tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surre alayı » ihtiram kıt ası » cakmacı » rovanşıalmak » mutegallibe » yere hızlıca surtulduğunde haf » yapmacık guluş » mucadele etmek » ele gecirmek » gumuşlu » goce » yontuk duz » sozum ona » is at etmek » huzun cokmek veya icine bir hu » cekimci » kılcıklı » cıkışamamak » yureği yaralı » bonce » olcek » kullanıma hazır duruma getiril » felâketlerin acılıetkilerini d » harp malûlu » calkatma » âlemşumul » gonderiliş » zenneye cıkmak » oz oğrenimli » yuzuk takmak » canak ağızlı » durbunlu » kacırılmak » muptedi » rotuş » yureğini tuketmek » bolu » cene yarıştırma » politikaların genel adı ferdi » nabzınıyoklamak veya nabız yok » kapıyıacmak » gozu kapalı » carptırmak » vur abalıya » cırak etmek » carkacı » catlayış » icilme » ic ağa » arasında den başka anlamıyl »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.