tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şer an » lutfetmek » oykunme » gubreli » kepceli » cıkma » borc altına girmek » koltukcu » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » ac doymam tok acıkmam sanır » kurtcul » gosterme hakkı » ucurum » yabancılık cekmek » gozcu » allah tan kork » gulistan » gayrimutecanis » kok sokturmek » belcikalı » kamburu cıkmak » iğneli fıcı » ses seda kesilmek veya kalmama » buz » gozsuz » oğrenci belgesi » acemkurdi » tarafından arabacıicin armağan » guneştacı » veya bu anlamda birleşik isim » calıdikeni » kopurtuş » duzgun » mg » tevekkul » veya metal bolum » yıldızıduşuk » ozgurleşme » şuyu » ceneksiz » yırtmaclı » tartan arac » atıp veya atmak tutmak » bicim » icin » curuk » cekişte » kendini gosteren ve bulaşıcıol » kos » urat »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.