tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menfaat in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sel goturmek » reflektor » capraşıklık » golgeli » duzelti » gosterişlilik » yazıya dokmek » caycılık » talip cıkmak veya talibi cıkma » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » mutekellim » kopoğluluk » metal parca » gunucu » henuz » gozlerini kan burumek » tık » fikir işcisi » carka » aile bahcesi » tenisci » keciboynuzu » eksi uc » catallanma » yer tutmak veya tutmamak » uzunlamasına acılan oyuk » camcak » veya ağzının icine bakmak » yastağac » ayıyuruyuşu » lugol » cinli » polonez » rutbe » cay vermek » kabuğuna cekilmek » ozengenlik » hacivat » kuflenmek » işgostermek » yıldızıduşuk » cap » ısıtıp ısıtıp onune koymak » halk muziği » yoğurtculuk » bey veya paşa gibi yaşamak » dalgıc tupu » cunha » zurriyet »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.