tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karikaturluk » muhimsemek » gok gurultusu » bayrak cekmek veya asmak » sabahcıkahvesi » cadırlıordugâh » davranmak saygıgostermek soz » dunyanın tadınıcıkarmak » ihtilâc » ic ısıtıcı » celmek » konargocer » calma » gunindi » kızamıkcık » kara cavuş » mal mulk » ozalitci » munakaşa goturmemek » sokağa veya sokaklara duşmek » olumlu dunya » makta mekte » ozne grubu » duden » maden yunu » nadasa bırakmak veya nadasa ya » gozu almamak » duru » sonmek » nemceker » danimarkalı » tonsuz unsuz » tam maaşla tekaut veya emekli » rufaî » taraf gozetmek » cileli » allah cezasınıvermesin veya al » goklere cıkarmak » kona goce » yetişmeyesi » ara konakcı » her şeye aklıeren zeki akıll » kufelik olmak » guleğen » t cetveli » lâf cıkarmak » buzlar cozulmek » korkunc » kac parca olayım » tum sayı »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.