tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canın isterse » indukleme akımı » meydana cıkarmak » icini dokmek » centiklemek » komşuda pişer bize de duşer » kokcu » yapışık ceneliler » hayvan derisi » duşunce alışverişi » ağac » camaşır ipi » yuzleştirme » kup gibi » vadesi gelmek veya yetmek » sutbaba » oğretiş » sozculuk » ustune cekmek » tık » huyu huyuna suyu suyuna uygun » mektupustu » sozleşme » sanayi bolgesi » allah bana ben de sana » kolaylık gostermek » yuk olmak » gorkemli » munasebete girmek » huzun » uretim artığı » muşareket » roproduksiyon » cilek » efendim nerede ben nerede » mulâyim » teveccuh gostermek » nufus » bitmez tukenmez veya bitip tuk » tek acıklık bulunan ocak » paracol » cevirme » allahuâlem » dernekci » bırakılan mulk veya para » zenginin malızuğurdun cenesini » tevarus etmek » lâf ola beri gele » uzumlu kek » suc duyurusu »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.