tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozluk bilgisi » allah seni inandırsın » cakmağıolmayan » kor bağırsak » tekessur etmek » tumorleşme » can calmak » maddelerden oluşan varlığın he » koh » şohret sahibi » cengel atış » eğilimli ortu » kacamak » gozunde tutmek » muşkule » melul » seramikcilik » mineral » bugunku tavuk yarınki kazdan i » cekişmeli » yurek selânik » cırcır » muptelâ » donmek » corapcılık » fırıldak ciceği » kotuluk » dingo nun ahırı » câk câk olmak » badem gozlu » dovunme » ufakca » yoluna cıkmak » togolu » oz beslenme » izduşuren » teşrifatcı » kotu » sıcırganlık » elekci » gozu almamak » kostumcu » pacavra » sıcanımsılar » gudeleme » zurriyet » ici goturmemek » suzum suzum » oncu tiyatro » başıdonmek »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.