tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
babaîlik » suzulmek » sansurleme » arakcılık » corbalık » canak » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » cay vermek » mazur gormek » boce » cok karılılık » nar ciceği » gok cismi » ku » kır bekcisi » yoresel » cakılı » yorunge » suvari » gormediğe donmek veya gormemiş » akcopleme » gobek bağlamak veya salıvermek » vidanjor » guzellik » satılığa cıkarmak » alcalmak » ustune olmamak » linumusitatissimum » pislik boceği » gecmek » cangal » cıkarmak » cozmek » buyutmek » gluten » hazırlık gormek » goz nuru » kecelemek » kornişci » bukum » sapınc » ıt it ut ut » afgan » urun » cehennemin bucağıveya dibi » cın cın otmek » yuzme » celik yelek » ici ısınmak » gozunun onunde olmak »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.