tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunyanın birşey i » siyanurleme » not duşmek » cıkıntılarıolan organ » yuz kızartmak » pacoz » kırsal bolge » yuklu » teşrifatcı » ekmeğine goz koymak veya dikme » canıltı » acık vermek » cekingenleşme » kuru oksuruk » secde etmek secdeye varmak vey » hurriyet » rus salatası » curmumeşhut » cozum » cik » al takke ver kulâh » olmayan kimse veya topluluk g » suruklemek » cemberi yarmak » arasat » kufretme » orman koyu » malûm ya » duşundurmelik » başustune » saati saatine veya dakikasıdak » sevsinler » centik atmak » cok yıllık » garnitur » ekskavator » goz kırpmak » tendurust » santrifuj » kutukluk » bok pusur » kolen olayım » donulme » guntun eşitliği » teessuf etmek » ceddine lânet veya yedi ceddin » başcavuşluk » gubre gazı » davul calsan işitmez » ceyizli »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.