tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
odemeli » civi » acıklık » heple hic ilkesi » hakikî » soz temsili » ozsel » dolaylıtumlec » egeli » buyuk elcilik » genellikle orduda veya yatılıo » ust » bıcak atmak » kalpakcı » musteniden » tagallup » cırak » atlar tepişir arada eşekler e » beklenmediği umulmadığıveya c » tutunluk » ana kralice » gobeğini kesmek » ankara kedisi » karaim » citi » yureği sızlamak » medeniyetcilik » bitkisel veya hayvansal madde » kutleştirme » yakıt maddelerinin genel adı » adetce » bardakcı » uzumsu » icine işlemek » goturu » cık » kosemen » mundemic » ağzınıveya cenesini tutmak » bahce makası » cukura duşmek » carpıtma » cecence » ciğnemek » acılış » gonlu gani » hesap acmak » değişim yonetimi » meydancı avlu bahce gibi yerl » kulucka donemi »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.