tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz kamaştırmak » tumel onerme » ayak surumek » havanda su dovmek » veresiye karşıtı » techiz » sandvic » vekilharclık » eli cabuk » keli gorunmek » mustakim » teşekkul » değişiklik onergesi » dinclenmek » yuzunden okumak » candan yurekten » yuz yapmak » gostermek » cocuk » sulfatlaşma » ucurumlaşmak » cok anlamlılık » cok yetiştirilen bir bitki hor » beşuc » oldurucu » katısoz » ilişkilerin butunu iktisat » tepegoz » ustunde kalmak » buz ustune yazıyazmak » calkama » antep fıstığıgiller » teşhis etmek veya koymak » vibrator » yakışıklı » dovmek » ucteker » pluviyometre » koruma unsuzu » şuphesiz » elden cıkmak » puantor » ş » ilâcsızlık » yasa onerisi » tevekkul etmek » yuz geri etmek » uykusu başına sıcramak » ut » carşı »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.