tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yalıcapkını » caca balığı » dortkenar » duşeslik » mustevi » evc » kuskunu duşuk » mısır fulu » para ile değil sıra ile » caycılık » mercimek koftesi » hindoloji » gec » gerekcelendirme » tahammulsuz » ortusuz » secmek » mutalâa » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » taraca » capraz » duzen » takla atmak veya kılmak » ejder ejderha gibi » eski pusku » iceri » acıklanma » duşku » aletler butunu » civit otu » cıl cil » allah ım » muzikci » telâşa duşurmek » malta taşı » gecirmek » cakır cukur » cağıldama » cekirdek kahve » pantufla yapan veya satan kims » babî » mobilya yapan veya satan kimse » molekuler » skandinav » sancmak » kirecsiz » bir doğu germen halkı » dutturu » cekişte » inşaat civisi »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.