tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ahcıbaşı » hamdusena » koşe başı » umum mudurluk » ciğnenmek » frenklik » acık kalpli » yureği serinlemek » bilincsizlik » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » catı » barışcılık » merkur » flut » haric » ava cıkmak » puturlu » su orumceği » tuf » gocermek » tepegozler » arnavut » yuk treni » bıcak yemek » yaşam guvencesi » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » terzi kendi sokuğunu dikemez » kıskanc » goz guclu bir ışık sebebiyle b » gonul ferahlığı » tukuruk » dondurmek » cekek » carşaf » ustunden atmak » ikbali sonmek » gormek » sudan gecirmek » fırtına kopmak veya patlamak » ozel » derdine duşmek » cıplak at » koklu » kosele gibi » kornetci » tedhişcilik » olu dalga » kıskac » gundeme almak » ozgecilik »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.