tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacmak » kupe ciceğigiller » kacak gureşmek » sut dişi » raportor » munasebete girmek » di » elektromanyetik guc » ozel » doviz » ca ce » goğus » sozlu » hatırlatmak » kapıdan cevirmek » kırık cizgi » kucuk » pacavra » kim kime dum duma » dışdunya » korleniş » butun » koşede bucakta kalmak » calıntı » ceyizlik » hut » tarafından başkasına verilmesi » ust perdeden » kumuk » boreklik » zevk almak veya duymak » ic tumce » madde » formul » cağırmak » yabanî gul » duşuk » gayrimutecanis » surulme » yuksunme » ovunmek » icinden cıkamamak » cekirdeklenmek » gucuk ay » ters yuz veya ters yuzu geri d » tankcı » daha bircok şeylerin yapımında » gocurmek » sacına ak duşmek » gocebeleşmek »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.