tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boşol veya olsun » allah ın veya tanrı nın gunu » sun î tahta » ceki » obus » ozgurleştirme » at calındıktan sonra ahırın ka » sozde » caresiz » rukuşluk » kafasıorumcekli » vals yapmak veya etmek » guzelleştirmek » kunyesi bozuk » kopru kurmak » tevessul » sonuclanmak » orumcek kafalı » ayrıcalık tanınmak veya goster » yuz » gecenlerde » fonetikci » gonul tokluğu » ne olur veya ne olursun ne ol » togolu » kulâh » kopek sarımsağı » kırbac » moritanyalı » yapılan fıcıvb » manikurculuk » cumlesi » spinosum » gil » nufus kesafeti » cucuk » munavebe ile » başlangıc tutmak » yurumek » cırcır » golge » iki rahmetten veya iyilikten b » yuksek lisans » kucuk tansiyon » kabarmasınısağlamak kabarması » kutup yıldızı » cekingen davranmak » zevki cıkmak » civi gibi » ağzına bir parmak bal calmak »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.