tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah sonunu hayır etsin » yeryuzu » mechul » element kısaltmasıal » gecme » sunnet » amputasyon » kulce gibi oturmak » bazımadde fiyatlarının ustune » onunce veya onunden » sun î kalp » acılıp sacılmak » hucre yutarlığı » acılmak » baskca » ustune alınmak » ince » kılcıklı » cift yıldız » sucuğunu cıkarmak » yuru ya kulum demiş » İzmir koftesi » munasebetsiz » soz gosterisi » gomlek değiştirmek » bicimdeki bolumler » cıtlama » dunyadan elini eteğini cekmek » ilk dordun » bukmek » kamcılaşmak » mutemmim » hoykurme » faceta » potikare » tıraşkopuğu » salâ vermek veya okumak » guven beslemek » mel unca » tıkırıyolunda olmak veya gitme » supurgecilik » urkme » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » pence » cincilyagiller » matrak gecmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » hancerlemek » catlak » secmece »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.