tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz milletin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmek » cul » ucayak » cıkma » şekle sokmak veya koymak » ozletmek » konakcı » ne olacak » maca kızı » ağzının payınıveya olcusunu ve » mubaşirlik » terzi kendi sokuğunu dikemez » elden duşme » goğusluk » komurlu » donenmek » yaratık » corbacı » beklenmediği umulmadığıveya c » olcmek » tutsu yapmak » gecme » gunaşırı » cek arabanıveya yalnız cek » yolunu beklemek veya gozlemek » nb » yurutec » cengucegane » enfluanza » on ek » cevirmek » kır duşmek » ofkelendirme » capkın » emniyet duğmesi » indukleme » citilmek » memleha » soğuşmek » tavus tuyu » dikensi cıkıntı » celişme » dilmac » gecerlemek » satın alınan erkek kul esir » dil veya diller dokmek » bolumlerden her biri kolon » cardak » allah rızasıicin » kucuk »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.