tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bayram cocuğu » dortleme » hartuc » tukenmez » kulupcu » dunurcu » celtik » dostlar şehit biz gazi » bosmek » cop » bonluk » karagozluk » ney uflemek veya ufurmek » duzeltmen » kenarda koşede » strukturalist » butun devletler » buyukluk hastalığı » secicilik » bitkisel veya hayvansal madde » suzulmek » taammum etmek » yuzmek » gundelikcilik » kaynakcılık » basıolcer » gok fiziği » ne olacak » ciftelenmek » orman gulu » cari ucret » arışların arasından gecirmeye » ic acmak » ki » cakırcılık » camaşırhane » boylemesine » eli ermez gucu yetmez » ciğsut emmiş » bolgeci » ala ele » golgeye yatmak » cıpıl cıpıl » yetişen bir ağaccık corylus av » cocuk ruhlu » kuplu » cilekeş » olan ve genellikle ulkenin baş » cıt yok » sıcan deliği bin akce »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.