tdk sözlük TDK Sözlük

 

naz kelimesinin eş anlamı

naz kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • naz kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz naz kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük naz kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciftleştirmek » muşteri » suclu olmak » ortopedi uzmanı » bulunmalarınısağlamak amacıyla » buyukbaş » ile beraber » yamcısız » surgen doku » icin surulen kimyasal madde » bicki yurdu » kıcustu oturmak » direncli » gecirgen » hık demişanasının babasının b » caylı » koşk » cukur » » orgut » omurler olsun » dir » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » manikurlu » cıkma durumu » yureği carpmak » icerleyiş » ucuncul » cekmek » ıtriyatcı » faaliyet gostermek » umitli » kubik » puskurme benli » koyuvermek » sut ağacı » yuklenilme » muferrih » doner kapı » cıkışkapısı » ferdiyetci » genel gorunum » kuşum » hanya yıkonya yıgostermek veya » gorunmek » tabakcı » leyleğin omru veya gunu lâklâk » copra balığı » kaclık » cizgi »

naz_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve naz_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. naz_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve naz_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.