tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kecisakalı » ozgulluk » capula » olduğu soz » guzelce » utangaclık » on » dingo nun ahırı » gok adası » say beni sayayım seni » on yuzbaşı » gonul borcu » m » şerbetcilik » adî suclu » orneğin » bec tavuğu » duzenlik » ayağına uşenmemek » akac » kozleme » yer sıcanı » arap sabunu » bin işci bir başcı » keyif surmek » aralarında onceden kararlaştır » rukuşluk » yuz bulunca astar istemek » kaşjolesi » al bayrak veya sancak » muesses » yer orumceği » doktor doktor dolaşmak veya ge » sonuclanmak » gun durumu » alcak gonulluluk » yerlerde surunmek » dunya » luleli » talih oyunu » oluşturduğu demet » moduler » atom reaktoru » elcilik uzmanı » ors ve cekic arasında kalmak » idareimaslahatcı » cat orada cat burada cat kapıa » ortak veya kuma gemisi yurumuş » sacalanmak » uretme »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.