tdk sözlük TDK Sözlük

 

menencik hastaligi

menencik hastaligi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menencik hastaligi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menencik hastaligi tıklayınız. uludağ sözlük menencik hastaligi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulkedisi » akciğer gobeği » coğu gitti azıkaldı » muşahede » sulfurleme » bolutlu » buyutme » corap » venus » catılmışkirişsistemi » b b » eğitim » celimli » renkli element kısaltmasıcu » kacmak » dalgalıakım ureteci » lâf cıkmak » yarıunlu » cerceve anlaşma » bahcecilik » gumuş » gormek » bolunmezlik » cark etmek » ozlemini cekmek » tuyleri diken diken olmak » temel tumce » mutevellit » korletmek » ic yuz » soru cumlesi » vucut bulmak » basmak » sukse yapmak » ammada yaptın ha » zayıf duşurmek » bıcak gibi kesmek » cengel » ciğneniş » yaprak cay » unlu turemesi » şeşudu » taharruşetmek » arakcı » kan ter icinde kalmak » gonlu gani » kostek vurmak » bileğine kadar veya bileklerin » kaldırım doşeyen kimse » sevincli »

menencik_hastaligi hakkında da bilgi ve menencik_hastaligi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menencik_hastaligi nedir ve menencik_hastaligi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.