tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calık kavak » tacsız » merakına dokunmak veya merakın » goreceği gelmek veya goresi ge » ceneleşmek » duldul » ureticilik » uckardeş » hayra karşıolmak » teşekkur etmek » pas gecmek » bekle yârin koşesini » gostermelik » cedî » tekme atmak veya tekme vurmak » tokaclanmak » stokcu » cikolata yapan veya satan kims » sucunu bağışlamak veya birinin » ozlemli » surgulemek » ozellikle celik dokum ve alaş » mulkiye mektebi » gencleştirmek » tepesinde havan dovmek veya de » cağdışılık » malta taşı » odevlendirilme » gucenilme » cipo » icitmek » ni » ağızdan burun yakın kardeşten » sukse yapmak » muskirat » gozunun onunden gecmek » kaplıkapak » ayva receli » acısal hız » birbiri ustune gelmek » aclık » ustune bir bardak soğuk su icm » kartezyen » poc » balcak » olu salı » yukseğe cıkmak » cumlecik » cecence » başmuhendislik »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.