tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
idareimaslahatcı » musellim » klorurleştirme » muşir » etme bulma dunyası » kıskac » vokal muzik » kacırmak » soz karışıklığı » kalan mal ve paradan paylarına » yere bakan yurek yakan » ucuculuk » ustelik » uc aşağıbeşyukarı » cıkmaz » kosnul » eyere de gelir semere de » sağgoru » kul olmak » kriz gecirmek » nur yuzlu » goz kırpmadan » tazıya donmek » şeytan tuyu olmak » diktator » mutetebbi » doşeme » kuskutuk » yapılan fıcıvb » hapishane kackını » bacasıtutmez olmak » goc etmek veya eylemek » ic hastalıklarıuzmanı » bocuk domuzuna donmek » sapıkca » mutlakcılık » kılıc alayı » karakacan » aşka duşmek » alıal moru mor » ir » yer yarılıp icine girmek veya » gonderi » gozetlenmek » unsuzunu gosterir » cileden cıkarmak » cıraklık » cıngı » yunlu » Şafiî kopeği gibi titremek »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.