tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
resim cekmek veya cıkarmak » cizgi cekmek » başıyastığa duşmek » hayra karşıolmak » ozenmek » malkar » yavaşcacık » il » kul rengi » duruma gelmek » angıc » cağırım » bilincsizlik » soğulme » sur atli » bilemedin veya bilemediniz » umranlı » cicek soğanı » kulağıbir şeyde olmak » kıbrıslı » cirişlemek » uygulama » gunlerden bir gun » dunya » tahammur » goze goz » mubalâğa etmek » yukumlendirmek » tumler » kotu haber tez duyulur » oru » kopeklenmek » sozu dağıtmak » cevrinmek » tufekci » cenebaz » yasakcı » tura cıkmak » korpe » arnavut » duzen » rukû » nuktesiz » ustunden başından akmak » rebiyulevvel » ozdeksel » ileri uc » yukseltgemek » duşunce » ozetlenme »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.