tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozyaşıbezleri » toskurmek » tenturdiyot » sun î gubre » ağac minesi » cat pat » ne mal olduğunu bilmek veya an » kayınco » uşuşmek » cuvalcılık » surmelemek » canlılara yaşama ortamısağlaya » onune dikilmek » mızıkcı » kriz gecirmek » cıkmaz » candı » cıkmak » sızın sizin » haber burosu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gam cekmek » milletce » murettebat » hamursuz bayramı » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » sut dişi » mustahdem » icine kurt duşmek » mozaikci » icini yakmak » kabak cekirdeği » utusu uzerinde » yazdığıad veya işaret » nesneler icin guclu zorlayıcı » mor renkte lâden bitkisinin bi » donu » gozunde tutmek » oc » golge » surumsuzluk » ozumleme dokusu » dovdurme » kacakcılık » hacet gormek » cehennem kutuğu » guluncleşme » el mi yaman bey mi yaman el ya » yeri var » gazolcer »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.