tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nefret zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaca kac » estetikci » ceşnici » carşafsızlık » lece » olcu » teşbih etmek veya yapmak » corapcılık » lenguistik » dirlik yuzu gormemek » sudan gecirmek » boru calmak » cukurlaşmak » yaşam oykusu » karşılığında cinsel ilişkide b » iyi gun » olcer » koyculuk » urkek urkek » guc » uzumsu » kok komuru » guveylik » pic olmak » kullanılması » ici » yetki kanunu » uslûpculuk » okce cene » gonendirtmek » kazık kok » soz » fırsatcı » ikbal duşkunluğu » bulunan bolum kafa ser » yuk hayvanı » bıckıcı » etkilerle oluşturduklarıyer de » yardımcı yardım eden veya ger » kriz yoneticisi » parcalayış » kucuk bitkilere verilen ortak » kemer gozu » onleniş » civit otu » gıllugiş » dondurac » ec » kacmak » penceli »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.