tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
batakcı » hint kirazı » girip cıkmak » sutkızı » peştuca » oncu » felemenkce » berbat etmek veya eylemek » şukur » kutletmek » kındırac » yenilir veya yenir yutulur şey » duşuncesiz » el ermez guc yetmez » uctu uctu » dumanıustunde » orta cağfelsefesi » fransız » mutenakız » mezar kackını » osmanlıca » ortmek » kopeksiz » karanlığa gomulmek » sosyal bunye » suzgec » ozenc » mudahale etmek » duşunulme » cocuk » cakırkeyif » muşkulleşmek » ışıl kufler » eli boşgelmek veya gitmek » goturu iş » fit vermek veya fit sokmak » olu nokta » catlaklık » yonelme hâli » um » icine sıcmak » olcu almak » sarayda veya zengin konakların » sozluk bilimi » deliye donmek » telgraf cekmek » acıklık » nevaleyi duzmek » şebekci » camursuz »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.