tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mavimtırak esmer renkte bir el » cene » az gormek » kecelemek » alufte » al » dikensi cıkıntı » onemsizce » gozu tutmamak » sulfat » kuresel » calımsız » bıcak » govdelenme » cıbanlaşmak » veya metal bolum » otumsuzleşmek » dunya » cakır » yatcılık » hurluk » gore » gostermek » ayca » ceviri » lupletmek » ayak ayak ustune atmak » size veya sizlere omur » ortunmek » azerî » kucuk » tırnak gostermek » dipcikleme » cıtak » golgelendirmek » kokten » gorevlendirilmek » goğsunu gere gere » gucu gucune » kelâmıkadim » i » insanustu » camlık » taammum etmek » donem » kulağıbir şeyde olmak » ofkesi burnunda » şantor » faydasınıgormek » taaffun »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.