tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dans etmek veya yapmak » yureği rahatlamak » cunup » ozellikle celik dokum ve alaş » kutle » oğurtu » ilâcsız » cekme » bolumunden her biri sezon » oncecilik » karakılcık » ağız acmamak » mutehayyir » cokmek » tab an » hanya yıkonya yıoğrenmek » xviii yuzyıl sonunda başlayan » şikâyetcilik » araştırma gorevlisi » gorkemli » suclandırılmak » muzakere » allah ın gazabı » gorevlilik » yuklemek » calmak » ezgic » ortuşme » kızılcık receli » cala kaşık » inayet etmek veya eylemek » banliyo » ac kalmak » terlikci » pufkurmek » kılıc balığı » fizik otesi » gecmek » cıkarmak » tecahuluarifane » hurdasıcıkmak » comez » gun gecmek » diktatorce » teror » dala cıka » nur yuzlu » gulerim veya guleyim bari » zamanıgecmek » pusatcı »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.