tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğun dernek » ust diş » duzenleyen ve genel olarak ilg » meyve bahcesi » turkceleştirmek » yat kulubu » oldurucu » cunupluk » hiccilik » ceviren » borusunu calmak » tuzuk » mumessillik » eline ayağına uşenmemek » yıldız boceği » sonucunda ortaya cıkan ustun y » operatorleşme » ur » uykusu kacmak » kulkedisi » refakatci » basıolcer » pacalarıveya kolları sıvamak » zulâl » haricten gazel okumak veya atm » teşehhut » gelsin veya gelsin gitsi » venuscarığı » ahreti veya obur dunyayı boyla » gudum bilimi » dol vermek » acmaza duşmek » pacavralaşmak » hukumdarlık » centilmek » urem » tekabul » ayağına uşenmemek » calkalatış » tuy gibi » hafızıkutup » inmek » cıplak » kunh » aman derim » ana rahmine duşmek » gun dikilmesi » oleyazmak » hırs burumek » olumsuzleşmek »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.