tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yapma » turancı » virtuozluk » zerre kadar olsaydı » goğus sesi » coğunlukla » golge oyunu » gozu bir şeyde veya bir şeyin » akşam vakti » cek valf » kutukleşme » ne haber » ici » akımolcer » dunya malı » tecavuz » kucukleşmek » ibadet de gizli kabahat de » boşluk » zevkinde olmak veya zevkine ba » bir veya tek başına » ameliyat gecirmek » ateşciceği » gır gıra almak veya getirmek » okuz arabasıgibi » gonullu » uşurmek » dokumleme » taklitci » gonlu bulanmak » kulâhıma anlat » kaldırım ciğnemek » ak ek » cağrıcılık » yonetmenlik » muteferrik » an en » cay kaşığı » zuhal » suc yukleme » yedi iklim dort bucak » cokluk » karadağlı » carcur etmek » gozu onunde » mundericat » reisulkuttap » icinin veya yureğinin yağıerim » karnızil calmak » akıcılık olceği »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.