tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
notunu veya numarasını vermek » gecirmek » onune bir kemik atmak » mandallı uzerinde mandal bulu » ca ce ca ce » nogayca » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » başcavuş astsubay başcavuş » percemli » catışmak » kor capa » uzunluk olcusu » yurek vermek » kuşuzumu » mustahsil » purtuk » kocma » kacmak » yarayan kuru ince yaprak » cayhaneci » uslu durmak veya oturmak » carpan balığı » cengel iğnesi » yerden yere calmak » elinden cıkmak » tespit etmek » vidanjor » ekmek kufu » cınlatma » kosnuk » petek goz » yangın cıkarmak icin kundak ko » muzikal » silip supurmek » dalgıc » oğrencilik » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kuf kokusu » zamanıgecirmek » sulfurimetre » it izi at izine karışmak » her tur gosteri yapmaya uygun » taşcıtarağı » cantacılık » curutulmek » erik receli » ustune koymak » fritoz » allah ovmuşde yaratmış » ustten »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.