tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nazizm » gecmek » brut » sut kuzusu » oncelik » bıcak silmek » alım satım burosu » icin surulen kimyasal madde » cakırcılık » kucuk bitkilere verilen ortak » yureği katı » irilerine kanal izmariti denir » gonulden ırak olmak » murekkep yalamış » sonumleme » surgulenme » dağveya dağlar gibi kadar » himaye gormek » uflemeli » hafıza dağarcık » ceşmibulbul » susletmek » iz » don gomlek » oynama » goyunme » sonmek » ay » ceperli » kuafor » ciftleme » fiil govdesi » doğaclamak » otelenme » cengel atış » calkanmak » gozunu yummak » gozuyle bakmak » kac kec » kurtlarınıdokmek » catlak ses » r » musait » cok yavaşişyapan cevik olmaya » alt tarafıveya yanı » kınık » usalize » organizator » gormek » yurumek »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.