tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz milletin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hakir gormek » adam icine karışmak » cıkarma gemisi » salcalık » tombala cekmek » carpacak buyuklukte sembol ni » nufus tezkeresi » kırağıduşmek veya yağmak » bahriye cifte tellisi » cifteleşmek » siyaseti ve oğretisi » badem kurk » fug » gonul kocamamak » gockun » veya rejimi değiştirecek bicim » boyle » guneşdil teorisi » yuz vermemek » sozunu tutmak » ustunde kalmak » sonuclanmak » carıklı » felc gelmek » amac » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » carka vermek veya carka cektir » sukût hakkı » duztaban » yuksuk kına » gozletme » sozcuk vurgusu » bırakılmışkimse » blof yapmak » mezhepci » calıdikeni » doşetilme » muhammedî » yukletmek » coplukculuk » pala surtmek » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » sunger taşı » kuculmek » ne hâlde » lâtince » dalgıc tupu » brahmanlık » unsuzunu gosterir » kullu »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.