tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başına gecmek » kamcıkuyruk » murettep » duşuncellik » namibyalı » koruma unsuzu » methini işitmek veya duymak » kokertme » makascı » sinus » goz yuvarı » bozuk duzen » zayıf duşmek » monsenyor » muzecilik » kurum kurum kurumlanmak veya k » cift kanatlılar » uvey kız » keyfini kacırmak veya bozmak » kotulenme » cebi para gormek » yuzu yazılıkalmak » ici bayılmak » urkmek » guzergâh » uretim artığı » ne demek » deve yuku » lok » ceşnilenme » gunahına girmek veya gunahınıa » ceşit » cırcır boceği » regulâtor » kepce » deveden buyuk fil var » dorduz » taze ot gormuşeşek gibi » bortturmek » genişgoruşluluk » dolabı frijider » neme yonelim » sungerleşme » korunma gormek » cabucacık » iltibasa yol acmak » ağzıacık » munasebeti duşmek » goğus hastalığı » cirkince »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.