tdk sözlük TDK Sözlük

 

neşenin zıt anlamlısı

neşenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neşenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neşenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neşenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakır » kemane cekme » parcası » culsuz » soylemek » muessir » mal mulk » cıkılamak » surme » yuzune duramamak » cicek evi » muellif » santrifuj » kavara cekmek » icirme » tefeyyuz etmek » ustunc » cokelmek » fransızlaşmak » malta humması » dunku cocuk » cokmek » panislâmcı » sutana » erkeklik oldu mu » ne yuzle » gumburdeyiş » ustecilik » cengel » ceyiz cemen » gozetlemek » bolumlemek » duzletmek » ciftlemek » kırsal bolge » jubile » cermence » kotu haber tez duyulur » muşteki olmak » tenevvur » soğukca » ayıgordum yıldıza itibarım ve » aman derim » sutlendirme » hızlıhucum » duzenli » kıblenuma » tarcınî » soz dinlemek veya soz tutmak » icine doğmak »

neşenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve neşenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neşenin_zıt_anlamlısı nedir ve neşenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.