tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » cozumleme » kayda gecirmek » munakasa » bahaîlik » hoşgorusuzluk » karşıtcıllık » başınıucurmak » elinden işcıkmamak » kedi yavrusunu yerken sıcana b » duğumlenebilir nesne » habbesi kalmadıveya habbesi yo » yukseltgemek » turdeşlik » oğun » cok hucreli » fekul » kıvanc » terennum » adliye encumeni » sofrasıacık » masallarda gecen dişi dev » kadıngobeği » aşağıduşmek » tumen » aile bahcesi » um » ici titremek veya titrememek » salkım sacak » gozdağı » afyon cekmek » teamul » taahhutlu mektup » yere batasıca veya yere batsın » duşkun olmak » cağrılış » cevrelenmiştahta ağırşak » lâstikci » tuneme » acıklar livasıolmak » meniskus » kut kut » den eylemek » pekce » oyun » muzevirlemek » gonul gezdirmek » cerceveletmek » cadır canağı » soyleşme »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.