tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cunku » supurgelik » koyuvermek » aracılığıyla duymak değmek e » cobandeğneği » uclu » kasavet cekmek » gunlerden bir gun » etut » uzun lâfın veya sozun kısası » dort koşe » gok eşleği » bir gozeliler » bir koşeye koymak » uzerine » nuktedan » hur » acıciğdem » uruguaylı » ikametgâh ilmuhaberi » acım » carşaflanmak » mef ul » aclık cekmek » sozu sohbeti yerinde » gecmişi kandilli » catra patra » koceklik » yavaşca yavaşca » muessir » karesel bolge » ulac » olcu » ongorulme » koskelmek » soz » ecel teri dokmek » gun doğusu » jenerator » cirişli » goz dişi » calmadan oynamak » duz yuzeylerden her biri » camurlukculuk » elektrikli basac » capkınlaşmak » toparlakca » pic » duzensiz » iki buklum olmak »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.