tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muptelâ olmak » goyunmek » buyuk elcilik » sıra savmak veya sırasınısavma » yıldız gunu » kuluckaya oturmak veya yatmak » duşunceli » kacırmak » ucuklaşma » ek » ihtiyac » panturanizm » cizicilik » donuşturucu » kalensove » yuksek tahsil » elinden kan cıkmak » sutculuk » miş » sungu » gul » bolumunden her biri sezon » kalıpcılık » calkalanma » kor capa » cok tanrıcılık » rehavet cokmek veya basmak » kupeşte » gecmek » er » demirperde » eğimolcer » hot demek » afrikalı » ictima » oruc bozmak » yaradana kurban olayım » surnaturalist » turlu şeylerden yaptıklarıve t » nufus yoğunluğu » kotumserleşme » tahtalıguvercin » cetinlik » beşikortusu » gunsuler » bulunan iki dairesinden her bi » icin icin gulmek veya gulumsem » lokoplâst » bir el bir eli yıkar iki el b » copcatan »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.