tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mucmel » araclıjimnastik » renkci » fayans doşemek » zumre toplantısı » kabuğuna cekilmek » kulce gibi oturmak » bicimdeki bolumler » bağlac » orta cağfelsefesi » hukmu gecmek veya hukum yurutm » koşullu yan cumle » ozdenlik » cizgi bicimindeki gecici ışık » kibritci » uyelik » ulke » mubayenet » poğacacılık » helâl sut emmiş » radyator » ciftelenme » goz kulak olmak » yukac » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » yardımcıyargıc » kurutmac » neyin nesi kimin fesi » mulkiye memuru » boğurtmek » yon zarfı » celâlî » cephe acmak » şomizye » gorumluk » bağrışa cağrışa » tam bolen » virgul » gonul indirmek » cıkıntılarıolan organ » yukseğe cıkmak » statuko » cığgibi buyumek » carliston biber » cerge » ciğil » calgıcıbocek » orospu boreği » corten gibi » olu deniz »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.