tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cubuklamak » mulkî » mulk » soylemseme » goğuslu » molotof kokteyli » inc » işgucu » yureği parcalanmak » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » dunyaya gelmek » gecer akce » kurtcul » cay servisi » kup » pamukcuk » cil » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » tartışma yapılan » kocsamak » calkama » yuzu yere gelmek gecmek veya y » tepesinden veya başından kayna » rusumat » odu kopmak veya patlamak » dol vermek » copra balığı » işine gelmek veya gelmemek » torpulenmek » surmek » el etek cekilmek » baskul » cur etlenmek » urolog » hıckırmak » dumduz » narkozitor » cevrik » on damak » kanarya ciceği » kılık kıyafet duşkunu » kustum otu » bir sanat eserinin yapının ve » ağza duşmek » yabanî gul » once bilim » basmak » ezrail » yuk » tokatcılık »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.