tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için misal kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soyunup dokunmek » dumtek » ust » gecersiz » yıkamaya yarar cukur yer veya » muncer olmak » dava gormek » muştemilât » icsel » centik acmak » can cekişmektense olmek yeğdir » bicki yapmak » ustten » munasebete girmek » petek goz » yuklemek » rafızî » hic değilse veya hic olmazsa » oğretim programı » cekilmek » gurultuye getirmek veya boğmak » aşcıbaşılık » yıllık ve otsu bir bitki convo » duğmesiz » brehmen » korcesine » di » ictenliksiz » tac beyit » goz memesi » kantcılık » catı » hunnap » hatırıicin » cırpmacı » karman corman olmak » bahisci » vekilharclık » unlenmek » eşekcilik » kazgıc » ciğnemeden ağız icinde evirip » pence penceye gelmek » cavdar ekmeği » kosemen » ruchan hakkı » fucceten » boğurtmek » pacalı » cekimli »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.