tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utulenmek » kutleşme » duztaban » yuzerlik » rus salatası » dualist » kacmak » soz ustası » cuvallatmak » ozengenlik » kendinde kullanım hakkıolan e » bal alacak ciceği bilmek veya » ackıcı » kaktusgiller » uctu uctu » garc gurc » suzgu » sumkurtmek » golet » aclıktan imanıgevremek » uclu » secmenlik » cupra » un » coz » duğumlenmek » gonlu cokmek » amac dışı » saturn » utcu » elma da alma da demesini bili » gunuculuk » kunduz boceği » arkasına duşmek veya takılmak » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » tumor » cocuk dili » ak duşmek » yoldan cıkmak » yedi gomlek uzak olmak » birinden buz gibi soğumak » toskurmek » maya veya meye gorsun ve » sağgorulu » gomuluş » resmigecit » muşahit » gezdirme kulağıtemizleme bici » allah ınıseversen » cukundur »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.