tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekimser » geciliş » sungerler » buruk » kuşcu » menfaatci » hukmî » mutehavvil » hamle etmek veya yapmak » duğun salonu » peşinden suruklemek » icinden cıkamamak » daş taş » ız » geciştirilmek » yurutmek » kerpicci » ağackesen » sokme » doşemelik » duğun değil bayram değil eni » bebek olumu » muteber olmak uzere » yondeş » sucustu mahkemesi » dort donmek » yapılmışarac damga kaşe » yuzu tutmamak » cocuklaştırmak » gozde » buyuk gormek bilmek veya tutma » fent cevirmek » suru » amacsız » slovakyalı » omca » lisan » kacınılmaz » mal da yalan mulk de yalan va » ağız ağıza vermek veya konuşma » ic ek » ağac arac eğirmen kirmen » maksat gutmek » kacık » amerikan bar » guc » peştuca » ovme » kuplu » cangıl cungul »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.