tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mufreze » su icinde » hora gecmek » onerme » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » duşes » buyutmek » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » ıncı inci » allah selâmet versin » celmek » buyuk » isim cekimi » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » yureği kararmak » cozmek » ak kopek kara kopek gecit başı » cay şekeri » yurumek » stabilizator » haric olmak » devam etmek veya ettirmek » cağla » parantez acmak » neptunyum » kaymak bağlamak veya tutmak » doldurdukları rengi beyazdan » suzme » mangal yurekli » sebat etmek veya gostermek » yuzsuzce » ustunleşme » ic su » muktesep » muruvvetini gormek » yatcı » turkolog » işini gormek » araplaşmak » yuzu acılmak » mumeyyizlik » uckurutan » karagoz » bisikletci » mudavim » kokusunu veya koku almak veya » guluncleşme » boluk » icinden bir şeyler kopmak » işcatallanmak »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.