tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cok yanlıveya yonlu » gozu gonlu acılmak » bak » cift » tel orgu » evdeki pazar veya hesap carşıy » yasak bolge » ustelemek » losemi » hereklemek » duzenek » ovulme » ayakkabılarınıcevirmek » adınıanmak veya anmamak » sozum yabana veya sozum meclis » ilâc icin yok » acık yureklilik » suzgun » ucukluk » guvenlik vanası » surumcemede kalmak » yanal yuzey » zayıf duşurmek » yureği kabarmak » boy almak veya surmek » hanuman » cıngırakcılık » duşunceye varmak » ehlisunnet » copra balığı » munhezim » bahce kekiği » sun » solucan duşurucu » carlık » yururluk » uclanmak » kacanın anasıağlamamış » butunlenme » kulce » oksuruklu » coluk cocuğa karışmak » kapıyıacmak » makascı » kokusunu veya koku almak veya » cenaze toreni » kolaylık gostermek » cekimli » torpu » sorgu suale cekmek »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.