tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » bitumleme » koy » o » oldurmek » yaşıyerde veya toprakta sayıla » uc budak » hareketin yeniden kurulmasıyla » taklitcilik ği » gecimini doğrultmak » mana fehva » catışmak » bilincsizce yapılan işve etkin » kul » defasında bir sayıyukselterek » aralarında boluşmek pay etmek » koyun can derdinde kasap yağd » gonul avlamak » pejmurdelik » kotucul » kutuk » cimdikleme » ozu sozu bir » koku kazınmak » munhal » mantıkcılık » donmeli » yelken gonderi » yarım elma gonul alma » ışıl kuf » akşam vakti » kacmak » culûs » secik » cer cop » yazır » gureşcilik » hotanto » sokum » muhimsemezlik » golermek » ciskin » doğuş » ac gezmektense tok olmek yeğdi » kışgunu » gecirmek » koşe » notrleme » icin icin gulmek veya gulumsem » cevri »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.