tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mahkemeye duşmek » diyalektikci » odevli » aramîce » bozguna uğramak veya vermek » hukum vermek » kucultmek » calışma barışı » suregelen » dorduz » muteveccih » suluk » mucadeleci » duygusal duşunme » mandallı uzerinde mandal bulu » pusetci » hor gormek » adıkotuye cıkmak » sonumsuz » ic su » kungurdemek » taaddut » capalama » başına belâ acmak » tatlısozlu » kopeğe atsan yemez » cay vermek » teşebbuse gecmek » isim cekimi » butun sıra » zırhlıguc » candır » bilincsizce yapılan işve etkin » inceleyen bilim » sun î solunum » bir kıyamettir gitmek veya kop » it gibi calışmak » gun doğmak » benim oğlum bina okur doner d » bruksel lâhanası » cepheden hucuma gecmek » huseynî » gucenik » gecmişi olmak » surfile yapmak » cağlama » gucenmek » uzunlamasına acılan oyuk » ilâc yapmak veya hazırlamak » başının altından cıkmak »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.