tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şomizye » hasetci » addan tureme fiil » supruntuluk » kubik » yonetimsel » koşe donucu » toprağıcekmiş » lehceci » tedric » revaluasyon » sozunu esirgememek veya sakınm » cilemek » zuppe » savaşacmak veya ilân etmek » oksuzluk » ısıracak it dişini gostermez » multipleks » yumuşak yuzluluk » hoşduruma gelmek » goynume » boşa cıkarmak » yureği rahatlamak » mukâfat almak » cabuk cabuk » cağlamak » gosterici » beklenmediği umulmadığıveya c » tus » ezik buzuk » ozonur » bal ozu » potasyum sulfat » butun » savaşacmak veya ilân etmek » iliğini veya iliğini kemiğini » krater golu » işten gucten kalmak » surukleme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » emmec » uleştirmek » yureği katı » dortluk » tutumu akliye rasyonalizm » yuru ya kulum demiş » uclemek » gun batısı » zannına duşmek » puan almak veya kazanmak »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.