tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menfaat in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
corbacı » mızrak cuvala girmez sığmaz » yuze gulmek » sozsuz oyun » yandan carklı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ağaclı » capla » darulfunun » oru » habbesi kalmadıveya habbesi yo » tumen tumen » ikizkenar ucgen » calmak » gumruklu » etkinliğin buyuk olcude azaldı » su » zuyuf akce » kolektor » eskişehir taşı » utu » kopru başı » surrealist » cok sağlam dayanıklı sert » uydurukcu » carpan balığı » sozunun eri olmak » olmayan bağımsız hur » doşekli » tutsulemek » rolune cıkmak » bıcak sırtı » turuz otu » henuz » şovalyelik » cubukcu » mutereddit » sirkuler » comelme » uzun parca » rolântide durmak veya calışmak » yapılan cıkmaz yazıveya resim » bukun » el elden ustundur ta arşa kada » puskurmek » cak cek cak cek » kıraclaşmak » yuklenmek » dokumantasyon » gormemezlikten gelmek »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.