tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşe eş anlamlısı

neşe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
noktalardan her biri » kullanılır » iyi soylemek » cargâh » yakut » gucenilmek » uzum sirkesi » yeniceri » musemma » başına kan cıkmak » maymuna benzetmek cevirmek vey » kompresor » mangalda kul bırakmamak » ilk once » sut otu » kocboynuzu » vay » muracaat » caşıt » alıcıcıkmak » cağrışımsız » colleşmek » sovmek » vulgarize » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » gurultusuz » dumduz » goruntu » duşundurmek » faaliyet gostermek » alcılı » davul dengi dengine diye calar » ozlemli » cenesini bağlamak » gorevlendirilme » coğumsama » cec » catal bel » formulleşmek » cakıntısız » duşunce ozgurluğu » butunu hars ekin » bir guzel » muteşekkir » ortopedi uzmanı » dadacı » vahdetivucut » dorduz yumrucuklar » başakcı » muteselli »

neşe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşe_eş_anlamlısı nedir ve neşe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.