tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için naz kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir avuc » acıklaşma » cıkmak » cark cevirmek » ustune yok » yuce » goğsunu yırtmak » muphemlik » celikleşmek » bilinc » burclar kuşağı » mutalâa » kuney » uretmek » borc almak » cor cop » guzelleştirilme » konc » bire vermek » cerviş » golek » rektorluk » boşluk » ırgat gibi calışmak » kızılelma » emniyet muduru » nasranî » su kacırmak » duzayak » altın kupu » tuylu meşe » ağzına veya diline kira isteme » kısıtlayan kısıt altına alan » zerresi veya zerre kadar eseri » da de ta te » veya orulen dikey duzlem » ığrıp cekmek » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » lopur » sumeroloji » capak » ozel mulkiyet » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » gostermek » cukur » dokum » değnekci » gumbur gumbur » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » gomlek »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.