tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurleşme » caykızı » maaşa gecmek » kulot » ortaya dokmek » garc gurc etmek » aramak taramak veya arayıp tar » dalga gecmek » yem dokmek veya koymak » derinlik olcumu » on ad » sırtustu yatmak » izdivac etmek » fare deliğe sığmamış bir de k » moskofluk » kopcalanma » ozdek » buzme » karikaturcu » porsukluk » japon armudu » govde gosterisi » acık » boşol veya olsun » presci » tebellur » cağla » sinekcil » tutunluk » sutana » yaradancılık » harc » kısmeti acılmak » koluk » citi » munkir » kullanılırdı » yargıtay » sulu gozlu » cayır » corak » telekscilik » uc » tenafur » uzumu tilki uzumu » goceri » cello » gonul dilencisi » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » sutsuzluk »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.