tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokum » ciltci » kusurat » guc » acmaz » kız boceği » tavukgoğsu » hakkısukût » doşeğe duşmek » defasında bir sayıyukselterek » gudulenme » catınmak » hemzemin gecit » tarlada izi olmayanın harmanda » etiketcilik » pabuc pahalı » ağına duşurmek » munasebetli » kıcıkırık » argac » duldul » iadeli taahhutlu » acıklık » patates boceği » gormek » suyu mu cıktı » damgasınıvurmak » ici cekmek » yol gostermek » ic hat » belirlenen durum » manikurcu » yıldırak » luzumsuz gormek » kavukcu » para parayıceker » celikleme » kundeleme » spekulâsyon » dişozu » bicilmişkaftan » sonuc niteliğinde başka bir bi » vurucu guc » kursu hocası » ceset » katresi kalmadıveya katresi yo » cevrilemek » sumbulteber » harbiye nezareti » gorumluk »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.