tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orneklenme » posteki » huzunlenmek » başınıcatmak » cizinti » tokaclamak » ucsuz bucaksız » ufurmek » humayun » ozdeştirme » ayağıile veya kendi ayağıile g » coksamak » yuzey veya cizgi kaide » cacaron » gemisini yurutmek » hypogaea » gorunmek » civit rengi » ciftlik kâhyası » tekniği » canınıcıkarmak » panel kopru » duk » ufakca » purneşe » kucuk sakarca » akgunluk » tostcu » yaprak oynamamak veya kıpırdam » yonelim » duz duvara tırmanmak » hapishane kackını » hukumlu » kimsenin eski saygınlığının ka » mizahcı » jole » insan gonlunun artığınısoyler » veya dokunmuşpamuktan yapılan » sutlu » duzlemsel » suc işlemek » gosterişlilik » yuz karası » gok ekseni » mesele cıkarmak » tetikci » gozleri buğulanmak veya bulutl » gecmek » saymakla bitmemek veya tukenme » surum »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.