tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zulfuyâre dokunmamak » muteferrika » olcturme » taclı » saatcilik » ocunu cıkarmak » omur curutmek » bahce nanesi » parcalatmak » tufekcilik » yuzustu » eli dar veya eli darda olmak » yuklu » sıcramak » oğutulmek » torelsiz » ustun bulunmak veya gormek » ideal » tek cenekli » aramak » puruzlenmek » cekine cekine » onune gecmek » kılık kıyafeti duzmek » kılcık » ateşli silâh » kır boynunu » naciz » tum başlılar » fıstıkcılık » kutuk » saray ciceği » ticanî » buyuk sesli uyumu » madde » kurban olayım » utu bezi » saponaria officinalis » potasyum sulfat » ağına duşurmek » sunger avcısı » gece kulubu » acmak » birkac » gobek calkamak veya calkalamak » canak » mucehhez » curukluk » kumeleniş » dort ayak »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.