tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zumre » enfusî » oykulemek » dumencilik » ne altınıbırakmak ne ustunu » kutin » yureği ağzına gelmek » ortaya dokmek » gumuşsağolsun altın gidekosun » edep yahu » yalın tumce » cığa » capalı » sun î » tevessu etmek » dişgecirememek » ben hancı sen yolcu oldukca » sac ağartmak » uzerine yatmak » davul dovmek » mucehhez olmak » kurek kurek » catır catır » produktorluk » ciğnemek » korelmek » yalancıod ağacı » fırcalanma » parcalama » murekkep balığı » yureğine sinmek » cevirtme » mısır daki sağır sultan bile d » karacam » ulu » teeyyut etmek » mubahase » suzgun bakış » danscı » paradan cıkmak » uretilme » bir cicekle bahar veya yaz olm » benimseyip değişik bicimde anl » acık ağızlı » gozeneklilik » maocu » mahşere donmek » avuclamak » gagavuz » hukumdarlık »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.