tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağlayanın malıgulene hayretmez » puturlu » bahce domatesi » elekten gecirmek » acık tribun » durtuşturme » dollenme » calık » catallı » deli gomleği » kırlangıc » gozyaşıbezleri » yuzuk oyunu » cakıştırma » puskurmek » calkalatış » bufecilik » deneyustu » sicilyalı » yururluğe girmek » ozensiz » duk » eli ayağıtutmak veya tutmamak » mantar ozu » tır » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » mechul » hic değilse veya hic olmazsa » boburlenmek » yabancılık cekmek » maktul duşmek veya olmak » otobus » gure » puruz » cıkmaza girmek » orumceklenmek » diken ustunde oturmak veya olm » operator » canım » ezik buzuk » guvenliği sağlamak icin yapıla » uzerine yurumek » vak anuvis » ceper » fucceten gitmek » muhendis » surtuşme » vehme kapılmak veya duşmek » cipil » ca ce ca ce »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.