tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
armutun sapıvar uzumun veya k » surume » pu » cuceleşmek » sorguya cekmek » gunaşırı » kendini gostermek » ferman cıkarmak » haraclı » gerek gormek » kup » tup bebek » aşağıkalır yeri veya yanı yok » yuzsuz » analiz » zulcelâl » yezidîlik » muftu » sıcakca » can boğazdan gelir veya gecer » komşuda pişer bize de duşer » yolu duşmek » kokorecci » şut cekmek » percinsiz » ustume iyilik sağlık ustune u » duşes » munadi » acık rejim » abbas yolcu » şeylerden her biri tabaka » dollu doşlu » citar » bukuk » vurdukca tozumak » ozelleşme » cağrılmak » capalanış » ogesi » cirişli » ateşli silâh » yatağa veya yataklara duşmek » yarım pabuclu » cuce » suruklemek » izini duşurmek » serdengectilik » boşgozlerle bakmak » mudekkik » spekulâtor »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.