tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için memleketin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kasnakcı » egeli » kok » başcanağı » ciskin » mucrim » yuzsuz » mulemma » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » kukurtsuz » bolunmezlik » duzmek » koken » polonez » asbest yunu » olumsek » salakca » ozet » bohca boreği » nişan yuzuğu » cardaklı » ad cekme » keyfinden bayılmak veya dort k » başustune » catma » got » ortme » ciseleme » dokumasıolan » duyun » cop tenekesi » aşağıyukarıyurumek » tezekkur » cobanpuskulu » kacırmak » album » aşırıtepki » iki buklum » donmek » tekaut » ağzıteneke kaplıolmak » aktuel » seruvenli » uykusu başına sıcramak » mutehassis olmak » yeri goğu tutmak » durdurmak » celek » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » kotuye kullanmak »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.