tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zihni bulanmak veya karışmak » şer î » kos dinlemek » sac saca » karfice » gecmek » gonlu bulanmak » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » u » dalıp cıkmak » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » pecelenmek » kacıklık » masal okumak veya anlatmak » zam gormek » vukelâ » ağzından kacırmak » avar » rukuşluk » bakalım veya bakayım » gozetim » daruleytam » şefaatcilik » komurcu » gonderiliş » furu » başmuhendis » koyunyunu » dolapcı » tulbent » ciğyemedim ki karnım ağrısın » kokcu » gecit hakkı » traktorcu » cizgi film » sonradan gormelik » kâğıt gibi olmak » ust cıkmak veya gelmek » acık sozluluk » bugunluk yarınlık » af cıkarılmak » klikci » muntesip » tukenmez kalem » suslemek » cağırtmak » cihanşumul » borc almak » gobeği sokakta kesilmiş » nın resmidir »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.