tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tek tuk » cığduşmek » gorunmek » olum fermanı » meden » suthane » helenist » ote » usalize » cakılma » yukseltmek » tumel onerme » donme » coğulculuk » şerefine icmek » hint hıyarı » yalova kaymakamı » surundurulme » yanlışkapıcalmak » kolemen » gozleri ışık icinde veya ışıkl » lopur lopur » oz dışı » suslendirme » bal ozuluk » temerkuz » un » kavanoz dipli dunya » altın eli bıcak kesmez » cekoslovak » oldurtmek » oldurmek » değnekci » dongel orucu » tekessur etmek » turdeş » kispet cıkarılması » havanda su dovmek » fars » ağza alınmaz veya ağza alınmay » alcaltıcı » u » tekefful » ulke acmak » gomulmek » sersem etmek veya serseme cevi » parfumeri » ac susuz kalmak » oğle yemeği » istencsiz »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.