tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mumas » caylık » uste » munazara » soğuş » cayhane » sacısakalıakar gibi » tek cekirdekli » catı » ali » angarya cekmek » cerkez » icini ezmek » aclık » orakcılık » genel ad » corba tabağı » ortmece » gulumseme » iz » celmek » kalcın » comez » caplamak » tuylenme » cipo » penceletmek » berat gecesi » goz banyosu » pecelemek » avanakca » buzuşuk » urperti » bir doğu germen halkı » bokunu cıkarmak » tavuk koftesi » goğe merdiven dayamış » ce demeye mi geldin » buyuk yemin etmek » percinleştirmek » sut tozu » kopekleniş » cınlatma » duğmeli » onune dikilmek » oruk » ardına kadar acık » hodukluk » yuklu » duşunce »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.