tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ortadan soylemek » purizm » olgun » an anevi » acıklık » arşiduk » mahrec » cağrılma » gonul kimi severse guzel odur » bayramîlik » santim kacırmamak » zeytin guvesi » kızılağac » yuz kızdırmak » oclu » ciziktirmek » tuylu » gozu gormemek » perlon fırca » dokum » zuğurt tesellisi » odu kopmak veya patlamak » muşevvik » duduklemek » başcı » gonlunu sondurmek » ayağınıcekmek » setlic » inmek » sonmek » emekci » sacış » ne dese beğenirsin » icapcı » yuzmek » once can sonra canan » kul rengi » hesap kitap yapmak veya etmek » cıngar cıkarmak » duygularıacığa vurmak » hakkıgecmek » summettedarik » ekmeğini cıkarmak » icat cıkarmak » tutma satışıtek elden yonetme » borc » yem istemez su istemez » sıra dayağıcekmek » cemberli » cağcıl »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.