tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz milletin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mucadele vermek » sut » copsuz » ıskarca » iz ansızlık » oldurmek » gosteren liste » birkacı » dolmuşcu » başıdinc » cumle » sonuc yarışması » oturuk » dar kacmak » boynu bukuk » yaratık » uste vurmak » tunel gecmek » pay cıkarmak » gozu donmek » icli kofte » tarakcı » hunkârbeğendi » gerekce » kufluce » suc yukleme » kutletme » dunya başına yıkılmak » kukreme » kemikcik » uckâğıt » kavunici ile pembe arasıbir re » stand by » susleyip puslemek » para peşin kırmızımeşin » corten gibi » mustakbel » unlenme » cağanoz gibi » ozek ağacı » maddî olmayan manevî şeyler » cozumleme » soze karışmak » cadır direği » kara kullukcu » pm » turt » yapmaya yarar » traktorcu » butun butun »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.