tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acmak » sureğen » taşcılık » distributorluk » sulfatlaşma » kollarınıacmak » ar er » temizlikci kadın » melul » tercume » hareketi » oğur » allah » cakmak » tek acıklık bulunan ocak » icat cıkarmak » ayranıyok icmeye atla veya ta » yureği katı » musavat » tanzimat » munhasır » hallaclık » tacsız » surunmek » ic bellek » apacık » ilâc icin yok » bohcacılık » ıskarca » buyultmek » kulyuc » kıyamet mi kopar » um » başrejisor » ac gozlu » dondurac » pozitif goruntu » goz kamaştırıcı » boreklik » başının derdine duşmek » marmara cırasıgibi yakmak veya » fennini almak veya kapmak » bolunmek » donum » cağdaşlaştırmak » kureleme » cırpma » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ispenc » mururiye »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.