tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mert eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
el openlerin cok olsun » mulkiye idadîsi » yuha cekmek » odemek » facuna etmek » kopoğluluk » musteniden » kopurme » cay kaşığı » cu » olan kişilerin toplanıp toplum » dovmeci » acelya » buyuyuş » bir gosteride yer alan kimse » kac » cifttekerci » mutecaviz » yuzunu gormemek » fizik otesi » karıncayıbile ezmemek veya inc » somurucu » leton dili » allah ın veya tanrı nın gunu » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » kelin merhemi olsa başına sure » milletce » yarayan kuru ince yaprak » yureğine kar yağmak » cıkık » başkoşe » capaksız » calmak » cur et » acmak » duşmez kalkmaz bir allah » bulgarca » kuf » mukâfat » telli balıkcıl » cem an » gomleklik » tum başkalaşma » neuzubillâh » adam icine cıkmak » sun î bobrek » sandıktaki sırtında ambardaki » anan yahşi baban yahşi » cıplaklaştırma » carpıntısız »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.