tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menfaat in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
enfrastruktur » tostculuk » estek kostek » kendinden gecmek » durbunun tersiyle bakmak » kapana duşmek girmek kısılmak » kulâh takmak » gok » onlenme » gumuşuleşmek » canak » allah hakkıicin » sunger » ismi cıkmak » cirkef » yaban gulu » kok » ice kapanıklık » humayun » onun icin » oğreticilik » kalan mal ve paradan paylarına » formul » ustelik » govel » yanık ruzgâr » ucuşmak » parca » butunu » ucmak » cargâh » kulube » hukme varmak » bugunden yarına » orumce » ziyafeti cekmek » gunlerden bir gun » kopek » yurukluk » mucellithane » dilmaclık » kıyıda koşede » uzunlamasına acılan oyuk » otumlu » kubik » ruyasında gorse hayra yormamak » guneydoğu » okuz » suyu getiren de bir testiyi k » bol kepce »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.