tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
altınıustune getirmek » cılkıcıkmak » sunger gibi » cocukcu » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » ozurlu » zararına kazanc sağlamak » bicimsizleşmek » dokmek » duğun dernek hep bir ornek » sahip cıkmak » musellem » flâman kuşu » guluncleşmek » akdeniz humması » a veya e gelince » bolucu » donenme » copurluk » gozleri cakmak cakmak olmak » bir tutmak veya bir gormek » cekişken » kontrolcu » cuval gibi » sebep olan fiziksel enerji ha » carcur olmak » yurumek » dikce » uzum pekmezi » kişiye ozel » toplandığıbolum » cizgi roman » numarasıolan » olculendirme » doke saca » yataklık yapmak veya etmek » percemli » munzevi » yorgun duşmek » sovdurmek » ve burada gorevli kimselerin t » rufaîlik » gecişim » secilme » sanskrit » tuylu meşe » bir yakadan başcıkarmak » veya durduran parca komutator » ulkuleştirilmek » gubre gazı »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.