tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iltimascı » yalan yere yemin etmek » tırnakcı » hafızıkutup » karım koylu » pacayıkaptırmak » renk cumbuşu » orak boceği » zayice » mulkiye memuru » mısırlı » işdayıya duştu » tanzimat » musluman » bir tatlı » tutunluk » hukumler ve izlenecek yollar » mutehammil » ağaclık » kumulus » ağız aramak veya yoklamak » surundurulmek » kirecsileme » kolayına bakmak veya kolayına » allah mustahakınıversin » girdisi cıktısı » beyninde şimşekler cakmak » izzetuikbal » kentci » adındaki asker ocağının kurulm » kitapcılık » kucuk parmak » muzevirlik etmek » yururluğe konmak » mahmuz ciceği » ceyrek finalist » cağrısız » butun sıra » koşelik » cayır tirfili » donuşlu fiil » ne gibi » durtukleme » pluviyometre » meyve ici » gozlemcilik » yer yer kazıyarak alttaki renk » kız boceği » tozunu almak atmak silkmek ve » guveyi girmek »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.