tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozleşme » carpmak » bir cift » boru ciceğigiller » besi oru » itham etmek veya ithamda bulun » kok » yolu » golgecil » carşamba pazarı » ofkesini yenmek » rezil rusva olmak veya rezil k » akşamdan sonra merhaba veya sa » duzmek » cekme » l » cusseli » sağgozunu sol gozunden sakınma » surgit » karşıgoruş » monitor » monatcılık » hah şoyle » kaclı » kotek » etiketcilik » sağacık » norotik » ic salgıbilimi » guc » hakikatsiz cıkmak » coğu » tovbeler olsun tovbeler tovbes » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » dunya gozune zindan olmak goru » ustuvane » surme » bolum » arasında den başka anlamıyl » cargâh » dırıltıcıkarmak » dovmek » gurleşme » supurge » trockici » iki eli şakaklarında duşunmek » doşeniş » zumrut » onermek » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.