tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için misal kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guzide » akıl yurutmek » icre » yurek karası » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » benimseyip değişik bicimde anl » umuk » yurutucu » mukâfaten » ic salgıbilimi » ında inde değil » yukselme » olmez » cıkma » cinke » bolumunden her biri sezon » mutekabiliyet esasıuzerine » gumburtu » oğutlemek » cekme » fırsatcı » cakıl kuşu » baccılık » kılıc uşurmek » orgun » cakar » dipsiz kile boşambar » dudak dudağa gelmek veya kalma » genel butce » sumuklu bocek » gungormez » salca » bir avuc » sozluk bilgisi » olum allah ın emri » dipcik » acık police » cakaralmaz » duğumlenebilir nesne » moskof » cakmaklık » ant icmek veya etmek » tan sokmek » borc yemek » noel ağacı » parca » ciğitli » puskurme benli » atolye » hurufîlik »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.