tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
musvedde » carpma kapı » bukulgen » camur atmak veya sıcratmak » hic değilse veya hic olmazsa » kim oluyor » berguzar » icine atmak » civi gibi » duşme » ihtilâc etmek » calarma » işkence etmek veya yapmak » başol da istersen soğan başıo » borc » cakal armudu » gurleyiş » etiketcilik » donencel ay » borclandırılma » statu » catıklaşmak » dalgıc tupu » dil oğretimi » ofkeli » yurek karası » doğal ve saydam değerli taş » duello » cimbali » ayakuzeri » cayır otu » markscı » yureğini hoplatmak oynatmak ve » istencsiz » şovalye » cıt etmek » tebeddulât » yuze gulmek » kızılbaşlık » oz » izazuikram » girdisi cıktısı » gulme komşuna gelir başına » ceyrek final » ruşvetci » biri nusha » olarak tespit edilmiştir » vandal » yureği yarılmak » eşitcilik »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.