tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ığrıp cekmek » muşabehet » canaksı » dokulmek » duygularıacığa vurmak » orgulu » koşe demiri » korkak bezirgan ne kâr eder ne » vazgecilme » slavca » cepni » pluton » cark etmek » tekme atmak veya tekme vurmak » kenyalı » iki eli birinin yakasında olma » vurucu guc » uretim kooperatifi » mosyo » feleğe kusmek » ha bugun ha yarın » horozu cok olan koyde sabah ge » anlaşmazlık cıkmak » mutemayil » boğazına bir yumruk tıkanmak v » uğrum » hambelî » aracı » goze diken olmak » secde etmek secdeye varmak vey » kendinde kullanım hakkıolan e » opuşmek » kefekiye donmek » duzenek » sayac » nişanıatmak veya bozmak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » acık liman » pasor » tulyum » veya toprak harc » pacavraya cevirmek veya pacavr » potikare » başortulu » ılı ili ulu ulu » cizdirme » gosteri adamı » naturel » polonez » goğerti »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.