tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkma » gul suyu » duvar cekmek » burokrasi » surgit » parca » olmezlik » ickici » dolambac » yel ufurdu sel veya su goturd » takas veya takas tukas etmek » sandvic » oyku » allah a emanet » bohca » nuvaziş » minibus » yağmurdan kacarken doluya tutu » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » hizipcilik » yonetimsel » bak bak » kan ter icinde kalmak » kotu gozle bakmak » mezata cıkarmak veya koymak » od kanalı » kurakcıl » zulfaris » yonseme » musveddelik » half time » bıckıtozu » peşinden yurumek » acılım » allaha ısmarladık » şirretce » mulhit » bulamac » harala gurele » ikide bir veya ikide birde » guneşgozluğu » surtmek » dumenci » ağaccık » antep fıstığı » statuko » hayvan derisi » parcalıbohca » lugol » gommek »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.