tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tetik ustunde beklemek » lokoz » katısoz » zerzevatcı » orumcek kafalı » bir dirhem bal icin bir ceki k » yuzden » eline duşmek » bal ozuluk » kar ciceği » elcilik etmek veya yapmak » el ile elle tutulur » ustu savurmak » âdet gormek » bucuk » abbasî » cıkarmak » ozek doku » oralıolmamak veya oralıbile ol » tarihsel ozdekcilik » renk korluğu » magnezyum klorur » ocağına duşmek » somalili » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » guc mevkide kalmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » korluk » temel civisi » cağırıcı » carpınmak » iltimascı » gorevden ayrılmak » catal » iltimas etmek veya gecmek » urpertmek » calık » yukleme » dayanıklıbir orman ağacıquercu » yuzu kara » gonul ferahlığı » gozu acık gitmek » ustune atmak » bicimlenme » sokak supurgesi » iltimascılık » iltibasa yol acmak » şansolyelik » uzak goruşlu » ruzgârlık »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.