tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inmek » tuketici » ve kanunlara uymaksızın cebir » badem kurk » zırnık bile koklatmamak » sozum ona sanki guya » gecmiş » surtunup durmak » sıla ozlemi » gumuşlu » egeli » tam adamınıbulmak veya tam ada » kotu haber tez duyulur » ozetlenme » ustune atmak » felâketlerin acılıetkilerini d » sr » o » los » il » otleğengiller » msa mse » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » ırgat gibi calışmak » uzerine yurumek » burnunu cekmek » tercume » onu alınmak » somurgeleştirme » durtulmek » bir tatlı » ucmak » herifcioğlu » plânor » uzum cekirdeği » dunyanın yedi harikası » xviii yuzyıl sonunda başlayan » guzellik » korkutuk » gedik acmak » tuylu meşe » yaradana kurban olayım » kurum » oz » sapcık » puskurtme » mujde » mumanaat etmek » gok adası » derme catma »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.