tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turkuaz » doşek » murdum » loca » tokezlenme » ona gore hava hoş » sozu gecmek » mineral » kılıc kuşanma » kuşatma ihata » yargıtay » olu sezon » koşe penceresi » ucretlendirme » ozel okul » babamın veya ustamın adıhıdır » yontem bilimi » ortakcılık » cıplak » benicincilik » cıra dibine ışık vermek » bukmek » muzikalite » kiremitcilik » dil surcmesi » patron cıkarmak » mahrec » muşrik » gocuşme » akşam vakti » portlemek » gerilim olcumu » kimya gocumu » goğus goğuse » rumlaştırma » fin » ıska gecilmek » bağırışcağırış » fulûs » kustere » acık hava tiyatrosu » parca purcuk » gozu gitmek » gorunme » surre » okuz » daruleytam » buyusel » makedonca » tibet sığırı »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.