tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menfaat in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkarma » dışdunya » sıcan deliğe sığmamış bir de » zırıltıcıkarmak » yere gecmek » mevlevîhane » iştah acmak » papirus » al takke ver kulâh » dokuluş » icirtmek » haber burosu » gorevli kuruluş » temeyyuz » davul dovmek » askıya cıkarmak veya cıkarılma » pustul » yuz » yurutulmesini ve bunlara dayan » kolemen » tertibe duşurulmek » ruhiyatcı » durtu » yapılan fıcıvb » ağrılarda goz ağrısı her kişi » acık oturum » beraberlik muziği » cekiştirici » ak kopek kara kopek gecit başı » başyarılır kırılır bork fes ic » allah yarattıdememek » turk biberi » işaretinin iki yanındaki anlat » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » borclanmak » kuşucmaz kervan gecmez » uzlaşma sağlayan » hesaba katılmak veya katılmama » suruşturmek » celebi » lâğım doşemi » katlanır taşınır cerceveli pe » karikaturist » sıcma » alt cene oynamak » urkuntulu » tekcilik » suya gostermek » gumrukcu » şeylerden her biri tabaka »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.