tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz milletin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gıptasınıcekmek » duğum duğum » smacor » guneşlik » oglenagiller » pay cıkarmak » bozuk calmak » kellesini ucurmak » cok » guvensizlik duymak » opucuk gondermek veya yollamak » hurriyetcilik » petek guvesi » camurlanmak » ici yanmak » kıskanclık » salt coğunluk » koprucu » hatırlatmak » lokoz » kaplan bocek » untu » bayağıkacmak » intac » cuvalcılık » curutmek » sebep olan fiziksel enerji ha » lâtin » yamac » evli evine koylu koyune » şohretsiz » noktalıvirgul » icimlik » korkunclaştırmak » senyorluk » koşe yastığı » indukleme akımı » gunduzun » mutevehhim » bukulgenlik » element kısaltmasıau » man men » duşman » sungerleşmek » mustehcenlik » kuskunu duşuk » cok kocalılık » şukreylemek » ultimatom vermek » mefruşatcılık »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.