tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhamet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suvarilik » kecelenmek » dağınık gozenek » ackılanmak » universiteli » ozlu » cimentolanmak » gozetim » kuşgibi ucup gitmek » tarh etmek » basınclı » oz » gormemiş » fazla gelmek veya gitmek kacm » kopurme » kacık oz » alcılanmak » tuketmek » ic deri » catı » cocuk yapmak » leton dili » hanefîlik » nakliyatcılık » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » cakıştırmak » goğus hastalığı » kacınganlık » soru cumlesi » alcaklaşma » golet » maca » olumlu dunya » ucuşma » şeref tribunu » dişcıkarmak » cocuk bakıcı » ucuk » yuzukoyun » bicmek » petek goz » munavebe ile » berber cırağı » hasanpaşa koftesi » beylik soz » cisemek » yalın bicimli sanatınıbenimsey » ağac » rantcılık » icecek »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.