tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurum » cile » sescil » cerezci » kırk yıllık yani olur mu kâni » ciğdem » yedekci » doke doke » sacalanma » durum durum » huccet » siz » modulâsyon » ipekci » soz etmek » kafa goz yarmak » secmek » zıvanadan cıkmak » takla bocekleri » mutevazi » tus » yuz » kokteş » acık zaman » ce demeye mi geldin » guvenme » gururlanmak » surgun » sulfurleme » gercekleştirmek » bata cıka » hanya » gomulemek » bir kıyamettir gitmek veya kop » purcuk » dortluk » gosterici » kıskıvrak yakalamak veya bağla » kalaydan cıkmak » cakım » tenceresi veya tencereleri kay » parca almak » tehacum » ustune olu toprağıserpilmişgib » munasebetsiz » buyuk balık kucuk balığıyutar » yuksek » babaîlik » percinleştirmek » uşenc »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.