tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozden kaybolmak » umran » aşağıduşmek » durbunun tersiyle bakmak » ustesinden gelmek » ii murat a yolladığıbir haber » ustelik » lisan » beyninde şimşekler cakmak » doğaclamak » eğitim » ayağıile veya kendi ayağıile g » yağkupu » mahfazasıolan » calışma barışı » un » dunya penceresi » yarıklardan her biri » kok » doşeme » olaylarıyorumlamaya veya inanc » kalcıncı » iyi gun » soz » korktuğu başına gelmek veya ko » musvedde defteri » duma » gun » avar » cinkograf » kor » curlatmak » felâketlerin acılıetkilerini d » uretiş » calacak » mutefekkir » dinamitci » cıplanmak » faceta » uflenme » şeylerden her biri tabaka » bir koşeye koymak » emniyet muduru » telâşgostermek » akıllıkopru arayıncaya dek del » duşmanlık » kusura bakmamak veya kalmamak » baha bicmek » camur gibi » okuzburnu »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.