tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kundakcılık » uvey oğul » gulecen » başkonakcı » trolcu » dumanıdoğru cıksın » allah ne verdiyse » yureği ağzına gelmek » ceşmibulbul » isteyeninin bir yuzu vermeyen » cor » dubeş » cırpılmak » kapıyıbuyuk acmak » cakıl cukul » hamlac » ozgun » koşebent » yuz bulmak » alıcıcıkmak » alcacık dağlarıben yarattım de » tahtalıkoyu boylamak » papirus » tespih cekmek » yureğine inmek » zihnini kurcalamak veya tırmal » duşuncel » muzahrefat » bolumunden her biri sezon » bolukbaşı » teverrum » icinden gulmek » acım » minor » yureği dayanmamak » yuzler » arac » ayyuka cıkmak » cıkmak » cat kapı » defteri durulmek » on goğus » katolik » u » cizgilenme » karalâhana corbası » başına dunyanın belâsınısarmak » cıkmak » calkatma » son bulmak veya sona ermek »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.