tdk sözlük TDK Sözlük

 

nefret zıt anlamı

nefret zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nefret zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nefret zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nefret zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
biz attık kemik diye el kaptı » ot » mucehhez » tef calsan oynayacak » gıllugişli » oğur olmak » kollarından birinin başında bu » şerit » gorsel işitsel » canıcıkmak » goz dikeği » on » komurluk » başkoşeye kurulmak » orgu » capalanış » ruh otesi » yuzu gozu acılmak » calımlanma » tekâsuf » koşelik » korelmek » kacıklık » yuz tutmak » sokak cocuğu » kıvanclanmak » teslim bayrağıcekmek » hırcın » olu gozu gibi » kararmışve sertleşmişinsan der » koşe donmeci » halay cekmek veya tepmek » tutturme » ucretlendirme » zaman oldurmek » goceri » cağırı » yabancılık cekmek » kacmak » ciceklendirmek » gocurucu » gozum gormesin » tenafur » yakıt gostergesi » hakca » nazikce » henuz » yukseltilmek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » gonul avutmak »

nefret_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve nefret_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nefret_zıt_anlamı nedir ve nefret_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.