tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kursu » cirkinleşme » yakıt maddelerinin genel adı » ustune duşmek » yonetmek » susletme » n » icecek » ecel teri dokmek » tek secici » sepetcilik » orgutleme » şovalye » calıbulbulu » celik kalemi » cıplak maden » tumu cemiyet » elini surmemek » ucuz atlatmak veya kurtulmak » orospu boreği » acık oğretim » hucre bilimi » olcu vermek » bulunan bolum kafa ser » arnavut ciğeri » yapılan yığın » kahve dovucunun hınk deyicisi » celenk » carevic » bir koroğlu bir ayvaz » teessus » gibi şart niteliğinde olan bir » yukseklerde dolaşmak » ana kızına taht kurar kız bah » goz kamaştırmak » tm » guneşbanyosu » bohcalamak » duşukluk » koklu » tutun balığı » cirozlaşma » haclamak » suyu baştan veya başından kesm » luzum gormek veya gormemek » ne hâli varsa gorsun » kadayıfcı » catıklaşma » cığrış » cıktı »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.