tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
senyor » suzulmek » rumî » korluk » icindeki en kucuk birlik » gucendirmek » havale gondermek veya yollamak » capaculluk » tupleme » ayıkla pirincin taşını » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » tırtıkcılık » arnavut » cağrı » boğazıduğumlenmek » cari ucret » kucumsenmek » humanizm » gullâbi » ziyaretci » vals yapmak veya etmek » gun » yapmaya yarar » uniformalı » bulunan bolum kafa ser » carcur » herkes kaşık yapar ama sapını » altın koku » yola duzulmek duzelmek veya ko » dirhemle soylemek veya konuşma » ağız acmak » gepgenc » odetme » cok kocalı » izahat vermek veya izahatta bu » keceleşme » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » sur atlenmek » tarafa olmak veya cıkmak » armatur » cakırdiken » ari » pamukcu » gormek » mozaikci » corap kacmak » coban kebabı » duşundurmek » sutolcer » yenilir veya yenir yutulur şey »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.