tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sperma ana hucresi » muzevirlemek » gomulmek » torpulu » akşamuzeri » ikindiuzeri » burum » ic mimarî » bolumunden her biri sezon » gunluk » secici kurul » capa » ahmağa yuz abdala soz vermeye » coccothraustes » duşuncelilik » gormek » cıkmalıtumlec » suyu kesilmişdeğirmene donmek » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » dovec » gun atmak » gunu » sızıcıunsuz » capullama » iz duşumu » sacaklanmak » yabancıcıta » kunye » doger » inkılâpcılık » ucarı » mal kapital » dorduz yumrucuklar » yoğunlac » ne âlemde » ustu savurmak » uzerlik » gecmişi olmak » direksiyona gecmek » yerleştirilmişcift camdan oluş » yaşdonumu » duzecleme » şifreyi cozmek » kor » gerilim olcumu » ceyrek son » darasınıduşmek » umitli » losemit » osurgan boceği »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.