tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için neden eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
umranlı » puan almak veya kazanmak » sumuklu » dem dokmek » ozlemini cekmek » sucuğunu cıkarmak » serce parmak » yunan » odeşme » damgasınıvurmak » ciklet » catal zıpkın » dokumculuk » gonul yakmak » tumen » meduz » dort bucak » acık yurekle » alcaltma » yontemi ile hazırlanan tabla » dustur » ışıl kufluce » ic başkalaşım » gic » mulkiye memuru » neye uğradığınıbilememek veya » kok » yerine kullanılır » munakaşa goturmemek » ciftteker » sacalama » hizmetlerine bakan uyeleri ha » ses yonetmeni » cekiliş » ın » kup şeker » komunistlik » lok » pelikul » bahtına kusmek » yahudi » tuy sıklet » ve burada gorevli kimselerin t » koşegen » cuvallanma » dişeti unsuzu » duğun değil bayram değil eni » telgraf uslûbu » tunc » işteşcatı »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.