tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
on alım » calgılı » cehrece » takma sac » uzum » koluk » piyango vurmak veya cıkmak » iskeletli hayvan corallium rub » cakmak » dudukcu » civi cıkar ama yeri kalır » taahhut etmek » ala gun » dondurulan ince uzun ışık ara » kaşık atmak veya calmak » calınmak » kuplu » pic olmak » catlamak » cubuk ağacı » samanyolu » hayvan komuru » acıkgozluk » kucuk kan dolaşımı » guluncleştirmek » fener cekmek » ayağıalışmak veya alışmamak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » dollemek » nervurlu » cay servisi » eşek sudan gelinceye kadar dov » dur durak veya dur dinlen dur » kayınco » kofteci » kırağıcalmak veya vurmak » surundurulme » zuğurtluk » cocukluk » turkoloji » gayrimumbit » helenizm » yoğurt calmak » kepceleme » guvey i » nişangec » kılıc kuşanmak veya takmak » sutleğengiller » cıkıntı » faca »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.