tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
somurmek » peşine duşmek veya gitmek » durtuş » ozeme » terennum etmek » cicek durbunu » cakmak » konakcı » liman cuzdanı » kaplan bocek » ekmek kufu » cıkıklık » mubalâğacı » cocuk duşurmek » ceker » duşurmek » kir goturmek » mustevli » acıklayıcı » surşarj » cırcırlamak » tekellum » guzellik salonu » cifte atmak » goresime » para sızdırmak veya koparmak » hoşgorurluk » cemkirmek » hafta arasında veya icinde » koylu corbası » tekerlekcilik » ankara kecisi » duşunur » duduk » hoduk » donuşlu catı » duello » sutana » gazların toplanması belirli b » yaşam guvencesi » utulme » ele gecirmek » cana minnet saymak veya bilmek » koy koruculuğu » doğa otesi » ici kalkmak veya kabarmak » ileri goruş » harıgecmek » tenasup » Şeker bayramı »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.