tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
refakatci » emniyet duğmesi » bisikletcilik » uvertur yapmak » cay » nukte yapmak » lâfcı » celikleştirmek » buddhizm » dumenci » suzule suzule » tatsızlık cıkarmak » ite ot ata et vermek » akcopleme » edebiyatla uğraşan kimse » harclık » cadır » golgelendirmek » tecerrut » mest sermest » garnitur » amasımamasıyok » perdenin uzerinden oynatılan » alternator » cile cıkarmak veya doldurmak » şoyle bir bakmak veya goz atma » teberruk » urtiker » muheyya » ıssızlık cokmek » ağackakan » cıkmak » it » muş » kulte » guncel » kulucka donemi » tuplu » komunistlik » muzevir » amaclamak » film cevirmek » cakırlaşma » gormediğe donmek veya gormemiş » okuz arabasıgibi » sutliman » parcalatma » trockici » sosyo » temasa gecmek »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.