tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
formule » cevirtmek » ictenlikle » coban kebabı » duşunme » duruluş » kostek » ciğneyiş » deniz culluğu » kampcı » esir duşmek » surerlik » of cekmek » copcatan » kor nişancılık » inada binmek veya bindirmek » basmak » paraşutculuk » oz » recine yağı » soz almak » gıcırıbukme » guz noktası » sel gibi akmak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gorev » gunah benden gitti veya gitsin » başaşağıduşmek » ağzınıkapamak veya kilitlemek » ucurum » gozu korkmak » turşusu cıkmak » cıngır cıngır » cilekcilik » percinleştirme » gozlerinin ici gulmek » cığırından cıkmak » uc birlik kuralı » goru » cıktı » radyator » cağlar » borusu otmek » bilincsizce yapılan işve etkin » goz hapsi » kampana calmak » aklınıbaşına almak veya toplam » yerleşim yerinden başka bir ye » say beni sayayım seni » guzelleştirme »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.