tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
despotca » ustune perde cekmek » olumsuz cumle » culsuz » zihnini kurcalamak veya tırmal » asitolcer » sut otugiller » guzellik » gunu » tum cahil » bektaşî sırrı » calıştırma » ic kavuz » iceri » haşlanıp ardından guneşte kuru » cakşırlı » caba gostermek » fır donmek » yuruyuşe gecmek » cur etsiz » duduklu » golgesine sığınmak » dedikodu etmek veya yapmak » kuduz bocekleri » corek » dudak dudağa gelmek veya kalma » vergi kacakcısı » goz goze gelmek » olme » iti oldurene surukletirler » pişmişarmut gibi birinin eline » iclem » lupcu » kucuk bitkilere verilen ortak » gecmiş » teferruc » donemec » tumorleşme » tevarus etmek » umur gormuş » cağrıcı » facasıolmak » gepgenc » ilâcsız » yapmacık guluş » adam icine cıkmak » sulûk » sorf » aradan cekilmek » ırkcılık »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.