tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menfaat in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utu makinesi » uşuntu etmek » ney uflemek veya ufurmek » gulculuk » kırcıl » kızılyoruk » acısoylemek » olur şey veya olur değil » minor » bilinc kaybı » at binicisine gore kişner » tespit etmek » denetci » tepesinden veya başından kayna » kuflu » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » meydana duşmek » kara surmek » kulhan » pozitif goruntu » horoz evlenir tavuk tellenir » murekkepci » su kacırmak » buyuk abdest » katıve cıkıntılıorgan » acıklık » cıkmak » almanlaşma » bahaîlik » cemkirmek » i İ » inhisara almak veya inhisarına » ozdeş » kem gozle bakmak » kacırmak » bukturme » yontem » sozu cevirmek » capkımak » uzaktan işitilecek nitelikte s » film muziği » donum noktası » canıağzına veya boğazına gelme » doğmek » yeise burunmek » iceriden evlenmek » elinden cıkmak » koltukcu » surşarj » haybeye kurek cekmek »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.