tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vurdumduymaz kor ayvaz olmak » hispanica » aksoğut » zulfuyâre dokunmak » ga ge » buzgen » mulk » şerit » havadan sudan konuşmak » ışıl kuf » sovme » ayakcı » surc » gozle gorulur elle tutulur hâ » muşevveş » demir tavında dovulur » cemberden donmek » lutercilik » organizator » ada » inmek » cekmek » dipsiz kile boşambar » gocmek » bicimini alır hidrojenle oksi » duzletmek » cok kısa dalga » cirişlemek » tımarhane kackını » kavara cekmek » boşkume » dy » İsvecli » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » gelip gecmek » tekeline veya tekellerine alma » munazara » dedektor » ağzına tukurmek » unlem işareti » cekmecesiz » at cevirmek » cimdik atmak veya basmak » maca beyi gibi kurulmak » başının derdine duşmek » gozu donesi » yukseltec » taktir etmek » arac » alt cene »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.