tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonlu kararmak » canlılara yaşama ortamısağlaya » yer ozekcilik » cakıl taşı » ters duşmek » dokmecilik » rahatca » musaade etmek veya buyurmak » fertik cekmek veya fertiği kır » neptunyum » peşinde dolaşmak veya gezmek » gure » secilme » gorececilik » tandır coreği » carşıekmeği » solpuk » ictenlikli » tevarus etmek » civi kırmak » cetrefillik » it » gozlem » boyacıkupu » omur gecirmek » icine sinmek veya sinmemek » acıklaştırmak » ciğnenmek » tek secici » surumek » ustunden gecmek » bazen doğrudan doğruya yere da » ağaclaşmak » hisse cıkarmak » alışverişe cıkmak » gol başı » punc » citlembik gibi » icmeler » lisan » ut acıcı » mudana etmek » beli bukulmek » gorunurde » cardak » ozelleştirmek » ali cengiz oyunu » yedi kat yerin dibine gecmek » buyuk defter » uzay kapsulu »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.