tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kut » cift dikiş » aracılığıyla duymak değmek e » zangoc » sahip cıkmak » denizcakısı » cıkmak » az » ciceklemek » boşa cıkmak » tesettur etmek » hol » eşbicimlilik » olumle burun buruna gelmek » dondurulme » kuflenme » acılma » harput koftesi » soylenmek » muracaat » aristokrasi ekonomik toplumsa » nefesi kesilmek daralmak veya » pacayıkaptırmak » calgın » alnıacık yuzu ak » sokmek » cekme kat » cınsabah » berbat etmek veya eylemek » bulbulleşmek » yenilikci » ucucu » sucsuzluk » bulbul gibi soylemek » zuğurt » cakıldama » ağaclanmak » arabasınıduze cıkarmak » olum » cıkmaz » sansurlemek » reflektor » cor » ruzgârlamak » kuru kofte » fin ugor » cuval gibi » anglikanizm » iceri girmek » uroloji »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.