tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nefret zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağrı » surgun » luk boyası » cuvallatma » cıtlık » musabık » surt allah surt » başa gureşmek » muşerref olmak » suflî » olcturmek » » g g » kısa goruşlu » doner kapı » dumanıustunde » guneşsaati » muessese » durumunda meyvesinden kokusuz » mudafaa » ozgurlukculuk » bağlık bahcelik ği » korleniş » oyle ya » yemek » cubbeli » konstruksiyon » kancılarlık » acık onerme » tunguzca » can alacak nokta veya yer » cuce » bukunmek » bulbul gibi soylemek » yaşama gucu » acık devre » duzecleme » muhurculuk » aleyhine donmek » meduz » cakıldatma » milletce » korkak bezirgan ne kâr eder ne » an aneci » suyu getiren de bir testiyi k » buzgu » buyuleyiş » muzakere » sıfat fiil » sıkıduzen »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.