tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ofsetci » utcu » birbirine duşmek » teyel yapmak veya atmak » allah selâmet versin » cingen » museddes » futurist » corba tabağı » muncer » suvari sınıfı » ciceklenmek » kelle kulak yerinde olmak » tatarca » cayır peyniri » boşgozlerle bakmak » keloğlan » benim oğlum bina okur doner d » pacalık » kacırmak » ar er » iplik cekmek » muktesebat » calıkuşu » trockici » goklere cıkmak » surgun » budu » yazıyıcıkarmak veya sokmek » gumleyip gitmek » cakmak » civitsiz » ucmak » hem nalına hem mıhına vurmak » duru » yontemlilik » cap » konvektor » pence pence » yureği carpmak » oksuruklu » cemenleme » kor ocak » uvez » gurleşmek » goz hapsine almak » buyu bozmak » ustalık gerektiren iş sınaat » guc mevkide kalmak » calkı »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.