tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
teller takmak veya tel takınma » doğuşken » goz bağcı » la » ozelleştirmek » hatırıicin » vandal » buyuk defter » yetimi okşamışlar vay sırtım » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » oyle » gec olsun da guc olmasın » mulkiye » ada » demirbaştan duşmek » tarcın » sır tutmak veya saklamak » ıkla ikle ukla ukle » fırsat duşmek veya cıkmak » ne haddine » tm » acıklayan » ciğnemek » yoruk » capmak » gor bak » kupunu doldurmak » catıcı » duşurmek » sinolog » arnavut kaldırımı » oncel duzen » suruklenmek » iciliş » teklif tekelluf » sana vereyim bir oğut kendi u » ictinap etmek » bir konuda duygularıbaşkasıile » mukâfatınıgormek » elekci » cin anasonu » gecişli » ay » cinisiz » eğlendirici guldurucu davranı » malikîlik » ne dağda bağım var ne cakalda » yuzukoyun » unletme » surumek »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.