tdk sözlük TDK Sözlük

 

nese zit anlami

nese zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nese zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nese zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük nese zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cifte » is at » erekcilik » onerme » guvenilirlik » gomme » kaşjolesi » şerc » kokenlenmek » kılcık » mumas » ne olacak » ustune fenalık gelmek » bukuntu » mustahak » kaşile goz gerisi soz » av donemi » tıngır sac elim hamur karnım » hoşduruma gelmek » gulabdan » muzaheret etmek » her kafadan bir ses cıkmak » tazıo tazıama culu değişmiş » yedi kat yerin dibine gecmek » oho » sut cocuğu » mutemmim » cıtır pıtır » ceşitli kavimlerinin toplandığ » amputasyon » doğaclama tiyatro » askıya cıkmak » yonetmenlik » patates corbası » al bayrak veya sancak » dubbuekber » gercekleme » iki eli kanda veya kızıl kanda » bunakca » dunya guzeli » gonlu kaymak » hukûmet merkezi » kerem buyurun veya eyleyin » onsel » varsa yoksa » civilemek » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » can cabası » enstrumantal muzik » apacıklık »

nese_zit_anlami hakkında da bilgi ve nese_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nese_zit_anlami nedir ve nese_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.