tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cullanış » gozden cıkarmak » ust » goz ucuyla bakmak » gecmiş » muşahit » ust insan » celik kalemi » gercekleştirilmek » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » opuşmek » muvellidulma » kavanco » cekişmeli » diktatorluk » rukuş » dumtek » celişmezlik » kalburustu » xe » veya belli bir yukseklikten aş » copsuz » huseynî » kabine duşmek » duğun ciceği » carpıntı » guc » arasında den başka anlamıyl » bir yapının temeline konan taş » cok » yuze cıkmak » cimento » duşman » bunakca » hukukculuk » soğuk cıkmak » deme veya değme gitsin » gulcu » cangırtı » asbest yunu » kuffar » ceyrek » govdesizlik » muddeiumumî » amerika armudu » yuksek bir yerden aşağıya doğr » kıc » işcilik » bicimlendirme » parcalarıkaynaştırma işi veya »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.