tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olcerme » peşkeşcekmek » sınır cekmek veya cizmek » cozuluş » tumamiral » medica » tumsek » cek » koyuvermek » suc işlemek » sokturmek » tekefful etmek » genel mudur » cağlar » imdatcı » bocek kabuğu » gobelez » acık hava » gerektirir » ozletmek » rumlaşmak » uckâğıtcı » sacula » ardışık goruntu » icinden gecmek » kopekleniş » konveyor » cekmek » fuze » aclıktan nefesi kokmak » bir cokları » iceri » oruc tutmak » uyeliği duşmek » rontgenlemek » yureği kalkmak » itce » ağzıtorba değil ki buzesin » colluk » taştaşustunde bırakmamak » yaşıne başıne » acmaza duşmek » ciğsut emmiş » kukurt » cope donmek » cılgın » korleşmek » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » avurtlarıcokmek veya avurtları » munebbih »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.