tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dışacı » doşemek » harekete gecirmek » koşe » yuz tutmak » âşığın gozu kordur » başarıdeğeri » sıcan » har gur » kutle » romork » oğrenci » fennini almak veya kapmak » kancılarya » var ol » niyet cekmek » kepekci » kustere » alcak ses » ozne obeği » cene calmak » surculisan » kopeğin ağzına kemik atmak » imanıyok kısa soyleyişle » b » zihni bulanmak veya karışmak » guvercinler » iktisatcı » ay gun takvimi » oğrenci » uretimsel » bolunmezlik » gozetlemek » maca beyi gibi kurulmak » arkasında dolaşmak veya gezmek » emdiği helâl sut haram olmak » ahilik » buyutuş » od kanalı » uste cıkmak » ozveri » aluminyum » cilek suyu » tumlemek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » sokulme » calıştırmak » duşuncedir almak » kalcalı » mustehcen »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.