tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sakalına gore tarak vurmak » murebbiye » sedefcilik » half time » arkasına duşmek veya takılmak » namzet gostermek » mutehassıs » ıt it ut ut » cile cıkarmak veya doldurmak » kedigozu » ic işleri » yapsatcı » gur gur » cur etlenme » civili » civileme » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » şehriye corbası » orta oğretim » coluk cocuk elinde kalmak » cehre almak » yuksek bir yerden aşağıya doğr » bosme » soydur ceker boktur kokar » uretim evi » icmek » olağanustu » allah rızasıicin » fucceten gitmek » soylenti » operken ısırır » goz bebeği » aktualitesini kaybetmek » şeref tribunu » anlamıverir » cepelleme » kupe ciceği » almanlaşma » gonlu varmamak » kandırıcı İnandırıcı » tepesine veya başına binmek ve » başustunde tutmak » ilcebay » modul » ustune gitmek » acık kalplilik » cıbanbaşı » gozler onune serilmek » beyaz rus » yunan »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.