tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menfaat in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc » zararına kazanc sağlamak » kıptî » nufus kaydı » goz onu » belâlar mubareği » dordul » davranmak saygıgostermek soz » cevrilme » parcalıbohca » kusturme » ahkâm yurutmek » yonelmek » afişci » soylenilmek » ozellikle » ici geniş » oturme » n n » ecza cantası » kotu » sutre » koşeleme » suslendirme » vikaye etmek sıyanet etmek » az cok » okse » oluşmuşmotorlu arac » oclenme » olur musun oldurur musun » etmek » mureccah » tu » ipek boceği » iktidardan duşmek » orulu olmak » ceşitli ogelerin perde aksesu » cokmek » cirkince » cakmak » comelmek » hizipcilik » duzensizlik » frenkleşmek » yorunge » gorgulu » opuş » ayıp etmek veya yapmak » bekcilik etmek » capraşmak »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.