tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zumre » yumurta koku » duzen kurmak » arakcı » kargabuken » nasip etmek veya etmemek » butunu hars ekin » başyonetmenlik » gunah olmak » aşcı » duzeltmek » ic kapak » cotuk » ı i u u » anlamaya yarayan sınama » kıc » soylemek » ortmek » vay » carşaflamak » husnuniyet » gucendirici » kaşla goz arası » destan duzmek » soluğu kesilmek veya tutulmak » gostermek » acıcekmek veya duymak » kullanılan mutfak âleti » cekem » sağlayan parca » odenmek » gurultuye getirmek veya boğmak » curuk para karşıtı » sureklilik » entelektuel » okcesiz » gozleme » frenk » imtizac » toluen » ateşten gomlek » gok evi » ışıkolcer » surunme » tohuma kacmak » hareket » ilkoğretim » candan yurekten » sırtınıdayamak veya vermek » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.