tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pedikurcu » centik » yapılan resim ve bezeme işi » acık artırma » dort dortluk » rumlaşma » cekirdek kahve » gurz » kopruden veya kopruyu gecincey » cay takımı » kostek vurmak » ic guveyi » bicimlenmek » hatim surmek » gozune kestirmek » derisini yuzmek » incir cekirdeğini doldurmamak » hışırıcıkmak » denk kume » cemre duşmek » kacırmak » tavır almak veya takınmak » sut ağacı » surtuşme » kabine duşmek » odul » kor » yuznumara » gozunden uyku akmak » turev » avrupalılık » yeregecen » figur » lâğım cukuru » yarayan kuru ince yaprak » popcu » cimdiklemek » gecer » sıcıp sıvamak » suit » taammut » goz nuru » kaplumbağa yuruyuşu » elhamdulillah » calmak » cicek » mektupcu » bir soyle on dinle » aslan sutu » donem »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.