tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahakkum » mevlevîhane » gulunclu » cilenti » canak tutmak veya acmak » akım olcumu » omru oldukca » karakacan » kullanılır » kurelenme » zuht » korkunclaşmak » gurbetci » kukla hukûmet » turt » civitlenmek » suvarilik » bağımlısıralıcumle » kaucuktan yapılmışşilte » ovuş » teşrifatcılık » kuf kokusu » kırgız » dosya acmak veya hazırlamak » yan gelip oturmak veya yatmak » millî guvenlik » sacıbitmedik yetim » hakkıicin » can borcunu odemek » revac » gok gurultusu » murettebat » hazır bulunmak veya olmak » cıtlama » omuz opuşmek » gocmenleştirmek » tahayyul etmek » sacaklanma » orumceklenme » sovgu » aşırıuc » oneriş » kacırmak » yukarı goğe doğru olan yanı » aşağıfalan yukarı » cevirmek » dumenine bakmak » cifte standart » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » sıcankulağı »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.