tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alcak basınc » keloğlan » koprulenmek » acılmak » mutevazı » denetcilik » arif olan anlasın veya anlar » kırk veya bin dereden su getir » cancı » parcacık » teşebbus etmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » tahammulsuzluk » kan akcesi » yalıbulbulu » etmelerine kişiliklerini geli » aşcılık » tır » ters duşmek » gonulsuzluk » bayındır olma durumu umran » gosterir » kulağınıbukmek » ici yağbağlamak » cay fincanı » ac ec » kacıngan » kefil gostermek » kacamak » sabah ola hayır ola » dunya » meşhut suc » ilgilenen mahallî yonetim » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » cengucegane » harp acmak » cağrıştırmak » ağıtcı » baskca » cakmak taşı » imalâtcı » gır gecmek » tunel » pis soz » insan eli değmemişveya dokunma » kullenmek » balıkcılık » notr » cekme kat » gun gormuş »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.