tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuz bulmak » cağrıcı » duşey cember » hippocastanum » gece gozu kor gozu » guldur guldur » hayvan elephas » macar salamı » mes uliyetli » gorulmek » surgun » nukte » bukulgen » gormek » yukarı goğe doğru olan yanı » reomur » gocucu » kolektor » salcalamak » iyi gun dostu » yolun acık olsun » berat kandili » yunanca » doğrultmac » guvence » ağzına veya diline sağlık » yuksuk kına » şeylerden her biri tabaka » buyutmek » etanol etil alkol » oteden beriden » muzahrefat » mantar corbası » kumeleniş » dostluk okkayla alışverişdirh » ac » altayistik » mulâyimlik » soyletme » muessiriyet » sac ağartmak » bir ayağıcukurda olmak » ciğyemedim ki karnım ağrısın » ağırlık basmak veya cokmek » suyu veya cayı gormeden pacala » muhur gozlu » podosuet » kuruluşlar butunu » kuafor » pur »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.