tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir dilin kelimeleriyle duşunc » buyuksu » ağzına bir zeytin verir altın » bugun » acınsamak » bolme » cicek » korleştiriş » uyku basmak veya bastırmak » tazıya donmek » al bayrak veya sancak » teminat akcesi » oylesi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » cengi » iyi gun » meram anlatmak veya meramınıan » kotu olmak » kulâh peşinde olmak » donanım » gok gurultusu » kemiğine kemiklerine kadar » baştan kalmışveya kalma » kulfetsiz » toz » uleşilme » cıkmak » keyfini cıkarmak » inayet etmek veya eylemek » yuzleşmece » alcaltı » ağlamayan cocuğa meme vermezle » bitum » ve katımadde » komuş » cene calmak » karfice » yarayan cevresi oluklu kucuk » otumsuzluk » gonul cekmek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » fevc » meyan koku » sureolcer » kunk » cepellilik » yansıtan veya yansıyan » bir dilin kelimeleriyle duşunc » donuşturulmek »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.