tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kireclik » cok şey » cimlenmek » gozu gormez olmak » mer iyet » bugune bugun » ders calışmak » kreator » pala cekmek » madan meden » oz kedi balığıgiller » huveyda » bir dilin kelimeleriyle duşunc » duzen kurmak » suryanîce » cıkışhakemi » guzluk » purtelâş » koşe taşı » fırıldakcılık » lâmadan oluşmuş arasına yerle » koceklik » soz dizimi » paca » berbat etmek veya eylemek » elektrik duğmesi » dekoratorluk » emlâkci » fair play » dolmuşucak » uzum hoşafı » el el ustunde oturmak » in misin cin misin » kıc » kafasıcalışmak » gecişmek » teslimiyet gostermek » yureği titremek » meraktan catlamak » erketecilik etmek veya yapmak » pence atmak » bitkisel veya hayvansal madde » pabuclu » dur » def aten » koy koy » kese ciceği » yapma cicek » haricten gazel okumak veya atm » gullâc »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.