tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
jenerator » allah ovmuşde yaratmış » kesmeden ustten gecmesini sağl » cift surmek » sevdasına duşmek » soz sozu acmak » tampon bolge » kulustur » pacasınıcekecek veya toplayaca » ovmek » despotca » guney » ozelliği » teeyyut etmek » ilâclı » genel olcek » cenesiz » olmuşveya pişmiş armut gibi el » yuz karasıolmak » kalbura cevirmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » cavlanmak » da var ki anlamlarında kullan » dalgaya duşmek veya gelmek » ilgecli » nubuvvet » cekilme » muşabehet » dunyanın yedi harikası » tahta goğuslu » ramazan bayramı » kısmî secim » işportaya duşmek » alcalmak » gucleşmek » teessus » tunclaştırma » kendi kabuğuna cekilmek » acmaza getirmek veya duşurmek » ustunkoru » naturalist » acıklamak » recineli » yanıltmac » mineral » ozerklik » barut fıcısıgibi » tumcemsi » surgune gondermek » surgulemek »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.