tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urpermek » gecenek » hava kacırmak » basın ozgurluğu » icine oturmak » azrail e bir can borcu olmak v » uvey baba » bir değer karşılığında birinin » acıkgozluluk » şipşakcılık » olum kalım » gonderilmek » gozunu acmak » dort donmek » tıraşkopuğu » sc » denize duşen yılana sarılır » yer tutmak veya tutmamak » gecirici » yapmadığınıbırakmamak veya koy » kızılcam » gozunden kacmamak » dokmecilik » nakışcılık » bıraktığım bıraktığı bağladığ » suzgecgagalılar » ic » kuşayiş » golge balığıgiller » calışma » sonmek » şeyleri genel olarak anlatmaya » temerkuz kampı » olarak yurutulduğu siyasî duze » teferruc » capraz » oksurtme » sırca koşkte oturan komşusuna » artcı » oklava veya baston yutmuşgibi » polonez » imparatoricelik » mec » kustere » paraşut » indirme bindirme » istimzac » cetrefilleşme » calgın » universiteler arası »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.