tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucukleşme » soz yitimi » maca kızı » goz acamamak » calgı » hur » gosterişcilik » gonenc » tuyleri icin avlanan bir kuşso » camaşır mandalı » ice donukluk » cerceveletme » bazıbitkilerin turlu organları » kirecli » kumeli » salkım sacak » kacamak » citen » bulbul canağı » coğu kez » pes perdeden konuşmak » muddei » surcturme » tumen » duzelmek » iktisatcı » kusu » rumluk » blof yapmak » isim cumlesi » koşe minderi » kirada olmak veya oturmak » teessur etmek » tefeul etmek » uzunluk olcusu » doşemeci civisi » duk » urun vb » koşe başınıtutmak » bektaşî » kulâh kapmak » catır catır etmek » camaşır ipi » taktikci » ağac olmak » cumhuriyet bayramı » ozdeşlik » sağyap » distributorluk » dunyayıanlamak »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.