tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için naz kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
el cantası » unluleşme » devrik cumle » kuru kofte » acıkca » el acmak » etmek » soylemek » muzmin » tapi kalmak oyunlarda » purhiddet » tanrıkorusun » ağzından dokulmek » gurultu » doğactan » marmara cırasıgibi yanmak » cırakman » hareketli parca » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » buyuk kalori » ceper cekmek » ozel sektor » elekci » muteharrik » guzel » genc » gok ada » intac etmek » capmak » boylece » mes uliyet » baston gibi veya baston yutmuş » eski tufek » orospu cocuğu » zevkten dort koşe olmak » induklec » epikurcu » tek kurekle mehtaba cıkmak » sıcratmak » oğretiş » sungu » yuksek » camur banyosu » derme catma » mulâyemet » kacmak » kuru uzum » notrleşmek » calmak » şifayıbulmak veya kapmak »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.