tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sondurmek » tatlısu frengi » bıcaklanma » once can sonra canan » cıtak » ustune yormak » um » usulsuzluk » entelektuel » incelenmesi muşahede » gudumlu » mutemayiz » unsiyet » kepceli » serce » camura bulaşmak veya batmak » iğrenc » dovme yapmak » iliğine veya iliklerine kadar » para cuzdanı » curumek » ığrıp cevirmek » mumsondu » toplu sozleşme » aile bahcesi » ağzınısıkıveya pek tutmak » acık ağıl » gulgiller » cakırkeyif » koyuvermek » yurek selânik » taştaşustunde bırakmamak » ickiyi bırakmak » icine baygınlıklar cokmek » teessur » acem halayı » ondule » pence vurmak » cakır pence » yurttaşlık hukuku » comezlik » kok salmak » yolu acık » ipliği pazara cıkmak » duzlenmek » fransız » mudahil » carpmak » musamahakârlık » başdondurucu »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.