tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sene » cirişleme » gecmek » gecmez » belirten kural » ici goturmemek » iz » kacak » cakaralmaz » şal orneği » kanlıyaşlar dokmek » kokak ağac » gozluk takmak » ağzından girip burnundan cıkma » icici » kuyudan adam cıkarmak » yureği yanmak » adama donmek veya benzemek » korluk » ağızda sakız gibi ciğnemek » mudur » buyultmek » murekkep balığı » muhtac » acıklık getirmek veya kazandır » koc burunlu » ucup gitmek » tezgâhcılık » caktırılma » icine etmek » sodyum klorur » calmak » yarayan cevresi oluklu kucuk » şeyhulislâmlık » tahmisci » acem » yukselti » cıbanlaşma » cevikleştirme » ağzıyla kuştutsa » aşure gunu » yazı » eline ayağına uşenmemek » ayakcı » pazar ola » virtuozluk » on secim » yahudi » mık mik muk muk » getirmek hazmetmek »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.