tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koken » ikiyuzlu » tukenmek » yurumek » kopeğe atsan yemez » topluluğu » bir sorunu gerekli acıklığa ka » gokte ararken yerde bulmak » cıkış » hava duzenleyicisi » nukul etmek » durbunun tersiyle bakmak » dunyaya gelmek » gelmeyen veya gelip de kıtalar » cengel atmak » opuşme » huviyet cuzdanı » boluk » gokcek » gostermek » yiğitliğe leke bok surmemek » tutsulu » lâpon » cavmak » x veya rontgen ışınları » olduğu soz » yunlu » serdumen » dokulmek » yarıgecirgen » genişgonullu » doğru parcası » iyi gun dostu » berberî » sepetci » toskurtmek » dost ağlatır duşman guldurur » yakışıksız kacmak » duzletme » uygur » taharruş » ozek ağacı » surumek » cekirge kuşu » yokcu » tiriti cıkmak » etut » donekce » son ses duşmesi » yuzu tutmamak »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.