tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için misal kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kopurme » gozlerini belertmek » hucum etmek » yuk » buyuk başın derdi buyuk olur » cubuklama » organların her biri » aslan » kofteci » tuzağa duşmek » hazırlık gormek » adaptor » bezi herkesin arşınına gore ve » dede dedesi koruk yer torunun » mubaşeret » şobiyet » murekkepci » mulkiye mufettişi » tıraşfırcası » camaşır » ickicilik » oruk » uc » bağlantıunsuzu » bolumlerden her biri kolon » beklenmediği umulmadığıveya c » talip cıkmak veya talibi cıkma » icine doğmak » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » kopek memesi » altayist » ilâc icin yok » kantcı » sondurmek » pis pis duşunmek » gozunde buyumek » duyuustu » tıkaclı » ciltci » civit rengi » eskulâbî » kacıncı » utmek » harac yemek veya almak » suvari alayı » giysisi » allah taksimi » lutercilik » koruklu » adıcıkmak »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.