tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozunu ağartmak » duşman » tup » recine » tecerrut » hint sarısı » cizmek » mitral kapakcığı » obek » camurlama » donmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yonetmek » duzensiz » aktualizm » sokağa dokulmek » bicerbağlar » ispenciyari » kupe ciceği » fişacmak » her yokuşun bir inişi her ini » olcululuk » ettiğini bulmak veya cekmek » acan » cark cevirmek » ecele care bulunmaz » ozek demiri » teselsul etmek » turemek » buyume » kedi veya eti ne budu ne » yatışma ozelliği olan yatıştı » cok yetiştirilen bir bitki hor » guntun eşitliği » cepecevre » calışma » ağzına veya onune bir kemik at » spiritualizm » hucreler arası » turkuleşmek » her biri mesame » ceteleşme » boyunun olcusunu almak » sarıkcı » portlek » bağımsız sıralıcumle » ganalı » hint yağı » arap olayım » kırılıp dokulmek »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.