tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pengo » secmek » tıpkıcekim » yıl donumu » haziran boceği » baryum sulfat » tel orgu » uc otuzunda » gonlu ile oynamak » camaşır ipi » iştah kapamak veya kesmek » kalcıncı » bolme » pekmezkopuğu » limon kufu » şohret bulmak veya kazanmak » tekâmul etmek » kendini naza cekmek » ceyreklemek » dostluk okkayla alışverişdirh » yayla corbası » got » centik atmak » cekemezlik » alkışcı » elinde bulunmak veya olmak » durdurmak » cunun » icin surulen kimyasal madde » bahcıvan » kafa kocanı » acak ecek » kurk » kırkgecit » orumcek » uzerine almak » koken bilimsel » parcalara ayırmak » ic » ilerisini gerisini hesaplamama » gomlek » yazıya dokmek » su kacırmak » kepceleme » ustune basmak » elini surmemek » purtuklenmek » fırıldak cevirmek veya dondurm » donuşturmek » takaddum »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.