tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
luterci » cevre » seruvensiz » gomulmek » umit etmek » cok seslilik » borc almak » organların her biri » gulu tarife ne hacet ne cicek » acıklık » deyip de gecmek » dağların şenliği veya dağların » kılıc calmak » gecit » orospu boreği » viola tricolor » kulunc kırmak » miktar ile indirimden sonraki » sureolcer » ciftleşmek » gunluk » ateşalmaya mıgeldin » ayağınısurumek » gozleri yaşarmak » anlamıverir » uc duzlemli » taahhutname » mineral » luks mevki » demediğini bırakmamak veya kom » mut a » oldurmek » dondurulme » ihracatcı » cıtpıt » gudumlu sanat » gokyuzu mavisi » cevirmek » kervan yıldızı » portlek » yuzu asılmak » acma » kokun gecmesi » kalsiyum klorur » gonulden ırak olmak » orgensel » guc » şirretce » altından capanoğlu cıkmak » kultur sarayı »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.