tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
keciler » ayağına uşenmemek » gerceğin doğaya uygun bicimde » sonradan gormuş » corapcılık » unvanı » coğullaştırma » lutfeyleme » musaade etmek veya buyurmak » cer cop » ulkeler arası » ucuc boceği » can can » kuflenmek » cevrelenmiştahta ağırşak » cağırılma » bolumleme » gunduz feneri » onlukluk » muslukcu » oturu » paşa cayı » dilli duduk etmek » papara veya zılgıt yemek » cirozlaşmak » calma » arkasına duşmek veya takılmak » kaya orumceği » kusku » arasında den başka anlamıyl » renk olcme » gozden ırak olan gonulden de ı » buyuk elcilik » dun bir bugun iki » demec » icini bayıltmak veya kıymak » cimensiz » aracılığıyla duymak değmek e » gorecelik » kontrbascı » teşhis etmek veya koymak » cilingir » golleşme » secilme » bolut » sumsukleşme » cifteli » yakışık almak veya almamak » sırtcılık » umit uyanmak »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.