tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mert eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıcaklatmak » ortulu » ipek bocekciliği » kotuleştirme » deve tuyu » yureği ağzına gelmek » soyletme » aklınıkacırmak » yureği goz goz olmak » kılıclayış » ozumlenme » uşuntu kopekler mandayıparalar » surme » soz atmak » coğunmek » hidrokarbur » efendime soyleyeyim » cicek » cepelli » allah ın evi » kısır dongu » capula » acan asklımantar » cuk » başım gozum ustune » işe bak » kocancı » otmek » sonucunda veya birden su yuzun » cingeneleşmek » yalancışohret » is at » iclilik » temel onerme » oğle ezanı » şifreli canta » goze gorunmemek » akma hancer » soze yatmak » mustahdem » duğun » gece gunduz dememek » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » antikomunizm » uleşilmek » gecim sıkıntısı » gun doğusu » muteaddit » capaklanış » tohmet »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.