tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
induksiyon » gonendirme » cil cil » etmek » cekim » bolut » isparta halısı » dil cıkarmak » yureği tukenmek veya yurek tuk » gunah kecisi » surtunup durmak » cepel » sungerci » calkatma » ı i u u » yalcın » kendini gostermek » ciğnemek » kafasından cıkarmak » gocucu » soz atmak » yonetilmek » bicimsellik » keciboynuzu » teşrifatcılık » somurgecilik » toretanımaz » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » butunluk » amaclanma » yuzucu » mulk » inmek » murşit » ufunetli » celik » camuru karnında ciceği burnun » cıtak » vergi kacakcılığı » hac cıkarmak » yağlımuşteri » alâka cekmek toplamak veya uya » omurlu » etmek » bitki ortusu » allah selâmet versin » ofkesi burnunda » goncu » gecmek » izazuikram »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.