuveytli » hukûmet » kuflenme » şoyle boyle » kor boğaz » kahrından olmek » ciğnemik » omurler olsun » olum » cevikce » ceviri » acığa vurmak » teşebbuse gecmek » bicim »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.