tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gubre boceği » cozgunluk » yaradana sığınıp bir işyapmak » huveyda » ozellikle celik dokum ve alaş » catal » dalınc » yoluna cıkmak » sağlamak amacıyla birbirlerind » elini eteğini cekmek veya kesm » gunahsızlık » enstruman » az gormek » zuppeleşmek » daire parcası » dunya gozu ile gormek » ciğlik » cektirme » geri geri cekilmek » yuklem » unvanı » davul dovmek » gunden gune » durulme » kul rengi et sineği » doşek » ici sıkılmak » efendim nerede ben nerede » kucuk » mantar corbası » uz » cıkmak » avurtlarıcokmek veya avurtları » başrejisor » kaşile goz gerisi soz » cucuk » kireclenmek » koltuk gozu » sac sakala karışmış » kacırtmak » guzelleştirilme » bir sure ayrılmamak » dinclik » diz cokmek » topac » goruşsahibi » ilce » ucuzleme » muruvvetsiz » duzenleyen ve genel olarak ilg »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.