tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzınıacmak » cokelti » cetele cekmek veya tutmak » cımkırmak » acık liman » ağzının tadıbozulmak veya kacm » butunu bel kemiği » kulliyat » zumruduanka » gunduzlu » gundeme getirmek » kucaktan kucağa dolaşmak veya » uniformalı » gonlunu hoşetmek » imtihana cekmek » kotu adam » gurultusuzce » yoneticilik » muco » hasbî gecmek » leşini cıkarmak » cop arabası » kosinus » dudak cukuru » oğrenmek » koşede bucakta kalmak » cınarlı » birleşimiyle elde edilen daya » cin carpmışa donmek » capsız » teleut » tefeul » boğaz acmak » uşniye » elinden cıkmak » ozelleştirme » host » uzerlik » rebiyulevvel » kutlu » kur acı » cağlama » celişiklik » duzgulu » kafayıcalıştırmak » maca » ozel » yuzeysel » ihtiyat akcesi » nufuz etmek »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.