tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kul tablası » cayırlaşma » yuz yazmak » surutmek » toprak sıcanı » tup » cizecek » cabukca » ici dar » turban » calısız » koyleşmek » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » yururcalar » alnından opmek » cekilmek » sun î solunum » bilinclendirmek » ara tumce » barut kesilmek veya olmak » icin » umutsuzluğa duşurmek » kavis cizmek » cengi takımı » bunalım gecirmek » sprituel » cılbır » puskullu belâ » uzerine almak » tel fırca » uslûp » eli cabuk » dir » secim » arafatta soyulmuşhacıya donmek » soz goturmek » olmez » turev » allah eksik etmesin » nukte » olu acı » kopru kurmak » barcak » kirecsiz » mudevven » onayak etmek » senegalli » deve yurekli » cıkrıkcı » ucmak »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.