tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suyundan yararlanılan cukur » tel cekmek » keyif benim koy mehmet ağanın » muessif » olumsuzluk » sundurme » karmac » gonul eri » capak » goruşturulme » er » tokezlenmek » kalmalıtumlec » inmek » sacmalama » gepgenc » acık » kucuk minder » yeni cağ » ic acıcı » bundan boyle » sabahcı » değnekcilik » purmelâl » sal sel » hırdavatcılık » işbirinden bitmek » surekli olarak gidip gelmek » koydunsa bul » barok muzik » gumlemek » veya kazanc payıolarak belirli » uşniye » cayır otu » tatbikatcı » cift camlı » salakca » guveylik » murşit » acınmak » cozmek » uğuru acık » ağızdan burun yakın kardeşten » hesap etmek kitap etmek » konargocer » cağdaşlaşmak » oğurtleme » tespih cekmek » durumundaki bileşkenin uygulam » te »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.