tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
otmek » brahmanizm » goynuk » kilus » hayvanın sebep olduğu hastalık » eklemek karıştırmak ilâve et » ayranım budur yarısısudur » sescil » kursu » eşekten duşmuşkarpuza donmek » tatarsı » kutuk » puskurgec » ardından veya arkasından atlık » zumruduanka » turetme eki » yaşyetmiş işbitmiş » geciş » hg » yaşam oykusu » oluşturduğu demet » icin » siperlik » uckâğıt » sempervirens » huzurunu kacırmak » guzel » surgune gondermek » tezayut etmek » bu gunlerde » dunku » mucbir sebep » orgu » ustelemek » sumuk » arnavut » işkence etmek veya yapmak » mutemadi » kalpci » gosterme sıfatı » oşur » şohret bulmak veya kazanmak » reisulkuttap » ustuvanî » ocağıkor kalmak » avazıcıktığıkadar » cocukluk etmek » kosnu » celenk » tekaut olmak »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.