tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guzelleştirme » musadif » yukseltmek » mezardan cıkarmak » ictihat » ulen » kalbi carpmak » buyutulme » cırpıya getirmek » cok ayaklılar » acığa vurmak » taştaşustunde bırakmamak » boksorluk » orumcek » kalvencilik » tarihci » acıklayıcı » cuvalcılık » yığın kulturu » tokat atmak aşk etmek veya pat » duzenek » turkleştirme » davul calsan işitmez » allah etmesin » afişcilik » cift kapı » kostekli » muteessir » zebunkuş » cerezlenmek » sabrıtaşmak veya tukenmek » br » donuşlu catı » utu altlığı » aramak » gd » şirazesinden cıkmak » eline gecmek » yansıtan veya yansıyan » dolambaclı » kancılarlık » bibliyotekci » sarachane » cizim » ayrıcanak yapraklılar » hasretini cekmek » ince eleyip veya eğirip sık do » kotek » pis soz » kucultme »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.