tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tevessul » yuzyıl » curukluk » gıybetci » ortu » sinuzoit » başcavuş astsubay başcavuş » gecerlik » munasebetsiz » arpa guvesi » ruyasında gorememek » yandan carklı » cıtpıt » yetiş veya yetişin » cemberden donmek » yuvarlak unlu » gecme namert koprusunden ko a » yıldız gunu » uckurluk » mal mudurluğu » kırağıduşmek veya yağmak » onemsizlik » bir calgı » halk yardakcısı » sağdıc emeği » ziyaretci » vekilharclık » soğuşturmek » kac parca olayım » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » calımlanmak » gormek » artcı » gecmiş » surunmek » cenesinin bağıcozulmek » bid at » cucuk » camaşır » cadır ciceği » tavanına cokmek veya yıkılmak » mangal yurekli » sarachane » kuculuş » ayciceği yağı » duyumolcer » icraata gecmek » sacmalık » diskcilik » ucunda cezalandırıcıbir şey bu »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.