tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
korelme » hur teşebbus » tam adamınıbulmak veya tam ada » ickili » acıolcum » halkcılık » cilenti » cat pat » kenarda koşede » ortak mulkiyet » kulucka donemi » puskuruk » kemence » hoşgorusuzluk » yer ustu » duşmek » uzerine bir iki guneşdoğmak » belirlenen durum » can cıkmayınca veya cıkmadan h » kundakcılık » mobilya yapan veya satan kimse » elci » ozellik başkalık fark » kurutac » gozu pek » boğazında duğumlenmek » karaya duşmek » mucize gostermek » kurama » ulûhiyet » acmak » kilus » borcsuz harcsız » figurlu » olum sukûtu cokmek » sert bir durum almak katılaşm » gozetime almak » sacıuzun aklıkısa » umera » tevekkul etmek » calımlayış » cocuk gibi sevinmek » eteğine yapışmak veya sığınmak » cemberli » cok karılılık » calvincilik » ozellik başkalık ayrım » yumuşak ince kâğıt » varoluşculuk » karşıtı »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.