tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzelleştirilme » ciftlemek » acemilik cekmek » tapan cekmek » harclık » kızılağac » ayağına duşmek » oruklemek » el » surmesiz » yuzune bakmamak » cemenli » hem İsa yıhem de musa yımemnun » uslûp » ak arap » kıt a sahanlığı » kamcılamak » sistem » duşman » dalga gecmek » odenme » kamcılanma » benicincilik » uc katlı » uslenme » barcak » caplama » cıkmaza girmek » muteveffa » ne buyrulur » projektor ışığında olmak » ayrık kume » gorenek » soz gumuşse sukût altındır » kulâhlı » tezevvuc etmek » goz nuru » mtırak mturak » sı si su su » rukuş » bizim gelin bizden kacar tuta » civili » duruma gelmek usanmak » cul » toz fırcası » bicimsiz » donmek » eski koye yeni âdet » guzel yazısanatı » guzel »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.