tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz minik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cozumleniş » gozleri ışık icinde veya ışıkl » rumen » munteşir » yargıtay » aksoğut » guven ışığı » koşeli ayrac » keci » cişik » tacikce » surumek » sempervirens » of cekmek » yavaş » donuşum » cariyeniz veya cariyeleri » iştirakci » ciğer kebapcısı » organizmaların oluşturduğu bir » cuk » bulgar » ortulme » cıkıntılarıolan organ » teamul hukuku » curuf » kooperatifci » goturmek » gozunu cıkarmak » sozlu soru » donencel ay » konduktorluk » temevvuc » oz itme » kaba duzen » cıkarmak » ozensizlik » orgutlenmek » odenmez » karşıtcı » yolustu » kucuk dilini yutmak » kanadıaltına almak veya birini » ebulyoskop » dudak dudağa gelmek veya kalma » doğru acı » rayic » cıkrıkcın » hak » toplu goruşme »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.