tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catlamak » aşcılık » govde » supurmek » giysisi » gerec » asal sayılar » mustahak » bulutcuk » parmağınıaramak birinin parmağ » oturuklu » yuzunu yere getirmek » kukurtsuz » kuşgibi ucup gitmek » ag » cıkmak » kafasıcalışmak » bildik cıkmak » hukmolunma » mubaşir » kese ciceği » civilenmek » centiklenme » ciftlenme » seckinlik » oruclu » top atmak veya topu atmak » pic etmek » ağına duşurmek » yuksunmek » cakma » tur » gocertmek » başın ağrıması başta oluşan r » bilim kolu morfoloji » gormemişlik » uc aylık » gecti bor un pazarı sur eşeği » munferit » posteki saydırmak » dol yatağı » commek » sarkaclama » yururluk » elden gel » cağacmak » dunya » canına duşkun » teneffus » cehre »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.