tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mektep gormemiş » ayağına duşmek » veya krom kaplanmışcember bici » ımtırak » citilemek » entrika cevirmek » satılığa cıkarmak » kalafata cekmek » bicicilik » mutlakcı » yer bicimleri » guney » dovunmek » cağırmak » kucuk hanım » kafaya cıkmak » kırlangıc » duzenbaz » balık kavağa cıkınca » cift halka » sun î » ırkcı » hicbiri » puritenlik » cemberden donmek » yontuk duz » el etek cekilmek » ortaklık sozleşmesi » izduşuren » murettip » soya cekim » slav » frenkleştirmek » iki cenekliler » mutealiye » mes ut » zam gormek » icin kullandıkları ozel olara » ozbek pilâvı » cakırkeyf » fıcıbalığı » başınıcatmak » yemin olarak kullanılır » vurma calgılar » plâncete » yuksuk » fare deliğe sığmamış bir de k » tanışcıkmak » kancıkca » bornova misketi »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.