tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nefret zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cımbar » yere bakan yurek yakan » dağa cıkmak » olu gozu gibi » urunsuz » cıkarmak » kullukcu » cingoz » koyluk » kalpakcı » capaklanış » mulâyemet » dumtek tutmak » yılan cıyan » topac gibi » cavuşkuşugiller » cokukluk » curukluk » j j » ifrata kacmak » cekici » yaya koprusu » icmek » garantor » orgusuz » ustune evlenmek » yağma etmek veya edilmek » uc etek » surmek » muessif » caykara » olcek » buyuk sozume tovbe » duşuk » avurtlarıcokmek veya avurtları » l » carıklık » sanatcılık » hevesine duşmek » uzay kapsulu » cicekli bitkiler » murebbiyelik » bıcak » cimdik » usderi » abbasî » colpalık » soğutgiller » coğaltım » icini boşaltmak »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.