tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aliyyulâlâ » munasebetiyle » yurek ağrısı » uzerine gelen duvar ağırlıklar » kerteriz almak veya etmek » gun » şansıdonmek » kubik » mutalâa » tunclaştırmak » teslim bayrağıcekmek » yel ufurdu sel veya su goturd » her dem taze olmak » Şafiî kopeği gibi titremek » acınmak » sondurulmesine yardım eden kim » surmek » zaman tuneli » cehennem kutuğu » ozgu » bey veya paşa gibi yaşamak » kafayıyere vurmak » bire vermek » fuzyometre » celikleştirmek » cingene cergesi » mujdeleme » telefon etmek veya acmak » cılgınlaşma » gumrukleme » atolye resmi » uc budak » secik » acımlanma » durumuna gelmesi gerilme karş » yahudi takvimi » iyilikcilik » ustune gecirmek » yazboz tahtasına cevirmek » kunye » cepellilik » cağanoz gibi » duden » carıklık » ozelliklerin tumu » kalcalı » gecerletmek » eteğindeki taşıdokmek » trompetci » sac boreği »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.