tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık » terettup etmek » ı i u u » ceki » alıal moru mor » golgelendirmek » catılmışkirişsistemi » takas veya takas tukas etmek » burunme » tabakcı » işini gormek » kotumsemek » eroscu » kişilik tipi » lâfuguzaf » celik yelek » allah veya allahım » cıkarım » mesafe bırakmak veya koymak » suspansiyon » bilincli » sınıfta cakmak » ustun zekâ » mulâyim » parmaklarınıbirlikte yemek » kulluk ağzı » f k b » hurriyetcilik » umitlenme » mubaşirlik » cıngar kopmak » puskuruk » ancuez » ağız unlusu » lokun » ebulyoskop » ali kıran başkesen » kufuru basmak » allah gostermesin » karikaturculuk » stereoskopik cift » i » malta palamudu » corbacı » oluşturduğu donme eğrim cevr » kacıngan » canıcana olcmek » kuf kokusu » cingeneleşme » bir dilin kelimeleriyle duşunc »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.