tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için naz kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık fikirlilik » senatorluk » ortak mulkiyet » sure aşımı » gozden gecirmek » muteahhit » odunc » surungenler » yuzme havuzu » anasının korpe kuzusu » tuketici » sokuntu » guneşlik » seci » murşit » kaşık calımı » dala cıka » duduk makarnası » klorurlendirme » ıska gecilmek » guvenirlik » boceklenme » soz zinciri » omur adam » guneşli » bac » coğu gitti azıkaldı » vazgecilmek » paca » secki » tukurmek » husnuteveccuh » şerc » kızılcık receli » diri ortu » kedi veya eti ne budu ne » boşta olarak yapılan ortu » goğe merdiven dayamış » meşakkat cekmek » inanclılık » doner kebap » gumuşsuz » okuyana bırakan oyun muamma » muşevvik » oğutcu » allah ın adamı » işi resmiyete dokmek » muşareket fiili » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » rusca »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.