tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tat » kuşsutu ile beslemek » tevessu » bukmek » gostertmek » cıkmak » bitişik tac yapraklılar » carpıcı » kepekci » tum başkalaşma » hacamat etmek veya yapmak » yoğunlukolcer » catırdatma » purcuk » sokağa cıkmak » kopru » kısmet veya kısmeti cıkmak » uclu » dansorluk » redaktorluk » medreseye duşmek » suc yukleme » kokleşmek » aracsız » gelsin veya gelsin gitsi » oğrenci kimliği » organizmaların oluşturduğu bir » amac dışı » ağzına verilmesini beklemek ve » cayan » sumuk doku » kuculuş » yılan ciceği » suyunu cekmek » flort » duşurulme » cıtlatmak » pantufla yapan veya satan kims » kor » japon gulu » veya bu anlamda birleşik isim » gotlar » parca » estetikcilik » gosterici » geleceği varsa goreceği de va » hucre » başına dunyanın belâsınısarmak » ciceğe kesmek » ilmuhaber »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.