tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carşaflı » başmufettişlik » samanyolu » sovuşme » boyle boyle » kıskac » ısıracak it dişini gostermez » isimden tureme isim » surur » edebiyatcı » uzak duşmek » davar gutmek » tahkimat elemanlarıustune veya » cavuşuzumu » porsumek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » koceklik » kunguldemek » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » rontgenleme » uzatılabilir » surpriz yapmak » batoz » bicim » taşıolceyim » acıklaştırmak » mudafaaname » dumencilik » cene yarıştırma » kuşatma ihata » aslıcıkmak » ickili » ol » suzmek » mutedavil sermaye » hakaret gormek » ucgen » cıkış » yerine kullanılır » uz » celik parca » turk » kolacan » alıcıcıkmak » struktur » hesaba katılmak veya katılmama » goz suzmek » yısa beraber » yeni dunya aslanı » un »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.