tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
orgun eğitim » cocuk duşurmek » mangal komuru » sure » lecek » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » ibrikci » dokuk » on tasım » dağılmak » gobel » turşuya donmek » guluşmek » ic guveyi girmek » sun » acık sayım » zerzevatcı » cakırkanat » kor kurttan bile vazgecmemek » secilmiş » badem ici » torelcilik » seluloit » kunhune varmak » yayla cayırı » acık » argaclama » kaşıkcı » sur atlendirmek » tufekcilik » lisan » cakmaklık » hunnap » film cekmek » kıta dumdar » kuf » ozel af » taşkıran ciceği » kureme » mevlit kandili » cığrışmak » ici kan ağlamak » olan ve genellikle ulkenin baş » uretmek » gocuk » gostermecilik » koyu duruma getirmek » oleyazma » recine kesesi » cıra dibine ışık vermek »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.