tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calmac » yureği dar » hucum » musluman mahallesinde salyango » imanıyok kısa soyleyişle » makro » istencsiz » donuşturulme » terbiyeli kofte » odevlendirilme » olmez cicek » kopeğin ağzına kemik atmak » guvenmek » gon » fertik cekmek veya fertiği kır » duz yuzeylerden her biri » kan dokmek » depremcizer » ayağıveya ayakları suya ermek » secme suresi » meş ale » mubeyyiz » mek » a a » uygulama » guc » horasanlı » takti i » takaddum » tabiatustuculuk » ayağıuzengide » ozumsenme » artırılan bir manyetik alanın » kırcıl » işin icinden cıkmak veya sıyrı » dort kaşlı » celişmek » ortaklaşa alışkanlıkların tut » figuratif » duzenleşim » mulâyimlik » yuz sabunu » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » bolunmez » yanardoner » calmak » tuplu » yuk » yeni eflâtuncu » kok sokturmek »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.