tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menfaat in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumuşlenmek » soğutgiller » gosterisi » armatorluk » şolen » ad cektirmek » konsolitci » coraklaşma » mo » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » ari dil » sutkardeş » gozu goz değil » korleşmek » akşam guneşi » dortlu » delikli taştekne » yeni gineli » dalga gecmek » uzun lâfın veya sozun kısası » sunnetcilik » kopru başınıveya kopru başları » kucuk terim » konsensus » başyarılır kırılır bork fes ic » sıralıcumle » cekicilik » cakırcılık » mustahdem » gozu kaymak veya kacmak » kalan mal ve paradan paylarına » sacıp savurmak » murteci » sonuclanma » ulûhiyet » koşek » guneşleme » balık corbası » cağanoz » elinde buyumek » koturumleşmek » zumrut gibi » cekirdeksiz » gercek kişi » hizmetci » soz misali » kufur » cultarı » eli ayağıolmak » kuzguna yavrusu şahin veya ank »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.