tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için naz kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
genel ad » acık » ustune perde cekmek » dalgalıakım ureteci » soz sahibi » sumuklu » cıkmak » kırağıduşmek veya yağmak » tarih oncesi » uyku vermek veya getirmek » boşluk » kısmetinde ne varsa kaşığında » eğitim enstitusu » usulsuzluk » arap » burgu » kaşile goz gerisi soz » su gosterdi » taşboceği » cavlağıcekmek » coplu » geri cekilme » cabuk kolay heyecanlanan kims » dozunu kacırmak veya dozu kacm » dişeti unsuzu » gelenekci » kulluk kolelik » bir elin sesi cıkmaz » ucluk » capa » iceren genel kavram » karaardıc » gozunu yummak » ucuz halkcılık » torpido gozu » bukunlu dil » munkesir » play back » hata etmek veya işlemek » sorguclu » corba » kuşcubaşı » haşatıcıkmak » kotu kotu duşunmek » odenme » hareket » soyup soğana cevirmek » katısoz » fırıldakcılık » iğne yutmuşite veya maymuna do »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.