tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz bilimi » on kol kemiği » muco » capraz kur » revac » koşe yazarı » lutufkârane » lânet olsun » gulle atma » konduit » deli kızın ceyizi gibi » guclendirme » gok eşleği » buyuk harf » on alım hakkı » cekiştirmek » bitkisi lâstik ağacıficus ela » curutulmek » kostekli » gureşmek » goğsunu gere gere » mayıs bocekleri » muruvvetsiz » helenizm » harp acmak » icat cıkarmak » cerge » dışgucler » inmek » bir hâl almak » sıcrama » kopru başı » amber ciceği » okuz soğuğu » arabasınıduze cıkarmak » dikdortgen » gomme banyo » cabalamak » sukût ikrardan gelir » dunya » mes ut » taşıma veya dokme su ile değir » yaka paca etmek veya goturmek » ulkesel » mururuzaman » genel goruşluluk » aydınlıkolcer » yemek cıkarmak » hoşmerim » yureği bayılmak »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.