tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kara kara duşunmek » boya vurmak veya cekmek surme » cevrinti » once gelen onceki » teemmul » siz » girişucreti » yarayan kuru ince yaprak » podosuet » uzengilenme » maaşa gecmek » guvercin » sıcankulağı » kulfetsiz » dadaizm » amputasyon » dokup sacmak » alâka cekmek toplamak veya uya » ii murat a yolladığıbir haber » altayca » dumen » celik yelek » gobeklenmek » nuh » gununu gormek » nufus memurluğu » gecirgenlik » cergici » keci soğudu » i » mertce » belirten kural » zararına kazanc sağlamak » okuz » teberruz ettirmek » oz gecmiş » cucuklenmek » azrail le burun buruna gelmek » surmek » ici sızlamak » ince gul yağı » c c » komurleştiriş » koklenmek » kalburdan gecirmek » cekilmek » cıkmak » kaba turkcesi » tahaşşut » hava koprusu »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.