tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
davranmak saygıgostermek soz » sozunu kesmek » allah a emanet olun » kırık dolu » bağırışcağırış » doğaclama tiyatro » buyuleniş » ana rahmine duşmek » cırnık » iletişim aracları » oğrenci belgesi » sarih mef ul » toz » cercevecilik » recete » turlu şeylerden yaptıklarıve t » toskurtmek » tumlemek » uz » tecerrut » tukurukleme » acısal bolge » tuf » cember » tarafından arabacıicin armağan » tum sayı » cıkmak » parantez acmak » gumruk kanunu » noron » veya dokunmuşpamuktan yapılan » sureğen » camaşır » oparlor » ustunleşme » catı » caylakca » bocek kabuğu » sozsuz calınan parca » element kısaltmasıal » burundili » doğac » ezgic » potifur » borclu cıkmak » cıkarılmak » sumek » cekoslovak » zurra » sevinmek sev in sevdirmek se »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.