tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mert eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lugatce » mukâfat » coğaltış » ofkeye kapılmak » bulbulkonağı » gozu olmamak » suzme bal » hâli veya hâlleri duman olmak » dem cekmek » havale » an en » gelişiguzel » cok yetiştirilen bir bitki hor » organize suc » ciklet » karantina suresi » cakmaklık » kokten dincilik » manikurculuk » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » ruzgârlanmak » cimleyiş » hristiyanlık » ikametgâh ilmuhaberi » gobeği catlamak » veya orulen dikey duzlem » elci » ozbek pilâvı » kotuleyici » ardında yuz kopek havlamayan k » yorunge » cıldırasıya » yıllıkcı » ustune gitmek » caprazlama » kalafatcılık » tukenmez » değer duşurumu » cıkmak » tereddutsuz » duşundurme » dağcileği » komunizm » akıllıgecinmek » calışmacı » durtu » oğutucu diş » karacaylı » celikleşmek » sozu gecmek »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.