tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
adana kebabı » akşam yıldızı » işin icinden cıkmak veya sıyrı » arac » gormek » soluğu kesilmek veya tutulmak » gelgec » uzun sivri kumes hayvanların » mutebessim » hizmetlerine bakan uyeleri ha » dunit » ustune ustune gitmek » geniz unsuzu » bilmunasebe » sukûnetli » tetikcilik » elektronikci » oykucu » gecersiz » parcalar » cıkıklık » işim işkaşığım gumuş » gonlu celinmek » guclenmek » kopru altıcocuğu » hunnapgiller » buyukluk » gozu cıkasıca » ufleyen alet » capacılık » togolu » tefessuh » goz bağı » sonuc niteliğinde başka bir bi » catır catır catlamak » cağrışım yapmak » donuşlu fiil » paydos borusu calmak » işleri ve dışişleri bakanlıkla » ovunduruculuk » gurultuye gelmek » tekâsuf etmek » parcalatmak » gurz » canakcılık » keceleşmek » goğus » mumkun » butce acığı » muesseseleşme »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.