tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nefret zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puskurmek » derisini yuzmek » başıbelâya girmek veya uğramak » isparta gulu » bayrak acmak » yureği goz goz olmak » care » ortadan kaldırılmasısiyaseti » sıcıp sıvamak » meydancı avlu bahce gibi yerl » kulağınıcekmek » tefessuh » kultur gocu » boğumlanma bolgesi » sulungiller » tava boreği » vucutlu » gormek » ictima etmek » yuruyuşyapmak » gozleri sulanmak » ondulesiz » sanatı » gozlemek » denkcilik ği » yasa gomulmek » cevrilmek » doldurdukları rengi beyazdan » cıkarmak » bicimsizleşmek » kurallara ve yontemlere gore k » astsubay kıdemli ustcavuş » kucukleşme » duşurmek » hemzemin gecit » hollândaca » yuzune tukurseler yağmur yağıy » murşit » ateşbacayıveya sacağı sarmak » yarısonuc » civileme » acık sacık » buyultme » avcıucağı » cotanak » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » citen » cokuş » sırasına getirmek veya sırasın » somurgeleştirmek »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.