tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korleşmek » ici yanmak » r » ordekgagası » cimlendirmek » cıkmak » kuflenmek » gozune kestirmek » munşi » catırtı » mahalle bekcisi » alev bacayıveya sacağı sarmak » kireclik » comeliş » burcak » iki buklum olmak » goreceği gelmek veya goresi ge » derecedeki yol yan yol » ceper cekmek » kapıbaca acık veya kilitli » iki gonul bir olunca samanlık » guzlek » eli boşcıkmak » guneşgozluğu » cift » gorevden almak » gozlemeci » cekmek » yenidunya » giderlerini tur ve ayrıntıları » anadan yeni doğmuşa donmek vey » camur gibi » bağımlısıralıcumle » tekme atmak veya tekme vurmak » kat î » başıgoğe ermek veya değmek » bağlama yapan veya satan kimse » muftehir » corba tabağı » dikkat cekmek veya dikkati cek » uz » gulhatmi » karikaturluk » kopuleme » ongormek » gonul acmak » kaclık » yururlukte kalmak » kayda gecirmek » eltieltiyekustu »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.