tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah ından bulsun » anlamında ikileme oluşturur » durum » hucre yutarlığı » uc birlik kuralı » tunguzca » uzerine varmak » boğazıacılmak » şukur » at gozluğu » ordurmek » catışılma » yeşille lâcivert arasırenk el » medet allah » alcak ses » bicki yurdu » sescil yazım » cıkmak » harp malûlu » sıcan deliğe sığmamış bir de » gecmek » feneri nerede sondurdun » oze » uste vermek » şar şer » cevriyazı » ustunde hakkıolmak » acık şehir » celikleşmek » gokkuzgungiller » elden kacmak » ad koku » coz » yayla gulu » uvez » muşir » kucuk » uzuncalar » boncukculuk » etanol etil alkol » oz » şahadet şerbetini icmek » cengelsi » gelini ata bindirmişler ya na » boluk boluk » onune cıkmak » olukcuk » muteşebbis » onune geleni kapar ardına gel » kopru başı »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.