tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için millinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağır kure » gok kumu » başına işcıkmak » doğal ve saydam değerli taş » koy ağası » fuzen » o » havaya ucmak » posasınıcıkarmak » rukû » bir baba dokuz evlâdıbesler d » damarına cekmek » zartayıcekmek » mutekabiliyet » musamahasız » odobenus rosmarus » kanıma gore veya kanımca » cıkmak » cırpı » sel gibi akmak » buzuluş » munafık » sağcıkarmak » inşaatcı » sendikacılık yapan kimse » dun » sul » yumuşakcalar » teneffus » golge tiyatrosu » eli boğrunde » kok sap » guzel » mufrez » gibi şart niteliğinde olan bir » yuz » cinler cirit veya top oynamak » uc beyi » işbaşında eğitim gormek veya y » madikci » cakaralmaz » dır dir dur dur tır » bucuk » camaşır » henuz » tezahurat » duşun duşun boktur işin » buğusu ustunde » boşol veya olsun » melâmî »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.