tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menencik hastaligi ziyaret ediniz. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tenezzul etmek » cocuk ruhlu » para cekmek » dağda bağın var yureğinde dağ » keceyi suya atmak » bozyuruk » yuzunun derisi kalın » formul » calışmak » atom reaktoru » yuz » tup » asansorcu » muteahhit » can cana başbaşa » nefesi kesilmek daralmak veya » orselenme » tes it » kahkahayıbasmak koparmak veya » pişmanlık duymak veya getirmek » suje » mumtaz » calık » zumrut gibi » dudağınıbukmek » lutfeyleme » harc » gonderli » kasa » boksorluk » ter dokmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » cebi para gormek » ucmak » urolog » durtu » fuzesavar » politikaların genel adı ferdi » eline cabuk » celiksi » soylev » cultar » lupcu » soğdca » dalgıc tupu » onune gecmek onune gecmek » lutfetme » sorfcu » calpara » teamul hukuku »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.