tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkmak » ağaccılık » sessiz yuruyuş » cene yarıştırma » tore dışı » tutununu tutturmek » yureklilikle » celenk koymak » ustunu veya ustune gormek » donuk » burnunun ucundan otesini veya » alt ust olmak » rektorluk » ne imiş » yuruyuş » guvenliği sağlamak icin yapıla » cıkmak » catı » gobel » cantacı » temerrut » capaklanma » arkasınıbirine vermek » sayac takımı » toprak cimento » goze goz » bocu » alttan gureşmek » arac » uflemeli » gok bilimi » cıfıt » tek acıklık bulunan ocak » cıkar yol » ustuvane » bir dokun bin ah işit dinle ka » rutbeli » ile beraber » gobek havası » mohs olceği » yuzune gulmek » gozunu acmak » adalet orgutu » kulâhımsı » mutebeddil » ağac » siktir et » yureği carpmak » dili başka bir dile calmak » kucuk »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.