tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goturmek » madde » kanıicine akmak » bloke cek » bugunden yarına » tutmek » kotu soylemek » aleykumselâm » girip cıkmak » gece ucuşu » parcalama » gulu tarife ne hacet ne cicek » kur a » guvenme dostuna saman dolduru » okun yanlarda gosterilmişağır » bicki dikişyurdu » gozettirmek » guz » kemenceci » bire vermek » calık » pluralist » te » gece ucuşu » kesenin ağzınıacmak » kurt » oğrenilmek » celimsiz » hunersiz » soğut » cevriyazı » gosterişli » yukseklerde dolaşmak » araclara takılıp cıkarılmasınd » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » cocuksu » boyle » davar gutmek » guvenoyu vermek » muselles » elinde buyumek » tarihci » ozelliklerine gore bu organlar » burgu » aklımda » nemce » kopcalı » ustune ustune gitmek » divanıhumayun » musaade etmek veya buyurmak »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.