tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olumune susamak veya olume koş » cakıştırma » tulûatcı » pay cıkarmak » cağlar » boru calmak » korpe » celik parca » ayrıcanak yapraklılar » bokun soyu veya bok soyu » cocukcu » kuzu cevirmek » kultur akımı » duşundurucu » kırbac » bicimlerini belirleyen ana oze » sut beygiri gibi ayakta uyumak » dili damağına yapışmak veya di » suzulmek » soz başı » cıkmak » koturumleşme » vazgecirme » donmek » dunya âlem » ustune gecirmek » yalama ucuş » mektep gormemiş » eli acık » gorumluk » trafikci » th » kostebek » aşka duşmek » ustlenmek » acmacı » cetinleşme » doşeyiş » kulâh » hesaba almamak veya katmamak » gıllugiş » işci sigortası » ul » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » sukûnet veya sukûnet bulmak » alevî » hucre yutarlığı » şeylerden her biri tabaka » astsubay kıdemli başcavuş » soz olmak »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.