tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
batakcı » atlas ciceğigiller » lokma goz » ayaklarına veya ayağına kara s » bal ozuluk » acıklayıcı » calmak » ortodoks » gul ustune gul koklamamak » cekinmek » hoyratca » tutac » kotu » bir sure ayrılmamak » ici alaylı dışıkalaylı » unsuz » pacavracı » astsubay kıdemli ustcavuş » kullenme » baştan kalmışveya kalma » cene calmak » gok evi » catısız » ove ove » takma sac » cileden cıkmak » soz sahibi » bir konuda duygularıbaşkasıile » duğmesiz » genc » ustunkoru » sazlısozlu » bir cift sozu olmak » itibardan duşmek » artıuc » boluntuler » muteessir olmak » menu » yuzu pek » uşenme » albumin » celik pamuğu » karina etmek veya karinaya bas » yahudilik » kurutac » yukselme » kadastroya gecmek » muzminleşme » konakcı » ovuntu »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.