tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yon » gurlek » gobek dansı » gorkemli » İcra ve İflâs hukuku » yayılmasınısağlayan cihaz » ucayak » carpıntılı » kucuk tovbe ayı » ortulme » bakrac » calpara » ureticilik » allah bir » sozunu kesmek » balık kavağa cıkınca » yamcısız » selâmunkavlen » parşomen kâğıdı » duzenleme » elektrik ureteci » yaşam bicimi » guveni olmak » şikâyetcilik » fakulteli » takdim edilmek veya olunmak » kıt a » halel getirmek veya getirmemek » ic » mıhsıctı » hazır bulunmak veya olmak » duşurmek » sacılma » kur asıolmak » ucretli » icini dokmek » fırtına kopmak veya patlamak » pacoz » bayram etmek veya yapmak » karaağacgiller » ucar » pirinc » endişeye duşmek » bezekci » torelsiz » ekmek carpsın » boğure boğure » ceşitlenme » gununu gormek » formul »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.