tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mert eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekmek » gockun » suc yukleme » kapak bıckısı » bicim » sovgu » frenk asması » toretanımazlık » ay » muracaat etmek veya muracatta » gercekten » gulluk » subut bulmak » kocancı » yukarı goğe doğru olan yanı » hacvari » cepellemek » ders ici » erinc » kepce » kopruden veya kopruyu gecincey » ozemek » kabul toreni » başyemek başınıyemek » kuşayiş » burgu » anlamaya yarayan sınama » luks » kalite kontrolu » suve » tatlıyerinde bırakmak veya kes » ustune » orme » cirkinleşmek » baldırıcıplak » duzeltilme » goğus goğuse » doşenmek » kullanılır » her gun papaz pilâv yemez » i » cenesini bağlamak » goz banyosu » arpcı » kâğıtcılık » gozleri cakmak cakmak olmak » gepgenc » avrupa kayını » derdi gunu » ters yuzu »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.