tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alaturka bilen alaturka eser » allah ın emri » cakıgibi » her gun papaz pilâv yemez » kuru cay » horozgozu » aylakcılık » cin carpmak » ciğ » bitki asparagus officinalis » cekip almak » mes ul tutmak » ligden duşmek » cocuklaştırma » yuz kere » harclı » dumencilik » yarım elmanın yarısıo yarısıb » baştan kara gitmek veya etmek » mefruşatcılık » dongel » sıcaklıkolcer » benicincilik » sokulmek » uzerine yuklenmek » kadehcik » oğutucu » boburlenmek » sumuk doku » ayağınıveya ayaklarını opeyim » idareimaslahatcı » mutelezziz olmak » figurlu » yangın yerine donmek » faca » cıkıntı » tedric » seluloz » eceliyle olmek » guzel duyusal » kutlu » kotu kişi olmak » izzetuikbal » keyif surmek » gecişhakkı » fabrikator » kısa gunun kârı » gecirtilmek » etuv » dili pabuc kadar »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.