tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tunclamak » soz misali » top surme » gecmiş » kusluk » goz kırpmadan » becene » mefruşatcı » epikurosculuk » arkac » şeytan gorsun yuzunu » sukûn » vucuda getirilmek » bulamac » eğitim arac ve gereclerinden d » alâminut » ış iş uş uş » uzun lâfın veya sozun kısası » acacak » uzunluk olcusu » gok » guzel » kutukleşme » muzminleştirme » kunde » soyleşmek » gereksinme duyduğu maddeler du » acmaz » bıckı » curuk » basın dunyası » gonlunu duşurmek » ucan daire » cakmak » dallarınıkısaltmak » oğurleşmek » okse otugiller » cekiştirici » ut » kaptıkactı » acığa almak » hıckırtmak » cabukca » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » pure » gosterişe kacmak » şikâyetcilik » bula bula bunu onu bir şeyi » duz » ım »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.