tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suyu baştan veya başından kesm » muptelâ » donerci » kat iyen » karışanıgoruşeni olmamak » teehhur » gomec » patates boceği » harac mezat satmak » su kucuğun soz buyuğun » şeytanın bacağınıveya ayağını » bağırıp cağırmak » rayic fiyat » cığrışmak » uzerine uzerine gitmek » cıkagelmek » durumlemek » oz dikeni » heyecana duşurmek » mek » anasının gozu » ustume iyilik sağlık ustune u » yarma corbası » kostum » ustume iyilik sağlık ustune u » insanlıktan cıkmak » kendi koşesinde yaşamak » ustun » kopekle yatan pire ile kalkar » ses vermek veya vermemek » urperiş » kirec cimento gibi şeyleri su » cağdışılık » ustume iyilik sağlık ustune u » koşek » refakatci » carka » yuzu gormemek » gozettirme » kenarda koşede » an aneci » cakışık » cok yetiştirilen bir bitki hor » dokuntu » terutaze » hamsi corbası » buyusel » kumesi » uyur goz » koturumleşmek »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.