tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olmuş » sağlayan parca » başından aşağıkaynar sular dok » ıskarca » yureksiz » buyutmek » şarkuteri » onemli » suclandırılmak » acmaz halatı » celme » cullanmak » bıcak gibi kesmek » cukur » cokek » harp malûlu » tumen » yenicerilik » cıkıntı » cizecek » cok kocalı » soydur ceker boktur kokar » dogmacı dogmacılıkla ilgili » yuzdurme » arslanın adıcıkmış cakallar b » daha bircok şeylerin yapımında » acık » lâtinlik » bacak kadar boyu var turlu tu » yaz donemi » icinde pişirilmesi ve limon su » kok boyası » dun » bunların taklidi olan madde » kuney » aman derim » oğutcu » demec » gozu kalmak » donuşturucu » gozunu toprak doyursun » gulluk gulistanlık » hilâfetcilik » surtmek » amasımamasıyok » sozune gelmek » mutevazin » edebiyatcı » duşurtmek » norvecce »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.