tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cenesi duşmek » perdrix » mubayenet » kazan kaldırmak veya devirmek » uzunluğu » turum » ruzgârlanmak » halk yardakcılığı » koyun can derdinde kasap yağd » cimdikleme » guzellik salonu » ar er » sepet havasıcalmak » cifttekerci » muptelâ » cırpı » curuk sakız » ici bayılmak » duzen kurmak » teşvikci » gocebelik » ic » butunletmek » nakşibendîlik » luk » ayakcın » yuzuncu » kavanoz dipli dunya » şansolyelik » mihnet cekmek » cevresel » guncelleştirmek » elektronik calgılar » gecim sıkıntısı » trost » ebussuut efendinin gelini gibi » muşavir » cav » yoneltme » guneşsiz » cil » yumurta kufesi yok ya » cepel » onleyici » gorumcelik yapmak veya etmek » golgelendirmek » uvey baba » ricada bulunmak veya birinden » her biri mesame » yucelim »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.