tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğil » osmanlıca » dunyanın yedi harikası » un » slav » guzellik malzemesi » sağic » gonlu akmak » cıkıntılarıolan organ » illuzyonizm » nasrettin hoca nın turbesi gib » kurar » arışların arasından gecirmeye » raydan veya rayından cıkmak » olmayan tortul kayac birimi » cekimolcer » yazboz tahtasına cevirmek » cop tenekesi » goğus tahtası » cozgunluk » yontuk duz » bobur » dondurulmek » muşrik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » goruntuluk » icindeki en kucuk birlik » golge etmek » aylığa gecmek » taşdoşeme » sarıciğdem » ak ek » dalgaya duşmek veya gelmek » ucretlendirme makinesi » akıllıduşununceye kadar deli c » cocuk dili » coven » um » gobek adı » ar » edebiyatcı » onune getirilir » mulâyimlik » duşunceye bağlayarak yorumlaya » gulutcu » goturmek » duğun salonu » kurdî » hıckırtma » yalımıalcak »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.