tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
el surmemek » caresine bakmak » yabancılık cekmek » portenin başına konulan işaret » kıskıvrak yakalamak veya bağla » nasihatci » oğrenci kimliği » halk şiiri » direnc » bir kararda bir allah » z » civi gibi olmak » hıckırma » cekilmek » sumsuk » obeklenme » putursuz » tutunu tepesinden cıkmak » dil otu mu yedin » durtuşme » yon vermek » tumel kavram » ok gibi yerinden fırlamak » balon ucurmak » muzelik » sondurme » okuz arabası » catma » ağac arac eğirmen kirmen » bicim almak » lâcin » cıvma » ıskatcı » alman usulu » cozunmek » olumsuzleşmek » taklitcilik ği » cunku » dumen yapmak » capkın » sacma sapan konuşmak » kaltakcı » guve » her biri mesame » kostum » yatcı » ruping sistemi » kopeklik » goze almak » on yuzbaşı »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.