tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulkiye mufettişi » guvenlik » kucukluk » gercekustu » kelepceleme » cıkmak » cıngı » dokuz korun bir değneği » dayanc » ortme » caktırmak » trenckot » bicim » oznellik » suzulmek » şoyle » faydasınıgormek » mucerret » cıngırdak » busbutun ortadan kaldırmak ici » bağlaclı » kacmak » cıpıl cıpıl » cokmek » yuz bulunca astar istemek » on » arkadaşdeğil arka taşı » kalburustune gelmek veya kalbu » koşe başınıtutmak » cekingenleşme » dans etmek veya yapmak » kafa utulemek » kup » on belirti » burgu » cağcıl » buyuk yemin etmek » cirkinsemek » ilgecli tumlec » calışmak » bokelik » yureği yaralı » somuruculuk » top ağac » eşbicimlilik » iclenmek » acık bono » acıciğdem » kopuk » guc mevkide kalmak »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.