tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
culsuz » cepelleme » ağız acmak » dokmek » cakmak » tedavulden kalkmak » allah ın gazabı » elimi sallasam ellisi başımıs » ulac » dincleşmek » mış miş muş muş » ucteker » actıağzını yumdu gozunu » şeyleri genel olarak anlatmaya » candı » gucendirme » buyuk sozume tovbe » muhre » utmek » goyuk » toskurtmek » bıcak gibi saplanmak » cirozluk » sutten kesmek » candır » perdrix » kapsamıolan » lâckalaşma » derleyip toplamak veya toparla » yuk » kucuk onerme » tumbek » ic guveyi » cığır » buğday surmesi » yeri var » yeryuzu » coban kulubesinde padişah ruya » papaza donmek » govde gosterisi » nuktedanlık » tespih cekmek » uzumunu ye de bağınısorma » ciceksimek » cemaziyulevvelini bilmek » durbun » sefa geldin veya geldiniz » gozlukcu » denkci » uckun »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.