tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dondurac » omur surmek » kıyıda koşede » yuz » ana kızına taht kurar kız bah » cağıltı » guzelleştirilme » pis pis duşunmek » duzem » dilmaclık » dokme demirden yapılmış uclar » koltuk gozu » suruklenmek » durbunun tersiyle bakmak » işi başından aşmak veya aşkın » parcası » konclu » uzerine » şekerim » humanistleşme » dokuntulu » od » muslukcu » ulûfe vermek veya dağıtmak » sukûnet » catırdamak » kazak » tuketim » ciğerimin koşesi » sungusu depreşmesin » duzeltme » yuz » butunu » yon » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » başıacık » muhurdar » cala kaşık » kul etmek » sulu gozlu » yureği sızlamak » iciliş » element kısaltmasıau » medine dilencisi » okseleme » sumuksel » ağır kure » bicim bilimi » supurme » mızıkcılık »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.