tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cav » kazakca » beklenmediği umulmadığıveya c » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » dunya goruşlu » aylıkcı » ulfet » masıyla mesi bir olma » futuroloji » kapalıcarşı » koksel » yekvucut » komunizm » cumleten » goncluk » cark etmek » yonelme hâli » lugol » basınc » olcum » mutalâa » suhunet » soz » senatorluk » gonul dilencisi » cevabıdikmek veya dayamak yap » dikdortgensel bolge » bezi herkesin arşınına gore ve » vidanjor » birey ustu » supurgeci » kurklu » celik kasa » donuşturulme » tırnağına veya attığıtırnağa d » acılma » kuşade » secim yapmak » yurek ağrısı » cullama » tukenik » mızrak cuvala girmez sığmaz » kriz gecirmek » umur gormuş » gulucuk » şumullendirmek » kurum kurum kurumlanmak veya k » gozunu ağartmak » sarıcıyan » sert bir durum almak katılaşm »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.