tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için misal kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kesenin dibi gorunmek » kokturkce » buna değdi idi buna değmedi id » ruşvet » imanına kadar kısa soyleyişle » cam fıstığı » gozleri donmek » sahneye cıkmak » pencik » hint pamuğu » tumbek » karışım » yaşuzum » doldurdukları rengi beyazdan » ardından veya arkasından atlık » yuruyen merdiven » eksik cıkmak » cozulmek » lâcka etmek » ardışık goruntu » turkceleştirmek » alanlarıolan surekli veya gec » işgormek » yureği parcalanmak » paraşut ile atlama » suntırac » sutsuz » fırsatcılık » lisan » dil oğretimi » gozu pek olmak » ucu » ara cumle » gecim derdi » amerikalılaşma » gonul eğlendirmek » film cekmek » devaluasyon » yumurta kapıya dayanmak veya g » tarafsız bolge » girip cıkmak » hukûmet kapısı » gosterici yardımıyla karanlık » icli » bitli veya kurtlu baklanın da » yarayan kuru ince yaprak » bicmek » sonmek » kepekci » kasnakcı »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.