tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nefret zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okse otugiller » cıplak » kaldırım muhendisi » arasında den başka anlamıyl » somuruş » sağic » toprak kolesi » dumen suyundan gitmek » komec » lâf soyledi bal kabağı » İcine karışan demir hidroksit » yontemi ile hazırlanan tabla » kuskun » olcturme » mosyo » cılgına donmek » diplomatca » uzengi » acar » mineral » guvenlik borusu » sozleşmek » tutsuluk » olcmek hesaplamak hesap etme » yurumek » cocukluk etmek » geleceği varsa goreceği de var » rukû » cifte standart » olcmek hesaplamak hesap etme » mubalâğasız » keder cekmek » sakalım yok ki sozum dinlensin » yonelmek » tenasul » japonca » sucsuz » inmek » cakşırlı » iyi hoşama » ceyrek son » goruşmek » hukûmet erkânı » burgu » cağlamadan catlamak » kırlangıc » roportaj » yuzulme » surukleyici » davranış misal »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.