tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonlu takılmak » teressup » ozelleştirme » kazıkcı » xe » sinema sanatcısı » perdah vurmak veya etmek » fotoğrafcı » nufus » uzme » işgormek » hece olcusu » alt ust olmak » marunî » capraza almak » soğuk cıkmak » cer cop » kopekkuyruğu » dincleşmek » hacvari » tesanut » turkcecilik » luterci » ayak surumek » duzeysiz » tahavvul etmek » ceki » ihaleye cıkarılmak » tukuruk hokkası » korpe » başına tac etmek » yerlere gecmek » tırnak gostermek » punduna getirmek veya pundunu » cabuk » surukleyici » başından gecen olağan dışıola » ozendirme » tarihsel ozdekci » dayanma omru » turkiye turkcesi » mustemleke » gosterişyapmak » canta ciceği » cocuğu olmayan evli kadın » mes uliyetli » kulyuc » şukur etmek » fotoğrafcılık » uslûp »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.