tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caşıtlık » ornek olmak » hevesi kursağında veya icinde » puan almak veya kazanmak » takti i » odunleme » corbacılık » bir dirhem bal icin bir ceki k » sonuc niteliğinde başka bir bi » emniyet muduru » teselsul » buzulmek » cıkmalıtumlec » karışım » turşusu cıkmak » troleybus » gun » donu » gurleşmek » iz anlı » kose sakal » icin kullanılan boru oluk vey » puskurme » ağız ağıza vermek veya konuşma » muzminleşme » musavatsız » emen bir bitki dionaea muscica » aklımda » cubuklu » hakkısukût » calkantılı » hunsa » oyle olsun » goz kadehi » comertleşmek » nemceker » arakcı » gecindirmek » ice kapanıklık » kızılelma » uzum turşusu » ekmeden bicilmez » kopuk » barışcılık » diktatorluk » kucuk » guzel » acığa cıkmak » kucuk oynamak » acınsama »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.