tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kocuşmak » gosterisi » değişme olayı tekâmul » radyator » duşurmek » camurlaşma » selâm durmak veya selâma durma » ihtiyac » surdurmek » ustune evlenmek » ummîlik » coğaltmak » yuz binlik » omurlu » kohneleşmek » yazlıkcı » karina etmek veya karinaya bas » selâm soylemek veya yollamak » ayıuzumu » konvektor » kotu kadın » cifte nağra » uzay kapsulu » olcusuz » cicim » uluş » cizgi » yuk altına girmek » kan beynine cıkmak » yer altıcarşısı » kara yuz » terennum » sebat etmek veya gostermek » altın kupu » kırc » ciritci » cala kurek » kızılağac » kan cekmek » donmek » projektor » otme » mahkemeye duşmek » papaz ucurmak » oğle yemeği » ustunde durmak » kuvoz » ara yon » sırtustu » yaya koprusu »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.