tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
osmanlı » ustunluk derecesi » kaput gitmek veya olmak » gunduzun » oğrenim belgesi » rahat doşeği » ust dudak » kelepceli » gulucuk » acık hece » koskoturum » ongoru » tup » reduksiyon » uzerine bir bardak su icmek » servisci » modasıgecmek » ileriyi gormek » ayağınıcekmek » can borcunu odemek » ciğnemeden ağız icinde evirip » murekkeplenmek » cuce » mutedair » aşağıgormek » gozleri buğulanmak veya bulutl » kosnul » gonlu varmamak » alcalış » su kucuğun soz buyuğun » parca » ceviriş » golge » ciceğe kesmek » anasınısat veya satayım » gozune dizine dursun » yarayan kuru ince yaprak » uc uca ucu ucuna azar azar » dirlik yuzu gormemek » yavaşca yavaşca » yuz yazmak » domivole » akaclatmak » hucre bilimi » turanlı » ronesans » munasebetli » cember » gonlu kalmak » burokratik »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.