tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carşaflamak » guclendirilmek » yonelmek » ote » dokulmek » tumce » hizipci » yuz » hizmetlerine bakan uyeleri ha » kriz yonetimi » ictimaiyatcı » olcuşme » gercekcilik » korluk » işe yaramak veya yaramamak » guduk kalmak » selulozik » guzellik kralicesi » calımlamak » konduktorluk » koceklik » kıskac » ateşduştuğu yeri yakar » vakit gecirmek » ici paralanmak veya parcalanma » azerbaycanlı » ağustos boceği » doşeme » nufus kesafeti » tasar cizimci » gozunu ağartmak » cilemek » tart sucu » gosterişe kacmak » cay kenarında kuyu kazmak » goz gezdirmek » bıcaklama » goynume » donuşum » cengi takımı » sevap kazanmak veya işlemek » polonez » su altıfotoğrafcılığı » el ile elle tutulur » kut kut » şovalye ruhlu » cakmaklaşmak » işi başından aşmak veya aşkın » tam gun » bulunan iri govdeli hayvan ur »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.