tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cirişlemek » kılıc » mustakil » kacak » ru » curuk iş » cıtlatma » orgu » kıcın kıcın gitmek » ciceklik » sanatı » ali nin kulâhınıveli ye veli » pencuse » ruya gibi » kor » muteharrik » surmelik » gozleyici » duğmelenmek » ardıl goruntu » comertce » cavlağıcekmek » okka her yerde dort yuz dirhem » olan boceklere verilen genel a » potaslı sutlu tuz » yuz etmek » acmaz » karşılaşmalarda sayıları uyar » ceteleşmek » optikci » duzen » gumuşsuz » yaya koprusu » z » oz oğrenimli » cengel takmak » vermek » kokensel » dortluk » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » gumuşservi » ceşitli ogelerin perde aksesu » ne hâli varsa gorsun » cekimsenmek » secim yasağı » babaîlik » toplumu tek başına belirleyen » nukleoprotein » gormek » bata cıka »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.