tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doğactan » ul » birinden buz gibi soğumak » cıkma durumu » ic camaşırı » tropikal bolge » mektep gormemiş » orgutlendirilmek » ruzgâr gulu » dokturmek » super benzin » yuksekten ucmak » beyninde şimşekler cakmak » tezayut etmek » yuze cıkmak » pancar gibi olmak veya pancar » muruvvetli » kul » gerceğe aykırı » surmedan » suslenmek » yufka yurekli » burgulu » loca » kocak » şişe » buyumek » gozlerine inanamamak » gozden kaybolmak » kumaşcılık » değiştirmemek veya yanılmamak » an en » uckardeş » cağırmak » gonul vermek veya bağlamak » zamanıgecmek » kac » futuhat » yalıngoz » kaşgoz etmek » elinden bir kaza veya sakatlık » kılcıklı » hucum » icecek » uretici olmayan alan » mechul » catı » puruzlenmek » gonlunun dumeni bozuk » naturalizm »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.