tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soylemediğini bırakmamak » arap » kul » acıktan acığa » kacmak » dalkavukca » cembersiz » devletcilik » otturmek » birbirinin gozunu cıkarmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » pop muzik » orge » mulhakat » nefsi mudafaa » hukum yemek » kabuğundan kinin cıkarılan bir » kuskutuk » kacıklık » bıcak gibi » caşıt » cıkma » fırsatıkacırmamak » sut gibi » uzum uzume baka baka kararır » ateşci » pluralist » akaclama » cer cop » arasında den başka anlamıyl » duz » uretim kooperatifi » calmadan oynamak » ust insan » coğulculuk » kopekgiller » mucmel » oncesizlik » gulleci » kırıp gecirmek » kriz gecirmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » emekci » kılıc » kok » jole » yolustu » gureştirme » gozleri yaşarmak » buğemek »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.