tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumsekli » kulağına kupe olmak veya etmek » sunger gecirmek » ote beri » caycılık » kutuk » ayciceği yağı » arap sacına donmek » muhurletme » yolunu beklemek veya gozlemek » tibet sığırı » kaldırım işcisi » mulâyemet » yarayan kuru ince yaprak » ummîlik » gosterilen » hukumferma » ic tureme » acıklar livası » surunmek » itilâfcılık » kalpakcı » cevirmek » desinator » yaşdonumu » cavdarmahmuzu » tedric » eteği duşuk » postekiyi kurtarmak » suc duyurusunda bulunmak » mudur yardımcısı » ıl » orta cağfelsefesi » venezuelâlı » oteleme » muzevirlik » danışma burosu » cekic makinesi » guclendirici » cirkef » yuz binlerce » ruzgârlanmak » acık » ne haddine » yureğine oturmak » ici titremek veya titrememek » duzenleyen ve genel olarak ilg » guc » yukunmek » ofkesini yenmek »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.