tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonmek » kopeksiz koye veya suruye kurt » cicek aşısı » al gulum ver gulum » haric » gecek » teselsul » buyuk » lokleme » canlısı » gonullenme » ciğit » cengel ceneliler » ada cayı » mumeyyiz » partoner » icine sıcmak » bolme » ahbap cıkmak » solpumek » barut fıcısıgibi » kargılık » ekmekci » numayişci » kocboynuzu » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » havalara ucmak » olur şey veya olur değil » gorecilik » ceteleştirme » sumerolog » sektor » cayırlama » cokbilmişlik » kirec » hanya » zihin acıklığı » subut bulmak » olcumlemek » dışacı » lâstikci » kalabalıkca » batakcı » kırgız » oğle vakti » tam acı » gorenekli » yururluk » nobet calmak » catal kuyruk »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.