tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
umurumum teki ters soyleşiyle » dorduncu » corba etmek » ıssızlık cokmek » canak » donuk » fiil cekimi » oksuzluk » koktenci » munazara » icine almak » ustunc » kılcık » yuklemek » ovunce » kılıchane » calışma gunu » koftelik » haymana okuzu » kor yılan » carpış » golek » havaya ucmak » tanzimat » fındık sıcanı » nesnelerin butunu » kulliyet » durulu » cocuk yetiştirmek » badem kurk » kopuleme » herru » ceyrek son » dort bir taraf veya yan » goz taşı » iğne yapmak veya vurmak » kosele gibi » berhudar ol » gecilmemek » kıcın kıcın » yoruk cadırı » kullanılırdı » cağcıllaşma » metal tutturmalık fermejup k » gunah kecisi » munakale » sutyen » kuturdeme » yuzune gulmek » lutfetmek »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.