tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozelleştirilmiş genellikle di » biciminde duzenlenen ulusal ve » deve yurekli » ayıuzumu » muntehir » ucmak » izdivac » kir goturmek » munasebetsiz » amaclama » umur gormuş » genel mudur » durustluk » kıyıda koşede kalmak » cetrefilce » terzi cırağı » gecmiş » parazit » kemale ermek gelmek veya kemal » yeşille lâcivert arasırenk el » goz kuyruğu » avuc avuc » yaydığıgozle gorulen ışıma » acıklamalı » surgun gitmek » kalafata cekmek » tecavuz etmek » yol acmak » koftun » yerinde su cıkmak » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ayaklar baş başlar ayak olmak » evvelâ can sonra canan » golcu » verilen unvan » tukurme » parfumculuk » comce » hoşgorusuz » ali nin kulâhınıveli ye veli » golge tiyatrosu » wc » gravurculuk » ş Ş » govermek » istizan etmek veya eylemek » halat cekme » guneşacmak » olduresiye » okuz gibi »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.