tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gun » sağeliyle sol kulağınıgosterme » ayıptır soylemesi » teror » cıkıntı » kısa gunun kârı » harekete gecmek » ceki » pek yurekli » yureği sıkılmak » tarla acmak » nb » ım » ağzının icine girmek » boya cekmek » icerme » cılgın » okleme » kulustur » dışborc » su bolumu cizgisi » oğretmek » ozenme » dekartcılık » virus » coreklik » tutun » fuzesavar » suruyu guden kurdu gorur » sonucunda ortaya cıkan ustun y » başıcekmek » camgoz » cerkezce » kamcıcalmak veya vurmak » sac orgusu » olmek » cakaloz » etiketci » pabuclarınıcevirmek » surukletme » somurgeleştirme » koncsuz » duzeltmen » boğazına bir yumruk tıkanmak v » derin derin duşunmek » fin » uzak doğu » guzellik yarışması » cukur » kalafata cekmek »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.