tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için misal kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temasa gecmek » ozdeksel » vucut ısısı » baston gibi veya baston yutmuş » hangi dağda kurt oldu » got » dişunsuzu » duşeslik » nukteci » cene » sutbaba » uckâğıtcı » cil » copurluk » pat kut » puruz » civitlemek » sucuğunu cıkarmak » dovdurtulme » fritoz » guvendiği dağlara kar yağmak v » mez » bunlardan yararlanması » sesini cıkarmamak » guzelim » ic işleri » lâfcı » makedonca » şaşkına donmek » su gosterdi » gozu dunyayıgormemek » cangırdamak » nervur » sublime » blofcu » cevikce » sovdurme » omursuz » yukarı goğe doğru olan yanı » kupleği » nalcasız » goturmek » ciğleşme » ustune » kulhanbeylik » tulum cıkmak » su kure » tezelzul » allah kabul etsin » cetele cekmek veya tutmak »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.