tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kına yakmak koymak surmek vu » husnu kabul gostermek » dorduncu cağ » gencleştirmek » yuruyen merdiven » koktenci » gor veya gorursun » barışcı » guven duymak » gun batısı » ustecilik » sulfatlanma » danca » şarjor » besiye cekmek » buyuk elcilik » bak » ezgic » yavaştutun » cukurlanma » citişmek » tezahur » cebi delik kimse » yuzlenme » can cekişmek » pelikul » kılıclama » ne imiş » arka kapıdan cıkmak » produktorluk » mecusîlik » para cekmek » ağzının icine girmek » gudukleşme » iceriye dalmak » ferman cıkarmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » hukûmet erkânı » uclu » adıgecmek » art avurt unsuzu » bocekbaşı » tecessum » alcak gonulluluk » ic cokgen » carpım cetveli » calkanmak » tuysuz » hint fulu » ağzına veya onune bir kemik at »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.