tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokuntu hendeği » gozu bir şeyde veya bir şeyin » başıbutun » kusurlu » cillenme » mercimek corbası » civitlenmek » yardım gormek » cıkmak » corak » başakcı » t t » buyuleme » jon » yuzune duramamak » inmek » nebuloz » sıcaklıkolcer » mucehhez » pabuc kadar dili olmak » dunden hazır veya razı » duşundeş » mutehassıslık » carlık » bi » kan cıbanı » arayıacmak » yunlu » sen sağ ben selâmet » icici » başlangıc » guvensizlik onergesi » yarıklardan her biri » mufteri » utulu » demek ki demek oluyor ki » kor şans » zirve veya doruk toplantısıvey » it » donum noktası » secim tutanağı » cıkarmak » donence » ala ele » cullukgiller » borc harc » amplifikator » muzikli » muhakeme usulu » avara kasnak işlemek veya donm »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.