tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhamet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sumerolog » sovme » manikurlu » lugat » suc yukleme » cıvgar » yontma taşcağı » mulemma » mumanaat etmek » huccet » bir gun evvel » cene yarıştırma » alkışcı » luks » habbesi kalmadıveya habbesi yo » cıkartılma » arasındaki ekonomik ilişkilere » neme yonelim » uzun oyku » sandık duzmek » uşengec » fart furt farta furta etmek » ırz duşmanı » bir soy » uye aidatı » teneffus » itibar gormek » catladın mı » kimse » bir cift » ağzınımuhurlemek » taayyun etmek » gunun adamı » a e » icine atmak » akıcılık olceği » derisini yuzmek » bir cift soz » yaz donencesi » cevre » goğus tahtası » sumuksu » can can etmek otmek veya konuş » durtuşleme » muhabbet ciceğigiller » azrail » gordurmek » cuceleşmek » doş » yengec gibi »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.