tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bicimli » fitne fesat cıkarmak » paldır kuldur » gecit vermek » dağveya dağlar gibi kadar » arşiduşes » bazılarıveya bazısı » cubuk » ummetcilik » bir ayak ustunde bin yalan soy » vurucu guc » sacılıp dokulmek » icerleme » cıvgın » musakkafat » cekiştiricilik » yurek » duzensizlik » guneybatı » erkec » murettip » cepcevre » ust perdeden konuşmak » gun doğmadan kimliği soylenmez » gecirtilmek » gununu veya gunlerini saymak » kolemen » kin » suzulmek » masturbasyon » yakasıacılmadık » sakarozolcer » atmak muracaat etmek » yukseltmek » dumbelekci » cat orada cat burada cat kapıa » karluk » gorguculuk » cekik » sudreme » danışıklıdovuş » yenene icilene bakılmamak » olcu » pakistanlı » dudukcu » koclanmak » sırasına gore » cenesi kitlenmek » ağaclandırmak » kulustur »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.