tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecirgenlik » yeni cağ » odun ozu » canına tak demek veya etmek » calışma hayatı » otelenme » amerika armudu » he » cirkinlik » purceksiz » fos cıkmak » ulah » devletle » civileme » sıcırganlık » fiyat veya değer bicmek » iyi yurekli » cehennemin bucağıveya dibi » cubuk » konkasor » musamaha » doşenmek » cınarlık » ara konakcı » yufka acmak » colak » keciyi yardan ucuran bir tutam » vaadini tutmak veya vaadinde d » soven » ra » surfe » tukenmek » cemkiriş » pekin ordeği » afi kesmek satmak veya yapmak » cifte cubuğa gitmek » parca » işcilik » dağılmak » merdumgiriz » okce » plâckacı » pabucculuk » guvence akcesi » capa » gonlunde kalmak » parfumeri » olum olum de hırlamaya ne bor » vitellus » dumeni eğri »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.