tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alufte » cil yavrusu gibi dağılmak » krater golu » hayran olmak veya kalmak » cengelli iğne » selâmete cıkmak » gonlu cokmek » kinin sulfatı » kapıbir komşu » cıtırdayış » ana cizgi » pekin ordeği » ağzınıhavaya veya poyraza acma » butunlenme » iyiye cekmek » iğne atsan yere duşmez » goynuk » kontrbascı » nuruceşmim » pirinc pilâvı » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » cubuk » kuafor » tutunculuk » cipilleşme » yetimi okşamışlar vay sırtım » kundak sokmak veya koymak » ucra » belgegecer » icmek » arkac » şanlışohretli » carkcıbaşı » olcuşturmek » bulaşmak surekli gorunur duru » derinlik kayacları » butunu » yururcalar » toplu calışma » o o » pacasından tutup atmak » guveyi olmadık ama kapıdışınd » kirec cimento gibi şeyleri su » seyreyle gumburtuyu » ardışık goruntu » sorfcu » goğus germek » tenisci » orta cağfelsefesi » duşuş »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.