tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ac goz » gorme acısı » koltukcu » akşamdan sonra merhaba veya sa » tibet okuzu » gokkuzgunlar » gece gunduz dememek » eti ne budu ne » karşıtı » eksi uc » surtmek » cıban başvermek » cozumlemek » ahde vefa etmek » yuz kalıbı » yureğim yanmaz veya yanmazdı » bilcumle » civili » malta eriği » deli saraylıgibi » yukleme durumu » obek » celimsizlik » uretmek zihnî yetiler oluştur » papaz her gun pilâv yemez » golge gibi » eden felsefe ve din doktrini » muteammim » kalcete » allah versin » comaklamak » yuf borusu calmak » on teker » ceşnili » terettup etmek » dunya durdukca durasın » iki dirhem bir cekirdek » zurafa gibi » cur etkâr » kofteci » odemek » gozukmek » spekulâsyon » cabuk » seci » gol kestanesi » gudulenme » korunma gormek » nobet beklemek veya tutmak » ciğneyiş »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.