tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durdurmak » ozleşmek » puskulcuk » gozunde şimşek cakmak » kozunu paylaşmak veya pay etme » esmayıustune sıcratmak » sulus » calmacı » cumbuş » hint horozu » gunu dolmak » yarayan cevresi oluklu kucuk » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » munakalât » lâfcılık » elhamdulillah » koy koruculuğu » durtu » yamcı » yeni dunya aslanı » grev gozcusu » gonlunu celmek » gobek » catma » basıncından yararlanarak kum p » salca » tek secici » guluşmek » zaman » duşunce » su icinde kalmak » orneğini cıkarmak » yuksek yaylak » tuketim » cağlayık » turemişisim » sanatcı » ciltci » kaptan koşku » cıkmak » ihtilâc » şeytan cekici » yanaşık duzen » ağzına geleni soylemek » tumel » cengelleme » secim yapmak » ordovr tabağı » aralarında boluşmek pay etmek » it »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.