tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
celmek » fazla mal goz cıkarmaz » tabansızlık tabansız olma duru » cul » cevgen » cocuklaştırmak » buyuleme » goruntu » ruşvetcilik » kacı » capanoğlu » departman » kok kırmızısı » İki veya daha cok maddeyi birb » dâhiliye mutehassısı » kureyici » temessul » muftehir » dokunme » gıc gic guc guc » kor ocak » dokme » cifteli » guzellik yarışması » cıkralık » amerikalı » bıcak gibi » ruyalarına girmek » direncli » yuzu gormek » acılmak » kırk bir bucuk maşallah » hukmetmek » cozucu » cimmek » in misin cin misin » kavukcu » sutluce » acısal » cuz » cizgilenmek » mutemadi » ulahca » arasıveya araları acılmak acık » surmenaj » sıcraşmak » gunec » kullanılır » aşinalık gostermek » mahrec »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.