tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bağlaclıyan cumle » gerekce gostermek » suzum suzum » tedahul » bıcak gibi » yerle gok bir olsa » bir cift sozu olmak » ay cekirdeği » cıngıraklıyılangiller » ağzının tadınıkacırmak » cihat acmak » acma » ust insan » yon » buyuk hanım » karşıtcı » donumluk » guve » kucuk bitkilere verilen ortak » durdurmak » eski dunya » hint armudu » sozunu geri almak » onemseme » kendini gostermek » ruyalarına girmek » belini bukmek » gosterişyapmak » izine donmek » nârına veya nâra yanmak » balıkcıduğumu » la le » ustalık gerektiren iş sınaat » cift zamanı » ıska gecmek » oyuncakcı » cek » tek yonlu yol » cevriliş » yangın cıkışı » muteallik » cıkıntılarıolan organ » cepheden hucuma gecmek » parmağının ucuyla veya ucunda » yamcılı » surtme ağı » boluntu » oznelci » cullamak » yıl donumu »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.