tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutareke » catıarası » hece olcusu » hayvanat bahcesi » bolu » sevap kazanmak veya işlemek » el etek opmek » gecinmek » tek cenekliler » kor yılangiller » yuz aklığıgostermek » ihsanıhumayun » beklenmediği umulmadığıveya c » oksuruk otu » fin ugor » işmi » carpılmak » pekin ordeği » cizici » furs » lufere cıkmak » cakıldamak » yoruk » kurduğu medeniyetleri kendi i » harbiyeli » cekmek » fak fuk fonu » butun » kacıncı » duşmanlık » sınıfta cakmak » goz gormeyince gonul katlanır » od » ust kume » hangi taşıkaldırsan altından » duzen » gosterici yardımıyla karanlık » ahıcıkmak » bazıbitkilerin turlu organları » tebelluğ » cirişli » arnavutlaşma » hazar » iki eli boğrunde kalmak » adınıkirletmek veya lekelemek » husnuniyetle » goruntu » sungerleşmek » ahilik » kul bağlamak »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.