tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yapı sebilhane » her biri mesame » cakır pence » gudulenme » secmen » oruclu » başına calmak » paydos borusu calmak » bocek gibi » yukluk » şerc » yuzunu gormemek » insan musveddesi » yuzu yerde » goğus sesi » musadere etmek » multipleks » gencleştirmek » allah dokuzda verdiğini sekizd » tuyme » acıklayan » ozumlemek » cıkmaz ayın son carşambası » yuze guluculuk » damdan duşer gibi duşercesine » flore » cirişci canağı » rukun » yumuşakcalar » lâf ola beri gele » muptedi » teveccuh » duzelticilik » cerkez » sokağa cıkmak » goze batmak » karışanıgoruşeni olmamak » icki psikozu » yuzlenme » abbasî » acılım » gecmişlerini karıştırmak » kotu » sansurlu » gobeği catlamak » ozdeşleme » somikok » kan cekmek » camaşır makinesi » ağac yaşiken eğilir »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.