tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cifttekercilik » katgut » erkek fatma veya ayşe » mujdeleme » yaradan » kokune kibrit suyu » bulbul kesilmek » kopekayası » gorunguculuk » tevekkul etmek » tahassur » gozu kesmemek » yureği dolu » cıban başvermek » benzi ucmak » o duvar senin bu duvar benim » kacık » polemikcilik » tedahul » yayılmasınıonlemek icin kullan » dongel orucu » alcılanma » cıkmak » gomut » kırgız » guncelik » boyle başa boyle tıraş » başdumenci » koklu » cırak » bohcalamak » cekic » gonendirtme » torel » ucmak » icit » cukurlatma » ozurlu » karga yuruyuşu » yıl donumu » boşa cıkmak » cemberletmek » akşamustu » gorunme » ız » biciminde cıkan eser » tureyiş » dalgıc bocekler » makinelerin ağırlığına dayanab » cirkinleşme »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.