tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalca kemiği » gecmek » kazak comelmesi » duve » câk câk olmak » cirozlaşma » yureği goturmemek » cocuk yuvası » besmele cekmek » tecavuz » utme » kac zamandır » tezekkur » un » olan boceklere verilen genel a » yuceltmek » tefeul » koc yumurtası » turancı » bulunan bolum kafa ser » karina etmek veya karinaya bas » cember » cenesini bağlamak » kulhan » cırcırlama » kuru uzum » gunduzcu » turum » hayata gozlerini yummak veya k » bıcaklatmak » başdondurmek » dil cıkarmak » eyleme gecmek » ruzgârlama » barut fıcısıgibi » gun doğmak » kulhanî » uzerine uzerine gitmek » ermeni » eşit cenetli » sut kuzusu » sıcan deliği bin akce » yelken gonderi » donuşsuz » yuzunden okumak » gozunde şimşek cakmak » copten celebi » hoykurmek » dumanıdoğru cıksın » kuştuyu »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.