tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cevre » dolek » kutuphaneci » gozu tutmak » yolun acık olsun » allah allah » untu » balıksırtı balık kılcığıbicim » carpmak » surgunlerinde kokulu yağbuluna » bulamac » techizat » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » once can sonra canan » goz » dağdağustune olur ev ev ustun » hayır gormemek » ustune alınmak » kusurlu » ce » den yana olmak » adam kıtlığında veya yokluğund » işlemeli yollar » ciğeri parcalanmak » cobanduduğu » kacamak yolu » tehyic » kepce » gulutcu » kullanılır » borclu » omur boyu » gostermeci » beylikci » meridyen duzlemi » entelektuel » ciltcilik » para cuzdanı » koclanmak » cariyeniz veya cariyeleri » camaşırlık » subekli » uc duzlemli » cakıştırmak » mudevven » duşey » sacıbitmedik yetim » goz kadehi » kullukcu » acar »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.