tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhamet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
veya dokunmuşpamuktan yapılan » ucluk » eşekce » goğusleme » acısınıcıkarmak » guve » ayca » on soruşturma » bal ozu bezi » karfice » baryum sulfat » coplu » kok » basketci » olmez » cekememezlik » eline yuzune bulaştırmak » puskurmek » inmek » duşuruş » balık corbası » cubuklu » mal da yalan mulk de yalan va » capacul » gok doğan » boluş » muzakere etmek veya yapmak » tenevvur etmek » hopurtu » sun î tahta » buyulu » allah eksik etmesin » zuppeleştirme » adam adama savunma » ic dunya » kadayıfcılık » ongoru » kabine cekilmek » catra patra » toplu olarak oğretimin yapıldı » duşuncesini acmak » cimentolatmak » t t » gosterme parmağı » gondermek » acık hava sineması » borcluya yazdığıbildiri » mutereddit » şer î » veya bu anlamda birleşik isim »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.