tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için naz kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nebatat bahcesi » beis gormemek » eşyanın yapımında kullanılan b » kalleşce » tevessul » yukumlendirmek » gozu gormemek » duşman » yeşille lâcivert arasırenk el » zulâl » kamburu cıkmak » parca bohcası » yediği naneye bak » cevren » kosnulu » kocek » gecmek » cekiş » gelecekci » ur » tac giymek » kabul kabul etme » iz ansızlık » mısırlı » acıciğdem » pazar ola » gomme » sulfurleme » arşiduşes » cıkmak » cor » takarrur » gonderiliş » golge » cifte koşmak » kopru kurmak » cukurlaşmak » somurmek » gozunu yıldırmak » astsubay kıdemli başcavuş » unlu kısalması » yere bakan yurek yakan » el ile gelen duğun bayram » golge balığı » avunc » ibliscilik etmek » merhem » catlamak » balon ucurmak » gorunmek »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.