tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bugune bugun » sokuntu » boşcıkmamak » duzeltme » kıc » cıkartmak » bictirmek » turancı » azrail » ağzınıbıcak acmamak » değirmen taşının altından diri » ic gobek » secmek » tadıgitmek veya kacmak » efendime soyleyeyim » sakatatcı » mureffeh » ilgi gormek » oğrenci belgesi » pulucluk » girdisi cıktısı » tac » yerleşim yerinden başka bir ye » kullanılan yapma yuz » lupculuk » su » hindoloji » kulağakacan » arıbal alacak ciceği bilir » ucara atmak » kurkculuk » munafık » sun î gubre » nukte » kafasıcatlak » yuzmek » okce » sac boreği » cengi kolu » gonc » kuskutuk » gorevselcilik » tek cekirdekliler » tuylu dalak otu » allahuâlem » turkuleme » peynirli borek » kozasına cekilmek » yuruyuş » ucuklaşmak »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.