tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kara yuz » yuzdurulme » yerin dibine gecmek batmak vey » gosterilmesinin izne bağlıolma » tumgeneral » nuzul inmek veya gelmek » aclık grevi » uzum uzum » cevrelenme » artık gun » gerekce gostermek » fare deliğe sığmamış bir de k » dalga gecmek » celebi » cıpıl cıpıl » cuce » hırtlambasıcıkmak » kafesci » kulhancı » uyur goz » tahammulsuz » tekebbur » tarh etmek » temizlikci » omur boyu » parca » pacacı » hatır gonul bilmemek saymamak » eşbicimlilik » ası esi » yuze gulmek » fedakârlık yapmak veya gosterm » huzunlenme » cakmak » muessif » yukunu cekmek » aktualite » bon bon bakmak » zırnık bile koklatmamak » levazımatcı » helenizm » kızıl otesi » uckuruna gevşek olmak » nazar değmek veya nazara gelme » suzuk » duello » kemiksi bolge » curuklu » abakus » gozlerini acmak »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.