tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için mevlananın hayatının özeti tıklayınız. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surc » coban salatası » kılıccı » tuylenme » oru » ticaret hukuku » ulu » yumurta kufesi yok ya » hatırlatmak » slovak » ceki » cıkıntı » duşuncesiz » kozleşme » dudak dudağa gelmek veya kalma » yarayan cevresi oluklu kucuk » sancmak » paslanmaz celik » gorgu kuralları » gozu gormemek » hititce » bicimcilik » kececilik » bilinclendirmek » cavmak » kocak » zamanıgecirmek » tecessus » arasıgecmeden » hele şukur » hemzemin gecit » karnızil calmak » catlama » cinicilik » yılan gomleği » duzeltme » dunden bugune » parcalatmak » catkılı » kocuşmak » gulu tarife ne hacet ne cicek » mukedder » bicerdover » lâfuguzaf » muhayyersumbule » başrejisorluk » bilinclendirme » alcak gerilim » oksuz kalmak » cıtırtı »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.