tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
slovakca » cencen » usanc vermek » eğri bakmak veya eğri gozle ba » şomuz » acmak » girip cıkmak » panturanizm » yuzu olmamak » corlu » suflîleşme » kapılarıacık tutmak » gozden duşmek veya duşurmek » gecmek » akım olcumu » cılgın » ders ici » calık » elekten gecirmek » başsavcıolma durumu » sonumsuz » başına gecmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » calarmak » pirinc » ulûfe vermek veya dağıtmak » kulağınıcekmek » ırzına gecmek » gucluğu veya guclukleri yenme » corba etmek » gorevden alınmak » şaşkına donmek » yureği yanık » azerî » el el ustunde oturmak » ayak surumek » koşe yazısı » oğretim bilgisi » cok eşlilik » bir kararda bir allah » kulâhlı » ezcumle » kullanılan yapma yuz » bicimselleştirme » tevarus » cercici » cicek gibi » copluğu » tesellum etmek » coğullaştırmak »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.