tdk sözlük TDK Sözlük

 

nazik\'in eş anlamlısı

nazik\'in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nazik\'in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nazik\'in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nazik\'in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulakcı » citilmek » inanılan iyilik kaynağı » nusha » bırakılmışkimse » elinden kan cıkmak » ağatmak veya bırakmak » kelepire konmak veya yakalamak » kesmeden ustten gecmesini sağl » curmumeşhut hâlinde » ciğe » cadır ciceği » gorevden uzaklaştırmak » ferc » muzakere » kol kanat olmak veya germek » urkeklik » kunyesi gelmek » bulunmalarınısağlamak amacıyla » duzenleme işleri » ağır kacmak » kalmalıtumlec » terettup » camca » ulkucu » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » akşamdan sonra merhaba veya sa » yıldırımlarıustune cekmek » mudir » gorunmek » recete » olgun » roportajcılık » cekişmek » goynuk » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » silip supurmek » saclısakallı » percinleştirme » cakılmak » sonuc vermek » turlu » rahatıkacmak » dokturmek » sonuclandırma » hic değil » mecbur kalmak veya olmak » calışma saati » kıc » cat pat »

nazik\'in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nazik\'in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nazik\'in_eş_anlamlısı nedir ve nazik\'in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.