tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkarma » meydancı avlu bahce gibi yerl » uslamlama » kazak » cepcevre » girit kekiği » sırasına gecmek » dârıfulful » kacınma » iğneli soz » ickiyi bırakmak » murtet » on » gozune girmek » gocme » fizik otesi » formul » buzulmek » cizginme » sanayi bolgesi » gulgiller » calıştırıcılık » evrak cantası » cokculuk » kamcıcalmak veya vurmak » cıldır cıldır » ici dışına cıkmak » lak lek » yukseltmek » guclendirilme » tropikal bolge » buğusu ustunde » yoneylem araştırması » kepce » teneffus » cenesini bağlamak » ac gozlu » ezip buzmek » cekilmek » sumbule » talaşboreği » ipekci » kokten surme » paramparca olmak » ellerin dert gormesin » benekli kopek balığı » alınır ve başına bir ya geti » cıtlatmak » revac bulmak » nakliyatcılık »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.