tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
xviii yuzyıl sonunda başlayan » kıvanclanma » acısal sapma » dolek » donuşlu catı » kohnemek » duğunsuz » ac ec » su orumceği » anonsor » kohnemek » mulâzım » olu yıkama » değişkene gore hesaplanan sayı » kucuk minder » deme » mevlâ » kecitırnağı » celiksi » zr » yırtıkca » ulûfe vermek veya dağıtmak » cağcıllık » hava iyi veya fena esmek » tukenmek » yuklemek » icilmek » goden » kedi veya eti ne budu ne » gosterici » no » nefesi kesilmek daralmak veya » arac » ağa borc eder uşak harc » uykusu bolunmek » faydasınıgormek » cedene » tullenmek » uzun arac » teneke calmak » inci sacmak » fr » bal ciceği » tecrube etmek » kafadan gayri musellâh » burc » analiz » cul caput » yontma taşcağı » gibi birtakım makinelerin işle »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.