tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulte » mufit » yeniceri ocağı » ders ici » kalbini calmak » barca » goruntuluk » kotucul » sansurlenmek » cuzamlı » muteaffin » gık dememek veya gıkıcıkmamak » ayağıveya ayakları dolaşmak » dunden olmuş » kecelenmek » yuzmek » husnukabul » kulfetli » uzumcu » ors » vur abalıya » ucuk » sokağa veya sokaklara duşmek » şişe cekmek veya vurmak » gomme dolap » koprucu » selâmunkavlen » kepce gibi » carpıcı » yalanıcıkmak » ceviklik » multeci » ortak yuklem » gubrelenme » tecavuz etmek » ateşciceği » kâğıdından değişik olanınıbulm » gudelemek » cırcır boceği » cekmeli » şeytanın bacağınıveya ayağını » urkmek » grek » borkenek » ustune varmak » gobeği duşmek » oru » hunnapgiller » kalcalı » cıkmaklık »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.