tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz milletin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
unsuz ikizleşmesi » ozgul ağırlık » porcus babyrussa » popularite kazanmak » sozlendirmek » utopyacı » gibi birtakım makinelerin işle » gonul rahatlığı » inmek » bir yakadan başcıkarmak » oburku » dokme » ikametgâh ilmuhaberi » sefasınısurmek » santra cizgisi » goturulmek » sap doner keser doner gun ge » astsubay kıdemli ustcavuş » kapıalmak veya yapmak » yığın kulturu » zarfcılık » kedi yavrusunu yerken sıcana b » akla zarar veya ziyan » uleştirimli tuze » cozundurme » cole donmek » durumlemek » boburlenmek » veren madde » kandırıcı İnandırıcı » suzek » keciyi yardan ucuran bir tutam » mongolist » hizipci » dile veya dillere destan » iğrenc » gunduz yırtıcıları » temizlemek » kan cıkmak » percinleşmek » yureği yaralı » it » acık duruşma » sozlenme » her tur gosteri yapmaya uygun » belirtilen bolum » gonyelemek » kan emebilen halk arasında ba » beyaz etmek veya beyaza cekmek » ayyuka cıkmak »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.