tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tokezleme » konkasor » otcu » canlılara yaşama ortamısağlaya » mesket turkleri » uretim araclarınıozel mulkiyet » uryan » kurşungecirmez » goz kulak olmak » duvel » belli belirli kesinleşmiş ş » butunu hars ekin » anas acuta » icini cekmek ic cekmek veya ic » bicimlerde tutturmalık » cıkmak » acmalık » plâcka » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » kantara cekmek veya vurmak » dumen suyu » burnu surtulmek veya burnu sur » veya toprak harc » catkılı » duşgucu » kaplanmasına yol acan ilkel ma » cizi » kuremsi » dukkân » berbat etmek veya eylemek » sepet havasıcalmak » olum var dirim var » topluluğu » cise » capaksız » gozden gecirmek » frenk uzumu » seruvenli » yuceltme » badana etmek veya vurmak » dovuş » bıyık burmak veya bukmek » cizmeleri cekmek » erkeklik sende kalsın » tedhişcilik » şansıdonmek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » portlek » ağız ağıza vermek veya konuşma » cetrefil »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.