tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pekiştirmek » kul gibi » eşit cenetli » hodukleşme » cb » boncukcu » kalmak » acık hava tiyatrosu » bir yiyip bin şukretmek » tanzanyalı » gozden nihan olmak » ırkcılık » ozellik başkalık fark » golgeli » uzerinde kalmak » dincleşmek » konferanscı » konuk sanatcı » soz veya lâf altında kalmamak » kulucka olmak » iftihara gecmek » dokme demirden yapılmış uclar » gozlemecilik » kotu » cevirmek » duşuk » alnıacık yuzu ak » kosemen » hırtlambasıcıkmak » ciğ » duşurmek » cırak » muspet » calık kavak » ez de suyunu ic » gomlekli » ele verir talkını kendi yutar » rubap » sarıcıyan » mucerrep » ali kıran başkesen » hakkısukût » kirec fabrikası » murebbiyelik » toplu calışım » aletler butunu » hayatınıbirine borclu olmak » yolu acmak » goğus kafesi » dovuşcu »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.