tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sorguc » gomme kilit » kul rengi » usulsuz » gozunden uyku akmak » gozleri yaşarmak » fındıkcı » gelip gecmek » ahıska turkleri » ciftelemek » butunu hars ekin » duğum » cabukluk » kulağınıbukmek » sacmalamak » demir sulfat » davranmaya sebep olan sevgi du » corba kaşığı » tecavuz etmek » coban kebabı » ağzınıaramak veya yoklamak » ucuk » lâtin cicekleri » ciskin » soylev » cıkıntısız » onayak olmak » tekduzeleşme » muhurlu » hırvat » cil » rovanş » şark cıbanı » puturlenmek » mustear » bıckı » donercilik » şovalye » gumul » olcu » tutun » bocekcil » akıl var yakın var veya akıl » gozunu dort acmak » şeytana kulâhıveya pabucu ters » caylık » yureği yaralı » murekkepli » canınıdişine almak veya takmak » cavmak »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.