tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonye » rh » genişgoruşluluk » nefsini korletmek » yalın bicimli sanatınıbenimsey » guluşme » cat pat » dağıtım burosu » tirşe gozlu » frenk » cıkra » cimlemek » cifte yemek » camaşır makinesi » akşamıbulmak veya akşamıetmek » ağackakan » duşunce » guveylik » bulunulan noktasının meridyen » kılık kıyafeti duzmek » sunger doku » yakınlık gormek » arzuhâl gibi veya kadar » bîcare » oksitler veren madde maden » asıl nusha » iki ucu acık boru biciminde it » kayışa cekmek » in » beduk » elektrikcilik » cakılmak » y » cay kaşığı » tezata duşmek » verilen tek ve eşit bir varlık » yuze duramamak » kuflu » başlık atmak veya koymak » inanc » sukût ikrardan gelir » duşmanca » bitki asparagus officinalis » tutturmek » ağzına geleni soylemek » sarıcıyan » oz dikeni » ilaclanma » lâluebkem » cepic »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.