tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustağni » cırpıya getirmek » ordek » kahrolsun » dollenme » guncellik » anser » sebze corbası » rolântiye almak » umit serpmek » musbet ilimler » ortmek » catıştırmak » kasketcilik » olmezlik » bir bicimine getirmek » gunluk » surdurmek » komur kalem » da var ki anlamlarında kullan » sac orgusu » suzdurme » gelen gecen » guneşbalcıkla sıvanmaz » icgudulu » kutuk » cıkarmak » iz duşumu » doner kavşak » icinden cıkamamak » yukumlenmek » sacı » fluorur » bortme » kavim » uzerine gelen duvar ağırlıklar » arasında den başka anlamıyl » actırmak » buzdurme » ac tavuk kendini arpa ambarınd » sel gider kum kalır » zubde » cıkmak » gonder » ciğleşmek » hukmetmek » projektor ışığında olmak » oğlen » sove » sağgorulu »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.