tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğun ciceği » duzem » gulculuk » tecrube » duzmecilik » kendini toparlamak veya toplam » cultarı » cok uluslu » ic plâzma » kazan kaldırmak veya devirmek » mecusîlik » duzen » araplaştırma » sucluluk duygusu » ovuş » muşkulâtlı » saclarıiki turlu olmak » teşhis etmek veya koymak » play back » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » murekkepleme » bağışcı » cekişme » hol » gobek » cukurluk » broşur » gerekce » bıcak atmak » kucumen » macar » gozunu sevdiğim » govdeli » ozur dilemek » menekşe gozlu » yeme de yanında yat » bolutlu » acılmak » podosuet » dipciklenmek » arap sacıgibi » dalga gecmek » fener cekmek » fıcıcılık » kutuk » yuzune bakılmaz » munasebetli » cekirge kuşu » amerika armudu » şuphe etmek »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.