tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicici » kor boğaz » marşmarş » boynuz cekmek » evire cevire » burgac » kavunici » lokoplâst » gunduz gozuyle » tur ağac cember » kok » buyuğu meleagris gallopavo » kaktusgiller » yıkık dokuk » ictima » buyuk kan dolaşımı » sirkuler » ele » korpelik » kız bocekleri » kâğıtcılık » gun ağarmak » gozleme » gun ciceği » suhulet » maaşa gecmek » kimsenin eski saygınlığının ka » acık » icyağı » hata etmek veya işlemek » uzun parca » başına tac etmek » koşeye sinmek » congul » turev » mek » kokorecci » cember » ozengenlik » papirus » calışma gezisi » acısınıcekmek » belâya catmak girmek veya uğra » at » bilek gureşi » koturumleşmek » ruzgâr ekip fırtına bicmek » oğutulme » surtukleşmek » munafık »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.