tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kelebek gozluk » dağlara duşmek » kubizm » borclu cıkmak » sıl sil sul sul » bir hucreli » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » duğun » cozgun » veresiye karşıtı » ırz duşmanı » onerge » koşe » hurriyetperver » mulâkat vermek » zurafa gibi » capraşıklaşmak » dilediğiniz gibi » muessis » hazzınıcıkarmak » radyatorcu » cimbali » davranmak saygıgostermek soz » oren » turşucu dukkânı » şiddet gostermek » kucuk dalga » cağanoz gibi » uretmek » cırpışmak » bolu » kacık » kadehcik » ana baba gunu » kumbet » bir bir veya bir de » gozde » kurek cezası » gullâbicilik » bağlac » girdisi cıktısı » gomme kilit » dondurmek » gotun gotun » keloğlan » pirinci cok su kaldırmamak vey » organı » secim yapmak » ankara kedisi » zumrut gibi »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.