tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıckıhane » sukûnet » gorgulenmek » bal ozuluk » guneşdil teorisi » once can sonra canan » başkasına ait olan bir şeyi iz » kuzey yıldızı » leyin » munşeat » gonlu bulanmak » monitor » surrealite » el etek cekilmek » insanicincilik » uveyme » kerpic gibi » oğurtme » think tank » doluya koydum almadı boşa koy » elektronikci » boşnak » x ışınlarından yararlanılarak » centmek » etekleri zil calmak » yuzme kesesi » sozunde durmak » acıklaşmak » kup » ic işleri » copur » omurlu » bolumleme » ayıgulu » boya fırcası » olcmek hesaplamak hesap etme » kacak » gulboceği » munacat » onemseme » cerez » kupur » yureği goturmemek » aklından gecirmek » dokmeci » gumruklendirme » cilek » ağzıacık » merkezkac » cağrışma »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.