tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yoneltim » ciceklenmesine dolayısıyla me » kartca » guc » ustune oturmak » hatırlatmak » sulf » cullamak » vucut » celişkili » cebrî yuruyuş » dişeti dudak unsuzu » gozleri velfecri okumak » munhasıran » duşman » seylân taşı » kemik parca » bulbul » guneşletme » imtihana cekmek » yazıya dokmek » carkıfelekgiller » veya metal bolum » dortlu » yuz surmek » bulunan bolum kafa ser » entelektuel » denk duşmek » astarıyuzunden pahalıolmak » muspet ilimler » ay parcasıgibi » dokuk » futuvvet » palyacoluk » ekim ihtilâlinde komunist kızı » huner » oclenme » koken bilimsel » yuzleştirme » uzerine bir iki guneşdoğmak » oğut » acınma » duğumlenebilir nesne » el bebek gul bebek » siyanurleme » anglosakson » girit kekiği » catır catır » kucuk abdest » turlu şeylerden yaptıklarıve t »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.