tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dipciklenmek » fotr » gozlerini acmak » mutlakcılık » tebellur » olmayan bağımsız hur » cek » caba gostermek » cekmek » guncel » cukurlanmak » cıkıntı » buğemek » redresor » ickici » dumbelek » hafifce » hukûmet » carşılı » boşa koysan dolmaz doluya koy » gercekleme » puruzsuz » duğununde kalburla elekle su t » duruma gelmek » don cozulmek » ustluk » yuvarlak unlu » gozden ırak olan gonulden de ı » yaydığıgozle gorulen ışıma » duzeltme » tutsu gozu » korelme » ovuntu » temizlemek » hanya yıkonya yıgostermek veya » acar » celik yelek » surtukluk » kazan biri kepce » tufekhane » kukreme » ac » gunduzcu » kadiriye » yureği kalkmak » sandıktaki sırtında ambardaki » koklemek » goz goz » zeytin guvesi » yuruyuşe gecmek »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.