tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulturluluk » kotu haber tez duyulur » kontor » venus » hint kumaşı » cekici » kırmızıcuruk » arısutu » oylamaya gecmek » capkınlık » kabine duşmek » gormezlikten gelmek » gunluk guneşlik » harbiyeli » korleniş » ufunetli » inşaatcı » başına gecmek » dokulmek » kacak » oğreticilik » iğne deliğinden hindistan ısey » orta oğretim » tagayyur » karikaturluk » masa ortusu » arkasınıbirine vermek » gonul yakmak » atıalan uskudar ıgecti » yarıunlu » kor dovuşu » kadayıfcılık » duzenleyen ve genel olarak ilg » amerikalı » meraktan catlamak » kıl kecisi » izaleişuyu » gumburtu » otakcı » ictensizlik » yukarı goğe doğru olan yanı » eğri buğru » buyuleme » sokuk » uc kat » muhendislik » koy ekmeği » muşteri » yuzunun akıile cıkmak » gerec »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.