tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arslanın adıcıkmış cakallar b » gununu gormek » butun butun » cakışma » celmece » surusune bereket » sacak opmek » kaymağıolan » cat pat » nufuzlu » anadolulu » acık bilet » eli boşgelmek veya gitmek » yukseklikleri ve yol actıkları » teşekkul » toplu calışma » purin » capar » durulmek » şeriatcı » palet » husrana uğramak » satranc tahtası » dunyayıanlamak » mukedder olmak » sacma » kendini kapıp koyuvermek » humanistleşme » sacma » noel ağacı » tuhafiye dukkânı » rızkınıcıkarmak » kına yakmak koymak surmek vu » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » gun » zevc » tekduze » pence » surgulu » allah kahretsin » gulle » yollara sokaklara dokulmek » tumce » kopurmek » dol vermek » sunnetci » duduk » ev alma komşu al » ince yağsız uzun kuyruklu bir » cınlatmak »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.