tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boşluk » cıkmak » buyuklerin ellerinden kucukle » marmara cırasıgibi yanmak » cıplak » muhur kazmak » akla sığmak veya sığmamak » hilâfetcilik » işin icinden cıkmak veya sıyrı » alevîlik » icine dert olmak » secik » kuşatma ihata » acı » can cumleden aziz » durum » başına taşduşmek veya yağmak » bortulmek » amerikanvarî » doldurdukları rengi beyazdan » sempervirens » oclenmek » mutecanis » gonul eğlencisi » otumsuzleşme » cumleten » uzuntulu » l » carpılan » avuc ici » duşsuz » kazan kaldırmak veya devirmek » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » gaz olcumu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cargâh » uscu » kapalıcarşı » lâtife goturmek » top atmak veya topu atmak » tunclaştırmak » cırak » sayısınıallah bilir » vantuz cekmek » tereddut etmek » yuruyuşe gecmek » gecirmek » gonul yakmak » gucune koşmak » dortnala kaldırmak »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.