tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cin ifrit olmak veya kesilmek » duz duvara tırmanmak » olmek var donmek yok » duz » yağışolcer » kurek kadar veya papuc kadar d » komurleştirmek » tukenik » kacırmak » kor olasıveya kor olasıca ols » yapılan fıcıvb » soz veya lâf altında kalmamak » uc » kirli camaşır » ağzıacık ayran delisi veya bud » fıcıbalığı » mağribî » ilgi gostermek » bunyece » ve katımadde » cocuk oyunu » kulâh peşinde olmak » aracılığıyla duymak değmek e » kasvet basmak veya cokmek » ictimaiyat » kaput gitmek veya olmak » sozcuk turu » yuzmek » işlemeli yollar » gerekce » yukletilme » calışmak yapmaya kalkışmak » tahtalıguvercin » murtesem » durumuna duşmek » nerede hareket orada bereket » capaklı » bir yiyip bin şukretmek » tuyleri icin avlanan bir kuşso » cekişme » ana yureği » slovak » gomlek eskitmek » onu sıra » duzletmek » ozleyiş » calkantısız » tuh » armatur » eşgudumlu »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.