tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lâkırdıağzından dokulmek » orucu » cozuluş » sulûk » arkada kalanlar veya arkadakil » dort » orneğini almak » yurutulme » doşemelik » akce » yerle gok bir olsa » corba gibi » gineli » vulgarize » dalıp cıkmak » sansurcu » duşmez kalkmaz bir allah » azap cekmek » desinator » guzellik salonu » inci ciceği » allah kerim » miktar ile indirimden sonraki » kırlangıckuyruğu » uclanmak » yureği yarılmak » envaiceşitli » odul almak » âlemi var mı » hizmet ici eğitim » kocan » samur kurk » taşıtcı » kocu » kalburustune gelmek veya kalbu » kuşgomu » cozumlemek » oğle » sureksiz » sut asidi » icini curutmek » cenen tutulsun » oportunizm » cozunmek » mujdeli » guc » ucsuz » muze » dokuz yorgan eskitmek veya par » cizgilik »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.