tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhamet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kosnu » başlangıc noktası » traktor » tek cekirdekli » ve katımadde » cezaya carptırmak » yulunme » suzgu » dollenmesiz ureme » duz yuzeylerden her biri » dunyaya gozlerini kapamak veya » ictepi » rukun » cene calmak » oncesi donem » sepet havasıcalmak » boşcıkmak » cevirmek » melul » gelinlikci » yuruyuş » eğitim donemi » kur an veya ekmek carpsın » rustik » tunc » gubrelenme » sulfatlanma » oflicinalis » cekmek » gecenlerde » jole » buz ustune yazıyazmak » civilenme » alt ust etmek » komurcu » ruyalarına girmek » allah son gurluğu versin » kalsiyum klorur » birinci gelmek veya cıkmak » polemikci » duzen » kulakcık » yucelme » tropikal bolge » vakit gecirmek » kese ciceği » bukulmek » nur yuzlu » gul » demirperde »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.