tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sansur » deli kızın ceyizi gibi » sondurulmesine yardım eden kim » gomlek eskitmek » dunurleşmek » yuz tutmak » allah ın kulu » pek yurekli » ozletme » ileriyi gormek » oğut vermek veya oğutte bulunm » guncelliğini yitirmek » fizik kondusyonu » yureği ezilmek » notunu veya numarasını vermek » telâşgostermek » lugat » guvence » şeylerden yapılarak icine su d » cozulme » ateşten gomlek » arnavut biberi » cekecek » cıban ağırşağı » yere goğe koymamak veya koyama » cerceveleme » calkamak » aylakcılık » cacaronca » ic gecirmek » caresizlik » koc yumurtası » duşkun » parmağının ucuyla veya ucunda » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » recetesiz » cenebaz » yalınc » besle kargayı oysun gozunu » dilenci canağı » eğlendirici guldurucu davranı » burnunu cekmek » corbalık » aralarından kara kedi gecmek v » acınsamak » korlemeden » gulup oynamak veya gulup soyle » oksuruk » oluşturduğu demet » başına dunyanın belâsınısarmak »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.