tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nefret zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozden gecirmek » bulunmaz hint kumaşı » nukte yapmak » balcık inciri » turku yakmak » kotumserleşme » bahce » oksuzler anası oksuzler babas » kurek cezası » omrumun varı » sacak opmek » koksel » golgesinden korkmak » alım satım burosu » tarih oncesi » aşağıyukarıyurumek » gorunumlu » ciğnemek » cekiş » deveyi yardan ucuran bir tutam » dayak cennetten cıkmıştır » işci sigortası » camguzeli » yuz cevirmek » kohnelik » bicimlenmek » olcum » sozun ardıboşa cıkmak » kocma » foyasıcıkmak » gozleri dolmak veya dolu dolu » tekâsuf etmek » bıyığıyeni terleyen delikanlı » duruluş » hastahaneye kaldırmak veya yat » noron » ikbali sonmek » elinden cıkmak » lisan » dortcihar » cifte » cenetli » yureği bayılmak » yururluk » icin icin » nârına veya nâra yanmak » suvari » mutecanis » yok etmek » kıl cadır »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.