tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kucaktan kucağa dolaşmak veya » turbe eriği » icindekiler » cit » munasebete girmek » ust » dokulme » fıcılama » ateşli silâh » sistem » diline dolamak virt etmek veya » ıstırap » oğurtme » etiketcilik » cangır cungur » bir duziye » avurtlarıcokmek veya avurtları » başrejisor » kufecilik » peşinde dolaşmak veya gezmek » kelebek ciceği » z z » yukseklerde dolaşmak » bulunan bolum kafa ser » cıktı » buharlıutu » surumek » gelecekcilik » anac » şerit » cop gibi » sınıfta cakmak » toskurmek » cokmek » sosyal bunye » cıl » otu cek kokune bak » ateşcilik » cini murekkebi » gereksinme duyduğu maddeler du » cobantuzluğu » bir olcude » capak » hayrınıgor » mudire » alnından opmek » cıkma » aşure gunu » bekâr kalmak veya yaşamak » dirlik duzenlik »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.