tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cı ci cu cu » muttefikan » gozu bağlı » yuz aklığı » ruyalarına girmek » gır gır gecmek » suzdurmek » kırdırmak işini yaptırmak » ic hastalıkları » ucretlilik » kolcak » cift halka » kuskut » vadesi gelmek veya yetmek » uzerine tuz biber ekmek » cusse » oz saygı » ağır cekmek » su kacırmak » gradosu duşmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » akşamuzeri » durdurmak » cıtlama » cucu » icinde » tanrı ya minnet duygusunu sunm » kotu gozle bakmak » buzuşmek » guc » camaşır takımı » aslî nusha » hukukculuk » dukkân » yureğinden gelmek » tepeli kostebek » tespih cekmek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ayıyuruyuşu » ağacsız » allah ın veya tanrı nın gunu » soz sırası » icinde kaybolmak » ulke acmak » cinicilik » ust başı » cınlatma » adıcıkmışdokuza inmez sekize » puskurtuş » soylenilmek »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.