tdk sözlük TDK Sözlük

 

memleketin eş anlamlısı

memleketin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • memleketin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz memleketin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük memleketin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğumlenebilir nesne » kelebek ciceği » gozluk takmak » ac » icinin ateşi kullenmek » cağlayış » basit cumle » yusru » cok cok » cocuk olmak » cuda » niteliği » sağdıc » uc nalla bir ata kaldı » geciştirmek » sac saca başbaşa sac saca başb » kadir gecesi doğmuş » cizgi » tumorleşmek » sandıktaki sırtında ambardaki » civi civiyi soker » briketci » gecmiş » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » hesap gormek » uskuf » cokmek » cakmak » işi uc nalla bir ata kaldı » buharlıutu » bulaşmak surekli gorunur duru » utopya » soğmek » sızın sizin » ayırmac » aşağıgormek » amac » kaynac » zeytin guvesi » porsuk » dona cekmek » gecilmek » cakşır » cakmaklık » busbutun ortadan kaldırmak ici » gecmiş » belirli gecmiş » duşukluk » şofor mahalli » gul suyu »

memleketin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve memleketin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. memleketin_eş_anlamlısı nedir ve memleketin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.