tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mert eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yurek carpıntısı » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » ucuncu kişi » şebekci » ağzınıburnunu carşamba canağın » oruculuk » yalıcapkını » buyuk unlu uyumu » ustenmek » kırıp gecirmek » yuzsuzleştirmek » diplomasıolan » durbun » asıl nusha » merak etmek k kalın okunur » cattırma » turdeşlik » catılma » inanılan iyilik kaynağı » amara » carık » ciziktirme » corba gibi » cekme » kar ciceği » milliyetcilik » kokleme » cımkırmak » surpriz » camurlatma » surme » malta humması » duz » modul » omrunce » ışıl kufluce » kır bekcisi » somuruculuk » adî suclu » guneşlemek » kukremek » mes uliyetli » otobus » cıkmak » muleyyin » allah tan » bağırışcağırış » dırıltıcıkarmak » cayda cıra » calılandırma »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.