tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capalanış » beti bereketi kalmamak veya ka » carıklık » dişini sokmek » gormek » uretim artığı » ne olacak » tohumu dokulmek » cuhadar » oğutmek » dam ustunde saksağan vur beli » akcıllanmak » erkekce » dır dir dur dur tır » ortulu odenek » maskesi duşmek » munasebet » teessus » borclanılmak » kollarınıacmak » bugun » kukurtlenme » b » tezahur » kore » orucu » buyucu » olgunluk cağı » muzeyyen » mahkeme kadıya mulk değil » pacoz » goreli » cıkmak » gozlemlemek » lâckalaşma » acık oy » luzum yok » guneşdoğmak » icerme » keloğlan » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » koşe kapmaca » noel baba » cıkışma » bohcasınıtoplamak » guzelleştirilme » duşkunleşme » ter dokmek » ben hancı sen yolcu oldukca » olcum »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.