tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir koşeye atmak » vinc » uzerine duşmek » cığır » kohneleşme » catlamak » sovme » suvari » duğmeli » calgıorağı » başına balta kesilmek veya olm » icerisi » yukte hafif pahada ağır » derisini yuzmek » denetcilik » mudur yardımcısı » koycu » arasında den başka anlamıyl » pm » vadiye dokulmek » sac saca » musamaha » buyuk » emanetcilik » tat » mercankoşk » yıllık ve otsu bir bitki convo » cevirici dili » gecersizleştirmek » ali nin kulâhınıveli ye veli » ismi cıkmak » gocebeleşme » burnu havada veya kaf dağında » immunoloji » perhiz yapmak veya etmek » tıraşcı » cantacı » gungormuş » surmeleme » kat î » acık » dirsek cevirmek » abacıkebeci ara yerde sen nec » okuz arabasıgibi » gonul okşamak » yahudi takvimi » figuran » acık vermek » gonul yakmak » yurutmek »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.