tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
silindir prizma vb bicimindek » cakıştırma » gelenekcilik » demir sulfat » ozensiz » karun » turemişisim » riyazet diyet rejim » yukseklik » cocuk yuvası » » curmumeşhut » el acmak » ackılatmak » yanılgıya duşmek » cok gelmek » mantar ozu » orfî » kepcelemek » ileri goturmek » orgucu » paspascı » beşdort » turku » goruntusel » yureği temiz » uc bucuk atmak » cin sacı » ucuşmak » uzunlukta bir yanıyivli yuva » komşu acı » etmek » bitkisi gossypium » celik » camaşırhane » işci » gulle atma » bulunan bolum kafa ser » dort dortluk » yureği bayılmak » cekmek » ciftelemek » iki bucukluk » kavrac » ici alaylı dışıkalaylı » işine gelmek veya gelmemek » temedduh etmek » ağzına tukurmek » ciltci » afi kesmek satmak veya yapmak »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.