tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cilenti » icine cekilmek » sus pus » tesisatcı » gunduzun » guclu duygu durumu » gozu cıkasıca » yoruk » dunyanın ucu uzundur » dokme » olcuş » cuda etmek » catır catır » gok gurultusu » koprulenmek » acık ciro » gercek dışı » arnavut bacası » kapana duşmek girmek kısılmak » muneccim » baston gibi veya baston yutmuş » acı » cenesi oynamak » iceri » acık yureklilik » duz baskı » iştah kapamak veya kesmek » yapılan yardım calışması » burunmek » kalpci » ikiz unlu » parca » sozde kalmak » ce » yararlanılan bir ağac acacia » munşi » edi » ucerli » cop kebabı » urun » suc duyurusu » mahrut » ancuez » cığırtma » tuneklemek » partoner » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » anlamıverir » bahcıvan » frenk uzumu »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.