tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaca kac » ağzıacık » dili kurusun » dili donmemek veya donmek » kurelemek » tumbek » calım yemek » xviii yuzyıl sonunda başlayan » akrep » fiyat veya değer bicmek » cabuklaştırılma » burumcek » oğur » esmayıustune sıcratmak » uslûpculuk » gomme kilit » bugunden tezi yok » odobenus rosmarus » kulce » vucut yapmak » buyuk tovbe ayı » geciş » endustri » suyukculuk » hor gormek » carşamba » sulungiller » cukurluk » fena gozle bakmak » kucuk » anlayana sivri sinek saz anla » emekcilik » cilekcilik » cemaziyulevvel » secici » t cetveli » bekci » gercekci » mazur gormek » goce » gozetlemek » zihni bulanmak veya karışmak » su yuzu gormemiş » tek cekirdekliler » tezekkur » yerleşim yerinden başka bir ye » surutme » damarına cekmek » tovbe » sokağa veya sokaklara duşmek »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.