tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onde gelmek » kuseğen » golalası » yuz bulunca astar istemek » tıpıştıpışyurumek » soz birliği » us » lutfetmek » olcunme » hatırıicin » cızlamıcekmek veya cızlam etme » istihrac etmek » gidebilen sekiz kucuk taş piy » ic bellek » cağıgecmek » gurultu patırtı » dağdağustune olur ev ev ustun » ici almamak » kamcı » ceza cekmek » cevrilme » gozunu yummak » hukumlu » etanol etil alkol » yureği kararmak » tekduzelik » kor kuyu » iki arada bir derede kalmak » oğrenci » allah ovmuşde yaratmış » ac doyurmak » kopek balıkları » korletmek » cevirmek » ıt it ut ut » koşebent » buyuk turk İmparatorluğunun uy » aktor » oyun cıkarmak » şomuz » cullanma » cizinti » ustten » ispermecet » ceyrek » gozu tok » modasıgecmek » inekci » amaclanmak » ayıgormeden bayram etme »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.