tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıfıtlık etmek » rucu hakkı » mangal yurekli » nemolcer » dereyi gormeden pacalarısıvama » tufekcilik » utu tahtası » allah canınıalsın » celik metre » cekirdeklenme » beleşveya bahşiş atın dişine v » parfumculuk » ince karton parcası kartvizit » durbunlu » ardıl goruntu » catı » cocuk » ilgi gostermek » boğurmek » di » gulumser » ici kapanmak » korebe » seyrekce » gudelemek » paylaşmış benzer odevlerle yu » ateşbocekleri » ilâc » yakut » donup dolaşmak veya done dolaş » muco » cimen » gunduzsefası » dikişcilik » ma me » gozlerini dikmek » dilinden duşurmemek » gomlek » bunların arasınıdolduran ozek » cihannuma » ıp ip up up » ters yuz veya ters yuzu geri d » zarar cekmek » nufuz etmek » onerme » kafasında şimşek cakmak » anglosakson » kubbealtı » kos kos » ortuk »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.