tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhamet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hareketin yeniden kurulmasıyla » yapma » gelini ata bindirmişler ya na » fuzen » carpıklaşma » citlemek » sacılıp dokulmek » sutsuz » kutuk gibi » sığırtmac » cok guzel kadın » bulunan bolum kafa ser » olumsu » culu duzmek veya duzeltmek » kabak cekirdeği » metre kup » in misin cin misin » tekâmul » goruşturulme » boynuz cekmek » zamane cocuğu » kaşık calımı » sıcramak » nobetcilik » doktor doktor dolaşmak veya ge » durtmek » ac doyurmak » hint bademi » iraklaşmak » calmac » riyazet diyet rejim » tadata cıkmak » cokelme » caylaklık » ozur dilemek » el gun » ter dokmek » carkcı » mantıkca » ki » muşkilât cıkarmak » cilekeşlik » duğum » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » cekyat » il » kul etmek » altın suyuna batırılmışolan » yazıcevrimi » mustelzim »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.