tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akıl kethudası » yedi duvelle barışık » hukum vermek » sigara icmek » gecinmek » borusunu calmak » kir goturmek » bağlayıcıunsuz » yukletme » yedi gobek » cepheden hucuma gecmek » ustune yaptırmak » yedirip icmek » dili kılıctan keskin » surc » geciş » peşin hukum » on deyiş » cekilmek » tansiyon duşurucu » muhur gozlu » tır » nazar değmek veya nazara gelme » bilinc akışı » dun » dip kocanı » absurt » cezayir menekşesi » araplaştırma » gormek » monu » mustahkem » yururluk » sıkıysa » eşyanın yapımında kullanılan b » sozleşme » buyuk gormek bilmek veya tutma » ustume iyilik sağlık ustune u » kackın » azrail e bir can borcu olmak v » cıfıtlık » yarayan kuru ince yaprak » ucar kefal » tefavut etmek » aluvyon » oğurluk » cocuk bezi » pence vurmak » yedi gomlek uzak olmak » değişkene gore hesaplanan sayı »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.