tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gomme dolap » ovunmek » sokup atmak » cokmek » cozucu » cubbe » cakılmak » uleşilme » lâğım su yolu vb nin gereken » celik halat » rum » cozelti » cekul » hafifletici sebep bi » alafranga muzik » sozu tartmak » gundondu helianthus annuus » gosterge » taraf tutmak cıkmak veya olmak » anac » portfoy » cene yarıştırma » simitcilik » gecenlerde » ufunetli » losemit » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » sureğenleşme » non stop » guc birliği » gencleştirmek » teavun » karbon donemi » tutme » venus » buğru » cokertmek » boşluk » ustat » ozgun » odun vermek » nacizane » hınclı » nuvaziş » ust geciş » sitteisevir kapıyıcevirir » doger » sungerci » tekâsuf etmek » dosya acmak veya hazırlamak »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.