tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyuk elcilik » turkceleşmek » cumlecik » dollenme » kosnul » ustume iyilik sağlık ustune u » ozel » goz boyamacılık » ağrı sancıgibi fiziksel veya » hacısuya atma » şurekâ » icgudu » nakibuleşraf » vazife » kucuk mevlit ayı » yuruk » ruşvetci » mana fehva » tezekkur » hukme varmak » zuppeleşme » siyasetci » yuz yuze » yoldan cıkmak » opme » gun dikilmesi » isteyeninin bir yuzu vermeyen » yunlu » duğmesiz » ici bulanmak » cok sesli » istizan etmek veya eylemek » mustakil » horguc » baştan cıkarmak » lule taşı » yedi gomlek uzak olmak » ozursuz » ic salgıbezi » omrude » iyilik gormek » kotek » gevrekci » kasavet cekmek » şerefine icmek » iki buklum » koklenme » uzlaşma sağlayan » imtihana cekmek » el acmak »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.