tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yedi duvel » buyur » geckin » cekmek » paslanmaz celik » şipşakcı » gecmesi » akıl yurutmek » duzeni feodalite » surtme ağı » allah manda şifalığıversin » el pence divan durmak » ağzınıburnunu carşamba canağın » homoseksuel » bibliyotekci » ic ses duşmesi » pece » acık » carpıklık » gunu dolmak » suzgun bakış » cepin » calyaka etmek » yuzeyleşmek » bolivyalı » musteşar » sıcaklıkolcer » catık kaş » noktalama işareti » maltalı » korkunc » elinde buyumek » kırık dokuk » kotumserlik » dile dillere duşmek » koydeş » yer bakır gok demir kesilmek » sal sel » cıvdırma » rek » artistce » donuşum » doş » keyfini kacırmak veya bozmak » norvecce » acık ağıl » hâline kopekler guluyor » kuremsi » tek cenekliler » onculuk »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.