tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şifreli canta » donduruş » soz cambazı » kuru cay » gumruklemek » cifteli » olcmede kullanılan alet » kufretme » barışgoruşolmak » uz » gunleri sayılıolmak » butun butun » kirecsizlenme » avcunun icine almak » gondermek » kopek memesi » ustune oturmak » fıcıcılık » mushaf » cığrış » cevrim » uckurutan » cengelsi » parcalarıkaynaştırma işi veya » cağlamadan catlamak » gecit resmi » hurriyeti secmek » coluk cocuk elinde kalmak » dışyarıcap » gercekli » yere bakan yurek yakan » el icin yanma nare yak cubuğu » calmac » buryan pilâvı » yeme de yanında yat » memleha » hapcı » gume gitmek » gozden uzak tutmak » hint ipeği » yureğini tuketmek » ihracatcılık » kuf bağlamak veya tutmak » tahammul etmek » cala kamcı » boncukcu » on lisans » kusmek » kocek » camurcuk »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.