tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cizgi » donme dolap » cayırlaşma » peluş » omur » kuseğen » esperantocu » amerika elması » ustluk » eteğine yapışmak veya sığınmak » iltimascılık » borek » yıkamaya yarar cukur yer veya » turkkâri » blofcu » oksurmek » kasa » kendinden gecmek » pacayıkurtarmak » boya koku » yatışma ozelliği olan yatıştı » amaclanma » cıkmak » kararmışve sertleşmişinsan der » kucuk gormek » anasına avradına sovmek » butun butun » kızılelma » sıcanımsılar » muziklendirmek » fluorışıl » burnu buyuk » tel cekmek » cılgınlaşmak » hakikatsiz cıkmak » komunist » polonez » taklip bi » kosinus » cur et » hafakanlar boğmak veya basmak » yuksek perdeden konuşmak » kopcalama » yarıbucuk » sureğenleşmek » menfaatci » orman cayırı » yukumlenmek » lokmasınıdokmek » cıncınlatmak »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.