tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mudire » hic değilse veya hic olmazsa » duğun » paha bicmek » norotik kişilik » cizgilik » alcak gonullu » suyu veya cayı gormeden pacala » cin gulu » şikâyetcilik » amaclama » sonuc almak » yangın yerine donmek » ahlatın veya armudun iyisini d » gozu kesmemek » civili » kurkcu » fransızca » zubde » carklı » bisikletcilik » ardıc otu » akce » plâncete » vidanjor » rolâtif » mahkemeye duşmek » lw » sır kupu » yedek parca » lop » enstrumantal muzik » imalâtcı » alın teri dokmek » altayca » ders gormek » notrleştirmek » tahtadan yapılmışinsan veya ha » civi yukarı » kireclenme » ucuklaşma » duzelmek » venezuelâlı » subye » cıkmak » cığduşmek » ustune evlenmek » vak anuvislik » cennete donmek » catkılı »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.