tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik eş anlamlısı

minik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
armutun sapıvar uzumun veya k » yivacar » paha bicmek » uzum uzum » en kucuk birliği goze » cangal » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cıkışma » bolgecilik » gozu donmek » icim » goruntu » leyleğin yuvadan attığıyavru » alacağına şahin vereceğine ka » yuze guluculuk » gozunu ağartmak » dans etmek veya yapmak » koyu duruma getirmek » koruklenmek » kuresel gok bilimi » vucut » kireclemek » bundan boyle » gumburdemek » boncukcu » kâğıt yapraklarından her biri » carpılma » gonlunu serin tutmak » icirtmek » payına duşmek » adetce » orfî » kılıc calmak » pejmurde » alt ust » şeyhulislâm kapısı » sut dişi » buzuşme » kırk bir kere maşallah » dumbelekci » capkınca » kocek » v » kendi icine cekilmek » hıncsız » acık secik » zuhrevî » aklından cıkarmamak » gelişmişcanlı » catal bıcak takımı »

minik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve minik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_eş_anlamlısı nedir ve minik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.