tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nazik\'in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğleyin » gunahına girmek veya gunahınıa » sıygaya cekmek » gozuyle bakmak » dikdortgensel » derc » zumruduanka » dort cifte » acışkonuşması » kacırga » cağrınumarası » gok doğan » hint yağı » bilcumle » yuzustu kalmak » terennum etmek » yapay bobrek » kızım sana soyluyorum veya ded » cozulmek » ic tumce » kendi soyler kendi dinler » sus pus » kuşmu konduracak » ihramdan cıkmak » sacılmak » ve burada gorevli kimselerin t » sungerli » en » goden » cıkıntılarıolan organ » cıplak maden » sulfamit » ma me » ci » pacacılık » gozden uzak tutmak » İnebolu kutuğu » populer » babasına cekmek » kabak cıkmak karpuz kavun vb » mest sermest » carpmak » ultrason » ustune cekmek » gunluk guneşlik gorunmek » uc » sırca » cokelek » gokyuzu » catal »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.