tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
faaliyete gecmek » boke » bulbul canağı » gulabdan » gunduzsefası » muşkule » regulâtor » yedi kat yerin dibine gecmek » şovalye » yuzune bağırmak » gez goz arpacık » yanlışkapıcalmak » surmeli » muferrih » duru » oluşturduğu donme eğrim cevr » bolutlenme » gok cismi » tepetakla etmek veya devirmek » ortme » cozunmek » gucendirici » gecmiş » yerine kullanılır » paylaşmış benzer odevlerle yu » organların her biri » anten yukselteci » başa gelen cekilir » kopru başı » cıkacak » gerekcelendirmek » yonelme » it » mumas » cıkmak » edep yahu » duğumlenme » yavaşca » kutle » başına belâ acmak » jubile » cıfıt » komur gibi » olumu goze almak » ağackesen » cepelleme » faaliyete gecmek » humayun » lugat » acıcekmek veya duymak »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.