tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pabuc » doşemecilik » yuklu » umit » guvenilirlik » run » akıl akıl gel cengele takıl » can cumleden aziz » cur etli » koşe » acılmak » cimlenmek » kendi kendine gelin guvey olma » iyi yurekli » buyukayı » hayvan derisi » yapılan fıcıvb » ozbek pilâvı » capaklanma » ciğleşme » ağzının kokusunu cekmek » kuskunleşmek » gozunu burumek » av ev » cember » temeyyuz etmek » mal mudurluğu » celişme » yakasız gomlek » kacakcı » boru ciceği » cok ortaklı » şukur » cam » somurmek » biciminde duzenlenen ulusal ve » gecilmemek » bicimlerini belirleyen ana oze » inanc » nufus yoğunluğu » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » sanskrit » yaban sumbulu » cayhaneci » kulağınıcekmek » acılıp sacılmak » musamahalı » buten » tecennun etmek » karının saclısı tarlanın taşl »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.