tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karısıkoylu » uşurmek » duzluk » doşemelik » kukurt » goz nuru » ihtilâc » denize cıkmak » kaynakcılık » ustune » cekikce » buvelek » gostermek » yonetimsel » fransız » bıcak kınınıkesmez » matrak gecmek » cark etmek » figur » yuruk aksak » yureği delik » başustu » gozu alışmak » kıptî » yureği kabarmak » muvellidulma » cevabıdikmek veya dayamak yap » dovuşturme » duşmek » iş arî oy » cocuksuluk » uzun parca » kusluk » boğur » golgeleyici » adam sırasına gecmek veya girm » korukcu » arkasınıbirine vermek » gozum veya gozumun nuru » sa se » super cimento » golge olaycılık » yuk odası » mahrut » buzdurme » guven oylaması » kaldırac » gelin ciceği » kurelemek » gorunmek »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.