tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
celmek » cizdirmek » dokunme » eskimo » zevk icin » ordinaryus » temedduh etmek » orcin » humanizma » odunsuz » uzuntu vermek » ucleme » bayraklarıacmak » inakcılık » olduruş » suhunet » tacik » ikili kok » fitci » alcı » mutercimlik » sungulenmek » mine ciceği » durumunda meyvesinden kokusuz » sağcıkarmak » gunu birlik » tokat atmak aşk etmek veya pat » hayvan lama glama pacos » cekilmek » yontemi ile hazırlanan tabla » oğurmek » bukulmek » ceşitlilik » gonlu gani » tutsu yapmak » munteşir » dutturu » koşeleme » kor satıcının kor alıcısıolur » ankara kecisi » kılıc cekmek » takipcilik » duzenlenmek » parcası » pestilini cıkarmak » helâl sut emmiş » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kopuksuz » korkakca » buzgulemek »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.