tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
patron cıkarmak » kızılkok » onceden » carpmak » mutedair » vurucu guc » vur abalıya » akağac » alcakca » bolum » ciceklik » icgudusel » konektor » bizlengic » alışkılarının butunu » suyu kesilmişdeğirmene donmek » ustune kalmak » isteğinde direnen kimse » oncesizlik » bahcıvan » duzen teker » akşamdan kavur sabaha savur » cicek suyu » kurt kopeği » protezi » kupleği » cenet » luzumundan fazla » kelepceli » imtizac » yuz » ağıciceği » harclı » baskca » borcsuz » gudelemek » dağkecisi » yuceltmek » uşutmek » rukun » cengel atış » nakşîlik » tuberkuloz » gorunurlerde » musterih olmak » yabancıgelmek veya gelmemek » celme » ağac sansarı » acmaz » hakkın rahmetine kavuşmak veya »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.