tdk sözlük TDK Sözlük

 

nehir eş anlamlısı

nehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonuc vermek » majuskul » musait » ozendirme » durtmek » naza cekmek » sitteisevir kapıyıcevirir » aydınlıkolcer » golge » multeci » sozcuk hazinesi » karşıtı » başgostermek » yarayan cevresi oluklu kucuk » dovuşkenlik » inşaatcı » aylakcılık » omrune bereket » gormek » kılığına ceki duzen vermek » tumlec » bahce domatesi » dokme veya taşıma su ile değir » cok anlamlı » rolâtivizm » el el ustunde oturmak » buyultec » gecicilik » duşman » goruşme » bolme » onluk » surgun » sundurme » calgın » cucukleşme » cevirmek » yurumek » tedhişcilik » posteki saydırmak » cepel » kufe » alışkılarının butunu » somurmek » başyarılır kırılır bork fes ic » ayak ayak ustune atmak » yumuşakca » suzgu » granulit » cuz »

nehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nehir_eş_anlamlısı nedir ve nehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.