tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
centiklemek » pecelemek » kapıyıacmak » cocuk aldırmak » kardeşce » cıl » beyin ucgeni » kocan » avustralyalı » kufur savurmak » albumin işeme » yaydığıgozle gorulen ışıma » eli ayağıduzgun » sumuklu » buyulu » ve katımadde » kosele taşı » uflemeli calgı » olum » genişzaman sıfat fiili » cıkma » kahrolsun » eğri bakmak veya eğri gozle ba » muteveffa » cul » trafik mufettişi » veya bu anlamda birleşik isim » ılıkca » goz kamaştırıcı » toprağa duşmek » kuzey kutbu » catlamak » onem » yurumek » goz yuvası » dağıtılan bağday » ayağıveya ayakları suya ermek » gecinme » gecti bor un pazarı sur eşeği » cıkmak » copurluk » cıplak gozle bakmak » gumbur gumbur » erketecilik etmek veya yapmak » gozu uyku tutmamak » yukluluk » ana kralice » bektaşî uzumu » caylık » flâman atı »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.