tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciftleştirme » olcut » yapılan cıkmaz yazıveya resim » eziyet cekmek » lâkırdıağzından dokulmek » capaklanış » tekessur » gecirici » simitcilik » kotu yola duşmek » duşundaş » arac ve gereclerle donatma » baksana baksanıza » u » failimechul » cimdik » cekek » cantalı » davulu biz caldık parsayıbaşk » urkuntulu » kumelenme » kokteş » galebe calmak » kılıc bacak » su » ruzgâr altı » icini karartmak » ileri gecmek » kuf bağlamak veya tutmak » calmak » utu tahtası » taammuden » başının gozunun sadakası » hastalık almak hastalık kapmak » dişeti dudak unsuzu » dunurleşme » marunî » ay orumceği » mor otesi » tunc kafiye » cangırdamak » umranlı » canına yandığım veya yandığımı » puskurme benli » golgelenmek » ad govdesi » uctu uctu » acılma » bir dostluk kaldı » urem »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.