tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rayic » redresor » lop » yurukluk » akce » butunu » cakıltı » besiye cekmek » somuru » civici » pufkurmek » gorevli kuruluş » kuluckalık » cantada keklik » gun doğmadan kimliği soylenmez » gozunden kacmamak » bir atımlık barutu olmak veya » kullenme » gecmek » obur » kotumserleşme » unletmek » tac giymek » muteessir olmak » surekli olarak gidip gelmek » cerceveletmek » dalyan corbası » defasında bir sayıyukselterek » uclemek » ruyet » buyruklarının İbranî felsefes » defterini durmek » gun doğmadan neler doğar » ust » munakasa » dekoratorluk » ucarı » liyakat gostermek » curuk veya curuğe cıkmak » yarayan kuru ince yaprak » odu kopmak veya patlamak » catık » yuzune kapanmak » canak yalamak » goğus cerrahisi » korku sacmak » mufessir » rektorluk » urem » ceşnisine bakmak »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.