tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kendi duşen ağlamaz » goğuslu » yonetmen » gurbetci » caprazlaşma » moğolca » ucmak » k » dovmek » play back » maddî olmayan manevî şeyler » sun î solunum » karalâhana corbası » seckincilik » kuskut » karagoz » ac gezmektense tok olmek yeğdi » pis pis duşunmek » duşmanlık » bıcak atmak » mozaikci » rızkınıcıkarmak » oğurtu » sıralac » butunsel » yureği burkulmak » hoykurmek » yaylar uzerinde hareket etmek » muphem » golgesiz » stabilizator » işine bak » borc gırtlağına cıkmak » carşafsızlık » beyin ucgeni » boşaltac » su kucuğun soz buyuğun » boburlenme » kancılar » kofte » pomakca » balcak » goyunme » kotu olmak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » pencelenmek » lugatce » aşcıbaltası » aman dedirtmek veya amana geti » kureleme »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.