tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecerletme » takas veya takas tukas etmek » ıstırap » başlık atmak veya koymak » buhran gecirmek » ac gozluluk » dilinin altındaki baklayıcıkar » gurgen » coğalma » hisse cıkarmak » cıdam » kireclenmek » cilesi dolmak » tıkaclanmak » donuşturulme » goruculuk » calışma barışı » sopa atmak veya cekmek » flort » icine sıcmak » induklec » sozlukcu » ortmek » kına ciceği » celmeleyiş » sur at katarı » ay aydın hesap belli » kıt a » kavlukarar etmek » yardımcıhucre » sacış » grizuolcer » tanrıkorusun » av kopeği » koleleşmek » curuk veya curuğe cıkmak » kafasından gecirmek » golleşmek » acak ecek » merak etmek k kalın okunur » cıkacak » gozle gorulur elle tutulur hâ » post scriptum » suveyda » yaprak doner » taayyun etmek » borulce » gucleştirme » şeylerden her biri tabaka » dovuşkenlik »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.