tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gundeme almak » ucum » aklınıkacırmak » cobanlık » merdane » gozunu ayırmamak » lule » zimmetine gecirmek » gozune uyku girmemek » usteğmenlik » calkalamak » işi e vurmak » cuzdan » coreklenme » citilenme » aracılığıyla duymak değmek e » kibar duşkunu » olumle oc alınmaz » sun » uzak duşmek » seruvensiz » sutluce » rahat kıcına batmak » tatsızlık cıkarmak » acık hece » durum » uzerine yuklenmek » cekişmesiz » mutereddi » def aten » izin cıkmak » kız beşikte veya kundakta cey » yapay bobrek » gumuşîleşmek » tohmet » sirkuler » gozum veya gozumun nuru » saat başıgaliba » bu yuvacıklar topluluğunun bal » almanlaşmak » kuheylân » cubuklu » sabah vaktinde » kucuk bey » safca » cocuk » yureği soğumak » gok kuresi » ozerkleştirme » uzuntulu »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.