tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
istirham etmek veya istirhamda » elcim » induksiyon » servise cıkmak » tarafa olmak veya cıkmak » buyutme » gok guvercin » cekiye gelmez » yurekli » gonlu razıolmamak » recel » cetrefil » gun olur yılıbesler yıl olur » tezellul » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » derme catma » klorurlendirmek » ucurum » goz ucuyla bakmak » cirkefli » dalkılıc » dili başka bir dile calmak » carpışılmak » actıağzını yumdu gozunu » tecavuz etmek » ozru kabahatinden buyuk » cemaat ne kadar cok olsa veya » doşeli » kok » faca » hurriyetci » yumuşakca » cağlar » alnac » ustune veya altına eklenen ayı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » selâm para kelâm para » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » oru » coğulcu » donuşumlu » civi » oz » okuler » teneffus » olculebilir » ceker » icki sefası » erkec » goz yummamak »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.