tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kanıkanla yumazlar kanısuyla » bufe » istenc yitimi » usulsuz » cemaat ne kadar cok olsa veya » cıkılanmak » cokuş » an anevi » zr » yonetmek » pabuclu » sezu » goz ucuyla bakmak » bir koyundan iki post cıkmaz » onemli » goz » donumluk » su yurumek » doğuşcu » benlikci » varoluşculuk » yenik duşmek » percinleştirmek » kutur kutur » gunebakan » suveyda » coban yıldızı » mahkeme aracılığıile mal ve mu » cırpınmak » yumuşakca » gobeğini kesmek » ucan kefal » mustesna » terettup etmek » butikci » turkucu » hacet gormek » dalgalıakım ureteci » kahır veya kahrını cekememek » ateşparcası » kaplumbağa yuruyuşu » opturmek » mantıkca » acık yara » ruh kazandırmak veya vermek » buyuk şehir » cekişmeli » mangalda kul bırakmamak » muşebbeh » şimdiye kadar veya şimdiye dek »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.