tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
camurluk » baha bicmek » sayac takımı » gulmece » mumanaat etmek » armutun sapıvar uzumun veya k » beyaz sıvı » basın ozgurluğu » bahcıvanlı » mubah gormek » yuzluk » gazolcer » kalafatcı » olum orucu » değişkene gore hesaplanan sayı » dort yol » suslenme » yarma kutuğu » muezzinlik » kara yuz » duşkunleşme » sunnet etmek veya yapmak » olet » purcek » kışdonemi » ozellikle celik dokum ve alaş » bitki equisetum arvense » ucmak » asal sayılar » culha » kornetci » suheyl » manzarasıolan » unleme » bir dirhem bal icin bir ceki k » urfa peyniri » deniz culluğu » azınlık hukûmeti » muteessir olmak » ufakca » sansurlenme » gozlerini acmak » sutlenmek » işi duşmek » butun malların ortaklaşa kulla » turkceleştirme » gozuyle bakmak » gozunu seveyim » kacak gureşmek » ardında yuz kopek havlamayan k »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.