tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menfaat in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sarkıntılık etmek veya yapmak » yuzunu gormemek » kutleşme » baha bicmek » kuseğen » el cırpmak » murekkepli » bolumlerine konulan ağırlık » yuzey » elci » ciğleşmek » muhurculuk » gucu gucune » kurk » su icinde » caldırmak » elini belli etmek veya gosterm » corbalık » gormezlik » cıkılamak » gucu gucune yetmek veya yetmem » rahat doşeği » kakac » tasar cizim » kuşcu » muzakere » olu acı » malta taşı » kuşat » direksiyona gecmek » okelik » supurge » işi gucu bırakmak » kontak acmak » dert edinmek veya etmek » pacal » cubuk » mangal komuru » ulkucu » uyuşmazlık cıkmak » yuz etmek » cekine cekine » leyleğin yuvadan attığıyavru » namunasip » pb » aktore » yapma gubre » işine gelmek veya gelmemek » şeref kıt ası » ust guverte »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.