tdk sözlük TDK Sözlük

 

milletin eş anlamlısı

milletin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • milletin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için milletin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük milletin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cercevelenmek » allah ım » kacmak » kompozitor » fayanscı » parcacılık » ali nin kulâhınıveli ye veli » baygın duşmek » suflîleşme » duşunurluk » sovup saymak » muritlik » hanya yıkonya yıanlamak » akdarıpanicum » delgic » masraf gormek » emeği cekilmiş » ustencilik » yabancıgelmek veya gelmemek » kucuk » muzik odası » ağırlık basmak veya cokmek » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » şımarıkca » wistaria sinensis » inanc » bocu » aklının koşesinden gecmemek » oksuz kalmak » burgac » kirecleme » cakmak » arafat » bukme » buyukluk » cıkış » tevellutlu » icki âlemi » karamusal veya karamursel sepe » gucendirmek » iki ateşarasında kalmak » vucuda getirilmek » cilek suyu » yeşilcekirge » caydanlık » orumcek bağlamak » surmek » uzum şırası » pencelemek » sadistce »

milletin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve milletin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. milletin_eş_anlamlısı nedir ve milletin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.