tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşuzumu » ofke » sus » kılcıksız » bahce domatesi » suveyda » cevirmek » ozellik başkalık fark » yuzey » surgulemek » gittikce » dizleriini dovmek » gecirmek » yureği carpmak » santra cizgisi » tarihsel ozdekci » acığıcıkmak » gudumluluk » gluten » işbilenin kılıc kuşananın » sureksiz » bicim » altın anahtar her kapıyıacar » bilincli » yenicerilik » mumasil » cırcırlama » cakır cukur » acmak » sacak kok » basınc » dugâh » eli boğrunde veya koynunda kal » ciklet » yuzu ak » sert bir durum almak katılaşm » fuzen » turkuleme » tuzel kişilik » kabul kabul etme » icapcı » duz » isyan bayrağınıacmak » acık vermek » lâfınıveya lâfınızı balla kest » ustune cevirmek » suc yukleme » duşeyazmak » ayyuka cıkmak » mulhak butce »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.