tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mert eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkarına bakmak » gozu acılmak » guderileme » cirkin kacmak » mufsit » cevirmek » dokulup sacılmak » resim cekmek veya cıkarmak » suline » kuyudan adam cıkarmak » kayı » zayıf duşmek » duşundurme » hucum etmek » golcu » yer tutmak veya tutmamak » centmek » balıkcı » tendurust » dalgaya duşmek veya gelmek » kacak gureşmek » ulûfe vermek veya dağıtmak » yukseğe cıkmak » hanefîlik » bakac » buklum buklum » devletlerin uyrukları » mezata cıkarmak veya koymak » fırsat duşmek veya cıkmak » bulûğcağı » ucer » koluk » afrika domuzu » alcılı » salıncakcı » beşyuzlu » kulağıters taraftan gostermek » şansolyelik » portakal bahcesi » celik » kok » durtuşturme » başbaşa veya kafa kafaya verme » illustrasyon » hırcınlaşma » hamursuz bayramı » gutaperka » gokce » saltanat surmek » dunyalar biri in oldu »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.