tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guclenme » kume » butun sıra » kısa unlu » cd » eşekci » carpılmak » catak » subyan » guldurucu » bromur » sağacık » dondurulan ince uzun ışık ara » curuk veya curuğe cıkmak » ilaclanma » iş ar » dalgıc bocekler » gozu gibi sevmek » gecmek » cevrelemek » abesle uğraşmak veya abesle iş » tatarımsı » gozu alışmak » bıcak silmek » bolumleme » dağkoyu » formuler » tac beyit » denkci » okuz balığı » olarak yurutulduğu siyasî duze » tumel » bir dirhem bal icin bir ceki k » tespih cekmek » kendini aşağıgormek » yarım pabuclu » şarkuteri » boğurtlen » subvansiyon » zulum gormek » gonlu gani » gecindirmek » beklenmediği umulmadığıveya c » uye olmak » tatlıyerinde bırakmak veya kes » fare deliğe sığmamış bir de k » ibliscilik » coluk cocuk » surundurmek » kudumzen »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.