tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nefret zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
derdini deşmek veya depreştirm » ozel yaşam » yarıgocebelik » gozu goz değil » gormezlikten gelmek » oksitlenmeyen bir element kıs » mutalâa » gozetilme » ağız acmak » kursu başkanı » celik macunu » kupe donmek » sokmek » mer i » mumbit » akcakavak » sor » himaye etmek » muselles » duduk gibi » onemsizce » cozunmek » lâpon » okaliptus » sokuş » araplaşmak » calışma odası » sumuk doku » hicbir » siktir et » talaşboreği » cakılıkalmak » recine yağı » ornek » tenevvu » mustear » cekinik » mubaşirlik » hukûmet darbesi » yukletilme » dukkân » uzum sirkesi » kampana calmak » dayalıtahta kalas » surtukleşme » o duvar senin bu duvar benim » nukleer santral » aştaşınca kepceye paha olmaz » allah » cimentocu »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.