tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonetim yeri » meyve ici » gecirmek » yapakcı » son gorev » sa se » cl » lâfcı » brulor » surgun » dumen boğazı » mudebbir » ustelik » vergi kacakcısı » rolâns » sacma » cezayir menekşesi » pic » mustensih » de » bağlac grubu » madalya toreni » briketcilik » ziyanıyok » yuf borusu calmak » yuz kızdırmak » tevessu etmek » simitcilik » fucceten » kor » ışıkcı » dil cıkarmak » gusul » ağaclı » cucuk » azerbaycanlı » kecelenmek » luzumlu » kumes » kaval tufek » taksit odemek veya taksit verm » ovunc duymak » suvari sınıfı » temerkuz » yaya koprusu » lokma goz » sakalım yok ki sozum dinlensin » dondurulan ince uzun ışık ara » cuka » oz devim »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.