tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bayrakcı » ifrata kacmak » gonul cokuşu » duduklu » ultraviyole » dukkân » pirinc » cingeneleşmek » ileri gecmek » cep harclığı » onemlice » ufurmek » keceleşmek » gunahsızlık » allah akıl fikir versin veya a » aşinalık gostermek » yardım gormek » calışma saati » sonradan gormuşluk » gokkuzgun » dil surcmesi » canak yalayıcılık » başlangıc noktası » başdonmesi » duğum atmak » lâgun » acılma » major gam » acıkcası » ac » sefa surmek » İnebolu kutuğu » kuskutuk » suzulme » arakcı » goz alabildiğine » sursat » mutevazı » tecrubeli » kucuk bitkilere verilen ortak » gecim » sun î solunum » colpalık » surre » eteğine duşmek veya sarılmak » onemsenmek » akıl erdirememek veya ermemek » yuzlenmek » cigan muziği » oksurme »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.