tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
insan konuşa konuşa hayvan ko » alev sacağısarmak » oylece » surtuk » istihrac » gostermek » as » tayf olcumu » uzerine gelen duvar ağırlıklar » konakcı » himaye etmek » muhurlenme » kamışcık » sobe » cicekleşme » nufus kâğıdı » yargıc » gozden nihan olmak » cilemek » tellâl cağırtmak » hizmetlerine bakan uyeleri ha » cizim » yuz surmek » goyuk » duzayak » cekiye gelmek » ayıya kaval calmak » senatorluk » bicimcilik » murşit » vur abalıya » cıkmak » yetenekli kimse » bruksel lâhanası » bağlayıcı bağlama niteliği ol » goğermek » cıkarmak » guzelleşme » gun gormek » bucuk » norotik » adıcıkmak » omur surmek » onemsemek » sozu sohbeti yerinde » yonetmenlik » cilingirlik » yavaşcacık » kureyve » korletiş »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.