tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kok » arabist » gupguzel » kırılıp dokulmek » yoğurt ciceği » tecavuz etmek » lâz » varlık gostermek » kor nişancı » yerle gok bir olsa » ilk iki dereceyi kazanacak atı » gomme » yivacar » omurlu » olcu » cekirdeklenmek » brahmanlık » direkci » okuz » cepheden hucuma gecmek » suc duyurusu » ipekci » tesadufen » okse otugiller » etmek » unletmek » tekefful etmek » oz » ortak carpan » tc » ağatmak veya bırakmak » soylemek » allah ım » cozulme » ır ir ur ur » gosterme sıfatı » evci cıkmak » bucak bucak kacmak » donup dolaşmak veya done dolaş » acısal yol » iplikcilik » allah yuru ya kulum demiş » elle tutulacak tarafıyanı kalm » yağhucresi » pabucculuk » » ileri goruşlu » tarih duşurmek » yon » el cekmek »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.