tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dost ağlatır duşman guldurur » yuz » uz » uykusu başına sıcramak » kapalıcarşı » sorguclu » struktur » kedigozu » bancolaşma » dikişcilik » edatlıtumlec » oleyazmak » cıkış » cıngıraklıyılan » herifcioğlu » goğus gecirmek » ic ice » cezasınıcekmek » dongu » tekme atmak veya tekme vurmak » naturmort » izini duşurmek » tarh etmek » cok terimli » cerden copten » bolumunden her biri sezon » tohuma kacmak » hoşgormek veya karşılamak » boşol veya olsun » goz emeği » tel kufluce » av avlanmış tav tavlanmış » tebeyyun etmek » kayakcılık » kabak cekirdeği » yalancıod ağacı » uzerine bir bardak su icmek » kıcın kıcın gitmek » tukenmek » kukreyiş » el elden ustundur ta arşa kada » sozsuz » bolşevik » acık onerme » duşman ağzı » donuşum » mudrik » carpık curpuk » şımarıkca » bitkisel veya hayvansal madde »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.