tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gume gitmek » ak ek » ten » ustu kapalı » kokun gecmesi » aba gureşi » cıkmak » bicimini alır hidrojenle oksi » karikaturize etmek » inatcılık » cizmeli » capraz » teessus » cemic » adliye encumeni » muselsel » burgu » otobuscu » sut danası » aklımda » cehre zuğurdu » tatlısoz » mucevherat » calışma gezisi » ordunun hareketlerini duşmanda » kor yılangiller » kume » yarım kure » guluk » goz onunde tutmak veya bulundu » duzecleme » gelip gecmek » meniskus » cağdışıolmak veya kalmak » nukleer reaktor » yargıc » bilinc » sakınılan goze cop batar » kucultme » gizil guc » tansiyon olcmek » koşeyi donmek » yurutme » ıskaca » yukseklikolcer » alcak gonulluluk » odenen prim karşılığında bu iş » dışarıya saldıklarısıvımadde » orumceksi » magnezyum klorur »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.