tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
erincsiz » uclu » allah rızasıicin » uşengec » ic odun » tek yonlu yol » balıkcın » yuksuk » maoculuk » entelektualizm » sungerci » colaklık » uslûpculuk » ırz duşmanı » cakılma » tokmakcı » dârıdunya » gosterişlice » yediği naneye bak » kucu kucu » elinden bir işveya şey gelmeme » nazizm » eroscu » gormek » turkce » catıklık » kabarcıklıduzec » kul ufak olmak » soylenmek » rotuşlamak » veya orulen dikey duzlem » kına yakmak koymak surmek vu » kafayıuşutmek » oklava veya baston yutmuşgibi » kazanclı » ceribaşı » kırac » karfice » soz veya lâf duşmemek » sonme » fiil cumlesi » kor duğum » domuzdan bir kıl cekmek veya k » goz » cevrinme » cekim » kedi veya eti ne budu ne » oğretilerin genel adı usculuk » populer » projektor »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.