tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cizmeli » dumanıustunde » eğri cehre » baharatcılık » mulhak » gonlu kalmak » birbirine duşmek » yapıldığında zararıdokunacağıd » duşuncel » transit gecmek » rotuş » cevikleştirmek » kurdî » dordun » alcalış » surtup durmak » ic » caba gostermek » bozyuruk » ozletmek » yalıcapkını » gozunu yummak » birimler boluğu » munhani » muneccimlik » doktor doktor dolaşmak veya ge » sinekten yağcıkarmak » plânor » insan eli değmemişveya dokunma » mal da yalan mulk de yalan va » umran » lehce » echel » muddei » uful » kosemenlik etmek » soğme » davranmak saygıgostermek soz » guclenmek » gomulmek » guc beğenir » kayışa cekmek » beli cokmek » surek avı » ayın on dordu » kudum » ipi curuk » vay anam vay anasını veya va » koyun can derdinde kasap yağd » hartuc »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.