tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
damarına veya damarlarına işle » cini » bir abam var atarım nerede ol » sanatcılık » soz cambazı » tesettur modası » burnunu cekmek » bulunan bolum kafa ser » cift dalma » kornetci » ortulu » karikaturize » genc » pireyi gozunden vurmak » capalanmak » lâkırdısımıolur » zebunkuşluk » portenin başına konulan işaret » gundelikci » minyaturleştirmek » sozun ardıboşa cıkmak » namutenahi » yuk vagonu » okuzun altında buzağıaramak » bir elin sesi cıkmaz » koycu » sac sakala karışmış » bocelenmek » cukur » ve katımadde » mes uliyetli » emanetci » icine sinmek veya sinmemek » civileme » varoluşculuk » golge balığıgiller » entelektuel » unlu » muselles » yunanistanlı » sinolog » donumluk » veya orulen dikey duzlem » yağlımuşteri » cıkmak » gıcık almak kapmak veya olmak » yukletilme » portfoy » bocu » cok guzel kadın »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.