tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıcma » cozdurme » gozu kor olsun » gonlunden kopmak » gucendirme » cekmek » cuhacılık » yuzune gozune bulaştırmak » oze » hint safranı » bicimsiz » kırlangıc » yoneliş » muziksiz » olesiye » korfezcik » oğutuluş » oksuruş » ters yuz ters yuzune donmek » birleştirme montaj » gozlemcilik » unvanı » kuvveden fiile cıkarmak » t » analizor » kırlangıc fırtınası » supruntucu » ayağına veya bacağına gecirmek » gelen gecen » cakmak taşı » yazıp cizmek » fotoğrafcı » cekememek » uzerine bir bardak su icmek » gecmişzaman sıfat fiili » muhurlenme » duğuncubaşı » culsuz » ateşli silâh » iktisatcılık » kurelenmek » cop kovası » dorduz yumrucuklar » duzenleyici » yureğine saplanmak » secal » kullanılır » gecersizlik » horguc » ozel ad »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.