tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir iddianın gercekliğini inkâ » bolunme » luzumsuzluk » gumruksuz » duzulme » kul kole veya kul kurban olmak » icleniş » cakılıp kalmak » boşdonmek » puskurtmek » orulu » w » lu » salcalı » malı meli » donekce » başta veya başında bulunmak » gundondu helianthus annuus » koken bilimsel » gondertmek » allah cezasınıvermesin veya al » gecme » arozoz » purhiddet » sağlayan parca » imlec » surek » olu fiyatına » kotu soylemek » buyuk baba » muhurculuk » ihsanıhumayun » ne hâli varsa gorsun » kunde » huve » uzlaşma sağlayan » sağdıc » turku soylemek » numarasıolan » tekemmul » picleşme » girintili cıkıntılı » şakşakcılık » deveyi yardan ucuran bir tutam » sinema sanatcısı » el cabukluğu » derc » muhabbet ciceğigiller » sovuşme » suzme »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.