tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir yerde kullanılan bir yere » yerleştirilen demir parcası » kantara cekmek veya vurmak » borc yiğidin kamcısıdır » cağdaşlaştırmak » kumanca » luk boyası » cekiniş » yunlu » ayakuzeri » cocuk » bekci » orgutlu » flort » ağzından lâkırdıveya lâf almak » boyle boyle » calışma masası » zuppelik » temerrut » ımtırak » tepe acısı » orulu olmak » somurgeleştirme » cubukcu » satılığa cıkarmak » eğik duzlem » vişnecuruğu » acık rejim » kukremek » cıtlama » pedikur » halep cıbanı » kacış » buklum » eşbicimlilik » ac susuz kalmak » yarım gun » urun » oğretmen evi » benlikci » sove » ozgecilik » cıtır pıtır » ayakcı » muebbet » kulotlu corap » doşemecilik » kesip veya kestirip atmak » cile » dili cozulmek »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.