tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uşenme » goz gore gore » kitaba veya kitabına uydurmak » bir ayak ustunde bin yalan soy » sur at katarı » receteyi yaptırmak » dovuluş » gorevden uzaklaştırmak » pusur » kulâh takmak » caca » tecrubeli » kepce kulak » ickicilik » a veya e gelince » astsubay başcavuş » yara bere icinde » celimli » gurultuye getirmek veya boğmak » sabanın tutağına yapışan el ac » mercimek koftesi » kakırdak poğacası » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » gerekce » iyi gun dostu » gec » aclık cekmek » tumen » ters yuz veya ters yuzu geri d » zorluk cıkarmak » parcalıbohca » pahalıya oturmak veya pahalıya » kat iyen » carşafa girmek » oz » corbaya sinek duşmek » envaiceşitli » gelmeyen veya gelip de kıtalar » duzeltme » asıda olmak veya asıda kalmak » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » koru korune » calkalanmak » mavi boncuk kimde » trafik mufettişi » cift cubuk » mavimtırak esmer renkte bir el » koklu aile » oc » cekmek »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.