tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maden komuru » cıkarmak » duşkun » ors kemiği » sozunde durmak » donuşum » dikenli yuzgecliler » eşekci » tunclama » cekişmek » cekmek » rolânti » keciye can kaygısı kasaba et » yurumek » canıltı » cemkiriş » cepez » it surusu kadar » icki » kooperatifci » ozek ağacı » kanlıyaşlar dokmek » keceleşme » cekememe » hafta ici » cevre » acık » uckurluk » cetin ceviz » cucuk » bir yerde kullanılan bir yere » allah esirgesin veya saklasın » silgic » ense koku » norotik kişilik » derin derin duşunmek » oncu » dansozluk » azınlık hukûmeti » kenarlık » isteğinde direnen kimse » sumter » yonerge direktif » yarıunlu » gundelikci kadın » ablakca » odenek » dunyalı » tup gecit » yuzunden akmak »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.