tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıplaklaşmak » cok sağlam dayanıklı sert » camıcerceveyi indirmek » ec » bicimlendirilmek » cenesini tutmak » muyesser » sozlukce » ceşit » teavun » mutehayyir » gorunuş » boyle » sarnıclı » lâtin halkları » kalcasız » iceri » sure olcen » yaban kecisi » mezur » kok kurdu » acıkgozluluk » operator » bolumunden her biri sezon » ağır kacmak » uzun sivri kumes hayvanların » secim tutanağı » eline gecmek » surgu » od » jupon » uzucu » ne yuzle » gozlerini acmak » icine su almak » ciğin » unc » kufur » el işciliği » her gorduğu sakallıyıbabasısan » seruvenli » ruşvet almak » yonelme hâli » half time » kılıc kuşanma » dort yuzlu » bilcumle » kamerunlu » goğsunu gere gere » recel »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.