tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için naz kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başcavuş astsubay başcavuş » on lisans » uckuruna sağlam » deme veya değme gitsin » koyungozu » dovmek » dokmek » cobaniğnesi » doner sahne » genel goruşme » kotu » ustune fenalık gelmek » kupe donmek » kulakcık » taşınabilir arac » munkesir » goz » capraşık » cemaziyulâhır » kalaydan cıkmak » dispec » olcu » tuy dikmek » bıcak kınınıkesmez » beslenme cantası » gecimini doğrultmak » cın cın otmek » cember » cekiye gelmez » kurtlarınıdokmek » su » diplomatca » karada olum yok » gumruklendirme » arabist » cumhuriyet bayramı » ar er » surunmek » gecmek » doşemelik » gungormuşluk » kullanılır » sesini cıkarmamak » ey » cektiri » yaşam guvencesi » somurgen » ozleştirme » bukumlu » sunger »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.