tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kopekli » gâvur olusu gibi » onel » muebbet » gozu dumanlanmak » turetme » spekulâsyon » cay servisi » asyalılık » cemberlenmek » oğul balı oğul arılarının yap » tahayyul etmek » haric » sutolcer » ortalığı almak » geciştirilme » ozet » calgı » ceneleşmek » cıkmak » cuhacılık » noel baba » klorurleştirmek » goreyim seni » cıkarmak » tekabul » camurlatma » cekmek » ic gobek » yonetim kurulu » avrupalı avrupa da yaşayan a » gozu dalmak » gorulmek » az tamah cok ziyan getirir » duşgucu » gecmişolsun » ağac kaplama » capa » mustaceliyet » ucteker » kırk kapının ipini cekmek » alkollu » cılgın » dağılmak » cerceveleme » mesai yapmak veya mesaiye kalm » kullanılır » doğru soyleyeni dokuz koyden k » cekimlemek » yuruyuşyapmak »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.