tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacırtmak » yuzu yere gelmek gecmek veya y » nufus sayımı » si » ustune guneşdoğmamak » acıktan » soz ebesi » inmek » duğu » kilus » kamburu cıkmak » başyonetmen » butun malların ortaklaşa kulla » donulme » ictihat » tifus » ustune varmak » sarkaclama » sure » amerikan » işbirinden bitmek » dumen evi » cocukla cocuk buyukle buyuk o » turkucu » cozuluş » komurleştiriş » cobandağarcığı » ucup gitmek » cıtıpıtı » duzgun » ta te » duduk gibi » başmufettiş » salkım sacak » yalcınlaşmak » pece » eli boğrunde veya koynunda kal » cekmek » guc » yapmacık guluş » guvenme » curuf » goğusluk » inatcılık » mukâfat » uzum hoşafı » aşağıduşmek » İleri bir tarihte beklenen ge » mutalâada bulunmak » gozleri berraklaşmak »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.