tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
o duvar senin bu duvar benim » mefhum nosyon » satranc taşı » od kesesi » odevlendirilme » kok mantar » ciskin » suruşturmek » osmanlı » kâğıtcılık » cebi delik kimse » kulâhınıters giydirmek » icilmek » temeyyuz etmek » ozenticilik » fare duşse başıyarılır » astarıyuzunden pahalıolmak » şaşıcakır demektense kor de de » cimdik » ustume iyilik sağlık ustune u » tu » surtuk » işi gucu bırakmak » peşkeşcekmek » dayanc » cekiştirme » hınc veya hıncını almak » kemalist » tecahul etmek » suruculuk » cok tanrıcılık » goklere cıkarmak » işgormek » yurumek » kervankıran » ye kurkum ye » icicilik » olcmek hesaplamak hesap etme » mer iyet » kurkculuk » kufletmek » puskulsuz » eline gecmek » kamu sektoru » tellâl cağırtmak » gıcırıbukme » oteden beriden » zulfuyâre dokunmak » mufit » oluk »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.