tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki gozum iki gozumun nuru » koken bilimci » fransızlaştırmak » ozsever » catıcı » adıdeliye cıkmak » guneyli » merhem » cıkarmak » teşrifatcılık » kopekleme » duşkun » ornekseme » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » kullanılan yapma yuz » voli cevirmek » guvenliği sağlamak icin yapıla » cebrî yuruyuş » kumeleme » otumlu » goz pınarı » cağrışımlı » yuvarolcer » kırbac kurdu » arşiduşes » acık oğretim » turk kupası » mandepsiye basmak veya bastırm » gucleştirmek » doğaclama » protestanlık » burokrasi » kolcak » on secim » yapılan yığın » duzenleyen ve genel olarak ilg » davayıileri bir tarihe bırakma » doğaclama tiyatro » ciltcilik » goz kulak olmak » barutcu » sunguleme » atlangıc » kulhanbeyce » gorgu tanığı » kaynakcacı » şukur etmek » soz ayağa duşmek » oğutmek » tok evin ac kedisi »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.