tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cenesi acılmak » muteveccih » nufuscu » bolşeviklik » civici » zararına kazanc sağlamak » yıkamaya yarar cukur yer veya » gecerletmek » yuzeyleşme » cingene cergesinde musandıra n » dumen boğazı » sırat koprusu » uzun lâfın veya sozun kısası » isim cumlesi » muzik market » yukumlendirme » mulâhham » elcim » secde etmek secdeye varmak vey » kaclık » kontrbascı » bıcak yarasıonulur dil yarası » cektirme » yaz somestri » yuksek » gıcırıbukme » yurunmek » catal » zumrutlenmek » tuzağa duşmek » şansolyelik » bir cokları » donuşum » kurcatovyum » hopurtu » icat cıkarmak » gosterisi » sungusu duşuk » pelur » alcılı » mutehammil » doşek » kuşatma ihata » gureş » odetmek » n » cerrahî mudahale » cıraklık etmek » aromaticus » onune getirilir »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.