tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hartuc » guvey i » munasebeti duşmek » kenarlık » somuruş » gorumcelik » korpecik » amasımamasıyok » iyilik gormek » on kol kemiği » hareketlerde bulunmak » arac » duet » alcılatmak » kılıfcı » hint avrupa » se » kulak asmak veya asmamak » kuncu » başdondurmek » musamere » doğunmek » guzluk » flort » kor kandil » yan gozle bakma » genc » kamışatmak veya koymak » cağnak » celmik » guduk kalmak » gumruk koymak » şeylerden her biri tabaka » el acmak » yuzde yuz » mandepsiye basmak veya bastırm » zamanıgecmek » secilmiş » musteşarlık » ozelleştirilmiş genellikle di » cart cart otmek » hunsa » kendinden gecmek » yargıtay » darulâceze » suzulmek » buzdurmek » boğa gureşi » yureğine kar yağmak » paratuberkuloz »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.