tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menfaat in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coluk cocuğa karışmak » santim kacırmamak » ic guveyinden hâllice » hırcın » intac » sopa atmak veya cekmek » yağmur olsa kimsenin tarlasına » gozu kalmak » soylemseme » orospu bohcası » munşeat » bolme » okuler » değirmenin suyu nereden geliyo » ork » murekkep yalamış » kok boyası » munteşir » gorumsetme » ayırac » kup şeker » araplaşmak » kor kandil » goturu » komec » yat kulubu » bukmek » kopekleşme » abesle uğraşmak veya abesle iş » gecmek » kuresel » suzulme » gul gibi » catışılmak » rotuş » tuccarlaşma » cakış » tevessul etmek » mahallî secim » oğutulmek » duzeltici » tovbeler olsun tovbeler tovbes » gurcu » cop sepeti » ablakca » gecit » kilit kurek olmak » teşekkul etmek » iştahıacılmak » kalcalı »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.