tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nefret zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koşeyi donmek » acınım » carlık » cıkmak » muthiş » kurduğu medeniyetleri kendi i » kulağakacan » yuksekten konuşmak » yalcın » bugunden yarına » genel mudurluk » ek kok » turap » lisan » borcluya yazdığıbildiri » muteradif » rontgen cekmek » yukunu tutmak » malı meli » cavşır » kızağa cekmek » inmek » taşcıl » duz duvara tırmanmak » merkeziyetci » kısır dongu » calışkanlık » bolum » caşıt » dışbukey » gocucu » cek arabanıveya yalnız cek » tetikcilik » cayır guzeli » allah ıcok insanıaz bir yer » civilenme » arasında den başka anlamıyl » kabak cekirdeği » deniz altında bulunan » kullanıma hazır duruma getiril » cala kurek » inkâr etmek veya inkârdan gelm » yuzu sıcak » işgunu » cıkmak » cıtlatmak » gomulduruk » şark cıbanı » tuveyc » carpanlara ayırma »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.