tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonen » mutehassıslık » surmek » deli danalar gibi donmek » parca purcuk » cennet okuzu » ciklet » catıeteği » biri » ozveren » kalkışa gecmek » kocekce » up » ihtiyac duymak » omur surmek » maymuna donmek » pusur » hal caresi » celiksi » durdurmak » kupe ciceğigiller » gozluklu yılan » yuksek fiyat » dillerde dolaşmak veya gezmek » kozleme » fonetikci » doğaclamak » vak anuvislik » cırpıcı » yonetmen » ac » aramak » kopru yol » ici almamak » kupelik » omrubillâh » kılıc cekmek » yuzyıllık » ice kapanıklık » hurriyetsiz » bir dokun bin ah işit dinle ka » inisiyatifi ele almak veya gec » bakac » capalı » kurek kemiği » civitlemek » başının derdine duşmek » canınıcıkarmak » goze yutarlığı » gomlek eskitmek »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.