tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokunac » munasebat » vadesi gelmek veya yetmek » tahammul etmek » oluk » borc odemekle veya vermekle y » ceper » sıcan dişi » mes uliyetsizlik » kına ciceğigiller » allah vermesin » nukleer silâh » taharruşetmek » icine cekmek » soz sırası » rum » selvice » yalova misketi » kumaşcılık » telâşe muduru » okun yanlarda gosterilmişağır » etut » iğrenclik » acık yeşil » kulliyet » ust uste » eğri yuz » cekmeceli » goz hakkı » tecavuz » k k » protesto cekmek » ortadan soylemek » işi uc nalla bir ata kaldı » bilinc » tekelluf » dondurulme » icme » ayınlarıcatlatmak » cizik » yururlukten kalkmak » yonelme durumu » bufe » cifte kavrulmuş » cobantarağı » girmesiyle cıkmasıbir olmak » gordurme » anasının ipini satmışveya paza » yasama donemi » guleğen »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.