tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bukucu » calkantı » şerefe veya şerefinize » icten evlilik » gozcu » suratından duşen bin parca olm » orneğin » ust » duzelmek » habbesi kalmadıveya habbesi yo » yalanıcıkmak » ruya » hukmetme » sackıran » gozunu acmak » ummetce » teşekkul etmek » bam teline basmak veya dokunma » solpume » gerec » acısınıcıkarmak » yardımcıdocent » ciftleştiriş » kurek ayaklılar » lâstikci » tongaya basmak veya duşmek » yemek » kıl kadar kalmak » cemberden donmek » kulturel » fare duşse başıyarılır » dupeduz » dokuntu » butunletmek » orgutleme » oğretici » surulme » alevîlik » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » oldurmek » buyutmek » molekuler » nefis mudafaası » ana kralice » olumle oc alınmaz » gozunu bağlamak » sıhhî tesisatcı » ortak olculmez sayılar » bolunuş » cıban başvermek »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.