tdk sözlük TDK Sözlük

 

misal kelimesinin eş anlamlısı

misal kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • misal kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz misal kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük misal kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
spekulâsyon » gonul rahatlığı » lâf yok » malûm ya » mulhit » eğik cizgi » oluşturduğu demet » acmaz » yureğinden gelmek » ucsuz bucaksız » ıska gecmek » sozu gecmek » gocup gitmek » pluralizm » hareketi » petrolun bir cinsi olan yanıcı » plânorcu » gomu » musadere » surgune gondermek » bronşcuk » muslumanlaştırmak » kızılelma » icin » hazırlık donemi » allah yarattıdememek » himaye etmek » onune dikilmek » msa mse » ceyrek » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » fluorit » hurriyeti secmek » cavşır » cuzamlı » mururiye » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » cok soylemek » işlerine bakmakla yukumlu kims » elmanın yarısıo yarısıbu » cukur » nukleer reaktor » guruldeme » şeşi beşgormek » gluten » kuremek » gosterilen » kırlangıc fırtınası » hangisinde bulunduklarınıbelir » alcıpan »

misal_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. misal_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve misal_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.