tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz yuvası » gucluluk » gunun adamı » tekâmul » toplum icincilik » kara gun dostu » sucustu » mizacgir » kulplu kap » ruyasında gorse hayra yormamak » tazıya donmek » ciharıdu » pence » turedi » subyan » ozel sayı » şimşek cakmak » acımlanmak » revacta olmak » dokmek » uckuruna gevşek olmak » akıntıya kurek cekmek » kof cıkmak » mef ul » cıkarım » bitkisi gossypium » puren » inmek » bulamac » ucgen prizma » gercek » gucsunme » surulme » muziksiz » surgulenme » capraşık » sudanlı » ağrılarda goz ağrısı her kişi » kosele taşı » fennini almak veya kapmak » cekine cekine » cıtıpıtı » surcmek » futurist » boşveya boşta gezmek veya gezi » donuşumlu » yuzunu gormemek » kufuru basmak » mest sermest » nerede nerede »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.