tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mert eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surgun » yazılan yazıveya yapılan resim » duğmesiz » cıkma » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kaclık » t » bitkisi gossypium » piknikci » cok partili » cıvlama » bıcak atmak » zayice » korletiş » calışma belgesi » uyandırmak » icki » kurek ayaklılar » kulağıbir şeyde olmak » ici ezilmek » sonmek » utanc duymak » cozumsuzluk » sucustu yakalama » gerilim olcumu » cok koyu sarırenkli guclu bir » dava gutmek » kulkedisi » temerrut etmek » orulu olmak » buzulme » ağatmak veya bırakmak » cıkar budak » mustehcenlik » savaşcı » nuvaziş » işkence etmek veya yapmak » zangocluk » mantar ozu » mukavemetci » guneşkremi » kuheylân » ağaclandırılma » carıkcılık » mustafi » pompalıtufek » gecirmek » yuvarolcer » bulaşıkcılık » dunyasından gecmek »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.