tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopeklenme » işi cıkmak » celseyi acmak » gozunu seveyim » işten gucten kalmak » goruşulmek » ikbali sonmek » dunya gozu ile gormek » bağa bak uzum olsun yemeye y » sivil yonetim » gormemiş » ic salgı » rukû » suhunet » bicimselleştirme » balcık hurması » iğne yutmuşite veya maymuna do » gozleri berraklaşmak » şolen cekmek » gommek » buğru » kırbaclama » kralicelik » tepeli bulbul » arap » icinden okumak » ac gozlu » sigara boreği » icgudu » projektor ışığı » cember » bolgecilik » tuketmek » dunyalı » oykucu » gocer » acmak » soz yazarı » ozlemek » cile » dopiyes » mudevvenat » ceşitli ogelerin perde aksesu » tespit etmek » dumen evi » h » cıkıntı » dukkân » allah ınıseversen » yaşyetmiş işbitmiş »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.