tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
teror » kafasına vur ekmeğini elinden » bilinclilik » gulumseme » gorme hucresi » cemen » up » cobanpuskulu » ceyizci » gencleştirmek » op babanın elini » odlek » kecileri kacırmak » ikili kok » gonul bulandırmak » ve burada gorevli kimselerin t » donence » sora sora bağdad veya kâbe bul » kir goturmek » on ek » koruyucu unsuz » kına ciceği » dağarcığıyuklu » cat orada cat burada cat kapıa » yuruk semaî » ra » başustunde tutmak » tutturgac » beşeriyetcilik » mudahil » guneşsaati » takaddum etmek » camura taşatmak » ordekgagası » cok sesli » kulağıkirişte veya tetikte olm » gorevindeki kule » arzuhâl gibi veya kadar » mujde » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » yarayan cevresi oluklu kucuk » seyreyle gumburtuyu » fluoresan » cekemezlik » harbiyeli » gureş » coraklaşma » unletme » barokculuk » katoliklik »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.