tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menfaat in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gayrimunasip » alcıcı » musaade etmek veya buyurmak » fitci » buk » bocekli » cile cekmek » tadıgitmek veya kacmak » goğus » unsuz ikizleşmesi » gelgecci » kotuluk » amperolcer » secmek » hıfza calışmak » asansor boşluğu » cicek gibi » yuze gulucu » borcluluk dengesi » yaşam oykusu » ici yağbağlamak » gomec » gozlemek » mulkiye memuru » ulaşabilen yatay uzaklık » gonlune dokunmak » şupheye kapılmak » yanına bırakmamak veya komamak » duru » yanal yuzey » dilli duduk etmek » havanda su dovmek » okyanus cukuru » oh olsun » dayanamamak » dol ayı » ateşcıkmak » tecavuzkâr » mustafi » tarafından arabacıicin armağan » bolumlemek » gonlu kırılmak » hesap vermek veya hesabınıverm » nonfiguratif » arabanın on tekerleği nereden » elimi sallasam ellisi başımıs » doğru acı » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » bicimde anlatılması edebikelâ » deveci ile goruşen kapısınıyuk »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.