tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cift koşmak » gulunmek » gumuşîleşme » hastahaneye kaldırmak veya yat » oğutmek » cocukluk » bilincsizlik » peşkeşcekmek » okul oncesi » koturum olmak veya kalmak » ceper » olcunme » cıkarmak » non stop » semiyoloji semiyotik » pir ol » ceşitleme » değnekci » kupelik » cok cok » orgu » gozleği » ic deniz » cengellemek » ciftlik kâhyası » donuşturulme » cirişci canağı » mufteri » kunde » gulkurusu » tel cekmek » cay servisi » bir cicekle bahar veya yaz olm » golfcu » yontuk duz » dipciklenme » yârdan mıgecersin serden mi » uzengi taşı » gonul avutmak » pic etmek » sun î bobrek » olum orucu » maraşdondurması » catlak » durbun » hoşgormek veya karşılamak » pastırmasınıcıkarmak » masal okumak veya anlatmak » şifayıbulmak veya kapmak » citar »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.