tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tokatcı » ic donu » luzum var » gumruklendirme » calkanmak » puf noktası » cıkmak » capkınlık » bayramlık ağzınıacmak » yugoslav » granul » alt bolum » kalcıncı » camur gibi » ciğeri parcalanmak » suvari sınıfı » gorelik bağıllık izafet rol » yeniceri » yuha cekmek » tezayut etmek » ceviren » yoneltim » mezhepci » cay demlemek » taammuden » teessurat » olumle burun buruna gelmek » arslanın adıcıkmış cakallar b » kurdî » hamala semeri yuk olmaz » gudukleşmek » eksiltmeye cıkarılmak » şarap canağı » utancından yere gecmek » gorevlenmek » dokuntulu » ufak capta » rolâtif » catal » bir dokun bin ah işit dinle ka » ciğitli » boğaz acmak » gobel » murebbiyelik » musavatcılık » cengellemek » diktator » demir tavında dovulur » şarkısoylemek » dikişcilik »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.