tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustefit etmek » kaldırım işcisi » tac giymek » yureği parca parca olmak » cektirme » adalet orgutu » boşluk » cetinleştirmek » rumca » aglutinin » sana vereyim bir oğut kendi u » mitralyoz » suzgu » tur » harıgecmek » suveyda » gozden surmeyi calmak veya cek » carpma » us » muhresenk » gırtlağına duşkun » yuklenme » cektiriş » yuksek oğrenim » ustune yok » olağanustu » kotu gozle bakmak » yuz kaplama » ağac yaşiken eğilir » gecişme » sebep olan fiziksel enerji ha » temulentum » boşol veya olsun » cakıgibi » cevirmek » demec vermek » inmek » mortoyu cekmek » kofte » okse » bekci kalmak » mulkî idare amiri » toplumsal butunleşme » gumuşletme » paytakca » sozluk » bonluk » zekâ bolumu » tecahuluarifane » biri cok olmak »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.