tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menfaat in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pacacılık » suzdurme » yontma taşdevri » kireclik » gonlu yaralı » birleşikgillerden kok sapları » arozoz » kavakcılık » opulmek » calıidi cırpıidi evim idi ya » vişne receli » biletcilik » bîcarelik » herifcioğlu » ağustos boceği » gonul okşamak » fekul » munasebetsiz » verilen liste » temerkuz etmek » soz sırası » hic değilse veya hic olmazsa » capraşık » şebekci » kaput gitmek veya olmak » ağzından baklayıcıkarmak » sırtına gecirmek » hur » organizmaların oluşturduğu bir » kuştuyu » cifteleşmek » eklemek karıştırmak ilâve et » guvelenme » cabası savaşım » meşhut suc » sonumlemek » kutuğe gecirmek » guven oylaması » kunhune varmak » kokenli » sonuclamak » cak » şarkuteri » cekimleme » yuzu yumuşak » mutalâa » var ol » yalancıcıkarmak » cakmak » boburlenme »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.