tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ufunetli » merdane » cermen dilleri » tecavuz » sonuc vermek » cembersiz » yuz goz » ciftlenmek » gulkurusu » koşe dolabı » bu yuvacıklar topluluğunun bal » serguzeştci » elden gel » gozlerini bitirmek » pahaya gecmek » sozunu esirgememek veya sakınm » deli cıkmak » yuk olmak » guneşsel » borclandırılmak » gozleri velfecri okumak » yere gecmek » nicelikleri ve değerleriyle ay » ozezerlik » ruşvet vermek » sızın sizin » lâmbayıacmak » oğle paydosu » kokleştiriş » duş » donercilik » murur » yasama gucu » goğus » temedduh » lâpcın » kefekiye donmek » bağımsız sıralıcumle » hallac pamuğu gibi atmak » sarıcicek » yuksek » kacamak » sa se » kalan mal ve paradan paylarına » tac » yetenek ve genel gidişdurumlar » bas veya bas git » alcak kavuşum » yaşdonumu » kult »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.