tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doluya koydum almadı boşa koy » sacmalık » pence vurmak » alcılamak » tekefful » vişnecuruğu » sozlu film » guzel » vektor » borc altına girmek » curutmek » kulağına soylemek » harclık » jeofizikci » katranıkaynatsan olur mu şeker » dunur gitmek » pirinc » becene » cayırlaşmak » donel » ostaki borusu » calcene » oturak kundesi » cansız duşmek » kusursuz » cırılcıplak » kızılelma » ceneleşme » işci » duzgun » yururcalar » mulkiyeli » sacıştırma » yukseltgenmek » ite ot ata et vermek » sescil yazım » yetki kanunu » cemrenmek » eli boşgelmek veya gitmek » mudurluk » cileye girmek » gecişim » buyultmek » kucuk capta » acemi caylak » şupheye duşmek » kor oğlu » cıkma » garc gurc » pece »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.