tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
burnundan fitil fitil gelmek » buklum » cıldır cıldır » inmek » lâponyalı » dı di du du tı ti t » muaf tutmak veya tutulmak » altta kalanın canıcıksın » cullanmak » ucuz etin yahnisi yavan veya t » statu » da var ki anlamlarında kullan » kartezyen » gepgenc » acemce » mulhakat » orgutlendirmek » cingene duğunu » yuzunu gormemek » cıngıl » vizon kurk » mudavim » centilme » değişme olayı tekâmul » gorkem » soyleyiş » suclu olmak » meydana cıkmak » acık sozlu » ciğ » murebbiyelik » un almak kazanmak salmak veya » gecmek » cekişken » civisiz » ız iz uz uz » gozetleniş » ummî » tegaful » gobek adı » ulku » yureklilikle » dunya » izini duşurmek » kopcalanma » muteammim » pabucuna kum dolmak veya taşka » veren silâhıbu hedefe doğrult » gectikten sonra yavru olarak d » gecmek »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.