tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eksi uc » sene » gozeneklilik » rucu hakkı » celikhane » omrubillâh » nuh » pek yurekli » baltasıkutukten cıkmak » akıntılı » yuruk » gurluk » kafasısersem sepet olmak » fos cıkmak » oru » uvey evlât gibi tutmak veya sa » ipipullah sivri kulâh kalmak » tekme atmak veya tekme vurmak » ateşparcası » tumorlenmek » tekebbur » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » urpermek » sucuğunu cıkarmak » ducar olmak » ruya gibi » iftira etmek veya atmak » keyif surmek » cepin » cakal eriği » it ite buyurur it de kuyruğun » buyuleme » işbirine kalmak » oyku » kombe » kardeşce » donuşmek » gecici madde » gereği duşunulmek » ici goturmemek » başta veya başında bulunmak » cıkarma birliği » takke duştu kel gorundu » bulanıkca » cizici » cırak » surme cekmek » ilgincleşme » ucayak » kahpenin dolu »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.