tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gosteriş » cimenlik » teessur » tesettur » nankor » gunu yetmek » puruz » ciseleme » sutune kalmak » cuvallatmak » kun » cekinmek » cırpıştırılma » koftelik » midibuscu » durt » zebur » karmac » taklip bi » coban kebabı » gorevli kişiler » koturum » tehacum » smacor » başıonunde » yeni gineli » portenin başına konulan işaret » yuzune vurmak veya carpmak » dışticaret acığı » police cekmek » ozgul » gecilmemek » korelme » fırtına cıkmak » parcası » sublime » ortunmek » gozunu kapamak » yukluk » tekellum » fennini almak veya kapmak » akıllarıpazara cıkarmışlar he » gonlu tok » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » sevincten ucmak » camurluk » burnunu cekmek » hotanto » genel gorunumlu » goz bankası »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.