tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dağdağa kavuşmaz insan insana » cıt etmek » hayata kusmek » kara surmek » deniz ucağı » teavun » yuznumara » huvelbaki » tabana kuvvet kacmak » zırva tevil goturmez » icten pazarlıklı » ayva tuyu » hukum surmek » hakkısukût » mut a nikâhı » ciğ » aramîce » aktualitesini kaybetmek » yarıkubik » catal zıpkın » ruzgâr gulu » gozu takılmak » gommek » naturel » dili başka bir dile calmak » gun » yuzleştirmek » zurriyet » kapamac » tesisatcılık » muhlet » gokce yazın » ustundeki ustunde başındaki b » cektiriş » kotu yola suruklemek veya sapt » brut » sureyazar » yol gozlemek » oğureceği gelmek » selektor » sıcan duşse başıyarılır » caycı » sumkurmek » babam » helâl sut emmiş » canis lupus » hukmolunmak » calışmacı » kunk » sağcıkarma »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.