tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ulke acmak » oğutucu » calâk » ici alaylı dışıkalaylı » guduk » lâcivert di » kunyesini okumak » muracaat etmek veya muracatta » yuzustu kalmak » ehlihibre ehlivukuf eksper » kopeklenme » cıktı » gelsin veya gelsin gitsi » orge » gecmiş » cığırından cıkmak » ucmak » cotra » boğurtlenlik » kacışma » cileden cıkarmak » korfez » acık senet » comertleşme » doş » kulâhlı » sozunde durmak » torel » icini dokmek » yuzleştirme » goruntuleyici » kulfetsiz » sus icin » hristiyanlık » voli cevirmek » bir şeyler veya bir şey olmak » cokmek » yureği carpmak » sığırtmac » etkilerle oluşturduklarıyer de » kıskıvrak yakalamak veya bağla » duvak duşkunu » ağzına tukurmek » kof cıkmak » beyin gocu » kimse » celişken » mef ul » gozleri yollarda kalmak » butunleyici »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.