tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
etanol etil alkol » başustu » cozucu » guneydoğu » yapılmışarac damga kaşe » fizik gucu » mumteni » toprak doyursun gozunu » bak » tutmek » camgoz » cinnet gecirmek » yengec gibi » uretim kooperatifi » golgeli resim » kurtaj » picuta » icsiz » soz kesmek » fiske kondurmamak veya dokundu » olet » pandul » kulhanbeyi ağzı » cıkmaza girmek » bahcesi » cicek » goz nuru » capacullaştırmak » kucumsenmek » goğsunu gere gere » bata cıka » veya ozel kuruluşlarca odenen » arayıp soranıbulunmamak veya o » cercevecilik » orenlik » cullukgiller » tam adamınıbulmak veya tam ada » camuka » dortluk » dalgıc » kelâmıkadim » kırkından sonra saz calmak » kadehcik » nuksetme » başınıkaldırmamak veya kaldıra » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » cenet » bu turlu » kacmak » seksen kapının ipini cekmek »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.