tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nuktedanlık » ur » guzaf » havanın gozu yaşlı » kılıc » ve katımadde » cok yavaşişyapan cevik olmaya » dokulup sacılmak » gureşilme » kâğıtcı » bir icim su gibi » rufaîler karışır » cimentosuz » koleleştirmek » organizmaların oluşturduğu bir » ucum » ele gecmek » manzarasıolan » yoruk cadırı » kamu sektoru » hıckırma » dort goz bir evlât icin » i » gostermelik » gecerletmek » kapıacmak » otorite sağlamak veya temin et » cağırmak » metafizik » odleklik » lutfeyleme » tumu cemiyet » uc uca gelmek » catpat » ya herru ya merru » bilincsiz » mueyyide » akce » bugun » hırcınlık » kıcın kıcın » guveyi girmek » tuccarlaşma » ateşli silâh » leffuneşir » cıkma » cekmecesiz » cağ » davetci » bufe »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.