tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için menfaat in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuvarlakca olan tac yaprağı » ele gune karşı » cıban işlemek » sm » deniz ordeği » elinin koru » sap doner keser doner gun ge » mustear » yuzgec ayaklılar » manikurculuk » endustriyalizm » buyukluk » goz gozu gormemek » paratuberkuloz » yıkmak amacıyla cekmek » dalkavukca » eli boğrunde » sağlayan parca » cıkrıkcın » ac » germanist » oluş » teşekkul » fırıldak yapan veya satan kims » tutun » başınıkaşımaya vakti olmamak v » kamburu cıkmak » koylu » mesafe bırakmak veya koymak » setlic » kemane cekme » xviii yuzyıl sonunda başlayan » harbiyeli » dolgun ucret » dokturmek » si » murettep » temas etmek veya biriyle temas » tepeden tırnağa suzmek » folk muziği » kosele » vus at » teamul » cekmek » uzaktan bakmak veya seyirci ka » arısutu » gudumluluk » cubukluk » geciştirilme » z »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.