tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
utme » teslim bayrağıcekmek » ozgulemek » sacıuzun aklıkısa » tukuruğunu yutmak » briketci » karadeniz de gemilerin mi batt » bir baba dokuz evlâdıbesler d » genellikle orduda veya yatılıo » ayağıduze basmak » cekirdeksiz » otturmek » tutsulemek » guler yuzlu » başcı » cemrek » oğurtmek » kulucka makinesi » simitcilik » puskurtu » cıkmaz » cevirmek » tel orgu » ağzıteneke kaplıolmak » calkalama » burgu » kesenekci » yonseme » muessese » c c » gravurculuk » gevrek gevrek gulmek » vişnecuruğu » dilmac » kedi yetişemediği veya uzanama » kapıyıacmak » korletme » boyunduruğa atmak veya almak » oğrenmek » cavun » kılıctan gecirmek » acığa cıkarmak » huviyet cuzdanı » kunk » inmek » berber dukkânı » pastorize » ağıciceği » ticanîlik » album »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.