tdk sözlük TDK Sözlük

 

millinin eş anlamlısı nedir

millinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • millinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz millinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük millinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turlu şeylerden yaptıklarıve t » pirinci cok su kaldırmamak vey » suyu ısınmak veya kaynamak » sondurmek » dokulmek » kutle » oz beslenme » inmek » duzeltmen » cakal » ceribaşı » kulâhlı » ut acıcılık » sıcmak » ortalığı goturmek » cilenti » ucteker » ayrık kume » uremek » harbiyeli » cevre » muntehir » muebbet » elini kana bulamak veya bulaşt » bitmez tukenmez veya bitip tuk » tumlenme » icinden cıkamamak » murebbiyelik » guveniş » veya ağzının icine bakmak » sancma » curuk » buğusu ustunde » olmayan kimse veya topluluk g » kuldoken » bakac » yatak cekmek » soz veya lâf aramızda » tahammulfersa » dumen yapmak » kurtcul » aclık » insan konuşa konuşa hayvan ko » ceşitlilik » corek mantarı » gorme » fos cıkmak » gun koymak » cimlenmek » asgarımuşterek »

millinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve millinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. millinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve millinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.