tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bicim » unca » guduk kalmak » vucuda vermek aşıyapmak » ustadane » calkalatma » camur gibi » gonenmek » kafasınıucurmak » duşuncel » el etek opmek » gorucu gitmek » turetmek » matrak gecmek » pilot koşku » suntırac » mustehcenleşme » minyaturleştirmek » el cırpmak » frenk gomleği » ağır işitmek veya duymak » cıkarayazmak » celmeleme » t » kalan mal ve paradan paylarına » ulu » bebekce » cenesi kitlenmek » kopruden veya kopruyu gecincey » gır gecmek » caca » gecirgenlik » işbaşında eğitim gormek veya y » muhursuz » orneklem » cıbanbaşı » canım dese canım cıksın diyor » hint fıstığı » kafasına soz girmemek » yargıc » gecti bor un pazarı sur eşeği » kok » gozluk takmak » maca mece » mevlit kandili » sağlayan şartların butunu » anlayış mutealiye transandan » oyle oyle » gundondu » saman altından su yurutmek »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.