tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz milletin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
capula » papaz her gun pilâv yemez » gravur » rolyef » bağırışcağırış » hoşgorulu » icirtmek » bolumlerden her biri kolon » kılığına ceki duzen vermek » ici gitmek » yeni gineli » yuzulmek » gormek » muracaat etmek veya muracatta » gunu » addan tureme fiil » şişe cekmek veya vurmak » colak » hukmu parasına gecmek » minor » zimmetine gecirmek » temizlemek » tumlec » salca » kelepcelenmek » usanc getirmek » babî » durmece » dikiz etmek veya gecmek » organikci » darulâceze » strukturel » oz yaşam oykusu » tepetakla gitmek veya yuvarlan » cağırım » fusunkâr » supurgecilik » meydana duşmek » bolumlendirme » koylu » gozleri cukura gitmek veya kac » barut fıcısıgibi » turk kupası » buzgusuz » motivasyon » mutenavip » lokman hekimin ye dediği » dondurac » uslûp » yoruk »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.