tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gule gule » duğmek » buyuk » gonul eğlendirmek » orgu » mavi kuf » ucurum » kap » gozyaşı » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » otucu kuşlar » aklından cıkmak » cur etkâr » omur boyunca » corba » omur curutmek » omur boyu » muddeiumumîlik » muşkulleşmek » bisikletcilik » dokmeci » şohret » ruşvet yemek » astar surmek veya vurmak cekm » bukmek » olu » somalili » ağıciceği » portorluk » yuruk at yemini artırır » yurumek » cezayir menekşesi » cizme » bulbul canağı » felc gelmek » burunmek » goğus kafesi » cokturmek » resim yapmada kullanılan komur » parcalara ayırmak » oyuncağıolan » formulleştirmek » duğum duğum » kıptî » sukûnet » olcekli » cakır pencelik » goz kamaştırıcı » omur gecirmek » olarak tespit edilmiştir »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.