tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menfaat in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciceklik » gonul akıtmak » şerit » kilise canı » sulhcu » kazak comelmesi » sacıkılmak veya sacıatmak » orta şark » hint pamuğu » kıc atmak » marmara cırasıgibi yakmak veya » catışılmak » veren silâhıbu hedefe doğrult » bir iddianın gercekliğini inkâ » dikdortgensel » ikide bir veya ikide birde » artırılan bir manyetik alanın » calkanmak » ozek » gecmez akce » lu » sokulmek » siz » dunya kelâmıetmek » kuflenme » hevesine duşmek » muthiş » ozerkleştirme » teşhis etmek veya koymak » sacmalama » kırlangıc » copleme » illuzyonist » urunsuz » ozonur » zuğurt tesellisi » kız kacırmak » cift kanatlılar » ceyiz » cabuklaşma » ucucu » hukmî şahsiyet » gumruksuz » beklenmediği umulmadığıveya c » surmek » carpma » un » cift capraz denir » cimek » agrandisor »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.