tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hat cekmek » tanrımisafiri » oyle veya oyle yağma yok » mustelzim » gozu tutmamak » simitcilik » haber salmak veya yollamak » bicmek » cozulum » ic odun » ağrılarda goz ağrısı her kişi » daire parcası » dikilmişparca » film cevirmek » abacıkebeci ara yerde sen nec » ortuk » cırcırlamak » taşboceği » facuna » somikok » dokum » kapısıacık » mukâfat almak » sublimleşmek » canım » arısutu » cevrik » surdurme » cıkmak » kervan yıldızı » corak » goz altıkremi » cangıl cungul » ruh kazandırmak veya vermek » dukkân » gol » ceyiz » kolcaklısandalye » okce » gobek » lâfuguzaf » egeli » muteverrim » doşekli » tencere tava herkeste bir hav » cirkefce » naturalizm » gucu » cenesi duşmek » tenceresi veya tencereleri kay »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.