tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buzgulemek » mureffehen » isparta gulu » ovme » bardağın konulduğu yeri kirlet » yuzleşmece » gok cismi » dişgostermek » kuyruklu yıldız sacı » iadeli taahhutlu » gozu kapalı » catma » gonulden cıkarmak » sokak supurgesi » doşeli » pure » sulf » kosnulu » burudet » sozum ona » yurutme kurulu » calkantı » carpıklaşmak » sutre » stabilizator » diktator » cifte » kose » yureğini dağlamak » muhafaza etmek veya edilmek » ce » acık hava » helenizm » gorunmez kaza » mahkemeye duşmek » jole » bulunan bolum kafa ser » lugatce » tuylu » cırpıipi » bicim » camurluk » basubadelmevt » koktencilik » etut » acık kalp ameliyatı » kacamak » muselles » ustune bir iki guneşdoğmak » surek »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.