tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
etut » ticanî » ust yapı » doneklik » one duşmek » gumuşyağmurcun » konveyor » dokum » surundurulmek » cevirmek » keceleşmek » cırpınmak » manisa kebabı » cakışmak » ğ Ğ » fume » endonezyalı » mevsimi » dortlemek » nevruz bayramı » teşehhut » gonulsuzluk » eli boşdonmek cevrilmek veya g » golgede kalmak » donmek » araştırılabilen olculebilen » korukcu » dâhiliye mutehassısı » yarıkubik » gercek » mukellef » keyfi bilmek biri » cıplaklaşmak » mac satmak » almanca » eden felsefe ve din doktrini » saman altından su yurutmek » ihtiyac » capaklı » yuzu tutmamak » koleli » bektaşî sırrı » topceker » oğretim » goruşmeci » alcaklık » karikaturleştirmek » kaca kac » duşunum » muteverrim »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.