tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sumbul » dort duvar arasında kalmak » kredi acmak » muşavir » corbacı » buzuktaş » ca » koruyup iyilik getirdiğine ina » tuzel kişi » kapanice » gundeme getirmek » yuksuk kadar » soz tutmak » mutekellim » uluscu » cekmek » mulemma » cap » hukûmet etmek » yururluğe konmak » uzerine yaptırmak » yarım gun » okse otugiller » kınalar yakmak » yuluk » carşıağası » kahkaha ciceği » doşekli » duk » yureğine oturmak » oteden beri » kul kole veya kul kurban olmak » cicek tacı » İsvicreli » olmayan bağımsız hur » tunguz » butunleme sınavı » farklılaşma » polonez » orumcekler » tespih cekmek » dunya » gayrimusavî » cotiragiller » katran camı » uzerine yurumek » yer demir gok bakır » kor kurşun » acıklatma » anlam cıkarmak »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.