tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozunu yıldırmak » gunun adamı » ac ec » mudavim olmak » eğitim fakultesi » cilemek » gelinfeneri cerasus padus » yuzune bağırmak » goruntusel » duğun salonu » duşkun olma durumu iptilâ » ozveri » organların her biri » cek arabanıveya yalnız cek » kokteş » yuk vagonu » carpıklaşmak » cekiştirmek » sozluk bilimi » cekirdek » ankara kecisi » barut kesilmek veya olmak » buzgu » gencleşmek » itibardan duşmek » gosterici yardımıyla karanlık » cembersiz » haber studyosu » bir dokun bin ah işit dinle ka » kor bağırsak » hakir gormek » rubap » hidr hidro » şuphe etmek » tahrikcilik » tunc » tagayyur » fasikul » amcamla dayım hepsinden aldım » suryanî » ictikleri su ayrıgitmemek » catal bel » toskuru » duşunce » başıicin » sun î tahta » gunduzleri » gecersizlik » organların her biri » hunerli »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.