tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gır gecmek » kurit » değiştirgec » ağustos bocekleri » oldurmek » basubadelmevt » buyukbaş » cırağ » gorgulenme » susleme sanatları » metal kap » toz kondurmak veya kondurmamak » gormemezlikten gelmek » tumen » kumuk » kukurt » gorevindeki kule » danscı » lâzım gelmek veya olmak » reaktor » duğumsuz » munakale » ırakca » sevinmek sev in sevdirmek se » palandoken » redresor » tekere comak sokmak veya taşko » en kucuk birliği goze » belediye encumeni » kor ağac » erdiğine erer ermediğine taşa » dağıtım burosu » gorme acısı » bağlanmışkıl veya kıla benzer » uflenme » eğimolcer » kucuk asya » kabarmasınısağlamak kabarması » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » rodezyalı » yurekten » şeytanın kıc bacağıveya art ay » gumuşletmek » sızıcıunsuz » turnayıgozunden vurmak » romanoloji » veya orulen dikey duzlem » kopya etmek yapmak veya kopyas » ic barış » acemi caylak »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.