tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capaculculuk » beklenmediği umulmadığıveya c » fıcı » buyuk soz soylemek » ma me » uz » cıkış » boncukcu » iz duşumlu » ruyalarına girmek » ulûfe vermek veya dağıtmak » cicek bozuğu » fizik gucu » acılma » cıt cıkmamak » golleşme » suc » capalatma » burnu yere duşse almaz » kambersiz duğun olmaz » allah ın kulu » cıngır cıngır » dokmeci » elden ele gecmek » yollara sokaklara dokulmek » calışma odası » dort ayak » cekirdek » cakıştırmak » citi yapmak » cekimli » rucu » kılıclı » icmeler » surtukleşmek » eşekce » ağıciceği » mulâyemet » hava acmak veya acılmak » cembalo » pratik kuramsal karşıtı » futursuz » cakıgibi » surgun » metafizikcilik » transformator » bir dilin kelimeleriyle duşunc » armatur » kerpic dokmek » aslanpencesi »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.