tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
omca » cocuk aldırmak » cetince » sesi ayyuka cıkmak » kıpık gozlu » gozu hicbir şey gormemek » kureyici » duşey » kedi veya eti ne budu ne » cozuluş » calkalamak » fin » acığa cıkmak » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » aşcıbaltası » kepce kuyruk » sokmek » ayağıuzengide » benim oğlum bina okur doner d » gecmişzaman gorunumu » yanlarında goturmekle yukumlu » muslukcu » uzum » tedafuî » ucayak » yatak carşafı » donuşturucu » anlarsın ya » herkesin arşınına gore bez ver » kulaclamak » icine tukurmek » patlak goz » tunclaştırmak » somurgeleşme » kopuklu » koşe donucu » goceri » suzme » guzelleme » dayanc » cevirmek » zafer bayramı » sağcıkarmak » guderi » korfezcik » canorus » kan beynine cıkmak » uvertur yapmak » araştırma gorevlisi » arpa ektim darıcıktı »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.