tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhamet eş anlamlısı

merhamet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhamet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhamet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhamet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kol kanat olmak veya germek » dayak cennetten cıkmıştır » dekartcılık » gozaltı » pacalarıveya kolları sıvamak » iti oldurene surukletirler » geleceği varsa goreceği de va » tekefful » sırtından cıkarmak » civi gibi » curcur » peşinden yurumek » anser » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » ayağına cabuk » samanlıgubre » sacıbitmedik yetim » kopru kurmak » cokmek » goruş » fiske fiske kabarmak veya olma » soylemesi ayıp » camaşırcı » kirli cıkı » flâman » karnızil calmak » carpmak » mutevellit » yerin dibine gecmek batmak vey » yon eki » omur surmek » acıktan para kazanmak » suzgec » teklif tekelluf » cığrış » doğaustuculuk » f f » cakırcılık » turum » partoner » golcul » tuğra cekmek » muzevirlik etmek » devlet duşkunu » belcikalı » karikaturize etmek » araştırma gorevlisi » kilitsiz kureksiz » buğemek » yuksek »

merhamet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve merhamet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhamet_eş_anlamlısı nedir ve merhamet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.