tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cenilemek » kumes » gozu doymak » ruşvet » duzlem » alıcıcıkmak » sokağa cıkmak » yaşdonumu » catı » boya cekmek » sarac » geckin » colleşmek » atolye resmi » şekle sokmak veya koymak » bicim » okuz soğuğu » gecit vermek » reva gormek veya gormemek » bocekhane » birbiriyle karşılaşmak birbir » oh olsun » olan kimse » bukulme » cobanduduğu » uc » cıkarmak » gerekli gormek » sert bir durum almak katılaşm » blof yapmak » koc katımı » kuflu » elinden bir işveya şey gelmeme » ali nin kulâhınıveli ye veli » notrlemek » muzik dolabı » dişcilik » hapcılık » yardım etmek veya yapmak » cicek suyu » centiklenmek » torelsiz » ağzının icine girmek » sumkurme » hoşgorurluk » ukalâ dumbeleği » fıcıcı » temedduh » ucerli » butuncu ekonomi »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.