tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
wistaria sinensis » koşe kadısı » rivayet olunmak veya edilmek » olum emri » sayac takımı » işişten gecmek » cektirme » kopeği bağlasan durmaz » ateşci » luksmetre » ozu sozu bir » cakırkeyif » gulbahar » boburlenmek » kafasıdonmek » sansur » ıl » mevlevîhane » kafasına vur ekmeğini elinden » cekmek » zam gormek » gozu alışmak » gumuşu » bıyığıyeni terleyen delikanlı » cıkak » olumsuzleşme » durumu duzelmek » gumuşrengi » cileli » goze batmak » tulum cıkarmak » yuk olmak » yolgecen hanı » borulce » slavca » eklemek karıştırmak ilâve et » pelikul » cekim ekleri » hurya » gecirici » guclu » soğe » guneşlemek » iki cenekliler » l » kem gozle bakmak » duruma gelmek usanmak » ulke coğrafyası » aylakcı » gozetlemek »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.