tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhamet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozleşmek » fitcilik » hoşgorusuzluk » uscu » ozenilmek » kuremsi » ağır arac » goturu tur » nd » sungerci » diline dolamak virt etmek veya » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » oltu kebabı » porcus babyrussa » gudum » al bayrak veya sancak » naturist » bicimsizlik » yukleyici » yuklenmek » duello » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » goluk » tatarca » sefa surmek » haybeye kurek cekmek » puan almak veya kazanmak » ay » oz » calışma » ortaya surulmek » gozunu kan burumek » genclik » sulfatlanma » işbaşında eğitim gormek veya y » veya orulen dikey duzlem » mel unca » dokuntu » guzel duyu » otturme » ici kapanmak » orumcek bağlamak » kalmak » ruh otesi » cık cik cuk cuk » ici gecmek » gorup gozetmek » karagozculuk » beyaz rus » sarılgan govde »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.