tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nefret zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sercegiller » ozel » cergici » duzenleme ve filme aktarma işi » cozuntu » uzun omurlu » hakkıodenmez » produktor » havan dovucunun hınk deyicisi » ekti puktuler » beşyuzluk » taraca » evlenmelerinde yasa bakımından » somurmek » uygur » kandırıcı İnandırıcı » basıp gecmek » ucara atmak » dondurmek » tombala cekmek » kap » İzinli olma durumu » hucum » icine cekmek » olesiye » rezili cıkmak » govde » kıskanclık etmek » kor tapa » goruş » vucuda vermek aşıyapmak » meydana dokmek » donbaba » bayram cocuğu » doğaclamak » cok sağlam dayanıklı sert » puskuruk kulte » toplumcu gercekcilik » gozetilme » cavdarsız » guluşme » gokcul » yuruyuş » cakılı » serce » malik » gomut » dikensiz gul olmaz » cıkrıkcın » catma kaş »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.