tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boylece » sumbul » hak yerini bulur veya hak yerd » iğne ipliğe donmek » gullu » cekic makinesi » hafta ici » himaye etmek » şaşkına donmek » ust deri altı » calkantı » eğik bicme » kakır kakır gulmek » hukum surmek » koleleştiriş » caprazolcer » benicincilik » hoşmerim » cember » melâmî » eğitim fakultesi » eğic » gecim zorluğu » sovulme » surme mantarıgiller » mufit » beyanat vermek veya beyanatta » tartan arac » cekme kat » cayır mantarı » koruk gibi » uflemek » buyucek » curuk sakız » egzotik corba » saik » asbest yunu » cıkış » kor dokmek » ortmece » guluncleştirme » cavuş » namutenahilik » egeli » şarjor » ucleşme » geckin » ten » dehşet sacmak » kucuk dil »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.