tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yaprak boceği » canta ciceği » suflîlik » baryum sulfat » yapma cicek » cizgili » hoşgormek veya karşılamak » girişik cumle » cayır » frenk » dipcik » davranmak saygıgostermek soz » mutalâa » yontma taşcağı » ruya » dort dortluk » kılıclı » alıp yurumek » sokmek » bukunmek » cercevecilik » mutenakıs » kulleme » gıcık almak kapmak veya olmak » tukuruk bezleri » celenk » yunlu » yer camı » nufuz etmek » acıkgoz » ışıkcılık » duzenleyen ve genel olarak ilg » doviz kacırmak » yureği parca parca olmak » guzellik yarışması » capalatmak » hucumbot » kırk yıllık yani olur mu kâni » tirt » yarma kutuğu » cevikleştirmek » nufus bilimci » pu » benzine kan gelmek veya benzi » ağzından baklayıcıkarmak » ayciceği » allah yapısı » erkec » sinemacı sinemanın ceşitli ko » rebiyulâhır »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.