tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
diplomatca » yukum » makyavelizm » turac » bağışcı » bazıdingil doner bazıteker » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » nufuzsuz » gibi cok yonlu hizmetleri en a » uc » toskurmek » kullanılırdı » ıtır ciceği » caltı » duzenleyen ve genel olarak ilg » kiremitci » ateşolmayan yerden duman cıkma » kadayıfcılık » kokensel » sukûnet veya sukûnet bulmak » telâşe muduru » yureğinin yağıveya yağları eri » yer ucmak ii » cocuksuz » punez » gormek » ozelleştirilmiş genellikle di » eline duşmek » baltasıkutukten cıkmak » uzerinde pas oluşmak » yapsatcılık » kecilik » entelektuellik » ney uflemek veya ufurmek » dort duvar arasında kalmak » canıcıkmak » tekautluk » purdikkat » hukmu gecmek veya hukum yurutm » muttefikan » keceleşmek » katısoz » acık eksiltme » parca boluk » nahiye muduru » dunya evi » acılmak » tezahurat » sağlayan parca » kume »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.