tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kok » kultur gocu » ciftelenmek » dekartcı descartes in oğretis » ozletmek » gomme » fal acmak veya bakmak » oğlenci » gobeği duşmek » colleşmek » buğru » cıkmak » murekkepli » koken » i » mulhit » cığır acmak » kırk bir bucuk maşallah » baklayıağzından cıkarmak » gostermek » işgucu » ılıkca » soz veya lâf aramızda » cem » kundakcılık » mucavir » doğuşcu » cınarımsı » veresiye karşıtı » camurlatmak » yuz kızartıcısuc » sulfatlama » yapılmışarac damga kaşe » korluk » uzlaşma sağlayan » temerrut » catma » kamcıcalmak veya vurmak » isim cekimi » alcaltma » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » na » kanat acmak » luzum yok » kok » şeyin ayrıcalığınıanlatır » aclık » heyheyleri tutmak veya heyheyl » yalcınlaşma » fiil koku »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.