tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
loşca » burnu buyumek » havale » aracılığıyla duymak değmek e » olu » yuzustu bırakmak » deveyi yardan ucuran bir tutam » yangın cıkışı » somurgeleştirme » ozleştirmek » acık » uz » cekişmeli » uslûplaştırma » culu duzmek veya duzeltmek » dunya ahret kardeşim olsun » gencleştirmek » cifte » haclı » onune cıkmak » on sozleşme » zubde » aktor » yuksek fırın » surtukleşmek » yarayan kuru ince yaprak » tecerrut etmek » cağrılık » uslûp » calıp cırpmak » tun tun kacmak » sınıfta caktırmak » buğemek » kirecli » tarafından arabacıicin armağan » menuskus » sun î tahta » boksorluk » icin icin yanmak » arayıacmak » pirinc pilâvı » donuş » cırpmak » parcalayıcı » kâğıtcılık » kuzu cevirmek » sıralıcumle » ıssızlık cokmek » sırdaşca » sulus »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.