tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zuhul » calışma yontemi » duşurmek » carıkcı » uzerine gelen duvar ağırlıklar » uzeri » milletce » ca ce ca ce » her gun papaz pilâv yemez » fransızlaşma » yenilir veya yenir yutulur şey » gecerleme » suyu ısınmak veya kaynamak » nar ciceği » gulluk gulistanlık » ekmeğini cıkarmak » centik » cevirim » ozetlenme » tu kaka etmek veya edilmek » caycılık » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » nuh nebiden kalma » cilemek » gonder » un » taklitci » cekilme » orman koyu » dovmek » sandıktan cıkmak » heyheyler gecirmek » emek » fırsatınıduşurmek » işcilik » calıkuşu » icli » duğmelemek » surtuşmek » koşe demiri » koh » ceşme » dort ayak » ovulme » muteammim » cocuk duşurmek » orumcekli » sut kuzusu » rengi atmak kacmak veya ucmak » kotuleme »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.