tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hıckırma » cakışmalı » ovulmek » duzeltmek » kume kume » surtunup durmak » kuşgomu » cimenli » acık vermek » aklından gecmek » goru » kupelik » tebessum » cop kovası » daha bircok şeylerin yapımında » başoğretmenlik » er gec » doviz kacırmak » esperantocu » bulunan bolum kafa ser » cok sesli » duşkun » ihtiyac duymak » murebbiye » garpcı » anglosakson » ırakca » dunya gormuş » suven » gozleme » gunluk » oduncleşme » doğmek » kackın » İki veya daha cok maddeyi birb » sac ağartmak » ağzıtorba değil ki buzesin » kan govdeyi goturmek » yuklem » muzehhep » catıcı » lâğım su yolu vb nin gereken » cıfıt » buyuk gormek bilmek veya tutma » ucuncu cağ » cığırından cıkmak » gecilme » asker cıkarmak » cirkinleştirmek » cizgi roman »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.