tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorevsizlik » sağdıclık » cok koyu sarırenkli guclu bir » bir arpa boyu gitmek veya yol » istifci » ıt it ut ut » geceli » kıssadan hisse almak veya cıka » duşundurme » duşman » tuydurme » ruzgârlık » cimdirme » nesnelerin butunu » gozlerini devirmek » dizleriini dovmek » copurlaşma » muessir olmak » ardıc rakısı » mucevher kutusu » kirişci » cokcu » ic ses duşmesi » ak gozlu » gucendirici » dalga gecmek » camura bulaşmak veya batmak » gundeş » denk kume » puskurtmek » gozculuk » benimseyip değişik bicimde anl » şifayıbulmak veya kapmak » unsuzunu gosterir » rolu olmak » kılıclayış » olcuyu kacırmak » se » soz sozu acmak » kılıc kınınıkesmez » n » burgac » cozme » surmeli » nukte » gostermek » tuylendirme » dunya durdukca » ustuvanî » civi »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.