tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surcme » alıcıyonetmeni » cizginmek » haraccı » celik » nifakcı » aleyhe donmek » capak » dunya malı » oncel duzen » subjektif » kurtluca yer palamudu » kuyu acmak » aletler butunu » calışma hayatı » cokuntu » goz kamaştırıcı » anahtar yapan satan veya onar » su duzeyi » cecence » ici gecmek » yengecvari » zucaciye » gumletme » sağakce » sucluluk duygusu » gozu olmamak » tostculuk » ne imiş » bant yapan kimse » gozuyle tartmak » yoluna cıkmak » seckin » işin icinden cıkmak veya sıyrı » koleleştirme » citlemek » kendini gostermek » eski dunya » cuda » odenekli » murettip » altın kupu » calmac » e hâli » cinke » kafdağı » istihrac etmek » başmudurluk » ilâcsız » gomlek »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.