tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
batoz » iyilik gormek » hızla batmak » yoluyla bir yapının her yanını » balıkcılgiller » teşekkur » yatak cekmek » busbutun ortadan kaldırmak ici » acıkok » kulleme » talip cıkmak veya talibi cıkma » infiratcı » caşıtlama » sebayudu » goz emeği » da var ki anlamlarında kullan » sureğenleşmek » pencik » calmak » gonul yarası » koşe yazarı » ciceklemek » başkonakcı » ozeni » guclu kuvvetli » puf » oğutcu » koşe » bulunan iki dairesinden her bi » aku » cuz » ucuk » kopekkuyruğu » ters yuzu » kok mantar » uzaktan işitilecek nitelikte s » surmek » dalgıc gozluğu » duzenli ordu » bruksel lâhanası » oteden beriden » rasatcı » boreklik » nankorluk gormek » yuvarolcer » taayyun etmek » cepin » cene yarıştırmak » hayırla anmak veya yad etmek » fransızlaşma »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.