tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acısal uzaklık » gozu veya gozleri kararmak » gozunun ustunde kaşın var deme » hasbî gecmek » inmek » acılmak » yarayan kuru ince yaprak » gulbahar » uretim artığı » satıya cıkarmak » tesirini gostermek » donebilecek bicimde yapılan şa » lule lule » futursuz » loşca » soz duşurmek » sacmalamak » tehaluf » muhre » cile » terutaze » gozluklu yılan » benden gunah gitti » anlamına gelmek veya manaya ge » akaclamak » dokmek » ozel ad » yıkamaya yarar cukur yer veya » ataturkcu » goz kuyruğuyla bakmak » ağac » cam goz » malın gozu » kacırmak » tur » cılkava » sureti haktan gorunmek » sokak cocuğu » hapcılık » endustriyel » ustunuze afiyet veya sağlık » soz birliği » korukleyici » mudekkik » dokumleme » enayi dumbeleği » cark etmek » coluklu cocuklu » cıtır cıtır konuşmak » mutalâa etmek »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.