tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tukenmez » dolapcı » hat cekmek » iskorcina » hurufî » cekmek » alcalma » kotucul » pic » muteheyyic » celgi » keci sakal » ul » secenek » kor » ustune varmak » ultraviyole » renk korluğu » cifte gitmek » mucellitlik » uygun duşmek » başcevirtmek » ceşnilemek » muslumanlaştırma » nazikce » musamere » cevre bilimci » muz » yuce divan » duduklu » calvinci » zul saymak » kel olur sırma saclıolur kor » orneklemek » ağustos boceği » canis lupus » hurle » el elin eşeğini turku cağırara » kusur » kecileşmek » soya cekim » cadır direği » bırakılması » gucu gucune yetmek veya yetmem » ikide bir veya ikide birde » kulube » los » rekonstruksiyon » ciceksimek » izzetuikbal »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.