tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pabuc » yureği cız etmek veya cızlamak » citilenmek » şoyle bir » duzen » lenincilik » surgune gondermek » h h » seckincilik » cetrefilleşme » bundan boyle » cozuşmek » cırpış » dovuşkenlik » gozunu kapamak » kıssadan hisse almak veya cıka » kor yılan » ors kemiği » buyu » paragoz » taharruşetmek » kalsa veya kalırsa » gondermek » fındıkcı » aklında olsun » golge » cıldır cıldır » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » parcalanma » odev bilgisi » gonderi » portekizce » ureyiş » kadehcik » kotulenmek » oltu kebabı » acık secik » gonul veya kalp kırmak veya yı » catıkaplayıcı » buyuleyici ozellik » kireclenmek » duşmanlaşma » duşurum » beklenmediği umulmadığıveya c » aba gureşi » kulağına carpmak » emekleme cağı » mutenasip » iki yuzlu » kırbac kurtları »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.