tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cirkin kacmak » ada » gecmek » teşekkur etmek » mesele cıkarmak » cabası savaşım » cimen » kopekoğlu kopek » zihni bulanmak veya karışmak » arac » eften puften » bolmek » verilen genel ad afsun sihir » figuran » duzen acıklaması » tevarus » meme sungeri » faceta » goc » anasının gozu » t t » unlenmek » kale cizgisi » goğus » torpulenme » ufurukcu » etmek » sinirleri alt ust olmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » bukuk » calımlanmak » koşe bucak kacmak » ısparmaca » pencuse » muhurculuk » makam odeneği » ad cekme » oğle » şimşek cakmak » muhur kimde ise suleyman odur » balast direnc » gecici madde » civilenmek » İleri bir tarihte beklenen ge » kuru uzum » cakmak cakmak » kucuk » metal parca » beniz gecmek » parca »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.