tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
figur » guclu » kıyamet gunu » elden ele gecmek » gumuşcu » burundili » cantalı » elcilik uzmanı » gomuk » devetuyu » yapmacıktan uzak duzgun anlat » yon gosterme eki » duşculuk » kopru başınıveya kopru başları » şukran » gecişli » onemsizce » ackılatmak » k » guvec » icinden cıkamamak » guzergâh » cırpmak » lâfıkıcından dinlemek veya anl » gepegenc » durust oyun » carpık » cin lâhanası » vucuda vermek aşıyapmak » kriz yoneticisi » gercekci » catlatmak » canavar duduğu » suret almak veya cıkarmak » gumburdetmek » milâttan once » acığa vurmak » gozetilme » muşkulleşme » al gulum ver gulum » butun sıra » ovunmek » cedik » urkutmek » mubayenet » altın suyuna batırılmışolan » ackılama » cipil » kafayıtutsulemek » recine »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.