tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hıckırış » monitor » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » teşrifatcılık » oğutcu » kırıntıkulte » dem tem » olu salı » fotoğrafcılık » bıcak gibi » yankıuyandırmak veya yapmak » kullanılması » dokumantasyon » calkalama » yer altıcarşısı » pacasınıcekecek veya toplayaca » tostcu » cincilyagiller » kosteklemek » calık » elaman cekmek » otuşme » muruvvetini gormek » olu yatırım » oneze » onluk » portenin başına konulan işaret » it uzumu » yarayan celik disk » gencten » nefesi kesilmek daralmak veya » uz » yurek carpıntısı » ucluk » yangından veya gumrukten mal k » ozengen » guluk » hukumran » yureğini ateşalmak » yaka paca etmek veya goturmek » goz goze » munazaa » ucak » brahmanlık » kavurmac » surmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » oduncleşme » medreseye duşmek » kan canağıgibi »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.