tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mubeşşir » guzelleştirilme » dokmek » cecen » bid at » zıvanadan cıkarmak » ağac arac eğirmen kirmen » cakşır » gurultu cıkarmak etmek koparm » oho » camaşırlık » sunguleşme » guvercingoğsu » umidi suya duşmek » guya » cakşırlı » cekicilik » duğmeci » tirşe gozlu » guncelleme » nankorleşmek » toprak doyursun gozunu » kırlangıc » yururluk » ayım eyim » suthane » akışkanın gecişini ayarlamaya » failimechul » ozumlenme » den yana olmak » uckâğıt oyunu oynatan kimse » gozetleyiş » gorevsel » hesaba almamak veya katmamak » geckin » uşenc » tespih cekmek » secim bolgesi » gagavuz » ucayak » fetva vermek veya cıkarmak » cift parmaklılar » saray ciceği » odunu koparmak veya patlatmak » mirac gecesi » coplukculuk » gobek » cığduşmek » gollenme » iki gonul bir olunca samanlık »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.