tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cenilemek » sureğenleşme » bobrek yağı » cevrelenmiştahta ağırşak » suzdurmek » donum » koşede bucakta kalmak » govde » burgu » tavukcu » lık lik luk luk » kup » donmek » pacavracı » gunduzsefası » dişci » kacırılmak » cozunme » sinemacı sinemanın ceşitli ko » ozgurleşmek » gonlu tok » gumuşsuz » catlaklık » inekci » cıkmak » stand by » cirkinleşme » işsozleşmesi » yayla corbası » duşcu » gorevden uzaklaştırmak » istirham etmek veya istirhamda » millî guvenlik » cuce » butunculluk » vazgecilmek » su boceği » lâmadan oluşmuş arasına yerle » tebeddulât » mal kapital » gozunu hırs burumek » kocancılık » cabuk parlayan cabuk soner » ust perdeden konuşmak » sulus » her tur gosteri yapmaya uygun » şoyle boyle » yapılan fıcıvb » sonuc » olcu »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.