tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taraca » tibet okuzu » beşuc » caldırma » soylemek » bağlantıunsuzu » pacalarıveya kolları sıvamak » onune gelen » kalite kontrolu » hızınıkaybetmek veya yitirmek » trampetci » muamele gormek » gozlukcu » niyetcilik » cak cek cak cek » oylesine » kıptîlik » oğutcu » delikli boncuk veya taş yerde » sun » az tamah cok ziyan getirir » ackı » sublimleşme » an en » yakut » calık » imtizacsız » cıtırdayış » kontrolorluk » gomlek » kunde » cağrıcı » elinde bulunduran kimse » onlenmek » hangi taşıkaldırsan altından » dolambac » pek yuzlu » boşnak guzeli » bıckınlık » pacalık » cıkıntısız » aylığa gecmek » pursıhhat » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » secmeci » cekeceği olmak » artcılık » ustune koymak » âşığın gozu kordur » gureşminderi »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.