tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotuleme » on kol » super lise » tepegoz » mahalle bekcisi » gozetmen » sunguleşmek » sozluk bilimi » ozur » pislik parmağından veya pacala » caktırma » tur ağac cember » dunyayızindan zehir etmek veya » ince karton parcası kartvizit » cocuğu olmak » ali nin kulâhınıveli ye veli » kupe » arka yuz » kork aprilin beşinden okuzu a » cenesini kapatmak » nitelikler gosteren madde » omurlu » capraşma » yer bicimleri » ezik buzuk » yapılmışince ve uzun şerit » calgıcağanak » cıkmak » catışmak » mudana etmek » gozu ac » takla boceği » cok katlıotopark » bicimdeki bolumler » muminlik » armatur » kirecsizleştirme » malûlluk » gesneriana » sovuşturmek » cumhuriyet bayramı » hesapca » sayac takımı » ut » gumuşyağmurcun » zararına kazanc sağlamak » gun gecmek » kacınganlık » sivil yonetim » studyo »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.