tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carpınma » gonlu kalmak » osmanlılık » dudukcu » cokuş » curutme » duzelmek » İngiliz sicimi veya ipi ile as » tenceresi veya tencereleri kay » kahpenin dolu » kafasıcatlak » gocurucu » şeylerden her biri tabaka » golek » celmelenmek » makara cekmek » kacıncı » cağrısız » gonderici » cengellemek » acak ecek » oksuz kalmak » soğukca » eline yuzune bulaştırmak » mahkemeye duşmek » kac parca olayım » donelmek » yuk gemisi » muzminleşme » cift cubuk » tahammulsuzluk » monitor » kupunu doldurmak » cukur acmak » bir şeyler bir şeyler » yerleşme birimi » kıraclık » nankorce » kamerunlu » uğur ola veya uğurlar olsun » dovmecilik » sinolog » pekiştirmek » civilemek » kopeğe hoşt kediye pişt demem » ic » bolivyalı » surmek » cicekli » universiteli »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.