tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzustu bırakmak » yuzunun derisi kalın » gozunun onunden gecmek » sokağa veya sokaklara duşmek » gulcu » dolayısıyla verilen ortak ad » doktor doktor dolaşmak veya ge » gumruklu » ic gıcıklamak » catal » ağız acmak » duşundeş » notrleştirme » gozlemek » ozdek » kelepce vurmak takmak veya kel » icindeki en kucuk birlik » sıcmak » pompalıtufek » dişleri dokulmek » cekmek » osmanlı » yarayan cevresi oluklu kucuk » goğus ingini » gozunu ağartmak » kucuk » guvem eriği » du » canıağzına veya boğazına gelme » cağırtkan » ic merkez » gepegenc » plâstikten arac » gunluk » mısır baklası » koşelik » ağrı sancıgibi fiziksel veya » uzengi kayışı » kendine gel » mulevves » ust dudak » gume gitmek » kırılgan ve katıbir element k » zevk almak veya duymak » cipilleşme » savaşcı » ana yon » ozelleşmek » dualist » butunleme sınavı »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.