tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teessuf etmek » cirişleme » parcalamak » gucsuzce » alkollu » karga duleği » buyuk baba » borc yapmak » carliston biber » akıldan cıkmamak » mercimek koftesi » camura yatmak » urperti vermek » buyuk onerme » tahsil gormek » inşaat civisi » coğur » katıve cıkıntılıorgan » cevirmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » elekten gecirmek » trampetci » cevre » gorgulenmek » isim cekimi » civi kesmek » cıkarmak » gunun adamı » kamcıbaşı » akdarıpanicum » bitmek tukenmek bilmemek » soz etmek » kusuf » gonul kocamamak » ici erimek » icine sıcmak » gozden kacmak veya gozunden ka » t » cadır yıkmak » kalmak » gesneriana » yarım gun » bitki asparagus officinalis » catırtı » catma » beli bukuk » yuzunu şeytan gorsun » guclendirmek » komurcu » gosteriş »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.