tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
penceli » duzenleme » bayramîlik » orgulu pilâv » gormek » cayır kuşu » acıkcası » carpıklaşmak » gun » muselles » cok şey » kunde » karda yuruyup gezip izini bell » yuksekten ucmak » davul dovmek » araplaştırmak » candan gecmek » orneklik etmek » caresine bakmak » gurbuzleşmek » muco » ofkesi kabarmak » cinko » İskoc » uscu » piknik tupu » bocekkapan » kalburustu » cekirdeksel » ustupuleme » utopi » cicek yağı » guvercingiller » nusha » onleyiş » tahtalıguvercin » geciliş » cilekeşlik » oğutmek » muvafık bulmamak » bir derece veya bir dereceye k » kumaşcı » musbet ilimler » kılıchane » tupluk » muhur » yuz tutmak » nuzullu » cember sakal » goz kamaştırmak »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.