tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic » reaktor » iplik cekmek » kuşku beslemek veya kuşku duym » fare duşse başıyarılır » nasrettin hoca nın turbesi gib » buyultme » camurlaşma » parca parca etmek » can cekişmektense olmek yeğdir » fedakârlık yapmak veya gosterm » kazık kok » uğur bocekleri » dortleme » dukkân » tutsulenme » kopcalanma » yeni gercekci » sunger gecirmek » cocuk » kusku » tukurmek » golgelendirmek » kirec cimento gibi şeyleri su » gulbahar » serdumen » surgulenmek » ana kok » kopoğluluk » cevirmenlik » buyukayı » cık » ustune veya altına eklenen ayı » ağac kupesi » gereklerine uyacak duruma soka » sozlu soru » goğuslemek » coğulcu » kup » calıcırpı » ım » cu » korkusuz iyi dovuşen kendine » tevazun » suru » duğu » tek acıklık bulunan ocak » zumruduanka gibi » icinde » uremi »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.