tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için naz kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
on uyum » değnekci » olcu almak » goz bankası » gulup oynamak veya gulup soyle » puluc » pacavracılık » calmadan oynamak » duğum ustune duğum vurmak atma » cangır cungur » oyle olsun » İspanyol muziği » kaput gitmek veya olmak » her dem taze olmak » akrobat » ilişkilerin butunu iktisat » uzerine duşmek » dile veya dillere destan » sacına başına bakmadan » surgu » ciğ » onemsenmek » diline dolamak virt etmek veya » ustune yuklenmek » caylakca » soz » surulmek » gundelik » soz bir allah bir » borcsuz harcsız » levuloz » projektor ışığında olmak » endonezyalı » kavlıc » lâzca » yanlışkapıcalmak » roportajcı » pahaya cıkmak » cıkmak » hoparlor » olculmek » tartışma goturmek » servis asansoru » gomleklik » ozensiz » butunu hars ekin » kendi kanatlarıyla ucmak » osmanlıturkcesi » gommek » gun bugun »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.