tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bıcak kınınıkesmez » notrleştirmek » şap gibi donmak veya kalmak » cifte koşmak » gectiği yoldan gecmek » ahfeş in kecisi gibi başınısal » kor bağırsak » nufus bilimci » sebep olan fiziksel enerji ha » yatakcı » ceyizli » sukûtî » acık ağıl » munasebeti duşmek » carkına etmek veya okumak » urperme » mutecaviz » kotu » hunnap » cemberli » dunyalık » ıcı ici ucu ucu » sut tozu » se » katışmac » kavmiyetci » gunuleme » iciliş » yuzu asılmak » tesaduf » yapma gubre » otmek » alcılatmak » cıma vermek » icirilmek » kulceleşmek » gurleme » sofra veya sofrayı kurmak » kusku » ruhum » mezhepcilik » gozden cıkarmak » boyle başa boyle tıraş » gozu kor olsun » semiyoloji semiyotik » gostermek » canına yandığım veya yandığımı » hurya » kotumseme » odevlendirmek »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.