tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canak yalamak » İslâm dininden olan kimse » molekul » nufuz » teknokratcılık » kucuk bitkilere verilen ortak » korleştiriş » dam yandı icindeki sıcan da b » gungormuş » tek kurekle mehtaba cıkmak » acıkcası » omur » muteveccih » haşatıcıkmak » acınım » pocuk » suruşturmek » mustebit » gozunu seveyim » kuru yemişci » yer yer kazıyarak alttaki renk » sure sonu » roproduksiyon » sutnine » arac » kelepcelemek » yapılan resim ve bezeme işi » kulupler arası » olduğu soz » x x » citlembik gibi » ana cizgi » zatulkursî » ağcekmek » muzik bilimi » acak ecek » piyango cekmek » gumruk » kucuk hindistan cevizi » icli kofte » bir ornek » ustelenme » cenet » damarına veya damarlarına işle » ahreti veya obur dunyayı boyla » unlu kaynaşması » bağlantıunsuzu » yarayan kuru ince yaprak » ozgurleştirme » cergici »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.