tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yararlanılan bir ağac acacia » uyandırmak » cimlendirmek » dunyayıanlamak » bu gozle » sutsuz » onunu kesmek » govdeye atmak veya indirmek » gurbuz » guneydoğu » canak comlek » acısal ivme » fayans doşemek » teamul » orgucu » donmek » onunde ardında gidilmez » kucak cocuğu » afrika menekşesi » carpıntısıtutmak » japon » maltalı » cergeci » takti i » celenk » sağlayan parca » cenesi oynamak » yuzmek » acık senet » on damak unsuzu » goz kaşsuzmek » icapcı » okul oncesi » alt ust olmak » guzelavrat otu » supurge darısı » konsolide butce » tuneme » mizac » suyundan yararlanılan cukur » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » gonul belâsı » doğru acı » komunizm » kulte » ortuş » bocekbaşı » veya krom kaplanmışcember bici » gozune batmak » curutulme »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.