tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canak » capulacı » canıgonulden veya canıyurekten » ucurmak » naturel » parca » cop sepeti » cığralık » butunletmek » bazen doğrudan doğruya yere da » cıkak » acığa vurmak » mustahak » vererek yansıtma yoluyla oynat » evvelâ can sonra canan » karışım » sahabetci » ağac yaşiken eğilir » orumcek » eski cağ » bucurleşme » koyun can derdinde kasap yağd » ters yuz ters yuzune cevirmek » duşunce ozgurluğu » goz pınarı » soz kesmek » gum gum etmek » cıtırdamak » muzikal » yumurtadan daha dun cıkmış » icin kullanılır » suzmek » zahmet etmek zahmete girmek ve » esprituel » tanesi » ozbek pilâvı » gun almak » alufte » hucreler arası » husnukuruntu » venezuelâlı » başlıkcı » işguder » inkisar etmek veya inkisarda b » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » dunyayıtutmak » cimdiklemek » ici icini yemek » hayrette veya hayretler icinde » cingene palamudu »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.