tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşman catlatmak » olcusuz » hamaratca » genel mudurluk » bancolaşmak » ara tumce » carptırış » humanizm » kopya etmek yapmak veya kopyas » ağac mobilya » duz » calıdikeni » allah yarattıdememek » suzulme » gumruk kanunu » dunyanın tadınıcıkarmak » koşklu » fıstık camı » sakla samanı gelir zamanı » munevver » meslek secmek » organların her biri » sureksizlik » bid at » devir acmak » calkı » kâğıtcılık » gostermeci » acalya » boğur » lâfcı » merdane » şuphecilik » dunku cocuk » susme » bobur » suc duyurusu » dalgıc » tatlısu frengi » murekkep yalamak » bana bak » davar gutmek » sazlısozlu » muteveccih » kaduk olmak » kalp carpıntısı » malik » sonuc niteliğinde başka bir bi » cekirdeklenmek » kaymak bağlamak veya tutmak »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.