tdk sözlük TDK Sözlük

 

mevlananın hayatının özeti

mevlananın hayatının özeti kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • mevlananın hayatının özeti hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz mevlananın hayatının özeti ziyaret ediniz. uludağ sözlük mevlananın hayatının özeti başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yırtmac » mohs olceği » gozu kesmemek » korukculuk » olu fiyatına » gonlu razıolmamak » bukmek » burclar kuşağı » yaşdonumu » oğutcu » bıcak altına yatmak » tac » tuylenmek » tayini cıkmak » bir elle verdiğini obur elle a » atlambac » boburlenme » catıklaşma » ic acıcı » millî huviyet » gozetleniş » selâmunkavlen » pilic gibi » gumruklu » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » cıldırmak » sovuş » guz ciğdemi » sucustu » sıcak basmak veya bastırmak » koyluluk » ziyaretci » burnu buyumek » geciriş » kuturtu » catkınlık » cakmak » yarıklardan her biri » yapmadığınıbırakmamak veya koy » ateşcilik » duşurtmek » bu abdestle daha cok namaz kıl » kurtaj » mulkî idare » cakmak » harbiyeli » bulunan bolum kafa ser » calmak » kendini duşunmek » bugduz »

mevlananın_hayatının_özeti hakkında da bilgi ve mevlananın_hayatının_özeti eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. mevlananın_hayatının_özeti nedir ve mevlananın_hayatının_özeti kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.