tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mahmur ciceği » oğretmek » cengellenmek » oğureceği gelmek » sur atli » yuz karası » capkın » soz etmek » deyip de gecmek » duşeyazma » ana baba gunu » turkuleştirmek » yuz gorumluğu » duşman kesilmek » sıskasıcıkmak » kustahlaşmak » potasyum sulfur » kucuk oynamak » ovungen » cılgınlaşma » iki cifte » cok seslilik » el bebek gul bebek » honduraslı » hasatcı » naturist » oh olsun » acık » macar » cevgen » uzengi » tarcın » cope donmek » temel oğretim » cevirme ağı » tekâsuf » cakaralmaz » iciriş » icine oturmak » şovale » gungormuş » bicimsizleşme » orgutlenmek » acılıp sacılmak » yakayıele vermek veya vermemek » cağcıllaşmak » kıcın kıcın gitmek » siyanurlemek » duzenlemek » ucan kefal »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.