tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gonlunden gecirmek veya gecmek » cemberli » lek » ayağınıveya ayaklarını opeyim » yarayan kuru ince yaprak » mutevellit » buzlar cozulmek » mucerret » olup olup dirilmek » dağkoyu » goturmek » keciboynuzu » mizahcılık » şeref uyesi » acmak » ciftlenmek » orfî » ust kume » duldul » acıklık » gozunu sevdiğim » etkilerle oluşturduklarıyer de » tat » kuriyum » duğumlenebilir nesne » cıtkırıldım » ulku » karnıac » yaparlu » cucuk » tir » icini karartmak » maydanozlu soğan » kırılıp dokulmek » karga yuruyuşu » gunucu » ackı » durust » sıcan deliğe sığmamış bir de » kutup yıldızı » bıcak silmek » tumorlenmek » kesip bicmek » sonmek » coluk cocuk sahibi olmak » celişmezlik ilkesi » salıncakcı » yorgunu yokuşa surmek » şikâyetcilik » cekimolcer »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.