tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ideal » eskimo » hareket » goc etmek veya eylemek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » geckin » palamarıkoparmak veya cozmek » gozleri donmek » bugune bugun » durtuşleme » sıcma » ihtiyac duymak » surdurumcu » arnavut bacası » hesaba dokmek » elinden bir kaza veya sakatlık » cekme » pey surmek » başustu » huzunlendirme » acemkurdi » guvenilme » bilinclendirme » munasip » durbunun tersiyle bakmak » gun dikilmesi » hepcil » topluluğu » candı » ağackesen » bir nesneye kece gecirmek » arkasında yer alan alfabetik l » secilmek » berbat etmek veya eylemek » merdane » gundondu » başıcatlamak » kuf yeşili » donuşturmek » yoldan cıkmak » buryan pilâvı » zurafa gibi » durumunda dişi cicekleri yapr » cevrelerine saldıklarıkendiler » tayfolcer » ambulâns » curume » dortnal » munakasa » gerceğe uygunluk »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.