tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorulmek » hizmet ici eğitim » edebiyatla uğraşan kimse » esmer kufler » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » namerde muhtac olmak veya name » flort » ozluk işleri » uleştirim » olumlu dunya » guruldeme » huryemez » duzeltme » huzunlendirmek » suc işlemek » kispet cıkarılması » duşcu » minyaturcu » acık » bulaşmak surekli gorunur duru » beni sokmayan yılan bin yıl ya » ezcumle » kaldırıma duşmek » yuvarlak unlu » koyuvermek » ictima » suryanî » taşsurmek » cene kavafı » tekme atmak veya tekme vurmak » imalâtcılık » utu » feleğin cemberinden gecmiş » yupurmek » defol » olu helvası » denizde kum onda para » u u » piyasaya duşmek » uste vermek » maya veya meye gorsun ve » coğalmak » kalıpcı » kopekkuyruğu » cık cik cuk cuk » sacmalaşmak » ust cene » sovuşme » ici gitmek » yargılama usulu »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.