tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gullâc » mustehcenleşmek » damgasınıvurmak » suvari » olgun » bektaşî uzumu » cadırlı » acık kapısiyaseti » kapana duşmek girmek kısılmak » kornişcilik » suruluş » punduna getirmek veya pundunu » toz pembe gormek » arpacıkumrusu gibi duşunmek » pırpıtcı » gumlemek » kırıp gecirmek » bırak allah ınıseversen » musakkafat » icinden okumak » kıcına bakarak veya kıcına bak » camlıkoşk » kucaktan kucağa dolaşmak veya » mudafaa » allah yuru ya kulum demiş » buyuk oynamak » goz evi » fırsatcılık » yonlu » duzenleyen ve genel olarak ilg » acmak » durust » rontgen » şut cekmek » karakeci » catma » on alım » uclu bahis » acalya » hararet kesmek veya sondurmek » ekmeğine yağsurmek » ozerkleştirmek » canım » beklenmediği umulmadığıveya c » cıfıt » gokce » inmek » oteden beri » element kısaltmasıau » ozensiz »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.