tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guldurme » banko gecme » bicim » cok tanrıcılık » surtuşturmek » elden cıkarmak » arasında den başka anlamıyl » subye » micel » kuşgibi ucup gitmek » nohut oda bakla sofa » kalıplarla desen yapılmışbez » seslendirmek işi veya bicimi » culûs » suruklenmek » camlıkoşk » muşteki olmak » kostebek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » basın ozgurluğu » guzelleme » ak ek » ağzıacık ayran delisi veya bud » cocuk kalmak » calmak » birkacı » cenek » capulculuk » cocukluk etmek » icten ice » ağzının icine girmek » dudak unsuzu » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » kepceli » cizgi olcek » dağınık gozenek » techil etmek » dolaylıozne » capkınca » yureğini ateşalmak » gurbetcilik » kopekoğlu kopek » ayakcın » omru oldukca » ağır aksak yurumek veya gitmek » antrenor » catıarası » tebellur etmek » malûm ya » buzul donemi »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.