tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
edebiyatcı » adamına catmak » pur » kopekle yatan pire ile kalkar » ın » pratik kuramsal karşıtı » kandilin yağıtukenmek » icin surulen kimyasal madde » kendi duşen ağlamaz » cacaronca » guneşi uzerine doğdurmamak » supermarket » hiclik » mucver » nasranî » olcu almak » aba gureşi » oldukca » bolunuş » kunye » dostlar alışverişte gorsun diy » celmeleyiş » ejder ejderha gibi » işguc sahibi » pamukcu » yağmur olsa kimsenin tarlasına » gonul bağlamak » dondurulan ince uzun ışık ara » cekmek » ustunluk » cıkralık » bolunebilme » s » kan revan icinde » adıustunde » duğumlu » mal kapital » arapca » dollenme » uretmek zihnî yetiler oluştur » rusluk » hesapca » tekaudiye » turkuaz » su orumceği » sumsukleşme » işbaşında eğitim gormek veya y » gudumculuk » doldurulmuşcam seramik veya c » celtikli »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.