tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
veya krom kaplanmışcember bici » boncukculuk » kulce » husnuhâl » yapmacık gorunumu » sağgorusuzluk » tuberkulin » nankorluk » kulot » veya rejimi değiştirecek bicim » cektirme » gunu dolmak » pa » dunya » goğus vermek » boğurtlen » sonuc niteliğinde başka bir bi » herkesin arşınına gore bez ver » guneşsistemi » kanlıbıcaklıolmak » derin derin duşunmek » dunur gitmek » koza cekmek » lâcka » musveddelik kâğıt » koşe dolabı » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » duşman olmak » guzergâh » nur yuzlu » purtuk » nervurlu » tahtacı » yahudi » doner » acılır kapanır alet » think tank » borclanma » sustalıcakı » cokrama » os » ozen » hatırıicin » fr » mutculuk » kıc » moğol » borc almak » mudevven » yapay bobrek »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.