tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekemez » darıunundan baklava incir ağa » heyheyler gecirmek » buruşukca » dunku » halac » briketcilik » ultramodern » kamcılama » arakcı » şohret » balkar » adalet orgutu » pastorize etmek » donelemek » al takke ver kulâh » rolcu » hunerli » kamcı » direncsiz » gudeksiz » derc » gunlerden bir gun » hopurtu » oğreniş » kuğu gibi » gozluklu » saat acısı » gecmek » kentci » sunger avcısı » sacmak » cevirici » turkulemek » anglofil » ayakkabılarınıcevirmek » kacılmak » boluşum » dovuşcu » cıkmak » kendini dev aynasında gormek » urpertili » lâkırdıyıezip buzmek » matrak gecmek » puskurtme » farklılaşma » oklava veya baston yutmuşgibi » oclenme » bicmek » aclık »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.