tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yarışcı » iki soz bir pazar » tunclaştırmak » başdonmesi » kunye » uremsel » duşman » oz beslenme » nervur » los » serdengecti » kirli camaşırlarınıortaya dokm » dokme veya taşıma su ile değir » cılgınca » gecirtmek » olum allah ın emri » masor » her dem taze olmak » acmak » rezalet cıkarmak » korle yatan şaşıkalkar » tufek patlamaksızın » başıdonmek » lubnanlı » kacmak » yuzune gulmek » ara soz » kuşgibi ucup gitmek » guz » tuyleri urpermek » aktuel » uc » teknikci » kafasınıtutsulemek » cengel » bir dilin kelimeleriyle duşunc » canına tak demek veya etmek » hurdasıcıkmak » bulgurlu kofte » percinleyiş » ağızda sakız gibi ciğnemek » arıbal alacak ciceği bilir » cumle » ne âlemde » şeyler musavî » den yana » icindeki en kucuk birlik » vakitce » gorevli » inmek »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.