tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tuylendirmek » nazariyatcı » yuzune gulmek » dugâh » hakkıgecmek » lık lik luk luk » karşısına gecmek » gozene » caylıkek » eşbicimli » uslûplaştırma » kulbastılık » cıplaklaşma » hastalık almak hastalık kapmak » bak » kolcak » kucumen » canıcekmek » kırbac » cıban ağırşağı » donelme » olcuşme » olu nokta » icini ezmek » bisikletcilik » pacalı » goz almak » soz kesimi » surgit » kofte » gozer » capar » zerduştculuk » sınıkcılık » pelikul » mumeyyiz » kaynakcılık » uvertur yapmak » muşavere » meyan koku » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » sel goturmek » coraklaştırma » protezi » cok uzun uzun sure uzun olar » dincleşmek » smac » dokuntu » okse kuşu » gokte ararken yerde bulmak »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.