tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırcıllaşma » cıkartmak » tegaful etmek » alım satım burosu » acık kalp ameliyatı » dikenli yuzgecliler » zumrutlenmek » konstruktivizm » anglosakson » olum olum de hırlamaya ne bor » oğul cıkarmak » ic pilâv » ozelliklerin tumu » cemberden donmek » iceriye dalmak » boceksiz » harekete gecmek » cizgilemek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gercekleştirilmek » bilmunasebe » benliğinden cıkmak » corekci » cucuk » muşterek bahis » akıl akıldan ustundur » turdeş » istim ustunde olmak » kurduğu medeniyetleri kendi i » cankurtaran kulubesi » tefessuh etmek » kılcal kok » mekanikcilik » cimenli » lokosit » duzelti » yangın yerine donmek » kadınduğmesi » gungormez » parcasıbağlıbulunan catal » manzarasıolan » koknar » goğus sesi » otesinde berisinde » şımarıkca » yuze duramamak » dokme demirden yapılmış uclar » canavar duduğu » başdondurmek » sırplık »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.