tdk sözlük TDK Sözlük

 

meydan eş anlamlısı

meydan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • meydan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için meydan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük meydan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozemek » muzevirlik » yuzune gulmek » bobreksi » anasının korpe kuzusu » cağanak » yonetmenlik » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » ırgat pazarına dondurmek » iktidardan duşmek » koklemek » iki ahbap cavuş » calıhorozu » utulu » ufleyici » olumcul » gecirilmek » carpma işareti » karşılıklıbirbirini dovmek » alcak gerilim » naza cekmek » camlıkoşk » cırpmak » canak uzengi » magnezyum sulfat » yapsatcılık » istenccilik » kopeğe atsan yemez » catılmak » goz onu » koc katımıfırtınası » vazgecmek » menfaatci » cağcıl » yureğinin başısızlamak » suheyl » butunleme sınavı » curutuş » atma recep din kardeşiyiz » gonderici » sakatcı » gorme » yuzeyleşme » otu cek kokune bak » uzerinde durmak » danışıklıdovuş » onun icin » uretici olmayan alan » maltız kecisi » ozezerlik »

meydan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve meydan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. meydan_eş_anlamlısı nedir ve meydan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.