tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mert eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icin icin gulmek veya gulumsem » ici dayanmamak » gul gibi » goresime » tuysuz » cekmece » ozge » bir fincan veya bir acı kahven » yukseklik » munasebetsizlik » nufus kalemi » talip cıkmak veya talibi cıkma » dolambaclı » gozlerini fal taşıgibi acmak » uvey » puskurmek » yonetmek » ağzının tadıbozulmak veya kacm » cıvlama » sureğen » tarafsız bolge » aslî duşunce » ucra » gecmişleri » yerine gecmek » gercekleştirme » bulbulyuvası » surekli unsuz » cıralık » cıkarma birliği » kendine gel » kulağıkirişte veya tetikte olm » bolu » boluk » ve katımadde » doşemek » musebbip » ofke ile kalkan ziyanla zararl » muddetli » gec » cer » soğutluk » duzluk » ustune yok » gu » soz sahibi olmak » od » camurcun » goz acıp kapayıncaya kadar » maddelerden oluşan varlığın he »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.