tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz memleketin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kok bacaklılar » cevza » arap zamkı » kulfetsiz » cıtır cıtır etmek » cangal » minor » mutecasir » başıdonmek » allah sonunu hayır etsin » cuha ciceği » tovbekâr » dosta duşmana karşı » orumce » copcatan » duse » canak uzengi » sumsuk » goğus hastalığı » sokağa dokulmek » canak yalamak » aynıkapıya cıkmak » nobet » gecmiş » dalgıc kuşu » bocekbaşı » canak tutmak veya acmak » okcu » ana kızına taht kurar kız bah » capa » sarnıc » karşıgoruş » tumleme » hic » fizik otesi » el ermez guc yetmez » vantuz cekmek » gozetici » camurlatmak » zıvanadan cıkarmak » veya giysinin uzerine konulan » cimentolu » cobanlık » pencudu » kac paralık adam veya şey » sacalanma » felâketlerin acılıetkilerini d » ortodoksluk » ic camaşırı » ustune vazife olmamak veya değ »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.