tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz veya lâf duşmemek » allah yapısı » cay takımı » yedek parcacı » dortnal » kol boreği » cur etsiz » olmek » suyu baştan veya başından kesm » buyuk kalori » cana minnet saymak veya bilmek » toprak cimento » oksurmek » olcekli » babîlik » topcu » ozel » taşcı » gordek » cekirdek » yapılan fıcıvb » pusuya duşurmek » cekinilme » mongolistik » kirec kuyusu » faydasınıgormek » boksorluk » muzevirleme » kopek soğanı » yureğine kar yağmak » meraka duşmek » gurultu bastırmak » sistem » caplı » iti oldurene surukletirler » mış miş muş muş » eli boşdonmek cevrilmek veya g » ucretsiz » gonlu cekmek » cenek » diktatorluk » ve katımadde » ozlemek » kofteci » tukurduğunu yalamak » gorgulenme » carpık » sıygaya cekmek » guncelleştirme » kerem gibi sevmek veya yanmak »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.