tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
afişcilik » luleci camuru » odunlu » kalensove » cağdışı » gibi şart niteliğinde olan bir » sıfıra sıfır elde var sıfır » muhur » iz duşumlu » başınıdondurmek » secmeli ders » cetin » dol yolu » buyuk aile » koşe kadısı » oğretmen evi » gozune karasu inmek » hanya yıkonya yıoğrenmek » ruslaştırmak » susleyici » cik » culu duzmek veya duzeltmek » bust » kafadan gayri musellâh » izduşuren » mucadele » yukletilme » emniyet duğmesi » alcacık » cırptırmak » incir cekirdeğini doldurmamak » catıkirişi » maca kızı » mısır turnası » seyrana cıkmak » yazılan yazıveya yapılan resim » cizinti » selâm soylemek » fincan boreği » cekiştirme » cağma » bak bak » catılı » methusena » kor yılangiller » mohs olceği » kasınc » gorevden alınmak » cukurlatma » ceşit »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.