tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutalâada bulunmak » deme » dokmeci » muteessir olmak » gucendirici » temerkuz » alın damarıcatlamak » gozunde buyumek » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » turlu şeylerden yaptıklarıve t » anahtar yapan satan veya onar » yaşyetmiş işbitmiş » umit etmek » gomulu » ordek balığı » citmik » yere yonelim » kacınılmaz olan şey » calgıhane » atlar tepişir arada eşekler e » cekişken » cokelmek » doşemci » şarkiyatcılık » umum mudur » gecgecleme » vatandaşlıktan cıkarılmak » curuk tahtaya basmak » futur » yuksek okul » yonetmek » regaip gecesi » calık » tefekkure dalmak » hic de » istencli » başdondurucu » hayrette veya hayretler icinde » tek acıklık bulunan ocak » icine sinmek veya sinmemek » allah belâsınıversin » numayiş » cekimsenme » bazıbitkilerin turlu organları » ozur dilemek » gipur » oğrenmek » garc gurc etmek » coplenme » tecrube »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.