tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
somurgenlik » uretilme » mızrap » poker cevirmek » başdumeni » copcu » temerkuz » anaclaşmak » gonlunu celmek » soğdca » cerviş » musveddelik » kurklu » kulube » kuşumlenme » vucuda vermek aşıyapmak » kırc » icli » oğutuluş » turkcesi » sumkurmek » gonlu kalmak » kukremek » mutemadi » ayağınıveya ayaklarını altına » soz kesimi » kan govdeyi goturmek » suzuluş » tatbikatcı » cubuk » cevikleştirme » dikkat cekmek veya dikkati cek » hacvari » tecahuluarifane » allah ne verdiyse » gocmenleştirme » orselemek » ayağına veya bacağına gecirmek » barut fıcısı » zararlıcıkmak » serbest calışma » sırtından para kazanmak » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » uzum turşusu » kulâh takmak » suyukculuk » ulen » armatur » oksuzluk » rolculuk »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.