tdk sözlük TDK Sözlük

 

mert eş anlamlısı

mert eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mert eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mert eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük mert eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sakatatcılık » boluşturmek » işcilik » suc duyurusu » ağzının payınıveya olcusunu ve » serdumen » acacak » ozleşme » araclara takılıp cıkarılmasınd » mubarek otu » burnundan fitil fitil gelmek » pacayıkaptırmak » guzelleştirilme » kılcıksız » kontrolcu » hak dini » cımkırmak » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » amerika uzumu » oğretmek » selcukî » nabzına gore şerbet vermek » edilen sıvımadde » soz gecirmek » başakcık » akşamın işini sabaha veya yarı » role » guclu » gecerlilik » oluşturduğu tuzel varlık » boluntuler » konukculuk » sectirme » gozlemek » kuşatma ihata » demetci » ağzına veya diline sağlık » pic » cavdar » hayat mucadelesi » yoklamak denemek tecrube etm » duşunceye bağlayarak yorumlaya » kılıc kuşanma » koyunyunu » ağrı sancıgibi fiziksel veya » ciğduşmek » alt ust etmek » gosterisi » cekoslovak » goz atmak »

mert_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve mert_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mert_eş_anlamlısı nedir ve mert_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.