tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goğus » avuc » goğuslu » sabahcı » muezzin » bobrek » yukselme » duşunuş » okse » gorunum » ali » ozleşme » kalpci » dev kopek balığıgiller » goturmek » etme veya etme yahu » kafa işcisi » ordurmek » butunu hars ekin » gum gum » hoparlor » portlemek » doşeme » takunyasıolan » mayalanabilen ve coğu tatlıola » acıklanma » bicimini alır hidrojenle oksi » gecmek » icin icin yanmak » gece gunduz dememek » kostekleme » ozendirmek » cayırlanmak » yuklem birliği » kececilik » kumuk » amac edinmek » cerre cıkmak » kulunk » tumen tumen » olcermek » kadar ıskarmozlar arasına uyu » ustun » mehtaba cıkmak » gondermek » cokek » sabahıbulmak veya etmek » cingene borcu » nankorluk » uleştirilmek »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.