tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acmak » allah rahmet eylesin » in misin cin misin » an en » yenicerilik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cekinmek » ol dediği yerde olmek kal ded » tuz ekmek duşmanı » ağzınıbıcak acmamak » bicimini alır hidrojenle oksi » şomine » kucuk karga » calvincilik » malkar » cakıştırma » kopcalama » kuculmek » yureği oynamak » sungerleşme » sumerce » cizgi cekmek » muruvvet » duzensizlik » acıktan para almak » soz varlığı » polemikcilik » gecersizleşmek » sacık » calımsızlık » boğurtmek » ticaret hukuku » gumburtu » icini ezmek » bal ozuluk » gulleci » arapca » muharriş tırmalayan tahrişed » rolâtivist » bulbul gibi şakımak » acık kredi » eline gecmek » meşru mudafaa » kambur ustune kambur veya kamb » gucsunmek » sayac » atlambac » kapısıacık » kukreme » tekme atmak veya tekme vurmak »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.