tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bağbahce » supruntucu » allah vergisi » gocurmek » catık kaş » bukme » aksaklık veya bozukluk » amplifikator » ne mal olduğunu bilmek veya an » calkanma » cifte » yuze cıkmak » gecim » ustalık gerektiren iş sınaat » gol kacırmak » yuz tutmak » caresiz » banyo kuveti » ruzgâr tutmak veya tutmamak » curukluk » savaşcı » suc duyurusunda bulunmak » oparlor » cıtırdamak » goz etmek » bağlayıcı bağlama niteliği ol » dokme veya taşıma su ile değir » hic » cekme » yapma cicek » ceyizli » bandrollu » harc » başına işcıkarmak » temayul » nukteli » catıştırmak » tutsulemek » uyandırmak » bir gunluk beylik beyliktir » dile veya dillere destan » hristiyanlaşma » gozunu sevdiğim » batırılmasıyla yapılan sucuk » sumsuk » duşkun olmak » cıkrık » guzlemek » ozun erosluk » burumcek »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.