tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uckardeş » sulbunden gelmek » guderileme » on » guduk » coğulcu » tecahuluarif » sozsuz calınan parca » alt tarafıveya yanı » know how » kalmak » muzehhep » savaşcı » ice kapanıklık » turnagecidi » gecmişlerini karıştırmak » hareket » kakınc » ove ove » uz » koc yumurtası » mechulât » somurmek » cığırtma » kıptî » akımınısağlama işlemi » benlikci » tupleme » gonul meselesi » taşcıl » cedene » ic lâstik » sus bitkisi » muşareket fiili » ile beraber » cıta » safca » hurriyeti secmek » major » gereksinme duyduğu maddeler du » teveccuh etmek » ucurum » gonlunu yaralamak » koşe kapmaca » gozetmenlik » cok kocalı » onune gelen » gunluk » iyilikci » ulaşabilen yatay uzaklık »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.