tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oturuk » sinyal muziği » guc » cakmak » dollemek » gır gıra almak veya getirmek » zimmetine gecirmek » odeşmek » acıklık » cizili » ucleme » soylemek » demokles in kılıcı » gelmic » acısınıcıkarmak » ihtilât etmek veya yapmak » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » celtik kargası » yarışcılık » cekirdecik » başbaşa veya kafa kafaya verme » zıp diye cıkmak » temerrut etmek » gorkemli » kotulenmek » mevsimi » yondeşacılar » kopekleşmek » gudu » harekete gecirmek » mer iyet » turkoloji » cıkılan catkı » can cıkmayınca veya cıkmadan h » yureği carpmak » muk » koşelik » civi kırmak » geciş » sozunu geri almak » gorulme » cıngırağıcekmek » yorungesine oturmak » dunyada » yıl donumu » maddelerden oluşan varlığın he » sacalanmak » turkceleştirme » dolambac » matrakcı »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.