tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
golge gibi » cozum » ac gozlu » ne hâli varsa gorsun » yukunmek » roproduksiyon » actırma kutuyu soyletme kotuy » buyuk peder » ırakca » yoğurt calmak » para cantası » doşeme » belirtilen bolum » lokmasıağzında buyumek » dordun » fasikul » comeltmek » vidoyu gormek » yargıgucu » caktırılma » celtik tarlası » ortmek » kollarıveya kol ve pacaları sı » cillenmek » yureğini eritmek veya sızlatma » kusursuz » yat kulubu » onunu kesmek » puskuruk taş » bağırsak asalağı tenya » allah aratmasın » kopekleme » kendini naza cekmek » elinin koru » kırbac » garnitur » oyku » puskurme » kolay işlenebilen yumuşak bir » badi badi yurumek veya gitmek » cam sakızıgibi » oynama » ucretsiz » cok seslendirilmiş » cokertme » on sezi » tc » uretmek » koylu » ortalıkcı »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.