tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cocuğu olmayan evli kadın » lugatce » gunu birlik » borc » catapat » pirupak olmak » kokensel » catışma » gozu acık » icinden okumak » hesap acmak » kusluk » bahisci » koruk gibi » yukleme durumu » otobusculuk » zuhul » musademe » kafasınıucurmak » muzik bilimci » insanicincilik » mezata cıkarmak veya koymak » gudukleşme » dunya goruşlu » cektirme » kalsa veya kalırsa » eğir koku » sozu mu olur » parcalama » sıkca » muddei » bok pusur » bozukca » yapılan fıcıvb » ustune evlenmek » puluc » olum tazminatı » gorevsel dil bilimi » uretim kooperatifi » kıvanc » koc » ozleştirmeci » buyuk abdesti gelmek » acmak » orgutlenme » gunleri gece olmak » cereyan carpmak » ellerin dert gormesin » fıcıgibi » dovdurtulmek »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.