tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
menfaat duşkunu » tutun rengi » dikec » civilemek » mumsondu » gomlek değiştirmek » kursu » karun » kethudalık » kacmak » kutuphaneci » İsa yıkusturdu muhammed i mem » can duşmanı » başcavuşluk » coğalış » ortalıkcı » sun î teneffus » derme catma » sodyum fluorit » cengelsi » zartayıcekmek » on oluşum » evli evine koylu koyune » an ane » elektrik carpması » ust geciş » mes ul » saban surmek » kucuk bitkilere verilen ortak » cağrı » perdahcı bazıparlatıcımaddele » alıal moru mor » cikletci » guzelim » olcekli » omrunce » sorguya cekmek » gayrimusmir » kocuşmak » no » canına yandığım veya yandığımı » pacavra » goruşayrılığı » sokmek » ağac biti » muma dondurmek veya cevirmek » geceli gunduzlu » hoykurmek » kokoreccilik » soz olmak »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.