tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozemek » muhurcu » kıcın kıcın » civitli » kralice » bir koroğlu bir ayvaz » oyun » saydam veya donuk vernik » duello » cağ » mukellefiyet » dil otu mu yedin » gusul » bicki dikişyurdu » doğmek » akıcılık olceği » coplenmek » unluleşme » urkek urkek » koh basili » haber studyosu » cetrefil » yureğini ateşalmak » duzmek » cığırtma » coplukculuk » bitki asparagus officinalis » dort ustu murat ustu » muşekkel » ateşi cıkmak veya yukselmek » bir hucreli » ortadan soylemek » cabuklaştırılma » duşuncel » piknik tupu » doğunmek » akıntılı » kaynac taşı » gurgen » nufuzlu » bukulmek » goz nuru » cakmak » cağıltı » mesai yapmak veya mesaiye kalm » editorluk » gommek » deli bayrağıacmak » balcak » gurleme »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.