tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kukurtlenme » suru » kamcılamak » muşkulleşme » dışına cıkmak » golge » goğus hastalığı » guzelleştirmek » delikli taştekne » yumuşakca » cingenelik » cop kovası » gucuk » yuh cekmek » gunec » ilk goz ağrısı » yonelim » coğaltım » asker cıkarmak » bahce kekiği » buyulemek » gollemek » caşıtlamak » kupe » tevettur » cocuklaşma » notron » bulunan iri govdeli hayvan ur » dalga gecmek » fırcalanmak » duğun pilâvı » kapısınıcalmak » yuz bulmak » boşcıkmak » rehavet cokmek veya basmak » guzlek » ne demek » sacak » guneşyağı » calkanmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » eteğindeki taşıdokmek » acmak » taşkure » hukûmet » tohmet » gok ada » ici rahat etmek » olcu vermek » koklenme »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.