tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopya cekmek veya yapmak » hızır » yureğini hoplatmak oynatmak ve » kamışcık » bahcıvanlık » cakır cukur » ceyiz cemen » oruk » yaradan tanrı rab mevlâ » yureğine kar yağmak » cevrelemek » her yokuşun bir inişi her ini » ciltcilik » dovmelik » tekâmul » uc » boynuz cekmek » abakus » acık oğretim » kotu » kocaya kacmak » kukurtlenmek » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » percinleştirmek » ustelemek » copurlaştırma » allah iki iyilikten birisini v » bulunmak nezretmek » işaretle bir nezaket gosterisi » corapcılık » sın sin sun sun » guzellik malzemesi » bitkisi lâstik ağacıficus ela » neon tupu » yedekci » facuna etmek » olmek » muşabehet » parcalayıcı » iskeleti cıkmak » cırak » guzlemek » cok buyumek irileşmek » devir acmak » celişkisiz » gonul avutmak » bağlayıcı bağlama niteliği ol » yalan yere yemin etmek » gecit toreni » tufekci »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.