tdk sözlük TDK Sözlük

 

menfaat in eş anlamlısı

menfaat in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • menfaat in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz menfaat in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük menfaat in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sarih mef ul » başıbelâya girmek veya uğramak » gecit vermek » yakasına asılmak veya yapışmak » kuskus corbası » kandil gunu » estek kostek » gok guvercin » uzay kapsulu » duğun salonu » alufte » mubadele » cabucak » okultizm » dibi gorunmek » yalancıod ağacı » takarrup » icindeki en kucuk birlik » biz kırk kişiyiz birbirimizi » talihine kusmek » cızıktırmak » sebayudu » formuler » parca » pay cıkarmak » etkin oğretim » yalancışohret » sozsuz calınan parca » fizikci » kukurt ciceği » hukum surmek » carliston marka kereste » cimlenmek » guzel » tekefful etmek » yureği parlamak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » cıkışmak » tunc » yengec donencesi » kuşum » ocakcı » bicim » tevarus » cark » bir daha yuzune bakmamak » arnavutluk » yarıunlu » kucuk burjuva »

menfaat_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve menfaat_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. menfaat_in_eş_anlamlısı nedir ve menfaat_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.