tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parıltı » yuzu olmamak » arkasında yer alan alfabetik l » olayı » cağrışmak » inakcı » kartezyenizm » mutemeddin » kethudalık » şeytanın bacağınıveya ayağını » turbe eriği » dan den tan ten » yazık etmek veya olmak » muzecilik » cekmek » allah versin » yuzustu bırakmak » davul calmak » supurgelik » aslanım » ayağının bağınıcozmek » gozden ırak olan gonulden de ı » cekici » hatırlatmak » olumlu » cımacı » yuzdurulmek » cekce » kulâhınıters giydirmek » kustum otu » mantıkcılık » arpacıkumrusu gibi duşunmek » olculmek » cırpma » ozgurleşmek » baygınlık gecirmek » civilemek » canlılara yaşama ortamısağlaya » kamanco etmek veya edilmek » seslikci » cil » turemişisim » duzletmek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » faca » teşhis etmek veya koymak » susengiller » almancılık » sonuclamak » kalıba dokmek »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.