tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık duşme » bağlayıcı bağlama niteliği ol » tartışma yapılan » cift capraz denir » ruzgârlanmak » yapmadığınıbırakmamak veya koy » yuzsuzleştirme » suru suru » sunguleme » batınî » pazara cıkarmak » dokuntu » acık kalp ameliyatı » dunya kelâmı » duşman » kadukluk » kurevî » karanlığa gomulmek » kosele » girdisi cıktısı » golge tiyatrosu » basıp gecmek » kuşucmaz kervan gecmez » cozulmek » huzunsuzluk » fiil govdesi » muhur mumu » zucaciye » trafik mufettişi » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » tostculuk » sacıtopuklarınıdovmek » gelecek zaman sıfat fiili » aracılığıyla duymak değmek e » kepce » cenkcilik » oksuz kalmak » tercumanlık » gozleri kan canağına donmek ve » cekiniş » denizden cıkmışbalığa donmek » tanışcıkmak » blof yapmak » pek gozlu » yoğunlukolcer » sarılgan govde » el cabukluğu » gurbete cıkmak » ci » gomulmek »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.