tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mert eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağda buyumuş » ufleyen alet » hurriyet » faca » bukum » icinden gecmek » guruh » allah emeklerini eline vermesi » ceki » kullanılır » sınır cekmek veya cizmek » calımlanmak » ust tarafı » muspet » kızılkok » kubbealtı » korelme » hava kacırmak » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » şeylerden her biri tabaka » ormek » camurluk » dansor » arpa ektim darıcıktı » col » amerika armudu » cal » uzerinde durmasıyla kazananıbe » surekli olarak gidip gelmek » capar » ağaclamak » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » harala gurele » bak » muşir » yağlama yağı » guneşlik » capkın » kacaklık » traktorcu » gecirim » sokulmek » canıağzına veya boğazına gelme » calmak » devenin başıpapucu veya nalı » cıkan » facetalı » oz kedi balığıgiller » uretici » ateşsacmak »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.