tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzeyinin her noktasına basınc » turlu » duzenlilik » durtuş » ekmeğini cıkarmak » roman dilleri » vermek » copra » kıratın yanında duran ya huyun » tevellut » zirve veya doruk toplantısıvey » kockar » kelle kulak yerinde olmak » dişini sokmek » yureğine işlemek veya yureğe i » yukunu cekmek » facasıolmak » derme catma » dunyaya getirmek » ayağıuzengide » yaydığıgozle gorulen ışıma » nufus bilimci » ramazan bayramı » lâfuguzaf » ağaclık » muşrik » taraca » dort koşe olmak » dudak ucuyla soylemek » yureğini eritmek veya sızlatma » şeylerden her biri tabaka » insanicincilik » kuşak dolama bağlama kemer » cir » donuşturum » gorumluk » kotuleme » ahi » ic guveysi » dunya kadar » uzerine atmak » muhafaza etmek veya edilmek » iple cekmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » mustakil » kumaşcı » kedi yetişemediği veya uzanama » gosterir » kullanılan yapma yuz » uzengisiz »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.