tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
au » doşeli » yuzucu » kucuk duşmek » l al el » icitmek » cocuk kalmak » teseyyup » kovanın ucuna yerleştirilmişme » muhakeme yurutmek » elle tutulur gozle gorulur vey » kalıpcılık » toplumu tek başına belirleyen » yakadan gecirmek » gununu gormek » olu gozu gibi » kukremek » yazlıkcı » yeryuzu » cıplak alev » cikletcilik » yureği ezilmek » uzuntu vermek » otonomi » namunasip » techiz » strukturel » cilingir » dar goruşlu » sureklilik gosteren » cerci » parmak uzumu » tokezlemek » uluscu » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » gorevli kuruluş » gumuşu » cevre » allah taksimi » yuk vurmak » somurgen » ana kralice » acık bolge » sekendiz » cevirmek » pek yuzlu » olcumleme » tovbeler olsun tovbeler tovbes » alımlıcalımlı » nusha »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.