tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kimi kopru bulamaz gecmeye ki » plâstikci » zararına kazanc sağlamak » kılıc kuşanma » yurunme » tuymek » cavuşuzumu » yuklem » herkes gider mersin e biz gid » yontma taşcağı » gozetleyiş » yuksek fırın » astar surmek veya vurmak cekm » goğus germek » gostermek » zorunlu oğrenim » ileri gecmek » uc beş » cobanaldatangiller » duşes » rutbesiz » cıkagelmek » benzine kan gelmek veya benzi » kurakcıl » mes udane » cınlatma » tac » buyuklu kucuklu » vucut » hıfza calışmak » kumultu » guneybatı » bicim » sayma işlemi » temerrut » artığı » koşk » snack bar » her tur gosteri yapmaya uygun » yapsatcılık » kostek » carpıtılma » recete gibi » boynunu bukmek » geometrik cizim » munasebetiyle » ortusuz » suspansiyon » gocertmek » allah bir yastıkta kocatsın »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.