tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzunluk olcusu » iz duşumu » catal kazık » kostek vurmak » ciğnek » onayak » ayağa duşmek » can can » kepce » topac » duzenleyen ve genel olarak ilg » hayvanın sebep olduğu hastalık » astığıastık kestiği kestik » bilmem hangi veya bilmem kac » insan musveddesi » inşaat civisi » luks » once » allah selâmet versin » somurge » iz ansız » zucaciye » koklendirmek » cırpılma » coksamak » musevvit » parcalıbohca gibi » bohca » gobel » sungerleşme » cekic kemiği » guclendirici » acığa vurmak » tanzimat » cicek » oke » teknokratcılık » ureyiş » tup » gulduru » zevkini cıkarmak » toz » civi » ağzınıopeyim veya seveyim » mec » nankorleşme » akşamdan kavur sabaha savur » ozlu soz » pusuya duşmek » ateşcilik »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.