tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
borc odemekle veya vermekle y » dovmek » cıkmak » se » muneccimlik » bicimlerini belirleyen ana oze » ozerkleştirme » ustunluk duygusu » lokma goz » cok seslilik » tezahurat » cevre yolu » kullanılır » ortak olculmez sayılar » kusuşmek » gokce » yapma » cengel takmak » goze diken olmak » ciftteker » lâponyalı » muezzin » suslu uslûp » minare golgesi » bıcak yemek » disiplin sucu » silindir prizma vb bicimindek » donumluk » ucar kefal » celik kasa » paytakca » hazırlıksız olmak veya bulunma » acısınıgormek » dalyan koftesi » filipinli » gosteren » mustehcen » arap rakamları » cemrenmek » mutekabil » icme » sutlu kengel » ahde vefa etmek » cekici » kuyruksuren » hint pamuğu » yazıyıcıkarmak veya sokmek » protokolcu » goc » otmek »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.