tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tufeklik » cırakman » cift sayı » yuz » gormek » ateş » canına tukurduğumun veya ufurd » cayırlatma » ciğlik » almancılık » cimdiklemek » tuze » kupunu doldurmak » okuz balığı » kızamıkcık » arabî » cabalayış » cocuk yuvası » icecek » barışcı » varsa yoksa » sovgucu » eskimo » gozlerinden okumak » curutulmek » avara kasnak işlemek veya donm » torpido gozu » sutoğul » butunluk » pişmişarmut gibi birinin eline » iki cenekliler » gosterişlilik » biri yer biri bakar kıyamet o » birleşimiyle elde edilen daya » luleci » tarakcılık » deliye her gun bayram » ipi curuk » komşuda pişer bize de duşer » yulgu » ortak yuklem » yuzler » ic işleri » kulucka olmak » elcilik etmek veya yapmak » carşaf kadar » uste vurmak » karşıtı » dekoratorluk » fare deliğe sığmamış bir de k »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.