tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokuntulu » duşman » kuney » canak » guven mektubu » hukum surmek » sırtcılık » alcalma » kotuleşmek » capak » sutluce » kopuklu » cizik cizik » cığralık » catlak zurna » acındırmak » bal ozu » cıfıtlık etmek » adıkotuye cıkmak » bukuntu » omurlu » guven beslemek » koprunun veya koprulerin altın » yuz binlik » tut kelin perceminden » icilme » kulâh kapmak » akburcak » bicmek » lugat paralamak » borc altına girmek » isim koku » capacı » ciğindirik » muhurdar » on yargılı » âşığın gozu kordur » uygur » yuzunu gormemek » cağlamak » dem tem » cetinlik » bircoğunu o metalin yuzeyine y » paraşutcu » coban » salcalımakarna » gulleci » celişmezlik ilkesi » domuz gibi yemek veya tıkınmak » nufus bilimci »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.