tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mercimek kofte » gozlukcu » madde » donuşturucu » cukurlaşma » beyanat vermek veya beyanatta » kılıctan gecirmek » sınıfta cakmak » nufuscu » yonetmek » duzulme » mal mulk » acıkgoz » gozleği » lokma ciğnenmeden yutulmaz » coğaltmak » cokuk » alcılı » cukur acmak » cinke » ul » musteşar » bugun bana ise yarın sana » baygınlık gecirmek » oğrenci bileti » duşcu » hakkıodenmez » nazariyatcı » basıldığında duyulan kımıldama » boykotculuk » girişik cumle » gullâbici » buyuk aile » olcu » aspirator » oz denetim » zararına kazanc sağlamak » av ev » ussubay » kuturdeme » yay ayrac » okul oncesi » adaptor » kelepceli » yuz geri etmek » civitsiz » goz gozu gormemek » icini karartmak » ici gitmek » icin »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.