tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cizdirme » allah belâsınıversin » hızlısağanak tez gecer » cobanın gonlu olursa tekeden y » orumceklenme » birey ustu » olcer » dikişci » cop kebabı » ilikcilik » cekme » uretme » mutekâsif » slavca » kosnul » unsuz » on denetim » coğu » gibi cok yonlu hizmetleri en a » ek gorev » acım » icli » sozde kalmak » alaturka bilen alaturka eser » butan » gorme işitsel eğitim » girintili yer » cermen dilleri » cukurunu kazmak » calkama » dokme » camur » kurutmac » umit bırakmak » kanatcık » suheyl » araplaşmak » yanardağpuskurmesi » yıldız kumesi » kor kadı » sevinc » gosterişlilik » ense cukuru » yuznumara » dar kacmak » yerlere gecmek » guderihane » hint gergedanı » cekmek » kakınc »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.