tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arnavut » mufettiş » hypogaea » mukâfat » kavmiyetci » uclu » munhal » muhurlu » urunlu » cil » kakac » el ense cekmek veya etmek » elektronik calgılar » muddeialeyh » sert bir durum almak katılaşm » zararına kazanc sağlamak » cıkarılma » mizacsız » dışters acı » ciğnemek » sıcıp sıvamak » dunden olmuş » yan cumle » intac etmek » acıktan kazanmak » secmeli yemek » gozu kor olsun » gercek » acem kılıcıgibi » zumruduanka gibi » bin turlu » pencelenmek » mutedavil » nacar kalmak » ağzına veya onune bir kemik at » bir orman ağacıcastanea sabva » cıkarılmak » dala cıka » mutebeddil » kılıc kuşanma » gosterişcilik » hint ipeği » tumel » kor ağac » tecavuz » cıplaklaşma » can başına sıcramak » boynunu bukmek » bolşevik » uzum cekirdeği »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.