tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kafasınıucurmak » dokulmek » calpara » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » sırasına gecmek » yağolcer » bulbul gibi soylemek » başyonetmenlik » adetce » cıban başvermek » uzerinde » mudebbir » cırptırmak » ozendirme » sakın ha » cıkartılmak » can ciceği » yuzluk » elini ayağınıkesmek veya cekme » unlu uyumu » cekme » tuk » medet ummak veya beklemek » akşamlar veya akşam şerifler h » on parmağında on huner veya ma » sarıciğdem » oz indukleme » veren madde » acmak » kul etmek » kosteklenme » yemenli » ters yuz veya ters yuzu geri d » komurcu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cekicleme » gonul indirmek » terennum » ozgul ağırlık » bahriye cifte tellisi » sonradan gormuş » iblisce » nefesi kesilmek daralmak veya » guzelleştirilme » gormek » duşunceye varmak » cekme demir » astsubay kıdemli ustcavuş » on » başoğretmen »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.