tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicimlerini belirleyen ana oze » kovanın ucuna yerleştirilmişme » şumullendirmek » kasnakcı » surtmek » duldul » kamburunu cıkarmak » muhafaza etmek veya edilmek » buyuğumsu » aramîce » donemi uc dort gun suren tehli » ayıkla pirincin taşını » acılmak » değnekcilik » copurluk » meslekleri belirten tek tip gi » molekul » ote » tur » ciceksiz » gonulden ırak olmak » temeyyuz etmek » olarak belirtilmişbicimi sıyg » doşetilme » gufteci » tahakkum etmek » gonul belâsı » nerede nerede » mutenevvi » ust » borulce » hamlac » kulucka » sutyen » cizgi film » eksik cıkmak » himaye etmek » carşılı » gonlu kırılmak » zıvanadan cıkmak » klorurleştirmek » duşculuk » coklukla » surekli » caycılık » kulleniş » yonlu » nuktecilik » sunger gibi » soz etmek »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.