tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonradan gormuş » eksi uc » rumlaştırmak » gerilimolcer » kusura bakmamak veya kalmamak » başdondurucu » koyuvermek » goksel » kulturlenme » kocek » sozleşmeli » ozalitci » muteneffir » her şeyin yenisi dostun eskis » kotu yola duşmek » yuzune kapanmak » nasrettin hoca nın turbesi gib » dişeti dudak unsuzu » ince karton parcası kartvizit » duz yuzeylerden her biri » tenasup » ic ice » c c » mineral » yurutucu » kireclenmek » orgutlemek » manikursuz » mureffehen » tesettur mağazası » kırmız boceği » kılcık » goz ucuyla bakmak » susen » madde » ağız actırmamak » surungen » yuzlemek » duzeltilme » cırpılma » ufleyen alet » yuzmek » kıl kecisi » şirpence » capaculluk » bir atımlık barutu olmak veya » cennet okuzu » ateşcıkmak » bayramustu » câk câk olmak »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.