tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kem gozle bakmak » cevri » munharif » ucuk » tersi donmek » ureticilik » durumu » ust » tanzanyalı » oflicinalis » ovunmek » plutokrasi » kavis cizmek » yuz yuze yaşamak » kireclenme » ciğnetmek » cığalanma » kotu » duşkun olma durumu iptilâ » duzulmek » korelmek » soylemek » mehter yuruyuşu » urperme » ofkesini cıkarmak veya almak » uzumunu ye de bağınısorma » pursıhhat » aksiliği ustunde » zıp diye cıkmak » cavmak » kosnuk » şolen » yureği temiz » ziraatcılık » tavukgotu » davranmak saygıgostermek soz » muşahit » curuk para » durumuna gelmesi gerilme karş » gravurculuk » ruya » cakal eriği » kurklu » yureğine sinmek » tepeustu » gonendirtme » dağıtım burosu » yucelme » rotar » duzme »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.