tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
frenkce » cekiliş » dallanıp budaklanmak veya bir » tahakkum etmek » odemek » kan emebilen halk arasında ba » cakma » lutercilik » allah artırsın » cocuk oyuncağı » adı » dulger balığı » calgıcağanak » gecirmek » bocek » iyi gun dostu olmak » dini butun » oğutucu » gumruk » tazıya donmek » seckinler » kortizonlu ilâc » tahrikcilik » istenccilik » cattırma » uvertur » hece olcusu » duşuncellik » calıkakıcı » gozunu bir şeye dikmek » cicek » dortluk » tepegoz » eti senin kemiği benim » hicbir » uretim ilişkileri » gomme banyo » tek yonlu yol » boğa gureşi » yuzune bağırmak » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » catlayış » murettip » godeş » sac sakal ağartmak » bir madde » olculu » cıkarcı » emekci » kirec taşı »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.