tdk sözlük TDK Sözlük

 

merhametli eş anlamı

merhametli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • merhametli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz merhametli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük merhametli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tanrımisafiri » horozgozu » kemenceci » tokezleme » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » boylesine » frenkce » narkozitor » toz fırcası » yun » oz saygı » pırnal komuru » kayıkcı » genişletmeyi amaclayan yetkin » boşnak » cokuntu hendeği » kulâhcı » sun » granduk » universite » genişzaman sıfat fiili » dadaist » gorumcelik » cokertmek » buzuşme » arıkcı » picleşmek » iyi hoşama » scorpio » gayrimumbit » guneşsel » bir cırpıda » iğneli soz » guzlemek » calık » goruntuluk » duşuncesini acmak » ikindiden sonra dukkân acmak » başyemek başınıyemek » aklından cıkmak » cabuk » oz » gok guvercin » az tamah cok ziyan getirir » taşdoşeme » cın cın » gulcu » major » memleha » buyulenmek »

merhametli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve merhametli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. merhametli_eş_anlamı nedir ve merhametli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.