tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah bilir » cap » tuy duzmek » surmek » ici kalkmak veya kabarmak » ak ek » ağına duşurmek » colaklık » cuşka » calkalamak » otre » cırpınış » centiklenmek » cokek » gencleştirilmek » ucuncu bir kavram anlatır » gulboceği » oncel duzen » erkân kurku » acık acık » orgucu » kuflenme » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » sokmek » haber burosu » cakaralmaz » cikolata » yan pala zeydun » gormek » kesmeden ustten gecmesini sağl » kıdemli başcavuş » treni kacırmak » oldurme » uye » astar surmek veya vurmak cekm » mirac » durust » cokbilmişlik taslamak » canına tak demek veya etmek » turlu » tarihci » harcamak » namaz ortusu » perdelerini acmak » mustesna » kendini gosteren ve bulaşıcıol » konukculuk » kılıc » gormuşgecirmiş » top atmak veya topu atmak »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.