tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
abaza » dort yol ağzı » cırpınıcırpını » oykunmek » tuketmek » ali » cotuk » mufredat programı » doldurulmuşcam seramik veya c » munteşir » um » acan » ustelemek » babî » hata etmek veya işlemek » kapcak » tokaclamak » cekmek » guneşbatmak » cavelâ » on şart » vur patlasın cal oynasın » soz ayağa duşmek » guneşleme » sırıkcı » ustune toz kondurmamak » oğuruş » cin gulu » ağaclaşma » sacmak » kurakcıl » sulfat » nişangec » kıta dumdar » telâşgostermek » hırcınlık etmek veya yapmak » calışma saatleri » tura cıkmak » yonetilme » temizlemek » kutleşmek » cokmek » gonlu kaymak » don gomlek » ceki duzen vermek » eline duşmek » catıldama » cakılmak » yulume » İsa yıkusturdu muhammed i mem »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.