tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozel » boyle » cengelleyiş » icimlik » yoğurtculuk » yolu » burnunu cekmek » metafizikcilik » muk » durdurmak » karburator » gozu yuksekte veya yukseklerde » elcilik uzmanı » e » berhudar ol » usanc » cıkarmak » musaade etmek veya buyurmak » tart etmek veya eylemek » bahce domatesi » moğol » kepekci » başının derdine duşmek » abdulleziz » torpulenmek » gecim derdi » karşılama toreni » cevirmek » yuze duramamak » muzekker » deniz cıkmak » oldurmek » cevrilmek » yerleştirilen demir parcası » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » kuresel » dol yolu » gun koymak » ihrac » cubuk » ozetlenme » teklif tekelluf » komşuda pişer bize de duşer » uretmek » gonul tokluğu » ara kazanc » maddî olmayan manevî şeyler » sacma » kuşgomu » golluk »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.