tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic ters acı » cıkmak » muşahede » anasına bak kızınıal kenarın » sıkıştırmaya yarayan alet men » zengin arabasınıdağdan aşırır » nuktecilik » capla » aracılığıyla duymak değmek e » cerviş » gosterdiği yetenek veya guc » guveyi girmek » surtuşturme » duziko » on avurt » cıtır pıtır » duzmek » on yargı » tatarsı » tasar cizimci » guneştopu » slavca » acık vermek » gureş » fizik gucu » menengic » sıralıcumle » cumle bilgisi » rumî » ad cekmeye girmek » arık cekmek » burnunda veya gozunde tutmek » kırkağac kavunu » civi » sıcrama » ne âlemde » dunyalar biri in oldu » kacmak » tur » hristiyan » tırtıl cekme » dondurulan ince uzun ışık ara » davulu biz caldık parsayıbaşk » kacakcı » yon » cıkıntı » cek arabanıveya yalnız cek » dutu rubus caesus » ahcıbaşı » canıgonulden veya canıyurekten »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.