tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir postum var atarım nerede » orseleyiş » notrluk » soz sırası » hindolog » darulfunun » cavuşkuşugiller » pabucuna kum dolmak veya taşka » kusurlu » cok hucreliler » duşeylik » ileri gecmek » gagavuzca » gorup goreceği rahmet bu » gecit hakkı » kucuk unlu uyumu » ceşitli kavimlerinin toplandığ » soz getirmek » levazımatcı » karşılıklıbirbirini dovmek » tedavule cıkarmak » aynıtelden calmak » boğazında duğumlenmek » gocmek » işi duşmek » tukenmek » odleklik » dol almak » havalara ucmak » cardak » humor » gozu akmak » cakılıkalmak » iğne ipliğe donmek » vantilâtor » omrubillâh » cakıllık » dunyanın yedi harikası » kireclenme » karacalı » henuz » hukûmet » cuşka » cinke » camura yatmak » tulyum » yuruyuş » yardımcıyargıc » goz kamaştırmak » bektaşî sırrı »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.