tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
panel kopru » yusru » gobek » odu kopmak veya patlamak » turban » sudan cıkmışbalığa donmek » duşsel » boşluk » cakışmak » ne denir veya ne dersin » boşaltac » catır catır » yere hızlıca surtulduğunde haf » aba gureşi » mecalsiz duşmek » egeli » yivacar » ciftlemek » makedonyalı » sutlu » dalâlete duşmek » hey gidi hey » bulunan bolum kafa ser » turancı » sevincsiz » işcığrından cıkmak » koken » pluralizm » gozu gitmek » nusha » goz kesesi » gostermek » sokak supurgesi » tecessus » yurek carpıntısı » sozleşmesiz » ustunseme » kuskunleşmek » gomlekliler » yuzune kan gelmek » kırbaclamak » absurt » celik parca » boxsalpa » nispet vermek veya yapmak » balkanolog » ceviren » cile » oz dışı » kirecleme »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.