tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gubrelenme » dili donduğu kadar » duşkun » emanet bırakmak veya vermek » hayran olmak veya kalmak » somurmek » catıklaşmak » yapı sebilhane » munhasır » cekmek » acılmak » donuşlu fiil » diktatorluk » yuz yuze gelmek » gudumleme » ihtiyac » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » kirli camaşırlarınıortaya dokm » gonen » gonlu takılmak » duzeysizlik » herkes gider mersin e biz gid » otumsuz » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » gecce » muhabbet ciceği » kirecsizlenme » ruşvet » gozetmenlik » acıcekmek veya duymak » oc almak veya ocunu almak » cekip almak » urem » dişfırcası » cubuk » ustenmek » medeniyetcilik » bayrakcı » iltimascı » kırıkcılık » yerkure » uzuntulu » tutun » calma » İzinli olma durumu » bicim » koşklu » yureği şişmek » munebbih » keloğlan »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.