tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carşılı » dumen evi » duşkun olma durumu iptilâ » ağız aramak veya yoklamak » olu helvası » cozundurme » butun » guven beslemek » cozumlenmek » ustume iyilik sağlık ustune u » gulumseme » ekmekci » urkek » neon tupu » spekulâtif » kacıklık » parca parca » tunc kafiye » cevre » cezasınıcekmek » tekduzelik » murtekip » distributorluk » ağac oyma » ust deri altı » olum sukûtu cokmek » gun batımı » cerviş » yoluna cıkmak » dağa cıkmak » doviz kacırmak » coban » ak ek » icini sarmak » cizmek » super star » seramikci » sarkac » kirecleşme » allah hakkıicin » tecessus » suregelen » uc » icin icin gulmek veya gulumsem » ağırlık basmak veya cokmek » elle tutulacak tarafıyanı kalm » catık cehre » obek obek » hayrete veya hayretlere duşmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.