tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bak » lâf cıkarmak » curutmek » unsuzunu gosterir » cete » secmek » doneleme » acmak » perdah vurmak veya etmek » carcur olmak » kıskıvrak yakalamak veya bağla » butun butun » surmelenmek » beli bukuk » imparatorice » orumcek » bulunan bolum kafa ser » colpalık » kedi yavrusunu yerken sıcana b » bıckıtozu » enayi dumbeleği » komunizm » başının altından cıkmak » ustune kapanmak » ismi cıkmak » cimdik » duşgucu » allah yazdıise bozsun » potasyum sulfat » comlekleme » calık » ilâclı » neci oluyor » kalmak » hint bezelyesi » jupon » sapınc » kılıclama kacmak » gozetlemek » australis » dovuş » boyle boyle » hapcılık » turşusu cıkmak » şeytan orumceği » murekkep » oğrenme » capulacı » ciseme » ucuz etin yahnisi yavan veya t »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.