tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gomleğinden veya gomlekten gec » cimdik » şikâyetcilik » gır gecmek » ureme » boğurtmek » kumuc » ağıt yakmak veya tutturmak » vadesi gelmek veya yetmek » guvenme » cozulmek » kesir olcek » eşekci » mustefit » atom cağı » kakırdak poğacası » medreseye duşmek » durumlemek » ciyleme » sucukculuk » terennum » komurleşmek » gormek » fırcalanmak » vurma calgılar » onsel » gunlemek » sırasına gecmek » barokculuk » ucuklaşma » ustcavuşluk » butunu » beyin gucu » cirkinlik » gumburdeyiş » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » baryum sulfat » okce » muamele gormek » notr » koltuk gozu » guveyi girmek » etmek » sın sin sun sun » suluk vurmak » dunyayıgozu gormemek » kurumek » acem lâlesi » iliğine işlemek veya gecmek » toz pembe gormek »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.