tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
temerrut etmek » yun » caker » icindeki en kucuk birlik » soğmek » cifte » karşılıklıbirbirini dovmek » goğus cerrahisi » surre emini » tahaşşut » gecersizleşme » obstruksiyon » kalburdan gecirmek » dalgıc gozluğu » permece » arkalıc » alcalmak » itham etmek veya ithamda bulun » ciftleştirmek » tadınıkacırmak » cıkmaz ayın son carşambası » tozculuk » carpıtılmak » linumusitatissimum » bağıtcı » hayvan elephas » masturbasyon » kucuk bey » culu duzmek veya duzeltmek » sozunu kesmek » cakışmak » munevver » ayağının veya ayaklarının altı » ciğe » aluvyon » olumluk dirimlik » gomme banyo » civilemek » mumeyyiz » hukmunde olmak » muphem » muzik koşesi » somalili » gozetleme » catal kargı » sanatcı » ustelemek » pırpıtcı » duyek » ceza cekmek »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.