tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yurumek » celik kasa » olu » cavlağıcekmek » lâf cıkmak » yıva » acıklık getirmek veya kazandır » pacavra » surnaturalizm » koncerto » tutsu gozu » acısal uzaklık » yıldızıveya yıldızları barışma » baldırıcıplak » cıkrıkcı » hiclik » kacmak » kimse » tavukcu » bicimine getirmek » yeri goğu tutmak » celme » icinden yanmak » anlamaya yarayan sınama » yureği dayanmamak » başustunde tutmak » toz pembe gormek » akıldan cıkarmak » ci » boylelikle » calımlı » gol başı » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » lâf veya soz altında kalmamak » mubarek gun » yuzune bağırmak » uretim gucleri » coğul ekleri » tulyum » duruşt » mur » doşemecilik » sacına sakalına kar yağmak » pacavralaşma » tarihe gecmek » fırıldakcı » tam ustune basmak » ic cep » run » tefahur »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.