tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cizgi bicimindeki gecici ışık » elinden cıkmak » iki cenetli » al » gecmişi olmak » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » cayır » muco » capraşmak » yurutuluş » hint sarısı » butun » carpılmak » merak etmek k kalın okunur » bıcaklatmak » goz evi » gecmek » tabakcı » gorulmemiş » nefesi kesilmek daralmak veya » tor » yuksunmek » sağlayan parca » gomlek » kantara cekmek veya vurmak » varakcı » uzerine gelen duvar ağırlıklar » surekli olarak gidip gelmek » cıkmak » uzum şekeri » zayıf duşmek » gecmiş » geleceği varsa goreceği de var » recinesi hekimlikte kullanılan » catlaklık » umit serpmek » aşırıtepki » mukellef » oyle » kılıc » ozur dilemek » satışa cıkarmak » pes perdeden konuşmak » camaşır ipi » yukseğe cıkmak » hurya etmek » al kiraz ustune kar yağmış » olculmek » koklemek » uvez »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.