tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suyu ısınmak veya kaynamak » yururlukte kalmak » şeyin ayrıcalığınıanlatır » gunaydın » coban salatası » kovanın ucuna yerleştirilmişme » cakal eriği » am » ecel şerbeti icmek » namutenahi » gumbedek » seni gidi seni veya seni seni » duşundurucu » tulbent » ucurulma » ortak ozne » fucceten » başına calsın » topceker » tercume » alcaklaştırmak » acmak » bir veya tek başına » lu » ledun ilmi » ucuncul » duet » uyku durak yok veya uyku nedir » murekkepli » mucahit » donen kenarıcepecevre oluklu » duzgun » ıskarca » uşuntu kopekler mandayıparalar » mustehcenleşme » ağzına verilmesini beklemek ve » bust » gecirmek » okun yanlarda gosterilmişağır » orta oğretim » ortu » cıplak ucret » sodyum klorur » İsa yıkusturdu muhammed i mem » huner gostermek » kotu kişi olmak » aracı » aristoculuk » amber ciceği » ruhu bile duymamak »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.