tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iktidardan duşmek » musavatsız » ustune gelmek » kacmak » gonul bağı » susme » odenme » uye » buyuk sozume tovbe » fitne fesat cıkarmak » oneze » gok eşleği » danimarka kırmızısı » carptırmak » eline fırsat gecmek » buyutulme » raportor » kotuluk » erkeklik sende kalsın » erkecsakalı » cerkez » korku sacmak » caycılık » reproduksiyon » ortbas » celik parca » ilk iki dereceyi kazanacak atı » muteessif » tahammulfersa » birinden buz gibi soğumak » gecmek » mutemmim » yuk vurmak » kucuk abdest » goğuslemek » cubukcu » anasından emdiği sut burnundan » vurucu guc » kabine cekilmek » oğreticilik » uzerinde kalmak » dunya durdukca durasın » olcu almak » papazkactı » hazır corba » atadan babadan gormek » mufritlik » cayırlamak » ostaki borusu » durdurmak »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.