tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tufeklik » ic » ozonolcer » gonulluce » iki cifte » inmek » kafesci » yetiş veya yetişin » cengel atış » uc » caprazvari » sergi acmak » suzgu » iki gozum iki gozumun nuru » gin » ağırlık basmak veya cokmek » tek bicim » duşunceli » solpumek » yalıngoz » durbun » kok » coriandrum sativum kara kimyo » gerilimolcer » leyin » cocuksu » kendi kendine gelin guvey olma » ateşparcası » nukte yapmak » kızılderili » ilgi cekmek toplamak veya uyan » kullanılan arac buat » allah rızasıicin » ucar » gecen » ustune kuşkondurmak » olumun soluğunu ensesinde duym » mustefit » sulunluk » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » yayılmasınısağlayan cihaz » cis » soyleniş » bir iddianın gercekliğini inkâ » oncel belirleme » dumbelekci » teleksci » hafıza » gormek » ozeme »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.