tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki kulak bir dil icin » cıkak » ateş » celişmeli » karnıac » balığı falyanos balaena misty » yon » dava gormek » aramca » guneştekeri » eşekten duşmuşkarpuza donmek » dunyalığıdoğrultmak » zuppe » burunmek » sozu acılmak » acıkağız » elci » caltılık » once gelen onceki » sut cekmek » ahzuita » gorevindeki kule » mucehhez » onluk » durdurmak » bitmez tukenmez veya bitip tuk » suruklenmek » eli ayağıtutmak veya tutmamak » macar ineği » gecici » muddetli » oğrenim belgesi » kulot » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » kuculmek » başka işi yok mu » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » emekleme donemi » İcine karışan demir hidroksit » işe bak » kibarlık duşkunu » catpat » tevellutlu » yayla corbası » ağaclandırma » kopulemek » sel » cembersiz » yuz yuze bakmak » supurge calısı »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.