tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sevinmek sev in sevdirmek se » izin cıkmak » coraklaşma » ta ki ta uzun soylenir » goreneksizlik » golleşme » feneri nerede sondurdun » lu » on parmağında on huner veya ma » hazır duruma getirildiği omurg » helâluhoşolsun » mahagoni » cin calığı » kandilli kufur » koyuvermek » dondurulan ince uzun ışık ara » ustat » karikaturluk » am em » tenevvur » gozluk takmak » kantarın topunu kacırmak » cam yunu » sır vermek veya sızdırmak » yureği rahatlamak » alâka cekmek toplamak veya uya » yarayan kuru ince yaprak » urkutmek » duduklemek » altlıustlu » şohretsiz » işin ustesinden gelmek » zatulkursî » korelmek » bolgecilik » urkunc » kalp kazanmak veya fethetmek » hukmunde olmak » kul » elekten gecirmek » oğurtu » madde » portor » beşdort » den eylemek » seksen kapının ipini cekmek » adamın iyisi alışverişte veya » koh basili » ulfet » catladın mı »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.