tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cocuk » sondurulme » kul ufak olmak » kollarınıacmak » mucerret » ceddine lânet veya yedi ceddin » ahkâm cıkarmak » cehennemin bucağıveya dibi » ne olur veya ne olursun ne ol » altın koku » duzelti » cenek » kıpcakca » başınıağrıtmamak veya başınızı » topceker » kara surmek » ciğde » gayya » koltukcu » kutukleşmek » estetikcilik » gulluk gulistanlık » iki bucukluk » ic cokgen » sacalama » cobanpuskulu » hoşgormek veya karşılamak » kotucul » termoelektrik cifti » haraccı » im » kokusunu veya koku almak veya » kurek cezası » lupcu » suclandırma » surcmek » goğus goğuse » pacacılık » şohret bulmak veya kazanmak » okuz trene baktığıgibi bakmak » kr » başıgoğe ermek veya değmek » kayıkcı » gozu dışarda » elekcilik » bilinclendirmek » hesaba dokmek » başında değirmen cevirmek » cakal » norvecli »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.