tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nefret zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
telefon kulubesi » kacmak » ceneli » bıcak altına yatmak » yukseltilmek » secmek » gonul bağlamak » sertleşmek katılaşmak » yuzu soğuk » bitmek tukenmek bilmemek » cekmecesiz » kucuk mevlit ayı » odevlendirilmek » can başına sıcramak » celikleştirme » yemişci » ozbeoz » yufka yurekli » yıkılmayacak bir bicimde duzg » gelgec » cekmece » oyle » olmez cicek » cekmelik » gunluk » az gunun adamıolmamak » eğmec » işi uc nalla bir ata kaldı » makaslıbocek » baştan kara gitmek veya etmek » yuksek » duğu » teneffushane » gozunu burumek » adamına catmak » acıklık » dokulmek » soylenmek » sigara boceği » seciciler kurulu » ustune olu toprağıserpilmişgib » muşrik » tok sozluluk » yondeşacılar » yuksuk kadar » sercin » ul » sefalet cekmek » tezelzul » fiske fiske kabarmak veya olma »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.