tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yıl donumu » ağzına geleni soylemek » dunya durdukca » buyuye kapılmak veya tutulmak » ne soyluyorsun » koy odası » şolen » supurgecilik » mısır puskulu gibi » icli dışlıolmak » toplum icincilik » carşamba » australis » eteği duşuk » loca » polemiğe girmek veya girişmek » bokun soyu veya bok soyu » tepegoz » perde arkasında veya arkasında » dolambac » tek acıklık bulunan ocak » cocuktan al haberi » sunguleşme » gozlemcilik » ureme » dilini eşek arısısoksun » karakeci » kırcıl » hint kumaşı » gozunden kacmamak » unce » coğaltmak » tarih duşurmek » olan insan topluluğu ulus » genc » cağrışımsız » govermek » duşes » cuz » cipil » cividî » u u » kosemenlik » mirascı » keyfi bilmek biri » sovdurmek » gun doğmadan kimliği soylenmez » zarar cekmek » saatcilik » acalya »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.