tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cav » gozsuz » araccılık » imtihana cekmek » ren geyiği » alcıkalıp » carcur etmek » garpcılık » dayalıdoşeli » tuylendirme » luzum » mezhepci » goz » gunah » gunu birlik » cemaat ne kadar cok olsa veya » işkembe corbası » yapılmışince ve uzun şerit » sacıştırma » goruşturmek » mudrik » lugatce » buten » cile » iltimascı » soz meydanı » ure » cokuntu » muharriş tırmalayan tahrişed » arapca » bitki ortusu » dalgıc kuşları » kapıbir komşu » zırnık bile koklatmamak » cergi » teseyyup » kavmiyetcilik » gonul dilencisi » ayağıveya ayakları suya ermek » gomme balkon » besi oru » ballıborekli olmak » gostermek » ucuşmak » eski defterleri karıştırmak ve » andac » bucurleşmek » nufuz etmek » makineli tufek gibi » beli bukulmek »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.