tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tebeyyun etmek » ucuz » gobek taşı » takallus etmek » tokaclanmak » guncelleştirmek » cikletcilik » yuz » ulfet etmek » sac » askıya cıkarmak veya cıkarılma » bostan bekcisi » mustehcenlik » yem dokmek veya koymak » yapılan işlem » bucurleşmek » duzgusuz » dunit » nufus plânlaması » tıngır sac elim hamur karnım » yukumlenmek » vermek icin bir araya getirilm » duğmelemek » hışırıcıkmak » boyle başa boyle tıraş » cizecek » ligden duşmek » calıştırmak » şukreylemek » toplamak işleri icin ayrılan k » ruhiyatcı » kısır dongu » satranc » kukurtsuz » ucret » kutuk » opucuk gondermek veya yollamak » iğne yapmak veya vurmak » karikaturcu » sıctıcafer bez getir » cimen » kotu » canta » muteahhitlik » trockici » kargaşa cıkarmak » batakcı » vekil vukelâ » den yana » icici »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.