tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ekip bicmek » olusu ortada kalmak » cereyan carpmak » unsuzunu gosterir » gungormuş » yuksek basınc » cayhaneci » purceklenmek » amentu » bohcalamak » bicimini alır hidrojenle oksi » meyve bahcesi » teşerruf etmek » hurdaya cevirmek » karnıbuyumek » icini bayıltmak veya kıymak » goz kapağı » karakalpakca » ustadane » citmik » hu cekmek veya demek » cift » gec » carpım tablosu » goğcek » cilemek » usanc getirmek » hristiyanlaşmak » cemkirmek » bekcilik » mucehhez » duyun » atasozu » duşkurmak » kulturlenme » tatbikatcı » mucehhez » cecen » cil » benden soylemesi » tasvip gormek » vererek yansıtma yoluyla oynat » abbasî » faydasınıgormek » kusku » uykusu acılmak veya dağılmak » ceyizli » arac » koylu » turnagecidi »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.