tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzısut kokmak » akıldan cıkmak » tecavuz etmek » sozlenme » dumen bedeni » ozumlenme » sırnaşıkca » unluleşme » aspirator » uvez » dansorluk » civit » hesaba katılmak veya katılmama » adınıkirletmek veya lekelemek » onunce veya onunden » cıkartma » gozu bağlıolmak » rab » ne altınıbırakmak ne ustunu » lâckalaşma » yaygara koparmak veya yaygaray » bolunuş » actırmak » gocebe » boluk » gucluk » boşluk » mumeyyizlik » yuk » durtmek » catır catır » pey akcesi » kâkul » iki bucukluk » somestr » donmek » oncul » ciğerini sokmek » jeofizikci » kalite cemberleri » alcılamak » comelmek » icirme » ışık gocum » gonendirtme » cifteleşme » merak etmek k kalın okunur » şuphelenme » ek kok » cekmek »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.