tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kubik » gunahıkadar sevmemek » yureği serinlemek » pabuc kadar dili olmak » gurultu cıkarmak etmek koparm » sansurlemek » tedahul » cevirtme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » toprak sıcanı » kıyamet gibi veya kıyamet kada » sacmak » bukme » olu yıkama » copten celebi » danscı » yolu acmak » oldurucu » işim işkaşığım gumuş » butunlemek » ovgu » almancılık » şoyle bir » nazariyatcı » tulbent » on tasım » oruk » yorunge » kireclenmek » one almak veya alınmak » capaculculuk » akıllıduşununceye kadar deli c » kacmak » rolu olmak » acmazlık » tumce » kan dokmek » tab an » burnu havada veya kaf dağında » dortluk » buk » ciğer kebap olmak » muesseseleşmek » ucurum » parcası » calılık » cil cil » munteşir » hac cıkarmak » aşağıkalır yeri veya yanı yok »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.