tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz memleketin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pir ol » en kotusu » kemiklerden biri » kalensove » elinde buyumek » temizlemek veya parlatmak icin » catırtı » ciğerinin icini bilmek » sıcakca » uzman cavuş » kılcıklı » sudanlı » hırsız kelepce » hırdavatcı » saptan oluşan ekin bicme aracı » kutlesel » perdah vurmak veya etmek » luzum » yalın ayak başıkabak » guclu kuvvetli » ağzına veya diline sağlık » oda muziği » cukurlu » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » munasebetini getirmek » cam goz » cağırmak » frenkce » rufaîler karışır » duzce » cıyan gozlu » kul yemek veya yutmak » başından gecen olağan dışıola » uzatmalıcavuş » ic oğlanı » buyuk abdesti gelmek » oturuklu » uretim kooperatifi » goreneksizlik » mumas » teeddup etmek » zırva tevil goturmez » dedektor » ayağının bağınıcozmek » mevlâ » cullandırmak » caltı » yağlıharc » kulhanbeyce » kimse »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.