tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capar » losemit » izlenim uyanmak » kayıkcılık » ışınolcer » soylemsemek » metal parca » turac » cozdurme » mızıkcılık etmek » muz » aşinalık gostermek » goru » calım yemek » olmayan kimse veya topluluk g » undeş » dublor » pes perdeden konuşmak » r » bir cift sozu olmak » ciseleme » huseynî » pelur » nemse » kesmeden ustten gecmesini sağl » verilen liste » sandık duzmek » kokteş » zerzevatcılık » cağrılık » sozsuz » boylece » turap » sırtından gecinmek » yuruyuşyapmak » yureği parlamak » pencesine duşmek » doşgomu » bucuk » tehaluk » işmi » bilâkayduşart » parca parca » guneybatı » cengelleyiş » catal » cercevesiz » coğu » aşure gunu » kopekleme »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.