tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz milletin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ce demeye mi geldin » gum gum atmak » parca parca » yanlışkapıcalmak » muteferrika » cargâh » motamot ceviri » bobur » macar » cıkışlarıuzerine konulan kafes » saclarıiki turlu olmak » tepegoz » cıvmak » yatık cit » top cam » kolacan » dolmuşcu » nabzına gore şerbet vermek » coban kebabı » gun yağmuru » ucuzlu » kureleme » cıkıntılı » kafa işcisi » ağız tamburasıcalmak » ayaklarına veya ayağına kara s » gununu gostermek » kulucka donemi » mico » orumcek bağlamak » olum allah ın emri » ceperli » cekmece » puskurtme » onune katmak » hucre yutarlığı » urpertici » gi » takarrup » bicimini alır hidrojenle oksi » konduit » aksoğut » donence yıl » somurmek » yureği ağzında » zukâm » yukseklikleri ve yol actıkları » yoneliş » dayanc » sut kırı »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.