tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşeyazma » gerekce » empresyonizm » otleği » govermek » gorev » coğalma » kor ocak » yureği katı » maca mece » bu cumleden » kamcıkuyruk » olum » asma kopru » ustune basmak » ca ce ca ce » lâkırdıyıezip buzmek » kacırma » kireclik » gecici » uc » har gur » cozmek » banyo kuveti » gotten bacaklı » avurtlarıcokmek veya avurtları » kireclenmek » girişik cumle » akrobat » cirkefli » ozdek » bukulgen » gomulme » guz donemi » acıklık getirmek veya kazandır » olcmek » ayak ayak ustune atmak » surre » okuzluk » akce » topluluğu » ağacıkurt insanıdert yer » camur atmak veya sıcratmak » butunlemek » gomu » gerekce gostermek » bulbul gibi soylemek » citmek » bolumlendirmek » ziyanıyok »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.