tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icli dışlıolmak » gecgec » cekirdek » buyuk balık kucuk balığıyutar » suru suru » sondurulmek » ayrık kume » okuzgozu » sırasına getirmek veya sırasın » duzletmek » yağmurdan kacarken doluya tutu » peşine duşmek veya gitmek » kotek yemek » kuremek » dodurga » cıldırtmak » metal parca » sokuk dikmek » tarihsel ozdekcilik » yuzuk takmak » sırasına gecmek » alcıya almak veya koymak » mirascı » el ayak veya el etek cekilmek » bağırışcağırış » bicimini alır hidrojenle oksi » ictenlikle » bildik cıkmak » silindir prizma vb bicimindek » oncu » şupheye kapılmak » duzmek » tenafur » goz onunde tutmak veya bulundu » gozden uzak tutmak » maatteessuf » iki dirhem bir cekirdek » sırasıduşmek » puturlenmek » acık bilet » akımınısağlama işlemi » burunme » guc » cığır » mubahase » buyucek » vucuda getirmek » bilincli » duğmek » işi uc nalla bir ata kaldı »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.