tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz memleketin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kor yılangiller » catal ses » rumelili » borc » m2 » şukur etmek » ac » kurduğu medeniyetleri kendi i » suzgun » buzuk » unlemek » eline cabuk » catkı » kepekci » kulturel antropoloji » taannut etmek » yururluğe girmek » ciceksimek » pis pis gulmek » celişki » yoneltme » bir an once » cift kanatlılar » muzik » cingenece » yurutum » bitmek tukenmek bilmemek » yuzsuzluk » etmek » agrostemmagithago » gozu su icmemek » tufekci » tecrube » ozgurlukculuk » ali » gecen taşınabilir değerlerin b » seluloz » kaldırac » bir ağac » bulbulleşmek » indukleme » ovgu » urkutmek » cirkinlik » huseynî » dediğinden dışarı cıkmak » işgostermek » gittikce » yuz vermemek » bağa bak uzum olsun yemeye y »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.