tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nufus plânlaması » badi badi yurumek veya gitmek » hatime cekmek » mustaceliyet » muzayede » ovulmek » goruntu » cıkmak » kosnulme » kustum otu » eline gecmek » sulbunden gelmek » surek » gulmek » ne şeytanıgor ne salavat getir » itham etmek veya ithamda bulun » cuk » cuda etmek » donuşum » iki buklum olmak » burnunu cekmek » cıkarmak » gozleri donmek » boşluk » gormece » tedavulden kalkmak » iki buklum » iki buklum olmak » cıtlatma » bugun » ovunmek » sozde ozne » tarakcı » carşı » yukleme hâli » bir arpa boyu gitmek veya yol » borulce » perdelerini acmak » cınar » calıdikeni » muzik market » keci sakal » msa mse » şarap canağı » kafasıkuflu » cincilya » parfumeri » cağdaş » cekmece » işcatallanmak »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.