tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lupculuk » yapmaya yarar » kulture alma » gozu kara » cığır » godeş » emdiği helâl sut haram olmak » sumuksu zar » koksuz » mucerret » gonlu bulanmak » alım calım » pacalarıveya kolları sıvamak » geckin » yerden yere calmak » yerlerde yetişen bir bitki me » goturum » yer bicimleri » percem » kacırtmak » oz indukleme » turkuaz » terakum etmek » dikkat cekmek veya dikkati cek » yuzbeyuz » karşısına gecmek » hilesi hurdasıyok » uretec » etmek » provokator » acık yurekli » kuremsi » cifte dikiş » cıkışbelgesi » koktenci » triportor » bukulmek » elle tutulur gozle gorulur vey » msa mse » cıkmak » bahce » akıntıcağanozu » ciğerimin koşesi » işbolumu » muzaheret etmek » hol » ağrılarda goz ağrısı her kişi » korletmek » lule lule » onemlice »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.