tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu acık gitmek » goz onunde tutmak veya bulundu » sunnetlemek » mutekebbir » tepesi veya beyni atmak » hucre yutarlığı » otesi var mı » acık kapısiyaseti » turşu kurmak veya yapmak » hippocastanum » ya rabbi » elaman cekmek » teşrifatcı » muzik odası » koşe donmeci » beklenmediği umulmadığıveya c » cur et » musrif » pacayıkaptırmak » daussıla » uyelik aidatı » tonlu unsuz » korukleyici » kundeden atmak » surgunlerinde kokulu yağbuluna » cekip almak » şamata etmek veya koparmak » boru değil veya boru mu bu » arac » yucelim » mef ul » ad cekilmek » yuk » surumek » sukûnet » cağdaş » cekmek » teleksci » yureği geniş » calgıorağı » kaşının altında gozun var deme » cakmak taşı » gozden cıkarmak » nazıgecmek » caldırılmak » mulk » tuzlayayım da kokmayasın veya » u » sepet havasıcalmak » sus pus »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.