tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceşni tutmak » calıştırış » hint domuzu » sondurucu » yardım etmek veya yapmak » azap cekmek » suclu olmak » tumel kavram » bufe » goz » olmayan kimse veya topluluk g » ozek demiri » camurlanma » cephe acmak » danıştay » surungen » muşkulleşme » duz » cizmeli » kilus » buzuşuk » ummetcilik » dulger » ağzının muhru ile » cıkarmak » hic değil » ic ice » senator » usta elinden cıkmak » gercekleşme » faca » kara cumle » gorme » murettiphane » potansiyel suclu » acıklanma » kostek vurmak » zumrut » ustunuze afiyet veya sağlık » yonetmek » nazileştirmek » sunturlu kufur » ağız tamburasıcalmak » olcek cizgisi » surtukleşme » catlaklık » camur gibi » tunclaştırmak » allah hakkıicin » gozlu »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.