tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menfaat in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oruş » cokel » duruma gelmek » cıkışmak » seslendirmek işi veya bicimi » u » mutezayit » bildirim odencesi » yuzer » bukuk » gelen birini karşılamaya cıkan » goruntu » ongorme » calınma » evrat cekmek » bahsi gecmek » ceki » olum tazminatı » mulâkat » fırtına kopmak veya patlamak » cok yanlıveya yonlu » biskuvi » yuzune kan gelmek » calpara » canakcı » fâni dunya » pirinc taneleri » imtizac » cenesini tutmak » suret almak veya cıkarmak » cuha » İnebolu kutuğu » arabistan defnesi » ruyasında gorse hayra yormamak » altta yok ustte yok » yuz binlik » avrupalılaşma » camaşır » fare deliğe sığmamış bir de k » tuvaletci » camaşır sabunu » teessus » gonlu razıolmamak » yeryuzu » guneybalığı » emmec » olusu kınalı » lokmasınıdokmek » taaccup etmek » ulkudaş »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.