tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menfaat in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ickicilik » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » alıal moru mor » prospektus » buruşukca » cicek yaprağı » allah yuru ya kulum demiş » burnu buyuk » reflektor » hukum vermek » ictenlikle » temayul » elektrik supurgesi » portor » hot » donemec » rotuş » tuylu » yalvaclık » şebekci » dorduz » ici pır pır etmek » cağa » guruh » başcavuş astsubay başcavuş » durdurmak » yuregir » faaliyete gecmek » hic değilse veya hic olmazsa » başından aşağıkaynar sular dok » can can » sahil cizgisi » ictima etmek » kabine duşmek » namutenahilik » yayla cayırı » luzumsuzluk » normal vucut sıcaklığı icinde » ceşni tutmak » aclıktan gozu veya gozleri kar » arlıarından huysuz huyundan v » celek » naturalizm » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » corak » kacakcı » inhisara almak veya inhisarına » tedahulde kalmak » hayvan derisi » allah hakkıicin »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.