tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
on sezi » acık yurekli » takla atmak veya kılmak » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » gepgenc » munasip » goreli » turk kıyması » başkurt » cekirdek » mesele yok » İskocca » ileri uc » gecinme » duzenlenmek » yağışduzeni » duşunce » pacasız » dârıfulful » bicimci » bisikletci » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » ihaleye cıkarılmak » gudumlu » ornekleme » gelsin veya gelsin gitsi » parca » sarkaclama » guler yuzluluk » allah a bir can borcu var » aluminyum » yazıyıcıkarmak veya sokmek » dordun » kukremek » odun » yuz kere » kokenli » ic politika » dipcik » 30 ağustos » olumluk » kacma » un » malkar » teehhul » nufuz ticareti » ayıuzumu » oldurmek » hafıza dağarcık » kel olur sırma saclıolur kor »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.