tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kubizm » den yana » vak a » ahcı » deliye donmek » tansiyon olcmek » pas gecmek » demetcik » carliston » sozlenme » uncu » demokles in kılıcı » eşekci » acıktan acığa » hint yağı » kampcılık » gozu sonmek » oho » sovme » beniz gecmek » mangal komuru » olculebilir » dur » demediğini bırakmamak veya kom » kotek » amac » soze atılmak » dili ensesinden cekilsin » ağaclama » sur at » ayakcı » cakışmak » hukumluluk » bicimlerini belirleyen ana oze » ortak tumlec » defibrator » şımarıkca » govem » celik » purin » kupe ciceğigiller » sozum ona » surgune gondermek » kimin nesi » cekmek » cizgisel » ickisiz » işişten gecmek » karesel bolge » eli boşdonmek cevrilmek veya g »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.