tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkık » cozdurme » gokte ararken yerde bulmak » kaba duzen » kılıcıkınına koymak » acık hece » bulunan mobilya » kacıkca » ozerkleştirmek » uyelik dondurmak » yemek cıkarmak » uctu uctu » cırpınmak » meniskus » cengellemek » gozunu kan burumek » hartuc » gunu gecmiş » bahtıacık » gulec » ezbere işgormek » damarına veya damarlarına işle » memleha » soylemseme » uygurca » yerkure » ceşni tutmak » guceniş » techizat » eşekten duşmuşkarpuza donmek » liyakat gostermek » protokolcu » uretim araclarınıozel mulkiyet » oksuruklu » cemenleme » gokyolu » operken ısırır » kafasınıtutsulemek » tarakcı » kavunici » comak » taklitci » ergurmek » azrail » iz duşumsel » ağaclama » ilk dordun » ucluk » cocuklaştırma » allah tan umut kesilmez »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.