tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakmak » rukun » gomulmek » kılıc » koftun » tazıya donmek » faydasınıgormek » mustesna » kacamak » dadacılık » sungu » donen kenarıcepecevre oluklu » tarikatcı » avşar » ikide bir veya ikide birde » mongolist » gullâbi » hesap vermek veya hesabınıverm » musvedde » gobeği catlamak » hangi akla hizmet ediyor » gunah » cekirdek kahve » bayat » tencere dibin kara seninki be » alt ust olmak » d » huryemez » şarkuteri » penceletme » hizipci » kucuk bitkilere verilen ortak » tanrıile şeytan arasında surek » dortluk » saltanatcı » goz goze gelmek » cenesini actırmak » viyaduk » turku soylemek » vurgun veya vurgunu vurmak » kafatascı » faydasınıgormek » copsuz » dogmacı dogmacılıkla ilgili » ihsanıhumayun » lugat » iki satır lâf etmek veya konuş » icinden kan gitmek » seckin sivrilmiş » cihanşumul »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.