tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için misal kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sut corbası » armutun sapıvar uzumun veya k » her tur gosteri yapmaya uygun » gonlunu etmek veya yapmak » avurt satmak veya avurt zavurt » mustefit » alt alta ust uste » dunyaya gozlerini kapamak veya » muzik market » kola cıkma » tutsuleme » kutuphaneci » muşareket etmek » inhibitor » icmek » tasa cekmek » onemsemek » nişanıatmak veya bozmak » sanat dunyası » cift capraz denir » cağlayık » mubarek olsun » duvenci » camıcerceveyi indirmek » ayakuzeri » umit dunyası » duzenleşik » meyan koku » oz devim » iştirakci » inanılan iyilik kaynağı » oğretmek » begum » pufur pufur » eski camlar bardak oldu » mine ciceğigiller » acığa vurmak » oylemesine » asyalı » ışıkcı » lâkırdısımıolur » gunah cıkarmak » kulac » yapılan resim ve bezeme işi » değişme olayı tekâmul » orucu » seckinlik » cucelik » muhendishane » kostek »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.