tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menfaat in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıvanclı » gelgec » canlılara yaşama ortamısağlaya » toprak cekmek » duşeylik » gozunu oymak » cıkarmak » butun » oz oğrenimli » seramikcilik » avcunun icinde tutmak » icindeki en kucuk birlik » kıyafet duşkunu » mubaşeret » yonelik » luzum yok » gulleci » kum colu » guvendiği dağlara kar yağmak v » kotuluk etmek veya yapmak » tuy dikmek » bicim birimi » trampetci » cıt cıkarmamak » tuzla buz veya tuz buz olmak » duzenleyen ve genel olarak ilg » cırılcıplak » kuşucuşu » durtmek » tevettur » gun doğmak » fizik otesi » uzun yol şoforu » duzelmek » it urur kervan yurur » uc » etmek » numayiş » yurutmek » yurttaşlık hukuku » odenme » carşıekmeği » deli gomleği » catışmak » ecen » muhtac olmak » olu » boşdonmek » otomatiğe almak veya bağlamak » cokelme »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.