tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hızır gibi yetişmek » aliyyulâlâ » konduit » bitkisi lâstik ağacıficus ela » ermenice » ciklet » aşağıgormek » subjektif » tekâsuf » evdeki pazar veya hesap carşıy » sovuşturme » donencel » tulum cıkarmak » hukmu var veya yok » konferans cekmek » gonlunu yaralamak » maden komuru » sana taşla vurana sen aşla var » carpıntısıtutmak » kelepce » tevarus » luks » adam sırasına gecmek veya girm » gureşilme » kursu » hatırlatmak » ic » gozyaşıbezleri » bin işci bir başcı » yuzu yerde » coreklik » cıngırdatma » yuz cevirmek » halil İbrahim bereketi » keceleşmek » suclayış » kunefe » cekilmek » huzunleniş » iki buklum olmak » ırakca » ağızsıl unlu » acısal bolge » mucver » pazarlıkcı » merak etmek k kalın okunur » sureğenleşmek » sozu cevirmek » operetci » ric at »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.