tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
set cekmek » ezgic » gonul almak veya gonlunu almak » tayini cıkmak » denize acılmak » gomutluk » canınıbir yere dar atmak » eli ayağıduzgun » fotoğrafcı » yuz etmek » muşkul » podosuet » her yiğidin gonlunde bir aslan » notrleştirme » maslahatguzarlık » husran » cehre etmek » boşta olarak yapılan ortu » bitli veya kurtlu baklanın da » alnına kara surmek » gozune karasu inmek » yakıt maddelerinin genel adı » gecgecleme » kasetcalar » granulit » bolme » topac gibi » kirli camaşırlarınıortaya dokm » hercumerc etmek » kusturme » sefa geldin veya geldiniz » kimsenin eski saygınlığının ka » uzerine olu toprağıserpilmişgi » bildirim odencesi » oğrenilmek » duzum duzum » suratından duşen bin parca olm » ifrit kesilmek veya olmak » rovanşıalmak » duşmanlık » allah rahmet eylesin » kureme » haşlanıp ardından guneşte kuru » tel in etmek » iğne deliğinden hindistan ısey » haber studyosu » surdurum » cekap » torellik » bobrek »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.