tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pacoz » emeklilik cağı » kulâhsız » acmak » cayırlatma » koltuğuna girmek veya koltuğun » ayağına veya bacağına gecirmek » bocelenme » renkolcer » vermek » yağkupu » potlac » kofterlik » pulverizator » ic mimar » ruh gocu » sacı » donelme » yonetimi iyileştirme tasarısıv » duşey duzlem » govdesiz » ithalâtcı » duzgun » koprunun veya koprulerin altın » civicilik » maktul duşmek veya olmak » can cekişmek » cok partili » curutmek » fitne fucur » gosterisi » az tamah cok ziyan getirir » recel » mahalle bekcisi » cop tenekesi » yapmacıktan uzak duzgun anlat » ilce » kendi koşesinde yaşamak » gonendirtme » oparlor » calkak » kokleştiriş » cizgi resim » rutbesiz » anas acuta » yurutec » yaşıne başıne » tedahul » durust » polarma duzlemi »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.