tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
metafizikci » uzerine koymak » cokel » olduğu soz » alıc » pacal » carşaflamak » goden » unlu kısalması » malik » oy vermek veya oyunu kullanmak » cala kaşık » dekoratorluk » ekmek duşmanı » bata cıka » cektirmek » sc » kopuklenme » yoneltmek » mumarese » tufekhane » cubuklu » aracılığıyla duymak değmek e » şobiyet » gozden surmeyi calmak veya cek » cevrelenmek » cifteli » olu ortu » doşemecilik » uslenmek » gineli » istencli » ceki » of cekmek » gun yağmuru » zararlıcıkmak » carpıklaşmak » hukûmet » surumek » cavdar » ağılıbocek » sutlâc » karavana cıkmak » mubah gormek » hatırlatmak » sınıfta cakmak » nobet » ermenice » cıkrıkcı » kılığına ceki duzen vermek »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.