tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cerceveleme » capraşmak » gabardıc » sınır acı » akıl var yakın var veya akıl » tumden » anonsor » guzel » anlamına gelmek veya manaya ge » bolunme » boğ » art bolge » helme dokmek » davranmak saygıgostermek soz » rebiyulâhır » ust » bana da demesinler » almancı » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » karanlığıdeşmek veya yırtmak » olculme » muruvvetsiz » paşacadırı » sarıcıyan » boğurtlenlik » gumlemek » liman cuzdanı » balkanoloji » malta palamudu » duşundaş » rukuş » cıkrık » zirve veya doruk toplantısıvey » duşkun » taaffun etmek » citlemek » kacırmak » gecimsizleşme » cıplak » acınsamak » fucceten » granduk » torpulenmek » satranclı » mucavir » pic etmek » cıkmak » genişunlu » ustalık gerektiren iş sınaat » tefekkur »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.