tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kargabuken » rezili cıkmak » dokme veya taşıma su ile değir » ote » ciceksimek » onemlice » ic oğlanı » fiil cumlesi » gonul borclusu » muttehiden » yoluna can vermek veya yoluna » norvecce » veresiye karşıtı » icinin ateşi kullenmek » oğretmek » ozen » catılı » gunahıveya vebali boynuna » ici gitmek » colluk » gozunu sevdiğim » musteniden » gecim kapısı » onceleri » suzule suzule » muzic » sumbul » toskurmek » harclı » icinden pazarlıklıveya icten p » kulak civisi » camur » mumteni » tumen » geckin » edi » turbe eriği » adama donmek veya benzemek » tenezzul etmek » kokcu » yahudi ebegumeci » sut kuzusu » ekmekci » duyuustu » nazileştirmek » sağgorusuz » bitişik canak yapraklılar » ote » zihni bulanmak veya karışmak » ucler yediler kırklar »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.