tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz milletin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oteki » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » oglenagiller » cakma » cenek » ormek » surungen » cenebaz » yandan carklı » tuccarlık » taannut etmek » cıldırtmak » utu masası » tekâmul etmek » tavşan yetiştiriciliği » plâstikci » adıgecmek » boceksiz » para sızdırmak veya koparmak » iki geceli » tercuman olmak » olan biten veya olup biten » icin kullanılır » bereketli ola veya olsun » gecmiş » cicekci esnafı » kok kurdu » banliyo » kuyruk cekmek » tepegozler » gumuşletme » celik parca » gundelik » yapılmışbağlantıparcası » cekiş » icin » oğrenci belgesi » bir suru » aletler butunu » yuklu » koh » duruk » kostek vurmak » boke » kırbac » cozmek » buyuk oynamak » curuk gaz » yalayıp gecmek » mil cekmek »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.