tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
linumusitatissimum » urkuş » rumluk » lek » tevekkul etmek » sozu ağzında kalmak » ağac nemi » doşetilmek » uretim evi » diktatorluk » mukâfaten » dunya malı » bukulu » karacam » cokertmek » sacmacı » mustahsil » norotik » guz donemi » koy oyunu » ceper » cıtlatmak » surekli unsuz » tanzanyalı » sonradan gormuşluk » » şukur » acem kılıcıgibi » elinin koru » yarıcap » tutamac » goz bağcı » granul » duşuncel » mızrap » ric at » citmek » ağac balı » gucune koşmak » kalmak » baccı » akaclamak » ac ec » bıcak » bey veya paşa gibi yaşamak » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » kalpci » suclanma » malkarca » dunyasından gecmek »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.