tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cap » gocup gitmek » bicimsel » elektrikli basac » caktırmadan » dokulmek » icine su almak » mulkî » icini yakmak » ı i » ortak olculmez sayılar » bahsi gecmek » surekli olarak gidip gelmek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » cokrama » kimya gocumu » gelenekci » şomizye » keceleme » sonuc » mukâfat » selektor » turkolog » yuzune bağırmak » tatar » ustune yıkmak veya yıkılmak » kecesini sudan cıkarmak » otlakcılık » uretilmek » cok gelmek » oncul olmak » pirinc » acık sarı » ileri geri soz etmek veya soyl » su dokunmek » mur » iyi gun dostu » ağız actırmamak » uflemek » oturuklu » catır catır sokmek » gecmiş » calkanmak » soz karışıklığı » al el » duzenleyen ve genel olarak ilg » goz demiri » centik » ya deve ya deveci ya deve ust » mutedeyyin »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.