tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonyelemek » icilme » flort » boğa » terorcu » adı » koksuz » duzec » ictikleri su ayrıgitmemek » atasozu » kultur ortamı » nobet » pb » cusseli » ovulmek » cıma vermek » mudahil » aksilik cıkmak » c » otostopcu » cekilmek » geciliş » gorevsel » dur » su orumceğigiller » zemheri zurafası » cekmelik » cıbanlaşma » cok hucreli » treni kacırmak » oksiyur » cakal » cift kapı » buyuk defter » alcak ses » ic hat » işine gore » uleştirilmek » gozu kalmak » goz onunde tutmak veya bulundu » tutac » gurbuzleşme » kacış » canına tukurduğumun veya ufurd » gul gibi gecinmek veya yaşamak » tebelluğ » ici rahat etmek » puruz » kara gun dostu » yerinde su cıkmak »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.