tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
salâ vermek veya okumak » yuce » mubalâğacı » mucevherci » cetrefilleşme » gumuşgrisi » coccothraustes » vibrator » iki eli şakaklarında duşunmek » uzatılabilir » alın teri dokmek » tohmetlendirme » cocuk peydahlamak » pusur » dort » ucretlendirmek » ust baş » capkın » korelmek » uygulama » gobeğini kesmek » uslûplu » ardında yuz kopek havlamayan k » surgun » adıgecmek » hafta arasında veya icinde » ustune yuklenmek » yuznumara » sokağa veya sokaklara duşmek » hiclemek » ettiğini bulmak veya cekmek » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » gozu yılmak » veya belli bir yukseklikten aş » vakit oldurmek » gurultu » gorumluk » kelle kulak yerinde olmak » ozden » tovbe etmek » g g » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » koseği » pencuse » comeltmek » araplaştırma » uk » ileri atılmak veya cıkmak » ak gun ağartır kara gun karar »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.