tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için misal kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aracla yakmak » elden vefa zehirden şifa » bir sozunu iki etmemek » gecmek » guneşdil teorisi » acık oturum » ut » uzum uzum » satıya cıkarmak » majuskul » asbest yunu » yurek vermek » olumsuzleşmek » sol acık » ciltcilik » calkalamak » cabalanmak » gunluk » strukturalizm » arıkovanı » muteşekkil » rotarlı » kaplan bocekler » tutturac » kofteci » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » dunyanın ucu uzundur » cinko » umur gormuş » muesseseleşme » gonlunden gecirmek veya gecmek » allah bana ben de sana » soz boluğu » buyukten buyuğe » yuzmek » yuzune bakmamak » taklitci » tumorleşme » dağdağa kavuşmaz insan insana » ul » uzerine bir bardak su icmek » cengucegane » gurul gurul » ic guveyinden hâllice » supurge calısı » iki cenetliler » cussesiz » har gur » teşerruf etmek » munfail »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.