tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz meydan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuce divan » cifte kumrular » arnavut bacası » yureğini dağlamak » vesveseye duşmek » yağlıgureş » kucuk unlu uyumu » ozel ulak » soğuşme » akrobat » dik bicme » sul » gosteren liste » icler veya yurekler acısı » genc » mık mik muk muk » durgunluk cokmek » ulkeler arası » yuvarlakca olan tac yaprağı » cedik » alcak » cayır teresi » tarih duşurmek » kır gulu » vasatî sur at » kapıyıacmak » ozgunluk » sazlısozlu » kalp carpıntısı » saklambac » teehhur » lupletmek » kirec ocağı » uluş » parfumeri » insan icine cıkmak » kıptî » bugunden tezi yok » midesi almamak kaldırmamak ka » istifci » citilemek » goturu » oksurtme » cokuş » cıldırmak » goğsunu kabartmak » umide kapılmak » gucluk cekmek » kuşucuşu » boyu veya boyuna boyunca bera »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.