tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için misal kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ı i u u » politika gutmek » cırpmak » tarh etmek » guncelleştirmek » astsubay ustcavuş » penceleşmek » aleyhe donmek » seramikci » ipipullah sivri kulâh kalmak » kufelik » turev » calışmak » dondurulan ince uzun ışık ara » kurulu duzen » ilk once » virtuoz » sırpca » plâkcılık » cağcıllaşmak » halebî » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » ışık kure » altın suyuna batırılmışolan » bırakılan mulk veya para » tovbeli » ağır kacmak » bodur tavuk her gun veya her d » trompetci » gucenik » bıcak atmak » cabuklaştırmak » buyuk para » sacmalaşma » cerkez » allah kerim » kaucuktan yapılmışşilte » sormak veya sorması ayıp olmas » dovuşcu » vucut » yargıcevresi » oglenagiller » dortluk » borc yemek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » duzelmek » unlu benzeşmesi » geri cevirmek » yonetmek » kotuluk »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.