tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhamet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosterişli » ic evlilik » vadesi gelmek veya yetmek » tebelluğ » koşe demiri » sektor » bir araya getirilerek divan du » guzel » alkışcı » yuruk semaî » cay kenarında kuyu kazmak » asıl nusha » gecirtme » torpuleme » cekme » bilinclilik » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » bilinc akışı » unvanlarının başına getirilir » nobetci » uzum salkımı » surum surum surunmek » pence » iki cami arasında kalmışbeynam » major » yonelim » yetki kanunu » sırtında veya arkasında yumurt » uretici alan » duzulme » oge » soz gosterisi » unleme » bizlengic » teşerruf » senyor » allah acısınıunutturmasın » comezlik » donenmek » gonencli » uzlaşma sağlayan » musamere » elden gel » iyi kotu » kıvanc » oznelci » cıkarmak » tanrı ya şukur » orakcı » ınc inc unc unc »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.