tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suclandırılmak » koyu koyu duşunmek » bordur » ozellikle » munadi » jeofizikci » ici gitmek » gorguculuk » dun » cıkmak » mutemayiz » gecit » turk aksağı » aşka duşmek » obek » tezata duşmek » ustune cevirmek » esrar cekmek » yıl donumu » izin cıkmak » cimentosuz » uzulmek » karantina suresi » beyni sıcramak » kullanılır » amentu » muzevirlik » gumruksuz » parşomen kâğıdı » durtmek » kok doğrayıcısı » yureği goturmemek » tuylendirmek » uyku basmak veya bastırmak » comleklemek » babıâli » urkekleşmek » hukûmeti kurmak » elini surmemek » gore » borulce » potasyum sulfat » aklınıcalmak » başmakcı » us » veya kazanc payıolarak belirli » hint safranı » cimlenme » teneke calmak » ihrac edilmek »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.