tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için naz kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumrukleme » kılıclı » tokezlenme » oğrenimli » allah ecir sabır versin » moto » oylelikle » ilk goz ağrısı » dumen suyu » luzum yok » bolumleniş » sulunluk » derdine duşmek » kıskac » bir deri bir kemik kalmak » yakışıklı » bıcak vurmak » cepic » atlambac » duzleşmek » ya ya » buyukten buyuğe » calmak » cekiş » duğum vurmak » kacık » mufret » duğununde kalburla elekle su t » acılış » babac » turlu » pirinc » top surme » kunyesi gelmek » ibrikci » muzik » kabuk bağlamak veya tutmak » kacırmak » dovenci » cacaronluk » cekirdeklenmek » yanardoner » bulunan iki dairesinden her bi » uretim » once can sonra canan » başıyastık yuzu gormemek » japon kaktusu » muştak » sumuk » catıklaşma »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.