tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nese zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bukuş » eflâke ser cekmek » tuydurmek » surtmek » beyninden vurulmuşa donmek » kok kaplama » armatur » uckur » duğumlenmek » donem » koy » cozundurmek » kadastroya gecmek » goz ucuyla bakmak » arabanın on tekerleği nereden » becene » hic değilse veya hic olmazsa » fırca » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » sayac » haziran boceği » muessir » konsantre etmek veya olmak » boru calmak » hukum surmek » huruc » kılınıbile kıpırdatmamak veya » tehaluf etmek » tespih cekmek » İnegol koftesi » ureticilik » onune gecmek » murdum eriği » futurizm » duğum » allah manda şifalığıversin » dorduz yumrucuklar » tırnakcılık » yiyip icmek » sarıgoz » ağac kavunu » kotumser » kulube » domuzdan bir kıl cekmek veya k » moskof » keloğlan » cakmakcı » cizin cizin » tam adamınıbulmak veya tam ada » borclu bulunmak veya olmak »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.