tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duzenlilik » bicimselleştirme » cenek » cakır » cıkışma » tum başkalaşma » diskcilik » parcası » katır tepmişe donmek » cermen » suclayış » halel getirmek veya getirmemek » allah beterinden saklasın veya » helen » supurme » ders calışmak » nusha » ciziktirme » ulkesel » bir postum var atarım nerede » gumuşîleşme » ağrı sancıgibi fiziksel veya » gelişiguzel » gozlukcu » afrika menekşesi » amerika uzumu » omursuz » rb » beleşveya bahşiş atın dişine v » merak etmek k kalın okunur » ruhu şad olsun » ali nin kulâhınıveli ye veli » topcu » karısıkoylu » lâğım su yolu vb nin gereken » iraklı » mutedavil » gok bilimi » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » tekaut ikramiyesi » sıcmak » gullu » dangalakca » mez » tekerlekcilik » balıkcıllar » addan tureme fiil » z » yıldız boceği » pergelleri acmak »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.