tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cifte koşmak » kure » ortak bolen » satılığa cıkarmak » cıngıl » acan » ağac oyma » buğday surmesi » tatlısu frengi » bektaşîlik » uzerine evlenmek » alufte » allah allah » ucurmak » cikolatacılık » yoksulluk cekmek » kokcu » karacalılık » ciğnemek » gozden uzaklaşmak » fırsatınıduşurmek » capaculluk » acıklar livası » soz arasında » arafatta soyulmuşhacıya donmek » duşuncellik » tepe acısı » entelektuel » saclımeşe » surfile makası » etmek » gozuyle bakmak » duzgusel » oğrenci bileti » duşkırıklığı » yuz surmek » cicek » gonlu kalmak » bocuk domuzuna donmek » olunme » biri veya bir şey icin olumsuz » fizikci » intac etmek » kireclemek » mustehcen » emdiği helâl sut haram olmak » ev acmak » gercekleştirilmek » gıcıkca » mukerrer »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.