tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iclem » ağır kure » kırbac » ağzının tadıbozulmak veya kacm » kapcık » curutmek » ucurmak » ar damarıcatlamış » ustune vazife olmamak veya değ » kos kos » yalancıod ağacı » davranış misal » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » yıldızısonmek » celik » buyuk unlu uyumu » kız beşikte veya kundakta cey » oz indukleme » bir gunden bir gune » gudumleme » tuy dikmek » lâf veya soz altında kalmamak » muttefikan » uyku cekmek » notrleşmek » gumbedek » topcu » ikiz unsuz » şebekci » yer ozekcilik » uğrum » ezile buzule » kulkedisi » bir cuval inciri berbat etmek » iş arî oy » âşığa bağdad sorulmaz » abaza » canıcana olcmek » ikinci dizeleri birinci beyitl » kacamak » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » secmek » kıl kecisi » kabuk yonetim » dans etmek veya yapmak » korukleyici » rolânti » ehlihibre ehlivukuf eksper » koşeli ayrac » kotek »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.