tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
musekkin » secmek » raportorluk » cilek » cağrıcı » cicek boyası » deve yurekli » kuney » kabuğundan kinin cıkarılan bir » cıt yok » hoşgorusuzluk » gosteren » tahassur » at gozluğu » tac yaprağı » arac » lok » unsuz uyumu » kontrolor » deyip de gecmek » otme » olu yıkayıcı » balkanolog » dokmek » kac parca olayım » karagozcu » dunya gormuş » cırpışmak » kirli cıkı » bankada veya aracısında actırı » cilli » teadul » yuk » felc » tefekkure dalmak » kirecleşme » kok salmak » fetva vermek veya cıkarmak » mutekait » onemseniş » tumen » gorkemli » sac » carşaflanmak » konuk koşesi » muşareket fiili » kuru gurultu » tadınıcıkarmak » soz gelişi » sinekcil »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.