tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
birleştirme montaj » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » cağırış » gecen taşınabilir değerlerin b » catma kaş » uretmek » ciceksime » gudum » kamcılamak » esas vaziyete gecmek » katılmasıya yapılan secim » dizlerinin bağıcozulmek » yuf ervahına veya ervahına yuf » arkadaşca » yukarı goğe doğru olan yanı » ec » kurt » icki sofrası » pacayıkaptırmak » kor duğum » bakkal cakkal » gecmek » gozeler arası » fin ugor » ustun » curutulmek » bonleşme » uzman cavuş » dovmek » inancsızlık » palyaco » dayak duşkunu » İcine karışan demir hidroksit » kıskaclama » starta gecmek » madan meden » motamot ceviri » kotek » cıtırdatma » gozlerini bitirmek » veya giysinin uzerine konulan » urkuntu » pirinc » acılma » varoluşculuk » belediye cavuşu » muhammedî » on defa veya kere » gonendirtmek » sepetcilik »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.