tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hayalifenere donmek » gecende » gumuşbalığıgiller » orulmek » cozulme » devletlerin uyrukları » cok yavaşişyapan cevik olmaya » gulerim veya guleyim bari » tagayyur etmek » gozu olmamak » jubile » ucu bucağıolmamak veya gorunme » fırcalanma » ureyiş » kırk kapının ipini cekmek » uckurutan » şofor mahalli » lık lik luk luk » zayıf duşmek » guven mektubu » iyilik gormek » aylıkcı » oğretim yardımcıları » kufelik » kollarından birinin başında bu » cevre bilimi » kayıkcılık » yukselme » bufeci » yuklenmek » tanrıkayrası » bobrek » bir ornek » sıcan otu » rukû » gecişhakkı » cıkma » tilki uzumu » sun î bobrek » yapmaya yarar » yuklu » cifter cifter » sektor » taaccup » portakal bahcesi » cokelek » kartca » ici paralanmak veya parcalanma » yerleşim yerinden başka bir ye » camur banyosu »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.