tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kundeye gelmek » malı meli » zararlıcıkmak » nişangec » bicimsiz » ancuez » suluk vurmak » ekmekcilik » buyuk » ceza cekmek » soz ebesi » one almak veya alınmak » kentcilik » yureğine su serpmek » tutsu gozu » muctehit » avuc ici kadar » toprak kolesi » tuba » carık » yazlığa cıkmak » kucuk onerme » suvari boluğu » canavar duduğu » kılıc gagalı » hayrete veya hayretlere duşmek » fransız » duzelmek » bal ciceği » abanozdan yapılmışdilenci cana » hurdaya cevirmek » ken » mutluluk cubuğu » cileden cıkmak » tulûatcı » tıkacsız » iclilik » sağlayan parca » sapınc » bayramuzeri » togolu » hukum surmek » olu gozu kadar » ıskaca » marmara cırasıgibi yakmak veya » parasınıcıkarmak » toreli » dublorluk » kırlangıc » sudanlı »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.