tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
araf » kafasına vur ekmeğini elinden » cayır tirfili » ozelliği » kıptî » tokuc » cığ » muteessir olmak » allah ın cezası » şurekâ » korleştiriş » bahcıvanlı » lâckalaşmak » filistinli » cukur » aracı » mulâkat yapmak » av dışında padişahın yanında b » dunyayıtutmak » tırtıkcı » duzelmek » bir derece veya bir dereceye k » uzengi taşı » da de » eşkenar dortgen » gunaşırı » gecirgen » ceşnici » at var meydan yok » yureği kanamak » tutsulenmek » sansur » dili donmemek veya donmek » rencperlik » sevap kazanmak veya işlemek » soruşturma acmak » pacalı » porsume » cıkılatmak » kızıgonlune bırakırsan ya davu » yıkık dokuk » sozun kısası » odunlu » yer opmek » duduk » acılmak » yon » şerit » okselemek » gureşci koprusu »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.