tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mubarek » doşemcilik » nuve » anlamlandırma » beklenmediği umulmadığıveya c » şeytansacı » olu » imzayıbasmak veya cakmak » tarafsız bolge » cifte » sulûk » haddi mi veya haddine mi duşmu » kaldırım doşeyen kimse » ceteleye donmek » cağ » temiz kanıda vucuda dağıtan or » acık bolge » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » kendini toparlamak veya toplam » ucuz atlatmak veya kurtulmak » surtunmek » kanun hukmunde kararname » yıldızıveya yıldızları barışma » sinir torpusu » fistul » hafızıkutup » gulucuk » yakın doğu » cul » tekaut » purtuklenme » himaye etmek » işbolumu » birleştirme montaj » gozu bağlı » se » cobancantası » canından gecmek » esprituel » teneffushane » doneklik » surundurmek » kamburu cıkmak » eline duşmek » oksijen cadırı » gonlu yaralı » istenilen bicim elde edilen m » icimli » tutsu yapmak » dokulmek »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.