tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecmişzaman gorunumu » ilgecli » turetici » olmama durumu serbestî » portlek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » caldırılmak » koyuvermek » ici bulanmak » ağız acmak » gurlemek » cokek » sakarozolcer » carpılan » sonuk » allah taksimi » kokorecci » coban kulubesinde padişah ruya » mes ul » puruz » genel goruşluluk » fare duşse başıyarılır » gozu yememek » gockun » seninki can da benimki patlıca » serdumen » aslanpencesi » arıkcı » hukum » cart cart otmek » botanikci » tekercalarcı » s s » alcak basınc » cotuk » gun almak » cakıl kuşu » cıkmaz ayın son carşambası » mukrim » tuylu meşe » camurlama » super fostat » tuy duzmek » surmek » oluşturduğu siperler borda ka » ithalâtcılık » puruzlenmek » mechulât » kopurtmek » mur »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.