tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karga yuruyuşu » yuzey veya cizgi kaide » ortopedi uzmanı » icin » kaya orumceği » capraşmak » cocuk oyuncağı » orgusuz » mutedeyyin » tecessum » navcağan » şilepcilik » yalcın » sacıp savurmak » soz goturmez » arlıarından huysuz huyundan v » anlayış mutealiye transandan » inhibitor » rumluk » soylemsemek » hukumler ve izlenecek yollar » cıkıntılarıolan organ » ele gecmek » guğum » acık tribun » başakcı » armatur » namutenahilik » curuk boya » usanclık getirmek » ozel hayat » huruc » bitişik canak yapraklılar » sansurleme » acığa vurmak » başına balta kesilmek veya olm » yedi iklim dort bucak » icin » icilme » icinden gulmek » hayvan derisi » oportunizm » ağaclandırılmak » azerbaycanlı » hopurtulu » tagayyur etmek » ahzuita » suzuk » cipilti » canınıcıkarmak »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.