tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neşenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyutme » aracılığıyla duymak değmek e » odun » ahmağa yuz abdala soz vermeye » kulliyet » gorumcelik yapmak veya etmek » gelişmişcanlı » kalan mal ve paradan paylarına » kılıc oynatmak » ors kemiği » yalanıcıkmak » umit bırakmak » dortkenar » yoğurt ciceği » kalkan bocekleri » beşyuzluk » un » medducezir » gagavuzca » kepce surat » karacayır » slovakyalı » cıkışmak » e kuvvet » paşmakcı » pufkurme » bilgiclik » sodyum sulfat » cağcıllaşma » ok yaydan veya yayından cıkmak » korukleme » multipleks » tesalup » toskurme » ickin » cekmek » ananın ak sutu gibi helâl olsu » cıkrıkcın » oncel duzen » atlar tepişir arada eşekler e » cezaya carptırmak » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » gucluk » deli danalar gibi donmek » dipciklenme » cart cart otmek » cekirdek » elinde bulunmak veya olmak » helenizm » tıpıştıpışyurumek »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.