tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopcasız » genişgoruşluluk » oz gecmiş » gozden gecirmek » midibus » goz doldurmak » dolambacsız » kanatcık » kıskıvrak yakalamak veya bağla » dağlara duşmek » cehennem kutuğu » surşarj » parmaklarınıbirlikte yemek » uclu bahis » araplaştırmak » cınarlı » butuncul » kıskac » colak » koyuvermek » allah » kor kuyu » kolcak » sozleşmek » burokratik » soylemek » konuk sanatcı » curuk » smac » ovguculuk » umit uyanmak » cocuklaştırma » hesapcı » birinci cağ » cocuğu olmayan evli kadın » istifcilik » bahceli » derdini cekmek » halk yardakcısı » dol doş » canak yalamak » hatim surmek » mustakar » bolumsel » kotuleyici » ac bîilâc » kalpakcılık » meme sungeri » buzuk » ses seda kesilmek veya kalmama »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.