tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için misal kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cimdik » surungen » corba gibi » hukumluluk » etci » kısmeti cıkmak » mubalâğacılık » yoneltec » dokumlu » ornek » kocu » musrif » başıdonmek » madde ağı sem » imanıyok kısa soyleyişle » terbiyesizlik etmek veya yapma » dilini eşek arısısoksun » ciftleştirme » tukenmek » tatil koyu » devletci » rontgenlemek » oldurmek » suzeni » gevrekcilik » kusur » klorurleştirmek » şeşuse » kalca » sel goturmek » kılıctan gecirmek » sırtından gecinmek » maaşa gecmek » sektor » el cırpmak » cağın gerisinde kalmak » viola tricolor » odevlendirilmek » iğne deliğinden hindistan ısey » goz hapsine almak » koreli » kopek soyu » nufus coğrafyası » cucelik » govermek » gelecekci » ici paralanmak veya parcalanma » cakşır » yay ayrac » uye aidatı »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.