tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
berber dukkânı » gokkandil » kendini gostermek » muşterek » başcavuş astsubay başcavuş » cıfıtlık » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » maraba » budak ozu » romen rakamları » mes ul » cağırtmac » yarayan celik disk » cekişmeli » gonullenme » duzence » tumselme » culcu » veya ağzının icine bakmak » ateşli silâh » ter dokmek » indukleme » cubuk » kor » kopru altıcocuğu » carpmak » almanlaşma » boynu altında kalsın » duşurtme » uşengec » gun doğmadan neler doğar » kucuk karyola » frenk menekşesi » yoneltmek » gozenekli » borclandırılmak » muzevirlemek » urume » mektep kacağı » gurlemek » cehreli » dosta duşmana karşı » muze gibi » bir ucu sivri olarak yapılan t » besle kargayı oysun gozunu » taşıtcı » unvanı » makaralarıkoyuvermek zapt edem » k » malikî »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.