tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozumleme dokusu » boşboğur » mucize gostermek » muşahit » gonlunu serin tutmak » cilingirlik » ufleme » imanına kadar kısa soyleyişle » yonseme » surtme » yarım elmanın yarısıo yarısıb » kotu kişi olmak » cıt cıkmamak » duğmeci » tekduze » ic » dokme veya taşıma su ile değir » unlu kısalması » rumence » cıtlatmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » cimdik atmak veya basmak » cokları » ense koku » matrak gecmek » kıl cadır » cokelge » yetiştirilen bir bitki lycoper » sicilyalı » dansozluk » ustune alınmak » iki buklum olmak » geciş » in misin cin misin » cıplaklaşma » başıdonmek » şerbetcilik » gommek » alımlıcalımlı » turanî » tevettur » karidesci » ali kıran başkesen » cakma » muzeci » guneşi uzerine doğdurmamak » cığlık cığlığa » kok kırmızısı » telli balıkcıl » yureği kalkmak »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.