tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
peluş » yureği sızlamak » sudan cıkmışbalığa donmek » ağır soylemek » percin » oğur olmak » icimlik » gumrukcu » aramak » suflorluk » doner » brıcka » cubbeci » gozunu ustunden ayırmamak » yapılan resim ve bezeme işi » luk boyası » kırıkcılık » buyuk » oz itme » oğretim » husnuyusuf » tazıya donmek » para cuzdanı » muteessif olmak » percinlenmek » munhal » ic » hak dini » mes uliyetsiz » gelip catmak veya gelip dayanm » geciştirici » saik » duğun değil bayram değil eni » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ağzına tukurmek » soz getirmek » sut vermek » bilincli » kritik » nesli tukenmek » ayrıtac yapraklılar » sığırodu » goğus cerrahisi » goz demiri » acıktan tayin » uzlaşma sağlayan » cıkmak » gul ustune gul koklamamak » entelektualizm » tıraşcı »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.