tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkar yol » bir catıaltında olmak veya bul » pulucluk » arap tavşanı » urfa peyniri » cıkralık » ucurulma » buyucek » kuvvetolcer » cakışmak » boyu bosu devrilsin veya devri » okce » cirkefleşmek » kepce » gonlune doğmak » copra » cur etkârlık » kulunc kırmak » acık vermek » secilme » calıbulbulu » guzlemek » macun cekmek » cığa » burumcuk » kacmaklık » dunyayıtoz pembe gormek » markscı » diplomatca » ciceklenme » cakıl » tullenmek » turlu turlu » yorgun duşmek » isteyeninin bir yuzu vermeyen » yem dokmek veya koymak » cinici » guney noktası » umide kapılmak » cerezlenmek » ziyafeti cekmek » un » niyet cekmek » tepe acısı » salcalık » yuzuk » beleşveya bahşiş atın dişine v » ic tuzuk » arpcı » yurumek »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.