tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mert eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secim yapmak » deve yurekli » kaldırım işcisi » gidişdonuş » iyilik gormek » olcum » buzlar cozulmek » formul » suslu » akımınısağlama işlemi » bilinc » mutercem » dermanıkesilmek veya dermandan » tevettur » soze yatmak » elinden hicbir şey kurtulmamak » allah ın gazabı » okuzburnu » buyur » tekercalar » guzel » elden ele gecmek » ruyasıcıkmak » bahce nanesi » uretici » caşıtlamak » İlk cağ » bir koşeye atmak » mal muduru » inanc » hanuman » dişdamak unsuzu » kakıc » dokumleme » eşbasınclı » cayırlı » tecessum » ozumsenmek » gormediğe donmek veya gormemiş » tumu cemiyet » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » dokulmek » gun gormek » gerceklik » carliston » ok yaydan veya yayından cıkmak » baştan cıkarmak » nufus kaydı » adınıkirletmek veya lekelemek » boykotculuk »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.