tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ve katımadde » kat îleşmek » hakkıodenmez » yapılmışiplik » karşıtı » capalı » olum oranı » gecmiş » butun sıra » tesadufî » tarakcı » ıp ip up up » major » lâf soyledi bal kabağı » şefaatci » korunmuşolma durumu » bağlık bahcelik ği » duşkun » vucutlu » uzunc » kavakcılık » turbin » eti budu yerinde veya etine do » slavca » duşuk » sağlamak amacıyla birbirlerind » carpıklaştırmak » calkalamak » guc » sekendiz » gormek » soz gosterisi » macar » ciskin » dallarınıkısaltmak » korkunc » dunya » lâpcınlı » catlak ses » cubuklu » mustefit » gozleri velfecri okumak » oteden beri » koreliş » konveyor » gotlar » alnına kara surmek » onune geleni kapar ardına gel » gelsin veya gelsin gitsi » yuz karası »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.