tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
palyaco gibi » donme » duğumlenebilir nesne » kor satıcının kor alıcısıolur » cıban ağırşağı » tesettur etmek » oykunmek » duğun dernek » deli cıkmak » doldurulmuşcam seramik veya c » naturel » boceklik » cingenece » sutanne » kuduz bocekleri » cıt etmek » İsvicreli » duduk » gulluk gulistanlık » ayakcak » gecirmek » yugoslavyalı » oz ışın » devenin başıpapucu veya nalı » devlet duşkunu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kuzugobeği » servisi yapılan yemek » cıkılma » yapılan fıcıvb » buklum buklum » pir ol » kalıpları » dunya guzeli » dokuman » ucuk » gozlemeci » ga » ofkesini cıkarmak veya almak » turkî » kultur balıkcılığı » zararına kazanc sağlamak » kotulenme » duzecleme » melâmî » kacak gureşmek » cekmek » kaplan bocek » olcuş » kılıclayış »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.