tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz milletin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surum surum » tek erkcilik » kendi havasında gitmek veya ha » kemenceci » hacamat etmek veya yapmak » sabrıtaşmak veya tukenmek » el sozluğu » ic acıcı » teferrut » onculuk » cokmek » gazolcer » uretmek zihnî yetiler oluştur » goru » yarayan kuru ince yaprak » ba » herkesin gectiği kopruden sen » albumin » fıstık camı » sadistce » camur ığrıbı » durtulme » sebep olan fiziksel enerji ha » goruşme » hancer » acıklamak » bulgar » kotu olmak » bohcacılık » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » dovmek » bıcak gibi kesmek » yazlığa cıkmak » iki gozu iki ceşme ağlamak » okseye basmak » allah mustahakınıversin » muruvvetini gormek » kimsenin eski saygınlığının ka » celmelenmek » parmağının ucuyla veya ucunda » icecek » suclandırmak » guluncleşme » adınıkirletmek veya lekelemek » tumamirallik » dokmek » cokertme » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » ictima » ağır ol »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.