tdk sözlük TDK Sözlük

 

neden eş anlamlısı

neden eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • neden eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz neden eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük neden eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğrenim belgesi » gun gibi acık » can başustune » pala surtmek » gomuş » studyo » goynume » aclık » almanlaşma » mercimek corbası » ferdiyetcilik » allah bin bir bereket versin » cekim » kuştuyu » kurtcul » huzunlenme » kazıma » japon kaktusu » değnekci » er » mulâhazat hanesini acık bırakm » yatcılık » meşhut suc » burunme » cokelmek » fuzesavar » gun dikilmesi » kafadan gayri musellâh » al kiraz ustune kar yağmış » kucuk dalga » cıkma » medet ummak veya beklemek » karakeci » gun ola harman ola » duşuk » guzel » guneşlik » bulunan mobilya » incir cekirdeğini doldurmamak » ceyiz » muhakeme yurutmek » zimmetine gecirmek » uzum kurusu » tapıncakcılık putperestlik » sunnetli » babam » cakmaklaşmak » ırkcı » yokculuk » ic yarıcap »

neden_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve neden_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. neden_eş_anlamlısı nedir ve neden_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.