tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tok evin ac kedisi » asıl nusha » bohcasınıkoltuğuna almak » hut » acık yeşil » gozden kacırmak » yuzbaşılık » arafatta soyulmuşhacıya donmek » gedik acılmak » celişmezlik » toplu olarak oğretimin yapıldı » mes ut olmak » duğurcuk » isimden tureme isim » opuşmek » kosnulluk » tıkaclanmak » gucu gucune yetmek veya yetmem » ağzıacık ayran delisi veya bud » cokelmek » oyku » karanlığa gomulmek » cakmak yapan veya satan kimse » surup gitmek » başına gecmek » ufunet » kır ciceği » oteleme » ozerklik » bicimini alır hidrojenle oksi » pd » muhurcu » cığıltı » ilgilenen mahallî yonetim » kucuk » hoyuk » nogay » cekinti » sercin » iltimas etmek veya gecmek » urkutmek » kumaş » dondurulme » busbutun » suz » tufekcilik » teşhis etmek veya koymak » kalafatcılık » gomu » kafasınıucurmak »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.