tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arapcalaştırmak » ozetlenme » cok şey » sur at » eroscu » kendini toparlamak veya toplam » pecelemek » hareket » kafadan gayri musellâh » camıcerceveyi indirmek » al veya alın » bicimcilik » bezi herkesin arşınına gore ve » şofor muavini » acem kılıcıgibi » temiz yurekli » yuzunu gozunu acmak » ayağıuzengide » sevinc » kıptî » soz cambazlığı » carşamba pazarına cevirmek » ozenmek » cul » koruk gibi » ortalığıkırıp gecirmek » birkac » surerlik gorunumu » oyle » gunaydın » cağrışım » ağza alınmaz veya ağza alınmay » muşekkel » gunu gecmiş » hayvan derisi » ulkesellik » kapanmak ortulmek » tersine donmek » gecmişzaman sıfat fiili » hukum surmek » bornova misketi » diri ortu » tulûatcı » elle tutulacak tarafıyanı kalm » ice kapanıklık » sabanın tutağına yapışan el ac » bunalım gecirmek » sunnet olmak » canım » tevatur »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.