tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kutle » su yuzune cıkmak » tebessumlu » akıcıunsuz » kabakcı » bicimlendirmek » cirkefce » cokuş » pirogravur » gocurmek » paraguaylı » it » cir » adres bırakmak gostermek veya » paraşutlu » ağacıdibinden kesmek » sinuzoit » yağışduzeni » deniz ussu » oylesine » kunguldemek » godeş » gul » cakal » yuruk » buyuk oynamak » gumele » gercekustucu » inmek » mubarek » muthiş » bolum » natur » suzulmek » gectikten sonra yavru olarak d » cirişci » koltukcu » cergici » cala kurek » parca » dağcayı » utucu » capla » koyuvermek » mumessil » genel mudur » el acmak » brıcka » bolut » ozensiz »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.