tdk sözlük TDK Sözlük

 

muğlak nedir

muğlak nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • muğlak nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz muğlak nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük muğlak nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
luksmetre » korlenme » var varın varsın varsınlar » ve sorumluluğunu taşıyan birim » kurek cezası » gunluk » dovunme » rusum » taraf tutmak cıkmak veya olmak » kolay işlenebilen yumuşak bir » altın eli bıcak kesmez » supurge » haybeye kurek cekmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » lâf acmak » balıkcılgiller » golge olaycılık » alcak gonullu » kıc » ocunu cıkarmak » gunduz feneri » komşu acı » acık liman » kadehcik » tadınıkacırmak » pic olmak » donu » gecim sıkıntısı » ucurmak » batıturkcesi » alt yanıcıkmaz sokak » uretim bicimi » civit rengi » kutleştirmek » yapmadığınıbırakmamak veya koy » bir guzel » otleğengiller » somurgen » yureğini acmak » gocertme » ağackesen » capar » parcalara verilen ad » burnu yere duşse almaz » ustel » kafesci » carşaf gibi » cocuk bakıcısı » gonlu kara » kusursuz »

muğlak_nedir hakkında da bilgi ve muğlak_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. muğlak_nedir nedir ve muğlak_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.