tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cayırlatma » cıkışlarıuzerine konulan kafes » av avlanmış tav tavlanmış » sağakce » zn » ozumsenme » ici kalkmak veya kabarmak » gudum » kâkullu » kalıplarla desen yapılmışbez » kıt a » paraşutcu » sıralac » omrubillâh » benlikcilik » cıkarmak » kesenin ağzınıacmak » kocak » re » e » orneklenme » fos cıkmak » kavga cıkmak » aman dedirtmek veya amana geti » cozme » uretilme » cevrelerine saldıklarıkendiler » yuksek » kırmız boceği » cerkez peyniri » parfumeri » muhmel » ozumlenme » seyret » gibi cok yonlu hizmetleri en a » burumcuk » şeref tribunu » duzen » gork » ciğnemek » cıkınlama » gozcu » al kiraz ustune kar yağmış » yurekten cağırmak » yuksuk otu » bicim » bağlayıcıunsuz » hancerlemek » un » cağdışıolmak veya kalmak »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.