tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah rızasıicin » işten bile değil » tıkaclama » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » taşboceği » mustehcen » yucelim » dostluk başka alışverişbaşka » bulgar » buyusel » ibrikci » murt » tel fırca » yuceltmek » başrejisor » oncu » gorevdaş » def aten » dik bicme » kusuşmek » ayağının turabıolmak » atasozu » abazaca » cokelek » elektrikci » cile » karnından konuşmak veya soylem » İcra ve İflâs hukuku » goz kırpmadan » cs » harput koftesi » etmek » kocan » helme dokmek » ağaclanmak » donuşum » dışına cıkmak » gecim kapısı » bağrışcağrış » orum » sofra veya sofrayı kaldırmak v » ust » den yana » dağılmak » dortleme » karaya cıkarmak » opucuk » yonetmenlik » veren silâhıbu hedefe doğrult » olmuş »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.