tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için merhametli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuksu » goze yutarlığı » bocek gibi » cıkmak » rengi atmak kacmak veya ucmak » başlangıc » guneştekeri » kucuk kan dolaşımı » beniz gecmek » ac gozluluk etmek » ortenek » cıtır pıtır » yarma kutuğu » kafasıdonmek » buyulu » sozu edilmek » denize dokmek » nuvaziş » sunnet » guvenceli » puskurtu » cıkmak » gururlanmak » koy ihtiyar meclisi » kurek kemiği » kapıdan cevirmek » eli boşdonmek cevrilmek veya g » dalyan corbası » mubadil » kacımsamak » fırcalı » okcu » cift capraz denir » kucukleşme » eksen ulke » kan dokmek » her kafadan bir ses cıkmak » dalâlete duşmek » mercan avlayan kimse » cağrı » mut a nikâhı » ihrac etmek » sutlendirmek » puskurtme » caykızı » cep sozluğu » kol kanat olmak veya germek » irade beyanlarıile gercekleşen » yuzune gulmek » sun î »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.