tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cizmek » masallarda gecen dişi dev » gomulduruk » munharif » ummetci » cokelekli » burgu » başmudurluk » bortturme » kavmiyetci » dokulmek » kofteci » muhlet » cobanlama » gozluk takmak » cıtlatma » buzuk » yukseltmek » yufka boreği » işler acılmak » kursu » teneffus etmek » beklenmediği umulmadığıveya c » tabana kuvvet kacmak » cıldırmak » tepegoz » muftehir » cengelli iğne » trafikci » duşundeş » sure aşımı » sazlısozlu » dekorator » vurucu guc » dili donmemek veya donmek » su culluğu » dur veya durun » tuplu » biri veya bir şey icin olumsuz » uzumsuz » cinkografi » uzak doğu » uslu durmak veya oturmak » alman papatyası » donenmek » gozune kestirmek » alcıcı » ucgul » muhur gozlu » toprak doyursun gozunu »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.