tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bugunden yarına » goz » genel olcek » oz » muttehit » aklına geleni soylemek » kulucka donemi » kuruluşlar butunu » peşinden suruklemek » baştan cıkmak » vurucu guc » dan den tan ten » catışmak » yureğinin yağıveya yağları eri » guvenliği sağlamak icin yapıla » muşterek » te » set cekmek » ozenli » ilâhiyatcı » ufunet » ebegumecigiller » ucretlendirme » gozunden uyku akmak » frenkce » orospu boreği » utu altlığı » yağolcer » kuru kofte » cekmek » kac kec » bicki dikişkursu » ozel » kulkedisi » rumluk » cimentosuz » hamursuz bayramı » uzerine yok » kırk bir kere maşallah » başcı » koklemek » genc » inmek » curutulmek » h » bulunan iki dairesinden her bi » cıpıl cıpıl » guguk gibi kalmak veya oturmak » ciceklemek » ceşitli eşya »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.