tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğneniş » aslanım » cakaralmaz » marpuc » davranmak saygıgostermek soz » zuppeleştirme » yakın doğu » dovuşken » agrostemmagithago » cizmeci » cekirdek » tersine cevirmek » rektorluk » lumen » carık » hareketlerde bulunmak » kohneleşme » ici gitmek » salt coğunluk » sunnetleme » kelepceli » surre emini » cucuk » kacırılma » perde arkasında veya arkasında » yerleşim yerinden başka bir ye » ali nin kulâhınıveli ye veli » kulunk » kalleşce » hava iyi veya fena esmek » paradan cıkmak » ortak tumlec » muminlik » sungulemek » kozleme » teveccuh etmek » ikili unlu » ustubec » ışık gocum » tac atışı » yurek selânik » acısal hız » kurtcuk » kucumen » amerikan bezi » gumbur gumbur » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » hanya yıkonya yıanlamak » yureği kan ağlamak » gormek »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.