tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başetmek veya edememek » celik halat » olumsuz » cok yuzlu » esas vaziyete gecmek » urkmek » gumuşletme » boşnak » tam gun calışan kimse » bardağın konulduğu yeri kirlet » ickisiz » kundak sokmak veya koymak » horasanlı » cift pencere » kufur yemek » huzzam beşlisi » cicek bozuğu » gecmişola » mu » şeşi beşgormek » yanardoner » i İ » munasebet almak veya almamak » gumruksuz » partoner » bromur » sanatcı » gumuşsağolsun altın gidekosun » cenesini kapatmak » uşumek » acıklama cumlesi » gorunme » tatarsı » kem goz » kahrolsun » oge » ureme » capar » cocuğumsu » catışık » rufaîler karışır » doner sahne » spekulâsyon » surunmek » burnunu cekmek » kılıclayış » sondurulmek » cırcır » kesenin ağzınıacmak » bankada veya aracısında actırı »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.