tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inci ciceği » sezu » dort yol » eline yuzune bulaştırmak » darıunundan baklava incir ağa » guven » ic su » ceşmibulbul » cırcıl » cozum » her işin her şeyin başısağlık » goğus kovuğu » cekmek » yon vermek » her tur gosteri yapmaya uygun » jenerator » rolune cıkmak » parfumeri » ortalığıkırıp gecirmek » parcalıbohca gibi » cıkmak » gunu birliğine » dert dokmek » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » ipci » tutturmek » catı » kultursuz » elden ne gelir » fin hamamı » seciciler kurulu » tat » papirus » goz ile hedef arasında aynıciz » yonetmek » tahkimat elemanlarıustune veya » pencuse » dozunu kacırmak veya dozu kacm » guclu » ozetlenmek » fermejup » yetişen bir ağaccık corylus av » taksit odemek veya taksit verm » gormemiş » geciş » camaşır » m m » dere tepe duz gitmek » ciğ » ic ek »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.