tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cl » fil yuruyuşu » gozuyle bakmak » muzikhol » doğaclamak » punduna getirmek veya pundunu » muhtac » odevlendirilme » tumlemek » cozum » pencik » teseyyup » kumes » romanoloji » kırıp gecirmek » makine veya bir kuruluşu plân » su kesmek veya su kesilmek » calgın » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » gorup goreceği rahmet bu » ışınımolcer » kokten surme » olum dirim » entelektualizm » yazı » gordurmek » gok adası » bukme » corak » gumuşsuz » kulupler arası » ligden duşmek » esmayıhusnâ » goksel » buyuk soz soylemek » kor » bir cırpıda » koy koruculuğu » acık olmak » yaptıklarıgosteri » ozgu » her tur gosteri yapmaya uygun » mufredat programı » dosta duşmana karşı » adı » ağzının tadınıkacırmak » istihrac » moskof toprağı » kufecilik » deliye her gun bayram »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.