tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopeklenmek » gun » yuz olcumu » moğol » yere yonelim » plânorcu » soz dizimsel » avurt satmak veya avurt zavurt » gozu kızmak » gocen » urun » icin » ic » akac » tepesi veya beyni atmak » kabarmasınısağlamak kabarması » donuşlu » gercekleşmek » yeri goğu tırmalamak » odunleme » canak yalamak » anasına avradına sovmek » uslûp » oteki » catıortusu » âşığın gozu kordur » duzlemsel » ruslaşma » cifte nağra » dokulme » goklere cıkarmak » kucuk bitkilere verilen ortak » obekleşmek » kırbaclamak » yeniceri ağası » bazen doğrudan doğruya yere da » cozum » celenc » parca boluk » dokuz ayın carşambasıbir araya » cinke » catlama » iktisatcılık » haric » ot » mustehcenleşme » surtuk » ustune titremek » ci » haber cıkmamak »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.