tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dortlu final » bokunu cıkarmak » suclama » altın koku » yukleme » nispetci » uyku durak yok veya uyku nedir » arguman » saltanat surmek » nara atmak veya basmak » bunlardan yararlanması » dortnala kaldırmak » yuzlu » mevlevîlik » buyuğumsu » mukellef » tek yonlu yol » fırcalama » sumuk » tok evin ac kedisi » ve katımadde » cu » icine ateşatmak » ruşvet » umitli » yuzleşme » kazanclı » hava calmak » ileri veya one surmek » okselemek » durum durum » gorumcelik yapmak veya etmek » sınıkcı » duz unlu » kancıklık etmek veya yapmak » ustune » percin tabancası » benliğinden cıkmak » donuşmek » yuzlemek » odev bilgisi » soz gelişi » pic sinek » caplı » henuz » yanardağbolgesi » koltukcu » cirkefleşmek » kucuk » cığır »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.