tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yufka acmak » dovulgenlik » boluşturme » puskurme » cozuluş » kıs kıs gulmek » allah yuru ya kulum demiş » oğretici » arbutus uneda » cıkarma » sırpca » ornek » frenkce » aristotelescilik » olan insan topluluğu ulus » harac » derisini yuzmek » kopcalı » korpelik » kazık kok » sucukcu » catı » cay evi » sakla samanı gelir zamanı » gorevlilik » tuylu » kıc atmak » topcu » iflâs anlaşması » ruşvetcilik » gecirimsizlik » uretim » eli cabuk » ustune kalmak » gomec » uvey kız » sulus » liyakat gostermek » şeytanın kıc bacağıveya art ay » canakcılık » iğne yapmak veya vurmak » taklip bi » umtırak » catal civi » kırk yılın başıveya başında » goğem » murettep » eli ermek veya ermemek » harbiye nezareti » mushaf »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.