tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sulu goz » gun » tava boreği » kefaretini odemek » allah son gurluğu versin » cileli » temizlikci » buyuk » uzman cavuş » işguc » bir avuc » ici bayılmak » vazife gormek » ha babam veya ha babam ha » resmiyete dokmek » kacık oz » orumcek kafalı » yonelmek » otumlu » baştan cıkarmak » gundem » duşunceye bağlayarak yorumlaya » kopru yol » cerviş » şipşakcılık » odunlu » ateşparcası » tukenmez » camurlanmak » doldurdukları rengi beyazdan » bust » namutenahilik » goz » acısınıcıkarmak » elcilik etmek veya yapmak » butceleme » capcak » kun » goz ucuyla suzmek » citi yapmak » kayışcı » taşcıtarağı » gonul bağı » tesadufen » kusuf » icyağı » kuru kofte » dokmek » sondurulmesine yardım eden kim » okcesiz »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.