tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz memleketin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yanından bile gecmemiş » goruşulmek » gonendirilmek » onluk » koşelemek » cınlamalı » cırpınış » icine dert olmak » bir cokları » muessif » onunce veya onunden » cuvalcılık » kem kum » izdivac » copluk horozu » duğun alayı » ucurulmak » icici » uflemeli » allah ovmuşde yaratmış » nar ciceği » avazıcıktığıkadar » transit gecmek » başulke » sirkulâsyon » cebine indirmek veya atmak » aluminyum » liman işcisi » onluklu » cek valf » ağzına veya diline sağlık » gobeği biriyle bağlıveya berab » mulkiye memuru » kireclenmek » bocek » tok sozlu » dolut » ne buyrulur » koprucu » yuz akı » bak bak » capalanmak » abdal » cin lâhanası » gozleyiş » dokumleme » tavukgotu » f » dun » tuccarlaşma »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.