tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
verilmesi ve bu sahipliğin bir » şifreyi cozmek » hacet gormek » lâckalaşma » gırtlak unsuzu » kuculme » isteyeninin bir yuzu vermeyen » ağaclaşma » tarafından başkasına verilmesi » celmek » kuşa benzemek veya donmek » kofteci » dil surcmesi » selulozik » civi cıkar ama yeri kalır » tecennun » camur gibi » oksuruklu » kesip bicmek » yuz karası » verilen genel ad afsun sihir » helenizm » kuldur » bal alacak ciceği bilmek veya » dortnala kaldırmak » icin kullanılan boru oluk vey » etmek » mıhsıctı » tekcilik » fluorışı » hafta ici » kulube » kurban olayım » sut beygiri gibi ayakta uyumak » gonul yakmak » balıkcıllar » capacılık » ozseverlik » insanın adıcıkacağına canıcıks » sıcan deliği bin akce » kustahlık » sırtınıdayamak veya vermek » ac acına » ictimaiyatcı » penceletmek » gorme » penceli » yarıkubik » yahudi tapınağı » omca »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.