tdk sözlük TDK Sözlük

 

minik zıt anlamı

minik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • minik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için minik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük minik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hoşgormek veya karşılamak » tezgâhcı » işkembeden atmak veya soylemek » bulgurlu ya gelin mi gidecek » uc boyutlu film » goğsu daralmak veya tıkanmak » cıldır cıldır » koşeye atılmak » suzulmek » duğumlenebilir nesne » zevki cıkmak » os » mayalanabilen ve coğu tatlıola » minor » calımlayış » muzikolog » husran » kopeksiz » ofkelendirme » cekmek » koruma icgudusunun bir bicimi » kanınıicine akıtmak » ici gitmek » deneyustu » amcamla dayım hepsinden aldım » oncel belirleme » calımlanma » icli dışlıolmak » cocuklaştırmak » operatorleşme » paraşut » dışarıya saldıklarısıvımadde » duma » cıtlatmak » daha bircok şeylerin yapımında » işten gucten kalmak » beklenmediği umulmadığıveya c » kuzguna yavrusu şahin veya ank » musmir » bir şey soylemek » cekirdek kahve » ucret » guceniş » kopekoğlu » sacma » ic bağlamak » zimmetine gecirmek » curutulme » koksuz » uye »

minik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve minik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. minik_zıt_anlamı nedir ve minik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.