tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dort koşe » percinlenme » acık bolge » oncu » buyulu » onunu kesmek » muzaheret » cevre yolu » alacık » kapalıyuzme havuzu » dokmek » gurlemek » mavi boncuk kimde » cakısız » olcu almak » kabuk bağlamak veya tutmak » muterakim » hevesi kursağında veya icinde » istenc » yuz kiri » oğrenci » cabalamak » cuda etmek » cengel » gosterişe kacmak » orgucu » zukâm » inmek » dereyi gormeden pacalarısıvama » acıkcası » redaktor » yuz yazmak » balcık levha fayans » yuzune gulmek » gozeler arası » dondurulan ince uzun ışık ara » şeref tribunu » silâhcı » cekişme » musavat » komurleşme » gostertmek » cekel » hukme varmak » yeryuzu » donmek » gun » pluralizm » yakın gocuşme » ağzınıhavaya veya poyraza acma »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.