tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yalıngoz » makaslıbocek » buyukayı » orme » fırtına cıkmak » gulleci » afyon cekmek » orta hizmetcisi » başının altından cıkmak » mongolist » cercilik » dokuntu » bukme » işguzarlık » ackılanmak » yısa beraber » pusur » mumeyyizlik » onune dikilmek » duğum atmak » coluk cocuk elinde kalmak » cağdışıolmak veya kalmak » cekince koymak » eşyukselti eğrisi » acık ordugâh » yol acmak » donmek » yeni cağ » kucuk kap » sarımsağıgelin etmişler de kır » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » omruhayat » hukûmet etmek » donmek » olme » taşcıl » kalıpları » meydan acmak » onuruna vermek » goz goze gelmek » somurgeleşmek » gureş » farisî » potikare » dollenme » aydınlıkolcer » amerika bademi » ceyreklenmek » taşdoşeme » indukleme »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.